Hráč Krys Jan

Krys Jan

User Pic
Jméno: Krys Jan
Oddíl: TJ ŠO Chrudim
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1643
Elo mezinárodní: 1626
ID: 11222
FIDE ID: 373532
Rok narození: 1991
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 3 TJ ŠO Chrudim B 1622 1643 Vavroušek Petr Spartak Choceň 1641 1651 ½
2019/2020 3 TJ ŠO Chrudim C 1622 1643 Štorek Ladislav TJ Sokol Krucemburk 1391 1448 1
2019/2020 2 TJ ŠO Chrudim C 1622 1643 Fiala Jan ŠK Rapid Pardubice F 1601 1629 ½
2019/2020 1 TJ ŠO Chrudim C 1620 1643 Včela Martin TJ CHS Chotěboř C 1268 1331 1
2018/2019 11 TJ SO Chrudim C 1617 1638 Kravařík Jindřich Zelezne hory B 1345 1248 1
2018/2019 8 TJ SO Chrudim C 1621 1638 Janoušek Ladislav NOPO Miretice 1537 1542 ½
2018/2019 5 TJ SO Chrudim C 1614 1638 Jambor Ladislav Rapid G + DDM Prelouc 0 1772 ½
2018/2019 3 TJ SO Chrudim C 1633 1660 Štekl Filip Rapid Pardubice D 1272 1290 ½
2018/2019 1 TJ SO Chrudim C 1641 1660 Nešpůrek Jakub Zelezne hory C 1218 1352 ½
2018/2019 9 TJ SO Chrudim B 1621 1638 Brokl Daniel TJ Stefanydes Policka C 1554 1583 ½
2018/2019 6 TJ SO Chrudim B 1614 1638 Kvapil Pavel 2222 SK Polabiny E 1488 1503 1
2018/2019 4 TJ SO Chrudim B 1619 1660 Mácha Martin Sokol Lazne Bohdanec 1426 1464 ½
2018/2019 3 TJ SO Chrudim B 1633 1660 Stehlík Pavel SK Bohemia Pardubice B 1394 1415 ½
2017/2018 11 TJ SO Chrudim B 1631 1662 Joukl Martin SK Rapid Pardubice B 1631 1641 1
2017/2018 8 TJ SO Chrudim B 1645 1662 Šťulík Jiří SO Hlinsko B 1778 1790 0
2017/2018 6 TJ SO Chrudim B 1640 1662 Stehlík Pavel SK Rapid Pardubice C 1419 1428 ½
2017/2018 5 TJ SO Chrudim B 1632 1662 Beneš Daniel SK Bohemia Pardubice B 0 1664 ½
2017/2018 4 TJ SO Chrudim B 1632 1662 Charouz Milan TJ Stefanydes Policka C 1650 1710 1
2017/2018 2 TJ SO Chrudim B 1632 1662 Tomek Karel TJ CHS Chotebor B 1790 1794 0
2017/2018 9 TJ SO Chrudim C 1632 1662 Nešpůrek Jan 2222 SK Polabiny H 1598 1598 ½
2017/2018 8 TJ SO Chrudim C 1645 1662 Jura Jiří Zelezne hory B 1546 1537 ½
2017/2018 7 TJ SO Chrudim C 1645 1662 Jun Rudolf TJ CHS Chotebor C 1515 1533 ½
2017/2018 6 TJ SO Chrudim C 1640 1662 Joukl Martin Rapid Pardubice E 1664 1641 1
2017/2018 1 TJ SO Chrudim C 1635 1660 Kačor Petr TJ Sokol Krucemburk 1623 1606 ½
2015/2016 4 TJ ŠO Chrudim 1668 1705 Nosek Jan TJ Slavia Hradec Králové B 1875 2007 0
2015/2016 11 TJ ŠO Chrudim B 1668 1705 Kalhous Miroslav ŠK Rapid Pardubice E 1583 1553 ½
2015/2016 9 TJ ŠO Chrudim B 1668 1705 Nešpůrek Jan 2222 ŠK Polabiny E 1430 1502 ½
2015/2016 8 TJ ŠO Chrudim B 1668 1705 Juchelka Petr ŠK Bohemia Pardubice B 1739 1718 0
2015/2016 6 TJ ŠO Chrudim B 1668 1705 Joukl Jakub ŠK Rapid Pardubice D 1617 1552 ½
2015/2016 5 TJ ŠO Chrudim B 1668 1705 Binas Jindřich Sokol Lázně Bohdaneč 1596 1656 1
2015/2016 3 TJ ŠO Chrudim B 1668 1705 Jura Jiří Šachový spolek Železné hory 1538 1543 ½
2015/2016 1 TJ ŠO Chrudim B 1668 1705 Honek Jan Jiskra Heřmanův Městec 1871 1865 0
2015/2016 5 TJ ŠO Chrudim D 1668 1705 Severýn Jaromír ŠO Hlinsko C 1441 1459 0
2015/2016 4 TJ ŠO Chrudim D 1668 1705 Janoušek Petr NOPO Miřetice 1595 1533 1
2015/2016 3 TJ ŠO Chrudim D 1668 1705 Dvořák Slavomil ŠO Hlinsko B 1856 1888 ½
2015/2016 7 TJ ŠO Chrudim D 1668 1705 Vorel Bohuslav 2222 ŠK Polabiny F 1698 1691 1
2015/2016 6 TJ ŠO Chrudim D 1668 1705 Cach Ondřej 2222 ŠK Polabiny I 1691 1652 ½
2014/2015 11 TJ ŠO Chrudim D 1754 1760 Joukl Martin ŠK Rapid Pardubice G 1423 1453 1
2014/2015 9 TJ ŠO Chrudim D 1754 1760 Dunajčík Jiří Šachový spolek Železné hory 1902 ½
2014/2015 7 TJ ŠO Chrudim D 1754 1760 Cach Tomáš NOPO Miřetice 1249 ½
2014/2015 6 TJ ŠO Chrudim D 1754 1760 Mikulenka Tomáš ŠK Rapid Pardubice F 1525 1572 1
2014/2015 4 TJ ŠO Chrudim D 1754 1760 Pelcl Luděk 2222 ŠK Polabiny I 1100 ½
2014/2015 3 TJ ŠO Chrudim D 1754 1760 Fišnar Karel 2222 ŠK Polabiny G 1431 1429 1
2014/2015 2 TJ ŠO Chrudim D 1754 1760 Cach Ondřej 2222 ŠK Polabiny H 1565 1567 ½
2014/2015 1 TJ ŠO Chrudim D 1754 1760 Kašpar Libor TJ Sokol Krucemburk 1572 ½
2014/2015 11 TJ ŠO Chrudim B 1754 1760 Klouček Jindřich Jiskra Heřmanův Městec 1708 1
2014/2015 10 TJ ŠO Chrudim B 1754 1760 Michal Milan TJ CHS Chotěboř C 1759 1790 0
2014/2015 6 TJ ŠO Chrudim B 1754 1760 Stodola Josef TJ Štefanydes Polička D 1423 1
2014/2015 3 TJ ŠO Chrudim B 1754 1760 Vašek Petr ŠO Hlinsko B 1300 1
2014/2015 2 TJ ŠO Chrudim B 1754 1760 Prokop Matěj ŠK Rapid Pardubice D 1560 1580 0
2013/2014 10 TJ ŠO Chrudim C 1764 1762 Šťulík Jiří ŠO Hlinsko 1805 ½
2013/2014 9 TJ ŠO Chrudim C 1764 1762 Štěpán Josef ŠK Rapid Pardubice E 1572 1482 1
2013/2014 6 TJ ŠO Chrudim C 1764 1762 Gregor Jiří 2222 ŠK Polabiny E 1553 1612 ½
2013/2014 5 TJ ŠO Chrudim C 1764 1762 Odstrčil Jan TJ Jiskra Litomyšl B 1438 1
2013/2014 3 TJ ŠO Chrudim C 1764 1762 Svítil Radek ŠK Rapid Pardubice D 1665 1689 ½
2013/2014 11 TJ ŠO Chrudim B 1764 1762 Petrásek Kamil TJ Štefanydes Polička B 1724 1811 1
2013/2014 7 TJ ŠO Chrudim B 1764 1762 Daněk Pavel ŠK Bohemia Pardubice 1983 1966 0
2013/2014 5 TJ ŠO Chrudim B 1764 1762 Odstrčil Jaromír TJ Jiskra Litomyšl 1837 1851 0
2013/2014 3 TJ ŠO Chrudim B 1764 1762 Šimek Zdeněk TJ Lokomotiva Česká Třebová 1886 1909 0
2013/2014 2 TJ ŠO Chrudim B 1764 1762 Seidl Zdeněk ŠK Rapid Pardubice C 1793 1856 1
2013/2014 1 TJ ŠO Chrudim B 1764 1762 Linhart Jan TJ CHS Chotěboř 2006 2020 0
2012/2013 8 TJ ŠO Chrudim C 1686 Kalhous Miroslav Rapid Pardubice E 1608 1578 1
2012/2013 6 TJ ŠO Chrudim C 1686 Rež Matouš 2222 ŠK Polabiny E 1698 ½
2012/2013 5 TJ ŠO Chrudim C 1686 Cach Jakub 2222 ŠK Polabiny F 1697 1782 0
2012/2013 4 TJ ŠO Chrudim C 1686 Hanus Lukáš ŠO Hlinsko 1347 1
2012/2013 2 TJ ŠO Chrudim C 1686 Janko Jan Rapid Pardubice D 1827 1807 0
2012/2013 1 TJ ŠO Chrudim C 1686 Rychlý Tomáš TJ CHS Chotěboř B 1716 1698 1
2012/2013 10 TJ ŠO Chrudim B 1686 Janko Jan ŠK Rapid Aggressors 1827 1807 0
2012/2013 9 TJ ŠO Chrudim B 1686 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička 2015 2022 ½
2012/2013 8 TJ ŠO Chrudim B 1686 Nedelčev Radim ŠK Vysoké Mýto B 1609 1
2012/2013 1 TJ ŠO Chrudim B 1686 Zelenka Jaroslav ŠK Bohemia Pardubice 1971 1957 ½
2011/2012 10 TJ ŠO Chrudim C 1673 Vorel Bohuslav 2222 ŠK Polabiny E 1761 1724 ½
2011/2012 9 TJ ŠO Chrudim C 1673 Navrátil Václav TJ Spartak Choceň 1696 0
2011/2012 8 TJ ŠO Chrudim C 1673 Mazura Tomáš ŠK Bohemia Pardubice B 1954 1954 ½
2011/2012 6 TJ ŠO Chrudim C 1673 Bartoš Karel TJ Štefanydes Polička D 1668 1
2011/2012 5 TJ ŠO Chrudim C 1673 Zoubek David Rapid Pardubice D 1742 1779 ½
2011/2012 4 TJ ŠO Chrudim C 1673 Nešpůrek Petr 2222 ŠK Polabiny D 1765 1766 ½
2011/2012 2 TJ ŠO Chrudim C 1673 Ďoubal Petr TJ CHS Chotěboř B 1763 1763 ½
2010/2011 9 TJ ŠO Chrudim "E" 1673 Kůs Miroslav NOPO Miřetice 1393 0
2010/2011 7 TJ ŠO Chrudim "E" 1673 Liduch Filip 2222 ŠK Polabiny "I" 1660 ½
2010/2011 6 TJ ŠO Chrudim "E" 1673 Hofman Oskar 2222 ŠK Polabiny "H" 1464 ½
2010/2011 5 TJ ŠO Chrudim "E" 1673 Vraný Dominik ŠK Rapid Talents 1000 1
2010/2011 4 TJ ŠO Chrudim "E" 1673 Juroš Zbyněk ŠK Rapid Knights 1366 1
2010/2011 3 TJ ŠO Chrudim "E" 1673 Česenek Jan TJ ŠO Chrudim "D" 1682 1
2010/2011 2 TJ ŠO Chrudim "E" 1673 Sekyrka Josef Sokol Lázně Bohdaneč 1785 1
2010/2011 1 TJ ŠO Chrudim "E" 1673 Vorel Bohuslav 2222 ŠK Polabiny "G" 1683 ½
2010/2011 11 TJ ŠO Chrudim "C" 1673 Cach Ondřej 2222 ŠK Polabiny "F" 1250 1
2010/2011 10 TJ ŠO Chrudim "C" 1673 Indrová Jana ŠO DDM Hlinsko 1571 0
2010/2011 4 TJ ŠO Chrudim "C" 1673 Kotlant Tomáš ŠK Bohemia Pardubice "B" 1729 1
2009/2010 9 TJ ŠO a DDM Chrudim E"" 1669 Kůs Miroslav NOPO Miřetice 1380 ½
2009/2010 8 TJ ŠO a DDM Chrudim E"" 1669 Kulhánek Jiří ŠK Rapid Talents 1793 1
2009/2010 7 TJ ŠO a DDM Chrudim E"" 1669 Svítil Radek ŠK Rapid Teenagers 1529 0
2009/2010 6 TJ ŠO a DDM Chrudim E"" 1669 Krejčí Jan 2222 ŠK Polabiny F"" 1594 1
2009/2010 5 TJ ŠO a DDM Chrudim E"" 1669 Cach Jakub 2222 ŠK Polabiny G"" 1000 1
2009/2010 4 TJ ŠO a DDM Chrudim E"" 1669 Štorek Ladislav Sokol Krucemburk 1000 ½
2009/2010 3 TJ ŠO a DDM Chrudim E"" 1669 Malý Miroslav ŠO DDM Hlinsko B"" 1521 1
2009/2010 2 TJ ŠO a DDM Chrudim E"" 1669 Jouza Petr Sokol Lázně Bohdaneč 1653 1
2009/2010 1 TJ ŠO a DDM Chrudim E"" 1669 Mužík Ferdinand TJ ŠO a DDM Chrudim D"" 1569 ½
2009/2010 10 TJ ŠO a DDM Chrudim C"" 1669 Nedelčev Radim Spartak Choceň 1526 1
2009/2010 9 TJ ŠO a DDM Chrudim C"" 1669 Navrátil Ladislav TJ Štefanydes Polička C"" 1677 ½
2009/2010 5 TJ ŠO a DDM Chrudim C"" 1669 Klouček Jindřich TJ Jiskra Heřmanův Městec 1669 0
2009/2010 4 TJ ŠO a DDM Chrudim C"" 1669 Vorel Bohuslav 2222 ŠK Polabiny E"" 1728 ½
2009/2010 1 TJ ŠO a DDM Chrudim C"" 1669 Němec Bohumil TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 1789 0
2008/2009 4 TJ ŠO a DDM Chrudim C 1632 Balek Josef ŠO DDM Hlinsko 1645 ½
2008/2009 9 TJ ŠO a DDM Chrudim E 1632 Kraus Ondřej ŠK Rapid Knights 1595 1
2008/2009 7 TJ ŠO a DDM Chrudim E 1632 Kučera Aleš ŠK Bohemia Pardubice C 1734 ½
2008/2009 6 TJ ŠO a DDM Chrudim E 1632 Mrha Jan TJ ŠO a DDM Chrudim D 1740 1
2008/2009 5 TJ ŠO a DDM Chrudim E 1632 Adámek František NOPO Miřetice 1000 1
2008/2009 3 TJ ŠO a DDM Chrudim E 1632 Sekyrka Josef Sokol Lázně Bohdaneč 1785 ½
2008/2009 2 TJ ŠO a DDM Chrudim E 1632 Zoubek David ŠK Rapid Talents 1621 ½
2007/2008 11 ŠO Chrudim C 1569 Janeček František Spartak Choceň A 1699 1
2007/2008 10 ŠO Chrudim C 1569 Outrata Ondřej 2222 ŠK Polabiny F 1100 1
2007/2008 2 ŠO Chrudim C 1569 Štorek Luboš ŠO DDM Hlinsko 1730 1
2007/2008 9 TJ ŠO Chrudim E 1569 Zoubek David ŠK Rapid Pardubice G 1000 ½
2007/2008 8 TJ ŠO Chrudim E 1569 Petružálek Radim ŠK Bohemia Pardubice C 1000 1
2007/2008 7 TJ ŠO Chrudim E 1569 Starý Vladimír ŠK Holcim Prachovice B 1424 1
2007/2008 5 TJ ŠO Chrudim E 1569 Horník Jaromír ŠK Rapid Pardubice F 1701 1
2007/2008 3 TJ ŠO Chrudim E 1569 Adamů Miloš 2222 ŠK Polabiny G 1000 1
2007/2008 2 TJ ŠO Chrudim E 1569 Zmek Jaroslav TJ Sokol Lázně Bohdaneč 1669 1
2007/2008 1 TJ ŠO Chrudim E 1569 Jílek Václav ŠK Vysoké Mýto C 1422 1
2006/2007 7 Š.O. TJ Chrudim 1496 Hodan Jiří TJ Union Plzeň 4 1
2006/2007 6 Š.O. TJ Chrudim 1496 Nersisyan Telman Montako Kralupy 1526 ½
2006/2007 5 Š.O. TJ Chrudim 1496 Otradovec Luboš Sokol Tábor 1250 0
2006/2007 4 Š.O. TJ Chrudim 1496 Říhová Kamila Biomedica Říčany 1544 1
2006/2007 3 Š.O. TJ Chrudim 1496 Reichel Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1706 0
2006/2007 2 Š.O. TJ Chrudim 1496 Kolašín Jan Agentura 64 Grygov 1523 ½
2006/2007 1 Š.O. TJ Chrudim 1496 Bujnošek Tomáš BŠS Frýdek-Místek B 1770 0
2006/2007 1 ŠO Chrudim C 1496 Kůs Tomáš TJ ŠO Chrudim D 1502 0
2006/2007 7 Š.O. TJ Chrudim 1496 Volčík Luděk SK Boršice A 1760 1
2006/2007 6 Š.O. TJ Chrudim 1496 Králík František ŠK SŠŠ Staré Město A 1601 0
2006/2007 5 Š.O. TJ Chrudim 1496 Reichel Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1706 0
2006/2007 4 Š.O. TJ Chrudim 1496 Bujnošek Tomáš BŠS Frýdek-Místek B 1770 0
2006/2007 2 Š.O. TJ Chrudim 1496 Kolašín Jan Agentura 64 Grygov 1523 ½
2006/2007 1 Š.O. TJ Chrudim 1496 Kolomazníková Barbora ŠK Zlín A 1737 0
2005/2006 11 TJ ŠO a DDM Chrudim 1463 Johnová Eliška Jiskra Hořice 1
2005/2006 10 TJ ŠO a DDM Chrudim 1463 Freisleben Jakub Mőller Team Jiskra Jaroměř 1
2005/2006 9 TJ ŠO a DDM Chrudim 1463 Tlášek Jaroslav TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 1387 0
2005/2006 8 TJ ŠO a DDM Chrudim 1463 Sabolová Gabriela ŠK + DDM Vysoké Mýto 1562 ½
2005/2006 7 TJ ŠO a DDM Chrudim 1463 Pajerský Michal ŠŠ Desko Liberec D 1
2005/2006 6 TJ ŠO a DDM Chrudim 1463 Kaftan Petr TJ Sokol Praha-Kobylisy 1353 ½
2005/2006 5 TJ ŠO a DDM Chrudim 1463 Mazura Ondřej SK Žamberk 1264 1
2005/2006 4 TJ ŠO a DDM Chrudim 1463 Horníček Petr Panda Rychnov n.Kn. 1282 1
2005/2006 3 TJ ŠO a DDM Chrudim 1463 Zemanová Šárka ŠŠ Desko Liberec B 1
2005/2006 2 TJ ŠO a DDM Chrudim 1463 Kohout Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1
2005/2006 1 TJ ŠO a DDM Chrudim 1463 Tůma Tomáš ŠŠ Desko Liberec C 1
2005/2006 7 TJ + DDM Chrudim B 1463 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto 1936 0
2005/2006 2 TJ + DDM Chrudim B 1463 Výskot David 2222 ŠK Polabiny B 1656 0
2005/2006 9 TJ+DDM Chrudim C 1463 Vorel Bohuslav 2222 ŠK Polabiny C 1683 0
2005/2006 8 TJ+DDM Chrudim C 1463 Ester Ladislav KONTAX Pardubice 1879 0
2005/2006 7 TJ+DDM Chrudim C 1463 Lipavský Jindřich ŠK Vysoké Mýto B 1761 ½
2005/2006 6 TJ+DDM Chrudim C 1463 Dvořák Slavomil TJ DDM Hlinsko B 1738 0
2005/2006 5 TJ+DDM Chrudim C 1463 Režný Zdeněk Jiskra Heřmanův Městec 1736 0
2005/2006 4 TJ+DDM Chrudim C 1463 Koutný Ludvík SYNPO Pardubice 1640 ½
2005/2006 2 TJ+DDM Chrudim C 1463 Mužík Ferdinand TJ+DDM Chrudim D 1673 0
2004/2005 10 TJ DDM Chrudim 1615 Bartas David SS Brno Vinohrady 1502 ½
2004/2005 9 TJ DDM Chrudim 1615 Petráž Martin Loko Ceska Trebova 1644 0
2004/2005 8 TJ DDM Chrudim 1615 Beneš Milan DDM Karosa V.Myto 1394 ½
2004/2005 7 TJ DDM Chrudim 1615 Marečková Martina Panda Aqua Rychnov 1702 ½
2004/2005 6 TJ DDM Chrudim 1615 Oplíštil Roman Sokol Hradec Kral. 1
2004/2005 5 TJ DDM Chrudim 1615 Koref Martin Jiskra Havl.Brod B 1393 0
2004/2005 4 TJ DDM Chrudim 1615 Kulovaný Radek TJ Namest/Oslavou 1593 1
2004/2005 3 TJ DDM Chrudim 1615 Fišar Dalimil TJ Zdas Zdar/Sazav 1
2004/2005 2 TJ DDM Chrudim 1615 Kalenský Jakub Jis. RMKS N.Bydzov 1329 0
2004/2005 1 TJ DDM Chrudim 1615 Rychna Lukáš Jiskra Horice 1654 1
2003/2004 4 DDM Chrudim 1401 Furch Tomas Lokomotiva Brno 'B' 1394 1
2003/2004 3 DDM Chrudim 1401 Korčáková Jiřina Vinohrady Brno 1529 0
2003/2004 2 DDM Chrudim 1401 Melounová Ivana Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1354 1
2003/2004 1 DDM Chrudim 1401 Cech Bohuslav Sokol Bedrichov 1427 1
2003/2004 9 Chrudim D 1401 Šindelář Petr Prachovice 1856 0
2003/2004 8 Chrudim D 1401 Česenek Jiří Zaječice 1948 1
2003/2004 6 Chrudim D 1401 Mazura Tomáš H. Městec 1824 0
2003/2004 5 Chrudim D 1401 Šebek Pavel Hlinsko 1715 0
2003/2004 3 Chrudim D 1401 Vala Filip Kámen 1575 0