Hráč Chloupek Libor

Chloupek Libor

User Pic
Jméno: Chloupek Libor
Oddíl: Slavia Boskovice
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2102
Elo mezinárodní: 2137
ID: 12950
FIDE ID: 304280
Rok narození: 1984
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2018/2019 8 Slavia Boskovice 2133 2107 Uřičář Zdeněk ŠK Veselí nad Moravou B 1915 1942 1 soutěž
2018/2019 6 Slavia Boskovice 2146 2107 Sekanina Jiří Spartak Adamov 2039 2046 0 soutěž
2015/2016 2 Makkabi Boskovice 2155 2111 Loubal Pavel Sokol Rudice 1998 1998 ½ soutěž
2015/2016 1 Makkabi Boskovice 2155 2111 Rozumek Vlastimil MKS Vyškov "B" 2047 2044 ½ soutěž
2015/2016 2 TJ Spartak Adamov 2155 2111 Dočekal Jan SK GPOA Znojmo 2292 2283 0 soutěž
2015/2016 1 TJ Spartak Adamov 2155 2111 Kejík František MKS Vyškov 2101 2074 ½ soutěž
2014/2015 9 TJ Spartak Adamov 2151 2116 Majer Jiří ŠK Kuřim 2183 2152 0 soutěž
2014/2015 5 TJ Spartak Adamov 2151 2116 Sekanina Jiří ŠK Garde Lipovec B 2029 2042 1 soutěž
2013/2014 9 Makkabi Boskovice 2110 2124 Habina Martin ŠK Garde Lipovec B 2073 2062 ½ soutěž
2013/2014 8 Makkabi Boskovice 2110 2124 Krejčí Petr ŠK Garde Lipovec C 1769 1 soutěž
2013/2014 7 Makkabi Boskovice 2110 2124 Vojtěch Ladislav ŠK Sokol Tišnov A 2043 2046 1 soutěž
2013/2014 6 Makkabi Boskovice 2110 2124 Jireš Jiří MKS Vyškov C 1880 1897 0 soutěž
2013/2014 5 Makkabi Boskovice 2110 2124 Pokladník Martin TJ Sloup 1877 1 soutěž
2013/2014 4 Makkabi Boskovice 2110 2124 Moc Roman ASK Blansko 1818 1 soutěž
2013/2014 3 Makkabi Boskovice 2110 2124 Sedláček Petr ŠK Brno 64 2090 2084 ½ soutěž
2013/2014 2 Makkabi Boskovice 2110 2124 Křena Bohuslav ŠK Kuřim B 1939 1939 0 soutěž
2013/2014 1 Makkabi Boskovice 2110 2124 Gajdoš Daniel ŠK Jevíčko 1813 1950 0 soutěž
2013/2014 11 Sokol Rudice 2110 2124 Riška Lubomír SPgŠ + G Znojmo 2195 2203 ½ soutěž
2013/2014 10 Sokol Rudice 2110 2124 Sekanina Jiří TJ Spartak Adamov 2112 2118 1 soutěž
2013/2014 9 Sokol Rudice 2110 2124 Kavan Zdeněk TJ Znojmo 2155 2143 0 soutěž
2013/2014 8 Sokol Rudice 2110 2124 Rozumek Vlastimil MKS Vyškov 2100 2092 1 soutěž
2013/2014 7 Sokol Rudice 2110 2124 Řehůřek Lukáš ŠK Bystrc Oilers 2141 2134 ½ soutěž
2013/2014 6 Sokol Rudice 2110 2124 Tláskal Martin ŠK Tetčice 2083 2054 ½ soutěž
2013/2014 5 Sokol Rudice 2110 2124 Vrtal Jaroslav ŠK Veselí nad Moravou 2090 2095 1 soutěž
2013/2014 4 Sokol Rudice 2110 2124 Bednář Jakub ŠK Lokomotiva Brno C 2178 2167 ½ soutěž
2013/2014 3 Sokol Rudice 2110 2124 Pakosta Miroslav Vinohrady Brno 2097 2100 ½ soutěž
2013/2014 2 Sokol Rudice 2110 2124 Uhmann Jan Orel Ořechov 2126 2119 ½ soutěž
2013/2014 1 Sokol Rudice 2110 2124 Mlýnek Petr ŠK Duras BVK Brno C 2214 2211 ½ soutěž
2012/2013 7 Makkabi Boskovice 2110 2127 Krejčí Petr ŠK Garde Lipovec "C" 1738 ½ soutěž
2012/2013 6 Makkabi Boskovice 2110 2127 Dočkal Stanislav MKS Vyškov "B" 1724 1 soutěž
2011/2012 11 Makkabi Boskovice 2110 2125 Ševčík Miloš ŠK Garde Lipovec "C" 1755 0 soutěž
2011/2012 9 Makkabi Boskovice 2110 2125 Šmehlík Jaroslav Spartak Adamov "B 1927 1848 ½ soutěž
2011/2012 8 Makkabi Boskovice 2110 2125 Hnilička Michal Sokol Rudice 1874 1800 1 soutěž
2011/2012 7 Makkabi Boskovice 2110 2125 Fabian Zdeněk MKS Vyškov "B" 1931 1931 1 soutěž
2011/2012 6 Makkabi Boskovice 2110 2125 Kejík František MKS Vyškov "A" 2125 2053 1 soutěž
2011/2012 5 Makkabi Boskovice 2110 2125 Hudec Zdeněk TJ Sloup 1827 1 soutěž
2011/2012 4 Makkabi Boskovice 2110 2125 Majer Jiří ŠK KME-DDM Kuřim "B" 2033 2045 ½ soutěž
2011/2012 3 Makkabi Boskovice 2110 2125 Zemánek Jan ŠK Jevíčko 1836 1908 1 soutěž
2011/2012 2 Makkabi Boskovice 2110 2125 Komprda Petr ŠK Garde Lipovec "B" 2072 1 soutěž
2009/2010 11 Makkabi Boskovice 2119 Masák Pavel TJ Spartak Adamov B 2084 ½ soutěž
2009/2010 10 Makkabi Boskovice 2119 Drahovzal Milan SK Garde Lipovec B 1778 0 soutěž
2009/2010 9 Makkabi Boskovice 2119 Rada Michal Sokol Rudice A 2088 ½ soutěž
2009/2010 8 Makkabi Boskovice 2119 Kopřiva Oldřich SK Garde Lipovec A 2149 1 soutěž
2009/2010 7 Makkabi Boskovice 2119 Pokladník Martin TJ Sloup 1867 1 soutěž
2009/2010 5 Makkabi Boskovice 2119 Gubáš Jan SK Sokol Tisnov 2104 ½ soutěž
2009/2010 4 Makkabi Boskovice 2119 Martinovič Aleš MKS Vyskov B 1824 1 soutěž
2009/2010 3 Makkabi Boskovice 2119 Slepánková Radka MKS Vyskov A 1977 1 soutěž
2009/2010 2 Makkabi Boskovice 2119 Saida Jan ASK Blansko 1833 1 soutěž
2009/2010 1 Makkabi Boskovice 2119 Zemánek Jan SK Jevicko 1839 1 soutěž
2008/2009 11 Makkabi Boskovice 2116 Rada Michal Sokol Rudice "A" 2120 ½ soutěž
2008/2009 9 Makkabi Boskovice 2116 Kejík František MKS Vyskov "A" 2045 0 soutěž
2008/2009 8 Makkabi Boskovice 2116 Zemánek Jan SK Jevicko 1853 1 soutěž
2008/2009 7 Makkabi Boskovice 2116 Palaš Milan TJ CKD Blansko 1832 1 soutěž
2008/2009 5 Makkabi Boskovice 2116 Tomek Milan MKS Vyskov "B" 1810 1 soutěž
2008/2009 4 Makkabi Boskovice 2116 Sekanina Jiří SK GARDE Lipovec "B" 2152 1 soutěž
2008/2009 3 Makkabi Boskovice 2116 Němec Zdeněk SK Lokomotiva Brno "E" 2007 1 soutěž
2008/2009 2 Makkabi Boskovice 2116 Handl Martin TJ Spartak Adamov 2082 ½ soutěž
2008/2009 7 ŠK Garde Lipovec 2116 Krejčí Dalibor ŠK YCNEGA Sokol Tišnov 1847 1 soutěž
2008/2009 6 ŠK Garde Lipovec 2116 Hampel David ŠK Tetčice 1904 1 soutěž
2008/2009 3 ŠK Garde Lipovec 2116 Nikodém Gustav ŠK Průkopník Petria Bystrc 1890 0 soutěž
2007/2008 9 ŠK Garde Lipovec 2104 Sládek Vladislav ŠK DDM KME Kuřim 2073 0 soutěž
2007/2008 8 ŠK Garde Lipovec 2104 Pučálka Vojtěch ŠK Sokol Tišnov 1942 ½ soutěž
2007/2008 7 ŠK Garde Lipovec 2104 Hampel David ŠK Tetčice 1828 1 soutěž
2007/2008 5 ŠK Garde Lipovec 2104 Kubíček Pavel Orel Ořechov B 1993 0 soutěž
2007/2008 3 ŠK Garde Lipovec 2104 Kubiš Ivan ŠK pod Věží Strážnice 1945 1 soutěž
2007/2008 2 ŠK Garde Lipovec 2104 Píštěk Jan ŠK Veselí nad Moravou 1929 1 soutěž
2007/2008 1 ŠK Garde Lipovec 2104 Nekula Richard TJ Znojmo 2040 1 soutěž
2007/2008 11 Makkabi Boskovice 2104 Pokladník Martin TJ Sloup 1718 0 soutěž
2007/2008 8 Makkabi Boskovice 2104 Slepánková Radka MKS Vyskov B 1964 1 soutěž
2007/2008 7 Makkabi Boskovice 2104 Sysel Michal KS TJ Bucovice 1986 1 soutěž
2007/2008 6 Makkabi Boskovice 2104 Nekvapil Pavel SK Lokomotiva Brno E 2036 1 soutěž
2007/2008 5 Makkabi Boskovice 2104 Masák Pavel TJ Spartak Adamov 2129 1 soutěž
2007/2008 3 Makkabi Boskovice 2104 Klinkovský Jiří Sokol Rudice C 1748 1 soutěž
2007/2008 2 Makkabi Boskovice 2104 Holas Jaroslav Sokol Rudice B 1893 1 soutěž
2007/2008 1 Makkabi Boskovice 2104 Sekanina Jiří SK Garde Lipovec B 2128 ½ soutěž
2006/2007 11 ŠK GARDE LIPOVEC 1964 Zeman Arnošt TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2051 1 soutěž
2006/2007 10 ŠK GARDE LIPOVEC 1964 Kuchynka Luboš ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C 2070 1 soutěž
2006/2007 9 ŠK GARDE LIPOVEC 1964 Hromádko Martin TJ SOKOL ZAJEČICE 2032 ½ soutěž
2006/2007 8 ŠK GARDE LIPOVEC 1964 Laušman Petr EUROKOMPLEX AUTOSKLA 2050 0 soutěž
2006/2007 7 ŠK GARDE LIPOVEC 1964 Tesař Jan TJ NÁMĚŠŤNAD OSLAVOU 2085 0 soutěž
2006/2007 6 ŠK GARDE LIPOVEC 1964 Pospíšil Dušan ŠK BYDO ZAKŘANY A 2133 ½ soutěž
2006/2007 5 ŠK GARDE LIPOVEC 1964 Fojtách Ivan TJ ZNOJMO A 2012 1 soutěž
2006/2007 4 ŠK GARDE LIPOVEC 1964 Vojáček Zdeněk ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 1865 0 soutěž
2006/2007 3 ŠK GARDE LIPOVEC 1964 Mojžíš Martin 2222 ŠK POLABINY C 2044 1 soutěž
2006/2007 2 ŠK GARDE LIPOVEC 1964 Hron Robert ŠK GORDIC JIHLAVA B 2116 1 soutěž
2006/2007 1 ŠK GARDE LIPOVEC 1964 Fišar Josef TJ ŽDAS ŽDÁR N.SÁZAVOU 2086 1 soutěž
2006/2007 8 Makkabi BoskoviceA 1964 Baránek Tomáš TJ Sloup B 1814 1 soutěž
2006/2007 6 Makkabi BoskoviceA 1964 Bednář Petr Spartak Adamov B 1705 ½ soutěž
2006/2007 5 Makkabi BoskoviceA 1964 Plch Josef Sokol Jedovnice A 1852 1 soutěž
2006/2007 4 Makkabi BoskoviceA 1964 Polách Josef ČKD Blansko A 1708 1 soutěž
2006/2007 3 Makkabi BoskoviceA 1964 Ševčík David Garde Lipovec C 1824 1 soutěž
2006/2007 2 Makkabi BoskoviceA 1964 Klinkovský Jiří Sokol Rudice D 1770 1 soutěž
2005/2006 11 MAKKABI BOSKOVICE 1949 Kavalír Jan TJ SLOUP 1924 0 soutěž
2005/2006 10 MAKKABI BOSKOVICE 1949 Šmehlík Jaroslav SOKOL RUDICE B 1892 1 soutěž
2005/2006 9 MAKKABI BOSKOVICE 1949 Šrámek Josef MORAVSKÁ SLAVIA A 1990 ½ soutěž
2005/2006 8 MAKKABI BOSKOVICE 1949 Hyrš Martin DURAS BRNO E 1928 0 soutěž
2005/2006 7 MAKKABI BOSKOVICE 1949 Drochytka Josef ČKD BLANSKO 1760 1 soutěž
2005/2006 6 MAKKABI BOSKOVICE 1949 Slepánková Radka TJ KOMOŘANY 1962 ½ soutěž
2005/2006 5 MAKKABI BOSKOVICE 1949 Drahovzal Milan GARDE LIPOVEC B 1781 1 soutěž
2005/2006 4 MAKKABI BOSKOVICE 1949 Horák Bronislav KME-DDM KUŘIM B 1764 1 soutěž
2005/2006 3 MAKKABI BOSKOVICE 1949 Košata Jan SOKOL TIŠNOV 2141 0 soutěž
2005/2006 2 MAKKABI BOSKOVICE 1949 Jaroš Mojmír ŠK JEVÍČKO 2135 ½ soutěž
2005/2006 1 MAKKABI BOSKOVICE 1949 Moučka Jiří MKS VYŠKOV A 2050 ½ soutěž
2005/2006 9 ŠK Kunštát 1949 Zemánek Jan Makkabi BoskoviceB 1847 1 soutěž
2005/2006 8 ŠK Kunštát 1949 Kratochvil Jiří Garde Lipovec D 1548 1 soutěž
2005/2006 7 ŠK Kunštát 1949 Špičák Petr TJ Sloup B 1760 1 soutěž
2005/2006 6 ŠK Kunštát 1949 Šutera Zdeněk ŠK Rovečné 1593 1 soutěž
2005/2006 5 ŠK Kunštát 1949 Matuška Jan Sokol Jedovnice A 1595 ½ soutěž
2005/2006 4 ŠK Kunštát 1949 Polách Daneš Spartak Adamov A 1952 ½ soutěž
2005/2006 2 ŠK Kunštát 1949 Klinkovský Jiří Sokol Rudice C 1761 1 soutěž
2004/2005 11 Makkabi Boskovice 1892 Pučálka Vojtěch Sokol Tišnov A 1993 ½ soutěž
2004/2005 10 Makkabi Boskovice 1892 Mižák Ján Garde Lipovec B 1918 1 soutěž
2004/2005 9 Makkabi Boskovice 1892 Zemánek Jan ŠK Jevíčko A 1835 1 soutěž
2004/2005 8 Makkabi Boskovice 1892 Vosáhlo Jiří První Brno B 1974 1 soutěž
2004/2005 7 Makkabi Boskovice 1892 Šmehlík Jaroslav Sokol Rudice B 1930 1 soutěž
2004/2005 6 Makkabi Boskovice 1892 Kejík František MKS Vyškov A 2113 ½ soutěž
2004/2005 5 Makkabi Boskovice 1892 Tomek Milan MKS Vyškov B 1734 0 soutěž
2004/2005 4 Makkabi Boskovice 1892 Slepánková Radka TJ Komořany A 1928 1 soutěž
2004/2005 3 Makkabi Boskovice 1892 Nadrchal Tomáš Univerzita Brno B 2022 0 soutěž
2004/2005 2 Makkabi Boskovice 1892 Smištík Milan Lokomotiva Brno D 2273 ½ soutěž
2004/2005 1 Makkabi Boskovice 1892 Janota Jiří Mor. Slávia Brno A 2004 1 soutěž
2004/2005 9 ŠK Kunštát 1892 Plch Josef Sokol Jedovnice A 1819 1 soutěž
2004/2005 8 ŠK Kunštát 1892 Šíbl Jan Garde Lipovec D 1381 1 soutěž
2004/2005 6 ŠK Kunštát 1892 Toulec Richard Sokol Rudice C 1646 1 soutěž
2004/2005 5 ŠK Kunštát 1892 Zemánek Jan ŠK Jevíčko B 1835 1 soutěž
2004/2005 4 ŠK Kunštát 1892 Kubín Antonín Makkabi BoskoviceB 1670 ½ soutěž
2004/2005 3 ŠK Kunštát 1892 Drochytka Josef TJ ČKD Blansko 1725 0 soutěž
2004/2005 1 ŠK Kunštát 1892 Šmehlík Jaroslav Spartak Adamov A 1930 1 soutěž
2003/2004 11 Makkabi Boskovice 1958 Pučálka Vojtěch Sokol Tišnov A 2001 1 soutěž
2003/2004 10 Makkabi Boskovice 1958 Kudláček Jaroslav Duras BVK Brno D 1957 ½ soutěž
2003/2004 9 Makkabi Boskovice 1958 Vykydal František Lokomotiva Brno B 2132 0 soutěž
2003/2004 8 Makkabi Boskovice 1958 Janota Jiří Mor. Slávia Brno 1967 0 soutěž
2003/2004 7 Makkabi Boskovice 1958 Smištík Milan Bydo Zakřany 2204 0 soutěž
2003/2004 6 Makkabi Boskovice 1958 Sysel Michal TJ Bučovice B 1865 0 soutěž
2003/2004 5 Makkabi Boskovice 1958 Hloušek Zdeněk Garde Lipovec B 1848 ½ soutěž
2003/2004 4 Makkabi Boskovice 1958 Tláskal Martin ŠK Tetčice 1795 0 soutěž
2003/2004 3 Makkabi Boskovice 1958 Handl Martin Sokol Rudice A 2058 ½ soutěž
2003/2004 2 Makkabi Boskovice 1958 Sedláček Petr ŠK 64 Brno B 1960 0 soutěž
2003/2004 1 Makkabi Boskovice 1958 Slepánková Radka MKS Vyškov B 1965 ½ soutěž
2003/2004 9 ŠK Kunštát A 1958 Šmehlík Jaroslav Spartak Adamov 2008 1 soutěž
2003/2004 8 ŠK Kunštát A 1958 Plch Josef Sokol Jedovnice A 1802 0 soutěž
2003/2004 7 ŠK Kunštát A 1958 Jaroš Mojmír ŠK Jevíčko A 2039 1 soutěž
2003/2004 6 ŠK Kunštát A 1958 Ševčík Leoš TJ Sloup B 1725 ½ soutěž
2003/2004 5 ŠK Kunštát A 1958 Divíšek Jiří Makkabi BoskoviceB 1 soutěž
2003/2004 4 ŠK Kunštát A 1958 Drochytka Josef TJ ČKD Blansko 1732 0 soutěž
2003/2004 2 ŠK Kunštát A 1958 Ševčík Milan Garde Lipovec C 1760 1 soutěž
2003/2004 1 ŠK Kunštát A 1958 Hornák Klaudius ASK Blansko 2036 ½ soutěž