Hráč Kubát Pavel

Kubát Pavel

User Pic
Jméno: Kubát Pavel
Oddíl: OREL jednota Ořechov
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1934
Elo mezinárodní: 1933
ID: 9407
FIDE ID: 325678
Rok narození: 1983
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 Bystrc Oilers "B" 1933 1934 Moulis Rudolf Duras "D" 0 1917 0
2019/2020 1 OREL Ořechov 1933 1934 Londin Šimon Slavia Kroměříž B 2061 2032 0
2018/2019 11 OREL Orechov 1992 1974 Kronowetter Bořivoj Sokol Kolin 2041 2017 0
2018/2019 10 OREL Orechov 1992 1974 Snížek Květoslav TJ Sparta Kutna Hora 1879 1899 ½
2018/2019 9 OREL Orechov 1976 1974 Vávra Michal Moravska Slavia Brno B 1990 1988 1
2018/2019 8 OREL Orechov 1976 1974 Zeman Daniel SK Vysoke Myto 1828 1790 1
2018/2019 7 OREL Orechov 1991 1974 Švanda Adam TJ Stefanydes Policka 1925 1850 ½
2018/2019 6 OREL Orechov 1991 1974 Zelený Tomáš Caissa Pivovar Dalesice 1868 1877 0
2018/2019 5 OREL Orechov 2004 1982 Tůma Jan TJ CHS Chotebor 2033 2027 0
2018/2019 4 OREL Orechov 2004 1982 Kureš Michael Lokomotiva Brno 1878 1870 ½
2018/2019 3 OREL Orechov 1994 1982 Novotný Ondřej TJ SO Chrudim 1941 1888 1
2018/2019 2 OREL Orechov 1994 1982 Zezula Jakub TJ Namest n/Oslavou 1067 1113 1
2018/2019 1 OREL Orechov 2003 1982 Hennig Thomas Rapid Pardubice 2031 2032 0
2017/2018 11 Orel Ořechov 2005 1986 Wünsch Radek ŠK Lokomotiva Brno B 1832 1837 1
2017/2018 10 Orel Ořechov 1996 1986 Mlénský Dalibor ŠK Podlužan Prušánky B 2120 2106 ½
2017/2018 9 Orel Ořechov 1996 1986 Doležal Ladislav TJ Znojmo 1847 1859 1
2017/2018 8 Orel Ořechov 2007 1986 Taptič Filip ŠK Hodonín 1909 1871 0
2017/2018 7 Orel Ořechov 2007 1986 Kacálek Tomáš ŠK Bystrc Oilers 1541 1728 1
2017/2018 6 Orel Ořechov 2003 1986 Zabloudil Radek MKS Vyškov 1759 1760 1
2017/2018 5 Orel Ořechov 2003 1986 SK GPOA Znojmo 1
2017/2018 4 Orel Ořechov 1996 1986 Hloušek Zdeněk ŠK Garde Lipovec B 1892 1897 ½
2017/2018 3 Orel Ořechov 1996 1986 Fuchs Luděk ŠK Duras BVK Královo Pole B 1864 1870 1
2017/2018 2 Orel Ořechov 1996 1986 Ležák Petr Spartak Adamov 1721 1653 ½
2017/2018 1 Orel Ořechov 2006 1988 Navrátil Josef ŠK Veselí nad Moravou 2057 2009 ½
2017/2018 9 ŠK Střelice 2007 1986 Kočiščáková Alexandra Jezdci Jundrov "B" 2025 0 1
2017/2018 8 ŠK Střelice 2007 1986 Wünsch Radek ŠK Lokomotiva Brno "D" 1822 1837 0
2017/2018 7 ŠK Střelice 2003 1986 Mucha Karel ŠK Břežany 1894 1856 1
2017/2018 6 ŠK Střelice 2003 1986 Kudláček Jaroslav ŠK Kuřim "B" 1893 1845 1
2017/2018 5 ŠK Střelice 1996 1986 Sysel Jiří TJ Slovan Ivančice 1993 1983 1
2017/2018 4 ŠK Střelice 1996 1986 Tůma Miroslav Moravská Slavia Brno "C" 1888 1909 ½
2017/2018 3 ŠK Střelice 1996 1986 Mareš Jaroslav ŠK 64 Brno 2029 1975 0
2017/2018 2 ŠK Střelice 1996 1986 Moulis Rudolf ŠK Duras BVK Královo Pole "D" 0 1891 ½
2017/2018 1 ŠK Střelice 2006 1988 Nekula Richard TJ Znojmo "B" 1965 1932 0
2016/2017 11 Orel Ořechov 1998 1986 Tioka Zdeněk Jezdci Jundrov B 1935 1935 1
2016/2017 10 Orel Ořechov 1998 1986 Zeman Arnošt VSK Universita Brno 1968 1983 1
2016/2017 9 Orel Ořechov 1998 1986 Vlk Miroslav ŠK GPOA Znojmo 2049 2026 ½
2016/2017 8 Orel Ořechov 1998 1986 Páral Adam ŠK Vinohrady Brno 1957 1976 ½
2016/2017 7 Orel Ořechov 1998 1986 Boček Tadeáš ŠK Kuřim B 1831 1925 1
2016/2017 6 Orel Ořechov 1998 1986 Kuchynka Luboš ŠK HPM TEC Hustopeče 1980 1966 1
2016/2017 5 Orel Ořechov 1998 1986 Vičar Lubomír ŠK Veselí nad Moravou 1809 1826 0
2016/2017 4 Orel Ořechov 1998 1986 Řehůřek Karel Moravská Slavia Brno B 1909 1918 0
2016/2017 3 Orel Ořechov 1998 1986 Straka Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno C 1803 1840 ½
2016/2017 2 Orel Ořechov 1998 1986 Seget Milan SK Podlužan Prušánky B 2081 2121 0
2016/2017 1 Orel Ořechov 1998 1986 Petlák Josef TJ Znojmo 1974 1891 ½
2016/2017 9 ŠK Střelice B 1998 1986 Růžička František Jezdci Jundrov C 2086 2090 0
2016/2017 8 ŠK Střelice B 1998 1986 Hrůza Dominik ŠK Lokomotiva Brno E 1658 1747 ½
2016/2017 7 ŠK Střelice B 1998 1986 Uhmann Jan VSK Univerzita Brno B 2059 2054 0
2016/2017 6 ŠK Střelice B 1998 1986 Vyskočil Neklan ŠK Duras BVK D 2342 2343 ½
2016/2017 5 ŠK Střelice B 1998 1986 Přibyl René ŠK Bystrc Oilers 1987 1999 ½
2016/2017 4 ŠK Střelice B 1998 1986 Skřenek Jiří TJ Znojmo B 2052 2020 0
2016/2017 3 ŠK Střelice B 1998 1986 Tláskal Martin TJ Slovan - Žaluzie Koblížek Ivančice 2113 2100 1
2016/2017 2 ŠK Střelice B 1998 1986 Forman Lubomír ŠK Sebranci RH 1718 0
2016/2017 1 ŠK Střelice B 1998 1986 Kučera Vladislav ŠK Střelice A 2023 1923 ½
2015/2016 11 OREL Ořechov 1998 1986 Mouryc Tomáš Silko Gambit Jihlava 1950 1924 0
2015/2016 10 OREL Ořechov 1998 1986 Továrek Antonín Jezdci Jundrov 1959 1981 ½
2015/2016 9 OREL Ořechov 1998 1986 Fiala Jiří SK Prostějov 1912 1906 ½
2015/2016 8 OREL Ořechov 1998 1986 Vrtal Jaroslav TJ Podlužan Prušánky 2044 2043 ½
2015/2016 7 OREL Ořechov 1998 1986 Musil Jiří ŠK Lokomotiva Brno B 2126 2114 0
2015/2016 6 OREL Ořechov 1998 1986 Lampíř Tomáš ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2030 2080 0
2015/2016 5 OREL Ořechov 1998 1986 Sekanina Jiří ŠK GARDE Lipovec 2100 2084 ½
2015/2016 4 OREL Ořechov 1998 1986 Vincze Roman ŠK GORDIC 2125 2107 ½
2015/2016 3 OREL Ořechov 1998 1986 Zeman Radek ŠK Duras BVK B 1981 2009 0
2015/2016 2 OREL Ořechov 1998 1986 Bareš Jáchym A64 PROCLIENT Grygov B 1925 1949 ½
2015/2016 1 OREL Ořechov 1998 1986 Horák Bronislav ŠK Kuřim 1950 1901 ½
2015/2016 11 ŠK Lokomotiva Brno D 1998 1986 Adam Petr TJ Znojmo 2080 2105 0
2015/2016 10 ŠK Lokomotiva Brno D 1998 1986 Urban Vlastimil ŠK Hustopeče 1997 1984 1
2015/2016 9 ŠK Lokomotiva Brno D 1998 1986 Masák Pavel TJ Spartak Adamov 2052 2054 ½
2015/2016 8 ŠK Lokomotiva Brno D 1998 1986 Chmelíček Bronislav Jezdci Jundrov B 1956 1904 1
2015/2016 4 ŠK Lokomotiva Brno D 1998 1986 Vykydal František ŠK Lokomotiva Brno C 2133 2057 ½
2014/2015 11 OREL Ořechov 1945 1941 Kratochvíl Milan ŠK Lokomotiva Brno B 2200 2196 ½
2014/2015 10 OREL Ořechov 1945 1941 Petřík Petr Slavia Kroměříž B 2023 2065 0
2014/2015 9 OREL Ořechov 1945 1941 Mayer Josef TJ Podlužan Prušánky 2084 2057 0
2014/2015 8 OREL Ořechov 1945 1941 Kocián Miroslav ŠK Zlín B 2005 2013 1
2014/2015 7 OREL Ořechov 1945 1941 Páral Adam ŠK Vinohrady Brno 1930 1977 ½
2014/2015 6 OREL Ořechov 1945 1941 Partyš Petr ŠK Staré Město B 2088 2056 ½
2014/2015 5 OREL Ořechov 1945 1941 Pecha Tomáš Moravská Slavia Brno 2217 2214 ½
2014/2015 4 OREL Ořechov 1945 1941 Šedý Ctirad ŠK Hustopeče 1899 1862 1
2014/2015 3 OREL Ořechov 1945 1941 Dungl Martin Sokol Postoupky 2105 2104 ½
2014/2015 2 OREL Ořechov 1945 1941 Tesař Jan ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2073 2047 ½
2014/2015 1 OREL Ořechov 1945 1941 Fojtík Tomáš ŠK GARDE Lipovec 2053 2047 ½
2014/2015 11 ŠK Tetčice 1945 1941 Košata Jan ŠK Kuřim 2146 2132 ½
2014/2015 10 ŠK Tetčice 1945 1941 Hájek Oskar ŠK Lokomotiva Brno C 2035 2001 ½
2014/2015 9 ŠK Tetčice 1945 1941 Trávníček Petr ŠK Veselí nad Moravou 2134 2100 ½
2014/2015 8 ŠK Tetčice 1945 1941 Továrek Antonín Jezdci Jundrov 2006 2024 ½
2014/2015 7 ŠK Tetčice 1945 1941 Komprda Petr ŠK Garde Lipovec B 2003 ½
2014/2015 6 ŠK Tetčice 1945 1941 Hyrš Martin ŠK Duras BVK Brno C 1923 1896 ½
2014/2015 5 ŠK Tetčice 1945 1941 Kupčík Zdeněk MKS Vyškov 1989 1973 ½
2014/2015 4 ŠK Tetčice 1945 1941 Fouček Šimon SK GPOA Znojmo 1607 1713 1
2014/2015 3 ŠK Tetčice 1945 1941 Hrdina Jiří ŠK Bystrc Oilers 1875 1914 ½
2014/2015 2 ŠK Tetčice 1945 1941 Zerdaloglu Vasilis VSK Universita Brno 1855 1
2014/2015 1 ŠK Tetčice 1945 1941 Píše Jan TJ Spartak Adamov 2057 2023 ½
2013/2014 10 Orel Ořechov 1931 1924 Lamser Tomáš Vinohrady Brno 1941 1962 0
2013/2014 9 Orel Ořechov 1931 1924 Diviš Libor ŠK Tetčice 1907 1915 ½
2013/2014 8 Orel Ořechov 1931 1924 Daněk Daniel ŠK Duras BVK Brno C 1827 1903 1
2013/2014 6 Orel Ořechov 1931 1924 Píše Jan TJ Spartak Adamov 2080 2075 0
2013/2014 5 Orel Ořechov 1931 1924 Petlák Josef TJ Znojmo 1986 1965 ½
2013/2014 4 Orel Ořechov 1931 1924 Mouryc Tomáš MKS Vyškov 1959 1940 0
2013/2014 3 Orel Ořechov 1931 1924 Kubíček Jiří ŠK Bystrc Oilers 1855 1913 ½
2013/2014 2 Orel Ořechov 1931 1924 Hnilička Michal Sokol Rudice 1878 1810 1
2013/2014 1 Orel Ořechov 1931 1924 Křížek František ŠK Veselí nad Moravou 1959 1962 ½
2013/2014 8 ŠK Tetčice "B" 1931 1924 Kopeček Ivan Moravská Slavia Brno "B" 1912 1894 0
2013/2014 7 ŠK Tetčice "B" 1931 1924 Mazanec Jan ŠK Lokomotiva Brno "D" 1830 1
2013/2014 6 ŠK Tetčice "B" 1931 1924 Továrek Antonín Jezdci Jundrov 2023 1
2013/2014 4 ŠK Tetčice "B" 1931 1924 Effenberger Adam ŠK Lokomotiva Brno "E" 1734 1737 ½
2013/2014 3 ŠK Tetčice "B" 1931 1924 Hrdlička Vladan ŠK Střelice "A" 1805 1805 1
2012/2013 11 TJ Slovan Ivančice 1899 1917 Dvořák Libor TJ Znojmo B 2088 2112 ½
2012/2013 9 TJ Slovan Ivančice 1899 1917 Peša Ladislav Sokol Střelice A 1970 1900 ½
2012/2013 8 TJ Slovan Ivančice 1899 1917 Vašek Michael ŠK Kuřim C 1793 1
2012/2013 7 TJ Slovan Ivančice 1899 1917 Uhmann Jan Šachový klub Lokomotiva Brno E 2039 2039 ½
2012/2013 6 TJ Slovan Ivančice 1899 1917 Kubíček Jiří TJ Čechie Zastávka 1856 1928 1
2012/2013 2 TJ Slovan Ivančice 1899 1917 Novotný Jan Šachový klub Lokomotiva Brno F 1975 ½
2012/2013 11 Orel Ořechov 1899 1917 Lamser Miroslav SK Tetčice 2073 2054 ½
2012/2013 10 Orel Ořechov 1899 1917 Sysel Michal ŠK Duras BVK Brno C 1977 1981 ½
2012/2013 9 Orel Ořechov 1899 1917 Binder Jaroslav ŠK 64 Brno 1884 1896 ½
2012/2013 8 Orel Ořechov 1899 1917 Šípek Oldřich ŠK Lokomotiva Brno D 1970 1958 0
2012/2013 7 Orel Ořechov 1899 1917 Hošek Martin ŠK Lokomotiva Brno C 2027 2072 ½
2012/2013 6 Orel Ořechov 1899 1917 Martišek Karel ŠK Lokomotiva Brno B 1861 1842 0
2012/2013 5 Orel Ořechov 1899 1917 Fojtík Tomáš ŠK Garde Lipovec 2043 2050 0
2012/2013 4 Orel Ořechov 1899 1917 Petlák Josef TJ Znojmo 2000 1985 ½
2012/2013 3 Orel Ořechov 1899 1917 Píše Jan ŠK Bystrc Oilers 2078 2071 ½
2012/2013 2 Orel Ořechov 1899 1917 Pech Václav MKS Vyškov 2109 2002 ½
2012/2013 1 Orel Ořechov 1899 1917 Vlčko Tomáš ŠK Hodonín 1909 1911 1
2011/2012 11 Sokol Střelice B 1916 1926 Nekula Richard TJ Znojmo B 2042 1998 ½
2011/2012 10 Sokol Střelice B 1916 1926 Vitula Jan SK KME-DDM Kuřim C 1881 1889 1
2011/2012 9 Sokol Střelice B 1916 1926 Dočekal Jan SPgŠ+G Znojmo 2307 2295 0
2011/2012 8 Sokol Střelice B 1916 1926 Tláskal Martin SK Tetčice 2062 2017 0
2011/2012 7 Sokol Střelice B 1916 1926 Uhmann Jan Lokomotiva Brno E 1977 1977 1
2011/2012 5 Sokol Střelice B 1916 1926 Kubíček Jiří TJ ČECHIE Zastávka 1875 1920 ½
2011/2012 4 Sokol Střelice B 1916 1926 Patočka Roman TJ Slovan Ivančice 1604 1
2011/2012 3 Sokol Střelice B 1916 1926 Říha Otmar SK Duras BVK Brno Královo Pole D 1930 1934 ½
2011/2012 2 Sokol Střelice B 1916 1926 Novák Vítězslav Lokomotiva Brno F 1934 1908 0
2011/2012 1 Sokol Střelice B 1916 1926 Kučera Vladislav Sokol Střelice A 2023 1980 ½
2011/2012 10 Orel Ořechov 1916 1926 Hrdina Jiří ŠK Bystrc Oilers 1953 ½
2011/2012 9 Orel Ořechov 1916 1926 Křena Bohuslav ŠK KME-DDM Kuřim 2005 1968 1
2011/2012 8 Orel Ořechov 1916 1926 Vávra Michal BK Moravská Slavia Brno 1995 1933 0
2011/2012 7 Orel Ořechov 1916 1926 Binder Jaroslav ŠK 64 Brno 1939 1906 0
2011/2012 6 Orel Ořechov 1916 1926 Chládek Vlastimil ŠK Garde Lipovec 2082 2099 0
2011/2012 5 Orel Ořechov 1916 1926 Fojtách Ivan TJ Znojmo 1941 1937 1
2011/2012 4 Orel Ořechov 1916 1926 Varga Marian ŠK Vinohrady Brno 1842 1826 ½
2011/2012 3 Orel Ořechov 1916 1926 Ondračka Václav ŠK Lokomotiva Brno D 1761 1
2011/2012 2 Orel Ořechov 1916 1926 Kalod Michal ŠK Lokomotiva Brno C 1833 1853 1
2011/2012 1 Orel Ořechov 1916 1926 Plašil Lubomír ŠK Sokol Tišnov 1887 1888 ½
2010/2011 11 Sokol Strelice B 1910 Musil Jiří Lokomotiva Brno F 1946 1
2010/2011 10 Sokol Strelice B 1910 Kubíček Jiří TJ CECHIE Zastavka 1898 0
2010/2011 9 Sokol Strelice B 1910 Petlák Josef TJ Znojmo B 1997 0
2010/2011 8 Sokol Strelice B 1910 Vitula Jan SK KME-DDM Kurim C 1913 ½
2010/2011 7 Sokol Strelice B 1910 Švihel Karel BK Moravska Slavia Brno 2075 0
2010/2011 6 Sokol Strelice B 1910 Hemala Luboš SPgS Znojmo B 1752 1
2010/2011 5 Sokol Strelice B 1910 Patočka Roman TJ Slovan Ivancice 1557 1
2010/2011 4 Sokol Strelice B 1910 Říha Otmar SK Duras BVK Brno Kralovo Pole D 1944 0
2010/2011 3 Sokol Strelice B 1910 Tláskal Martin SK Tetcice 2052 1
2010/2011 2 Sokol Strelice B 1910 Uhmann Jan Lokomotiva Brno E 1984 1
2010/2011 1 Sokol Strelice B 1910 Kučera Vladislav Sokol Strelice A 1983 ½
2010/2011 11 Orel Ořechov 1910 Moulis Rudolf ŠK Duras BVK Brno C 1938 ½
2010/2011 10 Orel Ořechov 1910 Hejný Jaroslav ŠK Lokomotiva Brno D 2067 0
2010/2011 8 Orel Ořechov 1910 Vávra Michal ŠK 64 Brno 1994 0
2010/2011 7 Orel Ořechov 1910 TJ Sokol Bzenec 1
2010/2011 6 Orel Ořechov 1910 Předínský Vladan TJ Podlužan Prušánky 1791 1
2010/2011 5 Orel Ořechov 1910 Hloušek Zdeněk ŠK Garde Lipovec 1922 0
2010/2011 4 Orel Ořechov 1910 Veselý Jaromír ŠK Lokomotiva Brno B 1989 1
2010/2011 3 Orel Ořechov 1910 Hrdina Jiří ŠK Bystrc Oilers 1960 0
2010/2011 2 Orel Ořechov 1910 Číhal Jan ŠK KME-DDM Kuřim 1902 1
2010/2011 1 Orel Ořechov 1910 Fojtách Ivan TJ Znojmo 1963 1
2009/2010 11 Orel Ořechov 1944 Sikora Lukáš ŠK Lokomotiva Brno A 1786 0
2009/2010 8 Orel Ořechov 1944 Mlénský Dalibor ŠK HPM TEC Hustopeče 2132 0
2009/2010 7 Orel Ořechov 1944 Studený Radovan ŠK Staré Město B 2101 0
2009/2010 6 Orel Ořechov 1944 Kunčar Petr ŠK Lokomotiva Brno C 2128 0
2009/2010 5 Orel Ořechov 1944 Sedláček Petr ŠK 64 Brno 2091 0
2009/2010 4 Orel Ořechov 1944 Jablečník Gustav Slavia Kroměříž B 2129 ½
2009/2010 3 Orel Ořechov 1944 Krčál Michal ŠK Zlín B 2138 0
2009/2010 2 Orel Ořechov 1944 Dobeš Oldřich SPgŠ+G Znojmo 1990 ½
2009/2010 1 Orel Ořechov 1944 Šmíd Jan ŠK Staré Město C 1943 0
2008/2009 4 Pila Ořechov A 1909 Makeš Martin ŠK Bohemia Pardubice A 2083 ½
2008/2009 3 Pila Ořechov A 1909 Konrád František TJ Sokol Zaječice A 1735 0
2008/2009 11 Pila Ořechov B 1909 Kubíček Jiří ŠK Průkopník Petria Bystrc 1966 ½
2008/2009 10 Pila Ořechov B 1909 Urban Vlastimil ŠK HPM TEC Hustopeče 1993 0
2008/2009 9 Pila Ořechov B 1909 Mareš Jaroslav ŠK 64 Brno 2090 0
2008/2009 8 Pila Ořechov B 1909 Nekula Richard TJ Znojmo 2011 1
2008/2009 7 Pila Ořechov B 1909 Klenner Richard TJ ŠK Veselí nad Moravou 2026 1
2008/2009 6 Pila Ořechov B 1909 Mayer Josef TJ Podlužan Prušánky 2102 0
2008/2009 5 Pila Ořechov B 1909 Kudláček Jaroslav ŠK KME-DDM Kuřim B 1890 ½
2008/2009 4 Pila Ořechov B 1909 Krejčí Dalibor ŠK YCNEGA Sokol Tišnov 1847 0
2008/2009 3 Pila Ořechov B 1909 Hampel David ŠK Tetčice 1904 0
2008/2009 2 Pila Ořechov B 1909 Svoboda Karel ŠK Lokomotiva Brno D 1984 0
2008/2009 1 Pila Ořechov B 1909 Habina Martin ŠK Garde Lipovec 2071 ½
2007/2008 11 OREL OŘECHOV A 1897 Sedláček Petr ŠK 64 BRNO A 2020 0
2007/2008 10 OREL OŘECHOV A 1897 Bakoš Eduard ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2090 ½
2007/2008 8 OREL OŘECHOV A 1897 Tesař Jan ŠK CAISSA TŘEBÍČ A 2084 0
2007/2008 7 OREL OŘECHOV A 1897 Švub Jan TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2048 ½
2007/2008 6 OREL OŘECHOV A 1897 Věchet Stanislav BYDO ZAKŘANY A 2196 0
2007/2008 5 OREL OŘECHOV A 1897 Svoboda Ivo TJ ŽďAS ŽďÁR NAD SÁZAVOU A 2033 0
2007/2008 4 OREL OŘECHOV A 1897 Hodač Pavel ŠK GORDIC JIHLAVA B 2070 ½
2007/2008 3 OREL OŘECHOV A 1897 Korol Jiří 2222 ŠK POLABINY C 2023 1
2007/2008 2 OREL OŘECHOV A 1897 Doseděl Jiří ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2078 0
2007/2008 1 OREL OŘECHOV A 1897 Mičulka Petr TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU A 1964 1
2006/2007 10 Orel Ořechov "A" 1890 Buráň Jaroslav ŠK Staré Město 2173 ½
2006/2007 4 Orel Ořechov "A" 1890 Mlýnek Petr ŠK Duras Brno "A" 2176 0
2005/2006 10 OREL OŘECHOV 1914 Hrad Robert GORDIC JIHLAVA B 1863 ½
2005/2006 6 OREL OŘECHOV 1914 Dvořák Libor SPgŠ+G ZNOJMO 2099 1
2005/2006 1 OREL OŘECHOV 1914 Urban Vlastimil HPM TEC HUSTOPEČE 2025 ½
2005/2006 9 Orel Ořechov "B" 1914 Buček Miloslav ŠK KME-DDM Kuřim "C" 1537 1
2005/2006 8 Orel Ořechov "B" 1914 Novotný Jan ŠK Lokomotiva Brno "L" 1888 1
2005/2006 7 Orel Ořechov "B" 1914 Krejčí Dalibor ŠK Sokol Tišnov "B" 1726 1
2005/2006 5 Orel Ořechov "B" 1914 Hampel David ŠK Tetčice "B" 1817 ½
2005/2006 4 Orel Ořechov "B" 1914 Farář Václav Sokol Střelice "B" 1812 0
2005/2006 3 Orel Ořechov "B" 1914 Křena Bohuslav Sokol Vranovice "B" 1788 0
2005/2006 2 Orel Ořechov "B" 1914 Slavík Vladimír ŠK Bydo Zakřany "B" 1778 0
2005/2006 1 Orel Ořechov "B" 1914 Nekuda Jaroslav TJ Slovan Ivančice 1839 0
2003/2004 11 Lokomotiva Brno B 1916 Nejezchleb Drahoš Sokol Rudice A 1897 ½
2003/2004 9 Lokomotiva Brno B 1916 Dvorský Vladimír Makkabi Boskovice 1727 1
2003/2004 8 Lokomotiva Brno B 1916 Plašil Lubomír Sokol Tišnov A 1875 ½
2003/2004 7 Lokomotiva Brno B 1916 Fuchs Stanislav Duras BVK Brno D 1893 1