Hráč Pokorný Jan

Pokorný Jan

User Pic
Jméno: Pokorný Jan
Oddíl: Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1883
Elo mezinárodní: 1922
ID: 15082
FIDE ID: 340324
Rok narození: 1987
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 ŠK Ústí nad Orlicí D 1913 1883 Grepl Pavel Sokol Městečko Trnávka 1889 1895 1 soutěž
2019/2020 11 ŠK Ústí nad Orlicí 1914 1889 Brdíček David SK + Sokol Žamberk 1815 1811 ½ soutěž
2019/2020 10 ŠK Ústí nad Orlicí 1914 1889 ŠK Bohemia Pardubice B 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Ústí nad Orlicí 1912 1892 Odstrčil Jaromír ŠK při DDM Litomyšl 1833 1855 ½ soutěž
2019/2020 10 ŠK Ústí nad Orlicí B 1914 1889 Vacek Miroslav ŠO Horní Čermná 1473 1483 1 soutěž
2019/2020 8 ŠK Ústí nad Orlicí B 1912 1889 Matoulek Václav Sokol Mistrovice 1508 1509 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Ústí nad Orlicí B 1912 1889 Motl Ladislav ŠK Dolní Čermná 1596 1600 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Ústí nad Orlicí B 1914 1892 Hodek Roman ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1631 1657 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Ústí nad Orlicí B 1914 1892 Liebl Pavel TJ Slovan Moravská Třebová 1705 1695 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Ústí nad Orlicí B 1918 1892 Holásek Vít ŠK Ústí nad Orlicí C 1778 1779 ½ soutěž
2018/2019 11 SK Usti nad Orlici A 1916 1893 Jirsa Lukáš SK pri DDM Litomysl 1994 2003 ½ soutěž
2018/2019 10 SK Usti nad Orlici A 1920 1893 Konrád František Sokol Zajecice 1782 1781 ½ soutěž
2018/2019 5 SK Usti nad Orlici A 1923 1893 Brdíček David SK+Sokol Zamberk 1811 1788 ½ soutěž
2018/2019 1 SK Usti nad Orlici A 1928 1896 Holásek Vít SK Usti nad Orlici B 1743 1789 ½ soutěž
2017/2018 9 SK Usti nad Orlici C 1926 1912 Šilar Josef TJ Sokol Horni Cermna 1551 1571 1 soutěž
2017/2018 1 SK Usti nad Orlici C 1918 1907 Holásková Markéta SK Usti nad Orlici D 1247 1109 1 soutěž
2017/2018 4 SK Usti nad Orlici A 1928 1912 Dungl Petr SK+Sokol Zamberk 1855 1875 1 soutěž
2017/2018 2 SK Usti nad Orlici A 1928 1912 Meleško Andrij TJ Lanskroun 1901 1906 ½ soutěž
2017/2018 1 SK Usti nad Orlici A 1918 1907 Holásek Vojtěch SK Usti nad Orlici B 1824 1814 ½ soutěž
2016/2017 5 SK Usti nad Orlici B 1928 1936 Odstrčil Jaromír TJ Jiskra Litomysl 1853 1871 1 soutěž
2016/2017 3 SK Usti nad Orlici B 1928 1936 Kouba Petr Jiskra Hermanuv Mestec 1827 1819 ½ soutěž
2016/2017 1 SK Usti nad Orlici 1928 1936 Ruda Ondřej SK Lipa 2076 2106 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠK Ústí nad Orlicí B 1928 1936 Palla Stanislav TJ Lanškroun B 1686 1689 1 soutěž
2015/2016 10 ŠK Ústí nad Orlicí B 1928 1936 Hodek Roman ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1695 1723 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠK Ústí nad Orlicí B 1928 1936 Papáček Miloš TJ Spartak OEZ Letohrad 1736 1740 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK Ústí nad Orlicí B 1928 1936 Nikolinko Tomáš Proplast Česká Třebová B 1289 1289 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Ústí nad Orlicí B 1928 1936 Sojma Zdeněk Sokol Mistrovice 1839 1864 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK Ústí nad Orlicí B 1928 1936 Zámečník Bohumír SK + Sokol Žamberk 1742 1781 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Ústí nad Orlicí B 1928 1936 Merta Josef ŠK Dolní Čermná 1868 1864 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK Ústí nad Orlicí B 1928 1936 Kašpar Jiří TJ Štefanydes Polička C 1726 1798 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Ústí nad Orlicí B 1928 1936 Rosenkranz Jindřich ŠK Svitavy B 1698 1759 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Ústí nad Orlicí B 1928 1936 Janeček František TJ Spartak Choceň 1693 1707 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Ústí nad Orlicí B 1928 1936 Dudla Martin ŠK Ústí nad Orlicí C 1625 1597 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Ústí nad Orlicí B 1899 1914 Krčmář Stanislav ŠO K a. s. Kunvald 1537 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Ústí nad Orlicí B 1899 1914 Maděra Stanislav ŠK Svitavy 1773 1743 1 soutěž
2014/2015 6 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1899 1914 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička A 2037 2030 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK Ústí nad Orlicí C 1876 1894 Rosenkranz Jindřich ŠK Svitavy 1751 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK Ústí nad Orlicí C 1876 1894 Šulc Jiří SK + Sokol Žamberk B 1532 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK Ústí nad Orlicí C 1876 1894 Petrželka Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1884 1888 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK Ústí nad Orlicí C 1876 1894 Dostálek Vladimír ŠK Dolní Čermná 1608 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK Ústí nad Orlicí C 1876 1894 Sysr Pavel TJ Spartak Letohrad 1642 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK Ústí nad Orlicí C 1876 1894 Feltl Patrik TJ Štefanydes Polička C 1483 1514 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK Ústí nad Orlicí C 1876 1894 Holásek Vojtěch ŠK Ústí nad Orlicí D 1599 1436 1 soutěž
2012/2013 8 ŠK Ústí nad Orlicí D 1864 1880 Dvořák Eduard ŠO K a.s. Kunvald B 1797 1714 1 soutěž
2012/2013 7 ŠK Ústí nad Orlicí D 1864 1880 Rusz Gustav ŠO K a.s. Kunvald C 1582 1 soutěž
2012/2013 6 ŠK Ústí nad Orlicí D 1864 1880 Hejl Petr TJ Spartak OEZ Letohrad B 1000 1 soutěž
2012/2013 5 ŠK Ústí nad Orlicí D 1864 1880 Cimprich Miroslav TJ Sokol Horní Čermná B 1635 1 soutěž
2012/2013 4 ŠK Ústí nad Orlicí D 1864 1880 Grundman Václav ŠK Ústí nad Orlicí E 1451 ½ soutěž
2012/2013 3 ŠK Ústí nad Orlicí D 1864 1880 Motl Josef TJ Sokol Horní Čermná A 1677 1 soutěž
2012/2013 2 ŠK Ústí nad Orlicí D 1864 1880 Kristl Václav TJ Sokol Mistrovice 1554 1 soutěž
2012/2013 1 ŠK Ústí nad Orlicí D 1864 1880 Šebrle Jaroslav TJ Lanškroun B 1788 1 soutěž
2011/2012 11 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1838 1924 Dvořák Eduard ŠO K a.s. Kunvald 1881 1758 ½ soutěž
2011/2012 10 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1838 1924 Vaníček Jan TJ Jablonné nad Orlicí 1775 1737 ½ soutěž
2011/2012 9 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1838 1924 Havel František ŠK Svitavy 1918 1918 1 soutěž
2011/2012 8 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1838 1924 Kacálek Karel SK+Sokol Žamberk B 1816 ½ soutěž
2011/2012 7 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1838 1924 Havelka Josef TJ Lanškroun 1737 1776 ½ soutěž
2011/2012 6 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1838 1924 Schaffer Ondřej TJ Štefanydes Polička B 1736 1798 1 soutěž
2011/2012 5 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1838 1924 Maceška Bohumír TJ Spartak OEZ Letohrad 1876 1821 ½ soutěž
2011/2012 4 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1838 1924 Jasanský Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1775 ½ soutěž
2011/2012 3 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1838 1924 Merta Josef Šachový klub Dolní Čermná 1882 ½ soutěž
2011/2012 2 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1838 1924 Jonáš Petr TJ Jiskra Litomyšl B 1645 1 soutěž
2011/2012 1 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1838 1924 Kodytek Tomáš Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1647 ½ soutěž
2010/2011 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1853 Linhart Zbyněk TJ ŠO Chrudim "B" 1935 0 soutěž
2010/2011 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1853 Kalous Tomáš SK + Sokol Žamberk 1875 1 soutěž
2010/2011 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1853 Ondrej Tomáš ŠK Vysoké Mýto "C" 1896 0 soutěž
2010/2011 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1853 Hlavnička Jiří Rapid Pardubice 2240 0 soutěž
2010/2011 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1853 Tůma Jiří TJ CHS Chotěboř 2264 0 soutěž
2010/2011 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1853 Hrubeš Pavel TJ Lanškroun 2164 ½ soutěž
2010/2011 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1853 Kourek Jozef 2222 ŠK Polabiny "C" 2120 0 soutěž
2010/2011 7 Jiskra Usti nad Orlici 1853 Kraus Ondřej AKIS Pardubice 1973 ½ soutěž
2010/2011 6 Jiskra Usti nad Orlici 1853 Šípek Michal Lokomotiva Brno 2002 ½ soutěž
2010/2011 4 Jiskra Usti nad Orlici 1853 Konrád František Sokol Zajecice 1954 ½ soutěž
2010/2011 1 Jiskra Usti nad Orlici 1853 Trojan Luboš 2222 SK Polabiny B 2024 0 soutěž
2009/2010 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1909 Maceška Bohumír TJ Jablonné nad Orlicí 1859 1 soutěž
2009/2010 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1909 Šilar Ladislav TJ Lanškroun B"" 1918 ½ soutěž
2009/2010 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1909 Hodek Roman ŠO K a.s. Kunvald 1670 1 soutěž
2009/2010 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1909 Kacálek Karel SK + Sokol Žamberk B"" 1806 ½ soutěž
2009/2010 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1909 Sojma Zdeněk TJ Slovan Moravská Třebová 1979 ½ soutěž
2009/2010 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1909 Jerman Miloš TJ Štefanydes Polička B"" 1747 ½ soutěž
2009/2010 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1909 Dostálek Vladimír Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1612 1 soutěž
2009/2010 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1909 Lorenc Josef SK + Sokol Žamberk C"" 1611 1 soutěž
2009/2010 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1909 Maděra Stanislav ŠK Svitavy 1791 1 soutěž
2009/2010 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1909 Pelcl Karel Lokomotiva Česká Třebová B"" 1703 1 soutěž
2009/2010 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 1909 Slabý Miloš 2222 ŠK Polabiny D"" 1860 1 soutěž
2009/2010 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 1909 Charouz Milan TJ Štefanydes Polička 1788 1 soutěž
2008/2009 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1951 Borek Pavel Lokomotiva Česká Třebová B 1880 ½ soutěž
2008/2009 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1951 Kučera Jan Spartak Choceň 1900 0 soutěž
2008/2009 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1951 Havrlík Pavel SK+Sokol Žamberk B 1904 0 soutěž
2008/2009 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1951 Svatoš Zdeněk ŠK Svitavy B 1667 1 soutěž
2008/2009 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1951 Keprta Stanislav ŠO K a.s. Kunvald 1984 ½ soutěž
2008/2009 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1951 Kalous Tomáš SK+Sokol Žamberk C 1861 1 soutěž
2008/2009 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1951 Šimek Zdeněk Lokomotiva Česká Třebová 1887 0 soutěž
2008/2009 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1951 Bauer Jindřich 2222 ŠK Polabiny D 1839 0 soutěž
2008/2009 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1951 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomyšl 1884 1 soutěž
2008/2009 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1951 Kučera Jan ŠK Vysoké Mýto B 1900 0 soutěž
2008/2009 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1951 Šebrle Jaroslav TJ Lanškroun 1766 1 soutěž
2008/2009 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1951 Kameník David TJ Spartak OEZ Letohrad 1811 1 soutěž
2008/2009 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1951 Němec Bohumil TJ ŠO a DDM Chrudim B 1813 0 soutěž
2008/2009 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1951 Dytrych Pavel Synpo Pardubice 1922 0 soutěž
2007/2008 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1961 Novák Aleš ŠK Bohemia Pardubice 2064 0 soutěž
2007/2008 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1961 Kastner Kamil TJ Štefanydes Polička B 1950 ½ soutěž
2007/2008 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1961 Starý Lukáš SYNPO Pardubice 1847 0 soutěž
2007/2008 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1961 Šimek Zdeněk TJ Lokomotiva Česká Třebová 1800 1 soutěž
2007/2008 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1961 Šebesta Petr 2222 ŠK Polabiny D 2109 0 soutěž
2007/2008 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1961 Šilar Ladislav TJ Lanškroun 1956 1 soutěž
2007/2008 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1961 Kokeš Bohuslav ŠO Chrudim B 2036 0 soutěž
2007/2008 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1961 Hrnčiarik Karel AKIS Pardubice 1819 ½ soutěž
2007/2008 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1961 Jirsa Lukáš TJ Jiskra Litomyšl 1984 ½ soutěž
2007/2008 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1961 Mikyska Kamil TJ Spartak OEZ Letohrad 1838 1 soutěž
2007/2008 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1961 Navrátil Miroslav Sokol Městečko Trnávka 1720 1 soutěž
2007/2008 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1961 Šilar Ladislav TJ Lanškroun B 1956 ½ soutěž
2007/2008 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1961 Kalous Tomáš ŠK Žamberk B 1840 ½ soutěž
2007/2008 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1961 Dorjkhuu Tuvshinbayar TJ Jablonné nad Orlicí 2052 0 soutěž
2007/2008 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1961 Riedl Tomáš ŠK Svitavy 1728 ½ soutěž
2007/2008 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1961 Křemenák Jiří TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1758 1 soutěž
2007/2008 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1961 Sojma Zdeněk TJ Slovan Moravská Třebová 1918 ½ soutěž
2007/2008 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1961 Volf Jaroslav TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2119 ½ soutěž
2006/2007 10 Jiskra Ústí nad Orlicí A 1957 Zámečník Jan ŠO Chrudim B 1720 0 soutěž
2006/2007 9 Jiskra Ústí nad Orlicí A 1957 Šváb Jiří TJ Jiskra Litomyšl 1868 1 soutěž
2006/2007 8 Jiskra Ústí nad Orlicí A 1957 Koza Misha SYNPO Pardubice 1819 1 soutěž
2006/2007 7 Jiskra Ústí nad Orlicí A 1957 Fiala Milan TJ CHS Chotěboř 1822 1 soutěž
2006/2007 5 Jiskra Ústí nad Orlicí A 1957 Šilar Lubomír 2222 ŠK Polabiny D 2153 0 soutěž
2006/2007 3 Jiskra Ústí nad Orlicí A 1957 Stodola Zdeněk TJ Štefanydes Polička B 1769 1 soutěž
2006/2007 2 Jiskra Ústí nad Orlicí A 1957 Mareš Petr Jiskra Ústí nad Orlicí B 1737 1 soutěž
2006/2007 1 Jiskra Ústí nad Orlicí A 1957 Wiesinger Wolfgang SK Žamberk 1914 ½ soutěž
2005/2006 11 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1975 Nikl Josef Sokol Horní Čermná 1554 1 soutěž
2005/2006 10 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1975 Jedlička Eduard ŠK Svitavy 1680 1 soutěž
2005/2006 9 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1975 Chmelík Ondřej FYGR Lanškroun 1000 1 soutěž
2005/2006 8 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1975 Navrátil Václav Spartak Choceň 1729 1 soutěž
2005/2006 7 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1975 Rusz Gustav ŠO K a.s. Kunvald 1632 1 soutěž
2005/2006 6 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1975 Sysr Pavel Spartak OEZ Letohrad B 1610 ½ soutěž
2005/2006 5 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1975 Navrátil Ladislav Štefanydes Polička B 1760 1 soutěž
2005/2006 3 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1975 Jeništa Jiří ŠK Žamberk B 1774 ½ soutěž
2005/2006 1 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1975 Halbrštát David Jiskra Ústí nad Orlicí C 1649 0 soutěž
2005/2006 10 Jiskra Ústí nad Orlicí 1975 Zelenka Jaroslav Eurokomplex Pardubice 2106 ½ soutěž
2005/2006 7 Jiskra Ústí nad Orlicí 1975 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomyšl 1723 1 soutěž
2005/2006 6 Jiskra Ústí nad Orlicí 1975 Bělohlav Jan 2222 ŠK Polabiny B 1977 ½ soutěž
2005/2006 5 Jiskra Ústí nad Orlicí 1975 Třasák Ondřej Kavárna Evropa Pardubice 1983 ½ soutěž
2005/2006 3 Jiskra Ústí nad Orlicí 1975 Maceška Bohumír SK Žamberk 1889 ½ soutěž
2005/2006 2 Jiskra Ústí nad Orlicí 1975 Hospodka Josef TJ CHS Chotěboř 1874 ½ soutěž
2004/2005 11 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1918 Riedl Tomáš Štefanydes Polička B 1730 1 soutěž
2004/2005 10 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1918 Mazura Miloš SK Žamberk 1957 ½ soutěž
2004/2005 9 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1918 Zelenka Jaroslav Eurokomplex Autoskla Pardubice 2100 ½ soutěž
2004/2005 8 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1918 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny B 2104 ½ soutěž
2004/2005 7 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1918 Hromádko Martin Sokol Zaječice 2074 ½ soutěž
2004/2005 6 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1918 Houška Bronislav Štefanydes Polička A 2011 ½ soutěž
2004/2005 5 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1918 Štolfa Jaroslav TJ CHS Chotěboř 1871 ½ soutěž
2004/2005 4 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1918 Třasák Ondřej Synpo Pardubice 1959 ½ soutěž
2004/2005 3 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1918 Němec Bohumil TJ ŠO Chrudim B 1885 ½ soutěž
2004/2005 2 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1918 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto 1889 ½ soutěž
2004/2005 1 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1918 Mareš Petr Jiskra Ústí nad Orlicí A 2010 ½ soutěž
2003/2004 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1726 Komárková Magdaléna Štefanydes Polička B 2052 ½ soutěž
2003/2004 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1726 Riedl Tomáš ŠK Svitavy 1653 ½ soutěž
2003/2004 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1726 Holubek Matěj Štefanydes Polička C 1250 ½ soutěž
2003/2004 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1726 Bříza Miloš Spartak OEZ Letohrad 2043 0 soutěž
2003/2004 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1726 Bartošová Lucie Jiskra Litomyšl 1357 1 soutěž
2003/2004 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1726 Zámečník Bohumír SK Žamberk B 1997 ½ soutěž
2003/2004 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1726 Černohous Jiří TJ Jablonné nad Orlicí 1742 ½ soutěž
2003/2004 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1726 Janeček František Spartak Choceň 1720 ½ soutěž
2003/2004 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1726 Křemenák Jiří ŠK Vysoké Mýto B 1805 1 soutěž
2003/2004 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1726 Mareš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2032 ½ soutěž
2003/2004 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1726 Dvořák Eduard ZD Kunvald 1772 1 soutěž
2003/2004 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1726 Pecina Ondřej TJ Synthesia Pardubice C 1824 ½ soutěž
2003/2004 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1726 Pelcl Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová 1525 1 soutěž
2003/2004 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1726 Dungl Petr SK Žamberk 1828 ½ soutěž
2003/2004 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1726 Novotný Tomáš CHS Chotěboř 1661 1 soutěž
2003/2004 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1726 Prokůpek Marek Plzeňka Pardubice 1898 0 soutěž
2003/2004 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1726 Komárková Magdaléna TJ Štefanydes Polička 2052 ½ soutěž
2003/2004 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1726 Němec Bohumil ŠO+DDM Chrudim B 1893 0 soutěž
2003/2004 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1726 Ambrož Antonín TJ Lanškroun 2088 0 soutěž