Hráč Kašpárek Ondřej

Kašpárek Ondřej

User Pic
Jméno: Kašpárek Ondřej
Oddíl: Šachový klub DM Klášterského 4, Brno
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1800
Elo mezinárodní: 1789
ID: 13932
FIDE ID: 303542
Rok narození: 1987
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 DM Klášterského "A" 1789 1794 Řehůřek Jiří Bystrc Oilers "B" 1640 1669 1
2018/2019 1 DM Klášterského "A" 1789 1794 Hakl Jaroslav ŠK Vinohrady 0 1468 1
2017/2018 11 ŠK DM Klášterského "A" 1789 1794 Lúč Martin ŠK Duras BVK Královo Pole "E" 0 1036 0
2016/2017 11 Sokol Postoupky A 1922 1950 Rachůnek Milan ŠK Staré Město C 1935 1955 ½
2016/2017 6 Sokol Postoupky A 1922 1950 Mrkus František ŠK Staré Město D 1842 1850 0
2016/2017 4 Sokol Postoupky A 1922 1950 Stančík Jakub ŠK Zbrojovka Vsetín B 1956 1968 0
2016/2017 2 Sokol Postoupky A 1922 1950 Kubačák Lubomír ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2026 2032 ½
2016/2017 7 Lokomotiva Brno F 1922 1950 Skalka Jan ŠK Veselí nad Moravou B 1734 1820 ½
2016/2017 6 Lokomotiva Brno F 1922 1950 Blažek Pavel ŠK 64 Brno A 1771 1738 ½
2016/2017 5 Lokomotiva Brno F 1922 1950 Šedý Ctirad ŠK HPM TEC Hustopeče B 1896 1860 0
2016/2017 4 Lokomotiva Brno F 1922 1950 Švestka Jiří Klub šachistů TJ Sport Bučovice 1771 ½
2016/2017 3 Lokomotiva Brno F 1922 1950 Votava Jan ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1758 1
2016/2017 2 Lokomotiva Brno F 1922 1950 Věžník Petr TJ Tatran Poštorná 1977 1877 ½
2016/2017 1 Lokomotiva Brno F 1922 1950 Trávníček Petr Šachový klub Hodonín 2083 2049 0
2015/2016 7 DM Klášterského B 1922 1950 Přibyl Radek Jezdci Jundrov D 1923 1911 ½
2015/2016 6 DM Klášterského B 1922 1950 Daniel Antonín Duras BVK E 1207 1
2015/2016 5 DM Klášterského B 1922 1950 Rumian Karel Moravská Slávia E 1663 1
2015/2016 4 DM Klášterského B 1922 1950 Mazanec Karel Lokomotiva H 1719 ½
2015/2016 2 DM Klášterského B 1922 1950 Onuca Petr Vojenská akademie 1845 1
2015/2016 1 DM Klášterského B 1922 1950 Řezník Miloslav Vinohrady B 1601 1
2015/2016 9 Lokomotiva Brno F 1922 1950 Uřičář Zdeněk ŠK Veselí nad Moravou B 1891 1887 ½
2015/2016 8 Lokomotiva Brno F 1922 1950 Kocáb Jan TJ Podlužan Prušánky B 1993 1920 ½
2015/2016 7 Lokomotiva Brno F 1922 1950 Zeman Radek ŠK Duras BVK Královo Pole C 1981 2009 0
2015/2016 6 Lokomotiva Brno F 1922 1950 Vlčko Tomáš Šachový klub Hodonín 1873 1899 0
2015/2016 5 Lokomotiva Brno F 1922 1950 Kladňák Martin Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1927 1906 ½
2015/2016 4 Lokomotiva Brno F 1922 1950 Spodný Josef ŠK 64 Brno A 1959 1913 ½
2015/2016 3 Lokomotiva Brno F 1922 1950 Trnka Tomáš TJ Tatran Poštorná 1976 1963 ½
2015/2016 2 Lokomotiva Brno F 1922 1950 Urban Vlastimil ŠK HPM TEC Hustopeče B 1997 1984 0
2015/2016 1 Lokomotiva Brno F 1922 1950 Kopkan Pavel Moravská Slavia Brno C 1885 1847 0
2015/2016 10 Sokol Postoupky B 1922 1950 Macura Emil Fatra-Slavia Napajedla A 2004 1935 0
2015/2016 9 Sokol Postoupky B 1922 1950 Húsek Martin ŠK Staré Město D 2086 2111 0
2015/2016 7 Sokol Postoupky B 1922 1950 Janál Vladimír ŠK Zlín-Malenovice, z.s. A 2122 2041 ½
2015/2016 6 Sokol Postoupky B 1922 1950 Gabryš Lukáš ŠK Zbrojovka Vsetín B 1895 1940 ½
2015/2016 5 Sokol Postoupky B 1922 1950 Štefanko Igor CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 1813 1814 ½
2015/2016 4 Sokol Postoupky B 1922 1950 Havránek Michal SK Boršice A 2039 2073 0
2015/2016 3 Sokol Postoupky B 1922 1950 Sedlačík Martin ŠK Staré Město C 1801 1809 1
2015/2016 2 Sokol Postoupky B 1922 1950 Pospíšil Ignác ŠK Holešov A 1931 1953 1
2015/2016 1 Sokol Postoupky B 1922 1950 Kubačák Lubomír Šachový oddíl TJ Francova Lhota A 2026 2032 ½
2015/2016 7 DM Klášterského B 1922 1950 Šebek Jan Univerzita C 1919 1794 ½
2015/2016 6 DM Klášterského B 1922 1950 Kunc Alois Jezdci Jundrov C 1758 0
2015/2016 5 DM Klášterského B 1922 1950 Prokop Jiří Moravská Slávia D 1695 1722 ½
2015/2016 4 DM Klášterského B 1922 1950 Haupt Jaromír ŠK 64 B 1740 1754 0
2015/2016 3 DM Klášterského B 1922 1950 Daniel Antonín Duras BVK E 1207 1
2015/2016 2 DM Klášterského B 1922 1950 Přibyl Radek Jezdci Jundrov D 1923 1911 ½
2015/2016 1 DM Klášterského B 1922 1950 Onuca Petr Vojenská akademie 1845 1
2014/2015 7 DM Klášterského B 1842 Slezák Jiří Jezdci Jundrov C 1732 1
2014/2015 6 DM Klášterského B 1842 Hruška Vladimír Bystrc Oilers B 1934 1917 1
2014/2015 5 DM Klášterského B 1842 Turza Pavel Moravská Slávia C 1777 1802 0
2014/2015 4 DM Klášterského B 1842 Kandalec Štefan Lokomotiva J 1722 1678 ½
2014/2015 3 DM Klášterského B 1842 Lisik Miroslav Lokomotiva H 1678 1692 0
2014/2015 2 DM Klášterského B 1842 Fojt Leoš Duras BVK E 1797 ½
2014/2015 1 DM Klášterského B 1842 Šebek Jan Univerzita Brno B 1761 ½
2014/2015 7 DM Klášterského B 1842 Lisik Miroslav Lokomotiva H 1678 1692 0
2014/2015 6 DM Klášterského B 1842 Fojt Leoš Duras BVK E 1797 ½
2014/2015 5 DM Klášterského B 1842 Šebek Jan Univerzita Brno B 1761 ½
2014/2015 4 DM Klášterského B 1842 Pospíšil Patrik Lokomotiva I 1671 ½
2014/2015 3 DM Klášterského B 1842 Kunc Alois Vinohrady C 1729 1
2014/2015 2 DM Klášterského B 1842 Nývlt Zdeněk Vojenská akademie 1845 0
2014/2015 1 DM Klášterského B 1842 Rumian Karel Moravská Slávia D 1661 1
2014/2015 8 ŠK Lokomotiva Brno F 1842 Švestka Jiří KŠ TJ Bučovice 1744 ½
2014/2015 7 ŠK Lokomotiva Brno F 1842 Bohuslav Jan TJ Tatran Poštorná 1961 1938 0
2014/2015 6 ŠK Lokomotiva Brno F 1842 Pešák Roman ŠK Hodonín 1996 1955 0
2014/2015 5 ŠK Lokomotiva Brno F 1842 Cupal Miroslav TJ Podlužan Prušánky B 2015 2016 1
2014/2015 4 ŠK Lokomotiva Brno F 1842 Vičar Lubomír ŠK Veselí nad Moravou B 1805 1818 ½
2014/2015 3 ŠK Lokomotiva Brno F 1842 Koblížek Antonín ŠK Duras BVK Královo Pole D 1999 1955 ½
2014/2015 2 ŠK Lokomotiva Brno F 1842 Růžička František Jezdci Jundrov B 2127 2127 0
2014/2015 1 ŠK Lokomotiva Brno F 1842 Spodný Josef ŠK "64" Brno 1981 1984 ½
2013/2014 13 Lokomotiva G 1841 Janda Luboš Bystrc Oilers B 1937 1822 0
2013/2014 12 Lokomotiva G 1841 Fojt Leoš ŠK Duras BVK E 1775 ½
2013/2014 11 Lokomotiva G 1841 Krystl Jaromír ŠK Vinohrady B 1818 0
2013/2014 10 Lokomotiva G 1841 Šebek Jan Univerzita Brno B 1833 1
2013/2014 9 Lokomotiva G 1841 Janků Luboslav Moravská Slávia D 1875 1
2013/2014 8 Lokomotiva G 1841 Bezdíček Miloš ŠK 64 Brno B 1678 1764 ½
2013/2014 7 Lokomotiva G 1841 Onuca Petr Vojenská akademie 1905 1
2013/2014 6 Lokomotiva G 1841 Smutný Vladimír DM Klášterského 1630 ½
2013/2014 5 Lokomotiva G 1841 Šípek Michal Jezdci Jundrov B 1992 1991 0
2013/2014 4 Lokomotiva G 1841 Krajíček Filip Lokomotiva I 1615 0
2013/2014 3 Lokomotiva G 1841 Prášek Ladislav Lokomotiva J 1612 1
2013/2014 2 Lokomotiva G 1841 Kuchařík Jan Moravská Slávia C 1843 1819 1
2013/2014 1 Lokomotiva G 1841 Škaroupka Petr Lokomotiva H 1789 1
2012/2013 11 ŠK Lokomotiva I 1837 Tůma Ludvík Moravská Slávia C 1598 1
2012/2013 9 ŠK Lokomotiva I 1837 Brauner Radek Vojenská akademie 1770 0
2012/2013 8 ŠK Lokomotiva I 1837 Hruška Vladimír ŠK Bystrc Oilers B 1950 1932 1
2012/2013 7 ŠK Lokomotiva I 1837 Bezdíček Miloš ŠK 64 C 1678 1760 1
2012/2013 6 ŠK Lokomotiva I 1837 Kejduš Radomír Moravská Slávia D 1590 1557 1
2012/2013 5 ŠK Lokomotiva I 1837 Gilg Jindřich DM Klášterského 1000 1
2012/2013 4 ŠK Lokomotiva I 1837 Fojt Leoš ŠK Duras BVK E 1781 1
2012/2013 3 ŠK Lokomotiva I 1837 Novák Jaromír ŠK Lokomotiva H 1871 0
2012/2013 2 ŠK Lokomotiva I 1837 Polák Zdeněk ŠK Lokomotiva J 1518 ½
2011/2012 11 Lokomotiva Brno I 1829 Tvrdý Radovan Univerzita Brno 1863 ½
2011/2012 10 Lokomotiva Brno I 1829 Herz Luboš Vojenská akademie 1770 1
2011/2012 9 Lokomotiva Brno I 1829 Štolba Josef SK 64 Brno C 1690 1
2011/2012 8 Lokomotiva Brno I 1829 Kuchařík Jan Moravská Slávia C 1805 ½
2011/2012 7 Lokomotiva Brno I 1829 Dvořák Ottokar Moravská Slávia D 1546 1
2011/2012 6 Lokomotiva Brno I 1829 Glacner Karel Bystrc Oilers B 1669 1611 1
2011/2012 5 Lokomotiva Brno I 1829 Coufal Karel DM Kláterského 1390 1
2011/2012 4 Lokomotiva Brno I 1829 Klusák Richard Lokomotiva Brno J 1605 1
2011/2012 3 Lokomotiva Brno I 1829 Novák Jaromír Lokomotiva Brno H 1848 ½
2011/2012 2 Lokomotiva Brno I 1829 Kandalec Štefan Lokomotiva Brno K 1542 1
2011/2012 1 Lokomotiva Brno I 1829 Putna Vladimír Duras BVK Brno E 1731 1
2011/2012 11 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1829 Volčík Stanislav SK Boršice C 1822 1830 0
2011/2012 10 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1829 Daněk Libor TJ Sokol Postoupky B 2084 2034 0
2011/2012 9 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1829 Vacula Pavel Spartak Uherský Brod 2021 0
2011/2012 8 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1829 Krejčiřík Radim TJ FS Napajedla B 1846 1843 ½
2011/2012 7 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1829 Butula Miroslav Slavia Kroměříž C 1978 1962 ½
2011/2012 6 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1829 Kadlček Petr TJ Dolní Němčí 1688 0
2011/2012 5 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1829 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov B 1800 1738 ½
2011/2012 3 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1829 Fusková Martina ŠK Staré Město F 1739 1837 ½
2011/2012 2 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1829 Míša Stanislav TJ Polešovice 1961 0
2011/2012 1 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1829 Sviták Josef TJ Bojkovice A 1868 1869 1
2010/2011 11 Lokomotiva Brno I 1868 Kavalír Jan ŠK Vinohrady Brno B 1974 0
2010/2011 10 Lokomotiva Brno I 1868 Kacálek Tomáš ŠK Bystrc Oilers B 1780 0
2010/2011 9 Lokomotiva Brno I 1868 Rybníček Otto ŠK 64 Brno C 1803 0
2010/2011 8 Lokomotiva Brno I 1868 Nývlt Zdeněk Vojenská akademie 1810 0
2010/2011 7 Lokomotiva Brno I 1868 Prokop Jiří Moravská Slávia Brno C 1781 0
2010/2011 6 Lokomotiva Brno I 1868 Havlát Stanislav Moravská Slávia Brno D 1659 ½
2010/2011 5 Lokomotiva Brno I 1868 Vaculíková Renáta Univerzita Brno 1869 1
2010/2011 4 Lokomotiva Brno I 1868 Pelikán Karel ŠK Duras BVK Kr. Pole E 1763 ½
2010/2011 3 Lokomotiva Brno I 1868 Polák Zdeněk Lokomotiva Brno J 1560 1
2010/2011 2 Lokomotiva Brno I 1868 Hladký Milan Lokomotiva Brno H 1678 1
2010/2011 11 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1868 Vránová Zdeňka Slavia Kroměříž C 1991 0
2010/2011 10 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1868 Šaňák František ŠO Kunovice A 1892 0
2010/2011 9 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1868 Zajíček Roman TJ Sokol Postoupky B 1650 1
2010/2011 8 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1868 Pálka Bronislav TJ Dolní Němčí 1834 0
2010/2011 6 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1868 Krejčí Petr ŠO TJ Zborovice A 1859 1
2010/2011 5 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1868 Kolouch Jiří TJ Bojkovice A 1858 ½
2009/2010 11 Lokomotiva I 1820 Bednařík Radomír Bystrc Oilers B 1821 1
2009/2010 10 Lokomotiva I 1820 Rybníček Otto ŠK 64 C 1804 1
2009/2010 9 Lokomotiva I 1820 Kopeček Ivan Moravská Slávia D 1250 ½
2009/2010 8 Lokomotiva I 1820 Prokop Jiří Moravská Slávia C 1737 1
2009/2010 7 Lokomotiva I 1820 Zuziak Petr Duras BVK F 1250 1
2009/2010 6 Lokomotiva I 1820 Beer František Vojenská akademie 1823 0
2009/2010 4 Lokomotiva I 1820 Vachek Jiří Lokomotiva J 1865 ½
2009/2010 3 Lokomotiva I 1820 Doškař Miloslav Lokomotiva K 1664 1
2009/2010 2 Lokomotiva I 1820 Benák Jaroslav Duras BVK E 1907 1
2009/2010 1 Lokomotiva I 1820 Varga Marian Vinohrady B 1708 1
2009/2010 9 TJ Lokom. Uherský Ostroh 1820 Krejčí Petr ŠO TJ Zborovice A 1867 ½
2009/2010 8 TJ Lokom. Uherský Ostroh 1820 Partyš Petr SK Boršice C 1969 1
2009/2010 6 TJ Lokom. Uherský Ostroh 1820 Bařina Vít TJ Vlčnov A 1661 1
2009/2010 5 TJ Lokom. Uherský Ostroh 1820 Urubčík Miroslav Spartak Uherský Brod 1856 ½
2009/2010 4 TJ Lokom. Uherský Ostroh 1820 Martinák Josef ŠO Kunovice A 1830 0
2009/2010 3 TJ Lokom. Uherský Ostroh 1820 Škrášek Miloslav TJ Mařatice 1780 1
2009/2010 2 TJ Lokom. Uherský Ostroh 1820 Bernatík Lubomír TJ Polešovice 1881 ½
2008/2009 11 Lokomotiva I 1754 Brauner Radek Vojenská akademie 1801 1
2008/2009 10 Lokomotiva I 1754 Páral Adam Vinohrady B 1970 ½
2008/2009 9 Lokomotiva I 1754 Janda Luboš Průkopník-Petria B 1765 ½
2008/2009 7 Lokomotiva I 1754 Maršálek Bohumil Moravská Slávia C 1720 1
2008/2009 6 Lokomotiva I 1754 Fojt Leoš Duras BVK E 1793 0
2008/2009 5 Lokomotiva I 1754 Mazanec Karel Lokomotiva H 1751 ½
2008/2009 4 Lokomotiva I 1754 Klíma Jaroslav Lokomotiva J 1591 1
2008/2009 2 Lokomotiva I 1754 Bezdíček Miloš ŠK 64 C 1775 ½
2008/2009 1 Lokomotiva I 1754 Breindl Jaroslav Moravská Slávia D 1874 1
2008/2009 11 ŠK Lokomotiva Brno G 1754 Tůma Miroslav BK Moravská Slavia Brno A 1909 0
2008/2009 7 ŠK Lokomotiva Brno G 1754 Masařík Jan ŠK 64 Brno B 1954 ½
2008/2009 6 ŠK Lokomotiva Brno G 1754 Kepák Libor BK Moravská Slavia Brno B 1828 ½
2008/2009 5 ŠK Lokomotiva Brno G 1754 Kábela Milan TJ Slovan Ivančice A 1830 ½
2008/2009 2 ŠK Lokomotiva Brno G 1754 Adam Petr TJ Znojmo B 1861 ½
2008/2009 1 ŠK Lokomotiva Brno G 1754 Bauer Ladislav Sokol Štítary A 1676 0
2007/2008 10 Loko Uherský Ostroh 1695 Kolomazníková Barbora ŠK Zlín D 1826 ½
2007/2008 9 Loko Uherský Ostroh 1695 Svoboda Rostislav ŠK Zlín C 2017 0
2007/2008 8 Loko Uherský Ostroh 1695 Lovas Miroslav ŠK Staré Město E 0
2007/2008 6 Loko Uherský Ostroh 1695 Piskač Ondřej MKS Holešov B 1810 1
2007/2008 3 Loko Uherský Ostroh 1695 Šaňák František SK Boršice B 1969 0
2007/2008 2 Loko Uherský Ostroh 1695 Petřík Petr Slavia Kroměříž B 1985 1
2007/2008 1 Loko Uherský Ostroh 1695 Bačák Martin TJ Sokol Postoupky 1914 1
2007/2008 11 Lokomotiva Brno I 1695 Nývlt Zdeněk Vojenská akademie 1823 0
2007/2008 9 Lokomotiva Brno I 1695 Havlát Stanislav Moravská Slávia D 1250 1
2007/2008 8 Lokomotiva Brno I 1695 Kleiber Karel Univerzita Brno 1495 1
2007/2008 7 Lokomotiva Brno I 1695 Bezdíček Miloš ŠK 64 Brno C 1754 0
2007/2008 6 Lokomotiva Brno I 1695 Janda Luboš Petria-Průkopník B 1747 1
2007/2008 5 Lokomotiva Brno I 1695 Svíženský Luboš Vinohrady Brno B 1783 ½
2007/2008 4 Lokomotiva Brno I 1695 Keše Tibor Duras BVK Brno F 1515 ½
2007/2008 3 Lokomotiva Brno I 1695 Nekvapil Zdeněk Moravská Slávia C 1782 1
2007/2008 2 Lokomotiva Brno I 1695 Mazanec Jan Lokomotiva Brno H 1730 0
2006/2007 10 Lokomotiva I 1617 Fojt Leoš Duras E 1789 ½
2006/2007 9 Lokomotiva I 1617 Hafrovič Vendelín ŠK 64 C 1581 1
2006/2007 7 Lokomotiva I 1617 Schindler Edmund Průkopník B 1526 1
2006/2007 5 Lokomotiva I 1617 Lokomotiva K 1
2006/2007 3 Lokomotiva I 1617 Smolka Bohumír Lokomotiva H 1605 1
2006/2007 11 TJ Loko Uh. Ostroh 1617 Strojil Jiří ŠK Zlin D 1836 ½
2006/2007 10 TJ Loko Uh. Ostroh 1617 Oharek Josef TJ Vlčnov 1777 ½
2006/2007 9 TJ Loko Uh. Ostroh 1617 Solanský Václav TJ Rožnov pod Radh. 1894 0
2006/2007 8 TJ Loko Uh. Ostroh 1617 Blaha Bohuslav ŠK Staré Město D 1886 0
2006/2007 7 TJ Loko Uh. Ostroh 1617 Bačák Petr Slavia Kroměříž C 1811 0
2006/2007 6 TJ Loko Uh. Ostroh 1617 Ševela Vladimír MKS Holešov B 1784 1
2006/2007 3 TJ Loko Uh. Ostroh 1617 Lovas Miroslav ŠK Staré Město C 0
2006/2007 2 TJ Loko Uh. Ostroh 1617 Číhal František ŠK Staré Město E 1800 1
2005/2006 11 LOKO Uherský Ostroh B 1511 TJ Sokol Postoupky 1
2005/2006 10 LOKO Uherský Ostroh B 1511 Hlúšek Pavel SK Boršice B 1855 0
2005/2006 8 LOKO Uherský Ostroh B 1511 Vavřík Jiří ŠK Staré Město D 1932 0
2005/2006 7 LOKO Uherský Ostroh B 1511 Čermák Jaroslav Spartak Uherský Brod 1610 ½
2005/2006 6 LOKO Uherský Ostroh B 1511 Oharek Josef TJ Vlčnov 1736 1
2005/2006 5 LOKO Uherský Ostroh B 1511 Malinovský Karel Slavia Kroměříž C 1575 1
2005/2006 4 LOKO Uherský Ostroh B 1511 Staufčík Michal ŠK Staré Město C 2023 0
2005/2006 3 LOKO Uherský Ostroh B 1511 Krejčíř Alois ŠO TJ Zborovice 1477 1
2005/2006 2 LOKO Uherský Ostroh B 1511 Hlaváček Tomáš TJ Polešovice 1646 ½
2005/2006 1 LOKO Uherský Ostroh B 1511 Bartas Pavel TJ Napajedla 1594 0
2005/2006 9 Kunovice 1511 Náplava Petr Boršice "C" 1632 1
2005/2006 7 Kunovice 1511 Tomek Jiří Osvětimany "A" 1695 ½
2005/2006 6 Kunovice 1511 Světinský Antonín Dolní Němčí 1548 ½
2005/2006 5 Kunovice 1511 Růsek Jaroslav Hluk "A" 1473 1
2005/2006 4 Kunovice 1511 Horsák Antonín Staré Město "F" 1864 0
2005/2006 3 Kunovice 1511 Oharek Vlastimil Vlčnov "B" 1653 1
2005/2006 2 Kunovice 1511 Prchla Jaromír Bojkovice "A" 1749 1
2004/2005 9 Uherský Ostroh C 1503 Prachař Přemysl Bojkovice A 1564 0
2004/2005 7 Uherský Ostroh C 1503 Valešová Šárka Staré Město F 1572 1
2004/2005 6 Uherský Ostroh C 1503 Blaha Pavel Osvětimany 1488 0
2004/2005 5 Uherský Ostroh C 1503 Světinský Antonín Dol. Němčí 1553 0
2004/2005 3 Uherský Ostroh C 1503 Gabriel Adam Boršice C 1463 1
2004/2005 2 Uherský Ostroh C 1503 Stodůlka Radek Boršice B 1554 ½