Hráč Prokůpek Marek

Prokůpek Marek

User Pic
Jméno: Prokůpek Marek
Oddíl: ŠK Slavoj Velké Pavlovice
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1939
Elo mezinárodní: 0
ID: 8572
FIDE ID: 338001
Rok narození: 1981
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 2 Velké Pavlovice A 0 1960 Dostál Jiří Mikulov B 1689 1692 ½ soutěž
2019/2020 6 Pavlovice ´A´ 0 1960 Michna Jan Pavlovice ´B´ 0 1715 ½ soutěž
2019/2020 4 Pavlovice ´A´ 0 1960 Bohuslav Jan Poštorná ´A´ 1969 1879 1 soutěž
2019/2020 3 Pavlovice ´A´ 0 1960 Dostál Jiří Mikulov ´B´ 1689 1692 0 soutěž
2019/2020 2 Pavlovice ´A´ 0 1960 Trávníček Martin Brumovice 0 1621 1 soutěž
2019/2020 1 Pavlovice ´A´ 0 1960 Skoupil Lubomír V. Bílovice 0 1535 ½ soutěž
2018/2019 3 Velké Pavlovice 'A' 0 1957 Sukdolák Radek Lanžhot 1960 1951 1 soutěž
2018/2019 2 Velké Pavlovice 'A' 0 1957 Dostál Jiří Mikulov 'A' 0 1529 ½ soutěž
2018/2019 7 Velké Pavlovice 'A' 0 1957 Dostál Jiří Mikulov 'A' 0 1529 1 soutěž
2018/2019 3 Velké Pavlovice 'A' 0 1957 Bohuslav Jan Poštorná 1969 1906 1 soutěž
2018/2019 1 Velké Pavlovice 'A' 0 1957 Ciprys Radim Lanžhot 0 1804 ½ soutěž
2017/2018 7 Velké Pavlovice 'A' 0 1970 Urban Vlastimil Hustopeče 'B' 1982 1944 ½ soutěž
2017/2018 4 Velké Pavlovice 'A' 0 1970 Ciprys Radim Lanžhot 0 1813 ½ soutěž
2017/2018 2 Velké Pavlovice 'A' 0 1970 Kuchynka Luboš Hustopeče 'C' 1945 1928 0 soutěž
2017/2018 1 Velké Pavlovice 'A' 0 1970 Závodný Eduard Mikulov 'C' 0 1453 1 soutěž
2016/2017 5 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1969 Kunčar Petr Klub šachistů TJ Sport Bučovice 2123 2135 0 soutěž
2016/2017 2 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1969 Provazník Michal Šachový klub Hodonín 2212 2201 ½ soutěž
2013/2014 3 PM Velké Bílovice 1976 Švásta Jaroslav Šach Pavlov 1551 1 soutěž
2013/2014 2 PM Velké Bílovice 1976 Kuchynka Luboš ŠK Hustopeče "B" 2038 1986 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1976 Makovička Martin ŠK Hodonín 1970 1980 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1976 Slepov Kyryl VSK Univerzita Brno 1825 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1976 Uřičář Zdeněk TJ ŠK Veselí nad Moravou B 1982 1940 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1976 Ciprys David TJ Tatran Poštorná 1997 1956 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1976 Křápek Miroslav KŠ TJ Bučovice 1802 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1976 Juriga Tomáš ŠK Lokomotiva Brno F 1726 1800 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1976 Neduchal Jiří Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1720 ½ soutěž
2013/2014 7 PM Velké Bílovice 1976 Bártů Jiří Šach Pavlov 1693 1 soutěž
2013/2014 6 PM Velké Bílovice 1976 Hlávka Stanislav ŠK Velké Pavlovice 'B' 1803 ½ soutěž
2013/2014 5 PM Velké Bílovice 1976 Šedý Ctirad ŠK Hustopeče 'B' 1920 1889 ½ soutěž
2013/2014 1 PM Velké Bílovice 1976 Korcián Jan Tatran Poštorná 'B' 1735 1 soutěž
2012/2013 3 ŠK Slavoj Velké Pavlovice"B" 1957 Mlénský Dalibor ŠK Hustopeče "B" 2139 2146 1 soutěž
2012/2013 2 ŠK Slavoj Velké Pavlovice"B" 1957 Korcián Jan TJ Tatran Poštorná C 1805 1 soutěž
2012/2013 6 ŠK Slavoj Velké Pavlovice"B" 1957 Ciprys Martin Sokol Lanžhot 2120 2086 1 soutěž
2012/2013 4 ŠK Slavoj Velké Pavlovice"B" 1957 Korcián Jan TJ Tatran Poštorná "C" 1805 1 soutěž
2012/2013 1 ŠK Slavoj Velké Pavlovice"B" 1957 Votava Jan Šach Pavlov 1788 1 soutěž
2012/2013 9 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1957 Zejda Karel ŠK "64" Brno B 1833 1814 0 soutěž
2012/2013 8 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1957 Šaršon Ondřej ŠK Lokomotiva Brno G 1780 1748 ½ soutěž
2012/2013 7 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1957 Prokop Jiří BK Moravská Slavia Brno B 1850 1890 1 soutěž
2012/2013 6 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1957 Janás Vladimír TJ ŠK Veselí n. Moravou B 1873 1840 ½ soutěž
2012/2013 5 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1957 Lamser Tomáš Vinohrady Brno A 1941 1948 ½ soutěž
2012/2013 4 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1957 Matula Roman Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1816 0 soutěž
2012/2013 2 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1957 Bálka Ludvík TJ Tatran Poštorná B 1735 1720 1 soutěž
2012/2013 1 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1957 Ciprys David TJ Tatran Poštorná A 1997 1978 1 soutěž
2011/2012 3 Slavoj Velké Pavlovice 'B' 1955 Korcián Jan Tatran Poštorná 'C' 1830 1 soutěž
2011/2012 2 Slavoj Velké Pavlovice 'B' 1955 Kuchynka Luboš ŠK Hustopeče 'B' 2015 2013 ½ soutěž
2011/2012 1 Slavoj Velké Pavlovice 'B' 1955 Ciprys Radim Sokol Lanžhot 1797 ½ soutěž
2011/2012 6 Slavoj Velké Pavlovice "B" 1955 Korcián Jan Tatran Poštorná "C" 1830 ½ soutěž
2011/2012 5 Slavoj Velké Pavlovice "B" 1955 Votava Jan Šach Pavlov 1815 1 soutěž
2011/2012 4 Slavoj Velké Pavlovice "B" 1955 Kuchynka Luboš ŠK Hustopeče "B" 2015 2013 ½ soutěž
2011/2012 2 Slavoj Velké Pavlovice "B" 1955 Ciprys Radim Sokol Lanžhot 1797 1 soutěž
2011/2012 11 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1955 Hrabal Radek TJ ŠK Veselí nad Moravou B 1831 1787 ½ soutěž
2011/2012 10 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1955 Mourycová Jana KŠ TJ Bučovice 1561 1 soutěž
2011/2012 9 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1955 Všetečka Milan ŠK 64 Brno B 1716 ½ soutěž
2011/2012 7 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1955 Myšulka Jiří ŠK Hodonín 1850 1 soutěž
2011/2012 6 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1955 Věžník Petr TJ Tatran Poštorná A 1909 ½ soutěž
2011/2012 4 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1955 Heindl Karel Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1836 ½ soutěž
2011/2012 3 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1955 Lapúník Pavel BK Moravská Slavia Brno B 1713 ½ soutěž
2010/2011 11 Slavia Kroměříž D 1947 Dvořák Martin Junior Postoupky 2151 ½ soutěž
2010/2011 8 Slavia Kroměříž D 1947 Pavlík František TJ Sokol Morkovice A 1643 1 soutěž
2010/2011 7 Slavia Kroměříž D 1947 Dvorník Pavel TJ Lutopecny/Měrůtky 1747 0 soutěž
2010/2011 6 Slavia Kroměříž D 1947 Janál Vladimír TJ SOKOL Kvasice 1997 1 soutěž
2010/2011 5 Slavia Kroměříž D 1947 Krajcar Pavel ŠK Holešov C 1704 ½ soutěž
2010/2011 4 Slavia Kroměříž D 1947 Zicháček Libor TJ Bystřice pod Hostýnem B 2019 ½ soutěž
2010/2011 3 Slavia Kroměříž D 1947 Daněk Libor ŠK Rapos Sulimov 2024 ½ soutěž
2010/2011 2 Slavia Kroměříž D 1947 Ploch Petr Sokol Holešov A 1832 1 soutěž
2010/2011 1 Slavia Kroměříž D 1947 Štefek Jan Sokol Litenčice 1663 1 soutěž
2009/2010 11 Slavia Kromeriz C 1947 Čapčuch Kamil TJ Bystrice p. Host. 1 soutěž
2009/2010 10 Slavia Kromeriz C 1947 Nezdařil Miroslav SO TJ Zborovice B 1777 ½ soutěž
2009/2010 9 Slavia Kromeriz C 1947 Piskač Ondřej MKS Holesov C 1777 1 soutěž
2009/2010 8 Slavia Kromeriz C 1947 Mrhálek Ctirad TJ Sokol Pravcice 1640 1 soutěž
2009/2010 7 Slavia Kromeriz C 1947 Filgas Jaroslav TJ Lutopecny-Merutky 1689 1 soutěž
2009/2010 6 Slavia Kromeriz C 1947 Zajíček Roman TJ Sokol Postoupky C 1705 ½ soutěž
2009/2010 5 Slavia Kromeriz C 1947 Kunc Miroslav TJ Sokol Holesov 1437 ½ soutěž
2009/2010 3 Slavia Kromeriz C 1947 Rozsypálek Milan SK RAPOS Sulimov 1623 1 soutěž
2009/2010 1 Slavia Kromeriz C 1947 Štefek Jan TJ Sokol Litencice 1642 1 soutěž
2008/2009 11 AKIS Pardubice 1943 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto C 1961 ½ soutěž
2008/2009 2 AKIS Pardubice 1943 Mrha Jan TJ ŠO a DDM Chrudim C 1740 1 soutěž
2008/2009 4 Synpo Pardubice 1943 Půlpán David TJ ŠO a DDM Chrudim B 1000 1 soutěž
2007/2008 11 SYNPO Pardubice 1936 Zeman Arnošt TJ Štefanydes Polička B 2069 0 soutěž
2007/2008 9 SYNPO Pardubice 1936 Kolovratník Miloš TJ Lokomotiva Česká Třebová 2132 ½ soutěž
2007/2008 5 SYNPO Pardubice 1936 Hájek Jaroslav ŠO Chrudim B 1976 0 soutěž
2007/2008 4 SYNPO Pardubice 1936 Slabý Miloš AKIS Pardubice 1925 ½ soutěž
2007/2008 3 SYNPO Pardubice 1936 Daniel Martin TJ Jiskra Litomyšl 2058 1 soutěž
2006/2007 3 EUROKOMPLEX AUTOSKLA 1941 Vachek Jiří ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 1874 ½ soutěž
2006/2007 9 SYNPO Pardubice 1941 Dobšinský Pavel TJ CHS Chotěboř 1906 ½ soutěž
2006/2007 8 SYNPO Pardubice 1941 Volf Jaroslav Jiskra Ústí nad Orlicí A 2138 ½ soutěž
2006/2007 7 SYNPO Pardubice 1941 Procházka Petr TJ Lanškroun 1937 0 soutěž
2006/2007 5 SYNPO Pardubice 1941 Doseděl Jiří ŠK Vysoké Mýto 2059 0 soutěž
2006/2007 4 SYNPO Pardubice 1941 Kastner Vojtěch TJ Štefanydes Polička B 2034 1 soutěž
2006/2007 2 SYNPO Pardubice 1941 Dorjkhuu Tuvshinbayar SK Žamberk 2044 0 soutěž
2006/2007 1 SYNPO Pardubice 1941 Daněk Pavel KONTAX Pardubice 1968 ½ soutěž
2005/2006 10 Eurokomplex Pardubice 1940 Smola Jan Jiskra Ústí nad Orlicí 1805 0 soutěž
2005/2006 7 Eurokomplex Pardubice 1940 Ďoubal Petr TJ CHS Chotěboř 1692 1 soutěž
2005/2006 6 Eurokomplex Pardubice 1940 Krys Jaromír TJ + DDM Chrudim B 1630 1 soutěž
2005/2006 3 Eurokomplex Pardubice 1940 Korol Jiří 2222 ŠK Polabiny B 2040 0 soutěž
2005/2006 2 Eurokomplex Pardubice 1940 Pyskatý Jiří Kavárna Evropa Pardubice 1928 1 soutěž
2005/2006 1 Eurokomplex Pardubice 1940 Vojanec Hynek TJ DDM Hlinsko 1686 1 soutěž
2005/2006 8 KONTAX Pardubice 1940 Ždímal Petr TJ+DDM Chrudim C 1600 ½ soutěž
2005/2006 7 KONTAX Pardubice 1940 Krejčí Jan 2222 ŠK Polabiny C 1669 1 soutěž
2005/2006 5 KONTAX Pardubice 1940 Trhal Michal ŠK Vysoké Mýto B 1896 1 soutěž
2005/2006 4 KONTAX Pardubice 1940 Hanus Michal TJ DDM Hlinsko B 1657 ½ soutěž
2005/2006 3 KONTAX Pardubice 1940 Hon Jiří Jiskra Heřmanův Městec 1929 0 soutěž
2005/2006 1 KONTAX Pardubice 1940 Řechková Miloslava Holcim Prachovice 1876 1 soutěž
2004/2005 11 Synpo Pardubice 1907 Česenek Jiří Sokol Zaječice 1933 ½ soutěž
2004/2005 10 Synpo Pardubice 1907 Komárková Magdaléna Štefanydes Polička A 2030 ½ soutěž
2004/2005 9 Synpo Pardubice 1907 Michal Milan TJ CHS Chotěboř 1773 ½ soutěž
2004/2005 8 Synpo Pardubice 1907 Riedl Tomáš Štefanydes Polička B 1730 1 soutěž
2004/2005 7 Synpo Pardubice 1907 Koníček Petr TJ ŠO Chrudim B 1973 1 soutěž
2004/2005 6 Synpo Pardubice 1907 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto 1889 ½ soutěž
2004/2005 5 Synpo Pardubice 1907 Smola Jan Jiskra Ústí nad Orlicí A 1828 1 soutěž
2004/2005 4 Synpo Pardubice 1907 Pečinka Martin Jiskra Ústí nad Orlicí B 1643 1 soutěž
2004/2005 3 Synpo Pardubice 1907 Havrlík Pavel SK Žamberk 1874 ½ soutěž
2004/2005 2 Synpo Pardubice 1907 Vobořil Pavel Eurokomplex Autoskla Pardubice 2105 ½ soutěž
2004/2005 1 Synpo Pardubice 1907 Vávra Radim 2222 ŠK Polabiny B 2069 1 soutěž
2003/2004 10 AVE - Kontakt Pardubice 1898 Rychlik Hanna Panda Rychnov nad Kněžnou 1992 ½ soutěž
2003/2004 11 Plzeňka Pardubice 1898 Jasanský Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová 1854 ½ soutěž
2003/2004 10 Plzeňka Pardubice 1898 Zámečník Bohumír SK Žamberk 1997 1 soutěž
2003/2004 9 Plzeňka Pardubice 1898 Krejčík Tomáš CHS Chotěboř 1851 ½ soutěž
2003/2004 5 Plzeňka Pardubice 1898 Hurt Lukáš TJ Lanškroun 2142 0 soutěž
2003/2004 4 Plzeňka Pardubice 1898 Pokorný Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1726 1 soutěž
2003/2004 3 Plzeňka Pardubice 1898 Janderová Jana TJ Synthesia Pardubice C 1783 1 soutěž
2003/2004 2 Plzeňka Pardubice 1898 Hennig Thomas Eurokomplex Autoskla Pardubice 1972 0 soutěž
2003/2004 1 Plzeňka Pardubice 1898 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto 1819 ½ soutěž