Hráč Outulný Pavel

Outulný Pavel

User Pic
Jméno: Outulný Pavel
Oddíl: Šachový klub Rapid Pardubice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2045
Elo mezinárodní: 2076
ID: 658
FIDE ID: 301973
Rok narození: 1959
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2012/2013 1 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2084 2053 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny C 2053 2061 0
2011/2012 11 Rapid Pardubice C 2102 2062 Belobrad Ivan SK+Sokol Žamberk 2168 2119 ½
2011/2012 10 Rapid Pardubice C 2102 2062 Vondra Lukáš TJ Lokomotiva Česká Třebová 1955 1984 0
2011/2012 5 Rapid Pardubice C 2102 2062 Doseděl Jiří TJ Jiskra Litomyšl 2071 2065 ½
2011/2012 4 Rapid Pardubice C 2102 2062 Paščenko Jaromír TJ Štefanydes Polička 2083 2077 0
2011/2012 3 Rapid Pardubice C 2102 2062 Tůma Jan TJ CHS Chotěboř 1701 1756 ½
2011/2012 2 Rapid Pardubice C 2102 2062 Jelínek Václav ŠK Bohemia Pardubice 2041 2051 1
2011/2012 1 Rapid Pardubice C 2102 2062 Grepl Pavel TJ Slovan Moravská Třebová 1859 1
2010/2011 11 Rapid Pardubice 2110 Kalous Tomáš SK + Sokol Žamberk 1875 ½
2010/2011 10 Rapid Pardubice 2110 Tůma Jiří TJ CHS Chotěboř 2264 0
2010/2011 5 Rapid Pardubice 2110 Krys Jaromír TJ ŠO Chrudim "B" 2082 ½
2010/2011 4 Rapid Pardubice 2110 Smola Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1876 ½
2010/2011 3 Rapid Pardubice 2110 Řehák Jiří TJ Spartak OEZ Letohrad 1882 1
2010/2011 9 AKIS Pardubice 2110 Šilar Lubomír 2222 SK Polabiny B 2174 ½
2010/2011 1 AKIS Pardubice 2110 Konrád František Sokol Zajecice 1954 ½
2009/2010 8 Synpo Pardubice 2146 Šmajzr Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2156 ½
2009/2010 7 Synpo Pardubice 2146 Šilar Lubomír 2222 ŠK Polabiny C"" 2183 0
2009/2010 6 Synpo Pardubice 2146 Řehák Jiří TJ Spartak OEZ Letohrad 1928 0
2009/2010 5 Synpo Pardubice 2146 Ernes Josef ŠK Vysoké Mýto C"" 1933 1
2009/2010 4 Synpo Pardubice 2146 Kosek Marek ŠK Vysoké Mýto B"" 1965 ½
2009/2010 3 Synpo Pardubice 2146 Petruň Milan TJ Lanškroun 1929 ½
2009/2010 2 Synpo Pardubice 2146 Roušar Zdeněk CHS Chotěboř 1907 1
2009/2010 11 AKIS Pardubice 2146 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny "B" 2049 ½
2009/2010 1 AKIS Pardubice 2146 Daněk Pavel ŠK Bohemia Pardubice 1956 1
2008/2009 5 Synpo Pardubice 2173 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny D 2034 0
2008/2009 4 Synpo Pardubice 2173 Krys Jaromír TJ ŠO a DDM Chrudim B 2083 ½
2008/2009 3 Synpo Pardubice 2173 Zeman Martin TJ Jiskra Litomyšl 2051 1
2008/2009 2 Synpo Pardubice 2173 Zeinert Michal TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2126 0
2008/2009 1 Synpo Pardubice 2173 Lorenc Oldřich TJ Štefanydes Polička 2106 1
2008/2009 11 ŠK Rapid Pardubice 2173 Baláček Tadeáš Sokol Kolín 2046 ½
2008/2009 10 ŠK Rapid Pardubice 2173 Pospíšil Evžen TJ Tourist Biomedica Říčany 2154 0
2008/2009 9 ŠK Rapid Pardubice 2173 Brouček Tomáš ŠK Zikuda Turnov B"" 1990 1
2007/2008 8 ŠK Bohemia Pardubice 2198 Hájek Jaroslav ŠO Chrudim B 1976 ½
2007/2008 7 ŠK Bohemia Pardubice 2198 Provazník Jiří AKIS Pardubice 1897 ½
2007/2008 5 ŠK Rapid Pardubice 2198 Jaček Miloslav Sokol Mladá Boleslav 2111 1
2007/2008 4 ŠK Rapid Pardubice 2198 Burda Roman TJ Neratovice 2133 0
2007/2008 3 ŠK Rapid Pardubice 2198 Brezmen Pavel Sokol Kolín 2098 ½
2007/2008 2 ŠK Rapid Pardubice 2198 Hácha Aleš TJ Zikuda Turnov B"" 2186 ½
2006/2007 11 AVE-Kontakt Pardubice 2204 Trefný Vlastimil TJ Slavia Hradec Králové B 2246 1
2006/2007 10 AVE-Kontakt Pardubice 2204 Postupa Pavel JOLY Lysá nad Labem 2142 ½
2006/2007 9 AVE-Kontakt Pardubice 2204 Crha Pavel Sokol Emerge Mladá Boleslav 2119 1
2006/2007 8 AVE-Kontakt Pardubice 2204 Gebert Marcel TJ Pankrác B 2068 ½
2006/2007 7 AVE-Kontakt Pardubice 2204 Ringel Zbyněk Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2236 0
2006/2007 6 AVE-Kontakt Pardubice 2204 Straka Jaroslav Biomedica Říčany 2156 1
2006/2007 5 AVE-Kontakt Pardubice 2204 Urban Zdeněk TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2177 ½
2006/2007 4 AVE-Kontakt Pardubice 2204 Petráň Jan Desko Liberec 2133 1
2006/2007 3 AVE-Kontakt Pardubice 2204 Stehlík Jiří Sokol Kolín 2117 0
2006/2007 2 AVE-Kontakt Pardubice 2204 Efler David 2222 ŠK Polabiny B 2183 0
2006/2007 1 AVE-Kontakt Pardubice 2204 Horák Vladimír TRW Autoelektronika Vlašim 2090 ½
2006/2007 11 SYNPO Pardubice 2204 Krys Jaromír ŠO Chrudim B 2068 0
2006/2007 10 SYNPO Pardubice 2204 Zeman Martin TJ Jiskra Litomyšl 1985 0
2006/2007 9 SYNPO Pardubice 2204 Linhart Jan TJ CHS Chotěboř 1951 ½
2006/2007 7 SYNPO Pardubice 2204 Ambrož Antonín TJ Lanškroun 2115 1
2006/2007 6 SYNPO Pardubice 2204 Mojžíš Martin 2222 ŠK Polabiny D 2044 1
2006/2007 5 SYNPO Pardubice 2204 Hájek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2133 ½
2006/2007 3 SYNPO Pardubice 2204 Kylar Pavel Jiskra Ústí nad Orlicí B 2062 0
2006/2007 1 SYNPO Pardubice 2204 Sýkora Josef KONTAX Pardubice 2158 ½
2005/2006 10 Eurokomplex Pardubice 2042 Mareš Petr Jiskra Ústí nad Orlicí 1727 1
2005/2006 9 Eurokomplex Pardubice 2042 Houška Bronislav Štefanydes Polička 2043 ½
2005/2006 8 Eurokomplex Pardubice 2042 Plotek Evžen ŠK Vysoké Mýto 1960 1
2005/2006 7 Eurokomplex Pardubice 2042 Pour Břetislav TJ CHS Chotěboř 1703 ½
2005/2006 4 Eurokomplex Pardubice 2042 Zeman Ladislav TJ Jiskra Litomyšl 1909 1
2005/2006 3 Eurokomplex Pardubice 2042 Škorpík Jan 2222 ŠK Polabiny B 1878 1
2005/2006 1 Eurokomplex Pardubice 2042 Malý Miroslav TJ DDM Hlinsko 1528 1