Hráč Fiala Jan

Fiala Jan

User Pic
Jméno: Fiala Jan
Oddíl: Šachový klub Rapid Pardubice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1631
Elo mezinárodní: 1639
ID: 36924
FIDE ID: 349950
Rok narození: 2001
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Rapid Pardubice F 1626 1566 Mikulenka Tomáš Rapid G + DDM Prelouc 1634 1638 ½
2018/2019 10 Rapid Pardubice F 1614 1566 Němec Bohumil TJ SO Chrudim C 1824 1820 1
2018/2019 9 Rapid Pardubice F 1614 1566 Michal Milan TJ Sokol Krucemburk 1644 1663 0
2018/2019 8 Rapid Pardubice F 1588 1566 Kalhous Miroslav Rapid Pardubice E 1532 1547 1
2018/2019 7 Rapid Pardubice F 1588 1566 Štekl Filip Rapid Pardubice D 1280 1281 1
2018/2019 6 Rapid Pardubice F 1557 1566 Janoušek Ladislav NOPO Miretice 1523 1542 ½
2018/2019 5 Rapid Pardubice F 1557 1566 Krejčí Jan 2222 SK Polabiny G 1505 1513 1
2018/2019 4 Rapid Pardubice F 1566 1548 Šindler Jaromír SK Bohemia Pardubice C 1596 1555 ½
2018/2019 3 Rapid Pardubice F 1558 1548 Roub Radek Zelezne hory C 1380 1262 1
2018/2019 2 Rapid Pardubice F 1558 1548 Jun Rostislav TJ CHS Chotebor C 0 1069 1
2018/2019 1 Rapid Pardubice F 1548 1548 Burda Jaroslav Zelezne hory B 1364 1361 1
2018/2019 9 SK Rapid Pardubice C 1588 1566 Rež Matouš Sokol Lazne Bohdanec 1646 1630 ½
2018/2019 6 SK Rapid Pardubice C 1557 1566 Jareš Michal Zelezne hory 1918 1910 ½
2018/2019 5 SK Rapid Pardubice C 1566 1548 Němec Bohumil TJ SO Chrudim B 1821 1814 0
2018/2019 3 SK Rapid Pardubice C 1558 1548 Buchta Martin TJ Stefanydes Policka C 1690 1669 0
2018/2019 2 SK Rapid Pardubice C 1558 1548 Štolfa Jaroslav Jiskra Hermanuv Mestec 1742 1792 ½
2018/2019 1 SK Rapid Pardubice C 1548 1548 Stoček Martin 2222 SK Polabiny F 1575 1552 ½
2018/2019 11 Rapid Pardubice 1614 1566 Hospodka Josef TJ CHS Chotebor 1927 1952 ½
2018/2019 4 Rapid Pardubice 1566 1548 Zpěváková Jana Moravska Slavia Brno B 2046 2031 0
2017/2018 11 SK Rapid Pardubice B 1532 1468 Králová Gabriela TJ SO Chrudim B 1363 1343 1
2017/2018 9 SK Rapid Pardubice B 1531 1468 Michal Milan TJ CHS Chotebor B 1656 1673 1
2017/2018 7 SK Rapid Pardubice B 1499 1468 Buchta Martin TJ Stefanydes Policka C 1689 1653 1
2017/2018 6 SK Rapid Pardubice B 1499 1468 Sedlák Petr Jiskra Hermanuv Mestec 1456 1494 ½
2017/2018 5 SK Rapid Pardubice B 1542 1468 Koláček Petr Zelezne hory 1212 1212 1
2017/2018 3 SK Rapid Pardubice B 1542 1468 Liška Kryštof 2222 SK Polabiny G 1322 1268 1
2017/2018 1 SK Rapid Pardubice B 1499 1462 Šindler Václav SK Bohemia Pardubice B 1
2017/2018 11 Rapid Pardubice D 1532 1468 Bureš Zbyněk TJ SO Chrudim C 1575 1574 1
2017/2018 10 Rapid Pardubice D 1542 1468 Jirmásek Vladimír TJ Sokol Krouna 1504 1527 ½
2017/2018 9 Rapid Pardubice D 1542 1468 Vašková Marie SO Hlinsko C 1392 1377 ½
2017/2018 8 Rapid Pardubice D 1531 1468 Kačor Petr TJ Sokol Krucemburk 1614 1609 0
2017/2018 6 Rapid Pardubice D 1499 1468 Stehlík Pavel Rapid Pardubice F 1419 1428 1
2017/2018 5 Rapid Pardubice D 1499 1468 Liška Kryštof 2222 SK Polabiny H 1272 1268 ½
2017/2018 3 Rapid Pardubice D 1542 1468 Jun Robert TJ CHS Chotebor C 1231 1225 0
2017/2018 2 Rapid Pardubice D 1542 1468 Joukl Martin Rapid Pardubice E 1591 1641 ½
2017/2018 1 Rapid Pardubice D 1499 1462 Janoušek Ladislav NOPO Miretice 1493 1526 1
2015/2016 10 ŠK Rapid Pardubice E 1356 1349 Přibyl Jiří Jiskra Heřmanův Městec 1854 1849 0
2015/2016 7 ŠK Rapid Pardubice E 1356 1349 Frgalová Hana 2222 ŠK Polabiny E 1582 1612 1
2015/2016 6 ŠK Rapid Pardubice E 1356 1349 Daněk Pavel ŠK Bohemia Pardubice B 1977 1946 0
2015/2016 5 ŠK Rapid Pardubice E 1356 1349 Tomek Karel TJ CHS Chotěboř B 1768 1809 0
2015/2016 7 ŠK Rapid Pardubice G 1356 1349 Krejčí Jan 2222 ŠK Polabiny F 1599 1558 0
2015/2016 4 ŠK Rapid Pardubice G 1356 1349 Juchelka Marek 2222 ŠK Polabiny I 1371 1287 ½
2014/2015 10 ŠK Rapid Pardubice G 1356 1377 Nešpůrek Jan 2222 ŠK Polabiny G 1289 1477 ½
2014/2015 7 ŠK Rapid Pardubice G 1356 1377 Plíva Petr 2222 ŠK Polabiny I 1088 ½
2014/2015 3 ŠK Rapid Pardubice G 1356 1377 Janoušek Petr NOPO Miřetice 1503 0
2014/2015 2 ŠK Rapid Pardubice G 1356 1377 Král Miloš ŠK Rapid Pardubice F 1606 1625 0
2013/2014 6 Rapid Pardubice G 1402 1402 Váňa Vojtěch 2222 ŠK Polabiny G 1100 1
2013/2014 5 Rapid Pardubice G 1402 1402 Mácha Martin Sokol Lázně Bohdaneč 1484 1518 0
2013/2014 3 Rapid Pardubice G 1402 1402 Brázda Vít 2222 ŠK Polabiny H 1000 1
2013/2014 2 Rapid Pardubice G 1402 1402 Škorpík František 2222 ŠK Polabiny F 1650 0
2013/2014 1 Rapid Pardubice G 1402 1402 Kocian Štefan Rapid Pardubice F 1
2012/2013 9 ŠK Rapid Kids 1000 Krys Jaromír TJ ŠO Chrudim D 1468 0
2012/2013 7 ŠK Rapid Kids 1000 Štorek Ladislav TJ Sokol Krucemburk 1502 0
2012/2013 2 ŠK Rapid Kids 1000 Nožička Karel 2222 ŠK Polabiny G 1421 0