Hráč Křivohlávek David

Křivohlávek David

User Pic
Jméno: Křivohlávek David
Oddíl: TJ Lanškroun
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1762
Elo mezinárodní: 1762
ID: 19135
FIDE ID: 23714670
Rok narození: 1989
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2009/2010 8 ŠK Kovo Jonáš Lanškroun 1542 Vaníček Jan TJ Jablonné nad Orlicí B 1675 ½
2009/2010 5 ŠK Kovo Jonáš Lanškroun 1542 John Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D"" 1545 1
2009/2010 3 ŠK Kovo Jonáš Lanškroun 1542 Vohník Miroslav TJ Sokol Mistrovice 1692 ½
2009/2010 2 ŠK Kovo Jonáš Lanškroun 1542 Vacek Miroslav TJ Sokol Horní Čermná 1445 ½
2009/2010 1 ŠK Kovo Jonáš Lanškroun 1542 Charvát Václav SK + Sokol Žamberk D"" 1376 ½
2009/2010 2 TJ Lanškroun B"" 1542 König Milan TJ Slovan Moravská Třebová 1566 ½
2008/2009 9 ŠK Tropic Lanškroun 1522 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička E 1579 ½
2008/2009 5 ŠK Tropic Lanškroun 1522 Jonáš Petr Jiskra Litomyšl B 1667 ½
2008/2009 4 ŠK Tropic Lanškroun 1522 Netolický Josef TJ Sokol Krouna 1468 ½
2008/2009 3 ŠK Tropic Lanškroun 1522 Paluda Jiří Lokomotiva Česká Třebová C 1493 1
2008/2009 2 ŠK Tropic Lanškroun 1522 Burian Michal Sokol Městečko Trnávka 1837 0
2008/2009 1 ŠK Tropic Lanškroun 1522 Jedlička Eduard ŠK Svitavy C 1680 1
2007/2008 1 TJ Lanškroun B 1532 Vorlíček Pavel TJ Jablonné nad Orlicí 1598 0
2006/2007 5 FYGR Lanškroun 1547 Petrážová Kateřina Lokomotiva Česká Třebová B 1561 0
2006/2007 4 TJ Lanškroun 1547 Kvapil Pavel 2222 ŠK Polabiny D 1476 ½
2005/2006 11 FYGR Lanškroun 1540 Chvojka Antonín Slovan Moravská Třebová 1787 ½
2005/2006 10 FYGR Lanškroun 1540 Mazura Jaroslav ŠK Žamberk B 1579 0
2005/2006 9 FYGR Lanškroun 1540 Smola Jan Jiskra Ústí nad Orlicí B 1805 ½
2005/2006 8 FYGR Lanškroun 1540 Mastný Tomáš Jiskra Ústí nad Orlicí C 1663 1
2005/2006 7 FYGR Lanškroun 1540 Cimprich Miroslav Sokol Horní Čermná 1574 ½
2005/2006 5 FYGR Lanškroun 1540 Pelcl Karel Lokomotiva Česká Třebová 1629 0
2005/2006 2 FYGR Lanškroun 1540 Janeček Ondřej Spartak OEZ Letohrad B 1557 0
2005/2006 1 FYGR Lanškroun 1540 Stodola Zdeněk Štefanydes Polička B 1760 0
2005/2006 9 TJ Lanškroun B 1540 Šimek Zdeněk Lokomotiva Česká Třebová B 1696 0
2005/2006 8 TJ Lanškroun B 1540 Fangl Jiří Jiskra Ústí nad Orlicí D 1749 1
2005/2006 7 TJ Lanškroun B 1540 Paluda Jiří Tropic Lanškroun 1556 ½
2005/2006 4 TJ Lanškroun B 1540 Dvořák Eduard ŠO K a.s. Kunvald B 1720 0
2005/2006 2 TJ Lanškroun B 1540 Jeništa Jiří ŠK Žamberk C 1774 ½
2005/2006 1 TJ Lanškroun B 1540 Šmíd František Sokol Městečko Trnávka 1810 0
2004/2005 11 TJ Lanškroun C 1433 Haupt Petr ŠK Linhartice 1496 ½
2004/2005 10 TJ Lanškroun C 1433 Voržáček Tomáš Jiskra Ústí nad Orlicí E 1410 1
2004/2005 9 TJ Lanškroun C 1433 Valenta Rudolf Sokol Mistrovice 1488 1
2004/2005 7 TJ Lanškroun C 1433 Vacek Miroslav Sokol Horní Čermná B 1510 1
2004/2005 6 TJ Lanškroun C 1433 Křiklava Josef TROPIC Lanškroun B 1000 ½
2004/2005 4 TJ Lanškroun C 1433 Kopal Vladimír SK Žamberk D 1000 1
2004/2005 3 TJ Lanškroun C 1433 Mlynář Miroslav ŠO K a.s. Kunvald C 1453 1
2004/2005 2 TJ Lanškroun C 1433 Zeman Arnošt Štefanydes Polička D 2056 0
2004/2005 1 TJ Lanškroun C 1433 Šebrle Jaroslav TROPIC Lanškroun A 1775 ½
2004/2005 10 TJ Lanškroun B 1433 Horský Josef Lokomotiva Česká Třebová C 1625 1
2004/2005 9 TJ Lanškroun B 1433 Chvojka Antonín Sokol Městečko Trnávka 1804 0
2004/2005 8 TJ Lanškroun B 1433 Beneš Leopold ŠK Svitavy B 1623 ½
2004/2005 7 TJ Lanškroun B 1433 Smejkal Jan Štefanydes Polička C 1869 0
2004/2005 6 TJ Lanškroun B 1433 Hrubeš Martin SK Žamberk C 1628 0
2004/2005 5 TJ Lanškroun B 1433 Vondra Lukáš Lokomotiva Česká Třebová B 1675 0
2004/2005 4 TJ Lanškroun B 1433 Navrátil Václav Spartak Choceň B 1775 ½
2004/2005 3 TJ Lanškroun B 1433 Mastný Tomáš Jiskra Ústí nad Orlicí D 1666 ½
2004/2005 2 TJ Lanškroun B 1433 Mikyska Kamil Spartak OEZ Letohrad B 1679 0
2004/2005 1 TJ Lanškroun B 1433 Smejkal Bohumil TJ Lanškroun FYGR 2136 0