Hráč Dvořák Eduard

Dvořák Eduard

User Pic
Jméno: Dvořák Eduard
Oddíl: ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1672
Elo mezinárodní: 1658
ID: 10169
FIDE ID: 336254
Rok narození: 1953
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1658 1672 Janota Jiří Sokol Mistrovice 1548 1547 0
2018/2019 9 SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1645 1672 Pelcl Karel Proplast Ceska Trebova 1808 1802 0
2018/2019 8 SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1645 1672 Liebl Pavel TJ Slovan Moravska Trebova 1738 1741 1
2018/2019 7 SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1680 1672 Šebrle Jaroslav TJ Lanskroun B 1692 1728 ½
2018/2019 6 SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1680 1672 Kopecký Václav TJ Stefanydes Policka B 1554 1592 0
2018/2019 5 SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1661 1668 Marek Michal SK Dolni Cermna 1705 1710 1
2018/2019 4 SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1661 1668 Riedl Vladimír SK Svitavy 1772 1780 0
2018/2019 3 SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1673 1668 Mastný Tomáš SK Usti nad Orlici D 1697 1673 0
2018/2019 2 SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1673 1668 Jániš Petr SK Usti nad Orlici C 1945 1944 ½
2018/2019 1 SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1676 1668 Vavroušek Petr Sachovy klub Chocen 1671 1647 0
2018/2019 9 SO Kunvaldska a.s. Kunvald D 1658 1672 Kopal Vladimír SK+Sokol Zamberk B 1549 1538 1
2018/2019 8 SO Kunvaldska a.s. Kunvald D 1645 1672 Sysr Pavel TJ Spartak Letohrad B 1545 1545 ½
2018/2019 7 SO Kunvaldska a.s. Kunvald D 1645 1672 Brychta Antonín Sachovy spolek Cervena Voda 1617 1619 1
2018/2019 6 SO Kunvaldska a.s. Kunvald D 1680 1672 Kalousek Miroslav Sokol Mistrovice C 1750 1787 0
2018/2019 5 SO Kunvaldska a.s. Kunvald D 1680 1672 Janota Jiří Sokol Mistrovice B 1521 1547 0
2018/2019 4 SO Kunvaldska a.s. Kunvald D 1661 1668 Filip Libor TJ Jablonne nad Orlici 1831 1831 1
2018/2019 3 SO Kunvaldska a.s. Kunvald D 1673 1668 Rusz Gustav SO Kunvaldska a.s. Kunvald C 1532 1549 0
2018/2019 2 SO Kunvaldska a.s. Kunvald D 1673 1668 Švec Jiří SK Usti nad Orlici E 1467 1516 1
2018/2019 1 SO Kunvaldska a.s. Kunvald D 1676 1668 Štěpán Stanislav SO Kunvaldska a.s. Kunvald B 1590 1607 1
2017/2018 11 SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1653 1628 Dušek Adam TJ Sokol Horni Cermna 1289 1276 1
2017/2018 10 SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1659 1628 Palla Stanislav TJ Lanskroun B 1716 1731 ½
2017/2018 9 SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1647 1628 Pavlíček Lukáš TJ Slovan Moravska Trebova 1772 1724 0
2017/2018 8 SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1647 1628 Pavlíček Leoš TJ Stefanydes Policka B 1451 1449 1
2017/2018 7 SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1624 1628 Janota Jiří Sokol Mistrovice 1515 1555 1
2017/2018 6 SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1624 1628 Havel František SK Svitavy 1724 1739 1
2017/2018 5 SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1659 1628 Kylar Pavel SK Usti nad Orlici D 1735 1729 ½
2017/2018 4 SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1659 1628 Řehák Jiří TJ Spartak Letohrad 1788 1809 0
2017/2018 3 SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1659 1628 Glembek Bohumír SK Usti nad Orlici C 1785 1789 ½
2017/2018 2 SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1659 1628 Slavíček Miroslav SK Dolni Cermna 1707 1767 0
2017/2018 1 SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1655 1655 Nikolinko Tomáš Proplast Ceska Trebova 1266 1275 1
2017/2018 9 SO Kunvaldska a.s. Kunvald D 1659 1628 Ježek Jakub Sokol Mistrovice B 1730 1757 0
2017/2018 8 SO Kunvaldska a.s. Kunvald D 1647 1628 Filip Libor TJ Jablonne nad Orlici 1853 1839 1
2017/2018 7 SO Kunvaldska a.s. Kunvald D 1647 1628 Brychta Antonín SS Cervena Voda 1590 1604 ½
2017/2018 6 SO Kunvaldska a.s. Kunvald D 1624 1628 Šulc Jiří SK + Sokol Zamberk B 1644 1625 1
2017/2018 5 SO Kunvaldska a.s. Kunvald D 1624 1628 Dušek Josef Sokol Mistrovice C 1716 1670 0
2017/2018 3 SO Kunvaldska a.s. Kunvald D 1659 1628 Krčmář Stanislav SO Kunvaldska a.s. Kunvald C 1536 1581 0
2017/2018 2 SO Kunvaldska a.s. Kunvald D 1659 1628 Štěpán Stanislav SO Kunvaldska a.s. Kunvald B 1592 1606 0
2017/2018 1 SO Kunvaldska a.s. Kunvald D 1655 1655 Janeček Václav TJ Spartak Letohrad B 1837 1825 0
2017/2018 11 SK+Sokol Zamberk 1653 1628 Konrád František Sokol Zajecice 1819 1802 0
2017/2018 4 SK+Sokol Zamberk 1659 1628 Čech Martin SK Usti nad Orlici A 1680 1671 ½
2015/2016 11 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1728 1657 Janeček František TJ Spartak Choceň 1693 1707 0
2015/2016 10 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1728 1657 Glembek Bohumír ŠK Ústí nad Orlicí B 1803 1799 ½
2015/2016 9 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1728 1657 Palla Stanislav TJ Lanškroun B 1686 1689 ½
2015/2016 8 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1728 1657 Holásek Vojtěch ŠK Ústí nad Orlicí C 1450 1539 1
2015/2016 7 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1728 1657 Lorenc Adam TJ Spartak OEZ Letohrad 1824 1786 0
2015/2016 6 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1728 1657 Pěkník Milan Proplast Česká Třebová B 1811 1855 1
2015/2016 5 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1728 1657 Halbrštát Karel Sokol Mistrovice 1429 ½
2015/2016 4 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1728 1657 Kopal Vladimír SK + Sokol Žamberk 1557 1582 1
2015/2016 3 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1728 1657 Merta Josef ŠK Dolní Čermná 1868 1864 0
2015/2016 2 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1728 1657 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička C 1855 1894 0
2015/2016 1 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1728 1657 Strachoň Lukáš ŠK Svitavy B 1733 1755 0
2015/2016 7 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 1728 1657 Janota Jiří Sokol Mistrovice B 1575 1582 1
2015/2016 6 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 1728 1657 Zámečník Bohumír SK + Sokol Žamberk B 1742 1781 1
2015/2016 5 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 1728 1657 Filip Libor TJ Jablonné nad Orlicí 1917 1888 0
2015/2016 4 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 1728 1657 Černohous Miloslav Šachový spolek Červená Voda 1679 1664 1
2015/2016 3 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 1728 1657 Hodek Roman ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 1695 1723 ½
2015/2016 2 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 1728 1657 Tobiška Jaroslav ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B 1671 1643 1
2015/2016 1 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 1728 1657 Maceška Bohumír TJ Spartak OEZ Letohrad B 1765 1717 0
2015/2016 7 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 1728 1657 Buchta Martin TJ Štefanydes Polička E 1659 1647 1
2015/2016 6 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 1728 1657 Betlach Jan TJ Sokol Horní Čermná B 1635 1606 1
2015/2016 5 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 1728 1657 Holásek Vojtěch ŠK Ústí nad Orlicí D 1450 1539 ½
2015/2016 4 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 1728 1657 Palla Stanislav TJ Lanškroun C 1686 1689 ½
2014/2015 11 ŠO K a. s. Kunvald C 1706 1669 Šmíd František Sokol Městečko Trnávka 1683 0
2014/2015 10 ŠO K a. s. Kunvald C 1706 1669 Janota Jiří TJ Sokol Mistrovice B 1420 1
2014/2015 9 ŠO K a. s. Kunvald C 1706 1669 Kupsa Matěj TJ Lanškroun C 1497 1496 0
2014/2015 8 ŠO K a. s. Kunvald C 1706 1669 Brychta Antonín SPV Červená Voda 1679 0
2014/2015 7 ŠO K a. s. Kunvald C 1706 1669 Holásek Vojtěch ŠK Ústí nad Orlicí D 1489 1523 1
2014/2015 6 ŠO K a. s. Kunvald C 1706 1669 Šulc Jiří SK+Sokol Žamberk C 1537 1
2014/2015 5 ŠO K a. s. Kunvald C 1706 1669 Glöckner Jaromír TJ Sokol Mistrovice A 1869 1865 1
2014/2015 4 ŠO K a. s. Kunvald C 1706 1669 Černohous Jiří TJ Jablonné nad Orlicí 1726 ½
2014/2015 3 ŠO K a. s. Kunvald C 1706 1669 Hejl Petr TJ Spartak OEZ Letohrad B 1552 0
2014/2015 2 ŠO K a. s. Kunvald C 1706 1669 Kapoun Vít ŠK Ústí nad Orlicí C 1786 1788 ½
2014/2015 1 ŠO K a. s. Kunvald C 1706 1669 Tobiška Jaroslav ŠO K a. s. Kunvald B 1728 1640 ½
2014/2015 11 ŠO K a. s. Kunvald 1706 1669 Kameník David TJ Spartak OEZ Letohrad 1834 1835 0
2014/2015 10 ŠO K a. s. Kunvald 1706 1669 Křivohlávek Josef TJ Lanškroun B 1493 1515 1
2014/2015 9 ŠO K a. s. Kunvald 1706 1669 Dušek Josef TJ Sokol Horní Čermná 1486 0
2014/2015 8 ŠO K a. s. Kunvald 1706 1669 Jasanský Karel Proplast Česká Třebová B 1689 1707 ½
2014/2015 7 ŠO K a. s. Kunvald 1706 1669 Brokl Daniel TJ Štefanydes Polička C 1286 ½
2014/2015 6 ŠO K a. s. Kunvald 1706 1669 Pražák Jaroslav TJ Jiskra Litomyšl B ½
2014/2015 5 ŠO K a. s. Kunvald 1706 1669 Glembek Bohumír ŠK Ústí nad Orlicí B 1810 1795 ½
2014/2015 4 ŠO K a. s. Kunvald 1706 1669 Podgorný Radim TJ Spartak Choceň 1771 1785 0
2014/2015 3 ŠO K a. s. Kunvald 1706 1669 Bartoš Karel ŠK Svitavy 1814 1835 0
2014/2015 2 ŠO K a. s. Kunvald 1706 1669 Židek Pavel ŠK Dolní Čermná 1684 1684 0
2014/2015 1 ŠO K a. s. Kunvald 1706 1669 Brdíček David SK+Sokol Žamberk B 1711 1711 1
2013/2014 11 ŠO K a. s. Kunvald B 1742 1656 Rusz Gustav ŠO K a. s. Kunvald C 1633 1622 1
2013/2014 10 ŠO K a. s. Kunvald B 1742 1656 Motl Josef TJ Sokol Horní Čermná A 1653 ½
2013/2014 9 ŠO K a. s. Kunvald B 1742 1656 Glöckner Jaromír TJ Sokol Mistrovice A 1830 1857 0
2013/2014 8 ŠO K a. s. Kunvald B 1742 1656 Grundman Václav ŠK Ústí nad Orlicí E 1713 1751 0
2013/2014 7 ŠO K a. s. Kunvald B 1742 1656 Šulc Jiří SK + Sokol Žamberk C 1532 1
2013/2014 6 ŠO K a. s. Kunvald B 1742 1656 Ludvik František SPV Červená Voda 1708 0
2013/2014 5 ŠO K a. s. Kunvald B 1742 1656 Pěkník Milan TJ Sokol Němčice 1866 0
2013/2014 4 ŠO K a. s. Kunvald B 1742 1656 Dušek Josef TJ Sokol Horní Čermná B 1448 ½
2013/2014 3 ŠO K a. s. Kunvald B 1742 1656 Janota Jiří TJ Sokol Mistrovice B 1408 0
2013/2014 2 ŠO K a. s. Kunvald B 1742 1656 Lorenc Adam TJ Spartak Letohrad B 1633 1624 1
2013/2014 1 ŠO K a. s. Kunvald B 1742 1656 Palla Stanislav TJ Lanškroun C 1803 1757 ½
2013/2014 11 ŠO K a. s. Kunvald 1742 1656 Matoulek Václav TJ Jablonné nad Orlicí 1
2013/2014 10 ŠO K a. s. Kunvald 1742 1656 Švanda Ondřej TJ Štefanydes Polička C 1773 1649 0
2013/2014 9 ŠO K a. s. Kunvald 1742 1656 Hrobař Vlastimil ŠK Ústí nad Orlicí C 1939 1937 0
2013/2014 8 ŠO K a. s. Kunvald 1742 1656 Šilar Ladislav TJ Lanškroun B 1835 1792 ½
2013/2014 7 ŠO K a. s. Kunvald 1742 1656 Maděra Stanislav ŠK Svitavy 1788 1733 0
2013/2014 6 ŠO K a. s. Kunvald 1742 1656 Grundman Václav ŠK Ústí nad Orlicí D 1713 1751 ½
2013/2014 5 ŠO K a. s. Kunvald 1742 1656 Martinec Jan SK + Sokol Žamberk B 1782 1778 1
2013/2014 4 ŠO K a. s. Kunvald 1742 1656 Kovář Václav TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1700 ½
2013/2014 3 ŠO K a. s. Kunvald 1742 1656 Dostálek Vladimír ŠK Dolní Čermná 1608 1
2013/2014 2 ŠO K a. s. Kunvald 1742 1656 Grepl Pavel TJ Slovan Moravská Třebová 1828 1857 ½
2013/2014 1 ŠO K a. s. Kunvald 1742 1656 Papáček Miloš TJ Spartak Letohrad 1796 1791 1
2012/2013 11 ŠO K a.s. KUNVALD A 1797 1714 Rojíková Lenka ŠK LÍPA C 1866 1897 ½
2012/2013 10 ŠO K a.s. KUNVALD A 1797 1714 Hepnar David SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1801 1790 0
2012/2013 9 ŠO K a.s. KUNVALD A 1797 1714 Staněk Petr JISKRA JAROMĚŘ B 1899 1854 0
2012/2013 8 ŠO K a.s. KUNVALD A 1797 1714 Skalák Aleš TJ SOKOL VRCHOVINY A 1668 0
2012/2013 7 ŠO K a.s. KUNVALD A 1797 1714 Dostálek Petr DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1695 1700 1
2012/2013 6 ŠO K a.s. KUNVALD A 1797 1714 Kubec Jiří JISKRA ČESKÁ SKALICE 1825 1
2012/2013 5 ŠO K a.s. KUNVALD A 1797 1714 Cerha Petr P.Š. TJ NÁCHOD D 1765 1766 ½
2012/2013 4 ŠO K a.s. KUNVALD A 1797 1714 Jonáš Vlastimil ŠK DOBRUŠKA 2081 2059 0
2012/2013 3 ŠO K a.s. KUNVALD A 1797 1714 Přibyl Michal DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1643 ½
2012/2013 2 ŠO K a.s. KUNVALD A 1797 1714 Krejcar Pavel TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1798 0
2012/2013 1 ŠO K a.s. KUNVALD A 1797 1714 Klázar Václav SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1756 ½
2012/2013 9 ŠO K a.s. Kunvald B 1797 1714 Maceška Bohumír TJ Spartak OEZ Letohrad B 1856 1797 1
2012/2013 8 ŠO K a.s. Kunvald B 1797 1714 Pokorný Jan ŠK Ústí nad Orlicí D 1864 1880 0
2012/2013 7 ŠO K a.s. Kunvald B 1797 1714 Grundman Václav ŠK Ústí nad Orlicí E 1451 0
2012/2013 6 ŠO K a.s. Kunvald B 1797 1714 Motl Josef TJ Sokol Horní Čermná A 1677 0
2012/2013 5 ŠO K a.s. Kunvald B 1797 1714 Kristl Václav TJ Sokol Mistrovice 1554 0
2012/2013 4 ŠO K a.s. Kunvald B 1797 1714 Šebrle Jaroslav TJ Lanškroun B 1788 0
2012/2013 3 ŠO K a.s. Kunvald B 1797 1714 Šulc Jiří SK+Sokol Žamberk C 1525 ½
2012/2013 2 ŠO K a.s. Kunvald B 1797 1714 Cimprich Miroslav TJ Sokol Horní Čermná B 1635 ½
2012/2013 1 ŠO K a.s. Kunvald B 1797 1714 Rusz Gustav ŠO K a.s. Kunvald C 1582 ½
2011/2012 9 ŠOK a.s. Kunvald D 1881 1758 Žitná Aneta DDM Třebechovice pod Orebem C 1680 1643 ½
2011/2012 8 ŠOK a.s. Kunvald D 1881 1758 Dvořák Miloš Panda Rychnov nad Kněžnou D 1667 1
2011/2012 6 ŠOK a.s. Kunvald D 1881 1758 Vizibla Roman Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1950 0
2011/2012 5 ŠOK a.s. Kunvald D 1881 1758 Blažek Tomáš ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1805 0
2011/2012 4 ŠOK a.s. Kunvald D 1881 1758 Krupička Vojtěch Sokol Javornice 1838 ½
2011/2012 3 ŠOK a.s. Kunvald D 1881 1758 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec nad Orlicí B 1796 0
2011/2012 2 ŠOK a.s. Kunvald D 1881 1758 Žižka Jan TJ Sokol Vrchoviny A 1878 1920 0
2011/2012 1 ŠOK a.s. Kunvald D 1881 1758 Drašnar Pavel TJ Sokol Vrchoviny B 1649 1
2011/2012 11 ŠO K a.s. Kunvald 1881 1758 Pokorný Jan Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1838 1924 ½
2011/2012 10 ŠO K a.s. Kunvald 1881 1758 Maceška Bohumír TJ Spartak OEZ Letohrad 1876 1821 0
2011/2012 9 ŠO K a.s. Kunvald 1881 1758 Filip Libor TJ Jablonné nad Orlicí 1731 0
2011/2012 8 ŠO K a.s. Kunvald 1881 1758 Tomeš Lukáš TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1524 0
2011/2012 7 ŠO K a.s. Kunvald 1881 1758 Bartoš Karel ŠK Svitavy 1894 1827 1
2011/2012 6 ŠO K a.s. Kunvald 1881 1758 Merta Josef Šachový klub Dolní Čermná 1882 ½
2011/2012 5 ŠO K a.s. Kunvald 1881 1758 Martinec Jan SK+Sokol Žamberk B 1833 1840 0
2011/2012 4 ŠO K a.s. Kunvald 1881 1758 Ninger Karel TJ Jiskra Litomyšl B 1580 1
2011/2012 3 ŠO K a.s. Kunvald 1881 1758 Krátký Josef TJ Lanškroun 1881 1919 0
2011/2012 2 ŠO K a.s. Kunvald 1881 1758 Kodytek Tomáš Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1647 1
2011/2012 1 ŠO K a.s. Kunvald 1881 1758 Sodomka Adam TJ Štefanydes Polička B 1893 1891 0
2010/2011 11 ŠO K a.s. Kunvald 1795 Zeman Ladislav TJ Jiskra Litomyšl "B" 1984 0
2010/2011 10 ŠO K a.s. Kunvald 1795 Šilar Ladislav TJ Lanškroun "B" 1907 ½
2010/2011 9 ŠO K a.s. Kunvald 1795 Kalousek Miroslav TJ Sokol Horní Čermná 1481 1
2010/2011 8 ŠO K a.s. Kunvald 1795 Maceška Bohumír TJ Jablonné nad Orlicí 1872 ½
2010/2011 7 ŠO K a.s. Kunvald 1795 Petrželka Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1876 ½
2010/2011 6 ŠO K a.s. Kunvald 1795 Sojma Zdeněk TJ Slovan Moravská Třebová 1964 0
2010/2011 5 ŠO K a.s. Kunvald 1795 Zámečník Bohumír SK + Sokol Žamberk "B" 1932 0
2010/2011 4 ŠO K a.s. Kunvald 1795 Merta Josef Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1855 0
2010/2011 3 ŠO K a.s. Kunvald 1795 Krušina Patrik ŠK Svitavy 1846 0
2010/2011 2 ŠO K a.s. Kunvald 1795 Sysr Pavel TJ Spartak OEZ Letohrad "B" 1621 0
2010/2011 1 ŠO K a.s. Kunvald 1795 Kameník David TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1839 ½
2010/2011 9 ŠO K a.s. Kunvald "B" 1795 Kovář Václav TJ Lokomotiva Česká Třebová "C" 1624 0
2010/2011 8 ŠO K a.s. Kunvald "B" 1795 Halbrštát Karel TJ Sokol Mistrovice 1485 1
2010/2011 7 ŠO K a.s. Kunvald "B" 1795 Kapoun Vít TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "D" 1618 ½
2010/2011 5 ŠO K a.s. Kunvald "B" 1795 Rusz Gustav ŠO K a.s. Kunvald "C" 1622 1
2010/2011 4 ŠO K a.s. Kunvald "B" 1795 Kubalík Michal SK + Sokol Žamberk "D" 1291 1
2010/2011 3 ŠO K a.s. Kunvald "B" 1795 Janeček Miroslav SK + Sokol Žamberk "C" 1484 1
2010/2011 2 ŠO K a.s. Kunvald "B" 1795 Havelka Josef TJ Lanškroun "C" 1524 0
2010/2011 1 ŠO K a.s. Kunvald "B" 1795 Krummer Jan TJ Spartak OEZ Letohrad "C" 1695 ½
2009/2010 9 ŠOK a.s. Kunvald D 1821 Benešová Karina ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1558 0
2009/2010 7 ŠOK a.s. Kunvald D 1821 Andrés Jaroslav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1715 1
2009/2010 6 ŠOK a.s. Kunvald D 1821 Kotyza Bohumil TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1959 ½
2009/2010 5 ŠOK a.s. Kunvald D 1821 Plachetka Milan Sokol Javornice 1666 ½
2009/2010 4 ŠOK a.s. Kunvald D 1821 Matouš Lubomír ŠK DDM Kostelec nad Orlicí B 1783 1
2009/2010 3 ŠOK a.s. Kunvald D 1821 Zahradník Tomáš Panda Rychnov nad Kněžnou D 1690 1
2009/2010 2 ŠOK a.s. Kunvald D 1821 Pavlíček Miroslav ŠK Dobruška 2089 0
2009/2010 1 ŠOK a.s. Kunvald D 1821 Kalecký Karel DDM Týniště nad Orlicí 1421 0
2009/2010 11 ŠO K a.s. Kunvald 1821 Zeman Arnošt TJ Štefanydes Polička B"" 2003 0
2009/2010 10 ŠO K a.s. Kunvald 1821 Merta Josef Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1827 0
2009/2010 9 ŠO K a.s. Kunvald 1821 Kylar Pavel TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1916 ½
2009/2010 8 ŠO K a.s. Kunvald 1821 Maděra Stanislav ŠK Svitavy 1791 0
2009/2010 7 ŠO K a.s. Kunvald 1821 Flos Petr Lokomotiva Česká Třebová B"" 1665 0
2009/2010 6 ŠO K a.s. Kunvald 1821 Papáček Miloš TJ Jablonné nad Orlicí 1951 1
2009/2010 5 ŠO K a.s. Kunvald 1821 Solil Roman TJ Lanškroun B"" 2043 0
2009/2010 4 ŠO K a.s. Kunvald 1821 Lorenc Josef SK + Sokol Žamberk C"" 1611 0
2009/2010 3 ŠO K a.s. Kunvald 1821 Kacálek Karel SK + Sokol Žamberk B"" 1806 ½
2009/2010 2 ŠO K a.s. Kunvald 1821 Výprachtický David SK + Sokol Žamberk A"" 1908 0
2009/2010 1 ŠO K a.s. Kunvald 1821 Sojma Zdeněk TJ Slovan Moravská Třebová 1979 0
2008/2009 11 ŠO K a.s. Kunvald 1897 Bartoš Karel ŠK Svitavy A 1850 0
2008/2009 10 ŠO K a.s. Kunvald 1897 Janeček František Spartak Choceň 1666 1
2008/2009 9 ŠO K a.s. Kunvald 1897 Chvojka Antonín TJ Slovan Moravská Třebová 1720 1
2008/2009 8 ŠO K a.s. Kunvald 1897 Havrlík Pavel SK+Sokol Žamberk B 1904 0
2008/2009 7 ŠO K a.s. Kunvald 1897 Šilar Ladislav TJ Lanškroun B 1923 0
2008/2009 6 ŠO K a.s. Kunvald 1897 Riedl Vladimír ŠK Svitavy B 1648 1
2008/2009 5 ŠO K a.s. Kunvald 1897 Filip Libor TJ Jablonné nad Orlicí 1741 ½
2008/2009 4 ŠO K a.s. Kunvald 1897 Dungl Petr SK+Sokol Žamberk C 1769 ½
2008/2009 3 ŠO K a.s. Kunvald 1897 Poslušný Radek TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1773 1
2008/2009 2 ŠO K a.s. Kunvald 1897 Blaško Štěpán TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1949 0
2008/2009 1 ŠO K a.s. Kunvald 1897 Pěkník Milan Lokomotiva Česká Třebová B 1866 0
2008/2009 9 ŠO K a.s. Kunvald C 1897 Kainek Jan SK+Sokol Žamberk E 1364 1
2008/2009 8 ŠO K a.s. Kunvald C 1897 Marek Michal TJ Lanškroun C 1626 ½
2008/2009 7 ŠO K a.s. Kunvald C 1897 Palla Stanislav Krčma - Venzara Lanškroun 1777 ½
2008/2009 6 ŠO K a.s. Kunvald C 1897 Štefl Stanislav TJ Sokol Mistrovice 1534 1
2008/2009 5 ŠO K a.s. Kunvald C 1897 Lorenc Josef TJ Spartak OEZ Letohrad B 1583 ½
2008/2009 4 ŠO K a.s. Kunvald C 1897 Merta Josef ŠK Dolní Čermná o.s. 1826 0
2008/2009 3 ŠO K a.s. Kunvald C 1897 Kalousek Miroslav TJ Sokol Horní Čermná 1453 1
2008/2009 2 ŠO K a.s. Kunvald C 1897 Janeček Miroslav SK+Sokol Žamberk D 1478 0
2008/2009 1 ŠO K a.s. Kunvald C 1897 Šlesingr Vilém ŠO K a.s. Kunvald B 1671 0
2007/2008 11 ŠK Kunvald 1737 Mareš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1708 ½
2007/2008 10 ŠK Kunvald 1737 Vencl Jiří TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1777 ½
2007/2008 9 ŠK Kunvald 1737 Krumer Miroslav TJ Spartak OEZ Letohrad 1944 0
2007/2008 8 ŠK Kunvald 1737 Izák Miloš Sokol Městečko Trnávka 1703 ½
2007/2008 7 ŠK Kunvald 1737 Šebrle Jaroslav TJ Lanškroun B 1772 ½
2007/2008 6 ŠK Kunvald 1737 Felcman Tomáš ŠK Žamberk C 1737 ½
2007/2008 5 ŠK Kunvald 1737 Martinec Jan ŠK Žamberk B 1734 ½
2007/2008 4 ŠK Kunvald 1737 Kubíček Vlastimil TJ Jablonné nad Orlicí 1626 0
2007/2008 3 ŠK Kunvald 1737 Strachoň Lukáš ŠK Svitavy 1716 0
2007/2008 2 ŠK Kunvald 1737 Petrážová Kateřina TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1601 ½
2007/2008 1 ŠK Kunvald 1737 Glöckner Jaromír TJ Slovan Moravská Třebová 1909 ½
2007/2008 9 ŠO K a.s. Kunvald C 1737 Fangl Jiří TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1678 0
2007/2008 8 ŠO K a.s. Kunvald C 1737 Merta Michal ŠK Dolní Čermná 1793 ½
2007/2008 7 ŠO K a.s. Kunvald C 1737 Štefl Stanislav TJ Sokol Mistrovice 1546 1
2007/2008 6 ŠO K a.s. Kunvald C 1737 Kainek Jan SK Žamberk F 1307 0
2007/2008 5 ŠO K a.s. Kunvald C 1737 Sysr Pavel TJ Spartak OEZ Letohrad B 1620 1
2007/2008 4 ŠO K a.s. Kunvald C 1737 Motl Josef TJ Sokol Horní Čermná 1643 1
2007/2008 3 ŠO K a.s. Kunvald C 1737 Felcman Tomáš SK Žamberk E 1737 0
2007/2008 2 ŠO K a.s. Kunvald C 1737 Šulc Jiří SK Žamberk D 1523 1
2007/2008 1 ŠO K a.s. Kunvald C 1737 Hodek Roman ŠO K a.s. Kunvald B 1675 ½
2006/2007 11 ŠO K a.s. Kunvald 1733 Rosenkranz Jindřich ŠK Svitavy 1760 ½
2006/2007 10 ŠO K a.s. Kunvald 1733 Pečinka Martin Jiskra Ústí nad Orlicí C 2050 ½
2006/2007 9 ŠO K a.s. Kunvald 1733 Filip Libor TJ Jablonné nad Orlicí 1756 0
2006/2007 8 ŠO K a.s. Kunvald 1733 Wiesinger Wolfgang SK Žamberk B 1914 0
2006/2007 7 ŠO K a.s. Kunvald 1733 Maceška Bohumír TJ Spartak OEZ Letohrad 1851 0
2006/2007 6 ŠO K a.s. Kunvald 1733 Petráž Martin Lokomotiva Česká Třebová B 1927 0
2006/2007 5 ŠO K a.s. Kunvald 1733 Kotva Milan TJ Slovan Moravská Třebová 2120 0
2006/2007 4 ŠO K a.s. Kunvald 1733 Paukert Ivo FYGR Lanškroun 1784 0
2006/2007 3 ŠO K a.s. Kunvald 1733 Motl Ladislav TJ Sokol Horní Čermná 1596 1
2006/2007 2 ŠO K a.s. Kunvald 1733 Navrátil Miroslav Sokol Městečko Trnávka 1715 ½
2006/2007 1 ŠO K a.s. Kunvald 1733 Petrželka Karel Lokomotiva Česká Třebová A 1900 0
2006/2007 9 ŠO K a.s. Kunvald C"" 1733 Šulc Jiří SK Žamberk D"" 1100 0
2006/2007 8 ŠO K a.s. Kunvald C"" 1733 Fangl Jiří Jiskra Ústí nad Orlicí D"" 1707 1
2006/2007 6 ŠO K a.s. Kunvald C"" 1733 Hodek Roman ŠO K a.s. Kunvald B"" 1691 0
2006/2007 5 ŠO K a.s. Kunvald C"" 1733 Felcman Tomáš SK Žamberk E"" 1597 1
2006/2007 4 ŠO K a.s. Kunvald C"" 1733 Brdíček David SK Žamberk C"" 1743 1
2006/2007 3 ŠO K a.s. Kunvald C"" 1733 Pecháček Tomáš TJ Sokol Horní Čermná B"" 1524 1
2006/2007 2 ŠO K a.s. Kunvald C"" 1733 Langr Petr TJ Sokol Mistrovice 1404 1
2006/2007 1 ŠO K a.s. Kunvald C"" 1733 Mikyska Kamil TJ Spartak OEZ Letohrad B"" 1827 1
2005/2006 11 ŠO K a.s. Kunvald 1720 Mikyska Kamil Spartak OEZ Letohrad B 1779 1
2005/2006 10 ŠO K a.s. Kunvald 1720 Kovaříková Kristýna Štefanydes Polička B 1991 0
2005/2006 9 ŠO K a.s. Kunvald 1720 Sojma Zdeněk Slovan Moravská Třebová 1887 0
2005/2006 8 ŠO K a.s. Kunvald 1720 Wiesinger Wolfgang ŠK Žamberk B 1858 0
2005/2006 7 ŠO K a.s. Kunvald 1720 Blaško Štěpán Jiskra Ústí nad Orlicí B 1879 1
2005/2006 6 ŠO K a.s. Kunvald 1720 Mareš Petr Jiskra Ústí nad Orlicí C 1727 0
2005/2006 5 ŠO K a.s. Kunvald 1720 Merta Josef Sokol Horní Čermná 1814 0
2005/2006 4 ŠO K a.s. Kunvald 1720 Rosenkranz Jindřich ŠK Svitavy 1765 ½
2005/2006 3 ŠO K a.s. Kunvald 1720 Šilar Ladislav FYGR Lanškroun 1989 0
2005/2006 2 ŠO K a.s. Kunvald 1720 Vavroušek Petr Spartak Choceň 1846 ½
2005/2006 1 ŠO K a.s. Kunvald 1720 Šimek Jan Lokomotiva Česká Třebová 1928 0
2005/2006 9 ŠO K a.s. Kunvald B 1720 Šebrle Jaroslav Tropic Lanškroun 1813 0
2005/2006 8 ŠO K a.s. Kunvald B 1720 Charouz Milan Štefanydes Polička C 1842 0
2005/2006 7 ŠO K a.s. Kunvald B 1720 Bartoš Karel ŠK Svitavy B 1707 1
2005/2006 6 ŠO K a.s. Kunvald B 1720 Martinec Jan ŠK Žamberk C 1738 0
2005/2006 5 ŠO K a.s. Kunvald B 1720 Weis Ladislav Spartak Choceň B 1802 0
2005/2006 4 ŠO K a.s. Kunvald B 1720 Křivohlávek David TJ Lanškroun B 1540 1
2005/2006 3 ŠO K a.s. Kunvald B 1720 Chvojka Antonín Sokol Městečko Trnávka 1787 ½
2005/2006 2 ŠO K a.s. Kunvald B 1720 Šimek Zdeněk Lokomotiva Česká Třebová B 1696 1
2005/2006 1 ŠO K a.s. Kunvald B 1720 Fangl Jiří Jiskra Ústí nad Orlicí D 1749 ½
2004/2005 10 ŠO K a.s. Kunvald B 1703 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun FYGR 2246 0
2004/2005 9 ŠO K a.s. Kunvald B 1703 Krumer Miroslav Spartak OEZ Letohrad B 1911 1
2004/2005 8 ŠO K a.s. Kunvald B 1703 Palla Stanislav Lokomotiva Česká Třebová C 1739 1
2004/2005 7 ŠO K a.s. Kunvald B 1703 Burian Michal Sokol Městečko Trnávka 1813 0
2004/2005 6 ŠO K a.s. Kunvald B 1703 Tesař Jaromír ŠK Svitavy B 1926 1
2004/2005 5 ŠO K a.s. Kunvald B 1703 Dospíšil Patrik Štefanydes Polička C 2031 0
2004/2005 4 ŠO K a.s. Kunvald B 1703 Toman Aleš SK Žamberk C 1694 ½
2004/2005 3 ŠO K a.s. Kunvald B 1703 Šimek Zdeněk Lokomotiva Česká Třebová B 1526 1
2004/2005 2 ŠO K a.s. Kunvald B 1703 Navrátil Václav Spartak Choceň B 1775 ½
2004/2005 1 ŠO K a.s. Kunvald B 1703 Fangl Jiří Jiskra Ústí nad Orlicí D 1756 ½
2004/2005 11 ŠO K a.s. Kunvald 1703 Cimprich Miroslav Sokol Horní Čermná 1559 0
2004/2005 10 ŠO K a.s. Kunvald 1703 Grepl Pavel Slovan Moravská Třebová 1841 0
2004/2005 9 ŠO K a.s. Kunvald 1703 Janeček Miroslav SK Žamberk B 1553 ½
2004/2005 7 ŠO K a.s. Kunvald 1703 Riedl Tomáš ŠK Svitavy 1730 0
2004/2005 6 ŠO K a.s. Kunvald 1703 Křemenák Jiří ŠK Vysoké Mýto B 1761 0
2004/2005 5 ŠO K a.s. Kunvald 1703 Mikyska Kamil Spartak OEZ Letohrad 1679 ½
2004/2005 4 ŠO K a.s. Kunvald 1703 Janeček František Spartak Choceň 1736 0
2004/2005 3 ŠO K a.s. Kunvald 1703 Mazura Jaroslav TJ Jablonné nad Orlicí 1612 ½
2004/2005 2 ŠO K a.s. Kunvald 1703 Mareš Petr Jiskra Ústí nad Orlicí C 1776 1
2004/2005 1 ŠO K a.s. Kunvald 1703 Pelcl Karel Lokomotiva Česká Třebová 1558 1
2003/2004 11 ZD Kunvald B 1772 Navrátil Miroslav Sokol Městečko Trnávka 1739 ½
2003/2004 10 ZD Kunvald B 1772 Beneš Leopold ŠK Svitavy B 1625 1
2003/2004 9 ZD Kunvald B 1772 Taslar Karel TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1546 0
2003/2004 8 ZD Kunvald B 1772 Maceška Vladimír Spartak OEZ Letohrad B 1591 0
2003/2004 7 ZD Kunvald B 1772 Buriánek Petr Slovan Moravská Třebová 1849 ½
2003/2004 6 ZD Kunvald B 1772 Jeništa Jiří SK Žamberk C 1774 ½
2003/2004 5 ZD Kunvald B 1772 Marinov Peter ŠK Vysoké Mýto C 1750 1
2003/2004 4 ZD Kunvald B 1772 Šimek Zdeněk Loko Česká Třebová B 1522 1
2003/2004 3 ZD Kunvald B 1772 Merta Josef Sokol Horní Čermná 1772 0
2003/2004 2 ZD Kunvald B 1772 Navrátil Václav Spartak Choceň B 1730 0
2003/2004 1 ZD Kunvald B 1772 Procházka Petr TJ Lanškroun B 1926 1
2003/2004 11 ZD Kunvald 1772 Jirsa Lukáš Jiskra Litomyšl 1710 0
2003/2004 10 ZD Kunvald 1772 Kacálek Karel SK Žamberk B 1806 0
2003/2004 9 ZD Kunvald 1772 Němec Matěj TJ Jablonné nad Orlicí 1000 0
2003/2004 8 ZD Kunvald 1772 Voleský Stanislav Spartak Choceň 1901 ½
2003/2004 7 ZD Kunvald 1772 Trhal Michal ŠK Vysoké Mýto B 1867 0
2003/2004 6 ZD Kunvald 1772 Mareš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2032 0
2003/2004 5 ZD Kunvald 1772 Maceška Bohumír Spartak OEZ Letohrad 1873 0
2003/2004 4 ZD Kunvald 1772 Charouz Milan Štefanydes Polička B 1827 0
2003/2004 3 ZD Kunvald 1772 Svatoš Zdeněk ŠK Svitavy 1723 0
2003/2004 2 ZD Kunvald 1772 Klíma Ladislav Štefanydes Polička C 1452 ½
2003/2004 1 ZD Kunvald 1772 Pokorný Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1726 0