Hráč Špičák Petr

Špičák Petr

User Pic
Jméno: Špičák Petr
Oddíl: TJ Sloup
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1842
Elo mezinárodní: 0
ID: 11781
FIDE ID: 389390
Rok narození: 1981
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 TJ Sloup 0 1817 Vaculík Martin ŠK Agrotec Hustopeče 1732 1749 0 soutěž
2019/2020 7 TJ Sloup 0 1817 Štrublík Martin ŠO MKS Vyškov 1805 1832 1 soutěž
2019/2020 3 TJ Sloup 0 1820 Uhmann Jan VSK Universita Brno 2029 2029 0 soutěž
2019/2020 9 TJ Sloup 0 1817 Vaňhara Jan Slavia Boskovice "A" 0 1474 1 soutěž
2019/2020 8 TJ Sloup 0 1817 Lisik Miroslav ŠK Lokomotiva Brno "B" 1667 1722 1 soutěž
2019/2020 7 TJ Sloup 0 1817 Ševčík Miloš ŠK Garde Lipovec "B" 1855 1847 1 soutěž
2019/2020 6 TJ Sloup 0 1817 Saida Jan ASK Blansko 0 1783 1 soutěž
2019/2020 4 TJ Sloup 0 1820 Nečas Michal ŠK Garde Lipovec "C" 0 1716 ½ soutěž
2019/2020 3 TJ Sloup 0 1820 Majetič Radim ŠO MKS Vyškov "B" 0 1759 ½ soutěž
2019/2020 2 TJ Sloup 0 1820 Pučálka Vojtěch ŠK Tišnov 1919 1904 1 soutěž
2018/2019 9 TJ Sloup 0 1839 Majetič Radim MKS Vyškov "B" 0 1765 ½ soutěž
2018/2019 8 TJ Sloup 0 1839 Ševčík Milan ŠK Garde Lipovec "B" 0 1750 ½ soutěž
2018/2019 7 TJ Sloup 0 1839 Probošt Jaroslav Slavia Boskovice "B" 0 1447 1 soutěž
2018/2019 6 TJ Sloup 0 1839 Bauer Miroslav ŠK Kuřim "C" 1611 1636 0 soutěž
2018/2019 5 TJ Sloup 0 1839 Toulec Richard Sokol Rudice 0 1649 ½ soutěž
2018/2019 4 TJ Sloup 0 1839 Wiezner Jiří Spartak Adamov "B" 0 1685 1 soutěž
2018/2019 3 TJ Sloup 0 1839 Lisik Miroslav ŠK Lokomotiva Brno "B" 1667 0 ½ soutěž
2018/2019 2 TJ Sloup 0 1839 Kaderka Tomáš ŠK Lipůvka 0 1730 1 soutěž
2018/2019 4 TJ Sloup B 0 1839 Polách Daneš Letovice (Slavia Boskovice C) 1972 1978 ½ soutěž
2018/2019 2 TJ Sloup B 0 1839 Ševčík Miloš ŠK Garde Lipovec C 1855 1854 0 soutěž
2017/2018 9 TJ Sloup 0 1840 Hlavsa Vladimír ŠK Sokol Tišnov 0 1742 1 soutěž
2017/2018 8 TJ Sloup 0 1840 Kocman Richard MKS Vyškov "B" 0 1776 ½ soutěž
2017/2018 6 TJ Sloup 0 1840 Zemánek Jan Slavia Boskovice 1849 1888 ½ soutěž
2017/2018 5 TJ Sloup 0 1840 Haupt Jaromír ŠK Lokomotiva Brno "C" 1787 1779 ½ soutěž
2017/2018 4 TJ Sloup 0 1840 Hnilička Michal Sokol Rudice 1849 1812 1 soutěž
2017/2018 3 TJ Sloup 0 1840 Wiezner Jiří Spartak Adamov "B" 0 1682 ½ soutěž
2017/2018 2 TJ Sloup 0 1840 Boček Tadeáš ŠK Kuřim "C" 1800 1822 0 soutěž
2017/2018 1 TJ Sloup 0 1840 Saida Jan ASK Blansko 0 1829 ½ soutěž
2016/2017 9 TJ Sloup 1832 Fabian Zdeněk MKS Vyškov "B" 1768 1804 0 soutěž
2016/2017 8 TJ Sloup 1832 Ševčík David ŠK Garde Lipovec "B" 1887 ½ soutěž
2016/2017 7 TJ Sloup 1832 Dvořáček Filip Slavia Boskovice 1788 1811 0 soutěž
2016/2017 6 TJ Sloup 1832 Matuška Jan Rudice "A" 1775 1 soutěž
2016/2017 5 TJ Sloup 1832 Navrátil Jiří ŠK Sokol Tišnov 2016 1929 0 soutěž
2016/2017 4 TJ Sloup 1832 Moc Martin ASK Blansko 1742 0 soutěž
2016/2017 3 TJ Sloup 1832 Nečas Michal ŠK Garde Lipovec "C" 1783 ½ soutěž
2016/2017 2 TJ Sloup 1832 Pospíšil Patrik ŠK Lokomotiva Brno "D" 1746 1 soutěž
2016/2017 1 TJ Sloup 1832 Zeman Arnošt Moravská Slavia Brno "C" 1968 1983 0 soutěž
2015/2016 6 TJ Sloup B 1832 Walletzký Radomír Makkabi Boskovice B 1641 1 soutěž
2015/2016 4 TJ Sloup B 1832 Fiala Lubomír ŠK Lipůvka 1658 1 soutěž
2015/2016 9 TJ Sloup 1832 Kupčík Zdeněk MKS Vyškov "B" 1947 1924 ½ soutěž
2015/2016 8 TJ Sloup 1832 Ševčík Miloš ŠK GARDE Lipovec "C" 1806 0 soutěž
2015/2016 7 TJ Sloup 1832 Tajovský Matěj ŠK Kuřim "D" 1515 1543 1 soutěž
2015/2016 6 TJ Sloup 1832 Mráz Pavel ŠK GARDE Lipovec "B" 1913 1960 1 soutěž
2015/2016 5 TJ Sloup 1832 Hubený Pavel Makkabi Boskovice 1930 1878 1 soutěž
2015/2016 4 TJ Sloup 1832 Číhal Jan ŠK Kuřim "B" 1856 1884 1 soutěž
2015/2016 3 TJ Sloup 1832 Plašil Lubomír ŠK Sokol Tišnov 1876 1838 0 soutěž
2015/2016 2 TJ Sloup 1832 Saida Jan ASK Blansko 1825 1 soutěž
2015/2016 1 TJ Sloup 1832 Hnilička Michal Sokol Rudice 1833 1787 1 soutěž
2014/2015 9 TJ Sloup 1826 Nečas Michal ŠK Garde Lipovec C 1803 ½ soutěž
2014/2015 6 TJ Sloup 1826 Slouka Lukáš ASK Blansko 1632 1 soutěž
2014/2015 5 TJ Sloup 1826 Vitula Jan ŠK Kuřim B 1906 1936 0 soutěž
2014/2015 4 TJ Sloup 1826 Veselý Jaromír ŠK Lokomotiva Brno D 2008 1959 0 soutěž
2014/2015 3 TJ Sloup 1826 Rumián Libor ŠK Jevíčko 1742 1 soutěž
2014/2015 2 TJ Sloup 1826 Loubal Pavel Sokol Rudice 1998 1993 ½ soutěž
2014/2015 1 TJ Sloup 1826 Kudlička Robert MKS Vyškov B 1637 1828 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠK Tetčice 1826 Vykydal František ŠK Lokomotiva Brno C 2106 2104 0 soutěž
2014/2015 9 ŠK Tetčice 1826 Klenner Richard ŠK Veselí nad Moravou 2028 2027 0 soutěž
2014/2015 4 ŠK Tetčice 1826 Marek Jakub SK GPOA Znojmo 1704 1704 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Tetčice 1826 Ševčík Leoš TJ Spartak Adamov 1990 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK Tetčice 1813 Zeman Arnošt Orel Ořechov 2002 1980 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK Tetčice 1813 Spodný Josef ŠK Bystrc Oilers 2014 2011 ½ soutěž
2013/2014 9 TJ Sloup 1813 Mareš Jaroslav ŠK Brno 64 2029 2018 ½ soutěž
2013/2014 8 TJ Sloup 1813 Horák Bronislav ŠK Kuřim B 1946 1917 ½ soutěž
2013/2014 7 TJ Sloup 1813 Zapletal Karel ŠK Jevíčko 1658 1 soutěž
2013/2014 6 TJ Sloup 1813 Flašar Roman ŠK Garde Lipovec B 1901 ½ soutěž
2013/2014 5 TJ Sloup 1813 Boháček Milan Makkabi Boskovice 1853 ½ soutěž
2013/2014 4 TJ Sloup 1813 Krejčí Dalibor ŠK Sokol Tišnov A 1916 1891 0 soutěž
2013/2014 3 TJ Sloup 1813 Čermák Jan MKS Vyškov C 1685 1804 ½ soutěž
2013/2014 2 TJ Sloup 1813 Ševčík Milan ŠK Garde Lipovec C 1724 1 soutěž
2013/2014 1 TJ Sloup 1813 Palaš Milan ASK Blansko 1760 0 soutěž
2012/2013 3 ŠK Tetčice B 1765 Doškař Miloslav Šachový klub Lokomotiva Brno E 1728 1725 0 soutěž
2012/2013 11 TJ Sloup 1765 Crhonek Vítězslav Sokol Rudice 1787 1 soutěž
2012/2013 10 TJ Sloup 1765 Hubený Pavel Makkabi Boskovice 1848 1765 0 soutěž
2012/2013 9 TJ Sloup 1765 Dočkal Stanislav MKS Vyškov "B" 1724 1 soutěž
2012/2013 8 TJ Sloup 1765 Zbořil Radomír MKS Vyškov "C" 1705 1705 1 soutěž
2012/2013 7 TJ Sloup 1765 Ševčík Milan ŠK Garde Lipovec "B" 1714 0 soutěž
2012/2013 6 TJ Sloup 1765 Palaš Milan ASK Blansko 1796 1 soutěž
2012/2013 5 TJ Sloup 1765 Antošovský Vlastimil ŠK Jevíčko 1737 1 soutěž
2012/2013 4 TJ Sloup 1765 Heinz Martin Spartak Adamov "B" 1000 0 soutěž
2012/2013 2 TJ Sloup 1765 Hloušek Zdeněk ŠK Garde Lipovec "C" 1938 1938 1 soutěž
2012/2013 1 TJ Sloup 1765 Číhal Jan ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1900 1896 1 soutěž
2011/2012 8 ŠK Tetčice "B" 1794 Hrůza Martin ŠK Lokomotiva Brno "L" 1100 1 soutěž
2011/2012 5 ŠK Tetčice "B" 1794 Dumková Daniela TJ Sokol Zastávka 1453 ½ soutěž
2011/2012 11 TJ Sloup 1794 Dočkal Stanislav MKS Vyškov "B" 1716 ½ soutěž
2011/2012 7 TJ Sloup 1794 Rumián Libor ŠK Jevíčko 1778 0 soutěž
2011/2012 6 TJ Sloup 1794 Hloušek Zdeněk ŠK Garde Lipovec "B" 1891 0 soutěž
2011/2012 5 TJ Sloup 1794 Ševčík Leoš Makkabi Boskovice 1925 0 soutěž
2011/2012 4 TJ Sloup 1794 Kunc Alois ŠK Garde Lipovec "C" 1620 1 soutěž
2011/2012 3 TJ Sloup 1794 Hroza Jiří ASK Blansko 1802 ½ soutěž
2011/2012 2 TJ Sloup 1794 Trmač Radek Spartak Adamov "B 1770 1732 0 soutěž
2011/2012 1 TJ Sloup 1794 Nečas Aleš Sokol Rudice 1875 ½ soutěž
2010/2011 11 TJ Sloup 1789 Antošovský Vlastimil ŠK Jevíčko 1735 ½ soutěž
2010/2011 10 TJ Sloup 1789 Hyrš Martin ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1996 0 soutěž
2010/2011 9 TJ Sloup 1789 Dočkal Stanislav MKS Vyškov "B" 1726 1 soutěž
2010/2011 8 TJ Sloup 1789 Veselý Miroslav Makkabi Boskovice 1713 1 soutěž
2010/2011 7 TJ Sloup 1789 Moc Roman ASK Blansko 1695 ½ soutěž
2010/2011 6 TJ Sloup 1789 Kejík František MKS Vyškov "A" 2065 0 soutěž
2010/2011 5 TJ Sloup 1789 Trmač Radek Spartak Adamov "B" 1724 ½ soutěž
2010/2011 4 TJ Sloup 1789 Ševčík David ŠK Garde Lipovec "B" 1888 ½ soutěž
2010/2011 3 TJ Sloup 1789 Kratochvil Jiří ŠK Garde Lipovec "C" 1581 1 soutěž
2010/2011 2 TJ Sloup 1789 Veselý Jaromír ŠK Sokol Tišnov 1989 0 soutěž
2010/2011 1 TJ Sloup 1789 Hnilička Michal Sokol Rudice 1802 ½ soutěž
2009/2010 11 TJ Sloup 1796 Ševčík Luboš SK Garde Lipovec B 1765 ½ soutěž
2009/2010 10 TJ Sloup 1796 Hnilička Michal Sokol Rudice A 1816 ½ soutěž
2009/2010 9 TJ Sloup 1796 Sekanina Jiří SK Garde Lipovec A 2121 0 soutěž
2009/2010 8 TJ Sloup 1796 Klíma Oldřich Sokol Rudice B 1689 0 soutěž
2009/2010 6 TJ Sloup 1796 Plašil Lubomír SK Sokol Tisnov 1893 0 soutěž
2009/2010 5 TJ Sloup 1796 Jandl Miroslav MKS Vyskov B 1857 1 soutěž
2009/2010 4 TJ Sloup 1796 Rozumek Vlastimil MKS Vyskov A 2001 0 soutěž
2009/2010 3 TJ Sloup 1796 Polách Josef ASK Blansko 1722 1 soutěž
2009/2010 2 TJ Sloup 1796 Horák Jan SK Jevicko 1697 ½ soutěž
2009/2010 1 TJ Sloup 1796 Ležák Petr TJ Spartak Adamov B 1000 1 soutěž
2008/2009 5 TJ Sloup B 1798 Krejčí Petr ŠK Garde Lipovec D 1673 1 soutěž
2008/2009 3 TJ Sloup B 1798 Fránek Stanislav TJ Sokol Jedovnice 1571 1 soutěž
2008/2009 1 TJ Sloup B 1798 Klinkovský Jiří Sokol Rudice C 1717 1 soutěž
2008/2009 11 TJ Sloup 1798 Horák Jan SK Jevicko 1707 0 soutěž
2008/2009 10 TJ Sloup 1798 Polách Josef TJ CKD Blansko 1713 0 soutěž
2008/2009 9 TJ Sloup 1798 Kratochvil Jiří SK GARDE Lipovec "C" 1529 ½ soutěž
2008/2009 8 TJ Sloup 1798 Jandl Miroslav MKS Vyskov "B" 1853 0 soutěž
2008/2009 7 TJ Sloup 1798 Mižák Ján SK GARDE Lipovec "B" 1967 1 soutěž
2008/2009 6 TJ Sloup 1798 Vosáhlo Jiří SK Lokomotiva Brno "E" 1938 1 soutěž
2008/2009 5 TJ Sloup 1798 Švehla Karel TJ Spartak Adamov 2136 0 soutěž
2008/2009 3 TJ Sloup 1798 Nečas Aleš Sokol Rudice "A" 1880 ½ soutěž
2008/2009 2 TJ Sloup 1798 Kunc Alois Sokol Rudice "B" 1513 1 soutěž
2008/2009 1 TJ Sloup 1798 Boháček Milan Makkabi Boskovice 1722 0 soutěž
2007/2008 11 TJ Sloup 1791 Hubený Pavel Makkabi Boskovice 1881 ½ soutěž
2007/2008 10 TJ Sloup 1791 Ševčík Martin Sokol Rudice C 1531 1 soutěž
2007/2008 9 TJ Sloup 1791 Hnilička Michal Sokol Rudice B 1906 0 soutěž
2007/2008 8 TJ Sloup 1791 Hloušek Zdeněk SK Garde Lipovec B 1855 0 soutěž
2007/2008 7 TJ Sloup 1791 Kocman Richard MKS Vyskov A 1877 ½ soutěž
2007/2008 6 TJ Sloup 1791 Rumián Libor SK Jevicko 1792 1 soutěž
2007/2008 5 TJ Sloup 1791 Horák Bronislav SK KME-DDM Kurim B 1977 1 soutěž
2007/2008 4 TJ Sloup 1791 Slepánek Jan MKS Vyskov B 1757 ½ soutěž
2007/2008 3 TJ Sloup 1791 Křápek Miroslav KS TJ Bucovice 1802 ½ soutěž
2007/2008 2 TJ Sloup 1791 Češek Liboslav SK Lokomotiva Brno E 1924 ½ soutěž
2007/2008 1 TJ Sloup 1791 Handl Martin TJ Spartak Adamov 2083 0 soutěž
2007/2008 9 TJ Sloup B 1791 Kuník Ján Spartak Adamov B 1399 1 soutěž
2007/2008 8 TJ Sloup B 1791 Krejčí Petr Garde Lipovec C 1696 ½ soutěž
2007/2008 7 TJ Sloup B 1791 Moc Roman ČKD Blansko A 1641 ½ soutěž
2007/2008 6 TJ Sloup B 1791 Dvořáková Anna Sokol Jedovnice 1458 ½ soutěž
2007/2008 5 TJ Sloup B 1791 Brda Vlastimil Sokol Rudice D 1000 ½ soutěž
2007/2008 4 TJ Sloup B 1791 Probošt Jaroslav Makkabi Boskovice B 1497 1 soutěž
2007/2008 3 TJ Sloup B 1791 Vašíček Michal Šk Jevíčko B 1 soutěž
2007/2008 2 TJ Sloup B 1791 Petržela Jan Garde Lipovec D 1404 1 soutěž
2007/2008 1 TJ Sloup B 1791 Čermák Miloslav ŠK Rovečné 1 soutěž
2006/2007 10 TJ Sloup 1799 Fránek Stanislav Sokol Rudice C 1577 1 soutěž
2006/2007 9 TJ Sloup 1799 Hnilička Michal Sokol Rudice B 1768 0 soutěž
2006/2007 8 TJ Sloup 1799 Gruber Josef TJ Spartak Adamov A 1478 1 soutěž
2006/2007 6 TJ Sloup 1799 Gubáš Jan ŠK Sokol Tišnov A 2021 0 soutěž
2006/2007 4 TJ Sloup 1799 Jandl Miroslav MKS Vyškov B 1857 ½ soutěž
2006/2007 3 TJ Sloup 1799 Lapúník Pavel ŠK Lokomotiva Brno F 1687 ½ soutěž
2006/2007 2 TJ Sloup 1799 Nečas Michal ŠK Garde Lipovec B 1777 0 soutěž
2006/2007 1 TJ Sloup 1799 Orálek Radek ŠK TJ Komořany 1770 1 soutěž
2006/2007 9 TJ Sloup B 1799 Dostál Adolf ŠK Rovečné 1388 1 soutěž
2006/2007 8 TJ Sloup B 1799 Zemánek Jan Makkabi BoskoviceA 1897 0 soutěž
2006/2007 6 TJ Sloup B 1799 Brichta Pavel Garde Lipovec D 1512 1 soutěž
2006/2007 5 TJ Sloup B 1799 Bednář Petr Spartak Adamov B 1705 ½ soutěž
2006/2007 3 TJ Sloup B 1799 Polách Josef ČKD Blansko A 1708 1 soutěž
2006/2007 1 TJ Sloup B 1799 Klinkovský Jiří Sokol Rudice D 1770 ½ soutěž
2005/2006 11 TJ SLOUP 1760 Šutera Zdeněk MAKKABI BOSKOVICE 1593 0 soutěž
2005/2006 9 TJ SLOUP 1760 Palaš Milan ČKD BLANSKO 1794 ½ soutěž
2005/2006 8 TJ SLOUP 1760 Ševčík David GARDE LIPOVEC B 1722 1 soutěž
2005/2006 7 TJ SLOUP 1760 Plašil Lubomír SOKOL TIŠNOV 1890 ½ soutěž
2005/2006 6 TJ SLOUP 1760 Tichý Miroslav MKS VYŠKOV A 1965 1 soutěž
2005/2006 5 TJ SLOUP 1760 Hnilička Michal SOKOL RUDICE B 1770 1 soutěž
2005/2006 4 TJ SLOUP 1760 Kudláček Jaroslav DURAS BRNO E 1883 0 soutěž
2005/2006 3 TJ SLOUP 1760 Orálek Radek TJ KOMOŘANY 1754 0 soutěž
2005/2006 2 TJ SLOUP 1760 Rubeš Pavel KME-DDM KUŘIM B 1906 ½ soutěž
2005/2006 1 TJ SLOUP 1760 Horák Jan ŠK JEVÍČKO 1740 1 soutěž
2005/2006 9 TJ Sloup B 1760 Novotný Leoš Garde Lipovec C 2127 0 soutěž
2005/2006 8 TJ Sloup B 1760 Nejezchleb Drahoš Sokol Rudice C 1873 ½ soutěž
2005/2006 7 TJ Sloup B 1760 Chloupek Libor ŠK Kunštát 1949 0 soutěž
2005/2006 6 TJ Sloup B 1760 Zemánek Jan Makkabi BoskoviceB 1847 ½ soutěž
2005/2006 5 TJ Sloup B 1760 Šíbl Jan Garde Lipovec D 1420 1 soutěž
2005/2006 3 TJ Sloup B 1760 Šutera Zdeněk ŠK Rovečné 1593 1 soutěž
2005/2006 2 TJ Sloup B 1760 Dvořák Michal Sokol Jedovnice A 1636 1 soutěž
2005/2006 1 TJ Sloup B 1760 Šmehlík Jaroslav Spartak Adamov A 1892 1 soutěž
2004/2005 17 TJ Sloup B 1721 Fránek Stanislav Sokol Jedovnice C 1 soutěž
2004/2005 15 TJ Sloup B 1721 Hrabal Petr Sokol Vanovice 0 soutěž
2004/2005 14 TJ Sloup B 1721 Hloušek Dušan Spartak Adamov B 1368 1 soutěž
2004/2005 12 TJ Sloup B 1721 Matuška Jan Sokol Jedovnice B 1516 1 soutěž
2004/2005 5 TJ Sloup B 1721 Hloušek Dušan Spartak Adamov B 1368 1 soutěž
2004/2005 3 TJ Sloup B 1721 Matuška Jan Sokol Jedovnice B 1516 1 soutěž
2004/2005 2 TJ Sloup B 1721 Poláček Ladislav ŠK Lipůvka 1570 1 soutěž
2004/2005 11 TJ Sloup 1721 Chromeček Oldřich TJ Bučovice 1795 ½ soutěž
2004/2005 10 TJ Sloup 1721 Handl Martin Garde Lipovec 2023 0 soutěž
2004/2005 9 TJ Sloup 1721 Vičar Petr ŠK Veselí nad Mor. 1921 1 soutěž
2004/2005 8 TJ Sloup 1721 Kopr Eduard Tatran Poštorná B 1703 ½ soutěž
2004/2005 7 TJ Sloup 1721 Veselý Jaromír Lokomotiva Brno B 2046 0 soutěž
2004/2005 6 TJ Sloup 1721 Gubáš Jan KME DDM Kuřim 1942 0 soutěž
2004/2005 5 TJ Sloup 1721 Urban Vlastimil ŠK Hustopeče 2054 0 soutěž
2004/2005 4 TJ Sloup 1721 Polák Radim I. brněnská Brno 2011 1 soutěž
2004/2005 3 TJ Sloup 1721 Polách Daneš Sokol Rudice 1941 0 soutěž
2004/2005 2 TJ Sloup 1721 Ciprys David Tatran Poštorná A 2002 0 soutěž
2004/2005 1 TJ Sloup 1721 Zemánek Jaroslav TJ Vinohrady Brno 1874 1 soutěž
2003/2004 11 TJ Sloup 1705 Vratislavský Ivo TJ Sokol Bzenec 1831 0 soutěž
2003/2004 10 TJ Sloup 1705 Kopkan Pavel I. brněnská Brno 1807 1 soutěž
2003/2004 9 TJ Sloup 1705 Nový Martin ŠK 64 Brno 1929 ½ soutěž
2003/2004 7 TJ Sloup 1705 Sysel Michal TJ Bučovice 1865 0 soutěž
2003/2004 5 TJ Sloup 1705 Kopr Eduard Tatran Poštorná B 1781 ½ soutěž
2003/2004 4 TJ Sloup 1705 Doležal Ladislav TJ Znojmo B 1884 0 soutěž
2003/2004 2 TJ Sloup 1705 Jakubčík Jiří MKS Vyškov 1805 1 soutěž
2003/2004 1 TJ Sloup 1705 Kudla Vladimír KME DDM Kuřim 1851 1 soutěž
2003/2004 7 TJ Sloup B 1705 Habina Martin Sokol Jedovnice A 1494 1 soutěž
2003/2004 5 TJ Sloup B 1705 Antošovský Vlastimil ŠK Jevíčko A 1601 ½ soutěž
2003/2004 2 TJ Sloup B 1705 Dvořáček Milan Sokol Rudice B 1695 0 soutěž