Hráč Dvořák Slavomil

Dvořák Slavomil

User Pic
Jméno: Dvořák Slavomil
Oddíl: ŠO Hlinsko
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1880
Elo mezinárodní: 1882
ID: 7925
FIDE ID: 329061
Rok narození: 1977
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 11 ŠO Hlinsko 1902 1910 Šváb Jiří ŠK při DDM Litomyšl 1844 1822 0 soutěž
2019/2020 10 ŠO Hlinsko 1900 1910 Starý Lukáš ŠK Bohemia Pardubice A 1861 1865 0 soutěž
2019/2020 9 ŠO Hlinsko 1919 1910 Netušil Jakub ŠK Ústí nad Orlicí 1950 1925 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠO Hlinsko 1919 1910 Sukdolák Radek TJ CHS Chotěboř B 1985 1983 1 soutěž
2019/2020 7 ŠO Hlinsko 1919 1910 Horák Vojtěch TJ Lanškroun B 1600 1637 0 soutěž
2019/2020 6 ŠO Hlinsko 1915 1910 Dungl Petr SK + Sokol Žamberk 1906 1906 1 soutěž
2019/2020 5 ŠO Hlinsko 1915 1911 Králová Gabriela ŠK Bohemia Pardubice B 1663 1666 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠO Hlinsko 1912 1911 Hájek Jiří Sokol Zaječice 2022 2030 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠO Hlinsko 1913 1911 Lorenc Josef TJ Spartak Letohrad 1854 1842 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠO Hlinsko 1913 1911 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto B 1940 1942 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠO Hlinsko 1918 1911 Řezníček Dominik 2222 ŠK Polabiny D 2096 2081 0 soutěž
2019/2020 10 ŠO Hlinsko B 1902 1910 Stoček Pavel 2222 ŠK Polabiny F 1569 1555 1 soutěž
2019/2020 9 ŠO Hlinsko B 1919 1910 Janeček František Spartak Choceň 1661 1675 1 soutěž
2019/2020 8 ŠO Hlinsko B 1919 1910 Jouza Petr Sokol Lázně Bohdaneč 1611 1646 0 soutěž
2018/2019 9 SO Hlinsko 1915 1916 Píše Jiří SK Usti nad Orlici B 1758 1672 1 soutěž
2018/2019 8 SO Hlinsko 1913 1916 Kalousek Vladimír SK Usti nad Orlici A 1988 1983 ½ soutěž
2018/2019 7 SO Hlinsko 1913 1916 Hájek Jaroslav Sokol Zajecice 1918 1912 ½ soutěž
2018/2019 6 SO Hlinsko 1923 1916 Lorenc Adam TJ Spartak Letohrad 1919 1903 0 soutěž
2018/2019 5 SO Hlinsko 1923 1916 Zeman Martin SK pri DDM Litomysl 1944 1962 ½ soutěž
2018/2019 4 SO Hlinsko 1920 1920 Houška Bronislav SK Bohemia Pardubice 2043 2009 ½ soutěž
2018/2019 3 SO Hlinsko 1913 1920 Novotný Tomáš TJ CHS Chotebor B 1890 1881 ½ soutěž
2018/2019 2 SO Hlinsko 1913 1920 Groh Jiří SK+Sokol Zamberk 2038 2089 0 soutěž
2018/2019 1 SO Hlinsko 1929 1920 Krátký Josef TJ Lanskroun 2058 2053 0 soutěž
2018/2019 3 SO Hlinsko B 1913 1920 Švanda Pavel Zelezne hory 2056 2063 1 soutěž
2018/2019 1 SO Hlinsko B 1929 1920 Kraus Ondřej Eurobit 1943 1953 0 soutěž
2017/2018 9 SO Hlinsko B 1940 1945 Horáček Michal SK Bohemia Pardubice B 2121 2113 ½ soutěž
2017/2018 8 SO Hlinsko B 1940 1945 Hájek Jaroslav TJ SO Chrudim B 1911 1902 ½ soutěž
2017/2018 7 SO Hlinsko B 1956 1945 Veselý Emanuel Sokol Lazne Bohdanec 1760 1764 1 soutěž
2017/2018 6 SO Hlinsko B 1956 1945 Krejčík Tomáš TJ CHS Chotebor B 1899 1890 0 soutěž
2017/2018 5 SO Hlinsko B 1940 1945 Gregor Jiří 2222 SK Polabiny F 1757 1767 ½ soutěž
2017/2018 4 SO Hlinsko B 1940 1945 Prokop Matěj SK Rapid Pardubice B 1907 1922 1 soutěž
2017/2018 3 SO Hlinsko B 1940 1945 Konrád František Jiskra Hermanuv Mestec 1825 1802 ½ soutěž
2017/2018 2 SO Hlinsko B 1940 1945 Šilar Lubomír Zelezne hory 2066 2062 ½ soutěž
2017/2018 10 SO Hlinsko 1940 1945 Zeman Martin SK pri DDM Litomysl 1955 1979 ½ soutěž
2017/2018 8 SO Hlinsko 1940 1945 Just Pavel 2222 SK Polabiny D 1979 1968 ½ soutěž
2017/2018 7 SO Hlinsko 1940 1945 Palla Stanislav TJ Lanskroun 1725 1731 ½ soutěž
2017/2018 6 SO Hlinsko 1956 1945 Daniel Jiří SK Usti nad Orlici A 1963 1977 0 soutěž
2017/2018 3 SO Hlinsko 1940 1945 Jiroušek Jan 2222 SK Polabiny E 1733 1717 ½ soutěž
2017/2018 2 SO Hlinsko 1940 1945 Hájek Jaroslav Sokol Zajecice 1916 1902 1 soutěž
2016/2017 8 Sokol Zajecice 1856 1888 Vodička Martin SK Svitavy 1536 1606 1 soutěž
2016/2017 7 Sokol Zajecice 1856 1888 Joukl Jakub SK Rapid Pardubice C 1617 1552 1 soutěž
2016/2017 6 Sokol Zajecice 1856 1888 Komárek David TJ SO Chrudim 2159 2144 ½ soutěž
2016/2017 5 Sokol Zajecice 1856 1888 Třasák Ondřej SK Bohemia Pardubice 1985 1981 0 soutěž
2016/2017 2 Sokol Zajecice 1856 1888 Pavlíček Lukáš TJ Stefanydes Policka B 1557 1624 1 soutěž
2015/2016 11 ŠO Hlinsko 1856 1888 Bělohlav Jan 2222 ŠK Polabiny E 1920 1919 1 soutěž
2015/2016 10 ŠO Hlinsko 1856 1888 Novák Aleš ŠK Bohemia Pardubice B 2075 2054 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠO Hlinsko 1856 1888 Fiala Milan TJ CHS Chotěboř B 1812 1820 1 soutěž
2015/2016 7 ŠO Hlinsko 1856 1888 Jouza Petr Sokol Lázně Bohdaneč 1709 1733 1 soutěž
2015/2016 4 ŠO Hlinsko 1856 1888 Zelený František TJ ŠO Chrudim B 1565 1585 1 soutěž
2015/2016 3 ŠO Hlinsko 1856 1888 Honek Jan Jiskra Heřmanův Městec 1871 1865 1 soutěž
2015/2016 2 ŠO Hlinsko 1856 1888 Režný Zdeněk ŠK Rapid Pardubice E 1713 1770 1 soutěž
2015/2016 1 ŠO Hlinsko 1856 1888 Pospíšil Petr TJ Štefanydes Polička D 1799 1815 0 soutěž
2015/2016 7 ŠO Hlinsko B 1856 1888 Kafka Roman Sokol Krucemburk 1600 1600 1 soutěž
2015/2016 3 ŠO Hlinsko B 1856 1888 Krys Jan TJ ŠO Chrudim D 1668 1705 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠO Hlinsko B 1856 1888 Linhart Zbyněk TJ ŠO Chrudim C 1960 1953 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠO Hlinsko B 1856 1888 Štěpánek Zbyněk TJ Sokol Krouna 1750 1 soutěž
2015/2016 6 ŠO Hlinsko B 1856 1888 Joukl Jakub ŠK Rapid Pardubice G 1617 1552 1 soutěž
2014/2015 11 ŠO Hlinsko B 1832 1867 Schaffer Ondřej TJ Štefanydes Polička D 1873 1879 1 soutěž
2014/2015 10 ŠO Hlinsko B 1832 1867 Janko Jan ŠK Rapid Pardubice D 1814 1813 1 soutěž
2014/2015 9 ŠO Hlinsko B 1832 1867 Dudek Vladimír 2222 ŠK Polabiny D 1724 1 soutěž
2014/2015 8 ŠO Hlinsko B 1832 1867 Šindelář Petr Jiskra Heřmanův Městec 1821 1829 1 soutěž
2014/2015 7 ŠO Hlinsko B 1832 1867 Michal Milan TJ CHS Chotěboř C 1759 1790 1 soutěž
2014/2015 6 ŠO Hlinsko B 1832 1867 Mazura Tomáš ŠK Bohemia Pardubice B 1914 1913 1 soutěž
2014/2015 5 ŠO Hlinsko B 1832 1867 Marcinko Patrik ŠK Rapid Pardubice E 1794 1802 0 soutěž
2014/2015 4 ŠO Hlinsko B 1832 1867 Liduch Filip 2222 ŠK Polabiny E 1869 1933 0 soutěž
2014/2015 3 ŠO Hlinsko B 1832 1867 Hájek Jaroslav TJ ŠO Chrudim B 1950 1947 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠO Hlinsko B 1832 1867 Sekyrka Josef Sokol Lázně Bohdaneč 1818 1818 0 soutěž
2014/2015 1 ŠO Hlinsko B 1832 1867 Londin Milan ŠO Hlinsko A 1783 1815 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠO Hlinsko B 1922 1925 Jun Rudolf TJ CHS Chotěboř D 1402 1346 1 soutěž
2013/2014 8 ŠO Hlinsko B 1922 1925 Kopecký Václav TJ Štefanydes Polička E 1724 1760 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠO Hlinsko B 1922 1925 Burian Michal Sokol Městečko Trnávka 1830 1 soutěž
2013/2014 6 ŠO Hlinsko B 1922 1925 Tesař Jaromír ŠK Svitavy B 1810 ½ soutěž
2013/2014 4 ŠO Hlinsko B 1922 1925 Tůma Jan TJ CHS Chotěboř C 1817 1911 0 soutěž
2013/2014 3 ŠO Hlinsko B 1922 1925 Netolický Josef TJ Sokol Krouna 1534 1 soutěž
2013/2014 2 ŠO Hlinsko B 1922 1925 Ambrožová Lucie ŠK Svitavy C 1572 0 soutěž
2013/2014 1 ŠO Hlinsko B 1922 1925 Lacina Marek TJ Sokol Krucemburk 1 soutěž
2013/2014 11 ŠO Hlinsko 1922 1925 Žejdlík Patrik 2222 ŠK Polabiny E 1637 1793 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠO Hlinsko 1922 1925 Krys Jaromír TJ ŠO Chrudim C 2096 2114 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠO Hlinsko 1922 1925 Jerman Miloš TJ Štefanydes Polička D 1736 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠO Hlinsko 1922 1925 Janko Jan ŠK Rapid Pardubice D 1781 1775 1 soutěž
2013/2014 7 ŠO Hlinsko 1922 1925 Konrád František Jiskra Heřmanův Městec 1904 1881 0 soutěž
2013/2014 6 ŠO Hlinsko 1922 1925 Bělohlav Jan 2222 ŠK Polabiny D 1793 1889 0 soutěž
2013/2014 5 ŠO Hlinsko 1922 1925 Nadrchal Tomáš ŠK Bohemia Pardubice B 2020 2002 ½ soutěž
2013/2014 4 ŠO Hlinsko 1922 1925 Šváb Jiří TJ Jiskra Litomyšl B 1874 1850 0 soutěž
2013/2014 3 ŠO Hlinsko 1922 1925 Pavlovec Vladimír ŠK Rapid Pardubice E 1845 1849 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠO Hlinsko 1922 1925 Tůma Jan TJ CHS Chotěboř B 1817 1911 0 soutěž
2012/2013 6 ŠO Hlinsko B 1913 Burian Michal Sokol Městečko Trnávka 1830 1 soutěž
2012/2013 5 ŠO Hlinsko B 1913 Pail Milan TJ Sokol Němčice 1888 1 soutěž
2012/2013 1 ŠO Hlinsko B 1913 Schaffer Ondřej TJ Štefanydes Polička D 1748 1685 1 soutěž
2012/2013 11 ŠO Hlinsko 1913 Zoubek David ŠK Rapid Teenagers 1751 1798 ½ soutěž
2012/2013 10 ŠO Hlinsko 1913 Půlpán Matěj 2222 ŠK Polabiny F 1763 1792 1 soutěž
2012/2013 9 ŠO Hlinsko 1913 Kučera Jan TJ Spartak Choceň 1920 1954 0 soutěž
2012/2013 8 ŠO Hlinsko 1913 Krejčík Tomáš TJ CHS Chotěboř B 1953 1894 0 soutěž
2012/2013 7 ŠO Hlinsko 1913 Ondrej Tomáš ŠK Vysoké Mýto C 1889 1894 ½ soutěž
2012/2013 6 ŠO Hlinsko 1913 Pavlovec Vladimír Rapid Pardubice E 1838 1 soutěž
2012/2013 5 ŠO Hlinsko 1913 Korol Jiří 2222 ŠK Polabiny E 2031 2032 0 soutěž
2012/2013 4 ŠO Hlinsko 1913 Honek Jan TJ ŠO Chrudim C 1813 1843 ½ soutěž
2012/2013 3 ŠO Hlinsko 1913 Veselý Emanuel Rapid Pardubice D 1921 1873 1 soutěž
2012/2013 1 ŠO Hlinsko 1913 Vodička Pavel ŠK Bohemia Pardubice B 2052 2040 0 soutěž
2011/2012 11 ŠO DDM Hlinsko 1899 Janeček František TJ Spartak Choceň 1817 1775 1 soutěž
2011/2012 10 ŠO DDM Hlinsko 1899 Makeš Martin ŠK Bohemia Pardubice B 2133 2072 ½ soutěž
2011/2012 9 ŠO DDM Hlinsko 1899 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička C 1941 1927 1 soutěž
2011/2012 8 ŠO DDM Hlinsko 1899 Bartoš Karel TJ Štefanydes Polička D 1668 ½ soutěž
2011/2012 7 ŠO DDM Hlinsko 1899 Vobořil Pavel Rapid Pardubice D 2003 2011 ½ soutěž
2011/2012 6 ŠO DDM Hlinsko 1899 Mojžíš Martin 2222 ŠK Polabiny D 2011 1984 0 soutěž
2011/2012 4 ŠO DDM Hlinsko 1899 Fiala Milan TJ CHS Chotěboř B 1846 1869 ½ soutěž
2011/2012 3 ŠO DDM Hlinsko 1899 Honek Jan TJ ŠO Chrudim C 1825 1 soutěž
2011/2012 2 ŠO DDM Hlinsko 1899 Slabý Miloš Rapid Pardubice E 1832 1846 1 soutěž
2011/2012 1 ŠO DDM Hlinsko 1899 Doležal Rudolf 2222 ŠK Polabiny E 1813 0 soutěž
2010/2011 9 TJ Sokol Krouna 1937 Kašpar Libor Sokol Krucemburk 1530 1 soutěž
2010/2011 8 TJ Sokol Krouna 1937 Kopecký Václav TJ Štefanydes Polička "F" 1250 1 soutěž
2010/2011 7 TJ Sokol Krouna 1937 Jiruše Josef TJ Štefanydes Polička "E" 2072 ½ soutěž
2010/2011 6 TJ Sokol Krouna 1937 Pospíšil Petr TJ Štefanydes Polička "D" 1725 ½ soutěž
2010/2011 5 TJ Sokol Krouna 1937 Svatoš Zdeněk ŠK Svitavy "B" 1643 ½ soutěž
2010/2011 4 TJ Sokol Krouna 1937 Šváb Jiří TJ Jiskra Litomyšl "C" 1874 ½ soutěž
2010/2011 2 TJ Sokol Krouna 1937 Pail Milan TJ Sokol Němčice 1876 0 soutěž
2010/2011 1 TJ Sokol Krouna 1937 Burian Michal Sokol Městečko Trnávka 1837 0 soutěž
2010/2011 11 ŠO DDM Hlinsko 1937 Kučera Jan TJ Spartak Choceň 1983 ½ soutěž
2010/2011 9 ŠO DDM Hlinsko 1937 Cach Jakub 2222 ŠK Polabiny "F" 1380 1 soutěž
2010/2011 8 ŠO DDM Hlinsko 1937 Starý Lukáš TJ Jiskra Heřmanův Městec 1902 ½ soutěž
2010/2011 7 ŠO DDM Hlinsko 1937 Marcinko Patrik ŠK Rapid Teenagers 1795 0 soutěž
2010/2011 6 ŠO DDM Hlinsko 1937 Törvenyi Roman 2222 ŠK Polabiny "D" 1997 0 soutěž
2010/2011 5 ŠO DDM Hlinsko 1937 Paščenko Jaromír TJ Štefanydes Polička "B" 2136 0 soutěž
2010/2011 4 ŠO DDM Hlinsko 1937 Schaffer Ondřej TJ Štefanydes Polička "C" 1736 1 soutěž
2010/2011 3 ŠO DDM Hlinsko 1937 Nešpůrek Petr 2222 ŠK Polabiny "E" 1757 1 soutěž
2010/2011 2 ŠO DDM Hlinsko 1937 Daněk Pavel ŠK Bohemia Pardubice "B" 1959 0 soutěž
2010/2011 1 ŠO DDM Hlinsko 1937 Hrnčiarik Karel ŠK Rapid Matadors 1821 1 soutěž
2009/2010 7 ŠO DDM Hlinsko B"" 1930 Sekyrka Josef Sokol Lázně Bohdaneč 1790 1 soutěž
2009/2010 6 ŠO DDM Hlinsko B"" 1930 Šebek Miroslav NOPO Miřetice 1519 1 soutěž
2009/2010 1 ŠO DDM Hlinsko B"" 1930 Halousek Jaroslav ŠK Rapid Talents 1613 ½ soutěž
2009/2010 11 ŠO DDM Hlinsko 1930 Mojžíš Martin 2222 ŠK Polabiny E"" 2048 ½ soutěž
2009/2010 10 ŠO DDM Hlinsko 1930 Hrnčiarik Karel ŠK Rapid Pardubice 1837 1 soutěž
2009/2010 9 ŠO DDM Hlinsko 1930 Šenkýř Jindřich TJ Sokol Krouna 1635 1 soutěž
2009/2010 8 ŠO DDM Hlinsko 1930 Malivánek Jiří TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 2141 ½ soutěž
2009/2010 7 ŠO DDM Hlinsko 1930 Kůs Martin TJ ŠO a DDM Chrudim C"" 1671 1 soutěž
2009/2010 6 ŠO DDM Hlinsko 1930 Vavroušek Petr Spartak Choceň 1839 1 soutěž
2009/2010 5 ŠO DDM Hlinsko 1930 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička C"" 2042 0 soutěž
2009/2010 3 ŠO DDM Hlinsko 1930 Zelenka Jaroslav ŠK Bohemia Pardubice B"" 2001 ½ soutěž
2009/2010 2 ŠO DDM Hlinsko 1930 Režný Zdeněk ŠK Rapid Rangers 1791 ½ soutěž
2009/2010 1 ŠO DDM Hlinsko 1930 Müller Petr TJ Jiskra Heřmanův Městec 2000 0 soutěž
2008/2009 9 TJ Sokol Krouna 1899 Kovář Václav Lokomotiva Česká Třebová C 1250 1 soutěž
2008/2009 8 TJ Sokol Krouna 1899 Zeman Arnošt Sokol Městečko Trnávka 2005 0 soutěž
2008/2009 7 TJ Sokol Krouna 1899 Jedlička Eduard ŠK Svitavy C 1680 1 soutěž
2008/2009 6 TJ Sokol Krouna 1899 Bartoš Karel TJ Štefanydes Polička E 1648 1 soutěž
2008/2009 5 TJ Sokol Krouna 1899 Buchta Martin TJ Štefanydes Polička D 1335 1 soutěž
2008/2009 4 TJ Sokol Krouna 1899 Urbánek Josef ŠK Tropic Lanškroun 1590 1 soutěž
2008/2009 11 ŠO DDM Hlinsko 1899 Starý Stanislav Spartak Choceň B 1411 1 soutěž
2008/2009 10 ŠO DDM Hlinsko 1899 Nadrchal Tomáš ŠK Bohemia Pardubice B 1984 ½ soutěž
2008/2009 9 ŠO DDM Hlinsko 1899 Stodola Zdeněk TJ Štefanydes Polička C 1774 1 soutěž
2008/2009 8 ŠO DDM Hlinsko 1899 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička B 1902 1 soutěž
2008/2009 7 ŠO DDM Hlinsko 1899 Hon Jiří TJ Jiskra Heřmanův Městec 1966 ½ soutěž
2008/2009 6 ŠO DDM Hlinsko 1899 Škroch Martin 2222 ŠK Polabiny E 1857 1 soutěž
2008/2009 5 ŠO DDM Hlinsko 1899 Janko Jan ŠK Rapid Teenagers 1836 1 soutěž
2008/2009 4 ŠO DDM Hlinsko 1899 Mrha Jan TJ ŠO a DDM Chrudim C 1740 0 soutěž
2008/2009 3 ŠO DDM Hlinsko 1899 Hennig Thomas AKIS Pardubice 1997 1 soutěž
2008/2009 2 ŠO DDM Hlinsko 1899 Sabolová Gabriela ŠK Vysoké Mýto C 1904 ½ soutěž
2008/2009 1 ŠO DDM Hlinsko 1899 Liduch Martin 2222 ŠK Polabiny F 1000 1 soutěž
2007/2008 11 ŠO DDM Hlinsko 1846 Ždímal Petr ŠO Chrudim D 1707 1 soutěž
2007/2008 10 ŠO DDM Hlinsko 1846 Nikl Leoš Spartak Choceň B 1736 1 soutěž
2007/2008 9 ŠO DDM Hlinsko 1846 Marek Jiří Spartak Choceň A 1800 1 soutěž
2007/2008 8 ŠO DDM Hlinsko 1846 Kouba Petr 2222 ŠK Polabiny E 1827 ½ soutěž
2007/2008 7 ŠO DDM Hlinsko 1846 Vančura Daniel 2222 ŠK Polabiny F 1000 1 soutěž
2007/2008 6 ŠO DDM Hlinsko 1846 Krejčík Tomáš TJ CHS Chotěboř 1891 1 soutěž
2007/2008 5 ŠO DDM Hlinsko 1846 Hrnčiarik Karel ŠK Rapid Pardubice E 1819 1 soutěž
2007/2008 4 ŠO DDM Hlinsko 1846 Charouz Milan TJ Štefanydes Polička C 1756 1 soutěž
2007/2008 3 ŠO DDM Hlinsko 1846 Skokan Jan SK Holcim Prachovice 2004 ½ soutěž
2007/2008 2 ŠO DDM Hlinsko 1846 Celuch Tomáš ŠO Chrudim C 1820 ½ soutěž
2007/2008 1 ŠO DDM Hlinsko 1846 Juchelka Petr ŠK Bohemia Pardubice B 1551 1 soutěž
2007/2008 9 TJ Sokol Krouna 1846 Šindelář Petr ŠK Holcim Prachovice B 1850 ½ soutěž
2007/2008 8 TJ Sokol Krouna 1846 Kafka Roman Sokol Krucemburk 1543 0 soutěž
2007/2008 7 TJ Sokol Krouna 1846 Kalhous Miroslav ŠK Rapid Pardubice F 1613 1 soutěž
2007/2008 6 TJ Sokol Krouna 1846 Sekyrka Josef TJ Sokol Lázně Bohdaneč 1798 1 soutěž
2007/2008 5 TJ Sokol Krouna 1846 Vorel Bohuslav 2222 ŠK Polabiny G 1733 1 soutěž
2007/2008 4 TJ Sokol Krouna 1846 Mrha Jan TJ ŠO Chrudim E 1821 1 soutěž
2007/2008 3 TJ Sokol Krouna 1846 Sabolová Gabriela ŠK Vysoké Mýto C 1780 1 soutěž
2007/2008 2 TJ Sokol Krouna 1846 Kofránek David ŠK Rapid Pardubice G 1506 1 soutěž
2007/2008 1 TJ Sokol Krouna 1846 Kučera Aleš ŠK Bohemia Pardubice C 1706 ½ soutěž
2006/2007 11 ŠO DDM Hlinsko 1825 Hrnčiarik Karel ŠK Rapid Pardubice G 1816 1 soutěž
2006/2007 10 ŠO DDM Hlinsko 1825 Michlian Štefan Kavárna Evropa Pardubice 1777 1 soutěž
2006/2007 9 ŠO DDM Hlinsko 1825 Krys Jaromír TJ ŠO Chrudim D 1446 1 soutěž
2006/2007 8 ŠO DDM Hlinsko 1825 Jindrásek Mojmír Spartak Choceň A 1806 ½ soutěž
2006/2007 7 ŠO DDM Hlinsko 1825 Režný Zdeněk Dymák Heřmanův Městec 1751 ½ soutěž
2006/2007 5 ŠO DDM Hlinsko 1825 Culek Karel ŠO Chrudim C 1743 ½ soutěž
2006/2007 4 ŠO DDM Hlinsko 1825 Klíma Ladislav TJ Štefanydes Polička C 1531 1 soutěž
2006/2007 3 ŠO DDM Hlinsko 1825 Nedelčev Radim Spartak Choceň B 1533 1 soutěž
2006/2007 2 ŠO DDM Hlinsko 1825 Krejčí Jan 2222 ŠK Polabiny E 1640 1 soutěž
2006/2007 1 ŠO DDM Hlinsko 1825 Švécar Jiří ŠK Vysoké Mýto B 1880 0 soutěž
2006/2007 9 TJ Sokol Krouna 1825 Marinov Peter ŠK Vysoké Mýto C"" 1757 1 soutěž
2006/2007 8 TJ Sokol Krouna 1825 Kotlant Tomáš Cyclo Content Pardubice 1500 1 soutěž
2006/2007 7 TJ Sokol Krouna 1825 Sekyrka Josef Sokol Lázně Bohdaneč 1815 1 soutěž
2006/2007 6 TJ Sokol Krouna 1825 Stodola Jakub TJ Štefanydes Polička E"" 1378 1 soutěž
2006/2007 5 TJ Sokol Krouna 1825 Sodomka Adam TJ Štefanydes Polička D"" 1559 1 soutěž
2006/2007 4 TJ Sokol Krouna 1825 Honek Jan SK Holcim Prachovice B"" 1772 ½ soutěž
2006/2007 3 TJ Sokol Krouna 1825 Kafka Roman TJ Sokol Krucemburk 1558 1 soutěž
2006/2007 2 TJ Sokol Krouna 1825 Režný Zdeněk Dymák Heřmanův Městec B"" 1751 ½ soutěž
2006/2007 1 TJ Sokol Krouna 1825 Vorel Bohuslav 2222 ŠK Polabiny F"" 1744 0 soutěž
2005/2006 11 TJ DDM Hlinsko 1738 Hájek Jaroslav TJ + DDM Chrudim B 1941 1 soutěž
2005/2006 10 TJ DDM Hlinsko 1738 Sysr Pavel Spartak OEZ Letohrad 1610 ½ soutěž
2005/2006 9 TJ DDM Hlinsko 1738 Šváb Jiří TJ Jiskra Litomyšl 1842 ½ soutěž
2005/2006 7 TJ DDM Hlinsko 1738 Krmenčík Roman Kavárna Evropa Pardubice 1788 0 soutěž
2005/2006 6 TJ DDM Hlinsko 1738 Mareš Vladimír TJ CHS Chotěboř 1967 ½ soutěž
2005/2006 5 TJ DDM Hlinsko 1738 Wiesinger Wolfgang SK Žamberk 1858 1 soutěž
2005/2006 4 TJ DDM Hlinsko 1738 Blaško Štěpán Jiskra Ústí nad Orlicí 1879 0 soutěž
2005/2006 3 TJ DDM Hlinsko 1738 Houška Bronislav Štefanydes Polička 2043 1 soutěž
2005/2006 2 TJ DDM Hlinsko 1738 Lipavský Jindřich ŠK Vysoké Mýto 1761 ½ soutěž
2005/2006 9 TJ DDM Hlinsko B 1738 Pyskatý Jiří SYNPO Pardubice 1928 1 soutěž
2005/2006 8 TJ DDM Hlinsko B 1738 Skokan Jan Holcim Prachovice 1816 1 soutěž
2005/2006 7 TJ DDM Hlinsko B 1738 Krys Jaromír TJ+DDM Chrudim D 1630 1 soutěž
2005/2006 6 TJ DDM Hlinsko B 1738 Krys Jan TJ+DDM Chrudim C 1463 1 soutěž
2005/2006 5 TJ DDM Hlinsko B 1738 Krejčí Jan 2222 ŠK Polabiny C 1669 1 soutěž
2005/2006 4 TJ DDM Hlinsko B 1738 Beneš Daniel KONTAX Pardubice 1710 ½ soutěž
2005/2006 3 TJ DDM Hlinsko B 1738 Švécar Jiří ŠK Vysoké Mýto B 1851 0 soutěž
2005/2006 1 TJ DDM Hlinsko B 1738 Král Miloš Jiskra Heřmanův Městec 1716 1 soutěž