Hráč Veverka František

Veverka František

User Pic
Jméno: Veverka František
Oddíl: Tatran Poštorná
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1869
Elo mezinárodní: 1864
ID: 2820
FIDE ID: 331287
Rok narození: 1959
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 3 Poštorná 1864 1880 Konečný Zdeněk Mikulov 'A' 0 1649 0
2018/2019 2 Poštorná 1864 1880 Ciprys Jiří Lanžhot 0 1481 1
2018/2019 1 Poštorná 1864 1880 Válek Milan Velké Pavlovice 'A' 0 1817 1
2018/2019 5 Poštorná 1864 1880 Ciprys Radim Lanžhot 0 1804 0
2018/2019 4 Poštorná 1864 1880 Konečný Zdeněk Mikulov 'A' 0 1649 1
2018/2019 2 Poštorná 1864 1880 Ševela Josef Brumovice 0 1462 1
2018/2019 1 Poštorná 1864 1880 Pavlíček Miroslav Mikulov 'B' 0 1470 1
2017/2018 9 TJ Tatran Poštorná 1864 1901 Přibyl Radek Jezdci Jundrov C 1920 1910 0
2017/2018 8 TJ Tatran Poštorná 1864 1901 Skalka Michal ŠK Veselí nad Moravou B 1733 1800 1
2017/2018 7 TJ Tatran Poštorná 1864 1901 Kubiš Ivan Jiskra Strážnice 1914 0 ½
2017/2018 6 TJ Tatran Poštorná 1864 1901 Švestka Jiří Klub šachistů TJ Bučovice 0 1781 1
2017/2018 5 TJ Tatran Poštorná 1864 1901 Lička Vlastimil ŠK Lokomotiva Brno E 1900 1880 1
2017/2018 4 TJ Tatran Poštorná 1864 1901 Konečný Zdeněk Galerie Závodný Mikulov 0 1621 0
2017/2018 3 TJ Tatran Poštorná 1864 1901 Brychta Jan VSK Univerzita Brno B 1460 1623 0
2017/2018 2 TJ Tatran Poštorná 1864 1901 Glozar Petr ŠK Duras BVK Královo Pole C 1789 1809 ½
2017/2018 1 TJ Tatran Poštorná 1864 1901 Trávníček Petr Š.K. 1923 Sokol Kyjov 2102 2073 0
2016/2017 9 TJ Tatran Poštorná 1864 1899 Pešák Roman Šachový klub Hodonín 1996 1935 0
2016/2017 8 TJ Tatran Poštorná 1864 1899 Kočí Karel ŠK HPM TEC Hustopeče B 1937 1937 0
2016/2017 7 TJ Tatran Poštorná 1864 1899 Barák David ŠK Duras BVK Královo Pole C 1658 1595 1
2016/2017 6 TJ Tatran Poštorná 1864 1899 Horáček Petr Klub šachistů TJ Sport Bučovice 1681 1
2016/2017 5 TJ Tatran Poštorná 1864 1899 Matula Roman Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1907 ½
2016/2017 4 TJ Tatran Poštorná 1864 1899 Hlávka Stanislav ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1746 ½
2016/2017 3 TJ Tatran Poštorná 1864 1899 Skalka Jan ŠK Veselí nad Moravou B 1734 1820 0
2016/2017 2 TJ Tatran Poštorná 1864 1899 Marko Daniel Lokomotiva Brno F 1833 1830 ½
2016/2017 1 TJ Tatran Poštorná 1864 1899 Spodný Josef ŠK 64 Brno A 1959 1913 ½
2015/2016 9 TJ Tatran Poštorná 1864 1899 Kočí Karel ŠK HPM TEC Hustopeče B 1937 1937 1
2015/2016 8 TJ Tatran Poštorná 1864 1899 Kirš Dušan Moravská Slavia Brno C 1630 1
2015/2016 7 TJ Tatran Poštorná 1864 1899 Skalka Jan ŠK Veselí nad Moravou B 1734 1820 1
2015/2016 6 TJ Tatran Poštorná 1864 1899 Dryšl Radek TJ Podlužan Prušánky B 1875 1863 ½
2015/2016 5 TJ Tatran Poštorná 1864 1899 Hyrš Martin ŠK Duras BVK Královo Pole C 1940 1907 ½
2015/2016 4 TJ Tatran Poštorná 1864 1899 Taptič Filip Šachový klub Hodonín 1903 1856 ½
2015/2016 1 TJ Tatran Poštorná 1864 1899 Šmíd Vladimír Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1860 1
2014/2015 9 TJ Tatran Poštorná 1864 1852 Horáček Petr KŠ TJ Bučovice 1685 1
2014/2015 8 TJ Tatran Poštorná 1864 1852 Makovička Martin ŠK Hodonín 1970 1973 1
2014/2015 6 TJ Tatran Poštorná 1864 1852 Dryšl Radek TJ Podlužan Prušánky B 1899 1877 1
2014/2015 5 TJ Tatran Poštorná 1864 1852 Hrabal Radek ŠK Veselí nad Moravou B 1831 1853 1
2014/2015 4 TJ Tatran Poštorná 1864 1852 Tomíška Miroslav ŠK Duras BVK Královo Pole D 1930 ½
2014/2015 3 TJ Tatran Poštorná 1864 1852 Pekárková Eva Jezdci Jundrov B 1924 1922 1
2014/2015 2 TJ Tatran Poštorná 1864 1852 Binder Jaroslav ŠK "64" Brno 1872 1832 1
2014/2015 1 TJ Tatran Poštorná 1864 1852 Matula Roman Š. K. 1923 Sokol Kyjov 1864 ½
2013/2014 9 TJ Tatran Poštorná 1864 1832 Kacálek Tomáš VSK Univerzita Brno 1760 1
2013/2014 8 TJ Tatran Poštorná 1864 1832 Zeman Arnošt ŠK Lokomotiva Brno F 2002 1980 1
2013/2014 7 TJ Tatran Poštorná 1864 1832 Skalka Jan TJ ŠK Veselí nad Moravou B 1751 1797 ½
2013/2014 6 TJ Tatran Poštorná 1864 1832 Šmíd Vladimír Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1880 1
2013/2014 5 TJ Tatran Poštorná 1864 1832 Hlávka Stanislav ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1803 1
2013/2014 4 TJ Tatran Poštorná 1864 1832 Dočkal Stanislav MKS Vyškov B 1697 ½
2013/2014 3 TJ Tatran Poštorná 1864 1832 Krolop Petr TJ Podlužan Prušánky B 1773 ½
2013/2014 2 TJ Tatran Poštorná 1864 1832 Makovička Martin ŠK Hodonín 1970 1980 0
2013/2014 1 TJ Tatran Poštorná 1864 1832 Horáček Petr KŠ TJ Bučovice 1667 ½
2012/2013 9 TJ Tatran Poštorná B 1864 1832 Řehůřek Karel BK Moravská Slavia Brno B 1901 1956 1
2012/2013 8 TJ Tatran Poštorná B 1864 1832 Fiala Václav Vinohrady Brno A 2188 2193 0
2012/2013 7 TJ Tatran Poštorná B 1864 1832 Kocáb Jan TJ Podlužan Prušánky B 2014 1947 0
2012/2013 6 TJ Tatran Poštorná B 1864 1832 Hájek Oskar TJ Tatran Poštorná A 1833 1851 0
2012/2013 5 TJ Tatran Poštorná B 1864 1832 Petruška Miroslav ŠK Lokomotiva Brno G 1936 1930 0
2012/2013 4 TJ Tatran Poštorná B 1864 1832 Skalka Jan TJ ŠK Veselí n. Moravou B 1739 1790 ½
2012/2013 3 TJ Tatran Poštorná B 1864 1832 Racek Michal Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1927 1
2012/2013 2 TJ Tatran Poštorná B 1864 1832 Motáček Vladimír ŠK Slavoj Velké Pavlovice 2058 2010 ½
2012/2013 1 TJ Tatran Poštorná B 1864 1832 Spodný Josef ŠK "64" Brno B 2040 2004 0
2011/2012 11 TJ Tatran Poštorná B 1826 Racek Michal Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1905 0
2011/2012 10 TJ Tatran Poštorná B 1826 Vávra Michal BK Moravská Slavia Brno B 1995 1933 0
2011/2012 7 TJ Tatran Poštorná B 1826 Uřičář Zdeněk TJ ŠK Veselí nad Moravou B 2005 1981 0
2011/2012 6 TJ Tatran Poštorná B 1826 Křápek Miroslav KŠ TJ Bučovice 1838 1
2011/2012 5 TJ Tatran Poštorná B 1826 Spodný Josef ŠK 64 Brno B 2079 2097 ½
2011/2012 4 TJ Tatran Poštorná B 1826 Paulík Martin ŠK Lokomotiva Brno G 1730 1928 0
2011/2012 3 TJ Tatran Poštorná B 1826 Trávníček Petr ŠK Hodonín 2117 1
2011/2012 2 TJ Tatran Poštorná B 1826 Ciprys David TJ Tatran Poštorná A 2010 ½
2011/2012 1 TJ Tatran Poštorná B 1826 Svoboda Ivo ŠK Slavoj Velké Pavlovice 2006 2054 0
2010/2011 11 TJ Tatran Poštorná 1880 Všetečka Milan ŠK 64 Brno B 1730 0
2010/2011 10 TJ Tatran Poštorná 1880 Pelikán Jaromír ŠK Lokomotiva Brno G 1786 0
2010/2011 9 TJ Tatran Poštorná 1880 Čechal Jan Š.K.1923 Sokol Kyjov 1854 0
2010/2011 8 TJ Tatran Poštorná 1880 Balšínek Pavel ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 2085 ½
2010/2011 7 TJ Tatran Poštorná 1880 Válek Milan ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 1722 0
2010/2011 6 TJ Tatran Poštorná 1880 Lapúník Pavel BK Moravská Slavia Brno B 1719 1
2010/2011 5 TJ Tatran Poštorná 1880 Janás Vladimír SK Horáček Sudoměřice A 1856 ½
2010/2011 4 TJ Tatran Poštorná 1880 Myšulka Jiří ŠK Hodonín 1849 ½
2010/2011 3 TJ Tatran Poštorná 1880 Sedlář Vlastimil KŠ TJ Bučovice 1581 0
2010/2011 2 TJ Tatran Poštorná 1880 Nývlt Zdeněk Vinohrady Brno A 1810 0
2009/2010 11 TJ Tatran Poštorná B 1918 Marek Jiří ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 2058 0
2009/2010 10 TJ Tatran Poštorná B 1918 Běloušek Michal ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 2079 0
2009/2010 9 TJ Tatran Poštorná B 1918 Strakáč Petr SK Horáček Sudoměřice 2118 0
2009/2010 8 TJ Tatran Poštorná B 1918 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno F 1864 0
2009/2010 7 TJ Tatran Poštorná B 1918 Pukl Rostislav TJ Sokol Bzenec 2039 0
2009/2010 5 TJ Tatran Poštorná B 1918 Šmíd Vladimír Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1834 ½
2009/2010 4 TJ Tatran Poštorná B 1918 Vávra Michal Moravská Slavia Brno A 1981 0
2009/2010 3 TJ Tatran Poštorná B 1918 Navrátil Josef TJ ŠK Veselí nad Moravou B 2046 ½
2009/2010 2 TJ Tatran Poštorná B 1918 Trávníček Petr ŠK Hodonín 2169 0
2009/2010 1 TJ Tatran Poštorná B 1918 Sysel Michal KŠ TJ Bučovice A 1926 ½
2009/2010 11 TJ Tatran Poštorná 1918 Palovský Ladislav ŠK Duras BVK Královo Pole C 2008 ½
2009/2010 10 TJ Tatran Poštorná 1918 Diviš Libor ŠK Tetčice 1891 1
2009/2010 9 TJ Tatran Poštorná 1918 Hošek Martin ŠK Lokomotiva Brno D 1877 0
2009/2010 8 TJ Tatran Poštorná 1918 Kredl Karel TJ Spartak Adamov 2087 0
2009/2010 7 TJ Tatran Poštorná 1918 Dufek Martin ŠK Lokomotiva Brno E 1752 ½
2009/2010 6 TJ Tatran Poštorná 1918 Fojtách Ivan TJ Znojmo 1973 0
2009/2010 5 TJ Tatran Poštorná 1918 Hrabal Radek TJ ŠK Veselí nad Moravou 1830 ½
2009/2010 3 TJ Tatran Poštorná 1918 Krupica Pavel ŠK KME-DDM Kuřim A 1944 1
2008/2009 11 TJ Tatran Poštorná B 1849 Kusalík Roman S.K. Horáček Sudoměřice 1987 ½
2008/2009 10 TJ Tatran Poštorná B 1849 Šebesta Josef SK STAK Domanín 1959 ½
2008/2009 9 TJ Tatran Poštorná B 1849 Ling Bronislav ŠK Hodonín 2044 ½
2008/2009 8 TJ Tatran Poštorná B 1849 Konečný Pavel ŠK Dubňany A 1749 ½
2008/2009 7 TJ Tatran Poštorná B 1849 Sysel Michal KŠ TJ Bučovice 1948 ½
2008/2009 6 TJ Tatran Poštorná B 1849 Racek Michal Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1879 0
2008/2009 5 TJ Tatran Poštorná B 1849 Kalendovský Jan ŠK Lokomotiva Brno F 2046 ½
2008/2009 4 TJ Tatran Poštorná B 1849 Brož Pavel ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1894 ½
2008/2009 3 TJ Tatran Poštorná B 1849 Votava Jan Šach Pavlov 1837 1
2008/2009 2 TJ Tatran Poštorná B 1849 Píštěk Jan TJ ŠK Veselí n./M B 1942 1
2008/2009 1 TJ Tatran Poštorná B 1849 Soukop Pavel ŠK HPM TEC Hustopeče B 1855 1
2007/2008 11 TJ Tatran Poštorná B 1896 Čechal Jan Š.K.1923 Sokol Kyjov 1811 0
2007/2008 10 TJ Tatran Poštorná B 1896 Hrabal Radek ŠK Veselí nad Mor. B 1793 ½
2007/2008 8 TJ Tatran Poštorná B 1896 Vépy Ivan SK Horáček Sudoměřice 1973 1
2007/2008 7 TJ Tatran Poštorná B 1896 Marek Jiří TJ Podlužan Prušánky 2004 0
2007/2008 6 TJ Tatran Poštorná B 1896 Horák Karel Sokol Střelice 1784 ½
2007/2008 5 TJ Tatran Poštorná B 1896 Kašpárek František TJ Baník Šardice 1789 1
2007/2008 4 TJ Tatran Poštorná B 1896 Piťo Vojtěch ŠK Hodonín 1780 1
2007/2008 2 TJ Tatran Poštorná B 1896 Otáhal Josef TJ Tatran Poštorná C 1491 1
2007/2008 1 TJ Tatran Poštorná B 1896 Kovář Miroslav TJ Sokol Bzenec 1
2006/2007 11 TJ Tatran Poštorná B 1902 Doxanský Josef Baník Šardice 1817 ½
2006/2007 10 TJ Tatran Poštorná B 1902 Dvouletý Tomáš ŠK Veselí nad Mor. B 1794 ½
2006/2007 9 TJ Tatran Poštorná B 1902 Konečný Pavel ŠK Dubňany 1763 ½
2006/2007 8 TJ Tatran Poštorná B 1902 Šafařík Vojtěch ŠK "Pod Věží" Strážnice 1976 0
2006/2007 7 TJ Tatran Poštorná B 1902 Bártů Jiří Šach Pavlov 1584 1
2006/2007 6 TJ Tatran Poštorná B 1902 Kusalík Roman Horáček Sudoměřice 2018 0
2006/2007 5 TJ Tatran Poštorná B 1902 Marek Jiří TJ Podlužan Prušánky 2006 0
2006/2007 4 TJ Tatran Poštorná B 1902 Matula Tomáš TJ Bučovice 1653 1
2006/2007 3 TJ Tatran Poštorná B 1902 Grolig Jaroslav Sokol Vranovice 1793 1
2006/2007 2 TJ Tatran Poštorná B 1902 Fic Zbyněk TJ Tatran Poštorná C 1893 1
2006/2007 1 TJ Tatran Poštorná B 1902 Šebesta Josef Š.K.1923 Sokol Kyjov 1968 ½
2005/2006 11 Prostor Břeclav 1906 Provazník Ivan ŠK Hodonín 2004 1
2005/2006 10 Prostor Břeclav 1906 Pochylý Bronislav Tatran Poštorná C 1779 1
2005/2006 9 Prostor Břeclav 1906 Dvouletý Tomáš Veselí n.M. B 1780 1
2005/2006 8 Prostor Břeclav 1906 Konečný Pavel ŠK Dubňany 1733 ½
2005/2006 7 Prostor Břeclav 1906 Macků Petr Strážnice "Pod Věží" 2012 1
2005/2006 6 Prostor Břeclav 1906 Dryšl Radek Podlužan Prušánky 1848 ½
2005/2006 5 Prostor Břeclav 1906 Doxanský Josef Baník Šardice 1806 ½
2005/2006 4 Prostor Břeclav 1906 Slepánek Jan MKS Vyškov B 1784 1
2005/2006 3 Prostor Břeclav 1906 Hlaváč Dalibor STAK Domanín 1612 ½
2005/2006 2 Prostor Břeclav 1906 Švestka Jiří TJ Bučovice B 1746 0
2005/2006 1 Prostor Břeclav 1906 Bažík Petr DDM Vel. Pavlovice 1476 1
2005/2006 11 TJ Tatran Poštorná B 1906 Peša Ladislav Lokomotiva Brno E 1906 ½
2005/2006 10 TJ Tatran Poštorná B 1906 Kalendovský Jan Lokomotiva Brno D 2107 0
2005/2006 9 TJ Tatran Poštorná B 1906 Páral Adam TJ Vinohrady Brno 1840 0
2005/2006 8 TJ Tatran Poštorná B 1906 Markovič Ivan ŠK Bydo Zakřany 2211 0
2005/2006 7 TJ Tatran Poštorná B 1906 Hudaček Josef SK Horáček Sudoměřice 2025 0
2005/2006 6 TJ Tatran Poštorná B 1906 Jaroš Mojmír Duras BVK Brno D 2135 0
2005/2006 5 TJ Tatran Poštorná B 1906 Dobeš Oldřich TJ Znojmo 2081 0
2005/2006 4 TJ Tatran Poštorná B 1906 Malá Anna TJ Tatran Poštorná A 1983 1
2005/2006 3 TJ Tatran Poštorná B 1906 Sysel Michal TJ Bučovice 1967 0
2005/2006 2 TJ Tatran Poštorná B 1906 Kudláček Jaroslav ŠK KME DDM Kuřim 1883 ½
2005/2006 1 TJ Tatran Poštorná B 1906 Navrátil Josef ŠK Veselí nad Moravou 2008 ½
2004/2005 11 Tatran Poštorná B 1878 Galuška Josef ŠK Veselí nad Mor. 2125 0
2004/2005 10 Tatran Poštorná B 1878 Hyrš Martin KME DDM Kuřim 1943 1
2004/2005 9 Tatran Poštorná B 1878 Pospíšil Dušan Lokomotiva Brno B 2168 0
2004/2005 8 Tatran Poštorná B 1878 Kavalír Jan TJ Sloup 1778 1
2004/2005 7 Tatran Poštorná B 1878 Mlénský Dalibor ŠK Hustopeče 2100 ½
2004/2005 6 Tatran Poštorná B 1878 Schuster Petr I. brněnská Brno 1960 0
2004/2005 5 Tatran Poštorná B 1878 Nejezchleb Drahoš Sokol Rudice 1902 ½
2004/2005 4 Tatran Poštorná B 1878 Fojtík Tomáš Tatran Poštorná A 2033 1
2004/2005 3 Tatran Poštorná B 1878 Rychtecký Miroslav TJ Vinohrady Brno 2008 1
2004/2005 2 Tatran Poštorná B 1878 Sysel Michal TJ Bučovice 1968 ½
2004/2005 1 Tatran Poštorná B 1878 Habina Martin Garde Lipovec 2077 0
2003/2004 11 Tatran Poštorná B 1875 Fabian Zdeněk MKS Vyškov 1807 1
2003/2004 10 Tatran Poštorná B 1875 Kudla Vladimír KME DDM Kuřim 1851 1
2003/2004 9 Tatran Poštorná B 1875 Horák Jaroslav TJ Sokol Bzenec 1864 0
2003/2004 8 Tatran Poštorná B 1875 Kopkan Pavel I. brněnská Brno 1807 1
2003/2004 7 Tatran Poštorná B 1875 Binder Jaroslav ŠK 64 Brno 1986 ½
2003/2004 6 Tatran Poštorná B 1875 Pešák Roman ŠK Hodonín 1862 ½
2003/2004 5 Tatran Poštorná B 1875 Hubený Pavel TJ Sloup 1872 0
2003/2004 4 Tatran Poštorná B 1875 Michna Jan ŠK Hustopeče 1802 1
2003/2004 3 Tatran Poštorná B 1875 Sysel Michal TJ Bučovice 1865 0
2003/2004 2 Tatran Poštorná B 1875 Doležal Ladislav TJ Znojmo B 1884 1
2003/2004 1 Tatran Poštorná B 1875 Uřičář Jakub TJ Veselí nad Mor. 1753 0