Hráč Trhal Michal

Trhal Michal

User Pic
Jméno: Trhal Michal
Oddíl: ŠK 1921 Zábřeh
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 2000
Elo mezinárodní: 2007
ID: 9131
FIDE ID: 340502
Rok narození: 1980
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 11 TJ ŠO Chrudim 2014 2000 Sohr Vladimír ŠK 1921 Zábřeh 2092 2086 0 soutěž
2019/2020 10 TJ ŠO Chrudim 2014 2000 Sýkora Josef Rapid Pardubice 2045 2052 ½ soutěž
2019/2020 9 TJ ŠO Chrudim 1998 2000 Veselý Vítek TJ CHS Chotěboř 2115 2087 1 soutěž
2019/2020 8 TJ ŠO Chrudim 1998 2000 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto 2087 2073 ½ soutěž
2019/2020 6 TJ ŠO Chrudim 2008 2000 Cerha Michal Sněžka TJ Náchod 2017 2021 0 soutěž
2019/2020 5 TJ ŠO Chrudim 1996 1991 Svoboda Ivo TJ Žďár nad Sázavou 1952 1946 ½ soutěž
2019/2020 4 TJ ŠO Chrudim 1998 1991 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Králové 2140 2154 1 soutěž
2019/2020 3 TJ ŠO Chrudim 1998 1991 Švub Jan TJ Lanškroun 1812 1830 ½ soutěž
2019/2020 2 TJ ŠO Chrudim 1998 1991 Řezníček Dominik 2222 ŠK Polabiny C 2111 2081 ½ soutěž
2019/2020 1 TJ ŠO Chrudim 1998 1991 Komárková Magdaléna TJ Štefanydes Polička 2000 1999 ½ soutěž
2018/2019 7 TJ SO Chrudim B 1977 1976 Brožka Karel 2222 SK Polabiny F 1849 1850 ½ soutěž
2018/2019 3 TJ SO Chrudim B 1983 1980 Třasák Ondřej SK Bohemia Pardubice B 1985 1978 ½ soutěž
2018/2019 2 TJ SO Chrudim B 1983 1980 Adámek Milan SO Hlinsko B 1874 1906 1 soutěž
2018/2019 9 TJ SO Chrudim 1974 1976 Hennig Thomas Rapid Pardubice 2032 2035 1 soutěž
2018/2019 8 TJ SO Chrudim 1974 1976 Kronowetter Bořivoj Sokol Kolin 2057 2017 1 soutěž
2018/2019 5 TJ SO Chrudim 1990 1980 Daněk Pavel SK Vysoke Myto 1878 1910 0 soutěž
2016/2017 2 SK Vysoke Myto B 1994 1994 Kokeš Bohuslav TJ SO Chrudim 1945 1912 0 soutěž
2015/2016 8 ŠK Vysoké Mýto B 1994 1994 Konrád František TJ Sokol Zaječice 1828 1801 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK Vysoké Mýto B 1994 1994 Švub Jan TJ Lanškroun 1920 1931 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK Vysoké Mýto B 1994 1994 Zeman Ladislav TJ Jiskra Litomyšl 1804 1820 1 soutěž
2014/2015 11 ŠK Vysoké Mýto B 1954 1962 Zeman Ladislav TJ Jiskra Litomyšl 1939 1919 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠK Vysoké Mýto B 1954 1962 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny C 2018 2018 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK Vysoké Mýto B 1954 1962 Fiala Milan TJ CHS Chotěboř B 1854 1888 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK Vysoké Mýto B 1954 1962 Kotlant Tomáš ŠK Bohemia Pardubice 1678 1704 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK Vysoké Mýto B 1954 1962 Šimek Zdeněk Proplast Česká Třebová 1923 1935 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Vysoké Mýto B 1954 1962 Sojma Zdeněk TJ Slovan Moravská Třebová 1752 1843 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠK Vysoké Mýto B 1954 1962 Lorenc Adam SK + Sokol Žamberk 1746 1810 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK Vysoké Mýto B 1954 1962 Švub Jan TJ Lanškroun 1933 1938 1 soutěž
2013/2014 10 ŠK Vysoké Mýto B 1954 1964 Kalous Tomáš SK + Sokol Žamberk 1874 1865 0 soutěž
2013/2014 9 ŠK Vysoké Mýto B 1954 1964 Horáček Michal ŠK Bohemia Pardubice 2023 2005 0 soutěž
2013/2014 8 ŠK Vysoké Mýto B 1954 1964 Solil Roman TJ Lanškroun 1995 2007 0 soutěž
2013/2014 6 ŠK Vysoké Mýto B 1954 1964 Koníček Petr TJ ŠO Chrudim B 2014 2027 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK Vysoké Mýto B 1954 1964 Meleško Andrij TJ Lokomotiva Česká Třebová 1994 1970 ½ soutěž
2013/2014 4 ŠK Vysoké Mýto B 1954 1964 Novotný Aleš ŠK Rapid Pardubice C 1834 1807 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Vysoké Mýto B 1954 1964 Vala Filip TJ CHS Chotěboř 2110 2118 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK Vysoké Mýto B 1954 1964 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička B 2036 2021 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK Vysoké Mýto B 1954 1964 Hájek Jiří Sokol Zaječice 2074 2068 ½ soutěž
2012/2013 8 ŠK Vysoké Mýto C 1938 1956 Jecha Petr 2222 ŠK Polabiny E 1979 1970 ½ soutěž
2012/2013 6 ŠK Vysoké Mýto C 1938 1956 Vobořil Pavel Rapid Pardubice D 2002 1991 1 soutěž
2012/2013 3 ŠK Vysoké Mýto C 1938 1956 Zoubek David ŠK Rapid Teenagers 1751 1798 0 soutěž
2012/2013 2 ŠK Vysoké Mýto C 1938 1956 Půlpán Matěj 2222 ŠK Polabiny F 1763 1792 0 soutěž
2012/2013 1 ŠK Vysoké Mýto C 1938 1956 Janeček František TJ Spartak Choceň 1763 1737 1 soutěž
2012/2013 11 Sokol Zaječice 1938 1956 Jániš Petr ŠK Ústí nad Orlicí B 1811 1882 1 soutěž
2012/2013 10 Sokol Zaječice 1938 1956 Dungl Petr SK + Sokol Žamberk 1863 1868 1 soutěž
2012/2013 9 Sokol Zaječice 1938 1956 Hospodka Josef TJ CHS Chotěboř 1853 1935 0 soutěž
2012/2013 8 Sokol Zaječice 1938 1956 Nešpůrek Petr 2222 ŠK Polabiny D 1800 1868 ½ soutěž
2012/2013 7 Sokol Zaječice 1938 1956 Hon Jiří TJ Jiskra Heřm. Městec 1829 1839 1 soutěž
2012/2013 6 Sokol Zaječice 1938 1956 Pokorný Tomáš TJ Štefanydes Polička 2218 2252 ½ soutěž
2012/2013 5 Sokol Zaječice 1938 1956 Nadrchal Tomáš ŠK Bohemia Pardubice 2040 2026 0 soutěž
2012/2013 4 Sokol Zaječice 1938 1956 Škeřík Karel TJ Jiskra Litomyšl 2008 1995 1 soutěž
2012/2013 3 Sokol Zaječice 1938 1956 Novotný Aleš ŠK Rapid Aggressors 1819 1828 1 soutěž
2012/2013 2 Sokol Zaječice 1938 1956 Česenek Jan TJ ŠO Chrudim B 1778 1829 1 soutěž
2012/2013 1 Sokol Zaječice 1938 1956 Kosek Marek ŠK Vysoké Mýto B 2012 2028 ½ soutěž
2011/2012 11 ŠK Vysoké Mýto 1999 2006 Zeman Arnošt ŠK Lokomotiva Brno A 2018 2031 ½ soutěž
2011/2012 10 ŠK Vysoké Mýto 1999 2006 Menčík Pavel ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 1558 1 soutěž
2011/2012 8 ŠK Vysoké Mýto 1999 2006 Tesař Jan ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2106 2120 0 soutěž
2011/2012 11 ŠK Vysoké Mýto B 1999 2006 Honek Jan TJ Jiskra Heřmanův Městec 1825 ½ soutěž
2011/2012 10 ŠK Vysoké Mýto B 1999 2006 Koníček Petr TJ ŠO Chrudim B 2012 1 soutěž
2011/2012 9 ŠK Vysoké Mýto B 1999 2006 Kraus Ondřej Rapid Pardubice C 1988 1965 0 soutěž
2011/2012 8 ŠK Vysoké Mýto B 1999 2006 Jirsa Lukáš TJ Jiskra Litomyšl 2003 2000 1 soutěž
2011/2012 6 ŠK Vysoké Mýto B 1999 2006 Petrus Luděk TJ CHS Chotěboř 2002 2007 0 soutěž
2011/2012 5 ŠK Vysoké Mýto B 1999 2006 Jelínek Václav ŠK Bohemia Pardubice 2041 2051 0 soutěž
2011/2012 4 ŠK Vysoké Mýto B 1999 2006 Grepl Pavel TJ Slovan Moravská Třebová 1859 1 soutěž
2011/2012 3 ŠK Vysoké Mýto B 1999 2006 Dungl Petr SK+Sokol Žamberk 1933 1903 ½ soutěž
2011/2012 2 ŠK Vysoké Mýto B 1999 2006 Krátký Josef TJ Lokomotiva Česká Třebová 1881 1919 ½ soutěž
2011/2012 1 ŠK Vysoké Mýto B 1999 2006 Marinov Peter ŠK Vysoké Mýto C 1746 1769 ½ soutěž
2010/2011 11 ŠK Vysoké Mýto "B" 1982 Štolfa Jaroslav TJ CHS Chotěboř 1870 1 soutěž
2010/2011 10 ŠK Vysoké Mýto "B" 1982 Šilar Ladislav TJ Lanškroun 1907 1 soutěž
2010/2011 9 ŠK Vysoké Mýto "B" 1982 Korol Jiří 2222 ŠK Polabiny "C" 2075 ½ soutěž
2010/2011 8 ŠK Vysoké Mýto "B" 1982 Vondra Lukáš TJ Lokomotiva Česká Třebová 1985 0 soutěž
2010/2011 7 ŠK Vysoké Mýto "B" 1982 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička 2031 0 soutěž
2010/2011 5 ŠK Vysoké Mýto "B" 1982 Kylar Pavel TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1898 ½ soutěž
2010/2011 4 ŠK Vysoké Mýto "B" 1982 Papáček Miloš TJ Spartak OEZ Letohrad 1860 1 soutěž
2010/2011 2 ŠK Vysoké Mýto "B" 1982 Kalous Tomáš SK + Sokol Žamberk 1875 1 soutěž
2010/2011 1 ŠK Vysoké Mýto "B" 1982 Sýkora Josef Rapid Pardubice 2151 0 soutěž
2010/2011 11 SK Vysoke Myto 1982 Poslušný Martin Jiskra Usti nad Orlici 1998 0 soutěž
2010/2011 9 SK Vysoke Myto 1982 Marečková Martina SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2056 1 soutěž
2010/2011 7 SK Vysoke Myto 1982 Šípek Oldřich Lokomotiva Brno 1958 ½ soutěž
2010/2011 2 SK Vysoke Myto 1982 Trojan Luboš 2222 SK Polabiny B 2024 0 soutěž
2010/2011 1 SK Vysoke Myto 1982 Zemek Petr Sokol Bedrichov 1967 1 soutěž
2009/2010 11 ŠK Vysoké Mýto B"" 1958 Mareš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2050 1 soutěž
2009/2010 10 ŠK Vysoké Mýto B"" 1958 Petruň Milan TJ Lanškroun 1929 0 soutěž
2009/2010 9 ŠK Vysoké Mýto B"" 1958 Linhart Jan CHS Chotěboř 1971 0 soutěž
2009/2010 8 ŠK Vysoké Mýto B"" 1958 Pochobradský Libor 2222 ŠK Polabiny D"" 1420 1 soutěž
2009/2010 7 ŠK Vysoké Mýto B"" 1958 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička 2042 1 soutěž
2009/2010 6 ŠK Vysoké Mýto B"" 1958 Mareš Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1706 ½ soutěž
2009/2010 5 ŠK Vysoké Mýto B"" 1958 Kotva Milan Lokomotiva Česká Třebová 2063 ½ soutěž
2009/2010 4 ŠK Vysoké Mýto B"" 1958 Kraus Ondřej Synpo Pardubice 1888 1 soutěž
2009/2010 3 ŠK Vysoké Mýto B"" 1958 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny C"" 2060 0 soutěž
2009/2010 2 ŠK Vysoké Mýto B"" 1958 Felcman Tomáš TJ Spartak OEZ Letohrad 1933 1 soutěž
2009/2010 1 ŠK Vysoké Mýto B"" 1958 Marinov Peter ŠK Vysoké Mýto C"" 1761 1 soutěž
2009/2010 9 TJ SOKOL Zaječice 1958 Machlowski Slawomir Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2139 0 soutěž
2009/2010 8 TJ SOKOL Zaječice 1958 Peltan Zdeněk TJ Spartak Pelhřimov 2090 1 soutěž
2009/2010 6 TJ SOKOL Zaječice 1958 Volf Jaroslav TJ Jiskra Litomyšl 2151 ½ soutěž
2009/2010 3 TJ SOKOL Zaječice 1958 Laušman Petr ŠK Bohemia Pardubice 2048 1 soutěž
2009/2010 2 TJ SOKOL Zaječice 1958 Kourek Jozef 2222 ŠK Polabiny "B" 2131 0 soutěž
2009/2010 1 TJ SOKOL Zaječice 1958 Bradáč Roman ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 2035 ½ soutěž
2008/2009 11 ŠK Vysoké Mýto 1902 Nešpůrek Petr 2222 ŠK Polabiny B 1389 ½ soutěž
2008/2009 9 ŠK Vysoké Mýto 1902 Voborný David SPgŠ+G Znojmo A 1878 1 soutěž
2008/2009 8 ŠK Vysoké Mýto 1902 Sedlák Josef ŠK Caissa Třebíč A 1 soutěž
2008/2009 11 ŠK Vysoké Mýto B 1902 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička 1902 ½ soutěž
2008/2009 10 ŠK Vysoké Mýto B 1902 Dytrych Pavel Synpo Pardubice 1922 ½ soutěž
2008/2009 8 ŠK Vysoké Mýto B 1902 Janeček Václav TJ Spartak OEZ Letohrad 1808 1 soutěž
2008/2009 7 ŠK Vysoké Mýto B 1902 Zámečník Jan TJ ŠO a DDM Chrudim B 1878 1 soutěž
2008/2009 6 ŠK Vysoké Mýto B 1902 Poslušný Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1985 1 soutěž
2008/2009 5 ŠK Vysoké Mýto B 1902 Zvěřina Jan CHS Chotěboř 1918 1 soutěž
2008/2009 4 ŠK Vysoké Mýto B 1902 Mazura Miloš SK + Sokol Žamberk 1896 ½ soutěž
2008/2009 1 ŠK Vysoké Mýto B 1902 Zeman Ladislav TJ Jiskra Litomyšl 2003 0 soutěž
2007/2008 11 ŠK Vysoké Mýto B 1865 Hájek Jaroslav ŠO Chrudim B 1976 ½ soutěž
2007/2008 10 ŠK Vysoké Mýto B 1865 Krmenčík Roman SYNPO Pardubice 1908 ½ soutěž
2007/2008 9 ŠK Vysoké Mýto B 1865 Janko Jan AKIS Pardubice 1790 1 soutěž
2007/2008 7 ŠK Vysoké Mýto B 1865 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomyšl 1758 1 soutěž
2007/2008 6 ŠK Vysoké Mýto B 1865 Poslušný Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1981 ½ soutěž
2007/2008 5 ŠK Vysoké Mýto B 1865 Novák Aleš ŠK Bohemia Pardubice 2064 0 soutěž
2007/2008 4 ŠK Vysoké Mýto B 1865 Škorpík Jan 2222 ŠK Polabiny D 1895 ½ soutěž
2007/2008 3 ŠK Vysoké Mýto B 1865 Maceška Bohumír SK Žamberk 1859 ½ soutěž
2007/2008 1 ŠK Vysoké Mýto B 1865 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička B 1875 1 soutěž
2007/2008 10 Spartak Choceň A 1865 Sokol Pavel ŠO Chrudim D 1673 ½ soutěž
2007/2008 9 Spartak Choceň A 1865 Zámečník Jan ŠO DDM Hlinsko 1844 1 soutěž
2007/2008 7 Spartak Choceň A 1865 Hrnčiarik Karel ŠK Rapid Pardubice E 1819 0 soutěž
2007/2008 5 Spartak Choceň A 1865 Laušman Petr ŠK Bohemia Pardubice B 2012 ½ soutěž
2007/2008 4 Spartak Choceň A 1865 Nikl Leoš Spartak Choceň B 1736 ½ soutěž
2007/2008 2 Spartak Choceň A 1865 Zvěřina Jan TJ CHS Chotěboř 1904 0 soutěž
2007/2008 1 Spartak Choceň A 1865 Jerman Miloš TJ Štefanydes Polička C 1720 1 soutěž
2006/2007 11 ŠK Vysoké Mýto B 1896 Jindrásek Mojmír Spartak Choceň A 1806 ½ soutěž
2006/2007 10 ŠK Vysoké Mýto B 1896 Král Miloš Dymák Heřmanův Městec 1702 0 soutěž
2006/2007 9 ŠK Vysoké Mýto B 1896 Řechková Miloslava SK Holcim Prachovice 1856 ½ soutěž
2006/2007 8 ŠK Vysoké Mýto B 1896 Linhart Zbyněk ŠO Chrudim C 1902 ½ soutěž
2006/2007 6 ŠK Vysoké Mýto B 1896 Nikl Leoš Spartak Choceň B 1706 ½ soutěž
2006/2007 5 ŠK Vysoké Mýto B 1896 Cidlinský Václav 2222 ŠK Polabiny E 1836 1 soutěž
2006/2007 4 ŠK Vysoké Mýto B 1896 Krys Jaromír TJ ŠO Chrudim D 1631 0 soutěž
2006/2007 3 ŠK Vysoké Mýto B 1896 Janko Jan ŠK Rapid Pardubice G 1830 ½ soutěž
2006/2007 2 ŠK Vysoké Mýto B 1896 Mazuch Jan Kavárna Evropa Pardubice 1941 0 soutěž
2006/2007 1 ŠK Vysoké Mýto B 1896 Hanus Michal ŠO DDM Hlinsko 1936 ½ soutěž
2005/2006 11 ŠK Vysoké Mýto 1896 Vencl Jiří Jiskra Ústí nad Orlicí 1778 1 soutěž
2005/2006 5 ŠK Vysoké Mýto 1896 Škeřík Karel TJ Jiskra Litomyšl 1000 0 soutěž
2005/2006 9 ŠK Vysoké Mýto B 1896 Honek Jan Holcim Prachovice 1819 1 soutěž
2005/2006 6 ŠK Vysoké Mýto B 1896 Roub Bohumil 2222 ŠK Polabiny C 1859 1 soutěž
2005/2006 5 ŠK Vysoké Mýto B 1896 Prokůpek Marek KONTAX Pardubice 1940 0 soutěž
2005/2006 3 ŠK Vysoké Mýto B 1896 Janda Lubomír TJ DDM Hlinsko B 1757 0 soutěž
2005/2006 1 ŠK Vysoké Mýto B 1896 Slabý Miloš SYNPO Pardubice 1857 ½ soutěž
2004/2005 10 ŠK Vysoké Mýto B 1885 Maceška Bohumír Spartak OEZ Letohrad 1881 ½ soutěž
2004/2005 9 ŠK Vysoké Mýto B 1885 Vavroušek Petr Spartak Choceň 1939 ½ soutěž
2004/2005 8 ŠK Vysoké Mýto B 1885 Filip Libor TJ Jablonné nad Orlicí 1752 ½ soutěž
2004/2005 6 ŠK Vysoké Mýto B 1885 Šlesingr Vilém ŠO K a.s. Kunvald 1732 ½ soutěž
2004/2005 3 ŠK Vysoké Mýto B 1885 Martinec Jan SK Žamberk B 1759 1 soutěž
2004/2005 10 ŠK Vysoké Mýto 1885 Dudek Vladimír 2222 ŠK Polabiny B 1721 1 soutěž
2004/2005 7 ŠK Vysoké Mýto 1885 Ondáček Lukáš TJ CHS Chotěboř 1250 1 soutěž
2004/2005 5 ŠK Vysoké Mýto 1885 Bartoš Martin TJ ŠO Chrudim B 1662 1 soutěž
2004/2005 4 ŠK Vysoké Mýto 1885 Müller Luděk Štefanydes Polička B 1567 1 soutěž
2004/2005 3 ŠK Vysoké Mýto 1885 Smola Jan Jiskra Ústí nad Orlicí A 1828 ½ soutěž
2004/2005 2 ŠK Vysoké Mýto 1885 Krummer Dušan Jiskra Ústí nad Orlicí B 1816 1 soutěž
2004/2005 1 ŠK Vysoké Mýto 1885 Brdíček David SK Žamberk 1742 ½ soutěž
2003/2004 10 ŠK Vysoké Mýto B 1867 Hammer Aleš Spartak Choceň 1000 1 soutěž
2003/2004 8 ŠK Vysoké Mýto B 1867 Krummer Dušan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1250 ½ soutěž
2003/2004 7 ŠK Vysoké Mýto B 1867 Dvořák Eduard ZD Kunvald 1772 1 soutěž
2003/2004 6 ŠK Vysoké Mýto B 1867 Charouz Milan Štefanydes Polička B 1827 1 soutěž
2003/2004 2 ŠK Vysoké Mýto B 1867 Bureš Zdeněk Jiskra Litomyšl 1250 1 soutěž
2003/2004 8 ŠK Vysoké Mýto 1867 Glembek Bohumír TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1718 ½ soutěž
2003/2004 6 ŠK Vysoké Mýto 1867 Pyskatý Jiří Eurokomplex Autoskla Pardubice 1936 1 soutěž
2003/2004 5 ŠK Vysoké Mýto 1867 David Radim 2222 ŠK Rosignano Polabiny B 1410 1 soutěž