Hráč Horák Bronislav

Horák Bronislav

User Pic
Jméno: Horák Bronislav
Oddíl: ŠK Kuřim, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1908
Elo mezinárodní: 1963
ID: 4131
FIDE ID: 328553
Rok narození: 1971
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Kuřim 1994 1940 Dryšl Radek SK Podlužan Prušánky B 1889 1857 ½
2018/2019 7 ŠK Kuřim 1986 1940 Šedý Ctirad ŠK Agrotec Hustopeče 1917 1868 1
2018/2019 6 ŠK Kuřim 1983 1940 Janás Vladimír ŠK Veselí nad Moravou B 1831 1864 1
2018/2019 5 ŠK Kuřim 1983 1940 Zemánek Jan Slavia Boskovice 1861 1921 ½
2018/2019 1 ŠK Kuřim 1976 1934 Menčík Pavel ŠK Duras BVK Královo Pole B 1877 1886 1
2018/2019 8 ŠK Kuřim B 1986 1940 Hurta Miroslav ŠK Lokomotiva Brno C 1804 1819 0
2018/2019 7 ŠK Kuřim B 1983 1940 Kolek Josef TJ Slovan Ivančice 1778 1763 1
2018/2019 4 ŠK Kuřim B 1983 1934 Vítovec Jiří ŠK 64 Brno 1943 1905 0
2018/2019 2 ŠK Kuřim B 1983 1934 Forman Lubomír Optika Medek TJ Hodonice 0 1785 0
2017/2018 10 ŠK Kuřim 1983 1929 Worek Joanna TJ Vlčnov 2282 2315 0
2017/2018 9 ŠK Kuřim 1962 1929 Vrána František ŠK Staré Město B 2247 2237 ½
2017/2018 8 ŠK Kuřim 1962 1929 Číp Dalibor VSK Universita Brno 2114 2117 1
2017/2018 7 ŠK Kuřim 1977 1929 Krejča Jakub ŠK Zlín 2117 2112 0
2017/2018 6 ŠK Kuřim 1977 1929 Továrek Antonín Jezdci Jundrov 2004 2002 0
2017/2018 5 ŠK Kuřim 1983 1929 Viták Pavel Zbrojovka Vsetín 2267 2249 0
2017/2018 4 ŠK Kuřim 1983 1929 Hájek Oskar SK Podlužan Prušánky 2150 2145 0
2017/2018 3 ŠK Kuřim 1983 1929 Hejný Jaroslav ŠK Agrotec Hustopeče 2028 2043 ½
2017/2018 2 ŠK Kuřim 1983 1929 Kopřiva Oldřich ŠK GARDE Lipovec 2061 2081 ½
2017/2018 1 ŠK Kuřim 1987 1931 Karlík Vladimír TJ SLAVIA Kroměříž B 2224 2211 0
2016/2017 11 ŠK Kuřim B 1950 1901 Michalčák Lubomír ŠK GPOA Znojmo 2056 2061 0
2016/2017 10 ŠK Kuřim B 1950 1901 Lamser Tomáš ŠK Vinohrady Brno 1959 1973 1
2016/2017 9 ŠK Kuřim B 1950 1901 Bílek Petr ŠK Veselí nad Moravou 2020 2069 0
2016/2017 7 ŠK Kuřim B 1950 1901 Sysel Jiří Orel Ořechov 1996 1994 ½
2016/2017 6 ŠK Kuřim B 1950 1901 Bureš Vít Moravská Slavia Brno B 2192 2179 ½
2016/2017 5 ŠK Kuřim B 1950 1901 Lička Vlastimil ŠK Lokomotiva Brno C 1944 1961 ½
2016/2017 4 ŠK Kuřim B 1950 1901 Mayer Josef SK Podlužan Prušánky B 2095 2029 ½
2016/2017 3 ŠK Kuřim B 1950 1901 Skřenek Jiří TJ Znojmo 2052 2020 0
2016/2017 7 ŠK Kuřim "C" 1950 1901 Němec Jakub ŠK Kuřim "D" 1568 1596 ½
2016/2017 11 �K Ku�im 1950 1901 Prax Ivo Jezdci Jundrov 1996 1963 1
2016/2017 10 �K Ku�im 1950 1901 Gabryš Lukáš Zbrojovka Vset�n 1895 1940 1
2016/2017 9 �K Ku�im 1950 1901 Hodovský Jiří �achy Ho���lkov� 2099 2107 ½
2016/2017 8 �K Ku�im 1950 1901 Kupčík Zdeněk MKS Vy�kov 1947 1924 ½
2016/2017 7 �K Ku�im 1950 1901 Tichý David Spartak Adamov 2034 1810 ½
2016/2017 6 �K Ku�im 1950 1901 Chládek Vlastimil �K GARDE Lipovec 2015 2045 ½
2016/2017 4 �K Ku�im 1950 1901 Marko Daniel �K Lokomotiva Brno B 1833 1830 0
2016/2017 3 �K Ku�im 1950 1901 Bačák Petr Slavia Krom��� B 1980 2012 1
2016/2017 2 �K Ku�im 1950 1901 Lakatoš Tomáš �K Duras BVK B 2126 ½
2015/2016 9 ŠK Kuřim 1950 1901 Skořepa Tomáš Silko Gambit Jihlava 2015 2016 1
2015/2016 8 ŠK Kuřim 1950 1901 Továrek Antonín Jezdci Jundrov 1959 1981 1
2015/2016 6 ŠK Kuřim 1950 1901 Mayer Josef TJ Podlužan Prušánky 2095 2029 0
2015/2016 4 ŠK Kuřim 1950 1901 Gajdoš Daniel ŠK Caissa Pivovar Dalešice 1929 1968 ½
2015/2016 3 ŠK Kuřim 1950 1901 Chládek Václav ŠK GARDE Lipovec 2071 2055 0
2015/2016 1 ŠK Kuřim 1950 1901 Kubát Pavel OREL Ořechov 1998 1986 ½
2015/2016 7 ŠK Kuřim "B" 1950 1901 Klíma Oldřich Sokol Rudice 1632 1
2015/2016 2 ŠK Kuřim "B" 1950 1901 Bartoň Jan ŠK Sokol Tišnov 1716 1
2014/2015 9 ŠK Kuřim B 1968 1962 Šnorek Milan ŠK Lokomotiva Brno D 2105 2117 0
2014/2015 8 ŠK Kuřim B 1968 1962 Zemánek Jan ŠK Jevíčko 1849 1891 0
2014/2015 7 ŠK Kuřim B 1968 1962 Loubal Pavel Sokol Rudice 1998 1993 0
2014/2015 6 ŠK Kuřim B 1968 1962 Čermák Jan MKS Vyškov B 1773 1821 1
2014/2015 5 ŠK Kuřim B 1968 1962 Hampel David TJ Sloup 2041 2001 0
2014/2015 4 ŠK Kuřim B 1968 1962 Gubáš Jan ŠK Sokol Tišnov 2071 2017 ½
2014/2015 3 ŠK Kuřim B 1968 1962 Boháček Milan Makkabi Boskovice 1903 0
2014/2015 1 ŠK Kuřim B 1968 1962 Machek Ivo ŠK Garde Lipovec C 1992 1898 0
2014/2015 10 ŠK Kuřim 1968 1962 Šebek Jan VSK Universita Brno 1761 0
2014/2015 9 ŠK Kuřim 1968 1962 Píše Jan TJ Spartak Adamov 2057 2023 ½
2014/2015 8 ŠK Kuřim 1968 1962 Kopkan Pavel ŠK Bystrc Oilers 1891 1858 1
2014/2015 6 ŠK Kuřim 1968 1962 Uřičář Zdeněk ŠK Veselí nad Moravou 1916 1888 ½
2014/2015 5 ŠK Kuřim 1968 1962 Chmelíček Bronislav Jezdci Jundrov 1958 1919 1
2014/2015 4 ŠK Kuřim 1968 1962 Ševčík David ŠK Garde Lipovec B 1887 ½
2014/2015 3 ŠK Kuřim 1968 1962 Hyrš Martin ŠK Duras BVK Brno C 1923 1896 ½
2014/2015 2 ŠK Kuřim 1968 1962 Kupčík Zdeněk MKS Vyškov 1989 1973 ½
2014/2015 1 ŠK Kuřim 1968 1962 Marek Jakub SK GPOA Znojmo 1704 1704 1
2013/2014 9 ŠK Kuřim B 1946 1917 Kocman Richard MKS Vyškov C 1745 0
2013/2014 8 ŠK Kuřim B 1946 1917 Špičák Petr TJ Sloup 1813 ½
2013/2014 7 ŠK Kuřim B 1946 1917 Polách Josef ASK Blansko 1745 1
2013/2014 6 ŠK Kuřim B 1946 1917 Masařík Jan ŠK Brno 64 1934 1983 ½
2013/2014 5 ŠK Kuřim B 1946 1917 Ševčík Milan ŠK Garde Lipovec C 1724 ½
2013/2014 4 ŠK Kuřim B 1946 1917 Bulička Jiří ŠK Jevíčko 1609 1
2013/2014 3 ŠK Kuřim B 1946 1917 Flašar Roman ŠK Garde Lipovec B 1901 ½
2013/2014 2 ŠK Kuřim B 1946 1917 Hubený Pavel Makkabi Boskovice 1877 1858 1
2013/2014 1 ŠK Kuřim B 1946 1917 Pučálka Vojtěch ŠK Sokol Tišnov A 1919 1926 1
2012/2013 11 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1947 1899 Hloušek Zdeněk ŠK Garde Lipovec "C" 1938 1938 ½
2012/2013 10 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1947 1899 Crhonek Vítězslav Sokol Rudice 1787 1
2012/2013 9 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1947 1899 Walletzký Radomír Makkabi Boskovice 1615 1
2012/2013 7 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1947 1899 Šarhan Petr MKS Vyškov "C" 1853 1
2012/2013 6 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1947 1899 Grim Marian ŠK Garde Lipovec "B" 1500 1
2012/2013 5 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1947 1899 Polách Josef ASK Blansko 1744 0
2012/2013 4 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1947 1899 Bulička Jiří ŠK Jevíčko 1588 1
2012/2013 3 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1947 1899 Ležáková Dana Spartak Adamov "B" 1505 1521 1
2012/2013 2 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1947 1899 Janás Josef ŠK Sokol Tišnov 1779 1
2012/2013 1 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1947 1899 Novotný Jaroslav TJ Sloup 1560 1
2011/2012 11 ŠK KME-DDM Kuřim 1939 1835 Fojtách Ivan TJ Znojmo 1941 1937 ½
2011/2012 1 ŠK KME-DDM Kuřim 1939 1835 Fajstl František ŠK Garde Lipovec 2084 2044 1
2011/2012 10 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1939 1835 Zbořil Radomír MKS Vyškov "B" 1687 1
2011/2012 9 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1939 1835 Moučka Jiří MKS Vyškov "A" 2002 0
2011/2012 8 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1939 1835 Mikulášek Petr TJ Sloup 1663 1
2011/2012 6 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1939 1835 Hrbata Jaroslav ŠK Jevíčko 1500 1
2011/2012 5 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1939 1835 Krejčí Petr ŠK Garde Lipovec "B" 1771 1
2011/2012 4 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1939 1835 Veselý Miroslav Makkabi Boskovice 1750 1
2011/2012 3 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1939 1835 Ševčík Josef ŠK Garde Lipovec "C" 1613 1
2011/2012 2 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1939 1835 Moc Martin ASK Blansko 1496 ½
2011/2012 1 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1939 1835 Hloušek Dušan Spartak Adamov "B 1631 1545 1
2010/2011 10 ŠK KME-DDM Kuřim 1851 Fojtách Ivan TJ Znojmo 1963 1
2010/2011 7 ŠK KME-DDM Kuřim 1851 Růžička Martin ŠK Lokomotiva Brno C 1687 ½
2010/2011 1 ŠK KME-DDM Kuřim 1851 Kopkan Pavel ŠK Bystrc Oilers 1925 0
2010/2011 10 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1851 Procházka Ivo TJ Sloup 1000 1
2010/2011 9 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1851 Mikuš Pavol Spartak Adamov "B" 1423 1
2010/2011 8 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1851 Ševčík Milan ŠK Garde Lipovec "B" 1725 ½
2010/2011 7 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1851 Šíbl Jan ŠK Garde Lipovec "C" 1492 ½
2010/2011 6 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1851 Bartoň Jan ŠK Sokol Tišnov 1761 ½
2010/2011 5 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1851 Klinkovský Jakub Sokol Rudice 1689 0
2010/2011 4 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1851 Zapletal Karel ŠK Jevíčko 1642 1
2010/2011 3 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1851 Majetič Radim MKS Vyškov "A" 1783 1
2010/2011 1 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1851 Dvořáček Jiří Makkabi Boskovice 1561 ½
2009/2010 11 ŠK KME-DDM Kuřim A 1908 Fojtík Tomáš TJ Podlužan Prušánky 2095 0
2009/2010 7 ŠK KME-DDM Kuřim A 1908 Ševčík Leoš TJ Spartak Adamov 1921 ½
2009/2010 4 ŠK KME-DDM Kuřim A 1908 Bílek Petr TJ ŠK Veselí nad Moravou 1901 0
2009/2010 3 ŠK KME-DDM Kuřim A 1908 Malá Anna TJ Tatran Poštorná 1881 0
2009/2010 2 ŠK KME-DDM Kuřim A 1908 Kadeřábek Pavel ŠK Rosice 1736 0
2009/2010 1 ŠK KME-DDM Kuřim A 1908 Gajdoš Jan ŠK KME-DDM Kuřim B 1000 1
2009/2010 10 SK KME-DDM KURIM "C" 1908 Beranec Martin TJ SLOVAN IVANCICE 1531 1
2009/2010 9 SK KME-DDM KURIM "C" 1908 Kubíček Jiří BYSTRC OILERS 1928 ½
2009/2010 8 SK KME-DDM KURIM "C" 1908 Endl Ladislav TJ ZNOJMO "B" 1759 ½
2009/2010 7 SK KME-DDM KURIM "C" 1908 Farář Václav SOKOL STRELICE 1773 ½
2009/2010 6 SK KME-DDM KURIM "C" 1908 Holienka Jan TJ HODONICE 1
2009/2010 5 SK KME-DDM KURIM "C" 1908 Továrek Antonín SK LOKOMOTIVA BRNO "G" 1743 ½
2009/2010 4 SK KME-DDM KURIM "C" 1908 Havlík Jiří SK DURAS BVK KRALOVO POLE "D" 1801 1
2009/2010 3 SK KME-DDM KURIM "C" 1908 Svíženský Luboš VINOHRADY BRNO 1950 ½
2009/2010 2 SK KME-DDM KURIM "C" 1908 Lapúník Pavel BK MORAVSKA SLAVIA BRNO "B" 1713 ½
2009/2010 1 SK KME-DDM KURIM "C" 1908 Štolba Josef SK 64 BRNO "B" 1672 1
2008/2009 9 ŠK KME-DDM Kuřim B 1980 Uhmann Jan ŠK Lokomotiva Brno D 1975 0
2008/2009 5 ŠK KME-DDM Kuřim B 1980 Ferdus Jiří Pila Ořechov B 1935 ½
2008/2009 4 ŠK KME-DDM Kuřim B 1980 Skřenek Jiří TJ Znojmo 2068 0
2008/2009 3 ŠK KME-DDM Kuřim B 1980 Uřičář Zdeněk TJ ŠK Veselí nad Moravou 1977 0
2008/2009 1 ŠK KME-DDM Kuřim B 1980 Sedláček Petr ŠK 64 Brno 2068 0
2008/2009 7 ŠK Kuřim KME-DDM A 1980 Žabenský Jaroslav ŠK Duras BVK-Královo Pole B 1916 0
2008/2009 6 ŠK Kuřim KME-DDM A 1980 Pavliš Jaromír TJ Žďár n. Sázavou A 2105 ½
2008/2009 3 ŠK Kuřim KME-DDM A 1980 Ciešlak Leszek ŠK Caissa Třebíč B 1974 0
2008/2009 2 ŠK Kuřim KME-DDM A 1980 Kubíček Pavel Pila Ořechov A 1995 ½
2008/2009 1 ŠK Kuřim KME-DDM A 1980 Třasák Ondřej ŠK Bohemia Pardubice A 1990 0
2007/2008 11 ŠK DDM KME Kuřim 1977 Fridrich Michal ŠK Veselí nad Moravou 1894 1
2007/2008 10 ŠK DDM KME Kuřim 1977 Hnilička Michal Sokol Rudice 1906 1
2007/2008 9 ŠK DDM KME Kuřim 1977 Ševčík David ŠK Garde Lipovec 1893 ½
2007/2008 8 ŠK DDM KME Kuřim 1977 Kolek Josef ŠK Tetčice 1885 1
2007/2008 7 ŠK DDM KME Kuřim 1977 Pehal Luděk Orel Ořechov B 1672 1
2007/2008 6 ŠK DDM KME Kuřim 1977 Pavka Antonín ŠK pod Věží Strážnice 1820 ½
2007/2008 5 ŠK DDM KME Kuřim 1977 Horký Jaroslav TJ Znojmo 1969 1
2007/2008 4 ŠK DDM KME Kuřim 1977 Tůma Miroslav Moravská Slavia Brno 1898 ½
2007/2008 3 ŠK DDM KME Kuřim 1977 Janás Josef ŠK Sokol Tišnov 1749 1
2007/2008 2 ŠK DDM KME Kuřim 1977 Cupal Miroslav SPgŠ a G Znojmo 2103 0
2007/2008 1 ŠK DDM KME Kuřim 1977 Hladil Ivo ŠK Lokomotiva Brno D 1931 0
2007/2008 11 SK KME-DDM Kurim B 1977 Martišek Karel SK Lokomotiva Brno E 1849 0
2007/2008 10 SK KME-DDM Kurim B 1977 Handl Martin TJ Spartak Adamov 2083 0
2007/2008 9 SK KME-DDM Kurim B 1977 Boháček Milan Makkabi Boskovice 1000 1
2007/2008 8 SK KME-DDM Kurim B 1977 Dvořáček Milan Sokol Rudice C 1713 1
2007/2008 7 SK KME-DDM Kurim B 1977 Nejezchleb Drahoš Sokol Rudice B 1953 ½
2007/2008 6 SK KME-DDM Kurim B 1977 Mižák Ján SK Garde Lipovec B 1948 1
2007/2008 5 SK KME-DDM Kurim B 1977 Špičák Petr TJ Sloup 1791 0
2007/2008 4 SK KME-DDM Kurim B 1977 Rumián Libor SK Jevicko 1792 1
2007/2008 3 SK KME-DDM Kurim B 1977 Kejík František MKS Vyskov A 2079 0
2007/2008 2 SK KME-DDM Kurim B 1977 Zbořil Radomír MKS Vyskov B 1651 1
2007/2008 1 SK KME-DDM Kurim B 1977 Křápek Miroslav KS TJ Bucovice 1802 1
2006/2007 11 ŠK KME-DDM Kuřim B 1957 Ševčík Milan ŠK Garde Lipovec B 1817 ½
2006/2007 10 ŠK KME-DDM Kuřim B 1957 ŠK TJ Komořany 1
2006/2007 9 ŠK KME-DDM Kuřim B 1957 Liebl Pavel ŠK Jevíčko 1672 1
2006/2007 8 ŠK KME-DDM Kuřim B 1957 Matuška Jan Sokol Rudice C 1695 1
2006/2007 7 ŠK KME-DDM Kuřim B 1957 Nejezchleb Drahoš Sokol Rudice B 1920 ½
2006/2007 6 ŠK KME-DDM Kuřim B 1957 Novotný Milan TJ Spartak Adamov A 1795 ½
2006/2007 5 ŠK KME-DDM Kuřim B 1957 Baránek Tomáš TJ Sloup 1814 ½
2006/2007 4 ŠK KME-DDM Kuřim B 1957 Gubáš Jan ŠK Sokol Tišnov A 2021 ½
2006/2007 3 ŠK KME-DDM Kuřim B 1957 Moučka Jiří MKS Vyškov A 2034 0
2006/2007 2 ŠK KME-DDM Kuřim B 1957 Čermák Tomáš MKS Vyškov B 1750 1
2006/2007 1 ŠK KME-DDM Kuřim B 1957 Dufek Martin ŠK Lokomotiva Brno F 1704 1
2006/2007 11 ŠK KME DDM Kuřim 1957 Žitný Petr ŠK Lokomotiva Brno E 1863 ½
2006/2007 10 ŠK KME DDM Kuřim 1957 Novotný Jan ŠK Lokomotiva Brno D 1850 ½
2006/2007 9 ŠK KME DDM Kuřim 1957 Vašíček Jiří TJ Sokol Bzenec 1
2006/2007 8 ŠK KME DDM Kuřim 1957 Tůma Miroslav BK Moravská Slavia Brno 1910 ½
2006/2007 7 ŠK KME DDM Kuřim 1957 Piťo Vojtěch ŠK Hodonín 1786 1
2006/2007 6 ŠK KME DDM Kuřim 1957 Šedý Ctirad ŠK HPM TEC Hustopeče 1881 ½
2006/2007 5 ŠK KME DDM Kuřim 1957 Schirmbeck Štěpánka SPgŠ+G Znojmo 2038 1
2006/2007 4 ŠK KME DDM Kuřim 1957 Saida Jan Sokol Rudice 1851 1
2006/2007 3 ŠK KME DDM Kuřim 1957 Fic Zbyněk TJ Tatran Poštorná 1893 1
2006/2007 1 ŠK KME DDM Kuřim 1957 Píštěk Jan TJ ŠK Veselí nad Moravou 1940 1
2005/2006 11 KME-DDM KUŘIM B 1764 Polách Josef ČKD BLANSKO 1693 1
2005/2006 10 KME-DDM KUŘIM B 1764 Nečas Michal GARDE LIPOVEC B 1790 1
2005/2006 9 KME-DDM KUŘIM B 1764 Plašil Lubomír SOKOL TIŠNOV 1890 1
2005/2006 8 KME-DDM KUŘIM B 1764 Kejík František MKS VYŠKOV A 2103 0
2005/2006 7 KME-DDM KUŘIM B 1764 Šmehlík Jaroslav SOKOL RUDICE B 1892 ½
2005/2006 4 KME-DDM KUŘIM B 1764 Chloupek Libor MAKKABI BOSKOVICE 1949 0
2005/2006 3 KME-DDM KUŘIM B 1764 Rumián Libor ŠK JEVÍČKO 1782 ½
2005/2006 2 KME-DDM KUŘIM B 1764 Baránek Tomáš TJ SLOUP 1810 ½
2005/2006 1 KME-DDM KUŘIM B 1764 Janota Jiří MORAVSKÁ SLAVIA A 1990 ½
2005/2006 10 ŠK KME DDM Kuřim 1764 Fojt Leoš Duras BVK Brno D 1763 0
2005/2006 9 ŠK KME DDM Kuřim 1764 Petlák Josef TJ Znojmo 2012 0
2005/2006 8 ŠK KME DDM Kuřim 1764 Věžník Petr TJ Tatran Poštorná A 2056 1
2005/2006 7 ŠK KME DDM Kuřim 1764 TJ Bučovice 1
2005/2006 5 ŠK KME DDM Kuřim 1764 Píštěk Jan ŠK Veselí nad Moravou 1810 ½
2005/2006 4 ŠK KME DDM Kuřim 1764 Novák Jaromír Lokomotiva Brno E 1903 ½
2004/2005 9 ŠKKME-DDM KuřimB"" 1731 Čábelka Rolf Lokomotiva BrnoG"" 1811 0
2004/2005 8 ŠKKME-DDM KuřimB"" 1731 Sysel Jiří ŠK Bydo ZakřanyB"" 1829 0
2004/2005 7 ŠKKME-DDM KuřimB"" 1731 Kábela Milan TJ Slovan Ivančice 1736 1
2004/2005 6 ŠKKME-DDM KuřimB"" 1731 Pokorný Radovan Sokol Střelice B"" 1701 ½
2004/2005 5 ŠKKME-DDM KuřimB"" 1731 Šilha Josef ŠK Sokol TišnovB"" 1623 1
2004/2005 4 ŠKKME-DDM KuřimB"" 1731 Kočí Jiří ŠK Tetčice B"" 1682 ½
2004/2005 3 ŠKKME-DDM KuřimB"" 1731 Adler Lubomír ŠKKME-DDM KuřimC"" 1414 1
2004/2005 2 ŠKKME-DDM KuřimB"" 1731 Ferdus Jiří Orel Ořechov B"" 1965 ½
2004/2005 1 ŠKKME-DDM KuřimB"" 1731 Kahoun Oldřich ŠK Židlochovice 1664 0
2003/2004 9 ŠK KME DDM Kuřim B 1720 Zbořil Lubomír Orel Ořechov B 1690 1
2003/2004 7 ŠK KME DDM Kuřim B 1720 Novotný Jan Lokomotiva Brno G 1867 1
2003/2004 5 ŠK KME DDM Kuřim B 1720 Diviš Libor ŠK Tetčice B" 1802 ½
2003/2004 4 ŠK KME DDM Kuřim B 1720 Farář Václav Sokol Střelice 1834 0
2003/2004 3 ŠK KME DDM Kuřim B 1720 Šulc Michal TJ Slovan Ivančice 1437 1
2003/2004 2 ŠK KME DDM Kuřim B 1720 Janás Josef ŠK Sokol Tišnov B 1742 0
2003/2004 1 ŠK KME DDM Kuřim B 1720 Wehrenberg Petr ŠK Bydo Zakřany B 1570 1