Hráč Nehyba Martin

Nehyba Martin

User Pic
Jméno: Nehyba Martin
Oddíl: TJ Sokol Skalička z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2163
Elo mezinárodní: 2169
ID: 37204
FIDE ID: 377074
Rok narození: 2002
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Sokol Skalička A 2113 2097 Opravil Karel ŠK 1921 Zábřeh 2045 2010 1
2018/2019 10 Sokol Skalička A 2123 2097 Banasik Krzysztof TJ Zlaté Hory 2228 0 ½
2018/2019 9 Sokol Skalička A 2123 2097 Závůrka Roman ROŠÁDA Prostějov A 2171 2135 0
2018/2019 7 Sokol Skalička A 2114 2097 Matoušek Petr Sokol Přemyslovice A 2113 2082 ½
2018/2019 5 Sokol Skalička A 2100 2097 Kozák Petr ŠK Olomouc A 2093 2103 1
2018/2019 4 Sokol Skalička A 2123 2104 Navrátil Jiří TJ ŠK DUE POP Uničov 1991 1994 ½
2018/2019 3 Sokol Skalička A 2072 2104 Žilka Štěpán ŠK Velké Losiny B 2530 2515 0
2018/2019 2 Sokol Skalička A 2072 2104 Šobáň Jaroslav A64 PřF Olomouc 2110 2074 1
2018/2019 1 Sokol Skalička A 2065 2104 Vymětalík Ivo ŠK Šternberk 1964 1924 1
2018/2019 7 2222 ŠK Polabiny 2113 2097 Kůsa Jakub Šachklub Sokol Klatovy 2011 2025 0
2018/2019 6 2222 ŠK Polabiny 2113 2097 Lajbl Jan ŠK AD Jičín 1983 1991 1
2018/2019 4 2222 ŠK Polabiny 2113 2097 Novotný Martin Klub šachistů Říčany 1925 2088 1962 ½
2018/2019 3 2222 ŠK Polabiny 2100 2097 Šolc Filip TJ Spartak Vlašim 2017 2022 ½
2018/2019 2 2222 ŠK Polabiny 2123 2104 Babula Vlastimil ŠK Staré Město 1952 1904 1
2018/2019 1 2222 ŠK Polabiny 2065 2104 Frank Adam BŠŠ Frýdek-Místek A 2029 2050 0
2018/2019 6 Lokomotiva Brno 2100 2097 Ptáček Luboš SK Vysoke Myto 2088 2081 ½
2018/2019 5 Lokomotiva Brno 2123 2104 Kastner Oldřich TJ Stefanydes Policka 2020 2030 ½
2018/2019 4 Lokomotiva Brno 2123 2104 Jacko Vladimír OREL Orechov 2324 0 0
2018/2019 3 Lokomotiva Brno 2072 2104 Tůma Jiří TJ CHS Chotebor 2294 2289 0
2018/2019 7 2222 ŠK Polabiny 2100 2097 Babula Vlastimil ŠK Staré Město 1984 1960 1
2018/2019 6 2222 ŠK Polabiny 2100 2097 Kupsa Matěj TJ Štefanydes Polička 1949 1917 ½
2018/2019 5 2222 ŠK Polabiny 2123 2104 Šolc Filip TJ Spartak Vlašim 2040 2037 ½
2018/2019 3 2222 ŠK Polabiny 2065 2104 Kopcová Ludmila SK Slavia Orlová 1899 1888 1
2018/2019 2 2222 ŠK Polabiny 2065 2104 Lička Denis BŠŠ Frýdek-Místek B 1447 1457 1
2018/2019 1 2222 ŠK Polabiny 2065 2104 Frank Adam BŠŠ Frýdek-Místek A 2029 2050 0
2017/2018 11 T.J. Sokol Skalička 2045 2003 Dvořák Vladimír SK ROŠÁDA Prostějov B 1999 2010 ½
2017/2018 9 T.J. Sokol Skalička 2102 2003 Kašparovský Petr T.J. Sokol Konice 1942 1964 1
2017/2018 5 T.J. Sokol Skalička 2112 2003 Hradský Aleš SK Prostějov B 1766 1737 1
2017/2018 2 T.J. Sokol Skalička 2112 2003 Maláč Pavel ŠK SIGMIA Olomouc A 1897 1882 ½
2017/2018 7 2222 ŠK Polabiny 2045 2003 Kůsa Jakub Šachklub Sokol Klatovy 2029 1825 1
2017/2018 5 2222 ŠK Polabiny 2045 2003 Molkanov Oleg TJ Kobylisy 2010 1892 1
2017/2018 3 2222 ŠK Polabiny 2134 2003 Vlková Anežka Spartak Vlašim 1954 1894 1
2017/2018 1 2222 ŠK Polabiny 2100 1968 Stalmach Richard BŠŠ Frýdek-Místek 1899 1852 1
2017/2018 7 2222 ŠK Polabiny 2134 2003 Vlková Anežka Spartak Vlašim 1954 1894 1
2017/2018 3 2222 ŠK Polabiny 2100 1968 Ambrožová Lucie ŠK Staré Město 1910 1923 ½
2017/2018 2 2222 ŠK Polabiny 2100 1968 Stalmach Richard BŠŠ Frýdek-Místek 1899 1852 1
2017/2018 1 2222 ŠK Polabiny 2100 1968 Horváth Tomáš SK Slavia Orlová 1819 1810 ½
2017/2018 4 2222 SK Polabiny C 2112 2003 Celý Jaroslav TJ Zdar nad Sazavou 2017 2003 ½
2017/2018 3 2222 SK Polabiny C 2112 2003 Stratil Petr SK Velke Losiny 2050 2061 1
2016/2017 7 Šachy Hošťálková 1805 1861 Balek Filip Sokol Buštěhrad 1603 1566 0
2016/2017 6 Šachy Hošťálková 1805 1861 Sýkora Marek Desko Liberec 1827 1834 0
2016/2017 5 Šachy Hošťálková 1805 1861 Pařízek Vojtěch Sokol Praha-Kobylisy 1910 1847 1
2016/2017 4 Šachy Hošťálková 1805 1861 Aubrecht Petr TJ Bohemians Praha 1917 1890 ½
2016/2017 3 Šachy Hošťálková 1805 1861 Kožúšek Daniel ŠK AD Jičín 2166 2246 0
2016/2017 2 Šachy Hošťálková 1805 1861 Švanda Ondřej TJ Štefanydes Polička 1917 1912 0
2016/2017 7 Šachy Hošťálková 1805 1861 Kaňáková Natálie BŠŠ Frýdek-Místek 2064 2006 0
2016/2017 6 Šachy Hošťálková 1805 1861 Horváth Tomáš SK Slavia Orlová 2011 1971 1
2016/2017 5 Šachy Hošťálková 1805 1861 Skalský Alexandr ŠK Staré Město 2004 1857 0
2016/2017 4 Šachy Hošťálková 1805 1861 Grundman Václav 2222 ŠK Polabiny 2033 2046 0
2016/2017 3 Šachy Hošťálková 1805 1861 Kožúšek Daniel ŠK AD Jičín 2166 2246 0
2016/2017 2 Šachy Hošťálková 1805 1861 Švanda Ondřej TJ Štefanydes Polička 1917 1912 0
2016/2017 10 2222 SK Polabiny B 1805 1861 Netušil Jakub SK Usti nad Orlici 1926 1920 ½
2016/2017 9 2222 SK Polabiny B 1805 1861 Siebenbürger Vlastimil TJ Zdar nad Sazavou 2084 2064 0
2016/2017 8 2222 SK Polabiny B 1805 1861 Žigo Viktor Gambit Jihlava 2265 2260 ½
2016/2017 5 2222 SK Polabiny B 1805 1861 Houška Bronislav TJ Stefanydes Policka 2012 2058 0
2016/2017 3 2222 SK Polabiny B 1805 1861 Nun Josef TJ Slavia Hradec Kralove B 2199 2162 1
2016/2017 1 2222 SK Polabiny B 1805 1861 Sýkora Josef SK Rapid Pardubice B 2035 2077 0
2015/2016 11 Sokol Hošťálková 1805 1861 Dumek David ŠK Kuřim "B" 1414 1465 ½
2015/2016 10 Sokol Hošťálková 1805 1861 Němec David ŠK Kuřim "A" 1709 1612 1
2015/2016 9 Sokol Hošťálková 1805 1861 Nekarda Jan ŠK Staré Město "B" 1589 1627 1
2015/2016 8 Sokol Hošťálková 1805 1861 Londin Šimon A64 Grygov 1607 1624 1
2015/2016 7 Sokol Hošťálková 1805 1861 Kureš Michael ŠK Lokomotiva Brno "B" 1540 1551 1
2015/2016 6 Sokol Hošťálková 1805 1861 Jelínek Vít ŠK Lokomotiva Brno "C" 1100 1302 1
2015/2016 5 Sokol Hošťálková 1805 1861 Halamíček Radek Beskydská šachová škola FM C 1646 1626 1
2015/2016 4 Sokol Hošťálková 1805 1861 Chlebek Jan Beskydská šachová škola FM B 1729 1773 0
2015/2016 3 Sokol Hošťálková 1805 1861 Kovařík Matyáš TJ Zbrojovka Vsetín 1759 1780 ½
2015/2016 2 Sokol Hošťálková 1805 1861 Chwistek Karel OŠŠ TJ Ostrava 1958 1848 ½
2015/2016 1 Sokol Hošťálková 1805 1861 Očko Dominik Interchess FM 1610 1580 1
2015/2016 10 T.J. Sokol Skalička B 1805 1861 Zapletal Jiří T.J. Sokol Přemyslovice B 2068 2056 1
2015/2016 7 T.J. Sokol Skalička B 1805 1861 Hradský Aleš SK Prostějov B 1793 1813 0
2015/2016 6 T.J. Sokol Skalička B 1805 1861 Kamarád František A64 Př.F UP Olomouc 1839 1757 ½
2015/2016 5 T.J. Sokol Skalička B 1805 1861 Maláč Pavel Sigmia Senior Olomouc B 1903 1914 1
2015/2016 3 T.J. Sokol Skalička B 1805 1861 Kašparovský Petr T.J. Sokol Konice 1926 ½
2015/2016 2 T.J. Sokol Skalička B 1805 1861 Petr Jiří Spartak Přerov 1933 1952 0
2015/2016 9 TJ Sokol Skalička 1805 1861 Maláč Pavel Sigmia Olomouc A 1903 1914 0
2015/2016 8 TJ Sokol Skalička 1805 1861 Navrátil Jiří TJ ŠK DUE POP Uničov A 2067 2031 0
2015/2016 7 TJ Sokol Skalička 1805 1861 Chytil Petr TJ Sokol Velké Losiny B 1790 1815 0
2015/2016 6 TJ Sokol Skalička 1805 1861 Tustanowski Mateusz TJ Zlaté Hory 1924 1250 0
2015/2016 4 TJ Sokol Skalička 1805 1861 Přenosil Jiří AŠK DA Olomouc A 1969 1990 0
2015/2016 3 TJ Sokol Skalička 1805 1861 Rychlík Zdeněk ŠK Jeseník A 1938 1920 1
2015/2016 2 TJ Sokol Skalička 1805 1861 Doležel Jaromír TJ Sokol Šumperk A 2068 2047 ½
2015/2016 1 TJ Sokol Skalička 1805 1861 Tichý Miroslav ŠK ROŠÁDA Prostějov A 1906 1936 1
2015/2016 4 A64 PROCLIENT Grygov B 1805 1861 Fojtík Tomáš ŠK GARDE Lipovec 2025 2040 ½
2015/2016 1 A64 PROCLIENT Grygov B 1805 1861 Menčík Pavel ŠK Duras BVK B 1585 ½
2014/2015 11 T. J. Sokol Skalička B 1806 1865 Hajnyš Antonín T. J. Sokol Konice 1861 1
2014/2015 8 T. J. Sokol Skalička B 1806 1865 Lukša Zdeněk ŠK Vinary 1948 1948 ½
2014/2015 7 T. J. Sokol Skalička B 1806 1865 Vejmola Adam SK Junior Prostějov 1865 1837 1
2014/2015 6 T. J. Sokol Skalička B 1806 1865 Šeiner Jiří T. J. Sokol Hranice 1793 ½
2014/2015 3 T. J. Sokol Skalička B 1806 1865 Maláč Pavel ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B 1962 1958 ½
2014/2015 2 T. J. Sokol Skalička B 1806 1865 Hauser Jan T. J. Sokol Přemyslovice B 1842 ½
2014/2015 11 Sokol Skalička 1806 1865 Bureš Vladimír Velké Losiny B 2047 1979 ½
2014/2015 10 Sokol Skalička 1806 1865 Jelínek Jindřich A64 PřF Olomouc 1545 1532 1
2014/2015 9 Sokol Skalička 1806 1865 Pavel Richard SK ROŠÁDA Prostějov 1861 1925 1
2014/2015 8 Sokol Skalička 1806 1865 Heger Miroslav Sigmia Olomouc 1730 1
2014/2015 5 Sokol Skalička 1806 1865 Doležel Jaromír T.J.Sokol Šumperk 2042 2034 0
2014/2015 4 Sokol Skalička 1806 1865 Adamčík Martin SK Prostějov 2169 2160 ½
2014/2015 1 Sokol Skalička 1806 1865 Zapletal Milan ŠK Šternberk 1861 1887 0
2014/2015 11 Sokol Hošťálková 1806 1865 Rakušan Miroslav Sokol Postoupky 1772 1795 0
2014/2015 10 Sokol Hošťálková 1806 1865 Procházka Ludvík Slavia Kroměříž 1798 1865 1
2014/2015 9 Sokol Hošťálková 1806 1865 Lojek Marek SK Slavia Orlová "B" 1924 1838 0
2014/2015 8 Sokol Hošťálková 1806 1865 Chwistek Karel OŠŠ TJ Ostrava 1728 1695 1
2014/2015 7 Sokol Hošťálková 1806 1865 Halamíček Radek Beskydská šachová škola FM B 1562 1655 ½
2014/2015 6 Sokol Hošťálková 1806 1865 Havelka Ondřej Interchess FM 1766 1819 0
2014/2015 5 Sokol Hošťálková 1806 1865 Koukal Ondřej ŠK Duras BVK Brno "B" 1486 1745 ½
2014/2015 4 Sokol Hošťálková 1806 1865 Němec David ŠK Kuřim 1506 1559 1
2014/2015 3 Sokol Hošťálková 1806 1865 Mrkus František ŠK Staré Město "B" 1803 1855 0
2014/2015 2 Sokol Hošťálková 1806 1865 Zajíček Tomáš A64 Grygov 1841 1951 ½
2014/2015 1 Sokol Hošťálková 1806 1865 Kureš Michael ŠK Lokomotiva Brno "C" 1493 1486 1
2013/2014 7 Sokol Skalička D 1629 1733 Potrok Jakub ŠK Vinary 1000 1
2013/2014 6 Sokol Skalička D 1629 1733 Mádr Marek Sokol Citov 1000 1
2013/2014 5 Sokol Skalička D 1629 1733 Vozák Aleš Sokol Skalička C 1000 1
2013/2014 4 Sokol Skalička D 1629 1733 Nedoma Zdeněk Sokol Tovačov B 1000 1
2013/2014 3 Sokol Skalička D 1629 1733 Kundrát Antonín SK Hradčany 1000 1
2013/2014 2 Sokol Skalička D 1629 1733 Šťastný Petr Spartak Přerov B 1475 1
2013/2014 1 Sokol Skalička D 1629 1733 Jančík Martin Sokol Hranice B 1000 1
2013/2014 11 TJ Sokol Hošťálková 1629 1733 Scheichenost Michal TJ Sokol Postoupky 1616 1622 1
2013/2014 10 TJ Sokol Hošťálková 1629 1733 Zajíček Tomáš Agentura 64 Grygov 1804 1859 0
2013/2014 9 TJ Sokol Hošťálková 1629 1733 Kopcová Ludmila OŠŠ TJ Ostrava 1619 1700 ½
2013/2014 8 TJ Sokol Hošťálková 1629 1733 Škarpa Tomáš SK Řetězárna Česká Ves 1398 1353 1
2013/2014 7 TJ Sokol Hošťálková 1629 1733 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město "A" 1803 1839 ½
2013/2014 6 TJ Sokol Hošťálková 1629 1733 Otradovec Tomáš ŠK Staré Město "B" 1580 1599 1
2013/2014 5 TJ Sokol Hošťálková 1629 1733 Němec Jakub ŠK KME-DDM Kuřim 1353 1353 1
2013/2014 4 TJ Sokol Hošťálková 1629 1733 Masáková Petra ŠK Duras BVK Brno "B" 1553 1567 0
2013/2014 3 TJ Sokol Hošťálková 1629 1733 Kovařík Matyáš Zbrojovka Vsetín 1584 1630 0
2013/2014 2 TJ Sokol Hošťálková 1629 1733 Fialka Adam TJ Slovan Havířov 1554 1550 1
2013/2014 1 TJ Sokol Hošťálková 1629 1733 Gřesová Zuzana BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1557 1626 0
2013/2014 8 T.J. Sokol Skalička B 1629 1733 Kozubík Antonín T.J. Sokol Hranice 1559 0
2013/2014 7 T.J. Sokol Skalička B 1629 1733 Kment Michal SK ROŠÁDA Prostějov B 1597 1622 ½
2013/2014 6 T.J. Sokol Skalička B 1629 1733 Mathon Dimitrij SK Přerov 1676 1698 1
2013/2014 4 T.J. Sokol Skalička B 1629 1733 Vitoslavský Jiří AŠK DA Olomouc B 1655 1655 0
2013/2014 2 T.J. Sokol Skalička B 1629 1733 Brablec Leoš T.J. Sokol Přemyslovice B 1701 1
2012/2013 6 Sokol Skalička D 1525 1525 Mathon Dimitrij SK Přerov B 1718 1699 0
2012/2013 5 Sokol Skalička D 1525 1525 Slavík Jan TJ Sokol Tovačov B 1000 ½
2012/2013 4 Sokol Skalička D 1525 1525 Poljak Marian Spartak Přerov B 1396 ½
2012/2013 3 Sokol Skalička D 1525 1525 Královič Milan Sokol Hranice B 1000 1
2012/2013 2 Sokol Skalička D 1525 1525 Šlapák Vladislav ŠK Vinary 1606 ½
2012/2013 1 Sokol Skalička D 1525 1525 Čadra Martin Sokol Skalička C 1425 1
2012/2013 11 TJ Sokol Skalička B 1525 1525 Pavlík Viktor GARDE Calcio Olomouc B 1595 ½
2012/2013 10 TJ Sokol Skalička B 1525 1525 Bohm Vilem TJ Sokol Přemyslovice B 1796 1735 ½
2012/2013 8 TJ Sokol Skalička B 1525 1525 Mikeš František SK Přerov 1579 1
2012/2013 7 TJ Sokol Skalička B 1525 1525 Vychodil Oldřich SK ROŠÁDA Prostějov B 1563 0
2012/2013 5 TJ Sokol Skalička B 1525 1525 Havelka Antonín TJ Sokol Tovačov 1000 1
2011/2012 7 Sokol Skalička D 1100 Potrok Jakub ŠK Vinary 1000 1
2011/2012 6 Sokol Skalička D 1100 Mikušík Jaromír Sokol Hranice B 1000 1
2011/2012 5 Sokol Skalička D 1100 Mikeš František SK Přerov B 1596 ½
2011/2012 4 Sokol Skalička D 1100 Poljak Darian Spartak Přerov B 1000 1
2011/2012 3 Sokol Skalička D 1100 Nevřela Ivan Sokol Citov 1000 1