Hráč Podgorný Radim

Podgorný Radim

User Pic
Jméno: Podgorný Radim
Oddíl: ŠK Vysoké Mýto
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1704
Elo mezinárodní: 1688
ID: 6808
FIDE ID: 355380
Rok narození: 1964
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 SK Vysoke Myto B 1711 1722 Janeček Ondřej TJ Spartak Letohrad 1478 1477 0
2018/2019 9 SK Vysoke Myto B 1708 1722 Vodička Pavel SK Bohemia Pardubice 1992 1985 ½
2018/2019 7 SK Vysoke Myto B 1697 1722 Mazura Ondřej SK+Sokol Zamberk 0 1330 1
2018/2019 6 SK Vysoke Myto B 1704 1722 Kupsa Matěj TJ Lanskroun 1949 1917 ½
2018/2019 5 SK Vysoke Myto B 1704 1722 Jiroušek Jan 2222 SK Polabiny D 1763 1838 0
2018/2019 4 SK Vysoke Myto B 1708 1722 Bartošová Lucie SK pri DDM Litomysl 1890 1898 ½
2018/2019 3 SK Vysoke Myto B 1710 1722 Mastný Tomáš SK Usti nad Orlici B 1697 1673 ½
2018/2019 2 SK Vysoke Myto B 1710 1722 Šimek Zdeněk SK Usti nad Orlici A 1935 1943 0
2018/2019 1 SK Vysoke Myto B 1704 1722 Hromádko Martin Sokol Zajecice 1956 1945 0
2018/2019 11 Sachovy klub Chocen 1708 1722 Holásek Vojtěch SK Usti nad Orlici D 1795 1756 0
2018/2019 10 Sachovy klub Chocen 1708 1722 Netušil Jakub SK Usti nad Orlici C 1956 1929 0
2018/2019 9 Sachovy klub Chocen 1697 1722 Křeček Jiří SK Svitavy 1685 1653 ½
2018/2019 8 Sachovy klub Chocen 1697 1722 Kalousek Miroslav SO Horni Cermna 1757 1787 1
2018/2019 7 Sachovy klub Chocen 1704 1722 Bouchal Lukáš Sokol Mistrovice 1764 1751 ½
2018/2019 6 Sachovy klub Chocen 1704 1722 Pail Milan Proplast Ceska Trebova 1854 1861 0
2018/2019 5 Sachovy klub Chocen 1708 1722 Sojma Zdeněk TJ Slovan Moravska Trebova 1830 1864 0
2018/2019 4 Sachovy klub Chocen 1708 1722 Solil Roman TJ Lanskroun B 2033 1994 0
2018/2019 3 Sachovy klub Chocen 1710 1722 Sodomka Adam TJ Stefanydes Policka B 1919 1918 ½
2018/2019 2 Sachovy klub Chocen 1710 1722 Motl Ladislav SK Dolni Cermna 1622 1624 ½
2018/2019 1 Sachovy klub Chocen 1704 1722 Vaníček Jan SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1705 1705 1
2017/2018 11 SK Vysoke Myto B 1698 1727 Volf Jaroslav SK Usti nad Orlici A 1962 1965 ½
2017/2018 9 SK Vysoke Myto B 1692 1727 Linhart Zbyněk TJ SO Chrudim 1950 1942 ½
2017/2018 8 SK Vysoke Myto B 1700 1727 Kvapil Pavel 2222 SK Polabiny E 1432 1446 1
2017/2018 7 SK Vysoke Myto B 1700 1727 Kubeš Ivan Sokol Zajecice 1653 1659 0
2017/2018 6 SK Vysoke Myto B 1709 1727 Daněk Pavel SK Bohemia Pardubice 1917 1918 0
2017/2018 5 SK Vysoke Myto B 1709 1727 Roušar Zdeněk SO Hlinsko 1930 1915 0
2017/2018 4 SK Vysoke Myto B 1692 1727 Šváb Jiří SK pri DDM Litomysl 1900 1877 0
2017/2018 3 SK Vysoke Myto B 1692 1727 Kacálek Karel SK+Sokol Zamberk 1788 1799 0
2017/2018 2 SK Vysoke Myto B 1692 1727 Gregor Jiří 2222 SK Polabiny D 1757 1767 0
2017/2018 1 SK Vysoke Myto B 1733 1746 Vaculík Jakub TJ Lanskroun 1725 1715 ½
2016/2017 11 SK Vysoke Myto B 1752 1765 Šimek Zdeněk SK Usti nad Orlici B 1911 1925 0
2016/2017 9 SK Vysoke Myto B 1752 1765 Konrád František Sokol Zajecice 1828 1801 ½
2016/2017 8 SK Vysoke Myto B 1752 1765 Sedlák Petr Jiskra Hermanuv Mestec 1425 1502 0
2016/2017 7 SK Vysoke Myto B 1752 1765 Ludvík Tomáš 2222 SK Polabiny D 1830 1825 0
2016/2017 6 SK Vysoke Myto B 1752 1765 Hospodka Josef TJ CHS Chotebor 1957 1960 ½
2016/2017 5 SK Vysoke Myto B 1752 1765 Švanda Radek TJ Stefanydes Policka B 1783 1747 1
2016/2017 4 SK Vysoke Myto B 1752 1765 Vodička Martin SK Svitavy 1536 1606 ½
2016/2017 3 SK Vysoke Myto B 1752 1765 Janko Jan SK Rapid Pardubice C 1729 1754 1
2016/2017 2 SK Vysoke Myto B 1752 1765 Němec Pavel TJ SO Chrudim 2214 2241 0
2016/2017 1 SK Vysoke Myto B 1752 1765 Třasák Ondřej SK Bohemia Pardubice 1985 1981 0
2015/2016 11 TJ Spartak Choceň 1752 1765 Rusz Gustav ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1613 1611 1
2015/2016 10 TJ Spartak Choceň 1752 1765 Lorenc Adam TJ Spartak OEZ Letohrad 1824 1786 ½
2015/2016 9 TJ Spartak Choceň 1752 1765 Petrželka Karel Proplast Česká Třebová B 1856 1857 ½
2015/2016 8 TJ Spartak Choceň 1752 1765 Grepl Pavel Sokol Mistrovice 1892 1897 0
2015/2016 7 TJ Spartak Choceň 1752 1765 Brdíček David SK + Sokol Žamberk 1774 1742 0
2015/2016 6 TJ Spartak Choceň 1752 1765 Dostálek Vladimír ŠK Dolní Čermná 1512 1577 1
2015/2016 5 TJ Spartak Choceň 1752 1765 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička C 1855 1894 ½
2015/2016 4 TJ Spartak Choceň 1752 1765 Riedl Vladimír ŠK Svitavy B 1777 1771 ½
2015/2016 2 TJ Spartak Choceň 1752 1765 Mareš Petr ŠK Ústí nad Orlicí B 1961 1954 ½
2015/2016 1 TJ Spartak Choceň 1752 1765 Šebrle Jaroslav TJ Lanškroun B 1637 1736 ½
2015/2016 11 ŠK Vysoké Mýto B 1752 1765 Nešpůrek Jan 2222 ŠK Polabiny D 1430 1502 0
2015/2016 10 ŠK Vysoké Mýto B 1752 1765 Proplast Česká Třebová 1
2015/2016 9 ŠK Vysoké Mýto B 1752 1765 Daněk Pavel ŠK Bohemia Pardubice 1977 1946 ½
2015/2016 8 ŠK Vysoké Mýto B 1752 1765 Hájek Lukáš TJ Sokol Zaječice 2088 2079 ½
2015/2016 7 ŠK Vysoké Mýto B 1752 1765 Petrus Luděk TJ CHS Chotěboř 1959 1971 0
2015/2016 6 ŠK Vysoké Mýto B 1752 1765 Hrubeš Pavel TJ Lanškroun 2153 2150 0
2015/2016 5 ŠK Vysoké Mýto B 1752 1765 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička B 1855 1894 0
2015/2016 3 ŠK Vysoké Mýto B 1752 1765 Chvojka Antonín TJ Slovan Moravská Třebová 1768 1828 ½
2015/2016 2 ŠK Vysoké Mýto B 1752 1765 Havel František ŠK Svitavy 1798 1824 ½
2015/2016 1 ŠK Vysoké Mýto B 1752 1765 Seidl Zdeněk ŠK Rapid Pardubice C 1874 1842 ½
2014/2015 10 TJ Spartak Choceň 1771 1785 Motl Ladislav ŠK Dolní Čermná 1635 1640 ½
2014/2015 9 TJ Spartak Choceň 1771 1785 Brdíček David SK+Sokol Žamberk B 1711 1711 0
2014/2015 8 TJ Spartak Choceň 1771 1785 Lorenc Adam TJ Spartak OEZ Letohrad 1746 1810 1
2014/2015 7 TJ Spartak Choceň 1771 1785 Boháč Luboš TJ Lanškroun B 1562 ½
2014/2015 6 TJ Spartak Choceň 1771 1785 Šilar Josef TJ Sokol Horní Čermná 1560 1
2014/2015 5 TJ Spartak Choceň 1771 1785 Jasanský Karel Proplast Česká Třebová B 1689 1707 ½
2014/2015 4 TJ Spartak Choceň 1771 1785 Dvořák Eduard ŠO K a. s. Kunvald 1706 1669 1
2014/2015 2 TJ Spartak Choceň 1771 1785 Smola Jan ŠK Ústí nad Orlicí B 1827 1839 ½
2014/2015 1 TJ Spartak Choceň 1771 1785 Simon Jakub TJ Štefanydes Polička C 1580 1554 ½
2014/2015 11 ŠK Vysoké Mýto B 1771 1785 Šváb Jiří TJ Jiskra Litomyšl 1879 1843 ½
2014/2015 9 ŠK Vysoké Mýto B 1771 1785 Sukdolák Radek TJ CHS Chotěboř B 1826 1886 0
2014/2015 8 ŠK Vysoké Mýto B 1771 1785 Kuzmin Sergej ŠK Bohemia Pardubice 1870 1900 ½
2014/2015 7 ŠK Vysoké Mýto B 1771 1785 Kraus Ondřej ŠK Rapid Pardubice C 2022 2023 0
2014/2015 6 ŠK Vysoké Mýto B 1771 1785 Kastner Kamil Proplast Česká Třebová 1955 1927 ½
2014/2015 5 ŠK Vysoké Mýto B 1771 1785 Grepl Pavel TJ Slovan Moravská Třebová 1858 1857 0
2014/2015 4 ŠK Vysoké Mýto B 1771 1785 Lorenc Josef SK + Sokol Žamberk 1785 1825 ½
2014/2015 3 ŠK Vysoké Mýto B 1771 1785 Černovský Jiří TJ CHS Chotěboř A 2129 2126 0
2014/2015 2 ŠK Vysoké Mýto B 1771 1785 Solil Roman TJ Lanškroun 1978 1986 0
2014/2015 1 ŠK Vysoké Mýto B 1771 1785 Konrád František Sokol Zaječice 1844 1828 ½
2014/2015 11 ŠK Vysoké Mýto 1771 1785 Nešpor Jakub TJ Štefanydes Polička B 1765 1798 ½
2013/2014 10 ŠK Vysoké Mýto C 1795 1813 Tůma Jan TJ CHS Chotěboř B 1817 1911 0
2013/2014 8 ŠK Vysoké Mýto C 1795 1813 Kokeš Bohuslav TJ ŠO Chrudim C 2000 1945 ½
2013/2014 7 ŠK Vysoké Mýto C 1795 1813 Jerman Miloš TJ Štefanydes Polička D 1736 ½
2013/2014 6 ŠK Vysoké Mýto C 1795 1813 Seidl Zdeněk ŠK Rapid Pardubice D 1793 1856 ½
2013/2014 5 ŠK Vysoké Mýto C 1795 1813 Honek Jan Jiskra Heřmanův Městec 1861 1876 0
2013/2014 3 ŠK Vysoké Mýto C 1795 1813 Mazura Tomáš ŠK Bohemia Pardubice B 1952 1932 0
2013/2014 2 ŠK Vysoké Mýto C 1795 1813 Londin Milan ŠO Hlinsko 1757 1819 ½
2013/2014 1 ŠK Vysoké Mýto C 1795 1813 Pavlovec Vladimír ŠK Rapid Pardubice E 1845 1849 0
2013/2014 3 ŠK Vysoké Mýto B 1795 1813 Linhart Jan TJ CHS Chotěboř 2006 2020 0
2012/2013 10 ŠK Vysoké Mýto C 1812 1829 Honek Jan TJ ŠO Chrudim C 1813 1843 ½
2012/2013 9 ŠK Vysoké Mýto C 1812 1829 Pavlovec Vladimír Rapid Pardubice E 1838 0
2012/2013 8 ŠK Vysoké Mýto C 1812 1829 Kouba Petr 2222 ŠK Polabiny E 2010 1895 ½
2012/2013 5 ŠK Vysoké Mýto C 1812 1829 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička C 1927 1943 ½
2012/2013 4 ŠK Vysoké Mýto C 1812 1829 Horáček Michal ŠK Bohemia Pardubice B 2031 2005 ½
2012/2013 3 ŠK Vysoké Mýto C 1812 1829 Marcinko Patrik ŠK Rapid Teenagers 1766 1763 0
2012/2013 2 ŠK Vysoké Mýto C 1812 1829 Vančura Daniel 2222 ŠK Polabiny F 1743 1738 0
2012/2013 1 ŠK Vysoké Mýto C 1812 1829 Navrátil Václav TJ Spartak Choceň 1673 1
2012/2013 11 ŠK Vysoké Mýto B 1812 1829 Daněk Pavel ŠK Bohemia Pardubice 1948 1926 0
2012/2013 4 ŠK Vysoké Mýto B 1812 1829 Krejčík Tomáš TJ CHS Chotěboř 1953 1894 1
2012/2013 3 ŠK Vysoké Mýto B 1812 1829 Vančura Daniel 2222 ŠK Polabiny D 1743 1738 0
2011/2012 8 TJ Spartak Choceň 1808 1812 Štěpán Josef Rapid Pardubice E 1000 0
2011/2012 7 TJ Spartak Choceň 1808 1812 Frgalová Hana 2222 ŠK Polabiny E 1532 1537 ½
2011/2012 11 ŠK Vysoké Mýto C 1808 1812 Tůma Jiří TJ CHS Chotěboř 2271 2294 0
2011/2012 10 ŠK Vysoké Mýto C 1808 1812 Starý Lukáš TJ Jiskra Heřmanův Městec 1904 1918 0
2011/2012 9 ŠK Vysoké Mýto C 1808 1812 Jelínek Václav ŠK Bohemia Pardubice 2041 2051 ½
2011/2012 8 ŠK Vysoké Mýto C 1808 1812 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim B 2240 2245 0
2011/2012 7 ŠK Vysoké Mýto C 1808 1812 Sojma Zdeněk TJ Slovan Moravská Třebová 1976 1
2011/2012 6 ŠK Vysoké Mýto C 1808 1812 Hennig Thomas Rapid Pardubice C 2022 2064 0
2011/2012 5 ŠK Vysoké Mýto C 1808 1812 Kalous Tomáš SK+Sokol Žamberk 1889 1889 1
2011/2012 4 ŠK Vysoké Mýto C 1808 1812 Daniel Martin TJ Jiskra Litomyšl 2105 2094 1
2011/2012 3 ŠK Vysoké Mýto C 1808 1812 Hurt Lukáš TJ Lokomotiva Česká Třebová 2115 2117 0
2011/2012 2 ŠK Vysoké Mýto C 1808 1812 Paščenko Jaromír TJ Štefanydes Polička 2083 2077 0
2011/2012 1 ŠK Vysoké Mýto C 1808 1812 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto B 2023 2006 0
2010/2011 11 ŠK Vysoké Mýto "C" 1753 Ambrož Antonín TJ Lanškroun 2087 ½
2010/2011 10 ŠK Vysoké Mýto "C" 1753 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny "C" 2024 0
2010/2011 9 ŠK Vysoké Mýto "C" 1753 Šimek Zdeněk TJ Lokomotiva Česká Třebová 1883 0
2010/2011 8 ŠK Vysoké Mýto "C" 1753 Zeman Arnošt TJ Štefanydes Polička 1995 0
2010/2011 7 ŠK Vysoké Mýto "C" 1753 Němec Bohumil TJ ŠO Chrudim "B" 1821 ½
2010/2011 6 ŠK Vysoké Mýto "C" 1753 Kylar Pavel TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1898 1
2010/2011 5 ŠK Vysoké Mýto "C" 1753 Merta Josef TJ Spartak OEZ Letohrad 1855 ½
2010/2011 4 ŠK Vysoké Mýto "C" 1753 Mazura Miloš SK + Sokol Žamberk 1907 0
2010/2011 3 ŠK Vysoké Mýto "C" 1753 Švécar Jiří ŠK Vysoké Mýto "B" 1883 0
2010/2011 2 ŠK Vysoké Mýto "C" 1753 Veselý Emanuel Rapid Pardubice 1851 ½
2010/2011 1 ŠK Vysoké Mýto "C" 1753 Novotný Tomáš TJ CHS Chotěboř 1920 1
2009/2010 11 ŠK Vysoké Mýto C"" 1734 TJ Lanškroun 1
2009/2010 10 ŠK Vysoké Mýto C"" 1734 Krejčík Tomáš CHS Chotěboř 1916 ½
2009/2010 9 ŠK Vysoké Mýto C"" 1734 Vorel Bohuslav 2222 ŠK Polabiny D"" 1728 1
2009/2010 7 ŠK Vysoké Mýto C"" 1734 Mareš Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1706 0
2009/2010 6 ŠK Vysoké Mýto C"" 1734 Petráž Martin Lokomotiva Česká Třebová 1930 0
2009/2010 5 ŠK Vysoké Mýto C"" 1734 Tuvšinbajar Dorjkhú Synpo Pardubice 2035 ½
2009/2010 4 ŠK Vysoké Mýto C"" 1734 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny C"" 2049 0
2009/2010 3 ŠK Vysoké Mýto C"" 1734 Felcman Tomáš TJ Spartak OEZ Letohrad 1933 1
2009/2010 2 ŠK Vysoké Mýto C"" 1734 Mareš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2050 0
2009/2010 1 ŠK Vysoké Mýto C"" 1734 Švécar Jiří ŠK Vysoké Mýto B"" 1875 ½
2008/2009 11 Jiskra RMSK Nový Bydžov 1693 Pochop Karel TJ Lázně Bělohrad 1795 1
2008/2009 10 Jiskra RMSK Nový Bydžov 1693 Duczynski Petr TJ Nová Paka 1979 0
2008/2009 9 Jiskra RMSK Nový Bydžov 1693 Kopřiva Pavel SK HSM Trutnov 0
2008/2009 8 Jiskra RMSK Nový Bydžov 1693 Albrecht Zdeněk TJ Baník Žacléř 1749 ½
2008/2009 7 Jiskra RMSK Nový Bydžov 1693 Pavlíček Miroslav Šachový klub Lípa C 2028 0
2008/2009 6 Jiskra RMSK Nový Bydžov 1693 Rusnák Jan TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1980 0
2008/2009 4 Jiskra RMSK Nový Bydžov 1693 Kunc Milan TJ Loko Trutnov 1597 1
2008/2009 3 Jiskra RMSK Nový Bydžov 1693 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové nad Labem B 1871 1
2008/2009 2 Jiskra RMSK Nový Bydžov 1693 Langr Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1720 1
2008/2009 1 Jiskra RMSK Nový Bydžov 1693 Volf Michal Šachový klub Lípa D 1776 1
2007/2008 11 Jiskra RMSK Nový Bydžov 1665 Krňávek Michal ŠK AD Jičín B 2008 0
2007/2008 9 Jiskra RMSK Nový Bydžov 1665 Kmiecik Wojciech Baník Žacléř 2042 1
2007/2008 8 Jiskra RMSK Nový Bydžov 1665 Luštinec Vladimír TJ Lázně Bělohrad 2003 0
2007/2008 7 Jiskra RMSK Nový Bydžov 1665 Pražák Pavel ŠK Lípa C 1792 0
2007/2008 6 Jiskra RMSK Nový Bydžov 1665 Hanuš Pavel ŠK HSM Trutnov 1644 ½
2007/2008 5 Jiskra RMSK Nový Bydžov 1665 Ulman Tomáš TJ Tatran Hostinné 1482 1
2007/2008 4 Jiskra RMSK Nový Bydžov 1665 Rozkovec Ludvík ORTEX RETA Hradec Králové 1734 1
2007/2008 3 Jiskra RMSK Nový Bydžov 1665 Řehák Ladislav TJ Dvůr Králové n. Labem B 1603 1
2007/2008 2 Jiskra RMSK Nový Bydžov 1665 Tázlar Petr TJ Jiskra Hořice B 1564 1
2007/2008 1 Jiskra RMSK Nový Bydžov 1665 Fiebinger Zdeněk Lokomotiva Trutnov 1785 0
2006/2007 11 Jiskra RMSK Nový Bydžov 1652 Láska Tomáš TJ Lomnice nad Popelkou 1752 0
2006/2007 8 Jiskra RMSK Nový Bydžov 1652 Rejman Jindřich SK policie Valdice 1546 1
2006/2007 7 Jiskra RMSK Nový Bydžov 1652 Sůva Josef Baník Žacléř 1849 ½
2006/2007 6 Jiskra RMSK Nový Bydžov 1652 Košťálek Vlastislav Lokomotiva Trutnov 1746 1
2006/2007 5 Jiskra RMSK Nový Bydžov 1652 Nedbal Rudolf ŠK AD Jičín B 1784 0
2006/2007 4 Jiskra RMSK Nový Bydžov 1652 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové nad Labem B 1845 ½
2006/2007 2 Jiskra RMSK Nový Bydžov 1652 Němec Otakar Slavia Hradec Králové E 1885 ½
2006/2007 1 Jiskra RMSK Nový Bydžov 1652 Koza Misha ŠK Lípa C 1819 0
2005/2006 11 Jiskra RMSK Nový Bydžov 1657 Buchar Petr ŠK AD Jičín B 2042 0
2005/2006 10 Jiskra RMSK Nový Bydžov 1657 Syrůček Petr Baník Žacléř 1763 0
2005/2006 9 Jiskra RMSK Nový Bydžov 1657 Fiebinger Zdeněk ŠK HSM Trutnov 1783 0
2005/2006 7 Jiskra RMSK Nový Bydžov 1657 Rejman Jindřich SK policie Valdice 1557 1
2005/2006 6 Jiskra RMSK Nový Bydžov 1657 Luštinec Vladimír TJ Jiskra Hořice B 1973 0
2005/2006 5 Jiskra RMSK Nový Bydžov 1657 Novák František TJ Lomnice nad Popelkou 1865 1
2005/2006 4 Jiskra RMSK Nový Bydžov 1657 Baláž René TJ Lázně Bělohrad 2029 0
2005/2006 3 Jiskra RMSK Nový Bydžov 1657 Rusnák Jan TJ Dvůr Králové nad Labem B 1803 0
2005/2006 2 Jiskra RMSK Nový Bydžov 1657 Jána Michal Lokomotiva Trutnov 1718 0
2004/2005 7 J.RMSK Nový Bydžov 1655 Dlouhý Milan TJ Lomnice n.P. 1825 ½
2004/2005 6 J.RMSK Nový Bydžov 1655 Müller Gerhard Baník Žacléř 1562 ½
2004/2005 5 J.RMSK Nový Bydžov 1655 Košťálek Vlastislav Lokomotiva Trutnov 1715 ½
2004/2005 3 J.RMSK Nový Bydžov 1655 Kroužek Bohuslav TJ Lázně Bělohrad 1823 0
2004/2005 2 J.RMSK Nový Bydžov 1655 Pražák Pavel ŠK Lípa C 1827 ½
2004/2005 1 J.RMSK Nový Bydžov 1655 Kulhánek Josef TJ Tatran Hostinné 1658 ½
2003/2004 11 Jiskra RMSK Nový Bydžov 1644 Sládek Jaroslav ŠK AD Jičín B 1732 0
2003/2004 10 Jiskra RMSK Nový Bydžov 1644 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové "B" 1710 1
2003/2004 8 Jiskra RMSK Nový Bydžov 1644 Janák Jaroslav Tatran Hostinné 1806 ½
2003/2004 6 Jiskra RMSK Nový Bydžov 1644 Zedníček Jiří Sokol Nová Paka "B" 1580 1
2003/2004 4 Jiskra RMSK Nový Bydžov 1644 Pávek Vladimír ŠK HSM Trutnov 1664 0
2003/2004 2 Jiskra RMSK Nový Bydžov 1644 Vampola Karel Sokol Hradec Králové "B" 1357 1
2003/2004 1 Jiskra RMSK Nový Bydžov 1644 Kykal Zbyněk Lázně Bělohrad 1789 ½