Hráč Kučera Jan

Kučera Jan

User Pic
Jméno: Kučera Jan
Oddíl: ŠK Vysoké Mýto
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1911
Elo mezinárodní: 1911
ID: 7984
FIDE ID: 340111
Rok narození: 1979
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 SK Vysoke Myto B 1909 1909 Bouchal Lukáš TJ Spartak Letohrad 1788 1751 ½
2018/2019 10 SK Vysoke Myto B 1909 1909 Šťulík Jiří SO Hlinsko 1761 1766 ½
2018/2019 6 SK Vysoke Myto B 1908 1909 Procházka Petr TJ Lanskroun 1984 1985 0
2018/2019 5 SK Vysoke Myto B 1908 1909 Liduch Filip 2222 SK Polabiny D 2026 2035 ½
2018/2019 4 SK Vysoke Myto B 1902 1925 Zeman Martin SK pri DDM Litomysl 1956 1962 1
2018/2019 3 SK Vysoke Myto B 1905 1925 Píše Jiří SK Usti nad Orlici B 1730 1667 1
2018/2019 1 SK Vysoke Myto B 1924 1925 Malivánek Jiří Sokol Zajecice 2045 2054 0
2018/2019 10 Sachovy klub Chocen 1909 1909 Hrobař Vlastimil SK Usti nad Orlici C 2057 2022 ½
2018/2019 7 Sachovy klub Chocen 1908 1909 Mikyska Kamil Sokol Mistrovice 1957 1956 0
2018/2019 5 Sachovy klub Chocen 1902 1925 Grepl Pavel TJ Slovan Moravska Trebova 1911 1897 1
2018/2019 1 Sachovy klub Chocen 1924 1925 Havrlík Pavel SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1830 1840 0
2018/2019 11 SK Vysoke Myto 1909 1909 Kredl Karel Moravska Slavia Brno B 2104 2093 ½
2018/2019 9 SK Vysoke Myto 1906 1909 Stodola Marek TJ Stefanydes Policka 1976 1968 ½
2018/2019 8 SK Vysoke Myto 1906 1909 Kubíček Pavel OREL Orechov 1949 1958 ½
2018/2019 6 SK Vysoke Myto 1908 1909 Sládek Vladislav Lokomotiva Brno 1944 1947 1
2018/2019 4 SK Vysoke Myto 1902 1925 Feldvábl Vilém TJ Namest n/Oslavou 1664 1681 0
2018/2019 2 SK Vysoke Myto 1905 1925 Kronowetter Bořivoj Sokol Kolin 1974 1981 0
2017/2018 8 SK Chocen 1946 1922 Sodomka Adam TJ Stefanydes Policka D 1912 1912 0
2017/2018 6 SK Chocen 1923 1922 Kotva Milan SK Svitavy B 1948 1949 1
2017/2018 11 SK Vysoke Myto B 1921 1922 Kalousek Vladimír SK Usti nad Orlici A 2034 2017 ½
2017/2018 10 SK Vysoke Myto B 1909 1909 Píše Jiří SK Usti nad Orlici B 1758 1672 0
2017/2018 9 SK Vysoke Myto B 1935 1922 Kokeš Bohuslav TJ SO Chrudim 2025 1962 ½
2017/2018 5 SK Vysoke Myto B 1923 1922 Pavlíček Miroslav SO Hlinsko 2022 2001 1
2017/2018 4 SK Vysoke Myto B 1935 1922 Doseděl Jiří SK pri DDM Litomysl 2088 2076 0
2017/2018 3 SK Vysoke Myto B 1935 1922 Brdíček David SK+Sokol Zamberk 1800 1767 ½
2017/2018 2 SK Vysoke Myto B 1935 1922 Törvenyi Roman 2222 SK Polabiny D 1970 1977 1
2017/2018 4 SK Vysoke Myto 1935 1922 Veselý Tomáš Eurobit 2093 2082 0
2016/2017 11 SK Vysoke Myto B 1900 1925 Jániš Petr SK Usti nad Orlici B 1886 1892 1
2016/2017 8 SK Vysoke Myto B 1900 1925 Honek Jan Jiskra Hermanuv Mestec 1871 1865 1
2016/2017 7 SK Vysoke Myto B 1900 1925 Just Pavel 2222 SK Polabiny D 1965 1983 ½
2016/2017 6 SK Vysoke Myto B 1900 1925 Vrkota Miloš TJ CHS Chotebor 2048 2055 0
2016/2017 5 SK Vysoke Myto B 1900 1925 Smejkal Jan TJ Stefanydes Policka B 1855 1894 ½
2016/2017 4 SK Vysoke Myto B 1900 1925 Ambrožová Lucie SK Svitavy 1815 1902 ½
2016/2017 2 SK Vysoke Myto B 1900 1925 Komárek David TJ SO Chrudim 2159 2144 ½
2016/2017 1 SK Vysoke Myto B 1900 1925 Kuzmin Sergej SK Bohemia Pardubice 1893 1900 ½
2015/2016 11 TJ Spartak Choceň 1900 1925 Keprta Stanislav ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1913 1940 ½
2015/2016 10 TJ Spartak Choceň 1900 1925 Mikyska Kamil TJ Spartak OEZ Letohrad 1883 1898 1
2015/2016 9 TJ Spartak Choceň 1900 1925 Šimek Zdeněk Proplast Česká Třebová B 1911 1925 0
2015/2016 8 TJ Spartak Choceň 1900 1925 Cimprich Miroslav Sokol Mistrovice 1753 1786 1
2015/2016 7 TJ Spartak Choceň 1900 1925 Wiesinger Wolfgang SK + Sokol Žamberk 1954 1972 ½
2015/2016 6 TJ Spartak Choceň 1900 1925 Merta Michal ŠK Dolní Čermná 1745 1771 1
2015/2016 5 TJ Spartak Choceň 1900 1925 Tulis Jan TJ Štefanydes Polička C 1869 1905 0
2015/2016 4 TJ Spartak Choceň 1900 1925 Kotva Milan ŠK Svitavy B 1992 2026 0
2015/2016 3 TJ Spartak Choceň 1900 1925 Kapoun Vít ŠK Ústí nad Orlicí C 1806 1804 ½
2015/2016 2 TJ Spartak Choceň 1900 1925 Volf Jaroslav ŠK Ústí nad Orlicí B 2014 2031 0
2015/2016 1 TJ Spartak Choceň 1900 1925 Solil Roman TJ Lanškroun B 2027 2019 0
2015/2016 11 ŠK Vysoké Mýto B 1900 1925 Törvenyi Roman 2222 ŠK Polabiny D 1984 1983 0
2015/2016 10 ŠK Vysoké Mýto B 1900 1925 Proplast Česká Třebová 1
2015/2016 9 ŠK Vysoké Mýto B 1900 1925 Nadrchal Tomáš ŠK Bohemia Pardubice 1999 1972 0
2015/2016 8 ŠK Vysoké Mýto B 1900 1925 Hájek Jiří TJ Sokol Zaječice 2069 2086 ½
2015/2016 7 ŠK Vysoké Mýto B 1900 1925 Vrkota Miloš TJ CHS Chotěboř 2048 2055 ½
2015/2016 6 ŠK Vysoké Mýto B 1900 1925 Krátký Josef TJ Lanškroun 2051 2043 0
2015/2016 5 ŠK Vysoké Mýto B 1900 1925 Sodomka Adam TJ Štefanydes Polička B 1901 1905 1
2015/2016 4 ŠK Vysoké Mýto B 1900 1925 Zeman Martin TJ Jiskra Litomyšl 2004 2009 ½
2015/2016 1 ŠK Vysoké Mýto B 1900 1925 Hrnčiarik Karel ŠK Rapid Pardubice C 1904 1919 1
2014/2015 11 TJ Spartak Choceň 1878 1922 Kotva Milan ŠK Svitavy 2069 2068 0
2014/2015 10 TJ Spartak Choceň 1878 1922 Filip Libor ŠK Dolní Čermná 1883 1905 1
2014/2015 9 TJ Spartak Choceň 1878 1922 Wiesinger Wolfgang SK+Sokol Žamberk B 1954 1969 ½
2014/2015 8 TJ Spartak Choceň 1878 1922 Mikyska Kamil TJ Spartak OEZ Letohrad 1889 1889 1
2014/2015 7 TJ Spartak Choceň 1878 1922 Solil Roman TJ Lanškroun B 1978 1986 0
2014/2015 6 TJ Spartak Choceň 1878 1922 Cimprich Miroslav TJ Sokol Horní Čermná 1649 ½
2014/2015 5 TJ Spartak Choceň 1878 1922 Borek Pavel Proplast Česká Třebová B 1860 1837 ½
2014/2015 4 TJ Spartak Choceň 1878 1922 Keprta Stanislav ŠO K a. s. Kunvald 1901 1916 ½
2014/2015 3 TJ Spartak Choceň 1878 1922 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomyšl B 1936 1950 1
2014/2015 2 TJ Spartak Choceň 1878 1922 Hrobař Vlastimil ŠK Ústí nad Orlicí B 1950 1944 ½
2014/2015 1 TJ Spartak Choceň 1878 1922 Švanda Ondřej TJ Štefanydes Polička C 1833 1797 ½
2014/2015 10 ŠK Vysoké Mýto B 1878 1922 Černý Jan 2222 ŠK Polabiny C 2048 2041 ½
2014/2015 9 ŠK Vysoké Mýto B 1878 1922 Tomek Karel TJ CHS Chotěboř B 1762 1811 ½
2014/2015 8 ŠK Vysoké Mýto B 1878 1922 Daněk Pavel ŠK Bohemia Pardubice 1965 1954 ½
2014/2015 7 ŠK Vysoké Mýto B 1878 1922 Sýkora Josef ŠK Rapid Pardubice C 2117 2112 ½
2014/2015 5 ŠK Vysoké Mýto B 1878 1922 Chvojka Antonín TJ Slovan Moravská Třebová 1885 1873 1
2014/2015 3 ŠK Vysoké Mýto B 1878 1922 Tůma Jan TJ CHS Chotěboř A 2200 2159 0
2014/2015 1 ŠK Vysoké Mýto B 1878 1922 Hájek Jiří Sokol Zaječice 2085 2080 0
2013/2014 9 TJ Spartak Choceň 1861 1924 Sekyrka Josef Sokol Lázně Bohdaneč 1766 1
2013/2014 8 TJ Spartak Choceň 1861 1924 Nešpůrek Petr 2222 ŠK Polabiny G 1832 1838 0
2013/2014 6 TJ Spartak Choceň 1861 1924 Zelený František TJ ŠO Chrudim D 1652 1667 1
2013/2014 5 TJ Spartak Choceň 1861 1924 Ludvík Tomáš 2222 ŠK Polabiny H 1542 1539 1
2013/2014 3 TJ Spartak Choceň 1861 1924 Kalhous Miroslav Rapid Pardubice F 1620 1587 ½
2013/2014 1 TJ Spartak Choceň 1861 1924 Švanda Pavel TJ Energetik Chvaletice 2156 2157 1
2013/2014 11 ŠK Vysoké Mýto C 1861 1924 Odstrčil Jaromír TJ Jiskra Litomyšl B 1837 1851 0
2013/2014 9 ŠK Vysoké Mýto C 1861 1924 Cach Jakub 2222 ŠK Polabiny E 1746 1758 ½
2013/2014 8 ŠK Vysoké Mýto C 1861 1924 Česenek Jan TJ ŠO Chrudim C 1819 1807 ½
2013/2014 7 ŠK Vysoké Mýto C 1861 1924 Kovaříková Kristýna TJ Štefanydes Polička D 1968 1979 1
2013/2014 6 ŠK Vysoké Mýto C 1861 1924 Novotný Aleš ŠK Rapid Pardubice D 1834 1807 ½
2013/2014 5 ŠK Vysoké Mýto C 1861 1924 Müller Petr Jiskra Heřmanův Městec 1975 1969 ½
2013/2014 4 ŠK Vysoké Mýto C 1861 1924 Škroch Martin 2222 ŠK Polabiny D 1863 1875 ½
2013/2014 3 ŠK Vysoké Mýto C 1861 1924 Daněk Pavel ŠK Bohemia Pardubice B 1983 1966 ½
2013/2014 2 ŠK Vysoké Mýto C 1861 1924 Zámečník Jan ŠO Hlinsko 1866 1856 ½
2013/2014 11 ŠK Vysoké Mýto B 1861 1924 Kameník David ŠK Ústí nad Orlicí B 1876 1872 ½
2013/2014 7 ŠK Vysoké Mýto B 1861 1924 Zeman Ladislav TJ Jiskra Litomyšl 1871 1862 ½
2013/2014 4 ŠK Vysoké Mýto B 1861 1924 Veselý Emanuel ŠK Rapid Pardubice C 1860 1825 1
2012/2013 11 TJ Spartak Choceň 1920 1954 Hrnčiarik Karel Rapid Pardubice E 1849 1932 ½
2012/2013 10 TJ Spartak Choceň 1920 1954 Korol Jiří 2222 ŠK Polabiny E 2031 2032 0
2012/2013 9 TJ Spartak Choceň 1920 1954 Dvořák Slavomil ŠO Hlinsko 1913 1
2012/2013 8 TJ Spartak Choceň 1920 1954 Vávra Radim Rapid Pardubice D 2033 2049 0
2012/2013 7 TJ Spartak Choceň 1920 1954 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička C 1927 1943 ½
2012/2013 6 TJ Spartak Choceň 1920 1954 Nadrchal Tomáš ŠK Bohemia Pardubice B 2040 2026 0
2012/2013 5 TJ Spartak Choceň 1920 1954 Zoubek David ŠK Rapid Teenagers 1751 1798 ½
2012/2013 4 TJ Spartak Choceň 1920 1954 Půlpán Matěj 2222 ŠK Polabiny F 1763 1792 ½
2012/2013 3 TJ Spartak Choceň 1920 1954 Linhart Zbyněk TJ ŠO Chrudim C 1961 1974 0
2012/2013 2 TJ Spartak Choceň 1920 1954 Krejčík Tomáš TJ CHS Chotěboř B 1953 1894 ½
2012/2013 7 ŠK Vysoké Mýto B 1920 1954 Pokorný Tomáš TJ Štefanydes Polička 2218 2252 0
2012/2013 4 ŠK Vysoké Mýto B 1920 1954 Pařízek Vojtěch TJ CHS Chotěboř 1727 1793 1
2012/2013 3 ŠK Vysoké Mýto B 1920 1954 Melichar Vojtěch 2222 ŠK Polabiny D 1815 1890 ½
2011/2012 10 TJ Spartak Choceň 1967 Rychlý Tomáš TJ CHS Chotěboř B 1722 1722 1
2011/2012 9 TJ Spartak Choceň 1967 Němec Bohumil TJ ŠO Chrudim C 1948 1948 ½
2011/2012 8 TJ Spartak Choceň 1967 Pavlovec Vladimír Rapid Pardubice E 1854 1
2011/2012 7 TJ Spartak Choceň 1967 Bělohlav Jan 2222 ŠK Polabiny E 1912 ½
2011/2012 5 TJ Spartak Choceň 1967 Horáček Michal ŠK Bohemia Pardubice B 2045 2009 0
2011/2012 4 TJ Spartak Choceň 1967 Paščenko Jaromír TJ Štefanydes Polička C 2083 2077 0
2011/2012 2 TJ Spartak Choceň 1967 Hrnčiarik Karel Rapid Pardubice D 1852 1924 1
2011/2012 1 TJ Spartak Choceň 1967 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny D 2136 2152 0
2011/2012 11 ŠK Vysoké Mýto C 1967 Ondráček Ondřej TJ CHS Chotěboř 2149 2150 0
2011/2012 10 ŠK Vysoké Mýto C 1967 Müller Petr TJ Jiskra Heřmanův Městec 1955 1941 ½
2011/2012 9 ŠK Vysoké Mýto C 1967 Vodička Pavel ŠK Bohemia Pardubice 2082 2090 1
2011/2012 8 ŠK Vysoké Mýto C 1967 Pokorný Zdeněk TJ ŠO Chrudim B 2293 2327 0
2011/2012 7 ŠK Vysoké Mýto C 1967 Černý Karel TJ Slovan Moravská Třebová 2125 2046 ½
2011/2012 6 ŠK Vysoké Mýto C 1967 Kastner Oldřich Rapid Pardubice C 2137 2134 0
2011/2012 4 ŠK Vysoké Mýto C 1967 Pekař Václav TJ Jiskra Litomyšl 2170 2164 0
2011/2012 3 ŠK Vysoké Mýto C 1967 Šimek Jan TJ Lokomotiva Česká Třebová 2206 2211 0
2011/2012 2 ŠK Vysoké Mýto C 1967 Červený Petr TJ Štefanydes Polička 2279 2264 0
2011/2012 1 ŠK Vysoké Mýto C 1967 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto B 2078 2095 0
2010/2011 10 ŠK Vysoké Mýto "B" 1983 Procházka Petr TJ Lanškroun 1979 0
2010/2011 8 ŠK Vysoké Mýto "B" 1983 Petráž Martin TJ Lokomotiva Česká Třebová 1930 ½
2010/2011 5 ŠK Vysoké Mýto "B" 1983 Mareš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1712 1
2010/2011 3 ŠK Vysoké Mýto "B" 1983 Sabolová Gabriela ŠK Vysoké Mýto "C" 1852 1
2010/2011 11 TJ Spartak Choceň 1983 Dvořák Slavomil ŠO DDM Hlinsko 1937 ½
2010/2011 10 TJ Spartak Choceň 1983 Novotný Aleš ŠK Rapid Teenagers 1780 0
2010/2011 9 TJ Spartak Choceň 1983 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny "D" 2120 0
2010/2011 8 TJ Spartak Choceň 1983 Červený Petr TJ Štefanydes Polička "B" 2308 0
2010/2011 7 TJ Spartak Choceň 1983 Zeman Arnošt TJ Štefanydes Polička "C" 1995 1
2010/2011 6 TJ Spartak Choceň 1983 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny "E" 1978 ½
2010/2011 5 TJ Spartak Choceň 1983 Makeš Martin ŠK Bohemia Pardubice "B" 2066 0
2010/2011 4 TJ Spartak Choceň 1983 Vobořil Pavel ŠK Rapid Matadors 2025 ½
2010/2011 3 TJ Spartak Choceň 1983 Hon Jiří TJ Jiskra Heřmanův Městec 1887 1
2010/2011 2 TJ Spartak Choceň 1983 Culek Karel TJ ŠO Chrudim "C" 1786 ½
2010/2011 1 TJ Spartak Choceň 1983 Frgalová Hana 2222 ŠK Polabiny "F" 1377 1
2009/2010 11 Spartak Choceň 1943 Pokorný Zdeněk TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 2335 0
2009/2010 10 Spartak Choceň 1943 Culek Karel TJ ŠO a DDM Chrudim C"" 1816 1
2009/2010 9 Spartak Choceň 1943 Laušman Petr ŠK Bohemia Pardubice B"" 2048 ½
2009/2010 8 Spartak Choceň 1943 Komárková Magdaléna TJ Štefanydes Polička C"" 2087 0
2009/2010 7 Spartak Choceň 1943 Vobořil Pavel ŠK Rapid Predators 2023 0
2009/2010 6 Spartak Choceň 1943 Šťulík Jiří ŠO DDM Hlinsko 1778 1
2009/2010 5 Spartak Choceň 1943 Režný Zdeněk ŠK Rapid Rangers 1791 ½
2009/2010 4 Spartak Choceň 1943 Hon Jiří TJ Jiskra Heřmanův Městec 1933 ½
2009/2010 3 Spartak Choceň 1943 Mojžíš Martin 2222 ŠK Polabiny E"" 2048 1
2009/2010 2 Spartak Choceň 1943 Provazník Jiří ŠK Rapid Pardubice 1902 1
2009/2010 1 Spartak Choceň 1943 Šenkýř Jindřich TJ Sokol Krouna 1635 1
2009/2010 11 ŠK Vysoké Mýto B"" 1943 Švub Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 1986 1
2009/2010 10 ŠK Vysoké Mýto B"" 1943 Procházka Petr TJ Lanškroun 1955 ½
2009/2010 9 ŠK Vysoké Mýto B"" 1943 Krejčík Tomáš CHS Chotěboř 1916 1
2009/2010 6 ŠK Vysoké Mýto B"" 1943 Mareš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1716 1
2009/2010 2 ŠK Vysoké Mýto B"" 1943 Papáček Miloš TJ Spartak OEZ Letohrad 1951 1
2008/2009 11 Spartak Choceň 1900 Černý Karel TJ Jablonné nad Orlicí 2146 ½
2008/2009 10 Spartak Choceň 1900 Keprta Stanislav ŠO K a.s. Kunvald 1984 ½
2008/2009 9 Spartak Choceň 1900 Pokorný Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1951 1
2008/2009 8 Spartak Choceň 1900 Pečinka Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2072 1
2008/2009 7 Spartak Choceň 1900 Pěkník Milan Lokomotiva Česká Třebová B 1866 1
2008/2009 6 Spartak Choceň 1900 Maděra Stanislav ŠK Svitavy A 1833 ½
2008/2009 5 Spartak Choceň 1900 Kalous Tomáš SK+Sokol Žamberk C 1861 1
2008/2009 4 Spartak Choceň 1900 Urbášek Oleg TJ Slovan Moravská Třebová 2079 ½
2008/2009 3 Spartak Choceň 1900 Havrlík Pavel SK+Sokol Žamberk B 1904 0
2008/2009 2 Spartak Choceň 1900 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun B 2245 0
2008/2009 1 Spartak Choceň 1900 Pressl Ladislav ŠK Svitavy B 1568 1
2008/2009 6 ŠK Vysoké Mýto B 1900 Pokorný Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1951 1
2008/2009 2 ŠK Vysoké Mýto B 1900 Kvapil Pavel 2222 ŠK Polabiny D 1511 1
2007/2008 8 ŠK Vysoké Mýto B 1914 Pelcl Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová 1660 1
2007/2008 6 ŠK Vysoké Mýto B 1914 Kylar Pavel TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1950 ½
2007/2008 3 ŠK Vysoké Mýto B 1914 Zámečník Bohumír SK Žamberk 1911 ½
2007/2008 2 ŠK Vysoké Mýto B 1914 Paukert Vladislav TJ Lanškroun 1702 1
2007/2008 11 Spartak Choceň A 1914 Půlpán Jakub ŠO Chrudim C 1826 0
2007/2008 10 Spartak Choceň A 1914 Mrha Jan ŠO Chrudim D 1821 1
2007/2008 9 Spartak Choceň A 1914 Roušar Zdeněk ŠO DDM Hlinsko 1904 ½
2007/2008 8 Spartak Choceň A 1914 Mojžíš Martin 2222 ŠK Polabiny F 2025 0
2007/2008 7 Spartak Choceň A 1914 Slabý Miloš ŠK Rapid Pardubice E 1925 0
2007/2008 6 Spartak Choceň A 1914 Müller Petr SK Holcim Prachovice 1929 1
2007/2008 5 Spartak Choceň A 1914 Nadrchal Tomáš ŠK Bohemia Pardubice B 2013 0
2007/2008 4 Spartak Choceň A 1914 Starý Stanislav Spartak Choceň B 1401 1
2007/2008 3 Spartak Choceň A 1914 Bělohlav Jan 2222 ŠK Polabiny E 1971 1
2007/2008 2 Spartak Choceň A 1914 Petrus Luděk TJ CHS Chotěboř 1916 0
2007/2008 1 Spartak Choceň A 1914 Zeman Ladislav TJ Štefanydes Polička C 2021 0
2006/2007 11 Spartak Choceň A 1914 Beneš Milan ŠK Vysoké Mýto B 1818 1
2006/2007 10 Spartak Choceň A 1914 Provazník Jiří ŠK Rapid Pardubice G 1921 0
2006/2007 9 Spartak Choceň A 1914 Nadrchal Tomáš Kavárna Evropa Pardubice 2002 0
2006/2007 8 Spartak Choceň A 1914 Roušar Zdeněk ŠO DDM Hlinsko 1920 1
2006/2007 7 Spartak Choceň A 1914 Ždímal Petr TJ ŠO Chrudim D 1672 ½
2006/2007 6 Spartak Choceň A 1914 Pačovský Martin Dymák Heřmanův Městec 2021 0
2006/2007 5 Spartak Choceň A 1914 Skokan Jan SK Holcim Prachovice 2019 1
2006/2007 4 Spartak Choceň A 1914 Půlpán Jakub ŠO Chrudim C 1762 0
2006/2007 3 Spartak Choceň A 1914 Charouz Milan TJ Štefanydes Polička C 1841 1
2006/2007 2 Spartak Choceň A 1914 Starý Stanislav Spartak Choceň B 1393 1
2006/2007 1 Spartak Choceň A 1914 Vorel Bohuslav 2222 ŠK Polabiny E 1744 1
2005/2006 11 Spartak Choceň 1908 Zeman Arnošt Štefanydes Polička B 2075 0
2005/2006 10 Spartak Choceň 1908 Sojma Zdeněk Slovan Moravská Třebová 1887 0
2005/2006 9 Spartak Choceň 1908 Wiesinger Wolfgang ŠK Žamberk B 1858 1
2005/2006 8 Spartak Choceň 1908 Kameník David Jiskra Ústí nad Orlicí B 1810 1
2005/2006 7 Spartak Choceň 1908 Pečinka Martin Jiskra Ústí nad Orlicí C 1709 1
2005/2006 6 Spartak Choceň 1908 Merta Josef Sokol Horní Čermná 1814 0
2005/2006 5 Spartak Choceň 1908 Bartoš Karel ŠK Svitavy 1707 1
2005/2006 4 Spartak Choceň 1908 Šilar Ladislav FYGR Lanškroun 1989 1
2005/2006 3 Spartak Choceň 1908 Šimek Jan Lokomotiva Česká Třebová 1928 ½
2005/2006 2 Spartak Choceň 1908 Vymetálek Petr ŠO K a.s. Kunvald 1812 ½
2005/2006 1 Spartak Choceň 1908 Krumer Miroslav Spartak OEZ Letohrad B 1940 ½
2005/2006 6 ŠK Vysoké Mýto 1908 Janeček Václav Spartak OEZ Letohrad 1421 1
2004/2005 11 Spartak Choceň 1887 Jirsa Lukáš Jiskra Litomyšl 1809 0
2004/2005 10 Spartak Choceň 1887 Rosenkranz Jindřich ŠK Svitavy 1799 ½
2004/2005 9 Spartak Choceň 1887 Švécar Jiří ŠK Vysoké Mýto B 1799 ½
2004/2005 8 Spartak Choceň 1887 Krumer Miroslav Spartak OEZ Letohrad 1911 ½
2004/2005 6 Spartak Choceň 1887 Filip Libor TJ Jablonné nad Orlicí 1752 ½
2004/2005 5 Spartak Choceň 1887 Smola Jan Jiskra Ústí nad Orlicí C 1828 ½
2004/2005 4 Spartak Choceň 1887 Šlesingr Vilém ŠO K a.s. Kunvald 1732 1
2004/2005 3 Spartak Choceň 1887 Merta Josef Sokol Horní Čermná 1807 1
2004/2005 2 Spartak Choceň 1887 Volek Karel Slovan Moravská Třebová 1924 ½
2004/2005 1 Spartak Choceň 1887 Zámečník Bohumír SK Žamberk B 1993 1
2004/2005 11 ŠK Vysoké Mýto 1887 Vobořil Pavel Eurokomplex Autoskla Pardubice 2105 1
2004/2005 10 ŠK Vysoké Mýto 1887 Cidlinský Václav 2222 ŠK Polabiny B 1870 ½
2004/2005 6 ŠK Vysoké Mýto 1887 Seidl Zdeněk Synpo Pardubice 1905 1
2004/2005 5 ŠK Vysoké Mýto 1887 Mrha Jan TJ ŠO Chrudim B 1891 ½
2004/2005 4 ŠK Vysoké Mýto 1887 Klíma Ladislav Štefanydes Polička B 1501 1
2004/2005 2 ŠK Vysoké Mýto 1887 Kameník David Jiskra Ústí nad Orlicí B 1793 ½
2003/2004 11 Spartak Choceň 1914 Krumer Miroslav Spartak OEZ Letohrad 1914 ½
2003/2004 9 Spartak Choceň 1914 Volf Jaroslav TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2126 0
2003/2004 8 Spartak Choceň 1914 Merta Michal ZD Kunvald 1714 0
2003/2004 7 Spartak Choceň 1914 Kovaříková Kristýna Štefanydes Polička B 1936 0
2003/2004 6 Spartak Choceň 1914 Rosenkranz Jindřich ŠK Svitavy 1801 1
2003/2004 5 Spartak Choceň 1914 Marek Karel Štefanydes Polička C 1482 1
2003/2004 4 Spartak Choceň 1914 Blaško Štěpán TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1872 ½
2003/2004 3 Spartak Choceň 1914 Pekař Václav Jiskra Litomyšl 1763 ½
2003/2004 2 Spartak Choceň 1914 Martinec Jan SK Žamberk B 1753 1
2003/2004 1 Spartak Choceň 1914 Pech Hynek TJ Jablonné nad Orlicí 1250 1
2003/2004 11 ŠK Vysoké Mýto 1914 Komárková Magdaléna TJ Štefanydes Polička 2052 ½
2003/2004 10 ŠK Vysoké Mýto 1914 Němec Bohumil ŠO+DDM Chrudim B 1893 ½
2003/2004 9 ŠK Vysoké Mýto 1914 Chládek Václav TJ Lanškroun 2101 ½
2003/2004 8 ŠK Vysoké Mýto 1914 Řehák Jiří TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1861 1
2003/2004 7 ŠK Vysoké Mýto 1914 Janderová Jana TJ Synthesia Pardubice C 1783 0
2003/2004 6 ŠK Vysoké Mýto 1914 Hon Jiří Eurokomplex Autoskla Pardubice 1934 0
2003/2004 1 ŠK Vysoké Mýto 1914 Vodička Pavel Plzeňka Pardubice 2009 0