Hráč Zelba Lukáš

Zelba Lukáš

User Pic
Jméno: Zelba Lukáš
Oddíl: Šachový klub Lípa, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1847
Elo mezinárodní: 1898
ID: 46120
FIDE ID: 23717874
Rok narození: 2009
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 4 ŠK Lípa A 1927 1862 Vaculík Martin ŠK Lokomotiva Brno A 1856 1847 0 soutěž
2020/2021 3 ŠK Lípa A 1927 1862 Třasáková Adéla 2222 ŠK Polabiny B 1768 1803 ½ soutěž
2020/2021 2 ŠK Lípa A 1927 1862 Buchta Václav ŠK Lokomotiva Brno B 1132 1196 1 soutěž
2020/2021 1 ŠK Lípa A 1927 1862 Koupil Štěpán 2222 ŠK Polabiny C 0 1125 1 soutěž
2019/2020 11 ŠK Lípa A - Ortex Hradec Králové 1766 1692 Lukáš František ŠK Lokomotiva Brno 1867 1845 0 soutěž
2019/2020 10 ŠK Lípa A - Ortex Hradec Králové 1766 1692 Ševčík Pavel ŠK Kuřim 1243 1344 1 soutěž
2019/2020 9 ŠK Lípa A - Ortex Hradec Králové 1766 1692 Pejřimovský Tadeáš Rubel TJ CHS Chotěboř 1408 1425 1 soutěž
2019/2020 8 ŠK Lípa A - Ortex Hradec Králové 1766 1692 Sedlák Jakub TJ Lanškroun 1391 1320 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Lípa A - Ortex Hradec Králové 1680 1692 Reschel Jan ŠK Lípa B - DDM Hradec Králové 1489 1464 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Lípa A - Ortex Hradec Králové 1593 1751 Dedek Jan ŠŠPM Lipky HK 1439 1514 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Lípa A - Ortex Hradec Králové 1593 1751 Dušánek Michal Region Panda 1534 1483 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Lípa A - Ortex Hradec Králové 1610 1751 Brokl Daniel TJ Štefanydes Polička 1527 1547 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Lípa A - Ortex Hradec Králové 1610 1751 Kučera David TJ Náměšť n/Oslavou 1279 1425 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Lípa A - Ortex Hradec Králové 1610 1751 Bouška Jiří 2222 ŠK Polabiny C 1457 1551 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK Lípa A - Ortex Hradec Králové 1610 1751 Zedníček Filip ŠK Světlá nad Sázavou 1315 1380 1 soutěž
2019/2020 9 ŠK Lípa H - ORTEX 1687 1692 Šimek Pavel TJ Jiskra Nový Bydžov B 0 1444 1 soutěž
2019/2020 8 ŠK Lípa H - ORTEX 1687 1692 Tichý Václav TJ Jiskra Nový Bydžov C 1600 1608 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Lípa H - ORTEX 1687 1692 Nosek Jiří Sokol Hradec Králové B 1528 1495 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Lípa H - ORTEX 1680 1751 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové D 1765 1715 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Lípa H - ORTEX 1593 1751 Soural Karel TJ Jiskra Jaroměř C 1933 1904 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK Lípa H - ORTEX 1562 1751 Dedek Jan ŠŠPM Lipky HK B 1556 1514 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Lípa H - ORTEX 1610 1751 Šulcová Tereza Radmila Šachový klub Lípa G 1369 1447 0 soutěž
2019/2020 9 ŠK Lípa E - ORTEX 1687 1692 Mareš Štěpán TJ Lokomotiva Trutnov 1573 1619 1 soutěž
2019/2020 8 ŠK Lípa E - ORTEX 1687 1692 Rybáček Lukáš TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1812 1784 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Lípa E - ORTEX 1680 1692 Šolc Filip ŠŠPM Lipky HK 2083 2053 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK Lípa E - ORTEX 1593 1751 Hyška Pavel Šachový klub Lomnice nad Popelkou B 1789 1794 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Lípa E - ORTEX 1562 1751 Rigo Vít TJ Spartak Vrchlabí B 1740 1728 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Lípa E - ORTEX 1562 1751 Buchar Petr Šachový klub Jičín C 1917 1892 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Lípa E - ORTEX 1562 1751 Zahálka Jan TJ Dvůr Králové nad Labem B 1908 1891 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Lípa E - ORTEX 1610 1751 Vítová Anna Šachový klub Lípa C 1920 1863 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK Lípa D - DDM Hradec Králové 1562 1751 Kobr Matěj Panda Rychnov nad Kněžnou B 1213 1360 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Lípa D - DDM Hradec Králové 1562 1751 Zdechovský Tobiáš DDM Třebechovice pod Orebem 1796 1830 0 soutěž
2018/2019 10 ŠK Ortex A 1229 1436 Lang Šimon Šachový klub Světlá n. S. 1609 1517 0 soutěž
2018/2019 9 ŠK Ortex A 1229 1436 Pejřimovský Tadeáš Rubel TJ CHS Chotěboř 1421 1306 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK Ortex A 1229 1436 Veselý Jan TJ Spartak Vlašim B 1205 1249 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK Ortex A 1218 1436 Golka Dalibor ŠK Ortex B 0 1308 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK Ortex A 1222 1361 Stejskal Michal ŠK Lípa - DDM HK 1596 1551 0 soutěž
2018/2019 4 ŠK Ortex A 1228 1361 Teplý Jan ŠK Lokomotiva Brno B 0 1053 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK Ortex A 1228 1361 Vavřínková Anna ŠK Lokomotiva Brno A 1510 1625 0 soutěž
2018/2019 2 ŠK Ortex A 1228 1361 Bouška Jonáš ŠO Hlinsko 0 1100 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK Ortex A 1228 1361 Moravec Jakub TJ Lanškroun 0 1340 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Ortex "C" 1218 1436 Picek Jaroslav TJ Slavia Hradec Králové "E" 0 0 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK ORTEX Hradec Králové B 1184 1168 Jílek Marcel ŠK AD Jičín B 0 1274 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK ORTEX Hradec Králové B 1184 1168 Vašata Mirek TJ Jiskra Jaroměř 0 1182 1 soutěž
2017/2018 2 ŠK ORTEX Hradec Králové B 1184 1168 Kumpošt Pavel Region Panda 0 1263 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK Ortex "C" 1184 1168 Stejskal Michal TJ Jiskra Hořice "C" 1568 1546 0 soutěž
2017/2018 7 ŠK Ortex "C" 1184 1168 Rejmont Lukáš ŠK Lípa "E" 0 1227 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Ortex "C" 1184 1168 Špriňar Luděk ŠŠPM Lipky HK 0 0 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK Ortex "C" 1184 1168 Valík Ondřej TJ Slavia Hradec Králové "E" 1609 1561 1 soutěž