Hráč Pecháček Tomáš

Pecháček Tomáš

User Pic
Jméno: Pecháček Tomáš
Oddíl: Šachový oddíl Horní Čermná z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1821
Elo mezinárodní: 1824
ID: 27576
FIDE ID: 373010
Rok narození: 1990
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 10 ŠO Horní Čermná 1809 1807 Hrobař Vlastimil ŠK Ústí nad Orlicí B 1990 1993 1 soutěž
2019/2020 6 ŠO Horní Čermná 1805 1807 Kořínek Pavel ŠK Řetůvka 1954 1950 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠO Horní Čermná 1812 1820 Filip Libor ŠK Dolní Čermná 1805 1815 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠO Horní Čermná 1821 1820 Kotva Milan ŠK Svitavy 1919 1890 0 soutěž
2019/2020 3 ŠO Horní Čermná 1821 1820 Vymetálek Petr ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1757 1765 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠO Horní Čermná 1821 1820 Grepl Pavel TJ Slovan Moravská Třebová 1938 1912 0 soutěž
2018/2019 11 SO Horni Cermna 1831 1838 Dvořák Eduard SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1658 1672 0 soutěž
2018/2019 10 SO Horni Cermna 1831 1838 Dudla Martin SK Usti nad Orlici D 1652 1640 1 soutěž
2018/2019 9 SO Horni Cermna 1826 1838 Mareš Petr SK Usti nad Orlici C 1891 1890 ½ soutěž
2018/2019 8 SO Horni Cermna 1826 1838 Šmejdíř Waldemar Sachovy klub Chocen 1526 1557 1 soutěž
2018/2019 6 SO Horni Cermna 1843 1838 Bouchal Tomáš Sokol Mistrovice 1532 1536 0 soutěž
2018/2019 4 SO Horni Cermna 1845 1827 Liebl Pavel TJ Slovan Moravska Trebova 1759 1737 ½ soutěž
2018/2019 3 SO Horni Cermna 1824 1827 Vaculík Jakub TJ Lanskroun B 1690 1692 1 soutěž
2018/2019 2 SO Horni Cermna 1824 1827 Kopecký Václav TJ Stefanydes Policka B 1579 1605 1 soutěž
2018/2019 1 SO Horni Cermna 1809 1827 Nikl Josef SK Dolni Cermna 1718 1699 1 soutěž
2017/2018 8 TJ Sokol Horni Cermna 1793 1821 Slavíček Miroslav SK Dolni Cermna 1715 1767 1 soutěž
2017/2018 5 TJ Sokol Horni Cermna 1809 1821 Pokorný Tomáš TJ Lanskroun B 2191 2208 0 soutěž
2017/2018 4 TJ Sokol Horni Cermna 1809 1821 Sojma Zdeněk TJ Slovan Moravska Trebova 1867 1871 0 soutěž
2017/2018 3 TJ Sokol Horni Cermna 1809 1821 Jirek Zdeněk TJ Stefanydes Policka B 1491 1545 1 soutěž
2017/2018 2 TJ Sokol Horni Cermna 1809 1821 Glöckner Jaromír Sokol Mistrovice 1864 1881 1 soutěž
2015/2016 6 TJ Sokol Horní Čermná A 1772 1814 Píše Jiří ŠK Ústí nad Orlicí D 1414 1538 1 soutěž
2014/2015 6 TJ Sokol Horní Čermná 1841 1841 Marinov Peter TJ Spartak Choceň 1792 1788 0 soutěž
2014/2015 4 TJ Sokol Horní Čermná 1841 1841 Merta Michal ŠK Dolní Čermná 1716 1766 0 soutěž
2014/2015 3 TJ Sokol Horní Čermná 1841 1841 Kacálek Karel SK+Sokol Žamberk B 1782 1817 0 soutěž
2013/2014 11 ŠK Dolní Čermná 1668 Dudla Martin ŠK Ústí nad Orlicí D 1518 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK Dolní Čermná 1668 Janeček Václav TJ Spartak Letohrad 1811 1759 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK Dolní Čermná 1668 Hejl Petr TJ Jablonné nad Orlicí 1532 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK Dolní Čermná 1668 Švanda Ondřej TJ Štefanydes Polička C 1773 1649 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK Dolní Čermná 1668 Kylar Pavel ŠK Ústí nad Orlicí C 1890 1845 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK Dolní Čermná 1668 Vaculík Jakub TJ Lanškroun B 1756 1746 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Dolní Čermná 1668 Vymetálek Petr ŠO K a. s. Kunvald 1875 1853 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠK Dolní Čermná 1668 Brdíček David SK + Sokol Žamberk B 1682 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK Dolní Čermná 1668 Tomeš Lukáš TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1765 1761 ½ soutěž
2013/2014 10 TJ Sokol Horní Čermná A 1668 Krčmář Stanislav ŠO K a. s. Kunvald B 1545 1 soutěž
2013/2014 9 TJ Sokol Horní Čermná A 1668 Rusz Roman ŠO K a. s. Kunvald C 1516 ½ soutěž
2013/2014 7 TJ Sokol Horní Čermná A 1668 Glöckner Jaromír TJ Sokol Mistrovice A 1830 1857 ½ soutěž
2013/2014 5 TJ Sokol Horní Čermná A 1668 Kubalík Michal SK + Sokol Žamberk C 1422 1 soutěž
2013/2014 4 TJ Sokol Horní Čermná A 1668 Brychta Antonín SPV Červená Voda 1703 0 soutěž
2013/2014 3 TJ Sokol Horní Čermná A 1668 Jasanský Karel TJ Sokol Němčice 1735 ½ soutěž
2013/2014 2 TJ Sokol Horní Čermná A 1668 Šilar Josef TJ Sokol Horní Čermná B 1598 1 soutěž
2013/2014 1 TJ Sokol Horní Čermná A 1668 Janota Jiří TJ Sokol Mistrovice B 1408 1 soutěž
2012/2013 9 TJ Sokol Horní Čermná B 1622 Pácha Lukáš ŠO K a.s. Kunvald C 1377 ½ soutěž
2012/2013 8 TJ Sokol Horní Čermná B 1622 Glöckner Jaromír TJ Sokol Mistrovice 1833 1857 1 soutěž
2012/2013 7 TJ Sokol Horní Čermná B 1622 Janeček Ondřej TJ Spartak OEZ Letohrad B 1483 1 soutěž
2012/2013 6 TJ Sokol Horní Čermná B 1622 Boháč Luboš TJ Lanškroun B 1575 1 soutěž
2012/2013 5 TJ Sokol Horní Čermná B 1622 John Petr ŠK Ústí nad Orlicí D 1664 1 soutěž
2012/2013 4 TJ Sokol Horní Čermná B 1622 Šulc Jiří SK+Sokol Žamberk C 1525 1 soutěž
2012/2013 3 TJ Sokol Horní Čermná B 1622 Šimáčková Kateřina ŠK Ústí nad Orlicí E 1250 1 soutěž
2012/2013 2 TJ Sokol Horní Čermná B 1622 Štěpán Stanislav ŠO K a.s. Kunvald B 1653 0 soutěž
2012/2013 1 TJ Sokol Horní Čermná B 1622 Šilar Josef TJ Sokol Horní Čermná A 1553 ½ soutěž
2012/2013 10 ŠK Dolní Čermná o.s. 1622 Bartoš Karel ŠK Svitavy A 1870 1833 1 soutěž
2012/2013 9 ŠK Dolní Čermná o.s. 1622 Havelka Josef TJ Lanškroun 1900 1988 ½ soutěž
2012/2013 8 ŠK Dolní Čermná o.s. 1622 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička B 2015 2022 0 soutěž
2012/2013 6 ŠK Dolní Čermná o.s. 1622 Grepl Pavel TJ Slovan M. Třebová 1889 1889 ½ soutěž
2012/2013 5 ŠK Dolní Čermná o.s. 1622 Maceška Bohumír TJ Spartak OEZ Letohrad 1856 1797 ½ soutěž
2012/2013 4 ŠK Dolní Čermná o.s. 1622 Krušina Adolf ŠK Svitavy B 1484 1 soutěž
2012/2013 3 ŠK Dolní Čermná o.s. 1622 Vaníček Jan TJ Jablonné n/O. 1769 1713 0 soutěž
2012/2013 2 ŠK Dolní Čermná o.s. 1622 Tomeš Lukáš Loko Česká Třebová B 1804 1804 0 soutěž
2012/2013 1 ŠK Dolní Čermná o.s. 1622 Kacálek Karel SK+Sokol Žamberk B 1795 0 soutěž
2011/2012 10 Šachový klub Dolní Čermná 1618 Solil Roman TJ Lanškroun 1962 1993 0 soutěž
2011/2012 7 Šachový klub Dolní Čermná 1618 Jasanský Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1775 ½ soutěž
2011/2012 2 Šachový klub Dolní Čermná 1618 Kubíček Vlastimil TJ Jablonné nad Orlicí 1688 ½ soutěž
2010/2011 11 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1614 Papáček Miloš TJ Spartak OEZ Letohrad "B" 1860 ½ soutěž
2010/2011 9 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1614 Šváb Jiří TJ Jiskra Litomyšl "B" 1874 0 soutěž
2010/2011 8 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1614 Šilar Ladislav TJ Lanškroun "B" 1907 ½ soutěž
2010/2011 7 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1614 Cimprich Miroslav TJ Sokol Horní Čermná 1576 ½ soutěž
2010/2011 5 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1614 Šimek Zdeněk TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1883 0 soutěž
2010/2011 2 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1614 Sojma Zdeněk TJ Slovan Moravská Třebová 1964 0 soutěž
2009/2010 7 TJ Spartak OEZ Letohrad B"" 1591 Viktorin Jaroslav ŠK Kovo Jonáš Lanškroun 1524 1 soutěž
2009/2010 11 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1591 Šebrle Jaroslav TJ Lanškroun B"" 1789 ½ soutěž
2009/2010 8 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1591 Mikyska Kamil SK + Sokol Žamberk A"" 1892 0 soutěž
2009/2010 6 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1591 Stodola Jakub TJ Štefanydes Polička B"" 1526 ½ soutěž
2009/2010 5 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1591 Pelinka František SK + Sokol Žamberk C"" 1291 1 soutěž
2009/2010 4 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1591 Kodytek Tomáš TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1657 ½ soutěž
2009/2010 3 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1591 Rosenkranz Jindřich ŠK Svitavy 1753 ½ soutěž
2009/2010 2 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1591 Pelcl Karel Lokomotiva Česká Třebová B"" 1703 1 soutěž
2008/2009 8 ŠK Dolní Čermná o.s. 1598 Šilar Josef TJ Sokol Horní Čermná 1576 1 soutěž
2008/2009 7 ŠK Dolní Čermná o.s. 1598 Šlesingr Vilém ŠO K a.s. Kunvald B 1671 ½ soutěž
2008/2009 6 ŠK Dolní Čermná o.s. 1598 Komínek Lukáš TJ Lanškroun C 1383 0 soutěž
2008/2009 5 ŠK Dolní Čermná o.s. 1598 Valenta Rudolf TJ Sokol Mistrovice 1501 1 soutěž
2008/2009 4 ŠK Dolní Čermná o.s. 1598 Rusz Gustav ŠO K a.s. Kunvald C 1615 ½ soutěž
2008/2009 2 ŠK Dolní Čermná o.s. 1598 Belobrad Šimon SK+Sokol Žamberk E 1000 1 soutěž
2008/2009 1 ŠK Dolní Čermná o.s. 1598 Zubík Miloslav Krčma - Venzara Lanškroun 1627 0 soutěž
2007/2008 6 TJ Spartak OEZ Letohrad 1605 Fabian Karel TJ Lanškroun B 1560 1 soutěž
2007/2008 5 TJ Spartak OEZ Letohrad 1605 Dunglová Natálie ŠK Žamberk C 1250 1 soutěž
2007/2008 7 ŠK Dolní Čermná 1605 Krčmář Stanislav ŠO K a.s. Kunvald B 1497 0 soutěž
2007/2008 5 ŠK Dolní Čermná 1605 Janeček Miroslav SK Žamberk D 1522 ½ soutěž
2007/2008 4 ŠK Dolní Čermná 1605 Štefl Stanislav TJ Sokol Mistrovice 1546 1 soutěž
2007/2008 3 ŠK Dolní Čermná 1605 Felcman Martin SK Žamberk F 1439 ½ soutěž
2007/2008 2 ŠK Dolní Čermná 1605 Mikyska Kamil TJ Spartak OEZ Letohrad B 1838 0 soutěž
2006/2007 11 TJ Sokol Horní Čermná 1524 Franc František Sokol Městečko Trnávka 1640 1 soutěž
2006/2007 9 TJ Sokol Horní Čermná 1524 Strachoň Lukáš ŠK Svitavy 1698 1 soutěž
2006/2007 8 TJ Sokol Horní Čermná 1524 Halbrštát David Jiskra Ústí nad Orlicí C 1736 0 soutěž
2006/2007 7 TJ Sokol Horní Čermná 1524 Černý Václav TJ Jablonné nad Orlicí 1592 1 soutěž
2006/2007 6 TJ Sokol Horní Čermná 1524 Dungl Petr SK Žamberk B 1789 ½ soutěž
2006/2007 5 TJ Sokol Horní Čermná 1524 Řehák Jiří TJ Spartak OEZ Letohrad 1849 ½ soutěž
2006/2007 4 TJ Sokol Horní Čermná 1524 Gregor Pavel Lokomotiva Česká Třebová B 1622 0 soutěž
2006/2007 7 TJ Sokol Horní Čermná B"" 1524 Janota Jiří TJ Sokol Mistrovice 1463 ½ soutěž
2006/2007 6 TJ Sokol Horní Čermná B"" 1524 Mikyska Kamil TJ Spartak OEZ Letohrad B"" 1827 ½ soutěž
2006/2007 5 TJ Sokol Horní Čermná B"" 1524 Janeček Miroslav SK Žamberk D"" 1539 1 soutěž
2006/2007 4 TJ Sokol Horní Čermná B"" 1524 Fangl Jiří Jiskra Ústí nad Orlicí D"" 1707 ½ soutěž
2006/2007 3 TJ Sokol Horní Čermná B"" 1524 Dvořák Eduard ŠO K a.s. Kunvald C"" 1733 0 soutěž
2006/2007 2 TJ Sokol Horní Čermná B"" 1524 Hodek Roman ŠO K a.s. Kunvald B"" 1691 ½ soutěž
2005/2006 13 Sokol Horní Čermná B 1000 Filip Libor TJ Jablonné nad Orlicí 1750 0 soutěž
2005/2006 12 Sokol Horní Čermná B 1000 König Milan ŠK Linhartice 1542 1 soutěž
2005/2006 11 Sokol Horní Čermná B 1000 Schaffer David Štefanydes Polička D 1250 1 soutěž
2005/2006 10 Sokol Horní Čermná B 1000 Pail Milan Sokol Němčice 1892 0 soutěž
2005/2006 9 Sokol Horní Čermná B 1000 Marek Josef TJ Lanškroun C 1602 1 soutěž
2005/2006 8 Sokol Horní Čermná B 1000 Křivohlávek Josef Tropic Lanškroun B 1000 1 soutěž
2005/2006 6 Sokol Horní Čermná B 1000 Michalička Václav ŠO K a.s. Kunvald C 1495 1 soutěž
2005/2006 2 Sokol Horní Čermná B 1000 Zubík Miloslav Tropic Lanškroun C 1654 ½ soutěž
2005/2006 1 Sokol Horní Čermná B 1000 Pelinka František ŠK Žamberk E 1251 1 soutěž
2005/2006 6 Sokol Horní Čermná 1000 Janeček František Spartak Choceň 1715 0 soutěž
2005/2006 4 Sokol Horní Čermná 1000 Janeček Václav Spartak OEZ Letohrad B 1421 0 soutěž
2005/2006 3 Sokol Horní Čermná 1000 Jerman Miloš Štefanydes Polička B 1686 0 soutěž
2005/2006 2 Sokol Horní Čermná 1000 König Milan Slovan Moravská Třebová 1542 0 soutěž
2005/2006 9 Tropic Lanškroun 1000 Tobiška Jaroslav ŠO K a.s. Kunvald B 1486 1 soutěž
2005/2006 8 Tropic Lanškroun 1000 Nedelčev Radim Spartak Choceň B 1528 1 soutěž
2005/2006 5 Tropic Lanškroun 1000 Schmid Martin Lokomotiva Česká Třebová B 1320 0 soutěž
2005/2006 4 Tropic Lanškroun 1000 Bečička David Jiskra Ústí nad Orlicí D 1100 1 soutěž
2004/2005 11 Sokol Horní Čermná B 1000 Janota Martin Sokol Mistrovice 1000 ½ soutěž
2004/2005 10 Sokol Horní Čermná B 1000 Rozlívka Michal Sokol Němčice 1000 1 soutěž
2004/2005 6 Sokol Horní Čermná B 1000 Kalous Josef SK Žamberk D 1297 1 soutěž
2004/2005 5 Sokol Horní Čermná B 1000 Vyčítal Lukáš ŠO K a.s. Kunvald C 1000 1 soutěž
2004/2005 4 Sokol Horní Čermná B 1000 Sodomka Adam Štefanydes Polička D 1250 0 soutěž
2004/2005 3 Sokol Horní Čermná B 1000 Palla Květoslav TROPIC Lanškroun A 1570 0 soutěž