Hráč Roušar Zdeněk

Roušar Zdeněk

User Pic
Jméno: Roušar Zdeněk
Oddíl: ŠO Hlinsko
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1882
Elo mezinárodní: 1884
ID: 2223
FIDE ID: 316989
Rok narození: 1957
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 SO Hlinsko 1907 1891 Lipavský Dušan SK Vysoke Myto B 1941 1962 ½
2018/2019 9 SO Hlinsko 1907 1891 Kylar Pavel SK Usti nad Orlici B 1765 1743 1
2018/2019 8 SO Hlinsko 1891 1891 Mareš Jan SK Usti nad Orlici A 1968 1967 ½
2018/2019 7 SO Hlinsko 1891 1891 Janoušek Petr Sokol Zajecice 1654 1643 1
2018/2019 6 SO Hlinsko 1898 1891 Janeček Václav TJ Spartak Letohrad 1848 1853 0
2018/2019 5 SO Hlinsko 1898 1891 Šváb Jiří SK pri DDM Litomysl 1883 1856 1
2018/2019 4 SO Hlinsko 1882 1907 Vodička Pavel SK Bohemia Pardubice 1997 1999 1
2018/2019 3 SO Hlinsko 1909 1907 Klabeneš Petr TJ CHS Chotebor B 1603 1648 0
2018/2019 2 SO Hlinsko 1909 1907 Wiesinger Wolfgang SK+Sokol Zamberk 1986 1989 0
2018/2019 1 SO Hlinsko 1918 1907 Solil Roman TJ Lanskroun 2001 1994 0
2018/2019 11 SO Hlinsko B 1907 1891 Stodola Jakub TJ Stefanydes Policka C 1761 1723 0
2018/2019 9 SO Hlinsko B 1891 1891 Brožka Karel 2222 SK Polabiny F 1870 1850 ½
2018/2019 8 SO Hlinsko B 1891 1891 Bělohlav Jan 2222 SK Polabiny E 1909 1918 1
2018/2019 7 SO Hlinsko B 1898 1891 Pavlovec Vladimír SK Rapid Pardubice C 1807 1820 0
2018/2019 6 SO Hlinsko B 1898 1891 Rež Matouš Sokol Lazne Bohdanec 1802 1788 1
2018/2019 5 SO Hlinsko B 1882 1907 Třasák Ondřej SK Bohemia Pardubice B 1990 1978 ½
2018/2019 3 SO Hlinsko B 1909 1907 Šilar Lubomír Zelezne hory 2074 2070 0
2018/2019 2 SO Hlinsko B 1909 1907 Hájek Jiří TJ SO Chrudim B 2036 2042 ½
2018/2019 1 SO Hlinsko B 1918 1907 Ret Adam Josef Eurobit 1859 1820 ½
2017/2018 10 SO Hlinsko B 1917 1915 Hon Jiří SK Rapid Pardubice C 1745 1781 1
2017/2018 8 SO Hlinsko B 1936 1915 Linhart Zbyněk TJ SO Chrudim B 1945 1942 0
2017/2018 7 SO Hlinsko B 1930 1915 Kouba Petr Sokol Lazne Bohdanec 1750 1765 1
2017/2018 6 SO Hlinsko B 1930 1915 Petrus Luděk TJ CHS Chotebor B 1970 1973 ½
2017/2018 5 SO Hlinsko B 1917 1915 Nešpůrek Petr 2222 SK Polabiny F 1805 1805 ½
2017/2018 4 SO Hlinsko B 1917 1915 Seidl Zdeněk SK Rapid Pardubice B 1848 1862 0
2017/2018 3 SO Hlinsko B 1917 1915 Honek Jan Jiskra Hermanuv Mestec 1808 1822 ½
2017/2018 2 SO Hlinsko B 1917 1915 Jareš Michal Zelezne hory 1780 1802 ½
2017/2018 11 SO Hlinsko 1909 1915 Holásek Vojtěch SK Usti nad Orlici B 1861 1768 1
2017/2018 9 SO Hlinsko 1917 1915 Brdíček David SK+Sokol Zamberk 1800 1767 0
2017/2018 7 SO Hlinsko 1936 1915 Solil Roman TJ Lanskroun 1958 1953 0
2017/2018 6 SO Hlinsko 1930 1915 Holásek Pavel SK Usti nad Orlici A 2118 2077 0
2017/2018 5 SO Hlinsko 1930 1915 Podgorný Radim SK Vysoke Myto B 1709 1727 1
2017/2018 3 SO Hlinsko 1917 1915 Bělohlav Jan 2222 SK Polabiny E 1902 1927 ½
2017/2018 1 SO Hlinsko 1951 1927 Třasák Ondřej SK Bohemia Pardubice 1984 1980 ½
2015/2016 7 ŠO Hlinsko 1924 1915 Kouba Petr Sokol Lázně Bohdaneč 1827 1819 0
2015/2016 4 ŠO Hlinsko 1924 1915 Bartoš Martin TJ ŠO Chrudim B 1731 1746 1
2015/2016 3 ŠO Hlinsko 1924 1915 Starý Lukáš Jiskra Heřmanův Městec 1864 1885 1
2015/2016 2 ŠO Hlinsko 1924 1915 Hrnčiarik Karel ŠK Rapid Pardubice E 1904 1919 0
2015/2016 1 ŠO Hlinsko 1924 1915 Sion David TJ Štefanydes Polička D 1933 1988 ½
2014/2015 11 ŠO Hlinsko A 1951 1920 Novotný Aleš ŠK Rapid Pardubice D 1871 1905 0
2014/2015 9 ŠO Hlinsko A 1951 1920 Starý Lukáš Jiskra Heřmanův Městec 1899 1908 1
2014/2015 5 ŠO Hlinsko A 1951 1920 Melichar Vojtěch 2222 ŠK Polabiny E 1969 1978 0
2014/2015 2 ŠO Hlinsko A 1951 1920 Tulis Jan TJ Štefanydes Polička D 1847 1825 ½
2013/2014 11 ŠO Hlinsko 1960 1928 Liduch Filip 2222 ŠK Polabiny E 1856 1837 ½
2013/2014 1 ŠO Hlinsko 1960 1928 Linhart Jan TJ CHS Chotěboř B 2006 2020 0
2012/2013 4 ŠO Hlinsko 1948 1915 Linhart Zbyněk TJ ŠO Chrudim C 1961 1974 0
2012/2013 3 ŠO Hlinsko 1948 1915 Vávra Radim Rapid Pardubice D 2033 2049 1
2012/2013 1 ŠO Hlinsko 1948 1915 Nadrchal Tomáš ŠK Bohemia Pardubice B 2040 2026 1
2011/2012 11 ŠO DDM Hlinsko 1937 1899 Vavroušek Petr TJ Spartak Choceň 1839 1795 1
2011/2012 10 ŠO DDM Hlinsko 1937 1899 Daněk Pavel ŠK Bohemia Pardubice B 1971 1946 0
2011/2012 8 ŠO DDM Hlinsko 1937 1899 Stodola Zdeněk TJ Štefanydes Polička D 1732 1
2011/2012 6 ŠO DDM Hlinsko 1937 1899 Törvenyi Roman 2222 ŠK Polabiny D 2015 2008 ½
2011/2012 4 ŠO DDM Hlinsko 1937 1899 Rychlý Tomáš TJ CHS Chotěboř B 1722 1722 1
2011/2012 3 ŠO DDM Hlinsko 1937 1899 Starý Lukáš TJ ŠO Chrudim C 1904 1918 1
2011/2012 2 ŠO DDM Hlinsko 1937 1899 Pavlovec Vladimír Rapid Pardubice E 1854 0
2011/2012 1 ŠO DDM Hlinsko 1937 1899 Škorpík Jan 2222 ŠK Polabiny E 1894 1
2010/2011 7 ŠO DDM Hlinsko 1910 Novotný Aleš ŠK Rapid Teenagers 1780 0
2010/2011 4 ŠO DDM Hlinsko 1910 Švanda Radek TJ Štefanydes Polička "C" 1800 1
2010/2011 6 TJ CHS Chotěboř 1910 Vondra Lukáš TJ Lokomotiva Česká Třebová 1985 0
2010/2011 3 TJ CHS Chotěboř 1910 Smola Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1876 ½
2009/2010 11 ŠO DDM Hlinsko 1907 Bělohlav Jan 2222 ŠK Polabiny E"" 1951 ½
2009/2010 9 ŠO DDM Hlinsko 1907 Kašpar Libor TJ Sokol Krouna 1517 1
2009/2010 8 ŠO DDM Hlinsko 1907 Bartoš Martin TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 1744 0
2009/2010 7 ŠO DDM Hlinsko 1907 Sokol Pavel TJ ŠO a DDM Chrudim C"" 1629 1
2009/2010 6 ŠO DDM Hlinsko 1907 Šmejdíř Waldemar Spartak Choceň 1627 1
2009/2010 5 ŠO DDM Hlinsko 1907 Sodomka Adam TJ Štefanydes Polička C"" 1628 1
2009/2010 4 ŠO DDM Hlinsko 1907 Janko Jan ŠK Rapid Predators 1855 ½
2009/2010 3 ŠO DDM Hlinsko 1907 Juchelka Petr ŠK Bohemia Pardubice B"" 1856 1
2009/2010 2 ŠO DDM Hlinsko 1907 Slabý Miloš ŠK Rapid Rangers 1860 0
2009/2010 1 ŠO DDM Hlinsko 1907 Skokan Jan TJ Jiskra Heřmanův Městec 1971 1
2009/2010 4 CHS Chotěboř 1907 Mareš Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1706 1
2009/2010 2 CHS Chotěboř 1907 Outulný Pavel Synpo Pardubice 2146 0
2008/2009 8 ŠO DDM Hlinsko 1951 Zeman Arnošt TJ Štefanydes Polička B 2005 0
2008/2009 3 ŠO DDM Hlinsko 1951 Vobořil Pavel AKIS Pardubice 2026 0
2008/2009 11 CHS Chotěboř 1951 Müller Petr Synpo Pardubice 2005 0
2008/2009 10 CHS Chotěboř 1951 Kalous Tomáš SK + Sokol Žamberk 1861 1
2008/2009 9 CHS Chotěboř 1951 Čižinský Petr Lokomotiva Česká Třebová 1937 ½
2008/2009 5 CHS Chotěboř 1951 Kosek Marek ŠK Vysoké Mýto B 1884 ½
2007/2008 9 ŠO DDM Hlinsko 1904 Kučera Jan Spartak Choceň A 1914 ½
2007/2008 8 ŠO DDM Hlinsko 1904 Bělohlav Jan 2222 ŠK Polabiny E 1971 ½
2007/2008 7 ŠO DDM Hlinsko 1904 Škroch Martin 2222 ŠK Polabiny F 1819 0
2007/2008 6 ŠO DDM Hlinsko 1904 Ondráček Ondřej TJ CHS Chotěboř 2046 0
2007/2008 5 ŠO DDM Hlinsko 1904 Slabý Miloš ŠK Rapid Pardubice E 1925 1
2007/2008 4 ŠO DDM Hlinsko 1904 Zeman Ladislav TJ Štefanydes Polička C 2021 1
2007/2008 3 ŠO DDM Hlinsko 1904 Pačovský Martin SK Holcim Prachovice 1967 0
2007/2008 2 ŠO DDM Hlinsko 1904 Culek Karel ŠO Chrudim C 1829 1
2007/2008 1 ŠO DDM Hlinsko 1904 Nadrchal Tomáš ŠK Bohemia Pardubice B 2013 1
2006/2007 11 ŠO DDM Hlinsko 1920 Janko Jan ŠK Rapid Pardubice G 1830 ½
2006/2007 10 ŠO DDM Hlinsko 1920 Nadrchal Tomáš Kavárna Evropa Pardubice 2002 ½
2006/2007 9 ŠO DDM Hlinsko 1920 Mužík Ferdinand TJ ŠO Chrudim D 1625 1
2006/2007 8 ŠO DDM Hlinsko 1920 Kučera Jan Spartak Choceň A 1914 0
2006/2007 7 ŠO DDM Hlinsko 1920 Pačovský Martin Dymák Heřmanův Městec 2021 ½
2006/2007 6 ŠO DDM Hlinsko 1920 Starý Lukáš SK Holcim Prachovice 1861 1
2006/2007 5 ŠO DDM Hlinsko 1920 Půlpán Jakub ŠO Chrudim C 1762 1
2006/2007 4 ŠO DDM Hlinsko 1920 Charouz Milan TJ Štefanydes Polička C 1841 0
2006/2007 3 ŠO DDM Hlinsko 1920 Starý Stanislav Spartak Choceň B 1393 1
2006/2007 2 ŠO DDM Hlinsko 1920 Černý Jan 2222 ŠK Polabiny E 2096 ½
2006/2007 1 ŠO DDM Hlinsko 1920 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto B 1932 1
2006/2007 11 ŠO Chrudim B 1920 Pačovský Martin SYNPO Pardubice 2021 0
2006/2007 10 ŠO Chrudim B 1920 Pečinka Martin Jiskra Ústí nad Orlicí A 2050 ½
2006/2007 9 ŠO Chrudim B 1920 Marek Michal TJ Lanškroun 1839 ½
2006/2007 8 ŠO Chrudim B 1920 Bělohlav Jan 2222 ŠK Polabiny D 1941 0
2006/2007 7 ŠO Chrudim B 1920 Sabol Marian ŠK Vysoké Mýto 2284 0
2006/2007 6 ŠO Chrudim B 1920 Kastner Vojtěch TJ Štefanydes Polička B 2034 0
2006/2007 5 ŠO Chrudim B 1920 Kameník David Jiskra Ústí nad Orlicí B 1819 ½
2006/2007 4 ŠO Chrudim B 1920 Tuvšinbajar Dorjkhú SK Žamberk 2044 0
2006/2007 2 ŠO Chrudim B 1920 Dobšinský Pavel TJ CHS Chotěboř 1906 0
2005/2006 11 Panda Rychnov nad Kněžnou 2034 Joukl Zdeněk Sokol Emerge Mladá Boleslav 2127 0
2005/2006 5 Panda Rychnov nad Kněžnou 2034 Trojan Luboš TJ Synthesia Pardubice B 2062 0
2005/2006 1 Panda Rychnov nad Kněžnou 2034 Jiruše Josef TJ Slavia Hradec Králové B 2127 0
2005/2006 11 TJ DDM Hlinsko 2034 Onderek David TJ + DDM Chrudim B 2132 ½
2005/2006 10 TJ DDM Hlinsko 2034 Papáček Miloš Spartak OEZ Letohrad 1949 1
2005/2006 9 TJ DDM Hlinsko 2034 Daniel Martin TJ Jiskra Litomyšl 2054 ½
2005/2006 8 TJ DDM Hlinsko 2034 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny B 2068 0
2005/2006 7 TJ DDM Hlinsko 2034 Veselý Tomáš Kavárna Evropa Pardubice 2150 0
2005/2006 6 TJ DDM Hlinsko 2034 Ondráček Ondřej TJ CHS Chotěboř 2032 0
2005/2006 5 TJ DDM Hlinsko 2034 Belobrad Ivan SK Žamberk 2062 0
2005/2006 4 TJ DDM Hlinsko 2034 Zeinert Michal Jiskra Ústí nad Orlicí 2092 0
2005/2006 3 TJ DDM Hlinsko 2034 Červený Martin Štefanydes Polička 2222 0
2005/2006 2 TJ DDM Hlinsko 2034 Sabol Marian ŠK Vysoké Mýto 2287 0
2005/2006 1 TJ DDM Hlinsko 2034 Šklíba Martin Eurokomplex Pardubice 2217 0
2004/2005 11 TJ ŠO Chrudim B 2046 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny B 2269 0
2004/2005 10 TJ ŠO Chrudim B 2046 Hába Petr Sokol Zaječice 2521 0
2004/2005 9 TJ ŠO Chrudim B 2046 Lorenc Oldřich Štefanydes Polička A 2163 ½
2004/2005 8 TJ ŠO Chrudim B 2046 Novotný Petr TJ CHS Chotěboř 2073 0
2004/2005 7 TJ ŠO Chrudim B 2046 Třasák Ondřej Synpo Pardubice 1959 0
2004/2005 6 TJ ŠO Chrudim B 2046 Červený Petr Štefanydes Polička B 2116 0
2004/2005 4 TJ ŠO Chrudim B 2046 Šmajzr Martin Jiskra Ústí nad Orlicí A 2150 0
2004/2005 3 TJ ŠO Chrudim B 2046 Valenta Vít Jiskra Ústí nad Orlicí B 2129 0
2004/2005 2 TJ ŠO Chrudim B 2046 Belobrad Ivan SK Žamberk 2057 0
2004/2005 1 TJ ŠO Chrudim B 2046 Petuchov Sergej Eurokomplex Autoskla Pardubice 2210 0
2004/2005 9 Panda Rychnov nad Kněžnou 2046 Husárik Braňko ŠK JOLY Lysá nad Labem 2048 0
2004/2005 7 Panda Rychnov nad Kněžnou 2046 Procházka Dalibor TJ Praga Praha 2138 0
2004/2005 6 Panda Rychnov nad Kněžnou 2046 Routner Jakub Sokol Praha - Kobylisy 2070 1
2004/2005 5 Panda Rychnov nad Kněžnou 2046 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny 2104 ½
2003/2004 6 ŠO+DDM Chrudim 1986 Vaculík Martin TJ Slávie Turnov 2204 0
2003/2004 10 ŠO+DDM Chrudim B 1986 Plotek Evžen ŠK Vysoké Mýto 1984 0
2003/2004 9 ŠO+DDM Chrudim B 1986 Petráž Martin TJ Lokomotiva Česká Třebová 1496 1
2003/2004 8 ŠO+DDM Chrudim B 1986 Dungl Petr SK Žamberk 1828 1
2003/2004 7 ŠO+DDM Chrudim B 1986 Krejčík Tomáš CHS Chotěboř 1851 1
2003/2004 5 ŠO+DDM Chrudim B 1986 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička 2009 1
2003/2004 4 ŠO+DDM Chrudim B 1986 Bělohlav Jan 2222 ŠK Rosignano Polabiny B 1973 0
2003/2004 3 ŠO+DDM Chrudim B 1986 Šilar Ladislav TJ Lanškroun 1999 1
2003/2004 2 ŠO+DDM Chrudim B 1986 Vencl Jiří TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1776 1
2003/2004 1 ŠO+DDM Chrudim B 1986 Letáček Ondřej TJ Synthesia Pardubice C 1881 1