Hráč Prokůpek Marek

Prokůpek Marek

User Pic
Jméno: Prokůpek Marek
Oddíl: ŠK Slavoj Velké Pavlovice
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1960
Elo mezinárodní: 0
ID: 8572
FIDE ID: 338001
Rok narození: 1981
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 3 Velké Pavlovice 'A' 0 1957 Sukdolák Radek Lanžhot 1960 1951 1
2018/2019 2 Velké Pavlovice 'A' 0 1957 Dostál Jiří Mikulov 'A' 0 1529 ½
2018/2019 7 Velké Pavlovice 'A' 0 1957 Dostál Jiří Mikulov 'A' 0 1529 1
2018/2019 3 Velké Pavlovice 'A' 0 1957 Bohuslav Jan Poštorná 1969 1906 1
2018/2019 1 Velké Pavlovice 'A' 0 1957 Ciprys Radim Lanžhot 0 1804 ½
2017/2018 7 Velké Pavlovice 'A' 0 1970 Urban Vlastimil Hustopeče 'B' 1982 1944 ½
2017/2018 4 Velké Pavlovice 'A' 0 1970 Ciprys Radim Lanžhot 0 1813 ½
2017/2018 2 Velké Pavlovice 'A' 0 1970 Kuchynka Luboš Hustopeče 'C' 1945 1928 0
2017/2018 1 Velké Pavlovice 'A' 0 1970 Závodný Eduard Mikulov 'C' 0 1453 1
2016/2017 5 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1969 Kunčar Petr Klub šachistů TJ Sport Bučovice 2123 2135 0
2016/2017 2 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1969 Provazník Michal Šachový klub Hodonín 2212 2201 ½
2013/2014 3 PM Velké Bílovice 1976 Švásta Jaroslav Šach Pavlov 1551 1
2013/2014 2 PM Velké Bílovice 1976 Kuchynka Luboš ŠK Hustopeče "B" 2038 1986 ½
2013/2014 8 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1976 Makovička Martin ŠK Hodonín 1970 1980 1
2013/2014 7 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1976 Slepov Kyryl VSK Univerzita Brno 1825 ½
2013/2014 6 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1976 Uřičář Zdeněk TJ ŠK Veselí nad Moravou B 1982 1940 ½
2013/2014 5 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1976 Ciprys David TJ Tatran Poštorná 1997 1956 ½
2013/2014 3 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1976 Křápek Miroslav KŠ TJ Bučovice 1802 ½
2013/2014 2 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1976 Juriga Tomáš ŠK Lokomotiva Brno F 1726 1800 ½
2013/2014 1 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1976 Neduchal Jiří Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1720 ½
2013/2014 7 PM Velké Bílovice 1976 Bártů Jiří Šach Pavlov 1693 1
2013/2014 6 PM Velké Bílovice 1976 Hlávka Stanislav ŠK Velké Pavlovice 'B' 1803 ½
2013/2014 5 PM Velké Bílovice 1976 Šedý Ctirad ŠK Hustopeče 'B' 1920 1889 ½
2013/2014 1 PM Velké Bílovice 1976 Korcián Jan Tatran Poštorná 'B' 1735 1
2012/2013 3 ŠK Slavoj Velké Pavlovice"B" 1957 Mlénský Dalibor ŠK Hustopeče "B" 2139 2146 1
2012/2013 2 ŠK Slavoj Velké Pavlovice"B" 1957 Korcián Jan TJ Tatran Poštorná C 1805 1
2012/2013 6 ŠK Slavoj Velké Pavlovice"B" 1957 Ciprys Martin Sokol Lanžhot 2120 2086 1
2012/2013 4 ŠK Slavoj Velké Pavlovice"B" 1957 Korcián Jan TJ Tatran Poštorná "C" 1805 1
2012/2013 1 ŠK Slavoj Velké Pavlovice"B" 1957 Votava Jan Šach Pavlov 1788 1
2012/2013 9 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1957 Zejda Karel ŠK "64" Brno B 1833 1814 0
2012/2013 8 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1957 Šaršon Ondřej ŠK Lokomotiva Brno G 1780 1748 ½
2012/2013 7 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1957 Prokop Jiří BK Moravská Slavia Brno B 1850 1890 1
2012/2013 6 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1957 Janás Vladimír TJ ŠK Veselí n. Moravou B 1873 1840 ½
2012/2013 5 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1957 Lamser Tomáš Vinohrady Brno A 1941 1948 ½
2012/2013 4 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1957 Matula Roman Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1816 0
2012/2013 2 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1957 Bálka Ludvík TJ Tatran Poštorná B 1735 1720 1
2012/2013 1 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1957 Ciprys David TJ Tatran Poštorná A 1997 1978 1
2011/2012 3 Slavoj Velké Pavlovice 'B' 1955 Korcián Jan Tatran Poštorná 'C' 1830 1
2011/2012 2 Slavoj Velké Pavlovice 'B' 1955 Kuchynka Luboš ŠK Hustopeče 'B' 2015 2013 ½
2011/2012 1 Slavoj Velké Pavlovice 'B' 1955 Ciprys Radim Sokol Lanžhot 1797 ½
2011/2012 6 Slavoj Velké Pavlovice "B" 1955 Korcián Jan Tatran Poštorná "C" 1830 ½
2011/2012 5 Slavoj Velké Pavlovice "B" 1955 Votava Jan Šach Pavlov 1815 1
2011/2012 4 Slavoj Velké Pavlovice "B" 1955 Kuchynka Luboš ŠK Hustopeče "B" 2015 2013 ½
2011/2012 2 Slavoj Velké Pavlovice "B" 1955 Ciprys Radim Sokol Lanžhot 1797 1
2011/2012 11 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1955 Hrabal Radek TJ ŠK Veselí nad Moravou B 1831 1787 ½
2011/2012 10 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1955 Mourycová Jana KŠ TJ Bučovice 1561 1
2011/2012 9 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1955 Všetečka Milan ŠK 64 Brno B 1716 ½
2011/2012 7 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1955 Myšulka Jiří ŠK Hodonín 1850 1
2011/2012 6 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1955 Věžník Petr TJ Tatran Poštorná A 1909 ½
2011/2012 4 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1955 Heindl Karel Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1836 ½
2011/2012 3 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1955 Lapúník Pavel BK Moravská Slavia Brno B 1713 ½
2010/2011 11 Slavia Kroměříž D 1947 Dvořák Martin Junior Postoupky 2151 ½
2010/2011 8 Slavia Kroměříž D 1947 Pavlík František TJ Sokol Morkovice A 1643 1
2010/2011 7 Slavia Kroměříž D 1947 Dvorník Pavel TJ Lutopecny/Měrůtky 1747 0
2010/2011 6 Slavia Kroměříž D 1947 Janál Vladimír TJ SOKOL Kvasice 1997 1
2010/2011 5 Slavia Kroměříž D 1947 Krajcar Pavel ŠK Holešov C 1704 ½
2010/2011 4 Slavia Kroměříž D 1947 Zicháček Libor TJ Bystřice pod Hostýnem B 2019 ½
2010/2011 3 Slavia Kroměříž D 1947 Daněk Libor ŠK Rapos Sulimov 2024 ½
2010/2011 2 Slavia Kroměříž D 1947 Ploch Petr Sokol Holešov A 1832 1
2010/2011 1 Slavia Kroměříž D 1947 Štefek Jan Sokol Litenčice 1663 1
2009/2010 11 Slavia Kromeriz C 1947 Čapčuch Kamil TJ Bystrice p. Host. 1
2009/2010 10 Slavia Kromeriz C 1947 Nezdařil Miroslav SO TJ Zborovice B 1777 ½
2009/2010 9 Slavia Kromeriz C 1947 Piskač Ondřej MKS Holesov C 1777 1
2009/2010 8 Slavia Kromeriz C 1947 Mrhálek Ctirad TJ Sokol Pravcice 1640 1
2009/2010 7 Slavia Kromeriz C 1947 Filgas Jaroslav TJ Lutopecny-Merutky 1689 1
2009/2010 6 Slavia Kromeriz C 1947 Zajíček Roman TJ Sokol Postoupky C 1705 ½
2009/2010 5 Slavia Kromeriz C 1947 Kunc Miroslav TJ Sokol Holesov 1437 ½
2009/2010 3 Slavia Kromeriz C 1947 Rozsypálek Milan SK RAPOS Sulimov 1623 1
2009/2010 1 Slavia Kromeriz C 1947 Štefek Jan TJ Sokol Litencice 1642 1
2008/2009 11 AKIS Pardubice 1943 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto C 1961 ½
2008/2009 2 AKIS Pardubice 1943 Mrha Jan TJ ŠO a DDM Chrudim C 1740 1
2008/2009 4 Synpo Pardubice 1943 Půlpán David TJ ŠO a DDM Chrudim B 1000 1
2007/2008 11 SYNPO Pardubice 1936 Zeman Arnošt TJ Štefanydes Polička B 2069 0
2007/2008 9 SYNPO Pardubice 1936 Kolovratník Miloš TJ Lokomotiva Česká Třebová 2132 ½
2007/2008 5 SYNPO Pardubice 1936 Hájek Jaroslav ŠO Chrudim B 1976 0
2007/2008 4 SYNPO Pardubice 1936 Slabý Miloš AKIS Pardubice 1925 ½
2007/2008 3 SYNPO Pardubice 1936 Daniel Martin TJ Jiskra Litomyšl 2058 1
2006/2007 3 EUROKOMPLEX AUTOSKLA 1941 Vachek Jiří ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 1874 ½
2006/2007 9 SYNPO Pardubice 1941 Dobšinský Pavel TJ CHS Chotěboř 1906 ½
2006/2007 8 SYNPO Pardubice 1941 Volf Jaroslav Jiskra Ústí nad Orlicí A 2138 ½
2006/2007 7 SYNPO Pardubice 1941 Procházka Petr TJ Lanškroun 1937 0
2006/2007 5 SYNPO Pardubice 1941 Doseděl Jiří ŠK Vysoké Mýto 2059 0
2006/2007 4 SYNPO Pardubice 1941 Kastner Vojtěch TJ Štefanydes Polička B 2034 1
2006/2007 2 SYNPO Pardubice 1941 Tuvšinbajar Dorjkhú SK Žamberk 2044 0
2006/2007 1 SYNPO Pardubice 1941 Daněk Pavel KONTAX Pardubice 1968 ½
2005/2006 10 Eurokomplex Pardubice 1940 Smola Jan Jiskra Ústí nad Orlicí 1805 0
2005/2006 7 Eurokomplex Pardubice 1940 Ďoubal Petr TJ CHS Chotěboř 1692 1
2005/2006 6 Eurokomplex Pardubice 1940 Krys Jaromír TJ + DDM Chrudim B 1630 1
2005/2006 3 Eurokomplex Pardubice 1940 Korol Jiří 2222 ŠK Polabiny B 2040 0
2005/2006 2 Eurokomplex Pardubice 1940 Pyskatý Jiří Kavárna Evropa Pardubice 1928 1
2005/2006 1 Eurokomplex Pardubice 1940 Vojanec Hynek TJ DDM Hlinsko 1686 1
2005/2006 8 KONTAX Pardubice 1940 Ždímal Petr TJ+DDM Chrudim C 1600 ½
2005/2006 7 KONTAX Pardubice 1940 Krejčí Jan 2222 ŠK Polabiny C 1669 1
2005/2006 5 KONTAX Pardubice 1940 Trhal Michal ŠK Vysoké Mýto B 1896 1
2005/2006 4 KONTAX Pardubice 1940 Hanus Michal TJ DDM Hlinsko B 1657 ½
2005/2006 3 KONTAX Pardubice 1940 Hon Jiří Jiskra Heřmanův Městec 1929 0
2005/2006 1 KONTAX Pardubice 1940 Řechková Miloslava Holcim Prachovice 1876 1
2004/2005 11 Synpo Pardubice 1907 Česenek Jiří Sokol Zaječice 1933 ½
2004/2005 10 Synpo Pardubice 1907 Komárková Magdaléna Štefanydes Polička A 2030 ½
2004/2005 9 Synpo Pardubice 1907 Michal Milan TJ CHS Chotěboř 1773 ½
2004/2005 8 Synpo Pardubice 1907 Riedl Tomáš Štefanydes Polička B 1730 1
2004/2005 7 Synpo Pardubice 1907 Koníček Petr TJ ŠO Chrudim B 1973 1
2004/2005 6 Synpo Pardubice 1907 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto 1889 ½
2004/2005 5 Synpo Pardubice 1907 Smola Jan Jiskra Ústí nad Orlicí A 1828 1
2004/2005 4 Synpo Pardubice 1907 Pečinka Martin Jiskra Ústí nad Orlicí B 1643 1
2004/2005 3 Synpo Pardubice 1907 Havrlík Pavel SK Žamberk 1874 ½
2004/2005 2 Synpo Pardubice 1907 Vobořil Pavel Eurokomplex Autoskla Pardubice 2105 ½
2004/2005 1 Synpo Pardubice 1907 Vávra Radim 2222 ŠK Polabiny B 2069 1
2003/2004 10 AVE - Kontakt Pardubice 1898 Rychlik Hanna Panda Rychnov nad Kněžnou 1992 ½
2003/2004 11 Plzeňka Pardubice 1898 Jasanský Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová 1854 ½
2003/2004 10 Plzeňka Pardubice 1898 Zámečník Bohumír SK Žamberk 1997 1
2003/2004 9 Plzeňka Pardubice 1898 Krejčík Tomáš CHS Chotěboř 1851 ½
2003/2004 5 Plzeňka Pardubice 1898 Hurt Lukáš TJ Lanškroun 2142 0
2003/2004 4 Plzeňka Pardubice 1898 Pokorný Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1726 1
2003/2004 3 Plzeňka Pardubice 1898 Janderová Jana TJ Synthesia Pardubice C 1783 1
2003/2004 2 Plzeňka Pardubice 1898 Hennig Thomas Eurokomplex Autoskla Pardubice 1972 0
2003/2004 1 Plzeňka Pardubice 1898 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto 1819 ½