Hráč Kaisler Martin

Kaisler Martin

User Pic
Jméno: Kaisler Martin
Oddíl: Šachový klub Lípa, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2051
Elo mezinárodní: 2061
ID: 1231
FIDE ID: 310948
Rok narození: 1976
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2017/2018 11 ŠK Lípa B 2065 2040 Macháň Jan TJ Dvůr Králové n.L. 2285 2283 0 soutěž
2017/2018 10 ŠK Lípa B 2053 2040 Čáp Jaroslav TJ Hronov 1789 1779 1 soutěž
2017/2018 9 ŠK Lípa B 2053 2040 Neuman Zákoucká Adéla ŠK AD Jičín B 2000 2027 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK Lípa B 2056 2040 Kořínek Pavel TJ Lázně Bělohrad 1950 1957 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠK Lípa B 2049 2040 Prouza Tomáš TJ Jiskra Jaroměř 1941 1949 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK Lípa B 2053 2040 Nosek Jan DDM Třebechovice p.O. 2019 2064 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK Lípa B 2053 2040 Mojžíš Jan TJ Náchod B 2161 2157 ½ soutěž
2017/2018 1 SK Lipa 2049 2040 Svíženský Luboš Caissa Pivovar Dalesice 1976 1961 1 soutěž
2016/2017 10 SK Lipa 2028 2016 Svoboda Ivo TJ Zdar nad Sazavou 1959 1960 ½ soutěž
2016/2017 9 SK Lipa 2028 2016 Hrabal Michal Gambit Jihlava 2059 2136 1 soutěž
2016/2017 8 SK Lipa 2028 2016 Doseděl Jiří SK Vysoke Myto 2062 2071 ½ soutěž
2016/2017 7 SK Lipa 2028 2016 Veselý Vítek Caissa Pivovar Dalesice 1966 1959 0 soutěž
2016/2017 6 SK Lipa 2028 2016 Sodomka Adam TJ Stefanydes Policka 1901 1905 1 soutěž
2016/2017 5 SK Lipa 2028 2016 Melichar Vojtěch 2222 SK Polabiny C 1906 1932 1 soutěž
2016/2017 4 SK Lipa 2028 2016 Nosek Jan TJ Slavia Hradec Kralove B 1875 2007 1 soutěž
2016/2017 1 SK Lipa 2028 2016 Mareš Petr SK Usti nad Orlici 1961 1954 1 soutěž
2015/2016 11 ŠK Lípa D 2028 2016 Volf Michal TJ Lokomotiva Trutnov 1721 1707 1 soutěž
2015/2016 10 ŠK Lípa D 2028 2016 Šveda František TJ SKP Valdice 1534 1679 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠK Lípa D 2028 2016 Špinka Petr TJ Lomnice nad Popelkou 1907 1924 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Lípa D 2028 2016 Fuchs František TJ Dvůr Králové nad Labem B 1949 1908 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK Lípa D 2028 2016 Trojan Ondřej TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 1854 1862 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Lípa D 2028 2016 Bielavský Jiří ŠK ORTEX Hradec Králové 1985 1999 0 soutěž
2015/2016 4 ŠK Lípa D 2028 2016 Málek Tomáš TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1741 1826 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Lípa D 2028 2016 Krňávek Michal ŠK AD Jičín E 1868 1917 0 soutěž
2015/2016 2 ŠK Lípa D 2028 2016 Marek Petr TJ Slavia Hradec Králové C 1951 1971 1 soutěž
2014/2015 11 ŠK Lípa B 2041 2029 Bielavský Jiří TJ Sokol Hradec Králové 2048 2040 1 soutěž
2014/2015 10 ŠK Lípa B 2041 2029 Miler Jiří Slovan Broumov 2003 2013 0 soutěž
2014/2015 3 ŠK Lípa B 2041 2029 Kykal Vojtěch TJ Dvůr Králové n. L. 1906 1869 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK Lípa B 2041 2029 Kabelka Ondřej ŠK AD Jičín D 1959 1925 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2041 2029 Tulis Jan TJ Štefanydes Polička B 1847 1825 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2041 2029 Komárková Magdaléna TJ Štefanydes Polička A 2024 2022 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2041 2029 Doseděl Jiří ŠK Vysoké Mýto 2043 2054 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2041 2029 Kastner Vojtěch AKIS Pardubice 1971 1959 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2041 2029 Nun Josef TJ Slavia Hradec Králové B 2213 2175 0 soutěž
2014/2015 4 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2041 2029 Malý Marek TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2158 2165 0 soutěž
2014/2015 3 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2041 2029 Mareš Petr Šachový klub Ústí nad Orlicí 1963 1972 0 soutěž
2014/2015 1 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2041 2029 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny B 2009 2008 ½ soutěž
2013/2014 11 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2058 2046 Doseděl Jiří ŠK Vysoké Mýto 2036 2038 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2058 2046 Řezníček Dominik 2222 ŠK Polabiny C 1785 1870 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2058 2046 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička 2036 2021 0 soutěž
2013/2014 6 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2058 2046 Picek Ivan TJ Slavia Hradec Králové B 1851 1853 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2058 2046 Machlowski Slawomir Region Panda Rychnov n. K. 2107 2155 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2058 2046 Kraus Ondřej AKIS Pardubice 2035 2034 0 soutěž
2012/2013 11 ŠK Lípa A 2102 2084 Vojtěch Jaroslav TJ Dvůr Králové n.L. 2054 2059 ½ soutěž
2012/2013 10 ŠK Lípa A 2102 2084 Prouza Tomáš TJ Jiskra Jaroměř 1950 1958 ½ soutěž
2012/2013 9 ŠK Lípa A 2102 2084 Kovář Ladislav TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 1893 1862 1 soutěž
2012/2013 8 ŠK Lípa A 2102 2084 Kohout Jan ŠK Sobotka 1977 1946 ½ soutěž
2012/2013 7 ŠK Lípa A 2102 2084 Sedláček Jan DDM Třebechovice p.O. 1911 1919 ½ soutěž
2012/2013 6 ŠK Lípa A 2102 2084 Gorecki Janusz TJ Hronov 1875 1949 ½ soutěž
2012/2013 5 ŠK Lípa A 2102 2084 Čermák Miroslav TJ Slavia Hradec Králové C 1918 1913 ½ soutěž
2012/2013 3 ŠK Lípa A 2102 2084 Pultar Petr NIKI TJ Náchod B 1823 1846 1 soutěž
2012/2013 1 ŠK Lípa A 2102 2084 Miler Jiří Slovan Broumov 1993 2008 ½ soutěž
2012/2013 10 TJ Jiskra Hořice 2102 2084 Cakl Zdeněk Desko Liberec 2132 2145 0 soutěž
2012/2013 8 TJ Jiskra Hořice 2102 2084 Muroň Miroslav Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2177 2171 0 soutěž
2012/2013 7 TJ Jiskra Hořice 2102 2084 Kuba Jindřich ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2210 2206 0 soutěž
2012/2013 6 TJ Jiskra Hořice 2102 2084 Pochinkov Andrey ŠK AD Jičín “B“ 2164 2173 0 soutěž
2012/2013 4 TJ Jiskra Hořice 2102 2084 Černík Lukáš TJ Neratovice 2204 2198 1 soutěž
2012/2013 2 TJ Jiskra Hořice 2102 2084 Crha Ondřej Sokol Mladá Boleslav 2123 2130 1 soutěž
2011/2012 7 ŠK Polymar Lípa A 2081 2075 Pyka Roman TJ Hronov 2117 2075 1 soutěž
2011/2012 6 ŠK Polymar Lípa A 2081 2075 Štolc Martin ŠK AD Jičín C 2039 2041 ½ soutěž
2011/2012 5 ŠK Polymar Lípa A 2081 2075 Palij Lubomír TJ Sokol Hradec Králové 1943 1952 1 soutěž
2011/2012 3 ŠK Polymar Lípa A 2081 2075 Nývlt Otto Sněžka TJ Náchod 1986 1952 ½ soutěž
2011/2012 2 ŠK Polymar Lípa A 2081 2075 Krám Jiří ŠK Polymar Lípa B 1896 1883 1 soutěž
2011/2012 1 ŠK Polymar Lípa A 2081 2075 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové n. Labem 1960 1952 1 soutěž
2011/2012 9 TJ Jiskra Hořice 2081 2075 Václavíček Lukáš Desko Liberec 1842 2017 1 soutěž
2011/2012 8 TJ Jiskra Hořice 2081 2075 Fiala Jaroslav ŠK AD Jičín B 2235 2238 ½ soutěž
2011/2012 6 TJ Jiskra Hořice 2081 2075 Janda Jiří TJ Sokol Praha Kobylisy 2232 2217 0 soutěž
2011/2012 5 TJ Jiskra Hořice 2081 2075 Vrkota Miloš TJ Sparta Kutná Hora 2073 2069 1 soutěž
2011/2012 4 TJ Jiskra Hořice 2081 2075 Vesecký Martin Sokol Kolín 2087 2139 0 soutěž
2011/2012 3 TJ Jiskra Hořice 2081 2075 Rut Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad B 1998 2042 ½ soutěž
2011/2012 2 TJ Jiskra Hořice 2081 2075 Lamač Stanislav ŠK Zikuda Turnov C 1805 1824 1 soutěž
2011/2012 1 TJ Jiskra Hořice 2081 2075 Vanka Miloslav TRW autoelektronika Vlašim 2113 2117 1 soutěž
2010/2011 11 ŠK Lípa C 2056 Štefan Jaroslav TJ Lázně Bělohrad 1845 1 soutěž
2010/2011 6 ŠK Lípa C 2056 Novotný Lubomír TJ Nová Paka 1944 1 soutěž
2010/2011 5 ŠK Lípa C 2056 Mkhitaryan Karlen ŠK AD Jičín C 2193 ½ soutěž
2010/2011 3 ŠK Lípa C 2056 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1975 1 soutěž
2010/2011 2 ŠK Lípa C 2056 Šedivý Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1879 0 soutěž
2010/2011 1 ŠK Lípa C 2056 Tejkal Lubomír TJ Spartak Vrchlabí 2098 ½ soutěž
2010/2011 11 ŠK Polymar Lípa A 2056 Miler Jan Slovan Broumov 1911 1 soutěž
2010/2011 10 ŠK Polymar Lípa A 2056 Rusnák Jan TJ Jiskra Hořice A 2043 0 soutěž
2010/2011 9 ŠK Polymar Lípa A 2056 Prokopová Jiřina TJ Jiskra Hořice B 1730 1 soutěž
2010/2011 7 ŠK Polymar Lípa A 2056 Rejnuš Josef Sokol Hradec Králové 1000 1 soutěž
2010/2011 6 ŠK Polymar Lípa A 2056 Hepnar David Sněžka TJ Náchod 1787 1 soutěž
2010/2011 5 ŠK Polymar Lípa A 2056 Fuchs František TJ Dvůr Králové n. Labem 1960 1 soutěž
2010/2011 4 ŠK Polymar Lípa A 2056 Čermák Miroslav TJ Slavia Hradec Králové C 1871 0 soutěž
2010/2011 1 ŠK Polymar Lípa A 2056 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř 1917 1 soutěž
2009/2010 9 ŠK Polymar Lípa B 2036 Mojžíš Jan Sněžka TJ Náchod 2123 1 soutěž
2009/2010 8 ŠK Polymar Lípa B 2036 Meduna Eduard ŠK AD Jičín B 2425 0 soutěž
2009/2010 6 ŠK Polymar Lípa B 2036 Tejkal Lubomír TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2125 1 soutěž
2009/2010 5 ŠK Polymar Lípa B 2036 Štěpán Michal Slovan Broumov 2116 1 soutěž
2009/2010 4 ŠK Polymar Lípa B 2036 Bém David TJ Jiskra Jaroměř 1914 1 soutěž
2009/2010 2 ŠK Polymar Lípa B 2036 Hubáček Ondřej TJ Jiskra Hořice B 2003 ½ soutěž
2009/2010 1 ŠK Polymar Lípa B 2036 Jiruše Josef TJ Slavia Hradec Králové C 2075 0 soutěž
2009/2010 11 ŠK ZVU Engineering Lípa 2036 Duczynski Martin ŠK AD Jičín 2134 ½ soutěž
2009/2010 10 ŠK ZVU Engineering Lípa 2036 Hácha Aleš ŠK Zikuda Turnov B"" 2188 ½ soutěž
2009/2010 9 ŠK ZVU Engineering Lípa 2036 SK OAZA Praha 1 soutěž
2009/2010 8 ŠK ZVU Engineering Lípa 2036 Crha Ondřej ŠK Sokol Mladá Boleslav 2051 ½ soutěž
2009/2010 7 ŠK ZVU Engineering Lípa 2036 Sýkora Petr TJ Dukla Praha 2072 1 soutěž
2009/2010 6 ŠK ZVU Engineering Lípa 2036 Jiruše Josef TJ Slavia Hradec Králové B"" 2075 ½ soutěž
2009/2010 5 ŠK ZVU Engineering Lípa 2036 Fojtů Petr TJ Tourist Biomedica Říčany 2146 1 soutěž
2009/2010 1 ŠK ZVU Engineering Lípa 2036 Postupa Pavel JOLY Lysá nad Labem B"" 2117 0 soutěž
2008/2009 11 Šachový klub Lípa C 2048 Kudrnáč Zdeněk TJ Nová Paka 1572 1 soutěž
2008/2009 10 Šachový klub Lípa C 2048 Kovář Ladislav SK HSM Trutnov 1901 ½ soutěž
2008/2009 9 Šachový klub Lípa C 2048 Sůva Josef TJ Baník Žacléř 1821 1 soutěž
2008/2009 8 Šachový klub Lípa C 2048 Rusnák Jan TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1980 ½ soutěž
2008/2009 6 Šachový klub Lípa C 2048 Hyška Pavel TJ Lomnice nad Popelkou 1859 0 soutěž
2008/2009 4 Šachový klub Lípa C 2048 Fuchs František TJ Dvůr Králové nad Labem B 1992 1 soutěž
2008/2009 3 Šachový klub Lípa C 2048 Čermák Miroslav ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1897 0 soutěž
2008/2009 2 Šachový klub Lípa C 2048 Splítek Luboš Šachový klub Lípa D 1789 1 soutěž
2008/2009 1 Šachový klub Lípa C 2048 Pochop Karel TJ Lázně Bělohrad 1795 ½ soutěž
2008/2009 8 ŠK Lípa A 2048 Jánský Pavel Sněžka TJ Náchod B 1864 1 soutěž
2008/2009 7 ŠK Lípa A 2048 Michl Zdeněk Jiskra Jaroměř 1586 1 soutěž
2008/2009 6 ŠK Lípa A 2048 Malíková Kateřina Šachklub AD Jičín B 1867 1 soutěž
2008/2009 4 ŠK Lípa A 2048 Marek Petr TJ Slavia Hradec Králové C 1878 0 soutěž
2008/2009 2 ŠK Lípa A 2048 Volf Michal ŠK Polymar Lípa B 1776 1 soutěž
2007/2008 11 ŠK Lípa 2020 Rychna Lukáš Šachklub AD Jičín 1948 ½ soutěž
2007/2008 10 ŠK Lípa 2020 Bém David Jiskra Jaroměř 1877 1 soutěž
2007/2008 9 ŠK Lípa 2020 Duch Robert TJ Hronov 1856 ½ soutěž
2007/2008 8 ŠK Lípa 2020 Novák František TJ Lomnice nad Popelkou 1838 0 soutěž
2007/2008 7 ŠK Lípa 2020 Kříž Milan TJ Nová Paka 1758 1 soutěž
2007/2008 6 ŠK Lípa 2020 Přibyl Jaroslav Slovan Broumov 1760 1 soutěž
2007/2008 5 ŠK Lípa 2020 Žižka Jan Sněžka TJ Náchod B 1907 1 soutěž
2007/2008 4 ŠK Lípa 2020 Vochozka Jindřich Slavia Hradec Králové C 1853 ½ soutěž
2007/2008 3 ŠK Lípa 2020 Rusnák Jan TJ Dvůr Králové nad Labem 1934 1 soutěž
2007/2008 2 ŠK Lípa 2020 Nálevka Petr Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1959 1 soutěž
2007/2008 1 ŠK Lípa 2020 Jonáš Vlastimil Panda Rychnov nad Kněžnou B 2050 1 soutěž
2007/2008 9 ŠK Lípa C 2020 Kořínek Pavel TJ Lázně Bělohrad 1975 1 soutěž
2007/2008 7 ŠK Lípa C 2020 Bílek Václav Jiskra RMSK Nový Bydžov 1795 1 soutěž
2007/2008 4 ŠK Lípa C 2020 Nedbal Rudolf ŠK AD Jičín B 1790 ½ soutěž
2006/2007 11 ŠK Lípa 2009 Kuneš Jan Slavia Hradec Králové C 1920 ½ soutěž
2006/2007 10 ŠK Lípa 2009 Wenke Oldřich Sněžka TJ Náchod 2006 ½ soutěž
2006/2007 9 ŠK Lípa 2009 Duch Robert TJ Hronov 1900 1 soutěž
2006/2007 8 ŠK Lípa 2009 Kohout Jan ŠK AD Jičín 1962 ½ soutěž
2006/2007 7 ŠK Lípa 2009 Prouza Pavel Jiskra Jaroměř 1933 1 soutěž
2006/2007 6 ŠK Lípa 2009 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové nad Labem 1908 1 soutěž
2006/2007 5 ŠK Lípa 2009 Horníček Pavel Panda Rychnov nad Kněžnou B 1539 1 soutěž
2006/2007 4 ŠK Lípa 2009 Hepnar David Sokol Náchod 1752 1 soutěž
2006/2007 3 ŠK Lípa 2009 Luštinec Vladimír Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2063 ½ soutěž
2006/2007 2 ŠK Lípa 2009 Miler Jan Slovan Broumov 1881 ½ soutěž
2006/2007 1 ŠK Lípa 2009 Sucharda Jiří TJ Nová Paka 1845 ½ soutěž
2005/2006 9 Bystř. jezdci B"" 1995 Kochánek Antonín Slavoj LT C"" 1660 ½ soutěž
2005/2006 8 Bystř. jezdci B"" 1995 Bayer Radek Glaverbel TP A"" 2043 0 soutěž
2005/2006 7 Bystř. jezdci B"" 1995 Seman Miloslav Loko Most E"" 1720 0 soutěž
2005/2006 6 Bystř. jezdci B"" 1995 Kirs Pavel Bonex TP C"" 1712 0 soutěž
2005/2006 5 Bystř. jezdci B"" 1995 Drahý Jan Spartak UL E"" 1623 0 soutěž
2005/2006 4 Bystř. jezdci B"" 1995 Cvek Jaroslav KŠ Štětí A"" 1775 ½ soutěž
2005/2006 3 Bystř. jezdci B"" 1995 Kudera Jiří Lovoch. Lovosice 1993 0 soutěž
2005/2006 2 Bystř. jezdci B"" 1995 Turek Tomáš Loko Most F"" 1512 0 soutěž
2005/2006 1 Bystř. jezdci B"" 1995 Beran Petr Bystř. jezdci A"" 1 soutěž
2005/2006 11 ŠK Lípa D 1995 Bensch Jan Baník Žacléř 1669 1 soutěž
2005/2006 10 ŠK Lípa D 1995 Ticháček Karel ŠK HSM Trutnov 1663 1 soutěž
2005/2006 8 ŠK Lípa D 1995 Tichý Václav Jiskra RMSK Nový Bydžov 1564 1 soutěž
2005/2006 6 ŠK Lípa D 1995 Špinka Petr TJ Lomnice nad Popelkou 1867 1 soutěž
2005/2006 5 ŠK Lípa D 1995 Nálevka Petr TJ Lázně Bělohrad 1928 1 soutěž
2005/2006 3 ŠK Lípa D 1995 Jána Michal Lokomotiva Trutnov 1718 1 soutěž
2005/2006 2 ŠK Lípa D 1995 Stejskal Drahoslav TJ Nová Paka 2023 1 soutěž
2005/2006 1 ŠK Lípa D 1995 Kohout Jan ŠK AD Jičín B 1962 ½ soutěž
2005/2006 11 ŠK Lípa A 1995 Miler Jiří Slovan Broumov 1924 0 soutěž
2005/2006 10 ŠK Lípa A 1995 Pražák Luděk Sokol Náchod 1945 ½ soutěž
2005/2006 9 ŠK Lípa A 1995 Buchar Petr Sklípek Spartak Vrchlabí 2042 0 soutěž
2005/2006 8 ŠK Lípa A 1995 Šípek Vítězslav Panda RWT Rychnov n.K. B 1859 0 soutěž
2005/2006 7 ŠK Lípa A 1995 Pražák Pavel ŠK Lípa B 1817 1 soutěž
2005/2006 6 ŠK Lípa A 1995 Flora Tomáš ŠK AD Jičín 1832 0 soutěž
2005/2006 5 ŠK Lípa A 1995 Matonoha Ctirad Jiskra Hořice v Podkr. 2051 1 soutěž
2005/2006 4 ŠK Lípa A 1995 Prouza Pavel Jiskra Jaroměř 1922 1 soutěž
2005/2006 3 ŠK Lípa A 1995 Bém David TJ Dvůr Králové n.L. 1797 1 soutěž
2005/2006 1 ŠK Lípa A 1995 Blažek Ladislav ŠK Lípa C 1853 1 soutěž
2004/2005 11 ŠK Lípa A 2056 Kohout Jan ŠK AD Jičín 1983 ½ soutěž
2004/2005 10 ŠK Lípa A 2056 Pražák Luděk Sokol Náchod 1923 0 soutěž
2004/2005 9 ŠK Lípa A 2056 Machlowski Slavomir Panda Rychnov B 0 soutěž
2004/2005 8 ŠK Lípa A 2056 Pinkava Josef TJ Hronov 1845 1 soutěž
2004/2005 7 ŠK Lípa A 2056 Hradecký Ivo Slovan Broumov 1947 0 soutěž
2004/2005 6 ŠK Lípa A 2056 Klicnar Martin Sněžka TJ Náchod 2170 1 soutěž
2004/2005 4 ŠK Lípa A 2056 Stejskal Drahoslav TJ Nová Paka 2014 ½ soutěž
2004/2005 3 ŠK Lípa A 2056 Prouza Pavel Jiskra Jaroměř 1930 ½ soutěž
2004/2005 2 ŠK Lípa A 2056 Krám Jiří ŠK Lípa B 1856 ½ soutěž
2004/2005 1 ŠK Lípa A 2056 Matonoha Ctirad Jiskra Hořice v P. 2031 0 soutěž
2004/2005 9 ŠK Lípa C 2056 Stejskal Drahoslav TJ Nová Paka B 2014 0 soutěž
2004/2005 8 ŠK Lípa C 2056 Nálevka Petr TJ Lázně Bělohrad 1927 1 soutěž
2004/2005 6 ŠK Lípa C 2056 Urválek Tomáš TJ Tatran Hostinné 1521 ½ soutěž
2004/2005 5 ŠK Lípa C 2056 Štolc Martin ŠK AD Jičín B 1814 0 soutěž
2004/2005 4 ŠK Lípa C 2056 Rusnák Jan TJ Dvůr Král.n.L.B 1816 1 soutěž
2004/2005 2 ŠK Lípa C 2056 Lukša Aleš J.RMSK Nový Bydžov 1785 ½ soutěž
2004/2005 1 ŠK Lípa C 2056 Mišurec Zdeněk TJ Lomnice n.P. 1803 ½ soutěž
2003/2004 10 ŠK Lípa D 2018 Kovář Ladislav Tatran Hostinné 1887 1 soutěž
2003/2004 8 ŠK Lípa D 2018 Kašpar Ladislav Jiskra Hořice B 1819 1 soutěž
2003/2004 7 ŠK Lípa D 2018 Kobrle Karel Sokol Nová Paka "B" 1795 1 soutěž
2003/2004 6 ŠK Lípa D 2018 Mišurec Zdeněk TJ Lomnice n.P. "B" 1794 1 soutěž
2003/2004 5 ŠK Lípa D 2018 Míl Jan ŠK HSM Trutnov 1864 ½ soutěž
2003/2004 4 ŠK Lípa D 2018 Juřík Zdeněk ŠK Lípa C 2004 1 soutěž
2003/2004 3 ŠK Lípa D 2018 Portych Václav Sokol Hradec Králové "B" 1812 1 soutěž
2003/2004 2 ŠK Lípa D 2018 Nálevka Petr Lázně Bělohrad 1917 1 soutěž
2003/2004 1 ŠK Lípa D 2018 Nedbal Rudolf ŠK AD Jičín B 1766 1 soutěž
2003/2004 13 ŠK Lípa A Novák Radomír Slavia Hradec Králové B 0 soutěž
2003/2004 12 ŠK Lípa A Flora Tomáš ŠK AD Jičín 1 soutěž
2003/2004 11 ŠK Lípa A Sucharda Jiří Sokol Nová Paka 0 soutěž
2003/2004 10 ŠK Lípa A Celba Pavel DDM Lokomotiva Trutnov 1 soutěž
2003/2004 9 ŠK Lípa A Nývlt Otto Sněžka TJ Náchod 1 soutěž
2003/2004 8 ŠK Lípa A Janás Antonín Sokol Náchod 1 soutěž
2003/2004 7 ŠK Lípa A 2018 Kiss Jiří TJ Dvůr Králové nad Labem 1715 1 soutěž
2003/2004 6 ŠK Lípa A 2018 Miler Jan Slovan Broumov 1878 1 soutěž
2003/2004 5 ŠK Lípa A 2018 Majer Petr Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B 1624 1 soutěž
2003/2004 4 ŠK Lípa A 2018 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1771 1 soutěž
2003/2004 3 ŠK Lípa A 2018 Prouza Tomáš Jiskra Jaroměř 1768 1 soutěž
2003/2004 2 ŠK Lípa A 2018 Kos Pavel Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1848 1 soutěž
2003/2004 1 ŠK Lípa A 2018 Lukša Aleš ŠK Lípa B 1820 1 soutěž