Hráč Winter Ondřej

Winter Ondřej

User Pic
Jméno: Winter Ondřej
Oddíl: Šachový klub Lípa, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1554
Elo mezinárodní: 1636
ID: 42744
FIDE ID: 23702192
Rok narození: 2007
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 8 ŠK Lípa B 1636 1554 Picek Ivan TJ Slavia Hradec Králové C 1812 1815 ½
2018/2019 7 ŠK Lípa B 1636 1554 Martyniuk Vladislav Panda Rychnov n.K. B 1822 1811 1
2018/2019 1 ŠK Lípa B 1453 1616 Kohout Jan ŠK AD Jičín B 1893 1900 0
2018/2019 7 Sokol Hradec Králové A 1571 1554 Bažant Zdeněk Slovan Broumov A 1833 1763 1
2018/2019 6 Sokol Hradec Králové A 1571 1554 Rakhimov Yestay TJ Slavia Hradec Králové D 1748 1745 ½
2018/2019 3 Sokol Hradec Králové A 1593 1616 Dvořák Zdeněk DDM Třebechovice pod Orebem B 1432 1441 0
2018/2019 1 Sokol Hradec Králové A 1453 1616 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec nad Orlicí A 1806 1801 1
2018/2019 8 ŠK Lípa "D" 1636 1554 Charvát Václav ŠK Lípa "E" 1745 1705 1
2018/2019 5 ŠK Lípa "D" 1571 1554 Baťka Josef TJ Jiskra Nový Bydžov "B" 1650 1631 1
2018/2019 4 ŠK Lípa "D" 1565 1616 Ulman Jakub ŠK Dobruška 1620 1670 1
2018/2019 7 ŠK Lípa - DDM HK 1571 1554 Faltýnek David ŠŠPM Lipky HK 1621 1662 1
2018/2019 6 ŠK Lípa - DDM HK 1565 1616 Drašnar Lukáš ŠK Ortex A 1574 1571 ½
2018/2019 5 ŠK Lípa - DDM HK 1565 1616 Zelbová Lada ŠK Ortex B 1253 1321 1
2018/2019 4 ŠK Lípa - DDM HK 1453 1616 Pejřimovská Viola Ruby TJ CHS Chotěboř 1383 1413 0
2018/2019 3 ŠK Lípa - DDM HK 1453 1616 Kubíče Jakub Šachový klub Světlá n. S. 1665 1708 0
2018/2019 2 ŠK Lípa - DDM HK 1453 1616 Moulík Jakub TJ Spartak Vlašim B 1363 1234 1
2018/2019 1 ŠK Lípa - DDM HK 1453 1616 Půlpán Ondřej 2222 ŠK Polabiny B 1571 1543 0
2017/2018 4 ŠK Lípa - DDM HK B 1363 1483 Dedek Jan ŠŠPM Lipky HK B 0 1121 1
2017/2018 9 ŠK Lípa "D" 1383 1483 Kodoň Zdeněk Sokol Hradec Králové "B" 1526 1536 ½
2017/2018 8 ŠK Lípa "D" 1393 1483 Špriňar Michal ŠŠPM Lipky HK 1198 1333 1
2017/2018 5 ŠK Lípa "D" 1363 1483 Dousek Otakar TJ Jiskra Hořice "C" 1803 1774 ½
2017/2018 4 ŠK Lípa "D" 1383 1483 Hornik Michael TJ Jiskra Nový Bydžov "B" 0 1319 1
2017/2018 3 ŠK Lípa "D" 1383 1483 Kuta Jiří ŠK Ortex "B" 1666 1628 ½
2017/2018 1 ŠK Lípa "D" 1298 1405 Pražák Viktor ŠK Lípa "E" 1414 1323 1
2017/2018 7 ŠK Lípa - DDM HK 1363 1483 Voříšková Anna ŠK ORTEX Hradec Králové 1567 1446 1
2017/2018 6 ŠK Lípa - DDM HK 1383 1483 Málková Barbora ŠKM TJ Lanškroun 1237 1315 ½
2017/2018 5 ŠK Lípa - DDM HK 1383 1483 Langrová Ilona TJ Štefanydes Polička 1406 1434 1
2017/2018 4 ŠK Lípa - DDM HK 1298 1405 Brabencová Aneta Jiskra Humpolec 0 1056 1
2017/2018 3 ŠK Lípa - DDM HK 1298 1405 Čipl Jan Šachový klub Světlá nad Sázavou 1371 1445 1
2017/2018 2 ŠK Lípa - DDM HK 1298 1405 Váňa Jakub 2222 ŠK Polabiny C 0 1067 1
2017/2018 1 ŠK Lípa - DDM HK 1298 1405 Králová Gabriela 2222 ŠK Polabiny B 1297 1327 1
2017/2018 9 Šachový klub Lípa C 1393 1483 Suchánek Michal TJ Nová Paka 1543 1561 ½
2017/2018 8 Šachový klub Lípa C 1393 1483 Petrlík Milan TJ SKP Valdice 1431 1426 0
2015/2016 7 ŠK Lípa B 1233 Ulrich Václav ŠŠPM Lipky HK 1214 1
2015/2016 6 ŠK Lípa B 1233 Přibyl Šimon DDM Třebechovice p/O 1100 1
2015/2016 5 ŠK Lípa B 1233 Umlauf David TJ Hronov 1252 1
2015/2016 4 ŠK Lípa B 1233 Dubecký Tadeáš Sokol Hradec Králové 1120 1
2015/2016 2 ŠK Lípa B 1233 Rýdl Jan ŠK AD Jičín B 1100 0
2015/2016 1 ŠK Lípa B 1233 Jindra Tomáš ŠK ORTEX Hradec Králové B 1098 1
2015/2016 10 ŠK Lípa "E" 1233 Baťka Josef TJ Jiskra Nový Bydžov "B" 1586 1563 0
2015/2016 6 ŠK Lípa "E" 1233 Senohrábek Luboš ŠK Rožďalovice 1000 1
2015/2016 2 ŠK Lípa "E" 1233 Petržela Lukáš TJ Sokol Hradec Králové "C" 1044 1
2015/2016 1 ŠK Lípa "E" 1233 Plemeník Václav TJ Sokol Hradec Králové "D" 1000 0
2015/2016 7 ŠK Lípa - DDM Hradec Králové 1233 Novotná Tereza DDM Symfonie Poděbrady 1520 1548 0
2014/2015 5 ŠK Lípa B 1000 Cibulka Josef TJ Hronov 1000 0
2014/2015 4 ŠK Lípa B 1000 Solař Filip ŠK Ortex Hradec Kr. C 1100 0