Hráč Papáček Miloš

Papáček Miloš

User Pic
Jméno: Papáček Miloš
Oddíl: TJ Spartak Letohrad
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1783
Elo mezinárodní: 1790
ID: 1766
FIDE ID: 322180
Rok narození: 1960
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2015/2016 11 TJ Spartak OEZ Letohrad 1736 1740 Velešík Marian ŠK Svitavy B 1658 1714 1
2015/2016 10 TJ Spartak OEZ Letohrad 1736 1740 Janeček František TJ Spartak Choceň 1693 1707 1
2015/2016 9 TJ Spartak OEZ Letohrad 1736 1740 Pokorný Jan ŠK Ústí nad Orlicí B 1928 1936 0
2015/2016 8 TJ Spartak OEZ Letohrad 1736 1740 Šebrle Jaroslav TJ Lanškroun B 1637 1736 ½
2015/2016 7 TJ Spartak OEZ Letohrad 1736 1740 Štěpán Stanislav ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1621 1626 0
2015/2016 6 TJ Spartak OEZ Letohrad 1736 1740 Minařík Lubomír ŠK Ústí nad Orlicí C 1559 1637 1
2015/2016 5 TJ Spartak OEZ Letohrad 1736 1740 Vencl Jiří Proplast Česká Třebová B 1539 1549 ½
2015/2016 3 TJ Spartak OEZ Letohrad 1736 1740 Brdíček David SK + Sokol Žamberk 1774 1742 1
2015/2016 2 TJ Spartak OEZ Letohrad 1736 1740 Dušek Josef ŠK Dolní Čermná 1581 1553 ½
2015/2016 1 TJ Spartak OEZ Letohrad 1736 1740 Schaffer Ondřej TJ Štefanydes Polička C 1821 1796 1
2015/2016 7 TJ Spartak OEZ Letohrad B 1736 1740 Rusz Roman ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B 1460 1499 1
2015/2016 6 TJ Spartak OEZ Letohrad B 1736 1740 Štěpán Stanislav ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 1621 1626 1
2015/2016 5 TJ Spartak OEZ Letohrad B 1736 1740 Špinler Bronislav Sokol Mistrovice B 1443 1417 1
2015/2016 2 TJ Spartak OEZ Letohrad B 1736 1740 Brychta Antonín Šachový spolek Červená Voda 1605 1641 1
2014/2015 11 TJ Spartak OEZ Letohrad B 1777 1779 Bouchal Lukáš TJ Sokol Mistrovice B 1449 1
2014/2015 4 TJ Spartak OEZ Letohrad B 1777 1779 Kylar Pavel ŠK Ústí nad Orlicí C 1830 1790 ½
2014/2015 1 TJ Spartak OEZ Letohrad B 1777 1779 Šmíd František Sokol Městečko Trnávka 1683 1
2014/2015 11 TJ Spartak OEZ Letohrad 1777 1779 Řehák Josef ŠO K a. s. Kunvald 1478 1
2014/2015 10 TJ Spartak OEZ Letohrad 1777 1779 Nekvinda Tomáš TJ Jiskra Litomyšl B 1594 1625 ½
2014/2015 9 TJ Spartak OEZ Letohrad 1777 1779 Glembek Bohumír ŠK Ústí nad Orlicí B 1810 1795 ½
2014/2015 8 TJ Spartak OEZ Letohrad 1777 1779 Šmejdíř Waldemar TJ Spartak Choceň 1530 0
2014/2015 6 TJ Spartak OEZ Letohrad 1777 1779 Málková Barbora ŠK Dolní Čermná 1100 1
2014/2015 3 TJ Spartak OEZ Letohrad 1777 1779 Palla Stanislav TJ Lanškroun B 1767 1738 ½
2014/2015 2 TJ Spartak OEZ Letohrad 1777 1779 Vacek Miroslav TJ Sokol Horní Čermná 1482 1
2014/2015 1 TJ Spartak OEZ Letohrad 1777 1779 Sejkora Filip Proplast Česká Třebová B 1000 1
2013/2014 11 TJ Spartak Letohrad 1796 1791 Šulc Jiří SK + Sokol Žamberk B 1532 1
2013/2014 10 TJ Spartak Letohrad 1796 1791 Kovář Václav TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1700 1
2013/2014 9 TJ Spartak Letohrad 1796 1791 Slavíček Miroslav ŠK Dolní Čermná 1732 1766 1
2013/2014 8 TJ Spartak Letohrad 1796 1791 Meleško Andrij TJ Slovan Moravská Třebová 1994 1970 1
2013/2014 7 TJ Spartak Letohrad 1796 1791 Grundman Václav ŠK Ústí nad Orlicí D 1713 1751 0
2013/2014 6 TJ Spartak Letohrad 1796 1791 Černohous Jiří TJ Jablonné nad Orlicí 1683 ½
2013/2014 4 TJ Spartak Letohrad 1796 1791 Smola Jan ŠK Ústí nad Orlicí C 1852 1849 ½
2013/2014 3 TJ Spartak Letohrad 1796 1791 Šebrle Jaroslav TJ Lanškroun B 1794 ½
2013/2014 2 TJ Spartak Letohrad 1796 1791 Maděra Stanislav ŠK Svitavy 1788 1733 1
2013/2014 1 TJ Spartak Letohrad 1796 1791 Dvořák Eduard ŠO K a. s. Kunvald 1742 1656 0
2012/2013 11 TJ Spartak OEZ Letohrad 1844 1831 Paščenko Jaromír TJ Štefanydes Polička B 2105 2119 0
2012/2013 10 TJ Spartak OEZ Letohrad 1844 1831 Pelcl Karel Loko Česká Třebová B 1690 ½
2012/2013 8 TJ Spartak OEZ Letohrad 1844 1831 Havrlík Pavel SK+Sokol Žamberk B 1887 1930 0
2012/2013 7 TJ Spartak OEZ Letohrad 1844 1831 Meleško Andrij TJ Slovan M. Třebová 1943 1943 ½
2012/2013 6 TJ Spartak OEZ Letohrad 1844 1831 Zeman Ladislav TJ Jiskra Litomyšl B 1960 1931 ½
2012/2013 5 TJ Spartak OEZ Letohrad 1844 1831 Merta Michal ŠK Dolní Čermná o.s. 1804 1
2012/2013 4 TJ Spartak OEZ Letohrad 1844 1831 Bartoš Karel ŠK Svitavy A 1870 1833 1
2012/2013 3 TJ Spartak OEZ Letohrad 1844 1831 Krušina Adolf ŠK Svitavy B 1484 1
2012/2013 2 TJ Spartak OEZ Letohrad 1844 1831 Havelka Josef TJ Lanškroun 1900 1988 0
2012/2013 1 TJ Spartak OEZ Letohrad 1844 1831 Filip Libor TJ Jablonné n/O. 1739 ½
2011/2012 11 TJ Spartak OEZ Letohrad 1880 1803 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička B 1874 1872 0
2011/2012 10 TJ Spartak OEZ Letohrad 1880 1803 Verdiyan Bagrat ŠO K a.s. Kunvald 1
2011/2012 9 TJ Spartak OEZ Letohrad 1880 1803 Pelcl Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1703 1
2011/2012 8 TJ Spartak OEZ Letohrad 1880 1803 Židek Pavel Šachový klub Dolní Čermná 1648 1
2011/2012 6 TJ Spartak OEZ Letohrad 1880 1803 Kameník David Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1838 1838 0
2011/2012 5 TJ Spartak OEZ Letohrad 1880 1803 Kylar Pavel Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1929 1844 1
2011/2012 4 TJ Spartak OEZ Letohrad 1880 1803 Filip Libor TJ Jablonné nad Orlicí 1731 1
2011/2012 3 TJ Spartak OEZ Letohrad 1880 1803 Bartoš Karel ŠK Svitavy 1894 1827 1
2011/2012 1 TJ Spartak OEZ Letohrad 1880 1803 Solil Roman TJ Lanškroun 1962 1993 0
2011/2012 9 Spartak OEZ Letohrad B 1880 1803 Rusz Gustav ŠO K a.s. Kunvald C 1591 ½
2011/2012 5 Spartak OEZ Letohrad B 1880 1803 Havelka Josef TJ Lanškroun C 1737 1776 ½
2011/2012 1 Spartak OEZ Letohrad B 1880 1803 Šlesingr Vilém ŠO K a.s. Kunvald B 1653 1
2010/2011 11 TJ Spartak OEZ Letohrad "B" 1860 Pecháček Tomáš Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1614 ½
2010/2011 10 TJ Spartak OEZ Letohrad "B" 1860 Bartoš Karel ŠK Svitavy 1865 1
2010/2011 9 TJ Spartak OEZ Letohrad "B" 1860 Kotva Milan TJ Slovan Moravská Třebová 2066 1
2010/2011 8 TJ Spartak OEZ Letohrad "B" 1860 Mareš Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1810 1
2010/2011 7 TJ Spartak OEZ Letohrad "B" 1860 Jirsa Lukáš TJ Jiskra Litomyšl "B" 1999 ½
2010/2011 6 TJ Spartak OEZ Letohrad "B" 1860 Solil Roman TJ Lanškroun "B" 1999 0
2010/2011 5 TJ Spartak OEZ Letohrad "B" 1860 Motl Josef TJ Sokol Horní Čermná 1658 1
2010/2011 4 TJ Spartak OEZ Letohrad "B" 1860 Černý Karel TJ Jablonné nad Orlicí 2015 0
2010/2011 3 TJ Spartak OEZ Letohrad "B" 1860 Vondra Lukáš TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1985 0
2010/2011 2 TJ Spartak OEZ Letohrad "B" 1860 Keprta Stanislav ŠO K a.s. Kunvald 1938 ½
2010/2011 1 TJ Spartak OEZ Letohrad "B" 1860 Výprachtický David SK + Sokol Žamberk "B" 1972 0
2010/2011 11 TJ Spartak OEZ Letohrad 1860 Navrátil František 2222 ŠK Polabiny "C" 2206 ½
2010/2011 10 TJ Spartak OEZ Letohrad 1860 Šmajzr Martin TJ Lokomotiva Česká Třebová 2161 0
2010/2011 9 TJ Spartak OEZ Letohrad 1860 Švub Jan TJ Štefanydes Polička 2001 0
2010/2011 8 TJ Spartak OEZ Letohrad 1860 Krys Jaromír TJ ŠO Chrudim "B" 2082 0
2010/2011 7 TJ Spartak OEZ Letohrad 1860 Kylar Pavel TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1898 1
2010/2011 6 TJ Spartak OEZ Letohrad 1860 Havrlík Pavel SK + Sokol Žamberk 1928 0
2010/2011 5 TJ Spartak OEZ Letohrad 1860 Ondrej Tomáš ŠK Vysoké Mýto "C" 1896 1
2010/2011 4 TJ Spartak OEZ Letohrad 1860 Trhal Michal ŠK Vysoké Mýto "B" 1982 0
2010/2011 3 TJ Spartak OEZ Letohrad 1860 Hlavnička Jiří Rapid Pardubice 2240 0
2010/2011 2 TJ Spartak OEZ Letohrad 1860 Linhart Jan TJ CHS Chotěboř 1967 0
2010/2011 1 TJ Spartak OEZ Letohrad 1860 Ambrož Antonín TJ Lanškroun 2087 ½
2009/2010 11 TJ Jablonné nad Orlicí 1951 Kylar Pavel TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1916 0
2009/2010 10 TJ Jablonné nad Orlicí 1951 Maděra Stanislav ŠK Svitavy 1791 1
2009/2010 9 TJ Jablonné nad Orlicí 1951 Borek Pavel Lokomotiva Česká Třebová B"" 1994 ½
2009/2010 8 TJ Jablonné nad Orlicí 1951 Lorenc Josef SK + Sokol Žamberk C"" 1611 0
2009/2010 7 TJ Jablonné nad Orlicí 1951 Solil Roman TJ Lanškroun B"" 2043 0
2009/2010 6 TJ Jablonné nad Orlicí 1951 Dvořák Eduard ŠO K a.s. Kunvald 1821 0
2009/2010 5 TJ Jablonné nad Orlicí 1951 Martinec Jan SK + Sokol Žamberk B"" 1851 ½
2009/2010 4 TJ Jablonné nad Orlicí 1951 Výprachtický David SK + Sokol Žamberk A"" 1908 0
2009/2010 3 TJ Jablonné nad Orlicí 1951 Sojma Zdeněk TJ Slovan Moravská Třebová 1979 0
2009/2010 2 TJ Jablonné nad Orlicí 1951 Jerman Miloš TJ Štefanydes Polička B"" 1747 1
2009/2010 1 TJ Jablonné nad Orlicí 1951 Merta Michal Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1787 ½
2009/2010 11 TJ Spartak OEZ Letohrad 1951 Dobšinský Pavel CHS Chotěboř 1867 ½
2009/2010 10 TJ Spartak OEZ Letohrad 1951 Rež Matouš 2222 ŠK Polabiny D"" 1676 ½
2009/2010 9 TJ Spartak OEZ Letohrad 1951 Kastner Kamil TJ Štefanydes Polička 1964 1
2009/2010 8 TJ Spartak OEZ Letohrad 1951 Glembek Bohumír TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1736 1
2009/2010 7 TJ Spartak OEZ Letohrad 1951 Borek Pavel Lokomotiva Česká Třebová 1994 ½
2009/2010 6 TJ Spartak OEZ Letohrad 1951 Zoubek David Synpo Pardubice 1625 1
2009/2010 5 TJ Spartak OEZ Letohrad 1951 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny C"" 2049 0
2009/2010 4 TJ Spartak OEZ Letohrad 1951 Mareš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2050 0
2009/2010 3 TJ Spartak OEZ Letohrad 1951 Ptáček Miloslav ŠK Vysoké Mýto C"" 1833 1
2009/2010 2 TJ Spartak OEZ Letohrad 1951 Kučera Jan ŠK Vysoké Mýto B"" 1943 0
2009/2010 1 TJ Spartak OEZ Letohrad 1951 Procházka Petr TJ Lanškroun 1955 ½
2008/2009 11 TJ Jablonné nad Orlicí 1909 Vavroušek Petr Spartak Choceň 1827 ½
2008/2009 10 TJ Jablonné nad Orlicí 1909 Sojma Zdeněk TJ Slovan Moravská Třebová 1949 1
2008/2009 9 TJ Jablonné nad Orlicí 1909 Zámečník Bohumír SK+Sokol Žamberk B 1950 0
2008/2009 8 TJ Jablonné nad Orlicí 1909 Solil Roman TJ Lanškroun B 1983 0
2008/2009 7 TJ Jablonné nad Orlicí 1909 Jedlička Eduard ŠK Svitavy B 1680 ½
2008/2009 6 TJ Jablonné nad Orlicí 1909 Výprachtický David SK+Sokol Žamberk C 1693 ½
2008/2009 5 TJ Jablonné nad Orlicí 1909 Merta Michal ŠO K a.s. Kunvald 1793 ½
2008/2009 4 TJ Jablonné nad Orlicí 1909 Halbrštát David TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1799 1
2008/2009 3 TJ Jablonné nad Orlicí 1909 Volf Jaroslav TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2162 0
2008/2009 2 TJ Jablonné nad Orlicí 1909 Šimek Zdeněk Lokomotiva Česká Třebová B 1887 0
2008/2009 1 TJ Jablonné nad Orlicí 1909 Černý Josef ŠK Svitavy A 1902 1
2008/2009 11 TJ Spartak OEZ Letohrad 1909 Bauer Jindřich 2222 ŠK Polabiny D 1839 0
2008/2009 10 TJ Spartak OEZ Letohrad 1909 Odstrčil Jaromír TJ Jiskra Litomyšl 1963 0
2008/2009 9 TJ Spartak OEZ Letohrad 1909 Švub Jan TJ Štefanydes Polička 1978 ½
2008/2009 8 TJ Spartak OEZ Letohrad 1909 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto B 2062 ½
2008/2009 7 TJ Spartak OEZ Letohrad 1909 Ambrož Antonín TJ Lanškroun 2112 0
2008/2009 6 TJ Spartak OEZ Letohrad 1909 Hennig Thomas Synpo Pardubice 1997 ½
2008/2009 5 TJ Spartak OEZ Letohrad 1909 Linhart Zbyněk TJ ŠO a DDM Chrudim B 1935 1
2008/2009 4 TJ Spartak OEZ Letohrad 1909 Pečinka Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2072 1
2008/2009 3 TJ Spartak OEZ Letohrad 1909 Hospodka Josef CHS Chotěboř 1940 ½
2008/2009 2 TJ Spartak OEZ Letohrad 1909 Výprachtický David SK + Sokol Žamberk 1693 ½
2007/2008 10 SK Žamberk 1942 Holásek Pavel TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2099 0
2007/2008 9 SK Žamberk 1942 Mojžíš Martin 2222 ŠK Polabiny D 2025 ½
2007/2008 8 SK Žamberk 1942 Hrubeš Pavel TJ Lanškroun 2165 ½
2007/2008 7 SK Žamberk 1942 Zámečník Jan ŠO Chrudim B 1844 ½
2007/2008 6 SK Žamberk 1942 Slabý Miloš AKIS Pardubice 1925 1
2007/2008 2 SK Žamberk 1942 Kastner Vojtěch TJ Štefanydes Polička B 2032 1
2007/2008 11 TJ Spartak OEZ Letohrad 1942 Sojma Zdeněk TJ Slovan Moravská Třebová 1918 0
2007/2008 10 TJ Spartak OEZ Letohrad 1942 Kameník David TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1795 1
2007/2008 9 TJ Spartak OEZ Letohrad 1942 Krupička Vojtěch ŠK Kunvald 1804 1
2007/2008 8 TJ Spartak OEZ Letohrad 1942 Mareš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2115 ½
2007/2008 7 TJ Spartak OEZ Letohrad 1942 Lattenberg František Sokol Městečko Trnávka 1000 1
2007/2008 6 TJ Spartak OEZ Letohrad 1942 Solil Roman TJ Lanškroun B 1944 0
2007/2008 2 TJ Spartak OEZ Letohrad 1942 Strachoň Lukáš ŠK Svitavy 1716 ½
2007/2008 1 TJ Spartak OEZ Letohrad 1942 Šimek Zdeněk TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1800 0
2006/2007 9 TJ Spartak OEZ Letohrad 1920 Grepl Pavel TJ Slovan Moravská Třebová 1814 1
2006/2007 7 TJ Spartak OEZ Letohrad 1920 Štěpán Stanislav ŠO K a.s. Kunvald 1695 1
2006/2007 6 TJ Spartak OEZ Letohrad 1920 Paukert Ivo FYGR Lanškroun 1784 1
2006/2007 5 TJ Spartak OEZ Letohrad 1920 Dostálek Vladimír TJ Sokol Horní Čermná 1663 1
2006/2007 4 TJ Spartak OEZ Letohrad 1920 Franc František Sokol Městečko Trnávka 1640 0
2006/2007 3 TJ Spartak OEZ Letohrad 1920 Pail Milan Lokomotiva Česká Třebová A 1897 ½
2006/2007 2 TJ Spartak OEZ Letohrad 1920 Rosenkranz Jindřich ŠK Svitavy 1760 ½
2006/2007 1 TJ Spartak OEZ Letohrad 1920 Glembek Bohumír Jiskra Ústí nad Orlicí C 1743 ½
2006/2007 11 SK Žamberk 1920 Solil Roman TJ Lanškroun 1900 1
2006/2007 10 SK Žamberk 1920 Bělohlav Jan 2222 ŠK Polabiny D 1941 0
2006/2007 8 SK Žamberk 1920 Kastner Vojtěch TJ Štefanydes Polička B 2034 ½
2006/2007 7 SK Žamberk 1920 Kameník David Jiskra Ústí nad Orlicí B 1819 0
2006/2007 6 SK Žamberk 1920 Hospodka Josef TJ CHS Chotěboř 1877 0
2006/2007 5 SK Žamberk 1920 Zelenka Jaroslav KONTAX Pardubice 2045 1
2006/2007 4 SK Žamberk 1920 Hanus Michal ŠO Chrudim B 1936 ½
2006/2007 3 SK Žamberk 1920 Jirsa Lukáš TJ Jiskra Litomyšl 1984 1
2006/2007 1 SK Žamberk 1920 Šmajzr Martin Jiskra Ústí nad Orlicí A 2142 0
2005/2006 11 Spartak OEZ Letohrad B 1949 Keprta Stanislav ŠO K a.s. Kunvald 1898 ½
2005/2006 10 Spartak OEZ Letohrad B 1949 Zeinert Michal Lokomotiva Česká Třebová 2092 ½
2005/2006 9 Spartak OEZ Letohrad B 1949 Zeman Arnošt Štefanydes Polička B 2075 0
2005/2006 8 Spartak OEZ Letohrad B 1949 Sojma Zdeněk Slovan Moravská Třebová 1887 1
2005/2006 7 Spartak OEZ Letohrad B 1949 Zámečník Bohumír ŠK Žamberk B 2001 1
2005/2006 6 Spartak OEZ Letohrad B 1949 Blaško Štěpán Jiskra Ústí nad Orlicí B 1879 0
2005/2006 5 Spartak OEZ Letohrad B 1949 Mareš Petr Jiskra Ústí nad Orlicí C 2010 0
2005/2006 4 Spartak OEZ Letohrad B 1949 Merta Michal Sokol Horní Čermná 1735 0
2005/2006 3 Spartak OEZ Letohrad B 1949 Maděra Stanislav ŠK Svitavy 1814 1
2005/2006 2 Spartak OEZ Letohrad B 1949 Pokorný Tomáš FYGR Lanškroun 2276 0
2005/2006 1 Spartak OEZ Letohrad B 1949 Plotek Evžen Spartak Choceň 1960 0
2005/2006 11 Spartak OEZ Letohrad 1949 Vobořil Pavel Kavárna Evropa Pardubice 2025 0
2005/2006 10 Spartak OEZ Letohrad 1949 Roušar Zdeněk TJ DDM Hlinsko 2034 0
2005/2006 9 Spartak OEZ Letohrad 1949 Belobrad Ivan SK Žamberk 2062 ½
2005/2006 8 Spartak OEZ Letohrad 1949 Zeinert Michal Jiskra Ústí nad Orlicí 2092 0
2005/2006 7 Spartak OEZ Letohrad 1949 Červený Martin Štefanydes Polička 2222 0
2005/2006 6 Spartak OEZ Letohrad 1949 Sabol Marian ŠK Vysoké Mýto 2287 0
2005/2006 5 Spartak OEZ Letohrad 1949 Petuchov Sergej Eurokomplex Pardubice 2205 0
2005/2006 4 Spartak OEZ Letohrad 1949 Onderek David TJ + DDM Chrudim B 2132 0
2005/2006 3 Spartak OEZ Letohrad 1949 Ondráček Ondřej TJ CHS Chotěboř 2032 1
2005/2006 2 Spartak OEZ Letohrad 1949 Daniel Martin TJ Jiskra Litomyšl 2054 0
2005/2006 1 Spartak OEZ Letohrad 1949 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny B 2209 0
2004/2005 11 Spartak OEZ Letohrad 1954 Houška Bronislav ŠK Svitavy 2011 0
2004/2005 10 Spartak OEZ Letohrad 1954 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto B 2072 ½
2004/2005 9 Spartak OEZ Letohrad 1954 Šimek Jan Lokomotiva Česká Třebová 2041 0
2004/2005 8 Spartak OEZ Letohrad 1954 Plotek Evžen Spartak Choceň 2042 ½
2004/2005 7 Spartak OEZ Letohrad 1954 Tuvšinbajar Dorjkhú TJ Jablonné nad Orlicí 2057 0
2004/2005 6 Spartak OEZ Letohrad 1954 Mareš Petr Jiskra Ústí nad Orlicí C 2010 0
2004/2005 5 Spartak OEZ Letohrad 1954 Vymetálek Petr ŠO K a.s. Kunvald 1788 ½
2004/2005 4 Spartak OEZ Letohrad 1954 Mareš Petr Sokol Horní Čermná 1725 1
2004/2005 3 Spartak OEZ Letohrad 1954 Kotva Milan Slovan Moravská Třebová 2134 0
2004/2005 2 Spartak OEZ Letohrad 1954 Martinec Jan SK Žamberk B 1759 ½
2004/2005 1 Spartak OEZ Letohrad 1954 Pekař Václav Jiskra Litomyšl 1873 1
2004/2005 11 SK Žamberk 1954 Mareš Petr Jiskra Ústí nad Orlicí A 1776 1
2004/2005 10 SK Žamberk 1954 Pečinka Martin Jiskra Ústí nad Orlicí B 1643 1
2004/2005 7 SK Žamberk 1954 Roub Bohumil 2222 ŠK Polabiny B 1865 1
2004/2005 6 SK Žamberk 1954 Česenek Jiří Sokol Zaječice 1933 1
2003/2004 11 Spartak OEZ Letohrad 1856 Plotek Evžen Spartak Choceň 1984 0
2003/2004 10 Spartak OEZ Letohrad 1856 Červený Petr Štefanydes Polička C 2043 0
2003/2004 8 Spartak OEZ Letohrad 1856 Šimek Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1915 1
2003/2004 7 Spartak OEZ Letohrad 1856 Poslušný Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1889 ½
2003/2004 4 Spartak OEZ Letohrad 1856 Brdíček David SK Žamberk B 1656 1
2003/2004 3 Spartak OEZ Letohrad 1856 Kovaříková Kristýna Štefanydes Polička B 1936 0
2003/2004 2 Spartak OEZ Letohrad 1856 Černý Karel TJ Jablonné nad Orlicí 2077 1
2003/2004 1 Spartak OEZ Letohrad 1856 Horký Pavel ŠK Svitavy 1943 0
2003/2004 11 SK Žamberk 1856 Krejčík Tomáš CHS Chotěboř 1851 1
2003/2004 10 SK Žamberk 1856 Janko Jan Plzeňka Pardubice 1819 0
2003/2004 9 SK Žamberk 1856 Zeman Arnošt TJ Štefanydes Polička 2043 ½
2003/2004 8 SK Žamberk 1856 Linhart Zbyněk ŠO+DDM Chrudim B 1923 1
2003/2004 7 SK Žamberk 1856 Solil Roman TJ Lanškroun 1885 1
2003/2004 5 SK Žamberk 1856 Pecina Ondřej TJ Synthesia Pardubice C 1824 1
2003/2004 4 SK Žamberk 1856 Pyskatý Jindřich Eurokomplex Autoskla Pardubice 1809 0
2003/2004 3 SK Žamberk 1856 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto 1948 0
2003/2004 1 SK Žamberk 1856 Krejčí Jan 2222 ŠK Rosignano Polabiny B 1717 1