Hráč Hennig Thomas

Hennig Thomas

User Pic
Jméno: Hennig Thomas
Oddíl: Šachový klub Rapid Pardubice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 2017
Elo mezinárodní: 2016
ID: 10201
FIDE ID: 340014
Rok narození: 1966
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 10 ŠK Bohemia Pardubice A 2027 2008 Hanus Michal ŠO Hlinsko 1998 1985 0 soutěž
2019/2020 9 ŠK Bohemia Pardubice A 2004 2008 Kameník David TJ Spartak Letohrad 1798 1790 1 soutěž
2019/2020 8 ŠK Bohemia Pardubice A 2004 2008 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto B 1937 1930 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Bohemia Pardubice A 2004 2008 Törvenyi Roman 2222 ŠK Polabiny D 1978 1972 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Bohemia Pardubice A 1998 2010 Kalousová Julie TJ Lanškroun B 1575 1565 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Bohemia Pardubice A 2004 2010 Kalous Tomáš SK + Sokol Žamberk 1845 1844 0 soutěž
2019/2020 10 Rapid Pardubice 2031 2008 Roušar Zdeněk TJ ŠO Chrudim 1879 1872 ½ soutěž
2019/2020 9 Rapid Pardubice 2004 2008 Vicenec Roman ŠK 1921 Zábřeh 1945 1933 1 soutěž
2019/2020 1 Rapid Pardubice 2004 2010 Brožka Karel 2222 ŠK Polabiny C 1940 1920 1 soutěž
2019/2020 8 ŠK Rapid Pardubice B 2004 2008 Müller Petr Jiskra Heřmanův Městec 1908 1903 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Rapid Pardubice B 2004 2008 Černý Jan 2222 ŠK Polabiny E 2012 2014 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Rapid Pardubice B 1994 2010 Janda Lubomír ŠO Hlinsko B 1775 1789 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Rapid Pardubice B 1998 2010 Pavlovec Vladimír ŠK Rapid Pardubice C 1825 1838 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Rapid Pardubice B 1998 2010 Nešpůrek Petr 2222 ŠK Polabiny F 1789 1784 1 soutěž
2018/2019 8 Eurobit 2032 2035 Stodola Jakub TJ Stefanydes Policka C 1748 1723 0 soutěž
2018/2019 7 Eurobit 2036 2035 Přibyl Jiří Jiskra Hermanuv Mestec 1903 1906 1 soutěž
2018/2019 9 Rapid Pardubice 2032 2035 Trhal Michal TJ SO Chrudim 1974 1976 0 soutěž
2018/2019 6 Rapid Pardubice 2036 2035 Michálek František Sokol Kolin 2029 2032 0 soutěž
2018/2019 5 Rapid Pardubice 2027 2032 Běloušek Michal TJ Sparta Kutna Hora 1998 2033 1 soutěž
2018/2019 2 Rapid Pardubice 2040 2032 Pavlíček Lukáš TJ Stefanydes Policka 1919 1846 0 soutěž
2018/2019 1 Rapid Pardubice 2031 2032 Kubát Pavel OREL Orechov 2003 1982 1 soutěž
2017/2018 11 Eurobit 2042 2058 Gloser David SK Lipa 2013 1997 0 soutěž
2017/2018 10 Eurobit 2050 2058 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Kralove B 2115 2106 0 soutěž
2017/2018 9 Eurobit 2056 2058 Šobotník Petr TJ Snezka Nachod 1886 1879 0 soutěž
2017/2018 8 Eurobit 2056 2058 Stodola Marek TJ Stefanydes Policka 1983 1975 1 soutěž
2017/2018 7 Eurobit 2063 2058 Ludvík Tomáš 2222 SK Polabiny C 2165 2097 0 soutěž
2017/2018 5 Eurobit 2050 2058 Hospodka Josef TJ CHS Chotebor 1955 1943 1 soutěž
2017/2018 4 Eurobit 2050 2058 Daněk Pavel SK Vysoke Myto 1913 1918 1 soutěž
2017/2018 3 Eurobit 2050 2058 Mrazík Tomáš TJ Namest n/Oslavou 1955 1945 1 soutěž
2017/2018 2 Eurobit 2050 2058 Vašut Karel TJ Zdar nad Sazavou 2135 2100 1 soutěž
2016/2017 11 SK Rapid Pardubice C 2045 2057 Trhal Tomáš TJ SO Chrudim 2123 2131 ½ soutěž
2016/2017 10 SK Rapid Pardubice C 2045 2057 Horáček Michal SK Bohemia Pardubice 2113 2101 0 soutěž
2016/2017 9 SK Rapid Pardubice C 2045 2057 Volf Jaroslav SK Usti nad Orlici B 2014 2031 ½ soutěž
2016/2017 7 SK Rapid Pardubice C 2045 2057 Jedlička Luboš Sokol Zajecice 2225 2242 1 soutěž
2016/2017 6 SK Rapid Pardubice C 2045 2057 Hon Jiří Jiskra Hermanuv Mestec 1770 1774 1 soutěž
2016/2017 5 SK Rapid Pardubice C 2045 2057 Hostinský Jiří 2222 SK Polabiny D 2148 2188 0 soutěž
2016/2017 4 SK Rapid Pardubice C 2045 2057 Tůma Jan TJ CHS Chotebor 2053 1999 0 soutěž
2016/2017 3 SK Rapid Pardubice C 2045 2057 Ptáček Luboš SK Vysoke Myto B 2105 2077 0 soutěž
2016/2017 1 SK Rapid Pardubice C 2045 2057 Tulis Jan TJ Stefanydes Policka B 1869 1905 1 soutěž
2016/2017 10 SK Rapid Pardubice B 2045 2057 Mouryc Tomáš Gambit Jihlava 1950 1924 1 soutěž
2016/2017 8 SK Rapid Pardubice B 2045 2057 Bradáč Roman Caissa Pivovar Dalesice 2042 2037 ½ soutěž
2016/2017 6 SK Rapid Pardubice B 2045 2057 Půlpán Matěj 2222 SK Polabiny C 1938 1923 0 soutěž
2015/2016 11 ŠK Rapid Pardubice E 2045 2057 Kokeš Bohuslav TJ ŠO Chrudim B 1945 1912 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Rapid Pardubice E 2045 2057 Krejčík Tomáš TJ CHS Chotěboř B 1923 1909 1 soutěž
2015/2016 11 ŠK Rapid Pardubice C 2045 2057 Jelínek Milan TJ Sokol Zaječice 1976 1946 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠK Rapid Pardubice C 2045 2057 Krátký Josef TJ Lanškroun 2051 2043 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK Rapid Pardubice C 2045 2057 Lorenc Oldřich TJ Štefanydes Polička B 2063 2068 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK Rapid Pardubice C 2045 2057 Doseděl Jiří TJ Jiskra Litomyšl 2062 2071 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Rapid Pardubice C 2045 2057 Bartoš Karel ŠK Svitavy 1790 1796 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK Rapid Pardubice C 2045 2057 Vodička Pavel ŠK Bohemia Pardubice 1996 1992 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠK Rapid Pardubice C 2045 2057 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny D 2007 2034 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK Rapid Pardubice C 2045 2057 Prax Ivo Proplast Česká Třebová 1996 1963 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠK Rapid Pardubice B 2045 2057 Poslušný Martin ŠK Ústí nad Orlicí 1947 1930 0 soutěž
2015/2016 8 ŠK Rapid Pardubice B 2045 2057 Komárek David TJ ŠO Chrudim 2159 2144 0 soutěž
2015/2016 7 ŠK Rapid Pardubice B 2045 2057 Šafařík Jakub TJ Slavia Hradec Králové B 2112 2121 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK Rapid Pardubice B 2045 2057 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto 2105 2077 0 soutěž
2015/2016 4 ŠK Rapid Pardubice B 2045 2057 Navrátil Jiří ŠK 1921 Zábřeh 2067 2031 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK Rapid Pardubice B 2045 2057 Frnka René TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2180 2152 1 soutěž
2014/2015 11 ŠK Rapid Pardubice C 2014 2029 Tůma Jan TJ CHS Chotěboř A 2200 2159 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK Rapid Pardubice C 2014 2029 Konrád František Sokol Zaječice 1844 1828 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK Rapid Pardubice C 2014 2029 Marek Jiří ŠK Vysoké Mýto B 1661 1725 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK Rapid Pardubice C 2014 2029 Krejčík Tomáš TJ CHS Chotěboř B 1912 1896 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Rapid Pardubice C 2014 2029 Jelínek Václav ŠK Bohemia Pardubice 1945 1951 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Rapid Pardubice C 2014 2029 Borek Pavel Proplast Česká Třebová 1860 1837 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Rapid Pardubice C 2014 2029 Zámečník Bohumír SK + Sokol Žamberk 1889 1893 1 soutěž
2014/2015 11 ŠK Rapid Pardubice E 2014 2029 Horáček Michal ŠK Bohemia Pardubice B 2083 2077 0 soutěž
2014/2015 4 ŠK Rapid Pardubice E 2014 2029 Janko Jan ŠK Rapid Pardubice D 1814 1813 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Rapid Pardubice E 2014 2029 Bělohlav Jan 2222 ŠK Polabiny D 1940 1942 ½ soutěž
2014/2015 7 AKIS Pardubice 2014 2029 Rošková Kateřina TJ Slavia Hradec Králové B 1917 1985 1 soutěž
2014/2015 6 AKIS Pardubice 2014 2029 Szücs Matyáš ŠK ZVU Engineering Lípa A 2068 2028 0 soutěž
2013/2014 11 ŠK Rapid Pardubice E 2014 2047 Linhart Jan TJ CHS Chotěboř B 2006 2020 1 soutěž
2013/2014 10 ŠK Rapid Pardubice E 2014 2047 Melichar Vojtěch 2222 ŠK Polabiny E 1939 1975 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK Rapid Pardubice E 2014 2047 Korol Jiří 2222 ŠK Polabiny D 2042 2041 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK Rapid Pardubice E 2014 2047 Nadrchal Tomáš ŠK Bohemia Pardubice B 2020 2002 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK Rapid Pardubice E 2014 2047 Škeřík Karel TJ Jiskra Litomyšl B 2003 2008 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK Rapid Pardubice E 2014 2047 Sabolová Kristýna ŠK Vysoké Mýto C 1871 1899 0 soutěž
2013/2014 11 ŠK Rapid Pardubice C 2014 2047 Paukert Ivo TJ Lanškroun 1803 0 soutěž
2013/2014 10 ŠK Rapid Pardubice C 2014 2047 Černovský Jiří TJ CHS Chotěboř 2078 2074 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK Rapid Pardubice C 2014 2047 Němec Bohumil TJ ŠO Chrudim B 1925 1922 0 soutěž
2013/2014 1 ŠK Rapid Pardubice C 2014 2047 Šimek Zdeněk TJ Lokomotiva Česká Třebová 1886 1909 ½ soutěž
2012/2013 11 Rapid Pardubice D 2016 2052 Daněk Pavel ŠK Bohemia Pardubice B 1948 1926 ½ soutěž
2012/2013 8 Rapid Pardubice D 2016 2052 Vavroušek Petr TJ Spartak Choceň 1817 1759 0 soutěž
2012/2013 10 ŠK Rapid Aggressors 2016 2052 Česenek Jan TJ ŠO Chrudim B 1778 1829 1 soutěž
2012/2013 9 ŠK Rapid Aggressors 2016 2052 Kosek Marek ŠK Vysoké Mýto B 2012 2028 1 soutěž
2012/2013 5 ŠK Rapid Aggressors 2016 2052 Černý Jan 2222 ŠK Polabiny D 2069 2059 ½ soutěž
2011/2012 7 AKIS Pardubice 2022 2064 Donnert Milan ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2121 2129 0 soutěž
2011/2012 11 Rapid Pardubice C 2022 2064 Wiesinger Wolfgang SK+Sokol Žamberk 1880 1953 ½ soutěž
2011/2012 10 Rapid Pardubice C 2022 2064 Krátký Josef TJ Lokomotiva Česká Třebová 1881 1919 ½ soutěž
2011/2012 9 Rapid Pardubice C 2022 2064 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto B 2023 2006 1 soutěž
2011/2012 8 Rapid Pardubice C 2022 2064 Hon Jiří TJ Jiskra Heřmanův Městec 1872 1867 0 soutěž
2011/2012 7 Rapid Pardubice C 2022 2064 Malivánek Jiří TJ ŠO Chrudim B 2178 2175 0 soutěž
2011/2012 6 Rapid Pardubice C 2022 2064 Podgorný Radim ŠK Vysoké Mýto C 1808 1812 1 soutěž
2011/2012 4 Rapid Pardubice C 2022 2064 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička 2026 2030 1 soutěž
2011/2012 3 Rapid Pardubice C 2022 2064 Tůma Jiří TJ CHS Chotěboř 2271 2294 ½ soutěž
2011/2012 2 Rapid Pardubice C 2022 2064 Nadrchal Tomáš ŠK Bohemia Pardubice 2010 2004 ½ soutěž
2010/2011 8 Rapid Pardubice 1998 Šilar Lubomír 2222 ŠK Polabiny "C" 2174 ½ soutěž
2010/2011 7 Rapid Pardubice 1998 Petráž Martin TJ Lokomotiva Česká Třebová 1930 ½ soutěž
2010/2011 6 Rapid Pardubice 1998 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička 2031 1 soutěž
2010/2011 5 Rapid Pardubice 1998 Linhart Zbyněk TJ ŠO Chrudim "B" 1935 1 soutěž
2010/2011 3 Rapid Pardubice 1998 Janeček František TJ Spartak OEZ Letohrad 1803 1 soutěž
2010/2011 10 AKIS Pardubice 1998 Tázlar Petr Jiskra Litomysl 1996 0 soutěž
2010/2011 8 AKIS Pardubice 1998 Trhal Tomáš SK Vysoke Myto 2035 1 soutěž
2010/2011 6 AKIS Pardubice 1998 Tesař Jan SK Caissa Trebic A 2128 0 soutěž
2010/2011 5 AKIS Pardubice 1998 Macharáček Šimon SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2163 0 soutěž
2010/2011 3 AKIS Pardubice 1998 Bednář Jakub Lokomotiva Brno 2114 ½ soutěž
2009/2010 11 ŠK Rapid Predators 1995 Hrnčiarik Karel ŠK Rapid Pardubice 1837 0 soutěž
2009/2010 10 ŠK Rapid Predators 1995 Jirmásek Vladimír TJ Sokol Krouna 1563 1 soutěž
2009/2010 9 ŠK Rapid Predators 1995 Malivánek Jiří TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 2141 ½ soutěž
2009/2010 8 ŠK Rapid Predators 1995 Půlpán David TJ ŠO a DDM Chrudim C"" 1779 1 soutěž
2009/2010 7 ŠK Rapid Predators 1995 Vavroušek Petr Spartak Choceň 1839 1 soutěž
2009/2010 6 ŠK Rapid Predators 1995 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička C"" 2042 ½ soutěž
2009/2010 5 ŠK Rapid Predators 1995 Horáček Michal ŠK Bohemia Pardubice B"" 2028 1 soutěž
2009/2010 4 ŠK Rapid Predators 1995 Zámečník Jan ŠO DDM Hlinsko 1894 1 soutěž
2009/2010 3 ŠK Rapid Predators 1995 Svítil Radek ŠK Rapid Rangers 1529 1 soutěž
2009/2010 2 ŠK Rapid Predators 1995 Müller Petr TJ Jiskra Heřmanův Městec 2000 1 soutěž
2009/2010 1 ŠK Rapid Predators 1995 Mojžíš Martin 2222 ŠK Polabiny E"" 2048 1 soutěž
2009/2010 10 Synpo Pardubice 1995 Glembek Bohumír TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1736 1 soutěž
2009/2010 9 Synpo Pardubice 1995 Flos Petr Lokomotiva Česká Třebová 1665 1 soutěž
2009/2010 8 Synpo Pardubice 1995 Mareš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2050 ½ soutěž
2009/2010 7 Synpo Pardubice 1995 Škroch Martin 2222 ŠK Polabiny C"" 1864 1 soutěž
2009/2010 5 Synpo Pardubice 1995 Ptáček Miloslav ŠK Vysoké Mýto C"" 1833 1 soutěž
2009/2010 3 Synpo Pardubice 1995 Šebrle Jaroslav TJ Lanškroun 1789 1 soutěž
2009/2010 2 Synpo Pardubice 1995 Fiala Milan CHS Chotěboř 1877 1 soutěž
2008/2009 11 AKIS Pardubice 1997 Švécar Jiří ŠK Vysoké Mýto C 1901 1 soutěž
2008/2009 8 AKIS Pardubice 1997 Makeš Martin ŠK Bohemia Pardubice B 2083 1 soutěž
2008/2009 7 AKIS Pardubice 1997 Stodola Zdeněk TJ Štefanydes Polička C 1774 1 soutěž
2008/2009 6 AKIS Pardubice 1997 Navrátil Ladislav TJ Štefanydes Polička B 1695 1 soutěž
2008/2009 5 AKIS Pardubice 1997 Hon Jiří TJ Jiskra Heřmanův Městec 1966 1 soutěž
2008/2009 3 AKIS Pardubice 1997 Dvořák Slavomil ŠO DDM Hlinsko 1899 0 soutěž
2008/2009 2 AKIS Pardubice 1997 Kůs Martin TJ ŠO a DDM Chrudim C 1697 1 soutěž
2008/2009 1 AKIS Pardubice 1997 Kraus Ondřej ŠK Rapid Teenagers 1595 ½ soutěž
2008/2009 11 Synpo Pardubice 1997 Novotný Tomáš CHS Chotěboř 1831 ½ soutěž
2008/2009 10 Synpo Pardubice 1997 Sabolová Gabriela ŠK Vysoké Mýto B 1904 ½ soutěž
2008/2009 8 Synpo Pardubice 1997 Paukert Ivo TJ Lanškroun 1783 ½ soutěž
2008/2009 6 Synpo Pardubice 1997 Papáček Miloš TJ Spartak OEZ Letohrad 1909 ½ soutěž
2008/2009 5 Synpo Pardubice 1997 Kouba Petr 2222 ŠK Polabiny D 2046 1 soutěž
2008/2009 4 Synpo Pardubice 1997 Culek Karel TJ ŠO a DDM Chrudim B 1778 1 soutěž
2008/2009 3 Synpo Pardubice 1997 Zeman Ladislav TJ Jiskra Litomyšl 2003 1 soutěž
2008/2009 1 Synpo Pardubice 1997 Stodola Zdeněk TJ Štefanydes Polička 1774 1 soutěž
2007/2008 11 AKIS Pardubice 1999 Pohan Lukáš TJ Lanškroun 1270 1 soutěž
2007/2008 10 AKIS Pardubice 1999 Němec Bohumil ŠO Chrudim B 1833 ½ soutěž
2007/2008 8 AKIS Pardubice 1999 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomyšl 1758 1 soutěž
2007/2008 7 AKIS Pardubice 1999 Laušman Petr ŠK Bohemia Pardubice 2012 ½ soutěž
2007/2008 5 AKIS Pardubice 1999 Dospíšil Patrik TJ Štefanydes Polička B 1959 1 soutěž
2007/2008 2 AKIS Pardubice 1999 Mareš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2115 0 soutěž
2007/2008 1 AKIS Pardubice 1999 Vávra Radim 2222 ŠK Polabiny D 2059 0 soutěž
2006/2007 10 Kavárna Evropa Pardubice 1992 Štorek Luboš ŠO DDM Hlinsko 1736 ½ soutěž
2006/2007 9 Kavárna Evropa Pardubice 1992 Janeček František Spartak Choceň A 1708 1 soutěž
2006/2007 8 Kavárna Evropa Pardubice 1992 Rychnovský Josef Dymák Heřmanův Městec 1100 1 soutěž
2006/2007 7 Kavárna Evropa Pardubice 1992 Vondráček Emil SK Holcim Prachovice 1720 1 soutěž
2006/2007 6 Kavárna Evropa Pardubice 1992 Kůs Martin ŠO Chrudim C 1661 1 soutěž
2006/2007 5 Kavárna Evropa Pardubice 1992 Petrásek Kamil TJ Štefanydes Polička C 1000 1 soutěž
2006/2007 4 Kavárna Evropa Pardubice 1992 Nedelčev Radim Spartak Choceň B 1533 1 soutěž
2006/2007 1 Kavárna Evropa Pardubice 1992 Kotlant Tomáš ŠK Rapid Pardubice G 1500 1 soutěž
2005/2006 11 Eurokomplex Pardubice 1989 Kalous Tomáš SK Žamberk 1744 1 soutěž
2005/2006 4 Eurokomplex Pardubice 1989 Škeřík Karel TJ Jiskra Litomyšl 1000 0 soutěž
2004/2005 10 Eurokomplex Autoskla Pardubice 1976 Mareš Petr Jiskra Ústí nad Orlicí A 1776 1 soutěž
2004/2005 8 Eurokomplex Autoskla Pardubice 1976 Dungl Petr SK Žamberk 1810 1 soutěž
2004/2005 7 Eurokomplex Autoskla Pardubice 1976 Stoklásek Pavel Štefanydes Polička B 1250 1 soutěž
2004/2005 6 Eurokomplex Autoskla Pardubice 1976 Cidlinský Václav 2222 ŠK Polabiny B 1870 1 soutěž
2003/2004 11 Eurokomplex Autoskla Pardubice 1972 Beránek Michael ŠO+DDM Chrudim B 1741 1 soutěž
2003/2004 9 Eurokomplex Autoskla Pardubice 1972 Glembek Bohumír TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1718 1 soutěž
2003/2004 7 Eurokomplex Autoskla Pardubice 1972 Vorel Bohuslav 2222 ŠK Rosignano Polabiny B 1616 ½ soutěž
2003/2004 6 Eurokomplex Autoskla Pardubice 1972 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto 1819 ½ soutěž
2003/2004 5 Eurokomplex Autoskla Pardubice 1972 Šimek Zdeněk TJ Lokomotiva Česká Třebová 1522 ½ soutěž
2003/2004 4 Eurokomplex Autoskla Pardubice 1972 Dungl Petr SK Žamberk 1828 1 soutěž
2003/2004 3 Eurokomplex Autoskla Pardubice 1972 Michal Milan CHS Chotěboř 1782 1 soutěž
2003/2004 2 Eurokomplex Autoskla Pardubice 1972 Prokůpek Marek Plzeňka Pardubice 1898 1 soutěž