Hráč Sysel Jiří

Sysel Jiří

User Pic
Jméno: Sysel Jiří
Oddíl: TJ Slovan Ivančice
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1951
Elo mezinárodní: 1986
ID: 9025
FIDE ID: 338630
Rok narození: 1967
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Slovan Ivančice B 1986 1997 Košata Jan ŠK Tišnov A 2074 2092 0
2018/2019 6 Slovan Ivančice B 1986 1997 Pavlík Vladimír ŠK Kuřim E 1903 1894 ½
2018/2019 1 Slovan Ivančice B 1993 2002 Diviš Libor Šachy Zastávka A 1834 1855 ½
2018/2019 5 OREL Orechov 1993 2002 Ondráček Ondřej TJ CHS Chotebor 2121 2110 0
2018/2019 9 TJ Slovan Ivančice 1986 1997 Doležal Ladislav TJ Znojmo B 1847 1847 ½
2018/2019 8 TJ Slovan Ivančice 1986 1997 Michalčák Lubomír ŠK GPOA Znojmo 2031 2045 0
2018/2019 7 TJ Slovan Ivančice 1986 1997 Křena Bohuslav ŠK Kuřim B 1967 1977 ½
2018/2019 6 TJ Slovan Ivančice 1986 1997 Mareš Jaroslav ŠK 64 Brno 1990 1940 0
2018/2019 4 TJ Slovan Ivančice 1993 2002 Matula Roman Optika Medek TJ Hodonice 0 1784 0
2018/2019 3 TJ Slovan Ivančice 1993 2002 Němec Jakub ŠK Kuřim D 1678 1693 1
2018/2019 2 TJ Slovan Ivančice 1993 2002 Borovský Adam ŠK Střelice 1944 0 ½
2018/2019 1 TJ Slovan Ivančice 1993 2002 Khadash Kamil ŠK Lokomotiva Brno C 1790 1805 ½
2017/2018 4 Orel Ořechov 1993 1983 Habina Martin ŠK Garde Lipovec B 1982 1966 ½
2017/2018 1 Orel Ořechov 1996 1985 Skalka Jan ŠK Veselí nad Moravou 1894 1980 ½
2017/2018 9 TJ Slovan Ivančice 1993 1983 Mucha Karel ŠK Břežany 1881 1856 ½
2017/2018 8 TJ Slovan Ivančice 1993 1983 Moulis Rudolf ŠK Duras BVK Královo Pole "D" 0 1891 ½
2017/2018 7 TJ Slovan Ivančice 1993 1983 Kudla Vladimír ŠK Kuřim "B" 1902 1825 1
2017/2018 6 TJ Slovan Ivančice 1993 1983 Nekula Richard TJ Znojmo "B" 1970 1936 1
2017/2018 5 TJ Slovan Ivančice 1993 1983 Kubát Pavel ŠK Střelice 1996 1986 0
2017/2018 4 TJ Slovan Ivančice 1993 1983 Růžička František Jezdci Jundrov "B" 2090 2085 1
2017/2018 3 TJ Slovan Ivančice 1993 1983 Juránek Petr Moravská Slavia Brno "C" 0 1796 1
2017/2018 2 TJ Slovan Ivančice 1993 1983 Kureš Michael ŠK Lokomotiva Brno "D" 1931 1986 1
2017/2018 1 TJ Slovan Ivančice 1996 1985 Mareš Jaroslav ŠK 64 Brno 2029 1975 ½
2016/2017 11 Orel Ořechov 1996 1994 Staněk Stanislav Jezdci Jundrov B 1971 2013 ½
2016/2017 7 Orel Ořechov 1996 1994 Horák Bronislav ŠK Kuřim B 1950 1901 ½
2016/2017 5 Orel Ořechov 1996 1994 Klenner Richard ŠK Veselí nad Moravou 1964 2005 ½
2016/2017 4 Orel Ořechov 1996 1994 Kopeček Ivan Moravská Slavia Brno B 1913 1933 1
2016/2017 2 Orel Ořechov 1996 1994 Balšínek Pavel SK Podlužan Prušánky B 2056 2069 ½
2016/2017 8 TJ Slovan - Žaluzie Koblížek Ivančice 1996 1994 Hrdlička Vladan ŠK Střelice A 1808 1814 1
2016/2017 7 TJ Slovan - Žaluzie Koblížek Ivančice 1996 1994 Přibyl Radek Jezdci Jundrov C 1923 1911 1
2016/2017 5 TJ Slovan - Žaluzie Koblížek Ivančice 1996 1994 Pelikán Ctibor VSK Univerzita Brno B ½
2016/2017 3 TJ Slovan - Žaluzie Koblížek Ivančice 1996 1994 Kaplan Milan ŠK Střelice B 1803 1795 ½
2016/2017 2 TJ Slovan - Žaluzie Koblížek Ivančice 1996 1994 Petlák Josef TJ Znojmo B 1974 1891 ½
2016/2017 1 TJ Slovan - Žaluzie Koblížek Ivančice 1996 1994 Přibyl René ŠK Bystrc Oilers 1987 1999 ½
2015/2016 11 ŠK Bystrc Oilers 1996 1994 Švehla Karel TJ Spartak Adamov 2136 2120 0
2015/2016 9 ŠK Bystrc Oilers 1996 1994 Hampel David VSK Universita Brno 2020 2005 0
2015/2016 8 ŠK Bystrc Oilers 1996 1994 Lamser Tomáš ŠK Vinohrady Brno 1959 1973 1
2015/2016 5 ŠK Bystrc Oilers 1996 1994 Michalčák Lubomír SK GPOA Znojmo 2056 2061 0
2015/2016 4 ŠK Bystrc Oilers 1996 1994 Jireš Jiří MKS Vyškov 1955 2006 1
2015/2016 3 ŠK Bystrc Oilers 1996 1994 Balšínek Pavel ŠK Hustopeče 2056 2069 0
2015/2016 2 ŠK Bystrc Oilers 1996 1994 Skřenek Jiří TJ Znojmo 2052 2020 ½
2015/2016 1 ŠK Bystrc Oilers 1996 1994 Tůma Miroslav ŠK Lokomotiva Brno D 1912 1886 ½
2015/2016 9 TJ Slovan - Gold reklama Ivančice 1996 1994 Laštovička František ŠK Kuřim C 1853 1709 1
2015/2016 8 TJ Slovan - Gold reklama Ivančice 1996 1994 Doležal Ladislav TJ Znojmo B 1844 0
2015/2016 7 TJ Slovan - Gold reklama Ivančice 1996 1994 Novotný Jan ŠK Lokomotiva Brno G 1993 0
2015/2016 6 TJ Slovan - Gold reklama Ivančice 1996 1994 Rösner Tomáš ŠK Sebranci RH 2021 1879 ½
2015/2016 5 TJ Slovan - Gold reklama Ivančice 1996 1994 Uhmann Jan Univerzita Brno B 2059 2054 1
2015/2016 4 TJ Slovan - Gold reklama Ivančice 1996 1994 Jurásek Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno E 1681 1747 ½
2015/2016 2 TJ Slovan - Gold reklama Ivančice 1996 1994 Peša Ladislav ŠK Střelice A 1970 1878 ½
2015/2016 1 TJ Slovan - Gold reklama Ivančice 1996 1994 Vojáček Zdeněk Duras Brno D 1840 1870 1
2014/2015 9 ŠK Tetčice B 2018 2001 Tůma Miroslav Moravská Slavia Brno B 1905 1
2014/2015 6 ŠK Tetčice B 2018 2001 Číhal Jan ŠK Kuřim C 1898 1881 ½
2014/2015 5 ŠK Tetčice B 2018 2001 Kubíček Jiří Šachy Zastávka 1859 1918 ½
2014/2015 4 ŠK Tetčice B 2018 2001 Pelikán Jaromír ŠK Lokomotiva Brno G 1878 1864 0
2014/2015 2 ŠK Tetčice B 2018 2001 Peša Ladislav ŠK Střelice A 1970 1917 1
2014/2015 1 ŠK Tetčice B 2018 2001 Forman Lubomír ŠK Sebranci RH 1725 1
2014/2015 11 ŠK Tetčice 2018 2001 Tajovský Martin ŠK Kuřim 2216 2217 0
2014/2015 10 ŠK Tetčice 2018 2001 Musil Jiří ŠK Lokomotiva Brno C 2092 2089 ½
2014/2015 9 ŠK Tetčice 2018 2001 Symerský Petr ŠK Veselí nad Moravou 2127 2116 0
2014/2015 8 ŠK Tetčice 2018 2001 Šípek Michal Jezdci Jundrov 1980 2021 ½
2014/2015 7 ŠK Tetčice 2018 2001 Chládek Vlastimil ŠK Garde Lipovec B 2058 2084 ½
2014/2015 6 ŠK Tetčice 2018 2001 Lamser Tomáš ŠK Duras BVK Brno C 1946 1958 0
2014/2015 5 ŠK Tetčice 2018 2001 Moučka Jiří MKS Vyškov 2014 2014 1
2014/2015 4 ŠK Tetčice 2018 2001 Havel Vojtěch SK GPOA Znojmo 1945 1918 0
2014/2015 3 ŠK Tetčice 2018 2001 Kučera Petr ŠK Bystrc Oilers 1981 1987 1
2014/2015 2 ŠK Tetčice 2018 2001 Uhmann Jan VSK Universita Brno 2085 2083 ½
2013/2014 11 ŠK Tetčice 2028 2019 Novák Vítězslav Vinohrady Brno 1971 1963 ½
2013/2014 10 ŠK Tetčice 2028 2019 Kupčík Zdeněk MKS Vyškov 2056 2015 0
2013/2014 9 ŠK Tetčice 2028 2019 Páral Stanislav Orel Ořechov 2068 2072 0
2013/2014 8 ŠK Tetčice 2028 2019 Vávra Michal ŠK Bystrc Oilers 1975 1956 ½
2013/2014 6 ŠK Tetčice 2028 2019 Krupica Pavel Sokol Rudice 1948 1938 1
2013/2014 5 ŠK Tetčice 2028 2019 Havel Vojtěch SPgŠ + G Znojmo 1881 1862 ½
2013/2014 4 ŠK Tetčice 2028 2019 Navrátil Josef ŠK Veselí nad Moravou 2064 2039 ½
2013/2014 2 ŠK Tetčice 2028 2019 Vykydal František ŠK Lokomotiva Brno C 2153 2138 ½
2013/2014 1 ŠK Tetčice 2028 2019 Nekula Richard TJ Znojmo 2014 1969 ½
2013/2014 9 ŠK Tetčice "B" 2028 2019 Vlk Miroslav ŠK Sebranci RH 2056 2039 ½
2013/2014 8 ŠK Tetčice "B" 2028 2019 Tůma Miroslav Moravská Slavia Brno "B" 1932 ½
2013/2014 7 ŠK Tetčice "B" 2028 2019 Kunčar Petr ŠK Lokomotiva Brno "D" 2121 2126 0
2013/2014 6 ŠK Tetčice "B" 2028 2019 Fiala Václav Jezdci Jundrov 2182 2194 0
2013/2014 5 ŠK Tetčice "B" 2028 2019 Číhal Jan ŠK Kuřim "C" 1909 1895 ½
2013/2014 4 ŠK Tetčice "B" 2028 2019 Žitný Petr ŠK Lokomotiva Brno "E" 1862 1912 ½
2013/2014 3 ŠK Tetčice "B" 2028 2019 Kučera Vladislav ŠK Střelice "A" 2023 1930 ½
2013/2014 1 ŠK Tetčice "B" 2028 2019 Fencl Václav ŠK Duras Královo Pole "D" 2012 1
2012/2013 11 TJ Čechie Zastávka 2034 2029 Fencl Václav ŠK Duras BVK Královo Pole D 1999 ½
2012/2013 10 TJ Čechie Zastávka 2034 2029 Kučera Vladislav Sokol Střelice A 2023 1953 1
2012/2013 9 TJ Čechie Zastávka 2034 2029 Laštovička František ŠK Kuřim C 1853 1775 0
2012/2013 8 TJ Čechie Zastávka 2034 2029 Uhmann Jan Šachový klub Lokomotiva Brno E 2039 2039 1
2012/2013 6 TJ Čechie Zastávka 2034 2029 Hampel David TJ Slovan Ivančice 1946 1935 ½
2012/2013 5 TJ Čechie Zastávka 2034 2029 Pechan Zdeněk VSK Univerzita Brno 1906 ½
2012/2013 4 TJ Čechie Zastávka 2034 2029 Dočekal Jan SPgŠ + G Znojmo A 2321 2296 0
2012/2013 3 TJ Čechie Zastávka 2034 2029 Novotný Jan Šachový klub Lokomotiva Brno F 1975 ½
2012/2013 2 TJ Čechie Zastávka 2034 2029 Dirgas Josef ŠK Tetčice B 2015 2017 ½
2012/2013 1 TJ Čechie Zastávka 2034 2029 Dvořák Libor TJ Znojmo B 2088 2112 ½
2012/2013 11 SK Tetčice 2034 2029 Páral Stanislav Orel Ořechov 2066 2062 ½
2012/2013 10 SK Tetčice 2034 2029 Sládek Vladislav ŠK 64 Brno 1966 1966 0
2012/2013 9 SK Tetčice 2034 2029 Svobodová Michaela ŠK Lokomotiva Brno D 2019 2023 1
2012/2013 6 SK Tetčice 2034 2029 Handl Martin ŠK Garde Lipovec 2094 2095 ½
2012/2013 5 SK Tetčice 2034 2029 Mikulů Lukáš TJ Znojmo 1972 1992 0
2012/2013 3 SK Tetčice 2034 2029 Hejný Jaroslav MKS Vyškov 2047 2049 ½
2012/2013 2 SK Tetčice 2034 2029 Trávníček Petr ŠK Hodonín 2119 2099 ½
2012/2013 1 SK Tetčice 2034 2029 Zavadil Michal ŠK Duras BVK Brno C 2078 2078 ½
2011/2012 10 SK Tetčice 2026 1999 Krystl Jaromír TJ Slovan Ivančice 1807 1
2011/2012 9 SK Tetčice 2026 1999 Vojáček Zdeněk SK Duras BVK Brno Královo Pole D 1906 1925 1
2011/2012 7 SK Tetčice 2026 1999 Hruška Vladimír Sokol Střelice A 1985 1966 ½
2011/2012 6 SK Tetčice 2026 1999 Doležal Ladislav TJ Znojmo B 1853 ½
2011/2012 5 SK Tetčice 2026 1999 Zemánek Jaroslav SK KME-DDM Kuřim C 1828 1
2011/2012 4 SK Tetčice 2026 1999 Hemala Luboš SPgŠ+G Znojmo 1782 1781 1
2011/2012 2 SK Tetčice 2026 1999 Martišek Karel Lokomotiva Brno E 1900 1861 1
2011/2012 10 Orel Ořechov 2026 1999 Řehůřek Lukáš ŠK Bystrc Oilers 2205 2233 0
2011/2012 9 Orel Ořechov 2026 1999 Markovič Ivan ŠK KME-DDM Kuřim 2158 2144 1
2011/2012 8 Orel Ořechov 2026 1999 Lev Pavel BK Moravská Slavia Brno 2173 2173 ½
2011/2012 7 Orel Ořechov 2026 1999 Spodný Josef ŠK 64 Brno 2079 2097 ½
2011/2012 5 Orel Ořechov 2026 1999 Kavan Zdeněk TJ Znojmo 2165 2147 ½
2011/2012 4 Orel Ořechov 2026 1999 Lamser Miroslav ŠK Vinohrady Brno 2078 2048 1
2011/2012 3 Orel Ořechov 2026 1999 Sikora Lukáš ŠK Lokomotiva Brno D 1947 1947 0
2011/2012 2 Orel Ořechov 2026 1999 Kratochvíl Milan ŠK Lokomotiva Brno C 2103 2101 0
2011/2012 1 Orel Ořechov 2026 1999 Gubáš Jan ŠK Sokol Tišnov 2070 2023 ½
2010/2011 11 SK Tetcice 2017 Šic Miloš TJ CECHIE Zastavka 1628 1
2010/2011 10 SK Tetcice 2017 Nekula Richard TJ Znojmo B 1991 0
2010/2011 8 SK Tetcice 2017 Šrámek Josef BK Moravska Slavia Brno 2048 ½
2010/2011 6 SK Tetcice 2017 Kolek Josef TJ Slovan Ivancice 1792 1
2010/2011 5 SK Tetcice 2017 Moulis Rudolf SK Duras BVK Brno Kralovo Pole D 1938 ½
2010/2011 4 SK Tetcice 2017 Martišek Karel Lokomotiva Brno E 1861 1
2010/2011 3 SK Tetcice 2017 Porč Pavel Sokol Strelice B 1800 ½
2010/2011 2 SK Tetcice 2017 Peša Ladislav Sokol Strelice A 1905 ½
2010/2011 11 Orel Ořechov 2017 Hyrš Martin ŠK Duras BVK Brno C 1996 ½
2010/2011 10 Orel Ořechov 2017 Bednář Jakub ŠK Lokomotiva Brno D 2114 ½
2010/2011 8 Orel Ořechov 2017 Sládek Vladislav ŠK 64 Brno 2060 ½
2010/2011 7 Orel Ořechov 2017 Šebesta Josef TJ Sokol Bzenec 1915 ½
2010/2011 5 Orel Ořechov 2017 Sekanina Jiří ŠK Garde Lipovec 2123 0
2010/2011 2 Orel Ořechov 2017 Majer Jiří ŠK KME-DDM Kuřim 2081 1
2010/2011 1 Orel Ořechov 2017 Adam Petr TJ Znojmo 2127 ½
2009/2010 9 TJ SLOVAN IVANCICE 1967 Petlák Josef TJ ZNOJMO "B" 2027 1
2009/2010 8 TJ SLOVAN IVANCICE 1967 Matula Roman TJ HODONICE 1768 ½
2009/2010 6 TJ SLOVAN IVANCICE 1967 Kepák Libor BK MORAVSKA SLAVIA BRNO "B" 1829 ½
2009/2010 5 TJ SLOVAN IVANCICE 1967 Němec Zdeněk SK LOKOMOTIVA BRNO "H" 1979 ½
2009/2010 2 TJ SLOVAN IVANCICE 1967 Vitula Jan SK LOKOMOTIVA BRNO "G" 1916 ½
2009/2010 1 TJ SLOVAN IVANCICE 1967 Hladík Josef VINOHRADY BRNO 2168 0
2009/2010 11 ŠK Rosice 1967 Boček Tadeáš ŠK KME-DDM Kuřim B 1628 1
2009/2010 10 ŠK Rosice 1967 Šípek Michal ŠK Lokomotiva Brno E 1998 ½
2009/2010 9 ŠK Rosice 1967 Mayer Josef TJ Podlužan Prušánky 2097 1
2009/2010 6 ŠK Rosice 1967 Navrátil Josef TJ ŠK Veselí nad Moravou 2046 ½
2009/2010 5 ŠK Rosice 1967 Švihel Karel ŠK Tetčice 2083 ½
2009/2010 4 ŠK Rosice 1967 Cupal Miroslav TJ Tatran Poštorná 2082 ½
2009/2010 3 ŠK Rosice 1967 Bednář Jakub ŠK Lokomotiva Brno D 2091 ½
2009/2010 2 ŠK Rosice 1967 Košata Jan ŠK KME-DDM Kuřim A 2094 ½
2008/2009 11 Bydo Zakřany B 1933 Tvrdý Radovan ŠK 64 Brno B 1848 1
2008/2009 10 Bydo Zakřany B 1933 Juránek Petr BK Moravská Slavia Brno B 1798 ½
2008/2009 9 Bydo Zakřany B 1933 Dvořák Martin TJ Slovan Ivančice A 1668 ½
2008/2009 7 Bydo Zakřany B 1933 Páral Stanislav Vinohrady Brno A 2050 ½
2008/2009 6 Bydo Zakřany B 1933 Doležal Ladislav TJ Znojmo B 1893 ½
2008/2009 5 Bydo Zakřany B 1933 Podsklan Štěpán Sokol Štítary A 1474 1
2008/2009 4 Bydo Zakřany B 1933 Tůma Miroslav BK Moravská Slavia Brno A 1909 ½
2008/2009 3 Bydo Zakřany B 1933 Číhal Jan ŠK Duras BVK-Královo Pole D 1746 1
2008/2009 2 Bydo Zakřany B 1933 Forman Lubomír ŠK Hrušovany n.J.A 1730 1
2008/2009 1 Bydo Zakřany B 1933 Horák Karel Sokol Střelice A 1799 1
2008/2009 11 ŠK Tetčice 1933 Pálka Miroslav TJ Podlužan Prušánky 2051 0
2008/2009 10 ŠK Tetčice 1933 Hyrš Martin ŠK KME-DDM Kuřim B 1957 0
2008/2009 9 ŠK Tetčice 1933 Krejčí Dalibor ŠK YCNEGA Sokol Tišnov 1847 1
2008/2009 8 ŠK Tetčice 1933 Berisha Fadil ŠK 64 Brno 2014 ½
2008/2009 7 ŠK Tetčice 1933 Svoboda Karel ŠK Lokomotiva Brno D 1984 ½
2008/2009 4 ŠK Tetčice 1933 Kuchynka Luboš ŠK HPM TEC Hustopeče 2035 ½
2008/2009 3 ŠK Tetčice 1933 Šimbera Jiří Pila Ořechov B 2039 1
2008/2009 2 ŠK Tetčice 1933 Nekula Richard TJ Znojmo 2011 ½
2008/2009 1 ŠK Tetčice 1933 Galuška Josef TJ ŠK Veselí nad Moravou 2099 1
2007/2008 11 ŠK Tetčice 1911 Svoboda Karel ŠK Lokomotiva Brno D 2031 0
2007/2008 10 ŠK Tetčice 1911 Vičar Petr ŠK Veselí nad Moravou 1982 1
2007/2008 9 ŠK Tetčice 1911 Hubený Pavel Sokol Rudice 1881 ½
2007/2008 8 ŠK Tetčice 1911 Masák Pavel ŠK DDM KME Kuřim 2129 ½
2007/2008 6 ŠK Tetčice 1911 Kubíček Pavel Orel Ořechov B 1993 ½
2007/2008 5 ŠK Tetčice 1911 Klenner Richard ŠK pod Věží Strážnice 2053 1
2007/2008 4 ŠK Tetčice 1911 Fojtách Ivan TJ Znojmo 2002 1
2007/2008 3 ŠK Tetčice 1911 Janota Jiří Moravská Slavia Brno 1957 0
2007/2008 2 ŠK Tetčice 1911 Navrátil Jiří ŠK Sokol Tišnov 1917 ½
2007/2008 11 ŠK BYDO ZAKŘANY B 1911 Nikodém Gustav BK MORAVSKÁ SLAVIA BRNO B 1866 1
2007/2008 10 ŠK BYDO ZAKŘANY B 1911 Kubíček Jiří ŠK PRŮKOPNÍK-PETRIA 1959 0
2007/2008 9 ŠK BYDO ZAKŘANY B 1911 Mucha Karel ŠK HRUŠOVANY n.JEVIŠOVKOU A 1840 0
2007/2008 8 ŠK BYDO ZAKŘANY B 1911 Schneider Michal SPgŠ+G ZNOJMO B 1809 ½
2007/2008 7 ŠK BYDO ZAKŘANY B 1911 Šimík František TJ HODONICE A 1767 ½
2007/2008 5 ŠK BYDO ZAKŘANY B 1911 Blahynka Martin ŠK LOKOMOTIVA BRNO G 1654 ½
2007/2008 4 ŠK BYDO ZAKŘANY B 1911 Mouryc Tomáš VINOHRADY BRNO A 2068 ½
2007/2008 3 ŠK BYDO ZAKŘANY B 1911 Krejčí Dalibor ŠK LOKOMOTIVA BRNO F 1837 1
2007/2008 2 ŠK BYDO ZAKŘANY B 1911 Všetečka Milan ŠK 64 BRNO B 1746 1
2007/2008 1 ŠK BYDO ZAKŘANY B 1911 Kudláček Jaroslav ŠK DURAS BVK KRÁLOVO POLE D 1898 1
2006/2007 8 ŠK BYDO ZAKŘANY A 1933 Zeman Arnošt TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2051 0
2006/2007 7 ŠK BYDO ZAKŘANY A 1933 Chmelíček Bronislav ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C 1978 0
2006/2007 6 ŠK BYDO ZAKŘANY A 1933 Fajstl František ŠK GARDE LIPOVEC 2149 ½
2006/2007 5 ŠK BYDO ZAKŘANY A 1933 Daněk Pavel EUROKOMPLEX AUTOSKLA 1968 0
2006/2007 4 ŠK BYDO ZAKŘANY A 1933 Tesař Jan TJ NÁMĚŠŤNAD OSLAVOU 2085 0
2006/2007 3 ŠK BYDO ZAKŘANY A 1933 Kosek Jiří TJ SOKOL ZAJEČICE 2065 1
2006/2007 2 ŠK BYDO ZAKŘANY A 1933 Fojtách Ivan TJ ZNOJMO A 2012 ½
2006/2007 1 ŠK BYDO ZAKŘANY A 1933 Kratochvíl Milan ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 2041 0
2006/2007 7 ŠK Bydo Zakřany "B" 1933 Krejčí Dalibor ŠK Sokol Tišnov "B" 1774 0
2006/2007 6 ŠK Bydo Zakřany "B" 1933 Farář Václav Sokol Střelice "B" 1840 1
2006/2007 4 ŠK Bydo Zakřany "B" 1933 Doležal Petr TJ Slovan Ivančice 1651 1
2006/2007 2 ŠK Bydo Zakřany "B" 1933 Lapúník Pavel ŠK Lokomotiva Brno "L" 1687 0
2005/2006 11 ŠK TETČICE 1865 Fuchs Stanislav SOKOL STŘELICE 1859 ½
2005/2006 10 ŠK TETČICE 1865 Rösner Tomáš ŠK HRUŠOVANY N.J. 1848 1
2005/2006 8 ŠK TETČICE 1865 Mudra Petr DURAS BRNO F 1653 1
2005/2006 7 ŠK TETČICE 1865 Šípek Michal LOKOMOTIVA BRNO F 1964 1
2005/2006 5 ŠK TETČICE 1865 Kopuletý Jan ŠK 64 BRNO B 1746 1
2005/2006 4 ŠK TETČICE 1865 Juránek Petr MORAVSKÁ SLAVIA B 1805 1
2005/2006 3 ŠK TETČICE 1865 Svoboda Karel LOKOMOTIVA BRNO G 1675 1
2005/2006 2 ŠK TETČICE 1865 Píše Jan PRŮKOPNÍK PETRIA 2022 ½
2005/2006 1 ŠK TETČICE 1865 Šťastný Pavel SOKOL VRANOVICE 1767 1
2005/2006 11 ŠK Bydo Zakřany 1865 Navrátil Josef ŠK Veselí nad Moravou 2008 ½
2005/2006 10 ŠK Bydo Zakřany 1865 Martišek Karel Lokomotiva Brno E 1817 ½
2005/2006 9 ŠK Bydo Zakřany 1865 Kratochvíl Milan Lokomotiva Brno D 1787 ½
2005/2006 8 ŠK Bydo Zakřany 1865 Pochylý Bronislav TJ Tatran Poštorná B 1779 1
2005/2006 7 ŠK Bydo Zakřany 1865 Hlavinka Zdeněk TJ Vinohrady Brno 1945 ½
2005/2006 6 ŠK Bydo Zakřany 1865 Janás Vladimír SK Horáček Sudoměřice 1850 1
2005/2006 5 ŠK Bydo Zakřany 1865 Kuchynka Luboš Duras BVK Brno D 1994 0
2005/2006 4 ŠK Bydo Zakřany 1865 Skřenek Jiří TJ Znojmo 2068 ½
2005/2006 3 ŠK Bydo Zakřany 1865 Malá Anna TJ Tatran Poštorná A 1983 ½
2005/2006 2 ŠK Bydo Zakřany 1865 Matula Tomáš TJ Bučovice 1657 1
2005/2006 1 ŠK Bydo Zakřany 1865 Gubáš Jan ŠK KME DDM Kuřim 1964 ½
2004/2005 8 ŠK Bydo ZakřanyB"" 1829 Horák Bronislav ŠKKME-DDM KuřimB"" 1731 1
2004/2005 7 ŠK Bydo ZakřanyB"" 1829 Farář Václav Sokol Střelice B"" 1809 1
2004/2005 6 ŠK Bydo ZakřanyB"" 1829 Šilha Josef ŠK Sokol TišnovB"" 1623 1
2004/2005 3 ŠK Bydo ZakřanyB"" 1829 Smrž Marek Orel Ořechov B"" 1535 1
2004/2005 1 ŠK Bydo ZakřanyB"" 1829 Otépka Pavel Lokomotiva BrnoG"" 1847 1
2003/2004 11 Bydo Zakřany 1853 Nečas Michal Garde Lipovec B 1764 ½
2003/2004 10 Bydo Zakřany 1853 Diviš Libor ŠK Tetčice 1802 ½
2003/2004 9 Bydo Zakřany 1853 Šmehlík Jaroslav Sokol Rudice A 2008 ½
2003/2004 7 Bydo Zakřany 1853 Zemánek Jan Makkabi Boskovice 1793 0
2003/2004 6 Bydo Zakřany 1853 Kala Jiří Sokol Tišnov A 1874 0
2003/2004 5 Bydo Zakřany 1853 Harasimovič Petr Duras BVK Brno D 1937 0
2003/2004 4 Bydo Zakřany 1853 Lička Vlastimil Lokomotiva Brno B 1923 ½
2003/2004 3 Bydo Zakřany 1853 Řehůřek Karel Mor. Slávia Brno 1941 ½
2003/2004 2 Bydo Zakřany 1853 Čermák Tomáš MKS Vyškov B 1759 1
2003/2004 1 Bydo Zakřany 1853 Chromeček Oldřich TJ Bučovice B 1796 ½
2003/2004 7 ŠK Bydo Zakřany B 1853 Smrž Marek Orel Ořechov B 1510 1
2003/2004 6 ŠK Bydo Zakřany B 1853 Buček Miloslav ŠK KME DDM Kuřim C 1549 ½
2003/2004 4 ŠK Bydo Zakřany B 1853 Cupák Břetislav ŠK Židlochovice 1765 1
2003/2004 3 ŠK Bydo Zakřany B 1853 Tláskal Martin ŠK Tetčice B" 1795 0