Hráč Kozel Jiří

Kozel Jiří

User Pic
Jméno: Kozel Jiří
Oddíl: Beskydská šachová škola z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2123
Elo mezinárodní: 2099
ID: 25351
FIDE ID: 337153
Rok narození: 1996
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2099 2123 Valenčík Jozef TJ Slovan Havířov 2064 2059 ½
2019/2020 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2113 2123 Oborný Tomáš TJ Ostrava "B" 1943 1950 0
2019/2020 2 BSŠ Frýdek-Místek D 2099 2123 Mužík Martin Slezan Opava A 2148 2140 ½
2018/2019 11 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2109 2130 Sikorová Olga TŽ Třinec 2252 2253 ½
2018/2019 6 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2121 2130 Sosna Jan ŠK Staré Město 2348 2324 ½
2018/2019 5 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2121 2130 Michenka Jozef TJ Ostrava 2280 2234 0
2018/2019 4 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2102 2135 Krejčí Jan TJ Tatran Litovel 2095 2107 ½
2018/2019 1 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2123 2135 Lojek Marek SK Slavia Orlová 2196 2138 0
2018/2019 7 BSŠ Frýdek Místek D 2130 2130 Walica Roman SK Slavia Orlová C 2054 2045 0
2018/2019 3 BSŠ Frýdek Místek D 2115 2135 Pardy Martin Slezan Opava B 2014 2041 1
2018/2019 10 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2118 2130 Kubicka Anna ŠK Karviná 2172 0 0
2018/2019 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2121 2130 Valenčík Jozef TJ Slovan Havířov 2086 2073 1
2018/2019 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2102 2135 Pardy Martin KVS EKODIVIZE Opava 1999 2041 1
2018/2019 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2102 2135 Slanina Miroslav TJ Sokol Dobrá 2160 2143 1
2018/2019 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2115 2135 Čempel Jaroslav Slavoj Poruba "B" 2078 2081 0
2018/2019 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2115 2135 Pilch Roman TŽ Třinec "B" 2138 2115 0
2017/2018 9 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2141 2154 Cagašík Tomáš Slavia Kroměříž 2170 2194 ½
2017/2018 8 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2146 2154 Sovadina Jiří KVS Ekodivize Opava 1942 1947 ½
2017/2018 7 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2146 2154 Pilch Roman TŽ Třinec 2139 2123 ½
2017/2018 3 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2141 2154 Hladík Oto TJ Ostrava "A" 2171 2176 0
2017/2018 2 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2141 2154 Bažant Petr ŠK Staré Město 2219 2229 ½
2017/2018 11 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2167 2179 Sikorová Olga TŽ Třinec "B" 2222 2236 0
2017/2018 10 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2167 2179 Suchánek Miroslav ŠK TJ Dolní Benešov "A" 2098 2111 0
2017/2018 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2167 2179 Bolacký Jiří ŠK Slavoj Poruba "B" 2209 2237 0
2017/2018 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2167 2179 Wiewiora Eneasz TJ Slovan Havířov "A" 2290 0
2017/2018 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2167 2179 Tustanowski Robert TJ Sokol Vrbno p/P 2208 0
2017/2018 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2167 2179 Kolář Stanislav Baník Havířov "A" 2080 2075 1
2016/2017 7 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2167 2179 Sedláček Oldřich ŠK Gordic Jihlava 2214 2221 0
2016/2017 6 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2167 2179 Podlesný Pavel Baník Havířov 2117 2087 1
2016/2017 3 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2167 2179 Buločkin Martin Region Panda 1941 2058 1
2016/2017 2 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2167 2179 Hodovský Jiří ŠK Zlín 2099 2107 ½
2015/2016 10 Beskydská šachová škola F-M "B" 2167 2179 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička 2012 2058 0
2015/2016 3 Beskydská šachová škola F-M "B" 2167 2179 Hofírek Benedikt Lokomotiva Brno "A" 2238 2175 ½
2014/2015 11 Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2141 2122 Obšivač Josef Agentura 64 Grygov „A“ 2281 2267 ½
2014/2015 10 Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2141 2122 ŠK Zlín „A“ 1
2014/2015 5 Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2141 2122 Kašík Miroslav Slavia Kroměříž „A“ 1985 1966 1
2014/2015 2 Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2141 2122 Ševčík Vladimír ŠK Duras BVK „A“ 2195 2195 0
2014/2015 1 Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2141 2122 Zabystrzan Pavel SK Slavia Orlová „A“ 2248 2240 0
2014/2015 8 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2141 2122 Byma Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2021 2066 1
2014/2015 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2141 2122 Kaňok Jan TJ Ostrava "B" 1947 1987 1
2014/2015 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2141 2122 Novák Jiří SK Slavia Orlová "C" 1926 1984 1
2014/2015 10 TJ Ostrava "A" 2141 2122 Vícha Marek ŠK Slavoj Poruba "B" 1943 1988 1
2014/2015 9 TJ Ostrava "A" 2141 2122 Beran Petr TJ Slovan Havířov 2056 2045 1
2014/2015 8 TJ Ostrava "A" 2141 2122 Bachořík Otto Labortech Ostrava "B" 2138 2134 0
2014/2015 7 TJ Ostrava "A" 2141 2122 Kocián Karel TŽ Třinec "B" 2220 2215 ½
2014/2015 5 TJ Ostrava "A" 2141 2122 Kočí Tomáš ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1726 1692 1
2014/2015 4 TJ Ostrava "A" 2141 2122 Čech Tomáš Sokol Dobrá 2155 2145 ½
2014/2015 3 TJ Ostrava "A" 2141 2122 Luczyk Petr SK Slavia Orlová "B" 1941 1982 1
2014/2015 1 TJ Ostrava "A" 2141 2122 Podlesný Pavel Baník Havířov 2048 2058 1
2013/2014 7 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 2014 1978 Maroszczyk Wieslaw TŽ Třinec "C" 1965 1965 ½
2013/2014 1 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 2014 1978 Macíček Jan BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1880 1891 ½
2013/2014 11 BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2014 1978 Kratochvíl Karel Lokomotiva Brno “A“ 2231 2239 1
2013/2014 10 BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2014 1978 Vymazal Bronislav ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2324 2306 0
2013/2014 8 BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2014 1978 Malivánek Jiří TJ ŠO Chrudim 2163 2163 ½
2013/2014 6 BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2014 1978 Veselý Martin TJ Ostrava 2156 2167 0
2013/2014 5 BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2014 1978 Kuboš Rostislav SK Slavia Orlová “A“ 2199 2194 ½
2013/2014 4 BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2014 1978 Navrátil František 2222 ŠK Polabiny “A“ 2168 2165 1
2012/2013 7 BŠŠ Frýdek-Místek 2051 2079 Vykouk Jan Chess Most 1962 1985 0
2012/2013 6 BŠŠ Frýdek-Místek 2051 2079 Pýcha Patrik TRW Autoelektronika Vlašim 1925 1933 1
2012/2013 5 BŠŠ Frýdek-Místek 2051 2079 Havelka Josef TJ Bohemians Praha 1900 1988 ½
2012/2013 4 BŠŠ Frýdek-Místek 2051 2079 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice 1905 1970 ½
2012/2013 3 BŠŠ Frýdek-Místek 2051 2079 Richterová Nataša ŠK Lokomotiva Brno 1945 2087 0
2012/2013 7 BŠŠ Frýdek-Místek 2051 2079 Kostka Vít SK Slavia Orlová 1836 1991 ½
2012/2013 6 BŠŠ Frýdek-Místek 2051 2079 Gažik Viktor TJ Slovan Havířov 2059 0
2012/2013 5 BŠŠ Frýdek-Místek 2051 2079 Richterová Nataša ŠK Lokomotiva Brno 1945 2087 0
2012/2013 11 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2051 2079 Stachoň Martin Slavia Kroměříž “A“ 2127 2180 ½
2012/2013 8 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2051 2079 Tesař Jan ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2087 2092 1
2012/2013 6 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2051 2079 Šenkýř Martin ŠK Zlín “A“ 2171 2172 ½
2012/2013 5 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2051 2079 Strašil Pavel Tatran Litovel “B“ 2094 2093 ½
2012/2013 4 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2051 2079 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město “A“ 2055 2083 ½
2012/2013 2 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2051 2079 Zedník Josef A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2069 2096 0
2012/2013 10 TJ Ostrava 2051 2079 Valenčík Jozef TJ Slovan Havířov 1902 1920 0
2012/2013 9 TJ Ostrava 2051 2079 Kaňok Jaroslav Labortech Ostrava "B" 2202 2206 0
2012/2013 8 TJ Ostrava 2051 2079 Bulava Petr Baník Havířov "A" 2075 2068 ½
2012/2013 7 TJ Ostrava 2051 2079 Holeksa Zdeněk Sokol Dobrá 2132 2153 0
2012/2013 5 TJ Ostrava 2051 2079 Polok Kacper SK Slavia Orlová "B" 2163 1000 ½
2012/2013 4 TJ Ostrava 2051 2079 Černý Pavel KVS EKODIVIZE Opava 1935 1921 1
2012/2013 3 TJ Ostrava 2051 2079 Halamus Agata TŽ Třinec 2057 1
2012/2013 2 TJ Ostrava 2051 2079 Pavlásek Boris TJ Město Albrechtice 2135 0
2011/2012 7 BŠŠ Frýdek-Místek 1943 2005 Filip Vojtěch TRW Autoelektronika Vlašim 1801 1902 1
2011/2012 6 BŠŠ Frýdek-Místek 1943 2005 Václavíček Lukáš 2222 ŠK Polabiny 1842 2017 1
2011/2012 5 BŠŠ Frýdek-Místek 1943 2005 Horák Aleš Sokol Údlice 1633 1679 1
2011/2012 4 BŠŠ Frýdek-Místek 1943 2005 Szücs Matyáš TJ Jiskra Hořice 1813 1904 1
2011/2012 2 BŠŠ Frýdek-Místek 1943 2005 Walek Petr TJ Náměšť nad Oslavou 1745 1868 1
2011/2012 1 BŠŠ Frýdek-Místek 1943 2005 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno 1920 1912 0
2011/2012 7 BŠŠ Frýdek-Místek 1943 2005 Štefaník Richard ŠK Staré Město 1535 1573 1
2011/2012 6 BŠŠ Frýdek-Místek 1943 2005 Slabá Lenka SK Boršice 1299 1
2011/2012 4 BŠŠ Frýdek-Místek 1943 2005 Walek Petr TJ Náměšť nad Oslavou 1745 1868 1
2011/2012 3 BŠŠ Frýdek-Místek 1943 2005 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno 1920 1912 0
2011/2012 2 BŠŠ Frýdek-Místek 1943 2005 Zeman Radek ŠK Duras BVK Královo Pole 1713 1703 ½
2011/2012 1 BŠŠ Frýdek-Místek 1943 2005 Česenek Jan TJ Štefanydes Polička 1708 1708 1
2011/2012 11 BŠŠ Frýdek-Místek "C 1943 2005 Bělačík Jan ŠK Karviná "B" 2060 2030 1
2011/2012 10 BŠŠ Frýdek-Místek "C 1943 2005 Pazdziora Michal SK Stonava 2250 2246 ½
2011/2012 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C 1943 2005 Hladík Lumír TJ Viktorie Bohumín "A" 2007 1993 1
2011/2012 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C 1943 2005 Schoupal Edvard TŽ Třinec "D" 2036 1905 1
2011/2012 6 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 1943 2005 Kaňovský Jan Tatra Kopřivnice 1845 1819 1
2011/2012 4 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 1943 2005 Izakovič Petr Baník Havířov B 1708 1
2010/2011 7 BŠŠ Frýdek-Místek 1866 Hrdina Robin TRW Autolektronika Vlašim 1909 ½
2010/2011 6 BŠŠ Frýdek-Místek 1866 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny 1978 ½
2010/2011 5 BŠŠ Frýdek-Místek 1866 Suchomel Aleš Desko Liberec 1945 ½
2010/2011 4 BŠŠ Frýdek-Místek 1866 Paukert Jindřich ŠK Kladno 1694 0
2010/2011 2 BŠŠ Frýdek-Místek 1866 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno 1986 ½
2010/2011 1 BŠŠ Frýdek-Místek 1866 Mičulka David TJ Náměšť nad Oslavou 2018 1
2010/2011 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1866 Polák Radim TJ Viktorie Bohumín "A" 1933 1
2010/2011 6 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 1866 Potomák Vladimír TJ VOKD Poruba 2232 ½
2010/2011 5 BŠŠ Frýdek-Místek 1866 Konvička Martin TŽ Třinec 1000 ½
2010/2011 4 BŠŠ Frýdek-Místek 1866 Borufka Roman ŠK Staré Město 1911 1
2010/2011 3 BŠŠ Frýdek-Místek 1866 Pfeffer Dominik SK Boršice 1748 0
2010/2011 2 BŠŠ Frýdek-Místek 1866 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno 1986 ½
2010/2011 1 BŠŠ Frýdek-Místek 1866 Mičulka David TJ Náměšť nad Oslavou 2018 1
2009/2010 7 BŠŠ Frýdek-Místek 1830 Pajerský Michal TJ Desko Liberec 1686 1
2009/2010 6 BŠŠ Frýdek-Místek 1830 Jánská Jitka ŠK Sokol Klatovy 1457 1
2009/2010 5 BŠŠ Frýdek-Místek 1830 Šafařík Kamil TJ Jiskra Hořice v Podkr. 1250 1
2009/2010 4 BŠŠ Frýdek-Místek 1830 Dobiáš Daniel SK OAZA Praha 1503 1
2009/2010 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1830 Rašovský Miroslav TJ Sokol Skalice 1580 ½
2009/2010 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1830 Bajtek František SK Bystřice n. O. 1708 1
2009/2010 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1830 Piskoř Ladislav TJ Sokol Dobrá "C" 1415 1
2009/2010 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1830 Kozubek Jaroslav Sokol Brušperk 1616 1
2009/2010 5 BŠŠ Frýdek-Místek 1830 Horníček Pavel ŠŠ Panda Rychnov n/Kn. 1780 1
2008/2009 5 BŠŠ Frýdek-Místek 1885 Romaňák Jan ŠK Zlín 1577 1
2007/2008 11 BSS Frydek-Mistek D 1785 Sikora Lukáš SK Lokomotiva Brno B 1613 1
2007/2008 10 BSS Frydek-Mistek D 1785 Šuťjak Tomáš TJ Tatran Postorna 1276 1
2007/2008 9 BSS Frydek-Mistek D 1785 Pfeffer Dominik SK Borsice B 1726 1
2007/2008 8 BSS Frydek-Mistek D 1785 Indra Josef TJ Sokol Postoupky B 1250 1
2007/2008 7 BSS Frydek-Mistek D 1785 Šimoník Adam TJ SK Veseli nad Moravou 1505 1
2007/2008 6 BSS Frydek-Mistek D 1785 Rathúský Roman SK SSS Stare Mesto B 1250 1
2007/2008 5 BSS Frydek-Mistek D 1785 Dihel Martin SK TJ MSA Dolni Benesov 1533 1
2007/2008 4 BSS Frydek-Mistek D 1785 Valenčík Jozef TJ Slovan Havirov 1499 ½
2007/2008 1 BŠŠ Frýdek-Místek B 1785 Nytra Matěj A64 Grygov 1738 0
2007/2008 3 BŠŠ Frýdek-Místek B 1785 Pavelek Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek A 1794 0
2007/2008 2 BŠŠ Frýdek-Místek B 1785 Nytra Matěj A64 Grygov 1738 0
2007/2008 1 BŠŠ Frýdek-Místek B 1785 Novák Jiří SK Slavia Orlová A 1688 1
2006/2007 11 BŠŠ DDM Frýdek-Místek C 1517 Fusek Lukáš SŠŠ Staré Město B 1358 1
2006/2007 10 BŠŠ DDM Frýdek-Místek C 1517 Machalík Marek TJ Sokol Postoupky 1513 0
2006/2007 9 BŠŠ DDM Frýdek-Místek C 1517 Vrzal Martin Tatran Poštorná 1710 0
2006/2007 8 BŠŠ DDM Frýdek-Místek C 1517 Ševčíková Marie BVK Duras Brno 1450 0
2006/2007 7 BŠŠ DDM Frýdek-Místek C 1517 Štencel Martin Slavia Kroměříž 1321 1
2006/2007 5 BŠŠ DDM Frýdek-Místek C 1517 Novák Jiří SK Slavia Orlová 1635 0
2006/2007 4 BŠŠ DDM Frýdek-Místek C 1517 Týn Marek VOKD Poruba 1554 1
2005/2006 11 BŠŠ + DDM Frýdek-Místek C 1250 Šantora Jiří TJ Sokol Postoupky 1607 0
2005/2006 10 BŠŠ + DDM Frýdek-Místek C 1250 Řadová Jana Slavia Kroměříž 1250 1
2005/2006 9 BŠŠ + DDM Frýdek-Místek C 1250 Šuťjak Tomáš TJ Tatran Poštorná 1100 1
2005/2006 8 BŠŠ + DDM Frýdek-Místek C 1250 Borufka Roman ŠK Hodonín 1250 1
2005/2006 7 BŠŠ + DDM Frýdek-Místek C 1250 Pfeffer Erik ŠK Boršice 1701 1
2005/2006 2 BŠŠ + DDM Frýdek-Místek C 1250 Žák Martin SK Prostějov 1000 1
2005/2006 1 BŠŠ + DDM Frýdek-Místek C 1250 Fiala Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno B 1250 ½