Hráč Lisik Miroslav

Lisik Miroslav

User Pic
Jméno: Lisik Miroslav
Oddíl: Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1740
Elo mezinárodní: 1701
ID: 37816
FIDE ID: 14916258
Rok narození: 1990
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 6 Lokomotiva "H" 1701 1740 Škaroupka Petr Lokomotiva "G" 0 1815 ½ soutěž
2021/2022 3 Lokomotiva "H" 1697 1740 Blažek Pavel ŠK64 "B" 1709 1755 1 soutěž
2021/2022 2 Lokomotiva "H" 1697 1740 Petlan Ivan DM Klášterského "A" 1841 1956 ½ soutěž
2021/2022 1 Lokomotiva "H" 1685 1740 Rösner Tomáš DM Klášterského "B" 2021 1921 0 soutěž
2021/2022 3 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1697 1740 Tesař Jiří ŠK Hustopeče "B" 0 1485 1 soutěž
2021/2022 1 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1685 1740 Neduchal Jiří ŠO Jiskra Strážnice 1753 1775 0 soutěž
2021/2022 5 ŠK Lokomotiva Brno B 1709 1740 Štrublík Martin ŠO MKS Vyškov 1787 1815 0 soutěž
2021/2022 4 ŠK Lokomotiva Brno B 1697 1740 Uřičář Zdeněk ŠK Veselí nad Moravou 1913 1925 1 soutěž
2021/2022 3 ŠK Lokomotiva Brno B 1697 1740 Taptič Filip ŠK Hodonín 1938 1903 0 soutěž
2021/2022 2 ŠK Lokomotiva Brno B 1685 1740 Sedlák Ivo TJ Sloup 0 1740 ½ soutěž
2021/2022 1 ŠK Lokomotiva Brno B 1685 1740 Marek Jakub SK GPOA Znojmo 1740 1793 1 soutěž
2020/2021 1 ŠK Lokomotiva Brno "E" 1680 0 Kubíček Jiří Šachy Zastávka 1880 1763 ½ soutěž
2019/2020 11 Lokomotiva "H" 1667 1722 Weber Tomáš VSK Univerzita "C" 0 1593 1 soutěž
2019/2020 10 Lokomotiva "H" 1667 1722 Pelikán Jaromír Bystrc Oilers "B" 1788 1767 ½ soutěž
2019/2020 9 Lokomotiva "H" 1667 1722 Breindl Jaroslav Moravská Slávia "D" 0 1843 0 soutěž
2019/2020 8 Lokomotiva "H" 1667 1722 Bartoněk Rostislav ŠK 64 "B" 0 1856 ½ soutěž
2019/2020 7 Lokomotiva "H" 1667 1722 Hyrš Martin Duras "D" 1898 1839 0 soutěž
2019/2020 6 Lokomotiva "H" 1667 1722 Šimčík Radek DM Klášterského "B" 0 1645 ½ soutěž
2019/2020 5 Lokomotiva "H" 1687 1722 Tioka Zdeněk Jezdci Jundrov "D" 1919 1929 0 soutěž
2019/2020 4 Lokomotiva "H" 1687 1722 Onuca Petr Vojenská akademie 0 1818 1 soutěž
2019/2020 3 Lokomotiva "H" 1687 1722 Martišek Karel Lokomotiva "G" 1815 1817 0 soutěž
2019/2020 2 Lokomotiva "H" 1687 1722 Grausgruber Jiří Duras "E" 0 1250 1 soutěž
2019/2020 1 Lokomotiva "H" 1687 1722 Mareš Petr DM Klášterského "A" 1704 1718 0 soutěž
2019/2020 8 ŠK Lokomotiva Brno F 1667 1722 Křivánek Jakub ŠK Kuřim D 1389 1438 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Lokomotiva Brno F 1667 1722 Boček Tadeáš ŠK Kuřim K 1792 1867 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Lokomotiva Brno F 1667 1722 Snášel Michal ŠK Kuřim E 1678 1718 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK Lokomotiva Brno F 1667 1722 Kolačný Josef ŠK Sokol Tišnov B 0 1587 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Lokomotiva Brno F 1687 1722 Pečenka Petr Šachy Zastávka 0 1502 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Lokomotiva Brno F 1687 1722 Balák Jakub ŠK Lokomotiva Brno E 1577 1622 ½ soutěž
2019/2020 9 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1667 1722 Marek Jiří Slavia Boskovice "B" 1912 1884 1 soutěž
2019/2020 8 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1667 1722 Špičák Petr TJ Sloup 0 1817 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1667 1722 Kudlička Robert ŠO MKS Vyškov "B" 1707 1796 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1667 1722 Maláska Karel ŠK Tišnov 0 1724 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1687 1722 Matuška Jan Sokol Rudice 0 1764 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1687 1722 Marcikán Tomáš Slavia Boskovice "A" 1724 1725 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1687 1722 Nečas Michal ŠK Garde Lipovec "C" 0 1716 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1687 1722 Ševčík Miloš ŠK Garde Lipovec "B" 1855 1847 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1687 1722 Slouka Lukáš ASK Blansko 0 1742 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1667 0 Hloušek Zdeněk ŠK Garde Lipovec "B" 1874 1885 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1667 0 Havel František Slavia Boskovice "B" 1756 1772 0 soutěž
2018/2019 7 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1667 0 Matula Pavel ŠK Kuřim "C" 1716 1651 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1667 0 Klíma Oldřich Sokol Rudice 0 1631 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1667 0 Wiezner Jiří Spartak Adamov "B" 0 1685 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1667 0 Kaderka Tomáš ŠK Lipůvka 0 1730 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1667 0 Špičák Petr TJ Sloup 0 1839 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1667 0 Skula Jindřich ASK Blansko 0 1700 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1667 0 Čermák Tomáš MKS Vyškov "B" 1717 1691 0 soutěž
2018/2019 13 Lokomotiva "H" 1667 0 Kalendovský Jan Lokomotiva "G" 1947 1905 0 soutěž
2018/2019 12 Lokomotiva "H" 1667 0 Brauner Radek ŠK VA Brno 0 1743 0 soutěž
2018/2019 11 Lokomotiva "H" 1667 0 Dorazil Tomáš ŠK DM Klášterského "B" 1426 1625 ½ soutěž
2018/2019 10 Lokomotiva "H" 1667 0 Petlan Ivan DM Klášterského "A" 1951 1991 0 soutěž
2018/2019 9 Lokomotiva "H" 1667 0 Fojt Leoš Duras BVK "E" 0 1795 1 soutěž
2018/2019 8 Lokomotiva "H" 1667 0 Tomíška Miroslav Duras BVK "D" 0 1868 1 soutěž
2018/2019 7 Lokomotiva "H" 1667 0 Dufek Martin VSK Univerzita "C" 1852 1829 1 soutěž
2018/2019 6 Lokomotiva "H" 1667 0 Řehůřek Karel Moravská Slávia "D" 1743 1815 0 soutěž
2018/2019 5 Lokomotiva "H" 1667 0 Mašát Jakub ŠK Vinohrady 0 1634 0 soutěž
2018/2019 4 Lokomotiva "H" 1667 0 Petráň Tomáš ŠK 64 Brno "B" 1799 1837 ½ soutěž
2018/2019 3 Lokomotiva "H" 1667 0 Alexandr Petr Bystrc Oilers "B" 1676 1739 1 soutěž
2018/2019 2 Lokomotiva "H" 1667 0 Klamár Maroš Jezdci Jundrov "D" 1821 0 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1667 0 Čepeš Ladislav ŠK Sokol Tišnov 0 1718 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1667 0 Kocman Richard MKS Vyškov "B" 0 1776 0 soutěž
2017/2018 6 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1667 0 Fiala Lubomír ŠK Lipůvka 0 1685 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1667 0 Veselý Jindřich TJ Sloup 0 1812 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1667 0 Hubený Pavel Slavia Boskovice 1876 1842 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1667 0 Hnilička Michal Sokol Rudice 1849 1812 1 soutěž
2017/2018 2 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1667 0 Handl Martin Spartak Adamov "B" 2029 2038 0 soutěž
2017/2018 1 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1678 1692 Matula Pavel ŠK Kuřim "C" 1716 1683 ½ soutěž
2017/2018 9 BK Moravská Slavia Brno "D" 1667 0 Fibich Ondřej ŠK DM Klášterského "A" 0 1474 1 soutěž
2017/2018 6 BK Moravská Slavia Brno "D" 1667 0 Hrůza Tomáš Jezdci Jundrov "D" 0 0 1 soutěž
2017/2018 4 BK Moravská Slavia Brno "D" 1667 0 Pilát Jan ŠK DM Klášterského "B" 0 0 1 soutěž
2017/2018 3 BK Moravská Slavia Brno "D" 1667 0 Skoumal Bohumil Bystrc Oilers "B" 0 1831 ½ soutěž
2017/2018 2 BK Moravská Slavia Brno "D" 1667 0 Machala Matěj ŠK Duras BVK Královo Pole "E" 0 1301 0 soutěž
2016/2017 8 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1678 1692 Bartoň Jan ŠK Sokol Tišnov 1716 1 soutěž
2016/2017 7 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1678 1692 Šíbl Jan ŠK Garde Lipovec "C" 1523 1 soutěž
2016/2017 6 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1678 1692 Turza Pavel Moravská Slavia Brno "C" 1807 1838 0 soutěž
2016/2017 5 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1678 1692 Flašar Jan ŠK Garde Lipovec "B" 1658 0 soutěž
2016/2017 2 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1678 1692 Sedlák Ivo TJ Sloup 1723 1 soutěž
2014/2015 6 Lokomotiva H 1678 1692 Starý Vladimír Lokomotiva J 1769 1788 ½ soutěž
2014/2015 5 Lokomotiva H 1678 1692 Tioka Zdeněk Jezdci Jundrov C 1833 0 soutěž
2014/2015 4 Lokomotiva H 1678 1692 Hruška Vladimír Bystrc Oilers B 1934 1917 0 soutěž
2014/2015 3 Lokomotiva H 1678 1692 Kašpárek Ondřej DM Klášterského B 1842 1 soutěž
2014/2015 2 Lokomotiva H 1678 1692 Vaculíková Renáta Univerzita Brno B 1852 0 soutěž
2014/2015 1 Lokomotiva H 1678 1692 Fojt Leoš Duras BVK E 1797 0 soutěž
2014/2015 7 Lokomotiva H 1678 1692 Kašpárek Ondřej DM Klášterského B 1842 1 soutěž
2014/2015 6 Lokomotiva H 1678 1692 Kunc Alois Vinohrady C 1729 0 soutěž
2014/2015 5 Lokomotiva H 1678 1692 Fojt Leoš Duras BVK E 1797 0 soutěž
2014/2015 4 Lokomotiva H 1678 1692 Onuca Petr Vojenská akademie 1864 0 soutěž
2014/2015 3 Lokomotiva H 1678 1692 Vaculíková Renáta Univerzita Brno B 1852 0 soutěž
2014/2015 2 Lokomotiva H 1678 1692 Lapúník Pavel Moravská Slávia D 1704 1 soutěž
2014/2015 1 Lokomotiva H 1678 1692 Doškař Miloslav Lokomotiva I 1725 1652 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK Lokomotiva Brno F 1678 1692 Šmíd Vladimír Š. K. 1923 Sokol Kyjov 1860 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK Lokomotiva Brno F 1678 1692 Štrublík Martin KŠ TJ Bučovice 1168 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK Lokomotiva Brno F 1678 1692 Slavík Miroslav TJ Tatran Poštorná 1473 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK Lokomotiva Brno F 1678 1692 Vlčko Tomáš ŠK Hodonín 1873 1903 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠK Lokomotiva Brno F 1678 1692 Předínský Vladan TJ Podlužan Prušánky B 1925 1914 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK Lokomotiva Brno F 1678 1692 Růžička Martin Jezdci Jundrov B 1856 1848 0 soutěž
2014/2015 1 ŠK Lokomotiva Brno F 1678 1692 Masařík Jan ŠK "64" Brno 1934 1982 0 soutěž
2013/2014 13 Lokomotiva H 1676 1676 Prokop Jiří Moravská Slávia C 1727 1739 0 soutěž
2013/2014 12 Lokomotiva H 1676 1676 Hruška Vladimír Bystrc Oilers B 1934 1884 0 soutěž
2013/2014 11 Lokomotiva H 1676 1676 Moulis Rudolf ŠK Duras BVK E 1903 0 soutěž
2013/2014 10 Lokomotiva H 1676 1676 Krystl Jaromír ŠK Vinohrady B 1818 0 soutěž
2013/2014 9 Lokomotiva H 1676 1676 Šebek Jan Univerzita Brno B 1833 1 soutěž
2013/2014 8 Lokomotiva H 1676 1676 Rumian Karel Moravská Slávia D 1676 1 soutěž
2013/2014 7 Lokomotiva H 1676 1676 Bezdíček Miloš ŠK 64 Brno B 1678 1764 ½ soutěž
2013/2014 6 Lokomotiva H 1676 1676 Nývlt Zdeněk Vojenská akademie 1826 0 soutěž
2013/2014 5 Lokomotiva H 1676 1676 Fiala Vojtěch DM Klášterského 1450 ½ soutěž
2013/2014 4 Lokomotiva H 1676 1676 Šípek Michal Jezdci Jundrov B 1992 1991 0 soutěž
2013/2014 3 Lokomotiva H 1676 1676 Zikan Karel Lokomotiva I 1795 1717 0 soutěž
2013/2014 2 Lokomotiva H 1676 1676 Effenberger Adam Lokomotiva J 1734 1737 1 soutěž
2013/2014 1 Lokomotiva H 1676 1676 Slámečka Karel Lokomotiva G 1896 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Lokomotiva Brno F 1676 1676 Vítek Milan TJ ŠK Veselí nad Moravou B 1767 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK Lokomotiva Brno F 1676 1676 Valoušek Petr ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1542 1 soutěž
2012/2013 11 ŠK Lokomotiva H 1647 1647 Hruška Vladimír ŠK Bystrc Oilers B 1950 1932 1 soutěž
2012/2013 10 ŠK Lokomotiva H 1647 1647 Zamazal Milan ŠK 64 C 1869 1 soutěž
2012/2013 9 ŠK Lokomotiva H 1647 1647 Havlát Stanislav Moravská Slávia D 1688 0 soutěž
2012/2013 8 ŠK Lokomotiva H 1647 1647 Smutný Vladimír DM Klášterského 1617 1 soutěž
2012/2013 7 ŠK Lokomotiva H 1647 1647 Vojáček Zdeněk ŠK Duras BVK E 1852 1842 1 soutěž
2012/2013 6 ŠK Lokomotiva H 1647 1647 Kepák Libor Moravská Slávia C 1831 ½ soutěž
2012/2013 4 ŠK Lokomotiva H 1647 1647 Čejka Jan ŠK Lokomotiva K 1663 0 soutěž
2012/2013 3 ŠK Lokomotiva H 1647 1647 Dvouletý Tomáš ŠK Lokomotiva I 1806 1829 ½ soutěž
2012/2013 2 ŠK Lokomotiva H 1647 1647 Štursa Libor ŠK Vinohrady B 1915 1 soutěž
2012/2013 1 ŠK Lokomotiva H 1647 1647 Nývlt Zdeněk Vojenská akademie 1841 1 soutěž
2012/2013 9 ŠK Lokomotiva Brno G 1647 1647 TJ Tatran Poštorná A 1 soutěž
2012/2013 1 ŠK Lokomotiva Brno G 1647 1647 Dryšl František TJ Podlužan Prušánky B 1660 ½ soutěž
2011/2012 11 Lokomotiva Brno H 1647 Rumian Karel Moravská Slávia D 1678 0 soutěž
2011/2012 10 Lokomotiva Brno H 1647 Fojt Leoš Duras BVK Brno E 1790 ½ soutěž
2011/2012 9 Lokomotiva Brno H 1647 Janda Luboš Bystrc Oilers B 1949 1865 0 soutěž
2011/2012 8 Lokomotiva Brno H 1647 Brychta Jan Univerzita Brno 1618 ½ soutěž
2011/2012 7 Lokomotiva Brno H 1647 Gilg Jindřich DM Kláterského 1000 1 soutěž
2011/2012 6 Lokomotiva Brno H 1647 Brauner Radek Vojenská akademie 1784 1 soutěž
2011/2012 5 Lokomotiva Brno H 1647 Polák Zdeněk Lokomotiva Brno J 1564 1 soutěž
2011/2012 4 Lokomotiva Brno H 1647 Roštinský Miroslav SK 64 Brno C 1823 1 soutěž
2011/2012 3 Lokomotiva Brno H 1647 Murinová Júlia Lokomotiva Brno I 1876 1 soutěž
2011/2012 2 Lokomotiva Brno H 1647 Kuchařík Jan Moravská Slávia C 1805 ½ soutěž
2011/2012 1 Lokomotiva Brno H 1647 Spodniak Peter Lokomotiva Brno K 1497 1 soutěž
2011/2012 10 ŠK Lokomotiva Brno G 1647 Piťo Vojtěch ŠK Hodonín 1838 ½ soutěž
2011/2012 9 ŠK Lokomotiva Brno G 1647 Michalík David TJ Tatran Poštorná A 1100 1 soutěž
2011/2012 8 ŠK Lokomotiva Brno G 1647 Hlávka Stanislav ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1841 ½ soutěž
2011/2012 7 ŠK Lokomotiva Brno G 1647 Poláček Arnošt Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1600 1 soutěž
2011/2012 4 ŠK Lokomotiva Brno G 1647 Kuřil Rudolf TJ Tatran Poštorná B 1512 1 soutěž
2011/2012 2 ŠK Lokomotiva Brno G 1647 Pír Rudolf KŠ TJ Bučovice 1625 1 soutěž
2011/2012 1 ŠK Lokomotiva Brno G 1647 Absolín Ladislav ŠK 64 Brno B 1678 1 soutěž
2010/2011 11 Lokomotiva Brno H 1656 Glacner Karel ŠK Bystrc Oilers B 1657 1 soutěž
2010/2011 10 Lokomotiva Brno H 1656 Roštinský Miroslav ŠK 64 Brno C 1804 0 soutěž
2010/2011 9 Lokomotiva Brno H 1656 Beer František Vojenská akademie 1820 0 soutěž
2010/2011 8 Lokomotiva Brno H 1656 Tůma Ludvík Moravská Slávia Brno C 1636 ½ soutěž
2010/2011 7 Lokomotiva Brno H 1656 Kejduš Radomír Moravská Slávia Brno D 1504 1 soutěž
2010/2011 6 Lokomotiva Brno H 1656 Weber Tomáš Univerzita Brno 1509 0 soutěž
2010/2011 5 Lokomotiva Brno H 1656 Strnad Radek ŠK Duras BVK Kr. Pole E 1721 0 soutěž
2010/2011 4 Lokomotiva Brno H 1656 Polák Zdeněk Lokomotiva Brno J 1560 1 soutěž
2010/2011 2 Lokomotiva Brno H 1656 Směšný David Lokomotiva Brno I 1000 1 soutěž
2010/2011 1 Lokomotiva Brno H 1656 Janků Michal ŠK Vinohrady Brno B 1397 1 soutěž
2010/2011 9 ŠK Lokomotiva Brno G 1656 Štolba Josef ŠK 64 Brno B 1682 0 soutěž
2010/2011 8 ŠK Lokomotiva Brno G 1656 Pařízek Ivan Š.K.1923 Sokol Kyjov 1636 1 soutěž
2010/2011 2 ŠK Lokomotiva Brno G 1656 Sedlář Vít KŠ TJ Bučovice 1666 0 soutěž