Hráč Pospíšil Dušan

Pospíšil Dušan

User Pic
Jméno: Pospíšil Dušan
Oddíl: Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2126
Elo mezinárodní: 2148
ID: 308
FIDE ID: 313025
Rok narození: 1936
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2010/2011 4 Lokomotiva Brno 2160 Donnert Milan SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2116 0
2010/2011 3 Lokomotiva Brno 2160 Kraus Ondřej AKIS Pardubice 1973 ½
2009/2010 10 ŠK Lokomotiva Brno A 2166 Koutný Petr ŠK Zlín B 2110 1
2009/2010 9 ŠK Lokomotiva Brno A 2166 Fojtík Tomáš SPgŠ+G Znojmo 2095 0
2009/2010 8 ŠK Lokomotiva Brno A 2166 Dvouletý Pavel ŠK Staré Město C 2092 1
2009/2010 7 ŠK Lokomotiva Brno A 2166 Jablečník Gustav Slavia Kroměříž B 2129 ½
2009/2010 6 ŠK Lokomotiva Brno A 2166 Dvořák Martin MKS Holešov 2093 0
2009/2010 5 ŠK Lokomotiva Brno A 2166 Závůrka Roman SK Prostějov 2165 ½
2009/2010 4 ŠK Lokomotiva Brno A 2166 Markovič Ivan ŠK HPM TEC Hustopeče 2134 ½
2009/2010 3 ŠK Lokomotiva Brno A 2166 Hudeček Jan ŠK Staré Město B 2310 ½
2009/2010 1 ŠK Lokomotiva Brno A 2166 Spodný Josef ŠK 64 Brno 2128 ½
2008/2009 10 ŠK YCNEGA Sokol Tišnov 2140 Tikovský Alexandr ŠK 64 Brno 2234 ½
2008/2009 9 ŠK YCNEGA Sokol Tišnov 2140 Kunčar Petr ŠK Tetčice 2119 ½
2008/2009 8 ŠK YCNEGA Sokol Tišnov 2140 Kratochvíl Karel ŠK Lokomotiva Brno D 2109 0
2008/2009 7 ŠK YCNEGA Sokol Tišnov 2140 Sekanina Jiří ŠK Garde Lipovec 2152 ½
2008/2009 6 ŠK YCNEGA Sokol Tišnov 2140 Kalendovský Jan ŠK Průkopník Petria Bystrc 2046 1
2008/2009 5 ŠK YCNEGA Sokol Tišnov 2140 Matejovič Juraj ŠK HPM TEC Hustopeče 1
2008/2009 4 ŠK YCNEGA Sokol Tišnov 2140 Moulis Mojmír Pila Ořechov B 2078 ½
2008/2009 3 ŠK YCNEGA Sokol Tišnov 2140 Kavan Zdeněk TJ Znojmo 2152 ½
2008/2009 2 ŠK YCNEGA Sokol Tišnov 2140 Uřičář Jakub TJ ŠK Veselí nad Moravou 2158 0
2007/2008 11 ŠK Sokol Tišnov 2126 Trávníček Petr ŠK pod Věží Strážnice 2118 ½
2007/2008 10 ŠK Sokol Tišnov 2126 Kavan Zdeněk TJ Znojmo 2156 ½
2007/2008 9 ŠK Sokol Tišnov 2126 Švihel Karel Moravská Slavia Brno 2028 1
2007/2008 8 ŠK Sokol Tišnov 2126 Chládek Václav ŠK Garde Lipovec 2163 ½
2007/2008 7 ŠK Sokol Tišnov 2126 Riška Lubomír SPgŠ a G Znojmo 2246 ½
2007/2008 6 ŠK Sokol Tišnov 2126 Kratochvíl Karel ŠK Lokomotiva Brno D 2136 ½
2007/2008 4 ŠK Sokol Tišnov 2126 Klinkovský Jiří Sokol Rudice 1748 ½
2007/2008 3 ŠK Sokol Tišnov 2126 Košata Jan ŠK DDM KME Kuřim 2115 ½
2007/2008 1 ŠK Sokol Tišnov 2126 Uhmann Jan Orel Ořechov B 2209 1
2007/2008 8 BYDO ZAKŘANY A 2126 TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU A 1
2007/2008 7 BYDO ZAKŘANY A 2126 Zejda Karel ŠK 64 BRNO A 1890 ½
2007/2008 2 BYDO ZAKŘANY A 2126 Schwarz Milan ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2081 ½
2007/2008 1 BYDO ZAKŘANY A 2126 Hájek Radovan TJ ŽďAS ŽďÁR NAD SÁZAVOU A 1910 1
2006/2007 11 ŠK BYDO ZAKŘANY A 2133 Just Pavel 2222 ŠK POLABINY C 2045 ½
2006/2007 10 ŠK BYDO ZAKŘANY A 2133 Jelínek Václav ŠK GORDIC JIHLAVA B 2066 1
2006/2007 9 ŠK BYDO ZAKŘANY A 2133 Svoboda Ivo TJ ŽDAS ŽDÁR N.SÁZAVOU 2024 ½
2006/2007 8 ŠK BYDO ZAKŘANY A 2133 Houška Bronislav TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2068 0
2006/2007 7 ŠK BYDO ZAKŘANY A 2133 Rychtecký Miroslav ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C 2035 ½
2006/2007 6 ŠK BYDO ZAKŘANY A 2133 Chloupek Libor ŠK GARDE LIPOVEC 1964 ½
2006/2007 5 ŠK BYDO ZAKŘANY A 2133 Zelenka Jaroslav EUROKOMPLEX AUTOSKLA 2045 ½
2006/2007 4 ŠK BYDO ZAKŘANY A 2133 Horák Miroslav TJ NÁMĚŠŤNAD OSLAVOU 2017 1
2006/2007 3 ŠK BYDO ZAKŘANY A 2133 Hájek Lukáš TJ SOKOL ZAJEČICE 2093 0
2006/2007 2 ŠK BYDO ZAKŘANY A 2133 Dvořák Libor TJ ZNOJMO A 2078 1
2006/2007 1 ŠK BYDO ZAKŘANY A 2133 Hejný Jaroslav ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 1992 ½
2005/2006 11 ŠK Bydo Zakřany 2142 Galuška Josef ŠK Veselí nad Moravou 2127 ½
2005/2006 10 ŠK Bydo Zakřany 2142 Němec Zdeněk Lokomotiva Brno E 1932 1
2005/2006 9 ŠK Bydo Zakřany 2142 Veselý Jaromír Lokomotiva Brno D 2082 ½
2005/2006 8 ŠK Bydo Zakřany 2142 Fic Zbyněk TJ Tatran Poštorná B 1863 1
2005/2006 7 ŠK Bydo Zakřany 2142 Páral Adam TJ Vinohrady Brno 1840 ½
2005/2006 6 ŠK Bydo Zakřany 2142 Bilovský Milan SK Horáček Sudoměřice 1823 0
2005/2006 5 ŠK Bydo Zakřany 2142 Fuchs Luděk Duras BVK Brno D 2014 1
2005/2006 4 ŠK Bydo Zakřany 2142 Dobeš Oldřich TJ Znojmo 2081 1
2005/2006 3 ŠK Bydo Zakřany 2142 Fojtík Tomáš TJ Tatran Poštorná A 2037 ½
2005/2006 2 ŠK Bydo Zakřany 2142 Netopil Martin TJ Bučovice 1776 1
2005/2006 1 ŠK Bydo Zakřany 2142 Kudláček Jaroslav ŠK KME DDM Kuřim 1883 1
2004/2005 11 Lokomotiva Brno B 2168 Masák Pavel Garde Lipovec 2103 1
2004/2005 10 Lokomotiva Brno B 2168 Galuška Josef ŠK Veselí nad Mor. 2125 1
2004/2005 9 Lokomotiva Brno B 2168 Veverka František Tatran Poštorná B 1878 1
2004/2005 8 Lokomotiva Brno B 2168 Kudláček Jaroslav KME DDM Kuřim 1960 ½
2004/2005 7 Lokomotiva Brno B 2168 Hudec Zdeněk TJ Sloup 1854 ½
2004/2005 6 Lokomotiva Brno B 2168 Kuchynka Lukáš ŠK Hustopeče 2000 ½
2004/2005 5 Lokomotiva Brno B 2168 Schuster Petr I. brněnská Brno 1960 1
2004/2005 4 Lokomotiva Brno B 2168 Nečas Aleš Sokol Rudice 1875 ½
2004/2005 3 Lokomotiva Brno B 2168 Němec Miloslav Tatran Poštorná A 2061 1
2004/2005 2 Lokomotiva Brno B 2168 Rychtecký Miroslav TJ Vinohrady Brno 2008 ½
2004/2005 1 Lokomotiva Brno B 2168 Žabenský Jaroslav TJ Bučovice 1968 1