Hráč Urban Vlastimil

Urban Vlastimil

User Pic
Jméno: Urban Vlastimil
Oddíl: ŠK Hustopeče
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1897
Elo mezinárodní: 1913
ID: 2887
FIDE ID: 321176
Rok narození: 1964
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 3 ŠK Agrotec Hustopeče B 1913 1897 Dostál Jiří ŠK Galerie Závodný Mikulov 1689 1692 ½
2019/2020 2 ŠK Agrotec Hustopeče B 1913 1897 Tůma Miroslav Moravská Slávia Brno "C" 1878 1895 ½
2019/2020 1 ŠK Agrotec Hustopeče B 1920 1897 Mareš Jaroslav ŠK 64 Brno "A" 1947 1907 1
2019/2020 2 ŠK Agrotec Hustopeče 1913 1897 Jelínek Ota VSK Universita Brno 2183 2178 ½
2019/2020 1 ŠK Agrotec Hustopeče 1920 1897 Dvořák Libor TJ Znojmo 2033 1986 0
2018/2019 11 ŠK Agrotec Hustopeče 1931 1907 Tioka Zdeněk Jezdci Jundrov B 1895 1882 0
2018/2019 10 ŠK Agrotec Hustopeče 1928 1907 Kusalík Roman ŠK Veselí nad Moravou B 2005 2006 ½
2018/2019 9 ŠK Agrotec Hustopeče 1928 1907 Moc Roman Slavia Boskovice 1946 1930 ½
2018/2019 8 ŠK Agrotec Hustopeče 1930 1907 Riška Lubomír Spartak Adamov 2120 2128 ½
2018/2019 7 ŠK Agrotec Hustopeče 1930 1907 Popper Tomáš ŠK Kuřim 2038 2037 0
2018/2019 6 ŠK Agrotec Hustopeče 1933 1907 Misorin Vladimír ŠK Hodonín 1854 1858 ½
2018/2019 5 ŠK Agrotec Hustopeče 1933 1907 Sysel Michal ŠK Duras BVK Královo Pole B 1913 1917 ½
2018/2019 4 ŠK Agrotec Hustopeče 1944 1925 Skočík Marek SK Podlužan Prušánky B 1913 1925 0
2018/2019 3 ŠK Agrotec Hustopeče 1950 1925 Skřenek Jiří TJ Znojmo 2007 1987 0
2018/2019 2 ŠK Agrotec Hustopeče 1950 1925 Hladík Josef VSK Universita Brno 2043 2059 ½
2018/2019 1 ŠK Agrotec Hustopeče 1960 1925 Rozumek Vlastimil MKS Vyškov 1950 1954 0
2018/2019 9 ŠK Agrotec Hustopeče "B" 1930 1907 Glozar Petr ŠK Duras BVK "C" 1883 1856 0
2018/2019 8 ŠK Agrotec Hustopeče "B" 1930 1907 Hrubša Marián ŠO Jiskra Strážnice 1925 0 1
2018/2019 7 ŠK Agrotec Hustopeče "B" 1933 1907 Tokabayev Alibek ŠK Lokomotiva Brno "D" ½
2018/2019 6 ŠK Agrotec Hustopeče "B" 1933 1907 Hladík Josef VSK Univerzita Brno "B" 2048 2058 0
2018/2019 5 ŠK Agrotec Hustopeče "B" 1944 1925 Messerschmidt Stanislav ŠK Bystrc Oilers 2009 2020 ½
2018/2019 4 ŠK Agrotec Hustopeče "B" 1944 1925 Skalka Michal KVASACO Vacenovice 1791 1897 ½
2018/2019 3 ŠK Agrotec Hustopeče "B" 1950 1925 Zubalík Miroslav Š.K. 1923 Sokol Kyjov 0 1981 ½
2018/2019 2 ŠK Agrotec Hustopeče "B" 1950 1925 Netopil Martin Klub šachistů TJ Bučovice 1634 1620 1
2018/2019 1 ŠK Agrotec Hustopeče "B" 1960 1925 Slepov Kyryl Jezdci Jundrov "C" 2117 2114 0
2017/2018 8 Hustopeče 'B' 1982 1944 Režný František Velké Pavlovice 'B' 1526 1549 1
2017/2018 7 Hustopeče 'B' 1982 1944 Prokůpek Marek Velké Pavlovice 'A' 0 1970 ½
2017/2018 6 Hustopeče 'B' 1977 1944 Ciprys Radim Lanžhot 0 1813 1
2017/2018 5 Hustopeče 'B' 1977 1944 Skoupil Lubomír Velké Bílovice 0 1583 1
2017/2018 4 Hustopeče 'B' 1974 1944 Kuchynka Luboš Hustopeče 'C' 1945 1928 0
2017/2018 3 Hustopeče 'B' 1974 1944 Závodný Eduard Mikulov 'C' 0 1453 1
2017/2018 2 Hustopeče 'B' 1974 1944 Šlosar Jan Pavlov 0 1488 ½
2017/2018 11 ŠK Agrotec Hustopeče 1966 1944 Stančík Jakub Zbrojovka Vsetín 2132 2089 0
2017/2018 10 ŠK Agrotec Hustopeče 1974 1944 Hudaček Josef SK Podlužan Prušánky 2061 2077 0
2017/2018 9 ŠK Agrotec Hustopeče 1982 1944 Masařík Jan VSK Universita Brno 1975 1993 ½
2017/2018 8 ŠK Agrotec Hustopeče 1982 1944 Fojtík Tomáš ŠK GARDE Lipovec 2067 2093 0
2017/2018 7 ŠK Agrotec Hustopeče 1977 1944 Kašík Miroslav TJ SLAVIA Kroměříž B 1968 1964 ½
2017/2018 6 ŠK Agrotec Hustopeče 1977 1944 Tikovský Alexandr Moravská Slavia Brno B 2158 2163 ½
2017/2018 5 ŠK Agrotec Hustopeče 1974 1944 Vlach Karel TJ Vlčnov 2095 2080 ½
2017/2018 4 ŠK Agrotec Hustopeče 1974 1944 Vránová Zdeňka ŠK Staré Město B 1964 1975 ½
2017/2018 3 ŠK Agrotec Hustopeče 1974 1944 Vitula Jan ŠK Kuřim 1954 1985 ½
2017/2018 2 ŠK Agrotec Hustopeče 1974 1944 Kocián Miroslav ŠK Zlín 2013 2035 0
2017/2018 1 ŠK Agrotec Hustopeče 1989 1950 Růžička František Jezdci Jundrov 2082 2077 0
2016/2017 11 ŠK HPM TEC Hustopeče 1997 1984 Jireš Jiří VSK Universita Brno 1955 2006 0
2016/2017 10 ŠK HPM TEC Hustopeče 1997 1984 Marek Jakub ŠK GPOA Znojmo 1716 1701 1
2016/2017 9 ŠK HPM TEC Hustopeče 1997 1984 Lamser Miroslav ŠK Vinohrady Brno 2007 2013 0
2016/2017 8 ŠK HPM TEC Hustopeče 1997 1984 Hyrš Martin ŠK Kuřim B 1940 1907 ½
2016/2017 7 ŠK HPM TEC Hustopeče 1997 1984 Křížek František ŠK Veselí nad Moravou 1939 1953 ½
2016/2017 6 ŠK HPM TEC Hustopeče 1997 1984 Páral Stanislav Orel Ořechov 2006 2025 1
2016/2017 5 ŠK HPM TEC Hustopeče 1997 1984 Řehůřek Karel Moravská Slavia Brno B 1909 1918 1
2016/2017 4 ŠK HPM TEC Hustopeče 1997 1984 Straka Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno C 1803 1840 ½
2016/2017 3 ŠK HPM TEC Hustopeče 1997 1984 Danada Tomáš SK Podlužan Prušánky B 2197 0
2016/2017 2 ŠK HPM TEC Hustopeče 1997 1984 Petlák Josef TJ Znojmo 1974 1891 1
2016/2017 1 ŠK HPM TEC Hustopeče 1997 1984 Prax Ivo Jezdci Jundrov B 1996 1963 0
2016/2017 9 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1997 1984 Spodný Josef ŠK 64 Brno A 1959 1913 ½
2016/2017 8 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1997 1984 Bohuslav Jan TJ Tatran Poštorná 1969 1937 ½
2016/2017 7 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1997 1984 Kunčar Petr Klub šachistů TJ Sport Bučovice 2123 2135 0
2016/2017 6 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1997 1984 Kynický František ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1874 1818 1
2016/2017 5 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1997 1984 Uhmann Jan Lokomotiva Brno F 2068 2060 0
2016/2017 4 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1997 1984 Provazník Michal Šachový klub Hodonín 2212 2201 0
2016/2017 3 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1997 1984 Zavadil Michal ŠK Duras BVK Královo Pole C 1998 1995 ½
2016/2017 2 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1997 1984 Zubalík Miroslav Š.K. 1923 Sokol Kyjov 2012 ½
2016/2017 1 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1997 1984 Navrátil Josef ŠK Veselí nad Moravou B 2054 2002 ½
2015/2016 11 ŠK Hustopeče 1997 1984 Klenner Richard ŠK Veselí nad Moravou 1964 2005 ½
2015/2016 10 ŠK Hustopeče 1997 1984 Kubát Pavel ŠK Lokomotiva Brno D 1998 1986 0
2015/2016 9 ŠK Hustopeče 1997 1984 Vykydal František ŠK Lokomotiva Brno C 2133 2057 0
2015/2016 8 ŠK Hustopeče 1997 1984 Marek Jiří TJ Spartak Adamov 1996 2010 ½
2015/2016 7 ŠK Hustopeče 1997 1984 Havel Vojtěch SK GPOA Znojmo 1921 1905 1
2015/2016 6 ŠK Hustopeče 1997 1984 Staněk Stanislav Jezdci Jundrov B 1971 2013 ½
2015/2016 5 ŠK Hustopeče 1997 1984 Kupčík Zdeněk MKS Vyškov 1947 1924 ½
2015/2016 4 ŠK Hustopeče 1997 1984 Jalůvka Josef VSK Universita Brno 1939 1962 0
2015/2016 3 ŠK Hustopeče 1997 1984 Zeman Arnošt ŠK Bystrc Oilers 1968 1983 1
2015/2016 2 ŠK Hustopeče 1997 1984 Lamser Tomáš ŠK Vinohrady Brno 1959 1973 1
2015/2016 1 ŠK Hustopeče 1997 1984 Dobeš Oldřich TJ Znojmo 2015 1979 ½
2015/2016 9 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1997 1984 Bohuslav Jan TJ Tatran Poštorná 1969 1937 0
2015/2016 8 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1997 1984 Zubalík Miroslav Š.K. 1923 Sokol Kyjov 2012 0
2015/2016 7 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1997 1984 Tůma Miroslav Moravská Slavia Brno C 1912 1886 ½
2015/2016 6 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1997 1984 Křížek František ŠK Veselí nad Moravou B 1939 1953 ½
2015/2016 5 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1997 1984 Marek Jiří TJ Podlužan Prušánky B 1996 2010 ½
2015/2016 4 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1997 1984 Lamser Miroslav ŠK Duras BVK Královo Pole C 2007 2013 0
2015/2016 3 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1997 1984 Trávníček Petr Šachový klub Hodonín 2083 2049 0
2015/2016 2 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1997 1984 Kašpárek Ondřej Lokomotiva Brno F 1922 1950 1
2015/2016 1 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1997 1984 Krejčí Petr ŠK 64 Brno A 1972 2033 0
2014/2015 3 ŠK HPM TEC Hustopeče 'B' 1967 1950 Hlávka Stanislav TJ Slavoj Velké Pavlovice 1774 1
2014/2015 2 ŠK HPM TEC Hustopeče 'B' 1967 1950 Šesták Josef TJ Sokol Lanžhot 1764 ½
2014/2015 1 ŠK HPM TEC Hustopeče 'B' 1967 1950 Švásta Jaroslav Šach Pavlov 1587 1
2014/2015 7 ŠK HPM TEC Hustopeče "B" 1967 1950 Šesták Josef TJ Sokol Lanžhot 1764 ½
2014/2015 5 ŠK HPM TEC Hustopeče "B" 1967 1950 Souček Zdeněk TJ Tatran Poštorná "B" 1701 1
2014/2015 4 ŠK HPM TEC Hustopeče "B" 1967 1950 Ševela Josef TJ Sokol Brumovice 1443 1
2014/2015 3 ŠK HPM TEC Hustopeče "B" 1967 1950 Votava Jan Šach Pavlov 1780 1
2014/2015 1 ŠK HPM TEC Hustopeče "B" 1967 1950 Válek Milan TJ Slavoj Velké Pavlovice 1709 1
2014/2015 11 ŠK Hustopeče 1967 1950 Jablečník Gustav Slavia Kroměříž B 2127 2130 0
2014/2015 10 ŠK Hustopeče 1967 1950 Balšínek Pavel TJ Podlužan Prušánky 2060 2061 ½
2014/2015 9 ŠK Hustopeče 1967 1950 Slovák Pavel ŠK Zlín B 2108 2072 ½
2014/2015 8 ŠK Hustopeče 1967 1950 Lamser Miroslav ŠK Vinohrady Brno 2031 1996 ½
2014/2015 7 ŠK Hustopeče 1967 1950 Dvouletý Pavel ŠK Staré Město B 2121 2123 1
2014/2015 6 ŠK Hustopeče 1967 1950 Skácelík Petr Moravská Slavia Brno 2136 2158 ½
2014/2015 5 ŠK Hustopeče 1967 1950 Dungl Martin Sokol Postoupky 2105 2104 0
2014/2015 4 ŠK Hustopeče 1967 1950 Kubíček Pavel OREL Ořechov 1977 1963 ½
2014/2015 3 ŠK Hustopeče 1967 1950 Tesař Jan ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2073 2047 1
2014/2015 2 ŠK Hustopeče 1967 1950 Chládek Vlastimil ŠK GARDE Lipovec 2058 2084 ½
2014/2015 1 ŠK Hustopeče 1967 1950 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno B 2036 2059 0
2013/2014 11 ŠK HPM TEC Hustopeče 1974 1953 Macura Emil TJ FS Napajedla 2002 1986 0
2013/2014 10 ŠK HPM TEC Hustopeče 1974 1953 Kredl Karel Moravská Slavia Brno 2083 2080 ½
2013/2014 9 ŠK HPM TEC Hustopeče 1974 1953 Kudla Vladimír ŠK Kuřim 1958 1873 1
2013/2014 8 ŠK HPM TEC Hustopeče 1974 1953 Fojtík Tomáš ŠK GARDE Lipovec 2052 2058 0
2013/2014 7 ŠK HPM TEC Hustopeče 1974 1953 Mlýnek Petr ŠK Duras BVK Královo Pole B 2214 2211 ½
2013/2014 6 ŠK HPM TEC Hustopeče 1974 1953 Dočekalová Alexandra Sportovní Klub Prostějov 1820 1865 0
2013/2014 5 ŠK HPM TEC Hustopeče 1974 1953 Dungl Martin Sokol Postoupky 2050 2060 0
2013/2014 4 ŠK HPM TEC Hustopeče 1974 1953 Vykydal František ŠK Lokomotiva Brno B 2153 2138 ½
2013/2014 3 ŠK HPM TEC Hustopeče 1974 1953 Dvouletý Pavel ŠK Staré Město B 2135 2133 1
2013/2014 2 ŠK HPM TEC Hustopeče 1974 1953 Hudaček Josef TJ Podlužan Prušánky 2040 2060 0
2012/2013 11 ŠK HPM TEC Hustopeče 1975 1945 Chmelíček Bronislav Moravská Slavia Brno 1941 1927 ½
2012/2013 10 ŠK HPM TEC Hustopeče 1975 1945 Fuchs Luděk ŠK Duras BVK B 2016 1957 1
2012/2013 9 ŠK HPM TEC Hustopeče 1975 1945 Kocáb Martin TJ Podlužan Prušánky 1100 1
2012/2013 8 ŠK HPM TEC Hustopeče 1975 1945 Svoboda Rostislav ŠK Zlín B 2035 2033 0
2012/2013 7 ŠK HPM TEC Hustopeče 1975 1945 Stuchlý Radim ŠK Staré Město B 1940 1928 1
2012/2013 6 ŠK HPM TEC Hustopeče 1975 1945 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno A 2030 2051 1
2012/2013 5 ŠK HPM TEC Hustopeče 1975 1945 Křížek František TJ ŠK Veselí nad Moravou 2000 1995 ½
2012/2013 4 ŠK HPM TEC Hustopeče 1975 1945 Vitula Jan ŠK KME-DDM Kuřim 1884 1898 0
2012/2013 3 ŠK HPM TEC Hustopeče 1975 1945 Trmač Radek TJ Spartak Adamov 1774 1756 1
2012/2013 2 ŠK HPM TEC Hustopeče 1975 1945 Bartas Pavel TJ FS NAPAJEDLA 1876 1909 0
2012/2013 1 ŠK HPM TEC Hustopeče 1975 1945 Šmíd Jan ŠK Staré Město C 1910 1921 ½
2011/2012 11 ŠK HPM TEC Hustopeče 1994 1963 Vicenec Roman T.J. Sokol Šumperk 2037 1990 ½
2011/2012 10 ŠK HPM TEC Hustopeče 1994 1963 Veselský František TJ Sokol Hošťálková 1979 1961 ½
2011/2012 9 ŠK HPM TEC Hustopeče 1994 1963 Náplava Pavel SK Boršice 1980 2015 ½
2011/2012 8 ŠK HPM TEC Hustopeče 1994 1963 Studený Radovan ŠK Staré Město B 2090 2099 0
2011/2012 7 ŠK HPM TEC Hustopeče 1994 1963 Šmíd Jan ŠK Staré Město C 1894 1903 ½
2011/2012 6 ŠK HPM TEC Hustopeče 1994 1963 Předínský Vladan TJ Podlužan Prušánky 1797 0
2011/2012 5 ŠK HPM TEC Hustopeče 1994 1963 Kredl Karel Spartak Adamov 2110 2106 ½
2011/2012 4 ŠK HPM TEC Hustopeče 1994 1963 Šudřich Radek Slavia Kroměříž B 2078 2077 0
2011/2012 3 ŠK HPM TEC Hustopeče 1994 1963 Bednář Jakub ŠK Lokomotiva Brno B 2134 2149 ½
2011/2012 2 ŠK HPM TEC Hustopeče 1994 1963 Beneš Miroslav ŠK Zlín C 1967 1961 ½
2011/2012 1 ŠK HPM TEC Hustopeče 1994 1963 Navrátil Josef TJ ŠK Veselí nad Moravou 2058 2019 0
2010/2011 11 ŠK HPM TEC Hustopeče 2003 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město B 2013 1
2010/2011 10 ŠK HPM TEC Hustopeče 2003 Křížek František SK Boršice 2055 0
2010/2011 9 ŠK HPM TEC Hustopeče 2003 Loubal Pavel TJ Spartak Adamov 2011 0
2010/2011 8 ŠK HPM TEC Hustopeče 2003 Mazoch Jiří Slavia Kroměříž 2106 0
2010/2011 7 ŠK HPM TEC Hustopeče 2003 Vlk Miroslav SPgŠ+G Znojmo 2046 0
2010/2011 6 ŠK HPM TEC Hustopeče 2003 Horsák Jan ŠK Staré Město C 2112 0
2010/2011 5 ŠK HPM TEC Hustopeče 2003 Petržela Pavel ŠK Holešov 2033 ½
2010/2011 4 ŠK HPM TEC Hustopeče 2003 Holman Radek TJ Sokol Postoupky 1870 0
2010/2011 3 ŠK HPM TEC Hustopeče 2003 Navrátil Josef TJ ŠK Veselí nad Moravou 1997 0
2010/2011 2 ŠK HPM TEC Hustopeče 2003 Beneš Miroslav ŠK Zlín C 1939 0
2010/2011 1 ŠK HPM TEC Hustopeče 2003 Lasák Radek SK Prostějov 2101 1
2009/2010 11 ŠK HPM TEC Hustopeče 2039 Studený Radovan ŠK Staré Město B 2101 ½
2009/2010 10 ŠK HPM TEC Hustopeče 2039 Svoboda Karel ŠK Lokomotiva Brno C 2063 ½
2009/2010 9 ŠK HPM TEC Hustopeče 2039 Berisha Fadil ŠK 64 Brno 2025 0
2009/2010 8 ŠK HPM TEC Hustopeče 2039 Petrovský Luděk Orel Ořechov 1000 1
2009/2010 7 ŠK HPM TEC Hustopeče 2039 Kořenek Petr ŠK Zlín B 2171 0
2009/2010 6 ŠK HPM TEC Hustopeče 2039 Michalčák Lubomír SPgŠ+G Znojmo 2091 ½
2009/2010 5 ŠK HPM TEC Hustopeče 2039 Šmíd Jan ŠK Staré Město C 1943 1
2009/2010 4 ŠK HPM TEC Hustopeče 2039 Lamser Tomáš ŠK Lokomotiva Brno A 1944 1
2009/2010 3 ŠK HPM TEC Hustopeče 2039 Šudřich Radek MKS Holešov 2103 ½
2009/2010 2 ŠK HPM TEC Hustopeče 2039 Vláčil Vladimír SK Prostějov 2060 1
2009/2010 1 ŠK HPM TEC Hustopeče 2039 Bačák Martin Slavia Kroměříž B 2022 0
2008/2009 11 ŠK HPM TEC Hustopeče 1993 Berisha Fadil ŠK 64 Brno 2014 0
2008/2009 10 ŠK HPM TEC Hustopeče 1993 Kubát Pavel Pila Ořechov B 1909 1
2008/2009 9 ŠK HPM TEC Hustopeče 1993 Fojtách Ivan TJ Znojmo 1975 1
2008/2009 8 ŠK HPM TEC Hustopeče 1993 Klenner Richard TJ ŠK Veselí nad Moravou 2026 1
2008/2009 7 ŠK HPM TEC Hustopeče 1993 Marek Jiří TJ Podlužan Prušánky 2027 0
2008/2009 6 ŠK HPM TEC Hustopeče 1993 Hyrš Martin ŠK KME-DDM Kuřim B 1957 ½
2008/2009 5 ŠK HPM TEC Hustopeče 1993 Číhal Jan ŠK YCNEGA Sokol Tišnov 1746 0
2008/2009 4 ŠK HPM TEC Hustopeče 1993 Švihel Karel ŠK Tetčice 2028 0
2008/2009 3 ŠK HPM TEC Hustopeče 1993 Lamser Tomáš ŠK Lokomotiva Brno D 1931 1
2008/2009 2 ŠK HPM TEC Hustopeče 1993 Chládek Vlastimil ŠK Garde Lipovec 2085 0
2008/2009 1 ŠK HPM TEC Hustopeče 1993 Kopkan Pavel ŠK Průkopník Petria Bystrc 1923 1
2007/2008 9 ŠK HPM TEC Hustopeče B 2005 Petráň Tomáš Šach Pavlov 1000 0
2007/2008 8 ŠK HPM TEC Hustopeče B 2005 Korcián Jan Tatran Poštorná D 1821 ½
2007/2008 7 ŠK HPM TEC Hustopeče B 2005 Jedlička Petr Velké Bílovice 1450 1
2007/2008 6 ŠK HPM TEC Hustopeče B 2005 Hálka Pavel Sokol Brumovice 1561 1
2007/2008 5 ŠK HPM TEC Hustopeče B 2005 Hlávka Miroslav Sokol Šakvice 1657 1
2007/2008 4 ŠK HPM TEC Hustopeče B 2005 Tatran Poštorná E 1
2007/2008 3 ŠK HPM TEC Hustopeče B 2005 Ciprys Radim Sokol Lanžhot 1783 0
2007/2008 11 ŠK HPM TEC Hustopeče 2005 Němec Miloslav TJ Tatran Poštorná 1963 0
2007/2008 10 ŠK HPM TEC Hustopeče 2005 Stuchlý Radim ŠK Staré Město C 1979 1
2007/2008 9 ŠK HPM TEC Hustopeče 2005 Fajstl František SK Prostějov 2140 ½
2007/2008 8 ŠK HPM TEC Hustopeče 2005 Trávníček Petr Tatran Litovel B 2096 ½
2007/2008 7 ŠK HPM TEC Hustopeče 2005 Kolašín Jan A64 PROCLIENT Grygov B 1953 ½
2007/2008 6 ŠK HPM TEC Hustopeče 2005 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž 2325 0
2007/2008 5 ŠK HPM TEC Hustopeče 2005 Šaňák František SK Boršice 1969 ½
2007/2008 4 ŠK HPM TEC Hustopeče 2005 Přenosil Jiří AŠK DA Olomouc 2066 ½
2007/2008 3 ŠK HPM TEC Hustopeče 2005 Hošková Jana ŠK Lokomotiva Brno C 2001 1
2007/2008 2 ŠK HPM TEC Hustopeče 2005 Šimek Jan ŠK Lokomotiva Brno B 2153 0
2007/2008 1 ŠK HPM TEC Hustopeče 2005 Kocián Miroslav ŠK Zlín B 2067 0
2006/2007 11 ŠK HPM TEC Hustopeče 2003 Holas Jaroslav Sokol Rudice 1903 1
2006/2007 10 ŠK HPM TEC Hustopeče 2003 Bohuslav Jan TJ Tatran Poštorná 2061 ½
2006/2007 9 ŠK HPM TEC Hustopeče 2003 Hampel David ŠK Tetčice 1839 1
2006/2007 8 ŠK HPM TEC Hustopeče 2003 Navrátil Josef TJ ŠK Veselí nad Moravou 2025 0
2006/2007 7 ŠK HPM TEC Hustopeče 2003 Martišek Karel ŠK Lokomotiva Brno E 1844 ½
2006/2007 6 ŠK HPM TEC Hustopeče 2003 Křena Bohuslav ŠK KME DDM Kuřim 1971 ½
2006/2007 5 ŠK HPM TEC Hustopeče 2003 Šafář Eduard TJ Sokol Bzenec 1752 ½
2006/2007 4 ŠK HPM TEC Hustopeče 2003 Schuster Petr BK Moravská Slavia Brno 1947 0
2006/2007 3 ŠK HPM TEC Hustopeče 2003 Provazník Ivan ŠK Hodonín 1970 1
2006/2007 2 ŠK HPM TEC Hustopeče 2003 Herec Jiří ŠK Lokomotiva Brno D 1989 ½
2005/2006 10 HPM TEC HUSTOPEČE 2025 Nejezchleb Drahoš SOKOL RUDICE 1873 ½
2005/2006 9 HPM TEC HUSTOPEČE 2025 Adam Petr SPgŠ+G ZNOJMO 2110 ½
2005/2006 8 HPM TEC HUSTOPEČE 2025 Sládek Vladislav ŠK 64 BRNO 2020 0
2005/2006 5 HPM TEC HUSTOPEČE 2025 Habina Martin GARDE LIPOVEC 2093 0
2005/2006 4 HPM TEC HUSTOPEČE 2025 Hromádko Martin SOKOL ZAJEČICE 2038 1
2005/2006 1 HPM TEC HUSTOPEČE 2025 Kubát Pavel OREL OŘECHOV 1914 ½
2005/2006 11 ŠK HRUŠOVANY N.J. 2025 Tvrdý Radovan UNIVERZITA BRNO 1809 0
2005/2006 9 ŠK HRUŠOVANY N.J. 2025 Fojt Leoš DURAS BRNO F 1763 1
2005/2006 7 ŠK HRUŠOVANY N.J. 2025 Svoboda Jiří SPgŠ+G ZNOJMO B 1887 1
2005/2006 6 ŠK HRUŠOVANY N.J. 2025 Zejda Karel ŠK 64 BRNO B 1854 0
2005/2006 3 ŠK HRUŠOVANY N.J. 2025 Řehůřek Lukáš PRŮKOPNÍK PETRIA 2186 0
2005/2006 2 ŠK HRUŠOVANY N.J. 2025 Cupák Břetislav SOKOL VRANOVICE 1735 1
2004/2005 11 ŠK Hustopeče 2054 Novák Vítězslav TJ Vinohrady Brno 1716 1
2004/2005 10 ŠK Hustopeče 2054 Sysel Michal TJ Bučovice 1968 ½
2004/2005 9 ŠK Hustopeče 2054 Mižák Ján Garde Lipovec 1918 1
2004/2005 8 ŠK Hustopeče 2054 Kusalík Roman ŠK Veselí nad Mor. 1942 ½
2004/2005 7 ŠK Hustopeče 2054 Lokaj Aleš Tatran Poštorná B 1836 0
2004/2005 6 ŠK Hustopeče 2054 Vymazal Bronislav Lokomotiva Brno B 2178 0
2004/2005 5 ŠK Hustopeče 2054 Špičák Petr TJ Sloup 1721 1
2004/2005 4 ŠK Hustopeče 2054 Krejčí Dalibor KME DDM Kuřim 1750 1
2004/2005 3 ŠK Hustopeče 2054 Messerschmidt Stanislav I. brněnská Brno 1974 0
2004/2005 2 ŠK Hustopeče 2054 Hnilička Michal Sokol Rudice 1748 1
2004/2005 1 ŠK Hustopeče 2054 Malá Anna Tatran Poštorná A 1974 0
2003/2004 11 ŠK Hustopeče 2106 Majer Jiří KME DDM Kuřim 2087 0
2003/2004 10 ŠK Hustopeče 2106 Laštovička Jiří TJ Sokol Bzenec 2114 ½
2003/2004 9 ŠK Hustopeče 2106 Nekvapil Pavel I. brněnská Brno 2003 ½
2003/2004 8 ŠK Hustopeče 2106 Švihel Karel ŠK 64 Brno 2130 1
2003/2004 7 ŠK Hustopeče 2106 Ling Bronislav ŠK Hodonín 2053 ½
2003/2004 6 ŠK Hustopeče 2106 Handl Martin TJ Sloup 2058 0
2003/2004 5 ŠK Hustopeče 2106 Pakosta Miroslav TJ Bučovice 2053 0
2003/2004 4 ŠK Hustopeče 2106 Němec Miloslav Tatran Poštorná B 2026 ½
2003/2004 3 ŠK Hustopeče 2106 Horký Jaroslav TJ Znojmo B 1937 1
2003/2004 2 ŠK Hustopeče 2106 Křížek František TJ Veselí nad Mor. 1972 1
2003/2004 1 ŠK Hustopeče 2106 Kupčík Zdeněk MKS Vyškov 2066 0