Hráč Tláskal Martin

Tláskal Martin

User Pic
Jméno: Tláskal Martin
Oddíl: TJ Slovan Ivančice
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2093
Elo mezinárodní: 2113
ID: 14648
FIDE ID: 325325
Rok narození: 1985
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 TJ Slovan Ivančice 2113 2094 Škaroupka Jiří TJ Znojmo B 2166 2166 ½
2018/2019 8 TJ Slovan Ivančice 2113 2094 Riška Lubomír ŠK GPOA Znojmo 2120 2128 1
2018/2019 7 TJ Slovan Ivančice 2113 2094 Košata Jan ŠK Kuřim B 2085 2092 ½
2018/2019 6 TJ Slovan Ivančice 2113 2094 Spodný Josef ŠK 64 Brno 1863 1862 ½
2018/2019 5 TJ Slovan Ivančice 2113 2094 Věchet Stanislav Moravská Slavia Brno C 2115 2117 0
2018/2019 4 TJ Slovan Ivančice 2113 2094 Dobeš Oldřich Optika Medek TJ Hodonice 2010 1943 1
2018/2019 3 TJ Slovan Ivančice 2113 2094 Vavřínková Eliška ŠK Kuřim D 1816 1774 1
2018/2019 1 TJ Slovan Ivančice 2113 2094 Hrůza Dominik ŠK Lokomotiva Brno C 1873 1900 ½
2017/2018 9 TJ Slovan Ivančice 2113 2095 Forman Lubomír ŠK Břežany 0 1826 ½
2017/2018 8 TJ Slovan Ivančice 2113 2095 Hyrš Martin ŠK Duras BVK Královo Pole "D" 1919 1898 1
2017/2018 7 TJ Slovan Ivančice 2113 2095 Kudláček Jaroslav ŠK Kuřim "B" 1893 1845 ½
2017/2018 6 TJ Slovan Ivančice 2113 2095 Dvořák Libor TJ Znojmo "B" 2090 2073 1
2017/2018 5 TJ Slovan Ivančice 2113 2095 Kučera Vladislav ŠK Střelice 2023 1911 1
2017/2018 4 TJ Slovan Ivančice 2113 2095 Kočiščáková Alexandra Jezdci Jundrov "B" 2044 0 ½
2017/2018 3 TJ Slovan Ivančice 2113 2095 Tůma Miroslav Moravská Slavia Brno "C" 1888 1909 1
2017/2018 2 TJ Slovan Ivančice 2113 2095 Hrůza Dominik ŠK Lokomotiva Brno "D" 1877 1915 1
2017/2018 1 TJ Slovan Ivančice 2113 2095 Spodný Josef ŠK 64 Brno 1880 1883 0
2016/2017 9 TJ Slovan - Žaluzie Koblížek Ivančice 2113 2100 Forman Lubomír ŠK Sebranci RH 1718 1
2016/2017 8 TJ Slovan - Žaluzie Koblížek Ivančice 2113 2100 Kučera Vladislav ŠK Střelice A 2023 1923 ½
2016/2017 7 TJ Slovan - Žaluzie Koblížek Ivančice 2113 2100 Chmelíček Bronislav Jezdci Jundrov C 1956 1904 1
2016/2017 6 TJ Slovan - Žaluzie Koblížek Ivančice 2113 2100 Novotný Jan ŠK Lokomotiva Brno E 1993 1
2016/2017 5 TJ Slovan - Žaluzie Koblížek Ivančice 2113 2100 Uhmann Jan VSK Univerzita Brno B 2059 2054 0
2016/2017 4 TJ Slovan - Žaluzie Koblížek Ivančice 2113 2100 Donnert Milan ŠK Duras BVK D 2086 2083 1
2016/2017 3 TJ Slovan - Žaluzie Koblížek Ivančice 2113 2100 Kubát Pavel ŠK Střelice B 1998 1986 0
2016/2017 2 TJ Slovan - Žaluzie Koblížek Ivančice 2113 2100 Nekula Richard TJ Znojmo B 1982 1945 1
2016/2017 1 TJ Slovan - Žaluzie Koblížek Ivančice 2113 2100 Řehůřek Lukáš ŠK Bystrc Oilers 2180 2174 1
2015/2016 9 TJ Slovan - Gold reklama Ivančice 2113 2100 Dumková Daniela ŠK Kuřim C 1906 1881 1
2015/2016 8 TJ Slovan - Gold reklama Ivančice 2113 2100 Skřenek Jiří TJ Znojmo B 2052 2020 1
2015/2016 7 TJ Slovan - Gold reklama Ivančice 2113 2100 Bednář Jakub ŠK Lokomotiva Brno G 2173 2159 0
2015/2016 6 TJ Slovan - Gold reklama Ivančice 2113 2100 Dobeš Oldřich ŠK Sebranci RH 2015 1979 ½
2015/2016 5 TJ Slovan - Gold reklama Ivančice 2113 2100 Slepov Kyryl Univerzita Brno B 2081 2082 ½
2015/2016 4 TJ Slovan - Gold reklama Ivančice 2113 2100 Krajíček Filip ŠK Lokomotiva Brno E 1811 1873 ½
2015/2016 3 TJ Slovan - Gold reklama Ivančice 2113 2100 Holemář David Moravská Slavia Brno B 2295 2269 0
2015/2016 2 TJ Slovan - Gold reklama Ivančice 2113 2100 Kučera Vladislav ŠK Střelice A 2023 1923 1
2015/2016 1 TJ Slovan - Gold reklama Ivančice 2113 2100 Zavadil Michal Duras Brno D 1998 1995 0
2014/2015 10 ŠK Tetčice 2126 2104 Šnorek Milan ŠK Lokomotiva Brno C 2105 2117 1
2014/2015 9 ŠK Tetčice 2126 2104 Uřičář Jakub ŠK Veselí nad Moravou 2177 2185 0
2014/2015 8 ŠK Tetčice 2126 2104 Pisk Petr Jezdci Jundrov 2394 2394 0
2014/2015 7 ŠK Tetčice 2126 2104 Sekanina Jiří ŠK Garde Lipovec B 2029 2042 ½
2014/2015 6 ŠK Tetčice 2126 2104 Donnert Milan ŠK Duras BVK Brno C 2087 2088 0
2014/2015 5 ŠK Tetčice 2126 2104 Rozumek Vlastimil MKS Vyškov 2054 2061 1
2014/2015 4 ŠK Tetčice 2126 2104 Riška Lubomír SK GPOA Znojmo 2205 2209 0
2014/2015 3 ŠK Tetčice 2126 2104 Holemář David ŠK Bystrc Oilers 2221 2219 0
2014/2015 2 ŠK Tetčice 2126 2104 Hladík Josef VSK Universita Brno 2139 2156 ½
2014/2015 1 ŠK Tetčice 2126 2104 Švehla Karel TJ Spartak Adamov 2123 2121 1
2013/2014 11 ŠK Tetčice 2083 2054 Hladík Josef Vinohrady Brno 2122 2117 ½
2013/2014 10 ŠK Tetčice 2083 2054 Rozumek Vlastimil MKS Vyškov 2100 2092 ½
2013/2014 9 ŠK Tetčice 2083 2054 Uhmann Jan Orel Ořechov 2126 2119 1
2013/2014 8 ŠK Tetčice 2083 2054 Holemář David ŠK Bystrc Oilers 2269 2258 ½
2013/2014 7 ŠK Tetčice 2083 2054 Mlýnek Petr ŠK Duras BVK Brno C 2214 2211 1
2013/2014 6 ŠK Tetčice 2083 2054 Chloupek Libor Sokol Rudice 2110 2124 ½
2013/2014 5 ŠK Tetčice 2083 2054 Dočekal Jan SPgŠ + G Znojmo 2282 2279 0
2013/2014 4 ŠK Tetčice 2083 2054 Vrtal Jaroslav ŠK Veselí nad Moravou 2090 2095 1
2013/2014 3 ŠK Tetčice 2083 2054 Handl Martin TJ Spartak Adamov 2088 2089 1
2013/2014 2 ŠK Tetčice 2083 2054 Musil Jiří ŠK Lokomotiva Brno C 2094 2099 ½
2013/2014 1 ŠK Tetčice 2083 2054 Dvořák Libor TJ Znojmo 2044 2040 1
2012/2013 11 SK Tetčice 2062 2018 Moulis Mojmír Orel Ořechov 2091 2095 ½
2012/2013 10 SK Tetčice 2062 2018 Sedláček Petr ŠK 64 Brno 2097 2090 1
2012/2013 9 SK Tetčice 2062 2018 Růžička František ŠK Lokomotiva Brno D 2149 2127 0
2012/2013 8 SK Tetčice 2062 2018 Kratochvíl Milan ŠK Lokomotiva Brno C 2112 2106 ½
2012/2013 7 SK Tetčice 2062 2018 Musil Jiří ŠK Lokomotiva Brno B 2102 2133 0
2012/2013 6 SK Tetčice 2062 2018 Sekanina Jiří ŠK Garde Lipovec 2125 2128 ½
2012/2013 5 SK Tetčice 2062 2018 Skřenek Jiří TJ Znojmo 2094 2079 1
2012/2013 4 SK Tetčice 2062 2018 Přibyl René ŠK Bystrc Oilers 2003 2001 1
2012/2013 3 SK Tetčice 2062 2018 Moučka Jiří MKS Vyškov 2010 1
2012/2013 2 SK Tetčice 2062 2018 Pešák Roman ŠK Hodonín 2053 2008 1
2011/2012 11 SK Tetčice 2062 2017 Wehrenberg Petr TJ ČECHIE Zastávka 1562 ½
2011/2012 10 SK Tetčice 2062 2017 Patočka Roman TJ Slovan Ivančice 1604 1
2011/2012 9 SK Tetčice 2062 2017 Říha Otmar SK Duras BVK Brno Královo Pole D 1930 1934 ½
2011/2012 8 SK Tetčice 2062 2017 Kubát Pavel Sokol Střelice B 1916 1926 1
2011/2012 7 SK Tetčice 2062 2017 Kučera Vladislav Sokol Střelice A 2023 1980 1
2011/2012 6 SK Tetčice 2062 2017 Nekula Richard TJ Znojmo B 2042 1998 1
2011/2012 5 SK Tetčice 2062 2017 Boček Tadeáš SK KME-DDM Kuřim C 1827 1934 ½
2011/2012 4 SK Tetčice 2062 2017 Dočekal Jan SPgŠ+G Znojmo 2307 2295 0
2011/2012 2 SK Tetčice 2062 2017 Uhmann Jan Lokomotiva Brno E 1977 1977 0
2010/2011 11 SK Tetcice 2052 Glacner Karel TJ CECHIE Zastavka 1657 ½
2010/2011 10 SK Tetcice 2052 Dvořák Libor TJ Znojmo B 2089 1
2010/2011 9 SK Tetcice 2052 Vitula Jan SK KME-DDM Kurim C 1913 ½
2010/2011 8 SK Tetcice 2052 Spodný Josef BK Moravska Slavia Brno 2084 ½
2010/2011 7 SK Tetcice 2052 Smrčková Světlana SPgS Znojmo B 1630 ½
2010/2011 6 SK Tetcice 2052 Šustr Radomil TJ Slovan Ivancice 1910 0
2010/2011 5 SK Tetcice 2052 Říha Otmar SK Duras BVK Brno Kralovo Pole D 1944 ½
2010/2011 4 SK Tetcice 2052 Uhmann Jan Lokomotiva Brno E 1984 1
2010/2011 3 SK Tetcice 2052 Kubát Pavel Sokol Strelice B 1910 0
2010/2011 2 SK Tetcice 2052 Kučera Vladislav Sokol Strelice A 1983 1
2010/2011 1 SK Tetcice 2052 Musil Jiří Lokomotiva Brno F 1946 ½
2010/2011 9 Orel Ořechov 2052 Růžička František ŠK Lokomotiva Brno C 2188 0
2010/2011 8 Orel Ořechov 2052 Sedláček Petr ŠK 64 Brno 2123 0
2010/2011 4 Orel Ořechov 2052 Medunová Věra ŠK Lokomotiva Brno B 2105 ½
2010/2011 3 Orel Ořechov 2052 Řehůřek Lukáš ŠK Bystrc Oilers 2186 0
2009/2010 11 ŠK Tetčice 2094 Symerský Petr TJ ŠK Veselí nad Moravou 2138 ½
2009/2010 10 ŠK Tetčice 2094 Cupal Miroslav TJ Tatran Poštorná 2082 ½
2009/2010 8 ŠK Tetčice 2094 Janás Josef ŠK KME-DDM Kuřim B 1752 1
2009/2010 7 ŠK Tetčice 2094 Gaša Andrej TJ Podlužan Prušánky 2220 0
2009/2010 6 ŠK Tetčice 2094 Zavadil Michal ŠK Duras BVK Královo Pole C 2143 0
2009/2010 5 ŠK Tetčice 2094 Uhmann Jan ŠK Rosice 2128 0
2009/2010 4 ŠK Tetčice 2094 Kratochvíl Karel ŠK Lokomotiva Brno D 2156 0
2009/2010 3 ŠK Tetčice 2094 Švehla Karel TJ Spartak Adamov 2158 0
2009/2010 2 ŠK Tetčice 2094 Přibyl René ŠK Lokomotiva Brno E 2064 1
2009/2010 1 ŠK Tetčice 2094 Dvořák Libor TJ Znojmo 2075 1
2008/2009 11 ŠK Tetčice 2047 Mayer Josef TJ Podlužan Prušánky 2102 0
2008/2009 10 ŠK Tetčice 2047 Majer Jiří ŠK KME-DDM Kuřim B 2043 0
2008/2009 9 ŠK Tetčice 2047 Bednář Jakub ŠK YCNEGA Sokol Tišnov 2103 1
2008/2009 8 ŠK Tetčice 2047 Mareš Jaroslav ŠK 64 Brno 2090 1
2008/2009 7 ŠK Tetčice 2047 Kratochvíl Karel ŠK Lokomotiva Brno D 2109 1
2008/2009 6 ŠK Tetčice 2047 Sekanina Jiří ŠK Garde Lipovec 2152 0
2008/2009 5 ŠK Tetčice 2047 Přibyl René ŠK Průkopník Petria Bystrc 2059 ½
2008/2009 4 ŠK Tetčice 2047 Markovič Milan ŠK HPM TEC Hustopeče 2180 ½
2008/2009 3 ŠK Tetčice 2047 Messerschmidt Stanislav Pila Ořechov B 1974 ½
2008/2009 2 ŠK Tetčice 2047 Kavan Zdeněk TJ Znojmo 2152 0
2008/2009 1 ŠK Tetčice 2047 Uřičář Jakub TJ ŠK Veselí nad Moravou 2158 1
2007/2008 11 ŠK Tetčice 2019 Kalendovský Jan ŠK Lokomotiva Brno D 2051 ½
2007/2008 10 ŠK Tetčice 2019 Navrátil Josef ŠK Veselí nad Moravou 2042 1
2007/2008 9 ŠK Tetčice 2019 Saida Jan Sokol Rudice 1839 ½
2007/2008 8 ŠK Tetčice 2019 Košata Jan ŠK DDM KME Kuřim 2115 ½
2007/2008 7 ŠK Tetčice 2019 Sekanina Jiří ŠK Garde Lipovec 2128 ½
2007/2008 6 ŠK Tetčice 2019 Moulis Mojmír Orel Ořechov B 2078 0
2007/2008 5 ŠK Tetčice 2019 Trávníček Petr ŠK pod Věží Strážnice 2118 1
2007/2008 4 ŠK Tetčice 2019 Adam Petr TJ Znojmo 2105 0
2007/2008 3 ŠK Tetčice 2019 Žabenský Jaroslav Moravská Slavia Brno 1898 1
2007/2008 2 ŠK Tetčice 2019 Staněk Stanislav ŠK Sokol Tišnov 2031 ½
2007/2008 1 ŠK Tetčice 2019 Molík Zdeněk SPgŠ a G Znojmo 2169 1
2006/2007 11 ŠK Tetčice 2010 Janota Jiří BK Moravská Slavia Brno 1976 1
2006/2007 10 ŠK Tetčice 2010 Ling Bronislav ŠK Hodonín 1976 1
2006/2007 9 ŠK Tetčice 2010 Federič Pavol ŠK HPM TEC Hustopeče 0
2006/2007 8 ŠK Tetčice 2010 Dočekal Jan SPgŠ+G Znojmo 2143 0
2006/2007 7 ŠK Tetčice 2010 Handl Martin Sokol Rudice 2059 0
2006/2007 6 ŠK Tetčice 2010 Ciprys Martin TJ Tatran Poštorná 2051 ½
2006/2007 5 ŠK Tetčice 2010 Kalendovský Jan ŠK Lokomotiva Brno D 2080 ½
2006/2007 4 ŠK Tetčice 2010 Galuška Josef TJ ŠK Veselí nad Moravou 2136 ½
2006/2007 3 ŠK Tetčice 2010 Nekvapil Pavel ŠK Lokomotiva Brno E 2039 1
2006/2007 2 ŠK Tetčice 2010 Masák Pavel ŠK KME DDM Kuřim 2140 0
2006/2007 1 ŠK Tetčice 2010 Pukl Rostislav TJ Sokol Bzenec 1922 ½
2005/2006 11 ŠK TETČICE 2034 Kučera Vladislav SOKOL STŘELICE 1977 ½
2005/2006 10 ŠK TETČICE 2034 Kavan Zdeněk ŠK HRUŠOVANY N.J. 2189 ½
2005/2006 9 ŠK TETČICE 2034 Bakoš Eduard UNIVERZITA BRNO 2118 ½
2005/2006 8 ŠK TETČICE 2034 Lacko Dušan DURAS BRNO F 1766 ½
2005/2006 7 ŠK TETČICE 2034 Herec Jiří LOKOMOTIVA BRNO F 1993 0
2005/2006 6 ŠK TETČICE 2034 Antoš Jakub SPgŠ+G ZNOJMO B 1841 ½
2005/2006 5 ŠK TETČICE 2034 Masařík Jan ŠK 64 BRNO B 1920 1
2005/2006 4 ŠK TETČICE 2034 Breindl Jaroslav MORAVSKÁ SLAVIA B 1835 ½
2005/2006 3 ŠK TETČICE 2034 Kubíček Robert LOKOMOTIVA BRNO G 2139 ½
2005/2006 2 ŠK TETČICE 2034 Přibyl René PRŮKOPNÍK PETRIA 2087 0
2005/2006 1 ŠK TETČICE 2034 Veselý Bohumil SOKOL VRANOVICE 1897 1
2005/2006 5 ŠK Tetčice "B" 2034 Moulis Mojmír Orel Ořechov "B" 2072 0
2005/2006 2 ŠK Tetčice "B" 2034 Dirgas Josef Sokol Vranovice "B" 2024 0
2004/2005 5 ŠK Tetčice B"" 1907 Kunderka Miroslav ŠK Bydo ZakřanyB"" 1849 ½
2004/2005 3 ŠK Tetčice B"" 1907 Kučera Vladislav Sokol Střelice B"" 1987 ½
2004/2005 1 ŠK Tetčice B"" 1907 Kolek Josef TJ Slovan Ivančice 1899 1
2003/2004 11 ŠK Tetčice 1795 Nekvapil Zdeněk Mor. Slávia Brno 1800 ½
2003/2004 10 ŠK Tetčice 1795 Smištík Milan Bydo Zakřany 2204 ½
2003/2004 9 ŠK Tetčice 1795 Švestka Jiří TJ Bučovice B 1771 ½
2003/2004 8 ŠK Tetčice 1795 Hloušek Zdeněk Garde Lipovec B 1848 ½
2003/2004 7 ŠK Tetčice 1795 Kupčík Zdeněk MKS Vyškov B 2066 ½
2003/2004 6 ŠK Tetčice 1795 Handl Martin Sokol Rudice A 2058 0
2003/2004 5 ŠK Tetčice 1795 Sedláček Petr ŠK 64 Brno B 1960 0
2003/2004 4 ŠK Tetčice 1795 Chloupek Libor Makkabi Boskovice 1958 1
2003/2004 3 ŠK Tetčice 1795 Gubáš Jan Sokol Tišnov A 1983 0
2003/2004 2 ŠK Tetčice 1795 Kudláček Jaroslav Duras BVK Brno D 1957 1
2003/2004 1 ŠK Tetčice 1795 Vykydal František Lokomotiva Brno B 2132 0
2003/2004 9 ŠK Tetčice B" 1795 Bednář Jakub Lokomotiva Brno G 1978 0
2003/2004 8 ŠK Tetčice B" 1795 Křena Bohuslav ŠK Židlochovice 1807 ½
2003/2004 7 ŠK Tetčice B" 1795 Nekuda Jaroslav TJ Slovan Ivančice 1780 0
2003/2004 6 ŠK Tetčice B" 1795 Fuchs Stanislav Sokol Střelice 1893 0
2003/2004 5 ŠK Tetčice B" 1795 Kolařík Jan ŠK KME DDM Kuřim B 1723 ½
2003/2004 4 ŠK Tetčice B" 1795 Endlicher Jiří ŠK Sokol Tišnov B 1761 ½
2003/2004 3 ŠK Tetčice B" 1795 Sysel Jiří ŠK Bydo Zakřany B 1853 1
2003/2004 2 ŠK Tetčice B" 1795 Šimbera Jiří Orel Ořechov B 1995 1
2003/2004 1 ŠK Tetčice B" 1795 Buček Miloslav ŠK KME DDM Kuřim C 1549 1