Hráč Hurta Miroslav

Hurta Miroslav

User Pic
Jméno: Hurta Miroslav
Oddíl: Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1846
Elo mezinárodní: 1804
ID: 3045
FIDE ID: 320072
Rok narození: 1969
Třída rozhodčího: F
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 ŠK Lokomotiva Brno E 1804 1819 Prokop Martin ŠK Kuřim E 1551 1698 1
2018/2019 9 ŠK Lokomotiva Brno E 1804 1819 Motl Václav Šachy Zastávka B 0 1086 1
2018/2019 8 ŠK Lokomotiva Brno E 1804 1819 Kolačný Josef ŠK Tišnov B 0 1585 1
2018/2019 7 ŠK Lokomotiva Brno E 1804 1819 Krystl Jaromír Slovan Ivančice B 1548 1738 0
2018/2019 6 ŠK Lokomotiva Brno E 1804 1819 Peška Jan ŠK Střelice B 0 1639 0
2018/2019 5 ŠK Lokomotiva Brno E 1804 1819 Klapal Rudolf Šachy Zastávka A 0 1594 1
2018/2019 4 ŠK Lokomotiva Brno E 1804 1819 Navrátil Jiří ŠK Tišnov A 2018 1923 1
2018/2019 3 ŠK Lokomotiva Brno E 1804 1819 Kolařík Jan ŠK Kuřim K 0 1743 ½
2018/2019 2 ŠK Lokomotiva Brno E 1804 1819 Snášel Michal ŠK Kuřim F 1680 1692 ½
2018/2019 1 ŠK Lokomotiva Brno E 1804 1819 Baťa Jiří ŠK Lokomotiva Brno F 1593 1559 1
2018/2019 8 ŠK Lokomotiva Brno C 1804 1819 Horák Bronislav ŠK Kuřim B 1986 1940 1
2018/2019 7 ŠK Lokomotiva Brno C 1804 1819 Všetečka Milan ŠK 64 Brno 0 1667 ½
2018/2019 6 ŠK Lokomotiva Brno C 1804 1819 Kopkan Pavel Moravská Slavia Brno C 1895 1846 1
2018/2019 5 ŠK Lokomotiva Brno C 1804 1819 Bylok František Optika Medek TJ Hodonice 0 1610 1
2018/2019 4 ŠK Lokomotiva Brno C 1804 1819 Habinová Alice ŠK Kuřim D 1497 1536 1
2018/2019 3 ŠK Lokomotiva Brno C 1804 1819 Horák Karel ŠK Střelice 0 1667 1
2018/2019 2 ŠK Lokomotiva Brno C 1804 1819 Pop Bohumil TJ Znojmo B 0 1720 1
2017/2018 9 ŠK Lokomotiva Brno "G" 1853 1838 Pehal Luděk ŠK Střelice "B" 1784 1751 ½
2017/2018 6 ŠK Lokomotiva Brno "G" 1832 1838 Kolařík Jan ŠK Kuřim "K" 0 1745 ½
2017/2018 5 ŠK Lokomotiva Brno "G" 1832 1838 Číhal Jan ŠK Kuřim "E 1775 1784 1
2017/2018 4 ŠK Lokomotiva Brno "G" 1853 1838 Pavlík Vladimír ŠK Kuřim "D" 1822 1864 ½
2017/2018 3 ŠK Lokomotiva Brno "G" 1853 1838 Bartoň Jan ŠK Sokol Tišnov "B" 0 1646 1
2017/2018 1 ŠK Lokomotiva Brno "G" 1832 1829 Vavřínková Anna ŠK Lokomotiva Brno "F" 1603 1653 1
2017/2018 9 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1853 1838 Hrdina Jiří ŠK Kuřim "B" 0 1729 0
2017/2018 8 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1853 1838 Kubíček Pavel ŠK Střelice 1972 1955 1
2017/2018 7 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1832 1838 Eichler Břetislav Moravská Slavia Brno "C" 1715 1722 ½
2017/2018 6 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1832 1838 Všetečka Milan ŠK 64 Brno 0 1663 ½
2017/2018 4 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1853 1838 Endl Ladislav TJ Znojmo "B" 0 1718 1
2017/2018 3 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1853 1838 Tioka Zdeněk Jezdci Jundrov "B" 1895 1913 0
2017/2018 2 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1853 1838 Patočka Roman TJ Slovan Ivančice 0 1594 1
2017/2018 1 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1832 1829 Holienka Ladislav ŠK Břežany 0 1623 0
2016/2017 9 ŠK Lokomotiva Brno E 1832 1862 Krupica Pavel ŠK Duras BVK D 1908 1849 ½
2016/2017 8 ŠK Lokomotiva Brno E 1832 1862 Pehal Luděk ŠK Střelice B 1784 1753 ½
2016/2017 7 ŠK Lokomotiva Brno E 1832 1862 Molík Zdeněk TJ Znojmo B 1660 1
2016/2017 6 ŠK Lokomotiva Brno E 1832 1862 Kolek Josef TJ Slovan - Žaluzie Koblížek Ivančice 1796 1817 0
2016/2017 5 ŠK Lokomotiva Brno E 1832 1862 Mucha Karel ŠK Sebranci RH 1869 ½
2016/2017 3 ŠK Lokomotiva Brno E 1832 1862 Tioka Zdeněk Jezdci Jundrov C 1935 1935 0
2016/2017 1 ŠK Lokomotiva Brno E 1832 1862 Rokos Jiří VSK Univerzita Brno B 1831 1
2016/2017 9 ŠK Lokomotiva Brno "J" 1832 1862 Lacko Dušan Šachy Zastávka "B" 1583 1549 1
2016/2017 7 ŠK Lokomotiva Brno "J" 1832 1862 Čepeš Ladislav ŠK Sokol Tišnov "B" 1745 1
2016/2017 6 ŠK Lokomotiva Brno "J" 1832 1862 Zámečník Ondřej ŠK Lokomotiva Brno "K" 1602 1556 1
2016/2017 5 ŠK Lokomotiva Brno "J" 1832 1862 Jurásek Vojtěch ŠK Kuřim "D" 1681 1747 0
2016/2017 4 ŠK Lokomotiva Brno "J" 1832 1862 Boček Tadeáš ŠK Kuřim "C" 1831 1925 1
2016/2017 3 ŠK Lokomotiva Brno "J" 1832 1862 Dumková Daniela Šachy Zastávka "A" 1906 1881 0
2016/2017 1 ŠK Lokomotiva Brno "J" 1832 1862 Kříž Tomáš ŠK Kuřim "E" 1422 1520 0
2015/2016 9 ŠK Lokomotiva Brno G 1832 1862 Urbanec Vladimír ŠK Střelice A 1542 1565 ½
2015/2016 6 ŠK Lokomotiva Brno G 1832 1862 Halbrštat Petr TJ Znojmo B 1527 1569 ½
2015/2016 5 ŠK Lokomotiva Brno G 1832 1862 Bauer Miroslav ŠK Kuřim C 1269 1324 1
2015/2016 4 ŠK Lokomotiva Brno G 1832 1862 Matula Roman ŠK Sebranci RH 1806 1
2015/2016 3 ŠK Lokomotiva Brno G 1832 1862 Spěvák Josef Univerzita Brno B 1531 1
2015/2016 1 ŠK Lokomotiva Brno G 1832 1862 Vávra Michal Moravská Slavia Brno B 1963 1962 ½
2015/2016 9 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1832 1862 Hyrš Martin ŠK Kuřim "G" 1940 1907 1
2015/2016 5 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1832 1862 Hudec Ondřej Šachy Zastávka "A" 1946 1900 0
2015/2016 4 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1832 1862 Laštovička František ŠK Kuřim "E" 1853 1709 0
2015/2016 3 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1832 1862 Pokorný Radovan ŠK Střelice "B" 1714 0
2015/2016 2 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1832 1862 Petříček Lukáš ŠK Kuřim "F" 1323 1
2015/2016 1 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1832 1862 Fryda Dominik ŠK Lokomotiva Brno "K" 1730 1663 ½
2014/2015 9 ŠK Lokomotiva Brno G 1832 1858 Mikulů Lukáš TJ Znojmo A 2004 2017 0
2014/2015 8 ŠK Lokomotiva Brno G 1832 1858 Laštovička František ŠK Kuřim C 1853 1752 1
2014/2015 7 ŠK Lokomotiva Brno G 1832 1858 Glacner Karel Šachy Zastávka 1543 1553 1
2014/2015 5 ŠK Lokomotiva Brno G 1832 1858 Molík Zdeněk TJ Znojmo B 1699 1
2014/2015 4 ŠK Lokomotiva Brno G 1832 1858 Nývlt Zdeněk ŠK Tetčice B 1845 ½
2014/2015 3 ŠK Lokomotiva Brno G 1832 1858 Gabrhel Zbyněk ŠK Sebranci RH 1533 1
2014/2015 2 ŠK Lokomotiva Brno G 1832 1858 Juránek Petr Moravská Slavia Brno B 1844 ½
2014/2015 1 ŠK Lokomotiva Brno G 1832 1858 Effenberger Adam ŠK Lokomotiva Brno E 1783 1761 ½
2013/2014 14 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1832 1854 Kolek Josef TJ Slovan Ivančice 1836 1835 ½
2013/2014 8 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1832 1854 Zámečník Ondřej ŠK Lokomotiva Brno "K" 1602 1609 1
2013/2014 7 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1832 1854 Patočka Roman TJ Slovan Ivančice 1660 ½
2013/2014 6 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1832 1854 Hrdlička Vladan ŠK Střelice "B" 1805 1805 1
2013/2014 5 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1832 1854 Čepeš Ladislav ŠK Sokol Tišnov 1757 0
2013/2014 4 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1832 1854 Majer Jiří ŠK Kuřim "E" 2066 2085 0
2013/2014 3 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1832 1854 Prokeš Karel Šachy Zastávka 1712 1
2013/2014 2 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1832 1854 Slezák Jan ŠK Kuřim "D" 1698 1
2013/2014 1 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1832 1854 Zámečník Ondřej ŠK Lokomotiva Brno "K" 1602 1609 1
2013/2014 9 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1832 1854 Pop Bohumil TJ Znojmo "B" 1736 1
2013/2014 8 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1832 1854 Forman Robert ŠK Sebranci RH 1643 1
2013/2014 7 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1832 1854 Kábela Milan ŠK Tetčice "B" 1850 ½
2013/2014 6 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1832 1854 Sádlík Pavel ŠK Kuřim "C" 1578 1
2013/2014 5 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1832 1854 Pokorný Radovan ŠK Střelice "A" 1766 ½
2013/2014 1 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1832 1854 Šaršon Ondřej ŠK Lokomotiva Brno "E" 1778 1769 0
2012/2013 13 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1796 1822 Karber Jan Sokol Zastávka 1656 1
2012/2013 6 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1796 1822 Karber Jan Sokol Zastávka 1656 1
2012/2013 5 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1796 1822 Doležal Petr TJ Slovan Ivančice "B" 1656 1
2012/2013 4 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1796 1822 Čepeš Ladislav ŠK Sokol Tišnov "B" 1718 0
2012/2013 3 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1796 1822 Peška Jan Sokol Střelice "B" 1706 1
2012/2013 2 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1796 1822 Hrdina Jiří ŠK KME-DDM Kuřim "D" 1703 1
2012/2013 9 Šachový klub Lokomotiva Brno F 1796 1822 Heger Miroslav ŠK Tetčice B 1680 1
2012/2013 8 Šachový klub Lokomotiva Brno F 1796 1822 Konvičková Dana TJ Znojmo B 1826 ½
2012/2013 5 Šachový klub Lokomotiva Brno F 1796 1822 Smíšek Radovan ŠK Kuřim C 1445 1
2012/2013 4 Šachový klub Lokomotiva Brno F 1796 1822 Martišek Karel Šachový klub Lokomotiva Brno E 1861 1842 0
2012/2013 3 Šachový klub Lokomotiva Brno F 1796 1822 Kadeřábek Pavel TJ Čechie Zastávka 1637 1
2012/2013 2 Šachový klub Lokomotiva Brno F 1796 1822 Dvořák Martin TJ Slovan Ivančice 1685 1
2012/2013 1 Šachový klub Lokomotiva Brno F 1796 1822 Kacálek Tomáš VSK Univerzita Brno 1788 ½
2011/2012 11 Lokomotiva Brno F 1796 1835 Fuchs Stanislav Sokol Střelice A 1974 1846 ½
2011/2012 9 Lokomotiva Brno F 1796 1835 Schneider Michal TJ Znojmo B 1824 ½
2011/2012 7 Lokomotiva Brno F 1796 1835 Pešl Jan SK KME-DDM Kuřim C 1786 1773 ½
2011/2012 6 Lokomotiva Brno F 1796 1835 Dvořák Martin TJ Slovan Ivančice 1663 1
2011/2012 5 Lokomotiva Brno F 1796 1835 Smrčková Světlana SPgŠ+G Znojmo 1543 1666 0
2011/2012 4 Lokomotiva Brno F 1796 1835 Fojt Leoš SK Duras BVK Brno Královo Pole D 1790 0
2011/2012 3 Lokomotiva Brno F 1796 1835 Nývlt Zdeněk SK Tetčice 1841 1
2011/2012 2 Lokomotiva Brno F 1796 1835 Blahák Jan Sokol Střelice B 1725 1
2011/2012 1 Lokomotiva Brno F 1796 1835 Vachek Jiří Lokomotiva Brno E 1896 1852 ½
2011/2012 9 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1796 1835 Veselý Bohumil TJ Sokol Vranovice 1842 ½
2011/2012 6 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1796 1835 Pokorný Radovan Sokol Střelice "C" 1744 ½
2011/2012 4 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1796 1835 Richterová Nataša TJ Sokol Zastávka 1743 1940 ½
2011/2012 3 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1796 1835 Hlavsa Vladimír ŠK Sokol Tišnov "B" 1744 ½
2011/2012 2 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1796 1835 Kábela Milan TJ Slovan Ivančice "B" 1834 0
2010/2011 11 Lokomotiva Brno F 1843 Pokorný Radovan Sokol Strelice B 1683 ½
2010/2011 9 Lokomotiva Brno F 1843 Žitný Petr Lokomotiva Brno E 1894 0
2010/2011 8 Lokomotiva Brno F 1843 Hodovský Michal TJ CECHIE Zastavka 1559 1
2010/2011 6 Lokomotiva Brno F 1843 Vašek Michael SK KME-DDM Kurim C 1769 ½
2010/2011 4 Lokomotiva Brno F 1843 Smrčka Filip SPgS Znojmo B 1416 1
2010/2011 2 Lokomotiva Brno F 1843 Moulis Rudolf SK Duras BVK Brno Kralovo Pole D 1938 ½
2010/2011 9 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1843 Lacko Dušan Sokol Zastávka 1440 1
2010/2011 7 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1843 Patočka Roman TJ Slovan Ivančice B 1557 1
2010/2011 6 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1843 Přibyl Radek ŠK Tetčice "B" 1800 0
2010/2011 5 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1843 Pešl Jan ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1786 1
2010/2011 3 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1843 Šťastný Pavel Sokol Vranovice 1822 ½
2010/2011 1 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1843 Pokorný Radovan Sokol Střelice "C" 1683 ½
2009/2010 6 SK Lokomotiva Brno L 1855 Šilha Josef SK Sokol Tisnov B 1668 1
2009/2010 2 SK Lokomotiva Brno L 1855 Slezák Jan SK KME-DDM Kurim D 1694 1
2009/2010 11 SK LOKOMOTIVA BRNO "G" 1855 Růžička David TJ HODONICE 1
2009/2010 10 SK LOKOMOTIVA BRNO "G" 1855 Pelikán Karel SK DURAS BVK KRALOVO POLE "D" 1766 1
2009/2010 9 SK LOKOMOTIVA BRNO "G" 1855 Nekvapil Zdeněk BK MORAVSKA SLAVIA BRNO "B" 1780 1
2009/2010 8 SK LOKOMOTIVA BRNO "G" 1855 Bajcár Tomáš SK LOKOMOTIVA BRNO "H" 1655 0
2009/2010 7 SK LOKOMOTIVA BRNO "G" 1855 Řehůřek Jiří BYSTRC OILERS 1743 ½
2009/2010 5 SK LOKOMOTIVA BRNO "G" 1855 Vitula Jan SK KME-DDM KURIM "C" 1902 0
2009/2010 2 SK LOKOMOTIVA BRNO "G" 1855 Beranec Martin TJ SLOVAN IVANCICE 1531 1
2009/2010 1 SK LOKOMOTIVA BRNO "G" 1855 Horký Jaroslav TJ ZNOJMO "B" 1908 1
2008/2009 8 SK Lokomotiva Brno "L" 1876 Vitula Jan SK Kurim KME-DDM "C" 1829 0
2008/2009 7 SK Lokomotiva Brno "L" 1876 Slezák Jan SK Kurim KME-DDM "D" 1685 ½
2008/2009 6 SK Lokomotiva Brno "L" 1876 Horák Karel Sokol Strelice "B" 1799 1
2008/2009 5 SK Lokomotiva Brno "L" 1876 Šťastný Radek Sokol COS Vranovice "A" 1997 0
2008/2009 3 SK Lokomotiva Brno "L" 1876 Karber Jan SK Tetcice "B" 1689 1
2008/2009 1 SK Lokomotiva Brno "L" 1876 Dvořák Martin TJ Slovan Ivancice "B" 1668 0
2008/2009 9 ŠK Lokomotiva Brno G 1876 Forman Robert ŠK Hrušovany n.J.A 1589 1
2008/2009 8 ŠK Lokomotiva Brno G 1876 Wehrenberg Petr Bydo Zakřany B 1576 1
2008/2009 7 ŠK Lokomotiva Brno G 1876 Tvrdý Radovan ŠK 64 Brno B 1848 ½
2008/2009 6 ŠK Lokomotiva Brno G 1876 Maršálek Bohumil BK Moravská Slavia Brno B 1720 ½
2008/2009 5 ŠK Lokomotiva Brno G 1876 Doležal Petr TJ Slovan Ivančice A 1671 ½
2008/2009 2 ŠK Lokomotiva Brno G 1876 Růžička František TJ Znojmo B 1665 1
2008/2009 1 ŠK Lokomotiva Brno G 1876 Nedvěd František Sokol Štítary A 1301 1
2007/2008 11 ŠK LOKOMOTIVA BRNO G 1876 Mikulů Lukáš SPgŠ+G ZNOJMO B 1647 0
2007/2008 10 ŠK LOKOMOTIVA BRNO G 1876 Šimík František TJ HODONICE A 1767 1
2007/2008 9 ŠK LOKOMOTIVA BRNO G 1876 Endl Ladislav TJ ZNOJMO B 1760 ½
2007/2008 5 ŠK LOKOMOTIVA BRNO G 1876 Staněk Stanislav ŠK BYDO ZAKŘANY B 2031 ½
2007/2008 4 ŠK LOKOMOTIVA BRNO G 1876 Moulis Rudolf ŠK DURAS BVK KRÁLOVO POLE D 1899 1
2007/2008 2 ŠK LOKOMOTIVA BRNO G 1876 Kubíček Jiří ŠK PRŮKOPNÍK-PETRIA 1959 ½
2007/2008 1 ŠK LOKOMOTIVA BRNO G 1876 Mucha Karel ŠK HRUŠOVANY n.JEVIŠOVKOU A 1840 ½
2007/2008 5 SK Lokomotiva Brno K 1876 Laštovička František SK Kurim KME-DDM C 1800 1
2007/2008 3 SK Lokomotiva Brno K 1876 Číhal Jan SK Sokol Tisnov B 1711 ½
2007/2008 1 SK Lokomotiva Brno K 1876 Blahák Jan Sokol Strelice B 1713 1
2006/2007 7 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1870 Heger Miroslav ŠK Tetčice "B" 1727 1
2006/2007 6 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1870 Krejčí Dalibor ŠK Sokol Tišnov "B" 1774 0
2006/2007 5 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1870 Farář Václav Sokol Střelice "B" 1840 1
2006/2007 3 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1870 Nekuda Jaroslav TJ Slovan Ivančice 1534 0
2006/2007 2 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1870 Novotný Jaroslav ŠK Bydo Zakřany "B" 2054 0
2005/2006 11 LOKOMOTIVA BRNO G 1892 Petlák Josef SPgŠ+G ZNOJMO B 1577 0
2005/2006 10 LOKOMOTIVA BRNO G 1892 Zejda Karel ŠK 64 BRNO B 1854 ½
2005/2006 8 LOKOMOTIVA BRNO G 1892 Závodský Jiří UNIVERZITA BRNO 1804 ½
2005/2006 6 LOKOMOTIVA BRNO G 1892 Růžička Jan SOKOL VRANOVICE 1650 ½
2005/2006 5 LOKOMOTIVA BRNO G 1892 Peša Ladislav SOKOL STŘELICE 1906 0
2005/2006 4 LOKOMOTIVA BRNO G 1892 Rösner Tomáš ŠK HRUŠOVANY N.J. 1848 ½
2005/2006 2 LOKOMOTIVA BRNO G 1892 Lamser Tomáš DURAS BRNO F 1551 1
2005/2006 1 LOKOMOTIVA BRNO G 1892 Kosina Vladimír LOKOMOTIVA BRNO F 1876 ½
2005/2006 9 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1892 Endlicher Jiří ŠK Sokol Tišnov "B" 1745 1
2005/2006 4 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1892 Kadeřábek Pavel ŠK Bydo Zakřany "B" 1743 1
2004/2005 9 Lokomotiva BrnoG"" 1909 Laštovička František ŠKKME-DDM KuřimB"" 1793 1
2004/2005 8 Lokomotiva BrnoG"" 1909 Farář Václav Sokol Střelice B"" 1809 ½
2004/2005 6 Lokomotiva BrnoG"" 1909 Urbánek Petr ŠK Tetčice B"" 1448 1
2004/2005 1 Lokomotiva BrnoG"" 1909 Slavík Vladimír ŠK Bydo ZakřanyB"" 1760 1
2003/2004 8 Lokomotiva Brno G 1878 Horák Karel Sokol Střelice 1821 1
2003/2004 7 Lokomotiva Brno G 1878 Kropáč Jiří ŠK KME DDM Kuřim B 1635 1
2003/2004 6 Lokomotiva Brno G 1878 Janás Josef ŠK Sokol Tišnov B 1742 1
2003/2004 1 Lokomotiva Brno G 1878 Štefl František ŠK Židlochovice 1623 1