Hráč Slepánek Jan

Slepánek Jan

User Pic
Jméno: Slepánek Jan
Oddíl: Sportovní klub Vyškov
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1673
Elo mezinárodní: 1725
ID: 3396
FIDE ID: 350770
Rok narození: 1955
Třída trenéra: 4
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 Sportovní klub Vyškov A 1793 1729 Sedlář Vlastimil Klub šachistů TJ Bučovice 0 1580 1 soutěž
2019/2020 8 Sportovní klub Vyškov A 1793 1729 Zabloudil Ivo ŠO TP Habrovany 0 1495 ½ soutěž
2019/2020 4 Sportovní klub Vyškov A 1793 1729 Füri Jan ŠO MKS Vyškov T 0 0 1 soutěž
2019/2020 3 Sportovní klub Vyškov A 1793 1729 Pukowietz Patrik Sportovní klub Vyškov B 0 1075 1 soutěž
2019/2020 2 Sportovní klub Vyškov A 1793 1729 Švejnoha Jakub ŠK Svornost Rousínovec 0 1280 1 soutěž
2019/2020 1 Sportovní klub Vyškov A 1793 1729 Provazník Rafael Sportovní klub Vyškov C 0 1214 ½ soutěž
2018/2019 9 MKS Vyškov "B" 1776 1746 Vašíček Jiří TJ Sloup 0 1360 0 soutěž
2018/2019 8 MKS Vyškov "B" 1776 1746 Buš Miroslav ASK Blansko 0 1635 1 soutěž
2018/2019 5 MKS Vyškov "B" 1776 1746 Vaňhara Jan Slavia Boskovice "B" 0 1390 1 soutěž
2018/2019 1 MKS Vyškov "B" 1776 1746 Pospíšil Patrik ŠK Lokomotiva Brno "B" 0 1708 1 soutěž
2018/2019 9 Sportovní klub Vyškov, z.s. A 1793 1746 Blažek Pavel ŠK Svornost Rousínovec 1745 1786 0 soutěž
2018/2019 8 Sportovní klub Vyškov, z.s. A 1793 1746 Kučera Tomáš ŠK DDM Slavkov u Brna B 0 0 1 soutěž
2018/2019 6 Sportovní klub Vyškov, z.s. A 1776 1746 Čermák Tomáš MKS Vyškov S 1714 1689 ½ soutěž
2018/2019 5 Sportovní klub Vyškov, z.s. A 1776 1746 Zabloudil Ivo ŠO TP Habrovany B 0 1488 ½ soutěž
2018/2019 4 Sportovní klub Vyškov, z.s. A 1776 1746 Hejdušek Ondřej ŠK DDM Slavkov u Brna A 0 1626 0 soutěž
2018/2019 2 Sportovní klub Vyškov, z.s. A 1776 1746 Majetič Radim MKS Vyškov C 0 1765 ½ soutěž
2018/2019 1 Sportovní klub Vyškov, z.s. A 1776 1746 Hruška Marek Sportovní klub Vyškov, z.s. B 1372 1435 ½ soutěž
2018/2019 8 MKS Vyškov 1776 1746 Košata Jan ŠK Kuřim 2085 2092 1 soutěž
2017/2018 7 MKS Vyškov "B" 1837 1773 Žitný Michal ŠK Lokomotiva Brno "C" 1751 1773 0 soutěž
2017/2018 6 MKS Vyškov "B" 1837 1773 Polách Daneš Sokol Rudice 1972 1967 0 soutěž
2017/2018 5 MKS Vyškov "B" 1837 1773 Tichý David Spartak Adamov "B" 1999 1806 1 soutěž
2016/2017 9 MKS Vyškov "B" 1788 1788 Baláž František TJ Sloup 1705 0 soutěž
2016/2017 5 MKS Vyškov "B" 1788 1788 Zeman Arnošt Moravská Slavia Brno "C" 1968 1983 0 soutěž
2016/2017 4 MKS Vyškov "B" 1788 1788 Komprda Petr ŠK Garde Lipovec "B" 2009 2009 0 soutěž
2016/2017 3 MKS Vyškov "B" 1788 1788 Nejezchleb Drahoš Rudice "A" 2028 1773 ½ soutěž
2016/2017 2 MKS Vyškov "B" 1788 1788 Moc Martin ASK Blansko 1742 1 soutěž
2016/2017 1 MKS Vy�kov 1788 1788 Staněk Stanislav Jezdci Jundrov 1971 2013 0 soutěž
2015/2016 9 Sportovní klub Vyškov A 1788 1788 Němec Josef ŠO TP Habrovany B 1559 1 soutěž
2015/2016 5 Sportovní klub Vyškov A 1788 1788 Štrublík Martin TJ Bučovice 1334 1 soutěž
2015/2016 4 Sportovní klub Vyškov A 1788 1788 Hejdušek Ondřej ŠK DDM Slavkov u Brna 1622 0 soutěž
2015/2016 3 Sportovní klub Vyškov A 1788 1788 Kocman Richard ŠO TP Habrovany A 1770 0 soutěž
2015/2016 6 MKS Vyškov "B" 1788 1788 Matuška Jan Sokol Rudice 1775 0 soutěž
2015/2016 5 MKS Vyškov "B" 1788 1788 Snášel Michal ŠK Kuřim "B" 1699 1725 1 soutěž
2015/2016 1 MKS Vyškov "B" 1788 1788 Dvořáček Filip Makkabi Boskovice 1788 1811 0 soutěž
2014/2015 6 Sportovní klub Vyškov A 1732 Majetič Radim MKS Vyškov C 1764 ½ soutěž
2014/2015 5 Sportovní klub Vyškov A 1732 Štrublík Martin TJ Bučovice B 1168 ½ soutěž
2014/2015 4 Sportovní klub Vyškov A 1732 Hejdušek Ondřej ŠK DDM Slavkov u Brna A 1606 1 soutěž
2014/2015 3 Sportovní klub Vyškov A 1732 Kocman Richard ŠO TP Habrovany A 1761 0 soutěž
2014/2015 2 Sportovní klub Vyškov A 1732 Čermák Tomáš MKS Vyškov S 1736 1759 ½ soutěž
2014/2015 1 Sportovní klub Vyškov A 1732 Slepánková Radka Sportovní klub Vyškov B 2011 1948 ½ soutěž
2014/2015 9 MKS Vyškov B 1732 Krejčí Dalibor ŠK Sokol Tišnov 1916 1900 0 soutěž
2014/2015 7 MKS Vyškov B 1732 ASK Blansko 1 soutěž
2014/2015 6 MKS Vyškov B 1732 Hyrš Martin ŠK Kuřim B 1923 1896 ½ soutěž
2014/2015 5 MKS Vyškov B 1732 Marko Daniel ŠK Lokomotiva Brno D 1743 1743 0 soutěž
2014/2015 4 MKS Vyškov B 1732 Zapletal Karel ŠK Jevíčko 1662 1 soutěž
2014/2015 3 MKS Vyškov B 1732 Crhonek Vítězslav Sokol Rudice 1737 1 soutěž
2014/2015 2 MKS Vyškov B 1732 Krejčí Petr ŠK Garde Lipovec C 1772 1 soutěž
2014/2015 1 MKS Vyškov B 1732 Mikulášek Petr TJ Sloup 1628 1 soutěž
2013/2014 7 Sportovní klub Vyškov 1738 Kocman Richard ŠO TP Habrovany A 1745 0 soutěž
2013/2014 5 Sportovní klub Vyškov 1738 Matyáš Jiří ŠK DDM Slavkov u Brna 1439 ½ soutěž
2013/2014 1 Sportovní klub Vyškov 1738 Němec Josef ŠO TP Habrovany B 1625 ½ soutěž
2013/2014 9 MKS Vyškov B 1738 Svoboda Ivo ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1994 1992 ½ soutěž
2013/2014 8 MKS Vyškov B 1738 Cupal Miroslav TJ Podlužan Prušánky B 2015 2010 0 soutěž
2013/2014 6 MKS Vyškov B 1738 Veselý Jaromír ŠK Lokomotiva Brno F 1961 1966 1 soutěž
2013/2014 5 MKS Vyškov B 1738 Matula Roman Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1864 1 soutěž
2013/2014 3 MKS Vyškov B 1738 Pešák Roman ŠK Hodonín 1996 1966 0 soutěž
2013/2014 2 MKS Vyškov B 1738 Šebek Jan VSK Univerzita Brno 1833 1 soutěž
2013/2014 1 MKS Vyškov B 1738 Uřičář Zdeněk TJ ŠK Veselí nad Moravou B 1982 1940 0 soutěž
2012/2013 7 Sportovní klub Vyškov 1752 Švestka Jiří TJ Bučovice 1788 1 soutěž
2012/2013 5 Sportovní klub Vyškov 1752 Spáčil Leoš ŠO TP Habrovany A 1926 1905 1 soutěž
2012/2013 11 MKS Vyškov "C" 1752 Horák Jan ŠK Jevíčko 1708 1 soutěž
2012/2013 10 MKS Vyškov "C" 1752 Heinz Martin Spartak Adamov "B" 1000 ½ soutěž
2012/2013 9 MKS Vyškov "C" 1752 Pučálka Vojtěch ŠK Sokol Tišnov 1919 1919 0 soutěž
2012/2013 8 MKS Vyškov "C" 1752 Veselý Jindřich TJ Sloup 1846 0 soutěž
2012/2013 7 MKS Vyškov "C" 1752 Kudla Vladimír ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1958 1914 ½ soutěž
2012/2013 6 MKS Vyškov "C" 1752 Hnilička Michal Sokol Rudice 1878 1810 ½ soutěž
2012/2013 5 MKS Vyškov "C" 1752 Veselý Miroslav Makkabi Boskovice 1707 0 soutěž
2012/2013 4 MKS Vyškov "C" 1752 Kocman Richard MKS Vyškov "B" 1734 ½ soutěž
2012/2013 3 MKS Vyškov "C" 1752 Hloušek Zdeněk ŠK Garde Lipovec "C" 1938 1938 0 soutěž
2012/2013 2 MKS Vyškov "C" 1752 Ševčík Milan ŠK Garde Lipovec "B" 1714 1 soutěž
2012/2013 1 MKS Vyškov "C" 1752 Moc Martin ASK Blansko 1554 0 soutěž
2011/2012 7 Sportovní klub Vyškov B 1767 Kocman Richard ŠOTP Habrovany A 1761 ½ soutěž
2011/2012 6 Sportovní klub Vyškov B 1767 Zbořil Radomír MKS Vyškov C 1687 ½ soutěž
2011/2012 5 Sportovní klub Vyškov B 1767 Kunčar Petr ŠK ZŠ Brankovice 2124 2117 0 soutěž
2011/2012 4 Sportovní klub Vyškov B 1767 Sedlář Vlastimil TJ Bucovice B 1597 ½ soutěž
2011/2012 3 Sportovní klub Vyškov B 1767 Cupák Břetislav ŠK DDM Slavkov u Brna 1725 1 soutěž
2011/2012 2 Sportovní klub Vyškov B 1767 Němec Josef ŠOTP Habrovany B 1649 1 soutěž
2011/2012 1 Sportovní klub Vyškov B 1767 Jireš Jiří Sportovní klub Vyškov A 1785 1750 0 soutěž
2011/2012 11 MKS Vyškov "B" 1767 Pokladník Martin TJ Sloup 1873 ½ soutěž
2011/2012 10 MKS Vyškov "B" 1767 Hyrš Martin ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1976 1973 ½ soutěž
2011/2012 9 MKS Vyškov "B" 1767 Zemánek Jan ŠK Jevíčko 1836 1908 ½ soutěž
2011/2012 8 MKS Vyškov "B" 1767 Hloušek Zdeněk ŠK Garde Lipovec "B" 1891 1 soutěž
2011/2012 7 MKS Vyškov "B" 1767 Ševčík Leoš Makkabi Boskovice 1925 ½ soutěž
2011/2012 6 MKS Vyškov "B" 1767 Nečas Michal ŠK Garde Lipovec "C" 1763 1 soutěž
2011/2012 5 MKS Vyškov "B" 1767 Moc Roman ASK Blansko 1741 0 soutěž
2011/2012 4 MKS Vyškov "B" 1767 Šebek Jan Spartak Adamov "B 1815 0 soutěž
2011/2012 3 MKS Vyškov "B" 1767 Rada Michal Sokol Rudice 2060 2119 0 soutěž
2011/2012 1 MKS Vyškov "B" 1767 Rozumek Vlastimil MKS Vyškov "A" 2092 2092 0 soutěž
2010/2011 7 Sportovní klub DDM Vyškov 1774 Marko Daniel TJ Bucovice C 1100 1 soutěž
2010/2011 6 Sportovní klub DDM Vyškov 1774 Sedlář Vlastimil TJ Bucovice B 1581 1 soutěž
2010/2011 5 Sportovní klub DDM Vyškov 1774 Němec Josef ŠO TP Habrovany B 1654 1 soutěž
2010/2011 4 Sportovní klub DDM Vyškov 1774 Rozumek Vlastimil MKS Vyškov C 2008 ½ soutěž
2010/2011 3 Sportovní klub DDM Vyškov 1774 Jandl Miroslav ŠO TP Habrovany A 1811 0 soutěž
2010/2011 2 Sportovní klub DDM Vyškov 1774 Kutsevych Igor ŠK ZŠ Brankovice 1000 ½ soutěž
2010/2011 1 Sportovní klub DDM Vyškov 1774 Hejdušek Ondřej ŠK DDM Slavkov u Brna 1615 1 soutěž
2010/2011 11 MKS Vyškov "B" 1774 Hubený Pavel Makkabi Boskovice 1825 1 soutěž
2010/2011 9 MKS Vyškov "B" 1774 Hudec Zdeněk TJ Sloup 1829 ½ soutěž
2010/2011 8 MKS Vyškov "B" 1774 Trmač Radek Spartak Adamov "B" 1724 ½ soutěž
2010/2011 7 MKS Vyškov "B" 1774 Paluch Ladislav ŠK Garde Lipovec "B" ½ soutěž
2010/2011 5 MKS Vyškov "B" 1774 Krejčí Dalibor ŠK Sokol Tišnov 1873 0 soutěž
2010/2011 4 MKS Vyškov "B" 1774 Polách Daneš Sokol Rudice 1973 0 soutěž
2010/2011 3 MKS Vyškov "B" 1774 Rumián Libor ŠK Jevíčko 1824 1 soutěž
2010/2011 2 MKS Vyškov "B" 1774 Hyrš Martin ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1996 ½ soutěž
2010/2011 1 MKS Vyškov "B" 1774 Rozumek Vlastimil MKS Vyškov "A" 2008 0 soutěž
2009/2010 9 DDM Vyskov B 1809 Cupák Břetislav DDM Slavkov A 1706 0 soutěž
2009/2010 8 DDM Vyskov B 1809 Kocman Richard SOTP Habrovany A 1823 ½ soutěž
2009/2010 7 DDM Vyskov B 1809 Hradil Radek MKS Vyskov C 1834 0 soutěž
2009/2010 6 DDM Vyskov B 1809 Němec Josef SOTP Habrovany B 1647 1 soutěž
2009/2010 5 DDM Vyskov B 1809 Hejdušek Ondřej DDM Slavkov B 1632 ½ soutěž
2009/2010 3 DDM Vyskov B 1809 Sedlář Vít TJ Bucovice B 1880 ½ soutěž
2009/2010 2 DDM Vyskov B 1809 Pokorný Tomáš TJ Bucovice C 1566 ½ soutěž
2009/2010 1 DDM Vyskov B 1809 Slepánková Radka DDM Vyskov A 1977 ½ soutěž
2009/2010 11 MKS Vyskov B 1809 Saida Jan ASK Blansko 1833 1 soutěž
2009/2010 9 MKS Vyskov B 1809 Masák Pavel TJ Spartak Adamov B 2084 0 soutěž
2009/2010 8 MKS Vyskov B 1809 Flašar Roman SK Garde Lipovec B 1912 1 soutěž
2009/2010 7 MKS Vyskov B 1809 Hnilička Michal Sokol Rudice A 1816 1 soutěž
2009/2010 6 MKS Vyskov B 1809 Sekanina Jiří SK Garde Lipovec A 2121 0 soutěž
2009/2010 5 MKS Vyskov B 1809 Hudec Zdeněk TJ Sloup 1830 ½ soutěž
2009/2010 4 MKS Vyskov B 1809 Dobeš Dušan Makkabi Boskovice 2109 0 soutěž
2009/2010 3 MKS Vyskov B 1809 Navrátil Jiří SK Sokol Tisnov 1948 0 soutěž
2009/2010 2 MKS Vyskov B 1809 Kunc Alois Sokol Rudice B 1547 1 soutěž
2009/2010 1 MKS Vyskov B 1809 Kupčík Zdeněk MKS Vyskov A 2020 ½ soutěž
2008/2009 11 MKS Vyskov "B" 1782 Drahovzal Milan SK GARDE Lipovec "B" 1764 1 soutěž
2008/2009 10 MKS Vyskov "B" 1782 Vachek Jiří SK Lokomotiva Brno "E" 1812 ½ soutěž
2008/2009 9 MKS Vyskov "B" 1782 Švehla Karel TJ Spartak Adamov 2136 ½ soutěž
2008/2009 5 MKS Vyskov "B" 1782 Ševčík Leoš Makkabi Boskovice 1895 0 soutěž
2008/2009 4 MKS Vyskov "B" 1782 Jirásek Pavel SK Jevicko 1681 1 soutěž
2008/2009 2 MKS Vyskov "B" 1782 Kratochvil Jiří SK GARDE Lipovec "C" 1529 ½ soutěž
2008/2009 1 MKS Vyskov "B" 1782 Kupčík Zdeněk MKS Vyskov "A" 2029 0 soutěž
2008/2009 10 DDM Vyskov 1782 Jandl Miroslav SO TP Habrovany 1853 0 soutěž
2008/2009 8 DDM Vyskov 1782 Hejdušek Ondřej DDM Slavkov 1620 0 soutěž
2008/2009 6 DDM Vyskov 1782 Majetič Radim MKS Vyskov C 1765 ½ soutěž
2008/2009 5 DDM Vyskov 1782 Jandl Miroslav SO TP Habrovany 1853 ½ soutěž
2008/2009 3 DDM Vyskov 1782 Hejdušek Ondřej DDM Slavkov 1620 1 soutěž
2008/2009 2 DDM Vyskov 1782 Mourycová Jana TJ Bucovice B 1535 ½ soutěž
2007/2008 11 MKS Vyskov B 1757 Švestka Jiří KS TJ Bucovice 1795 ½ soutěž
2007/2008 10 MKS Vyskov B 1757 Zikan Karel SK Lokomotiva Brno E 1822 ½ soutěž
2007/2008 9 MKS Vyskov B 1757 Polách Daneš TJ Spartak Adamov 1987 0 soutěž
2007/2008 8 MKS Vyskov B 1757 Boháček Milan Makkabi Boskovice 1000 ½ soutěž
2007/2008 7 MKS Vyskov B 1757 Kunc Alois Sokol Rudice C 1508 1 soutěž
2007/2008 6 MKS Vyskov B 1757 Matuška Jan Sokol Rudice B 1720 0 soutěž
2007/2008 5 MKS Vyskov B 1757 Nečas Michal SK Garde Lipovec B 1742 1 soutěž
2007/2008 4 MKS Vyskov B 1757 Špičák Petr TJ Sloup 1791 ½ soutěž
2007/2008 3 MKS Vyskov B 1757 Antošovský Vlastimil SK Jevicko 1712 1 soutěž
2007/2008 2 MKS Vyskov B 1757 Krupica Pavel SK KME-DDM Kurim B 1915 0 soutěž
2007/2008 1 MKS Vyskov B 1757 Kocman Richard MKS Vyskov A 1877 0 soutěž
2006/2007 11 MKS Vyškov B 1792 Točev Dosi ŠK Lokomotiva Brno F 1745 ½ soutěž
2006/2007 10 MKS Vyškov B 1792 Hloušek Zdeněk ŠK Garde Lipovec B 1833 ½ soutěž
2006/2007 9 MKS Vyškov B 1792 Šandera Jiří ŠK TJ Komořany 1735 ½ soutěž
2006/2007 8 MKS Vyškov B 1792 Antošovský Vlastimil ŠK Jevíčko 1666 ½ soutěž
2006/2007 7 MKS Vyškov B 1792 Matuška Jan Sokol Rudice C 1695 ½ soutěž
2006/2007 6 MKS Vyškov B 1792 Saida Jan Sokol Rudice B 1851 0 soutěž
2006/2007 5 MKS Vyškov B 1792 Šmehlík Jaroslav TJ Spartak Adamov A 1862 0 soutěž
2006/2007 4 MKS Vyškov B 1792 Ševčík Leoš TJ Sloup 1820 ½ soutěž
2006/2007 3 MKS Vyškov B 1792 Plašil Lubomír ŠK Sokol Tišnov A 1874 0 soutěž
2006/2007 2 MKS Vyškov B 1792 Kudla Vladimír ŠK KME-DDM Kuřim B 1950 ½ soutěž
2006/2007 1 MKS Vyškov B 1792 Moučka Jiří MKS Vyškov A 2034 ½ soutěž
2005/2006 10 MKS Vyškov B 1784 Bartoš Petr TJ Bučovice B 1480 0 soutěž
2005/2006 9 MKS Vyškov B 1784 Hlávka Stanislav DDM Vel. Pavlovice 1735 1 soutěž
2005/2006 8 MKS Vyškov B 1784 Provazník Ivan ŠK Hodonín 2004 0 soutěž
2005/2006 6 MKS Vyškov B 1784 Morávek Zdeněk Veselí n.M. B 1736 1 soutěž
2005/2006 5 MKS Vyškov B 1784 Konečný Pavel ŠK Dubňany 1733 0 soutěž
2005/2006 4 MKS Vyškov B 1784 Veverka František Prostor Břeclav 1906 0 soutěž
2005/2006 3 MKS Vyškov B 1784 Dryšl František Podlužan Prušánky 1639 1 soutěž
2005/2006 1 MKS Vyškov B 1784 Macků Petr Strážnice "Pod Věží" 2012 0 soutěž
2005/2006 4 DDM Vyškov 1784 Majetič Radim MKS Vyškov C 1756 0 soutěž
2005/2006 3 DDM Vyškov 1784 Šandera Jiří ŠOTP Habrovany 1757 ½ soutěž
2005/2006 2 DDM Vyškov 1784 Orálek Radek TJ Komožany B 1754 0 soutěž
2004/2005 11 MKS Vyškov B 1761 Ševčík Luboš Garde Lipovec B 1795 1 soutěž
2004/2005 10 MKS Vyškov B 1761 Liebl Pavel ŠK Jevíčko A 1689 0 soutěž
2004/2005 9 MKS Vyškov B 1761 Novák Jaromír První Brno B 1955 1 soutěž
2004/2005 7 MKS Vyškov B 1761 Moučka Jiří MKS Vyškov A 2047 0 soutěž
2004/2005 5 MKS Vyškov B 1761 Walletzký Radomír Makkabi Boskovice 1552 1 soutěž
2004/2005 4 MKS Vyškov B 1761 Tvrdý Radovan Univerzita Brno B 1862 1 soutěž
2004/2005 2 MKS Vyškov B 1761 Tůma Miroslav Mor. Slávia Brno A 1940 0 soutěž
2004/2005 1 MKS Vyškov B 1761 Šilha Josef Sokol Tišnov A 1623 1 soutěž