Hráč Kapoun Vít

Kapoun Vít

User Pic
Jméno: Kapoun Vít
Oddíl: ŠK Řetůvka
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1802
Elo mezinárodní: 1794
ID: 26079
FIDE ID: 360651
Rok narození: 1995
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 ŠK Řetůvka B 1794 1802 Pospíšil Jan ŠK Svitavy C 0 0 1 soutěž
2019/2020 11 ŠK Řetůvka 1832 1830 Hodek Roman ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1632 1662 1 soutěž
2019/2020 10 ŠK Řetůvka 1832 1830 Chvojka Antonín TJ Slovan Moravská Třebová 1673 1728 1 soutěž
2019/2020 9 ŠK Řetůvka 1848 1830 Pěkník Milan Proplast Česká Třebová 1800 1821 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK Řetůvka 1848 1830 Taslar Karel ŠK Ústí nad Orlicí C 1614 1615 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK Řetůvka 1835 1830 Šimek Zdeněk ŠK Ústí nad Orlicí B 1941 1933 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK Řetůvka 1835 1830 Betlach Jan ŠO Horní Čermná 1633 1614 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Řetůvka 1838 1827 Mikyska Kamil TJ Spartak Letohrad B 1946 1949 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Řetůvka 1831 1827 Hanák Vladimír Sokol Mistrovice 1596 1550 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Řetůvka 1831 1827 Merta Michal ŠK Dolní Čermná 1737 1759 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Řetůvka 1830 1827 Bartoš Karel ŠK Svitavy 1899 1897 ½ soutěž
2019/2020 9 TJ CIS Lázně Bělohrad 1848 1830 Bém David TJ Jiskra Jaroměř 1876 1894 0 soutěž
2019/2020 6 TJ CIS Lázně Bělohrad 1835 1830 Vestfál Jan Sokol Hradec Králové 1634 1691 1 soutěž
2019/2020 5 TJ CIS Lázně Bělohrad 1835 1827 Láska Tomáš ŠK Lomnice nad Popelkou 1867 1869 1 soutěž
2019/2020 1 TJ CIS Lázně Bělohrad 1830 1827 Rybáček Lukáš TJ Jiskra Hořice 1780 1724 ½ soutěž
2018/2019 11 SK Usti nad Orlici B 1835 1852 Hájek Jiří Sokol Zajecice 2019 2015 0 soutěž
2018/2019 10 SK Usti nad Orlici B 1837 1852 Lorenc Adam TJ Spartak Letohrad 1975 1903 ½ soutěž
2018/2019 9 SK Usti nad Orlici B 1837 1852 Hanus Michal SO Hlinsko 1992 1974 0 soutěž
2018/2019 8 SK Usti nad Orlici B 1844 1852 Vodička Pavel SK Bohemia Pardubice 1984 1985 0 soutěž
2018/2019 7 SK Usti nad Orlici B 1844 1852 Fiala Milan TJ CHS Chotebor B 1821 1815 ½ soutěž
2018/2019 6 SK Usti nad Orlici B 1860 1852 Havrlík Pavel SK+Sokol Zamberk 1828 1839 0 soutěž
2018/2019 5 SK Usti nad Orlici B 1860 1852 Solil Roman TJ Lanskroun 2035 2021 0 soutěž
2018/2019 4 SK Usti nad Orlici B 1843 1847 Hostinský Jiří 2222 SK Polabiny D 2138 2156 1 soutěž
2018/2019 2 SK Usti nad Orlici B 1847 1847 Škeřík Karel SK pri DDM Litomysl 1964 1982 0 soutěž
2018/2019 1 SK Usti nad Orlici B 1851 1847 Hrobař Vlastimil SK Usti nad Orlici A 2025 2005 0 soutěž
2018/2019 7 SK Usti nad Orlici C 1860 1852 Nikolinko Alexandr Proplast Ceska Trebova 0 0 1 soutěž
2018/2019 2 SK Usti nad Orlici C 1847 1847 Rusz Roman SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1505 1510 1 soutěž
2018/2019 1 SK Usti nad Orlici C 1851 1847 Píše Michal SK Usti nad Orlici D 1279 1310 1 soutěž
2017/2018 11 SK Usti nad Orlici C 1846 1824 Marek Jan SK Dolni Cermna 1392 1463 1 soutěž
2017/2018 10 SK Usti nad Orlici C 1837 1824 Nikolinko Alexandr Proplast Ceska Trebova 0 0 1 soutěž
2017/2018 9 SK Usti nad Orlici C 1830 1824 Dušek Adam TJ Sokol Horni Cermna 0 1249 1 soutěž
2017/2018 5 SK Usti nad Orlici C 1837 1824 Langr Petr Sokol Mistrovice 1531 1558 1 soutěž
2017/2018 4 SK Usti nad Orlici C 1837 1824 Křeček Jiří SK Svitavy 1670 1637 1 soutěž
2017/2018 3 SK Usti nad Orlici C 1837 1824 Štěpán Stanislav SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1592 1606 1 soutěž
2017/2018 11 SK Usti nad Orlici B 1846 1824 Hanus Michal SO Hlinsko 1980 1974 ½ soutěž
2017/2018 10 SK Usti nad Orlici B 1837 1852 Ptáček Luboš SK Vysoke Myto B 2096 2081 ½ soutěž
2017/2018 9 SK Usti nad Orlici B 1837 1824 Zeman Martin SK pri DDM Litomysl 1955 1979 ½ soutěž
2017/2018 8 SK Usti nad Orlici B 1844 1852 Hlaváček Robert TJ SO Chrudim 2116 2120 ½ soutěž
2017/2018 6 SK Usti nad Orlici B 1860 1852 Bělohlav Jan 2222 SK Polabiny E 1918 1918 1 soutěž
2017/2018 5 SK Usti nad Orlici B 1821 1824 Řezníček Dominik 2222 SK Polabiny D 2049 2043 0 soutěž
2017/2018 4 SK Usti nad Orlici B 1843 1847 Hájek Jaroslav Sokol Zajecice 1919 1926 0 soutěž
2017/2018 3 SK Usti nad Orlici B 1837 1824 Pokorný Tomáš TJ Lanskroun 2191 2208 1 soutěž
2017/2018 2 SK Usti nad Orlici B 1847 1847 Houška Bronislav SK Bohemia Pardubice 2017 2009 0 soutěž
2017/2018 10 SK Vysoke Myto B 1837 1824 Ptáček Luboš 2085 2084 ½ soutěž
2017/2018 8 TJ SO Chrudim 1830 1824 Hlaváček Robert 2149 2166 ½ soutěž
2017/2018 6 2222 SK Polabiny E 1821 1824 Bělohlav Jan 1927 1927 1 soutěž
2017/2018 4 Sokol Zajecice 1837 1824 Hájek Jaroslav 1916 1902 0 soutěž
2017/2018 2 SK Bohemia Pardubice 1837 1824 Houška Bronislav 1987 2018 0 soutěž
2016/2017 8 SK Usti nad Orlici B 1806 1804 Jarábek Vratislav TJ SO Chrudim 2186 2188 0 soutěž
2016/2017 1 SK Usti nad Orlici B 1806 1804 Hospodka Josef TJ CHS Chotebor 1957 1960 0 soutěž
2015/2016 11 ŠK Ústí nad Orlicí C 1806 1804 Wiesinger Wolfgang SK + Sokol Žamberk 1954 1972 ½ soutěž
2015/2016 10 ŠK Ústí nad Orlicí C 1806 1804 Solil Roman TJ Lanškroun B 2027 2019 0 soutěž
2015/2016 9 ŠK Ústí nad Orlicí C 1806 1804 Merta Michal ŠK Dolní Čermná 1745 1771 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK Ústí nad Orlicí C 1806 1804 Keprta Stanislav ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1913 1940 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK Ústí nad Orlicí C 1806 1804 Šimek Zdeněk Proplast Česká Třebová B 1911 1925 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK Ústí nad Orlicí C 1806 1804 Kučera Jan TJ Spartak Choceň 1900 1925 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK Ústí nad Orlicí C 1806 1804 Kalousek Miroslav Sokol Mistrovice 1845 1874 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Ústí nad Orlicí C 1806 1804 Volf Jaroslav ŠK Ústí nad Orlicí B 2014 2031 0 soutěž
2014/2015 11 ŠK Ústí nad Orlicí C 1786 1788 Rusz Gustav ŠO K a. s. Kunvald B 1641 1606 1 soutěž
2014/2015 10 ŠK Ústí nad Orlicí C 1786 1788 Janeček Miroslav SK+Sokol Žamberk C 1596 1593 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK Ústí nad Orlicí C 1786 1788 Šmíd František Sokol Městečko Trnávka 1683 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK Ústí nad Orlicí C 1786 1788 Kalousek Miroslav TJ Sokol Mistrovice A 1591 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK Ústí nad Orlicí C 1786 1788 Janota Jiří TJ Sokol Mistrovice B 1420 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Ústí nad Orlicí C 1786 1788 Brychta Antonín SPV Červená Voda 1679 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK Ústí nad Orlicí C 1786 1788 Dvořák Eduard ŠO K a. s. Kunvald C 1706 1669 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK Ústí nad Orlicí B 1786 1788 Kolomý Adam TJ Lanškroun B 1458 1497 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Ústí nad Orlicí B 1786 1788 Stodola Josef TJ Štefanydes Polička C 1423 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Ústí nad Orlicí B 1786 1788 Tesař Jaromír ŠK Svitavy 1781 ½ soutěž
2014/2015 6 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1786 1788 Komárková Magdaléna TJ Štefanydes Polička A 2024 2022 0 soutěž
2014/2015 2 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1786 1788 Viktorin Petr TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 1815 1824 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK Ústí nad Orlicí B 1745 1728 Zoubek David ŠK Rapid Pardubice C 1789 1855 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK Ústí nad Orlicí B 1745 1728 Linhart Jan TJ CHS Chotěboř 2006 2020 0 soutěž
2013/2014 11 ŠK Ústí nad Orlicí D 1745 1728 Merta Michal ŠK Dolní Čermná 1722 1776 1 soutěž
2013/2014 10 ŠK Ústí nad Orlicí D 1745 1728 Vaculík Jakub TJ Lanškroun B 1756 1746 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK Ústí nad Orlicí D 1745 1728 Krátký Josef TJ Slovan Moravská Třebová 2020 2044 0 soutěž
2013/2014 8 ŠK Ústí nad Orlicí D 1745 1728 Bartoš Karel ŠK Svitavy 1837 1800 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK Ústí nad Orlicí D 1745 1728 Janeček Václav TJ Spartak Letohrad 1811 1759 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK Ústí nad Orlicí D 1745 1728 Vymetálek Petr ŠO K a. s. Kunvald 1875 1853 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠK Ústí nad Orlicí D 1745 1728 Schaffer Ondřej TJ Štefanydes Polička C 1832 1854 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK Ústí nad Orlicí D 1745 1728 Pelcl Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1896 1905 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK Ústí nad Orlicí D 1745 1728 Jániš Petr ŠK Ústí nad Orlicí C 1826 1888 0 soutěž
2012/2013 11 ŠK Ústí nad Orlicí C 1765 1758 Šilar Ladislav TJ Lanškroun 1858 1826 ½ soutěž
2012/2013 10 ŠK Ústí nad Orlicí C 1765 1758 Švanda Radek TJ Štefanydes Polička B 1850 1825 0 soutěž
2012/2013 9 ŠK Ústí nad Orlicí C 1765 1758 Lorenc Josef TJ Spartak OEZ Letohrad 1782 1815 ½ soutěž
2012/2013 8 ŠK Ústí nad Orlicí C 1765 1758 Chvojka Antonín TJ Slovan M. Třebová 1827 0 soutěž
2012/2013 7 ŠK Ústí nad Orlicí C 1765 1758 Nikl Josef ŠK Dolní Čermná o.s. 1641 0 soutěž
2012/2013 5 ŠK Ústí nad Orlicí C 1765 1758 Vorlíček Pavel TJ Jablonné n/O. 1585 1 soutěž
2012/2013 4 ŠK Ústí nad Orlicí C 1765 1758 Jasanský Karel Loko Česká Třebová B 1763 0 soutěž
2012/2013 3 ŠK Ústí nad Orlicí C 1765 1758 Kacálek Karel SK+Sokol Žamberk B 1795 ½ soutěž
2012/2013 2 ŠK Ústí nad Orlicí C 1765 1758 Jonáš Petr TJ Jiskra Litomyšl B 1665 1 soutěž
2012/2013 1 ŠK Ústí nad Orlicí C 1765 1758 Maděra Stanislav ŠK Svitavy A 1803 1769 ½ soutěž
2012/2013 11 ŠK Ústí nad Orlicí B 1765 1758 Hromádko Martin Sokol Zaječice 1984 1963 0 soutěž
2012/2013 9 ŠK Ústí nad Orlicí B 1765 1758 Škeřík Karel TJ Jiskra Litomyšl 2008 1995 0 soutěž
2012/2013 7 ŠK Ústí nad Orlicí B 1765 1758 Česenek Vladimír TJ ŠO Chrudim B 1658 1 soutěž
2012/2013 6 ŠK Ústí nad Orlicí B 1765 1758 Ondrej Tomáš ŠK Vysoké Mýto B 1889 1894 1 soutěž
2011/2012 11 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1621 Kubíček Vlastimil TJ Jablonné nad Orlicí 1688 ½ soutěž
2011/2012 10 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1621 Maděra Stanislav ŠK Svitavy 1817 1796 ½ soutěž
2011/2012 9 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1621 Kalous Tomáš SK+Sokol Žamberk B 1889 1889 1 soutěž
2011/2012 8 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1621 Šilar Ladislav TJ Lanškroun 1870 1847 ½ soutěž
2011/2012 7 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1621 Schaffer Ondřej TJ Štefanydes Polička B 1736 1798 1 soutěž
2011/2012 6 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1621 Krumer Miroslav TJ Spartak OEZ Letohrad 1913 1 soutěž
2011/2012 5 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1621 Pelcl Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1703 1 soutěž
2011/2012 4 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1621 Dostálek Vladimír Šachový klub Dolní Čermná 1623 ½ soutěž
2011/2012 3 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1621 Šváb Jiří TJ Jiskra Litomyšl B 1870 1886 ½ soutěž
2011/2012 2 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1621 Štěpán Stanislav ŠO K a.s. Kunvald 1674 1 soutěž
2011/2012 1 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1621 Smola Jan Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1849 1841 0 soutěž
2011/2012 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1621 Křivohlávek Josef TJ Lanškroun B 1525 1525 ½ soutěž
2011/2012 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1621 Vu Antonín TJ Lanškroun C 1630 0 soutěž
2011/2012 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1621 Krčmář Stanislav ŠO K a.s. Kunvald B 1515 0 soutěž
2011/2012 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1621 Halbrštát Karel TJ Sokol Mistrovice 1482 ½ soutěž
2011/2012 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1621 Vacek Miroslav TJ Sokol Horní Čermná A 1467 ½ soutěž
2011/2012 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1621 Lorenc Adam Spartak OEZ Letohrad B 1375 ½ soutěž
2011/2012 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1621 Rusz Roman ŠO K a.s. Kunvald C 1520 ½ soutěž
2011/2012 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1621 Dušek Josef TJ Sokol Horní Čermná B 1250 1 soutěž
2010/2011 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "D" 1618 Kristl Václav TJ Sokol Mistrovice 1509 ½ soutěž
2010/2011 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "D" 1618 Dvořák Eduard ŠO K a.s. Kunvald "B" 1795 ½ soutěž
2010/2011 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "D" 1618 Rusz Gustav ŠO K a.s. Kunvald "C" 1622 ½ soutěž
2010/2011 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "D" 1618 Belobrad Jan SK + Sokol Žamberk "D" 1289 1 soutěž
2010/2011 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "D" 1618 Havelka Josef TJ Lanškroun "C" 1524 0 soutěž
2010/2011 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "D" 1618 Kovář Václav TJ Lokomotiva Česká Třebová "C" 1624 0 soutěž
2010/2011 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1618 Endl Vlastimil TJ Slovan Moravská Třebová 1613 1 soutěž
2010/2011 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1618 Štětka Václav TJ Jiskra Litomyšl "B" 1565 1 soutěž
2010/2011 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1618 Lapáček Luboš TJ Lanškroun "B" 1357 1 soutěž
2010/2011 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1618 Kubíček Vlastimil TJ Jablonné nad Orlicí 1678 0 soutěž
2009/2010 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D"" 1453 Krátký Josef TJ Lanškroun C"" 1739 0 soutěž
2009/2010 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D"" 1453 Kristl Václav TJ Sokol Mistrovice 1457 0 soutěž
2009/2010 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D"" 1453 Cimprich Miroslav TJ Sokol Horní Čermná 1584 1 soutěž
2009/2010 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D"" 1453 Zámečník Bohumír SK + Sokol Žamberk D"" 1922 0 soutěž
2009/2010 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D"" 1453 Krčmář Stanislav ŠO K a.s. Kunvald B"" 1492 0 soutěž
2009/2010 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D"" 1453 Rusz Gustav ŠO K a.s. Kunvald C"" 1625 0 soutěž
2009/2010 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D"" 1453 Zehnal Miloš ŠK Kovo Jonáš Lanškroun 1847 0 soutěž
2009/2010 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D"" 1453 Vaníček Jan TJ Jablonné nad Orlicí B 1675 0 soutěž
2009/2010 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D"" 1453 Krumer Miroslav TJ Spartak OEZ Letohrad B"" 1937 0 soutěž
2009/2010 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D"" 1453 Lorenc Josef TJ Spartak OEZ Letohrad C"" 1611 ½ soutěž
2008/2009 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1360 Paluda Jiří Lokomotiva Česká Třebová B 1493 1 soutěž
2008/2009 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1360 Riedl Tomáš ŠK Svitavy A 1737 0 soutěž
2008/2009 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1360 Navrátil Václav Spartak Choceň 1746 0 soutěž
2008/2009 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1360 Cedzo Štěpán TJ Slovan Moravská Třebová 1725 0 soutěž
2008/2009 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1360 Janeček Miroslav SK+Sokol Žamberk B 1478 1 soutěž
2008/2009 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1360 Novotný Karel TJ Lanškroun B 1638 1 soutěž
2008/2009 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1360 Doláková Marie ŠK Svitavy B 1100 1 soutěž
2008/2009 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1360 Vaníček Jan TJ Jablonné nad Orlicí 1000 0 soutěž
2008/2009 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1360 Dunglová Natálie SK+Sokol Žamberk C 1367 0 soutěž
2008/2009 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1360 Kameník David TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1811 0 soutěž
2007/2008 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1314 Bém Tomáš ŠO K a.s. Kunvald C 1000 1 soutěž
2007/2008 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1314 Kňažek Miroslav ŠO K a.s. Kunvald B 1000 1 soutěž
2007/2008 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1314 Charvát Václav SK Žamberk D 1399 ½ soutěž
2007/2008 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1314 Valenta Rudolf TJ Sokol Mistrovice 1489 0 soutěž
2007/2008 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1314 Krummer Jan TJ Spartak OEZ Letohrad B 1733 0 soutěž
2007/2008 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1314 Mazura Jaroslav SK Žamberk E 1628 1 soutěž
2006/2007 11 Lokomotiva Česká Třebová 1250 Erbrt Vojtěch Sokol Hradec Králové 1583 0 soutěž
2006/2007 10 Lokomotiva Česká Třebová 1250 Škopan Martin ŠŠ Desko Liberec A 1647 0 soutěž
2006/2007 9 Lokomotiva Česká Třebová 1250 Souček Jakub TJ Jiskra Hořice 1919 0 soutěž
2006/2007 8 Lokomotiva Česká Třebová 1250 Krupička Jakub ŠŠ Desko Liberec B 1369 0 soutěž
2006/2007 6 Lokomotiva Česká Třebová 1250 Vaníček Vojtěch Jiskra RMSK Nový Bydžov 0 soutěž
2006/2007 5 Lokomotiva Česká Třebová 1250 Bendová Tereza ŠK Stráž pod Ralskem ½ soutěž
2006/2007 4 Lokomotiva Česká Třebová 1250 Nosek Jakub Panda Rychnov n. Kn. 1470 0 soutěž
2006/2007 3 Lokomotiva Česká Třebová 1250 Rain Jan M-Team Jiskra Jaroměř ½ soutěž
2006/2007 2 Lokomotiva Česká Třebová 1250 Výprachtický David SK Žamberk 1384 0 soutěž
2006/2007 1 Lokomotiva Česká Třebová 1250 Ondrej Tomáš ŠK+DDM Vysoké Mýto 1638 0 soutěž
2006/2007 8 Jiskra Ústí nad Orlicí D"" 1250 Šejnoha Lukáš ŠO K a.s. Kunvald C"" 1394 1 soutěž
2006/2007 7 Jiskra Ústí nad Orlicí D"" 1250 Mlynář Miroslav ŠO K a.s. Kunvald B"" 1453 1 soutěž
2006/2007 6 Jiskra Ústí nad Orlicí D"" 1250 Výprachtický David SK Žamberk E"" 1384 0 soutěž
2006/2007 5 Jiskra Ústí nad Orlicí D"" 1250 Vohník Miroslav SK Žamberk C"" 1690 0 soutěž
2006/2007 4 Jiskra Ústí nad Orlicí D"" 1250 Šilar Josef TJ Sokol Horní Čermná B"" 1578 ½ soutěž
2006/2007 3 Jiskra Ústí nad Orlicí D"" 1250 Kristl Václav TJ Sokol Mistrovice 1100 ½ soutěž
2006/2007 1 Jiskra Ústí nad Orlicí D"" 1250 Kerschbaum Jaroslav SK Žamberk D"" 1250 ½ soutěž
2005/2006 9 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1250 Tesař Jaromír ŠK Svitavy 1891 0 soutěž
2005/2006 8 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1250 Paukert Vladislav FYGR Lanškroun 1728 ½ soutěž
2005/2006 3 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1250 Cvrkal Richard Slovan Moravská Třebová 1250 0 soutěž
2004/2005 7 Jiskra Ústí nad Orlicí E 1250 Schaffer David Štefanydes Polička D 1250 1 soutěž
2004/2005 2 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1250 Štefl Stanislav TJ Lanškroun FYGR 1593 1 soutěž