Hráč Hrdlička Vladan

Hrdlička Vladan

User Pic
Jméno: Hrdlička Vladan
Oddíl: ŠK Střelice
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1805
Elo mezinárodní: 1769
ID: 37834
FIDE ID: 376566
Rok narození: 1987
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 ŠK Střelice 1769 1802 Ulčák Michael ŠK Lokomotiva Brno "F" 1438 1568 1 soutěž
2019/2020 8 ŠK Střelice 1769 1761 Boček Tadeáš ŠK Kuřim C 1792 1867 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Střelice 1769 1761 Dvořák Libor TJ Znojmo B 2031 1986 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Střelice 1769 1761 Wünsch Radek ŠK Lokomotiva Brno C 1881 1918 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Střelice B 1769 1761 Sysel Jiří TJ Slovan Ivančice B 1998 1951 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Střelice B 1769 1761 Kolačný Josef ŠK Sokol Tišnov B 0 1587 1 soutěž
2018/2019 10 ŠK Střelice B 1763 1744 Košata Jan ŠK Tišnov A 2068 2092 0 soutěž
2018/2019 9 ŠK Střelice B 1763 1744 Kudláček Jaroslav ŠK Kuřim K 1880 1841 0 soutěž
2018/2019 6 ŠK Střelice B 1765 1744 Khadash Samuel ŠK Lokomotiva Brno E 1572 1666 0 soutěž
2018/2019 5 ŠK Střelice B 1765 1744 Pavlík Vladimír ŠK Kuřim E 1903 1894 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK Střelice B 1765 1759 Dumek Aleš Šachy Zastávka B 1287 1317 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK Střelice B 1765 1759 Kolek Josef Slovan Ivančice B 1778 1761 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Střelice 1763 1744 Křena Bohuslav ŠK Kuřim B 1960 1977 0 soutěž
2018/2019 8 ŠK Střelice 1763 1744 Mareš Jaroslav ŠK 64 Brno 1990 1940 0 soutěž
2018/2019 7 ŠK Střelice 1765 1744 Tůma Miroslav Moravská Slavia Brno C 1904 1914 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK Střelice 1765 1759 Vavřínková Eliška ŠK Kuřim D 1826 1774 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK Střelice 1765 1759 Khadash Samuel ŠK Lokomotiva Brno C 1576 1776 0 soutěž
2018/2019 2 ŠK Střelice 1765 1759 Šustr Radomil TJ Slovan Ivančice 1884 1884 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK Střelice 1765 1759 Dočekal Jan ŠK GPOA Znojmo 2254 2270 0 soutěž
2017/2018 9 ŠK Střelice "B" 1827 1813 Pospíšil Patrik ŠK Lokomotiva Brno "G" 0 1645 0 soutěž
2017/2018 8 ŠK Střelice "B" 1827 1813 Dumek David Šachy Zastávka "B" 1390 1429 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Střelice "B" 1827 1813 Kudláček Jaroslav ŠK Kuřim "K" 1880 1845 0 soutěž
2017/2018 6 ŠK Střelice "B" 1834 1813 Keprt Tomáš ŠK Kuřim "E 1500 1900 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Střelice "B" 1834 1813 Krupica Pavel ŠK Kuřim "D" 1878 1869 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK Střelice "B" 1827 1813 Hlavsa Vladimír ŠK Sokol Tišnov "B" 0 1742 1 soutěž
2017/2018 9 ŠK Střelice 1827 1813 Růžička František Jezdci Jundrov "B" 2090 2085 0 soutěž
2017/2018 8 ŠK Střelice 1827 1813 Mazanec Jan ŠK Lokomotiva Brno "D" 0 1826 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK Střelice 1834 1813 Forman Robert ŠK Břežany 0 1641 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK Střelice 1827 1813 Zeman Arnošt Moravská Slavia Brno "C" 1892 1912 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK Střelice 1827 1813 Blažek Pavel ŠK 64 Brno 1697 1733 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK Střelice 1827 1813 Tomíška Miroslav ŠK Duras BVK Královo Pole "D" 0 1866 0 soutěž
2017/2018 1 ŠK Střelice 1834 1816 Petlák Josef TJ Znojmo "B" 1981 1953 0 soutěž
2016/2017 9 ŠK Střelice A 1808 1814 Petlák Josef TJ Znojmo B 1974 1891 0 soutěž
2016/2017 8 ŠK Střelice A 1808 1814 Sysel Jiří TJ Slovan - Žaluzie Koblížek Ivančice 1996 1994 0 soutěž
2016/2017 7 ŠK Střelice A 1808 1814 Mucha Karel ŠK Sebranci RH 1869 1 soutěž
2016/2017 6 ŠK Střelice A 1808 1814 Řehůřek Lukáš ŠK Bystrc Oilers 2180 2174 0 soutěž
2016/2017 5 ŠK Střelice A 1808 1814 Tioka Zdeněk Jezdci Jundrov C 1935 1935 0 soutěž
2016/2017 4 ŠK Střelice A 1808 1814 Hrůza Dominik ŠK Lokomotiva Brno E 1658 1747 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠK Střelice A 1808 1814 Šebek Jan VSK Univerzita Brno B 1919 1794 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠK Střelice A 1808 1814 Kopeček Ivan ŠK Duras BVK D 1913 1933 0 soutěž
2016/2017 1 ŠK Střelice A 1808 1814 Dumková Daniela ŠK Střelice B 1906 1881 0 soutěž
2015/2016 9 ŠK Střelice A 1808 1814 Novotný Jan ŠK Lokomotiva Brno G 1993 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK Střelice A 1808 1814 Dumková Daniela ŠK Kuřim C 1906 1881 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK Střelice A 1808 1814 Palovský Ladislav Duras Brno D 2031 1990 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK Střelice A 1808 1814 Hampel David TJ Slovan - Gold reklama Ivančice 2020 2005 0 soutěž
2015/2016 1 ŠK Střelice A 1808 1814 Horký Jaroslav TJ Znojmo B 1916 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Střelice "B" 1808 1814 Habina Martin ŠK Kuřim "F" 2005 2014 0 soutěž
2015/2016 6 ŠK Střelice "B" 1808 1814 Hyrš Martin ŠK Kuřim "G" 1940 1907 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK Střelice "B" 1808 1814 Dumková Daniela Šachy Zastávka "A" 1906 1881 0 soutěž
2015/2016 2 ŠK Střelice "B" 1808 1814 Perutka Tomáš ŠK Lokomotiva Brno "K" 1763 1758 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Střelice "B" 1808 1814 Krystl Jaromír TJ Slovan Ivančice "B" 1806 0 soutěž
2014/2015 9 ŠK Střelice A 1797 1797 Forman Lubomír ŠK Sebranci RH 1725 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK Střelice A 1797 1797 Glacner Karel Šachy Zastávka 1543 1553 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK Střelice A 1797 1797 Pelikán Jaromír ŠK Lokomotiva Brno G 1878 1864 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Střelice A 1797 1797 Šaršon Ondřej ŠK Lokomotiva Brno E 1817 1841 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠK Střelice A 1797 1797 Doležal Ladislav TJ Znojmo B 1875 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Střelice A 1797 1797 Kavan Zdeněk TJ Znojmo A 2156 2146 0 soutěž
2014/2015 1 ŠK Střelice A 1797 1797 Kolařík Jan ŠK Kuřim C 1761 ½ soutěž
2014/2015 13 ŠK Střelice "B" 1797 1797 Krupica Pavel ŠK Kuřim "E" 1931 1946 1 soutěž
2014/2015 12 ŠK Střelice "B" 1797 1797 Kolek Josef TJ Slovan Ivančice 1820 1821 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK Střelice "B" 1797 1797 Maláska Karel ŠK Sokol Tišnov "B" 1738 0 soutěž
2014/2015 7 ŠK Střelice "B" 1797 1797 Hrdina Jiří ŠK Kuřim "D" 1719 0 soutěž
2014/2015 6 ŠK Střelice "B" 1797 1797 Krupica Pavel ŠK Kuřim "E" 1931 1946 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Střelice "B" 1797 1797 Kolek Josef TJ Slovan Ivančice 1820 1821 0 soutěž
2014/2015 4 ŠK Střelice "B" 1797 1797 Zámečník Ondřej ŠK Lokomotiva Brno "K" 1602 1568 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Střelice "B" 1797 1797 Strnad Jiří ŠK Lokomotiva Brno "L" 1632 1678 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK Střelice "B" 1797 1797 Dumková Daniela Šachy Zastávka "B" 1776 1825 0 soutěž
2014/2015 1 ŠK Střelice "B" 1797 1797 Čepeš Ladislav ŠK Sokol Tišnov "B" 1745 ½ soutěž
2013/2014 12 ŠK Střelice "B" 1805 1805 Majer Jiří ŠK Kuřim "E" 2066 2085 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK Střelice "B" 1805 1805 Čepeš Ladislav ŠK Sokol Tišnov 1757 1 soutěž
2013/2014 8 ŠK Střelice "B" 1805 1805 Prokeš Karel Šachy Zastávka 1712 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK Střelice "B" 1805 1805 Zámečník Ondřej ŠK Lokomotiva Brno "K" 1602 1609 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK Střelice "B" 1805 1805 Hurta Miroslav ŠK Lokomotiva Brno "L" 1832 1854 0 soutěž
2013/2014 5 ŠK Střelice "B" 1805 1805 Majer Jiří ŠK Kuřim "E" 2066 2085 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK Střelice "B" 1805 1805 Slezák Jan ŠK Kuřim "D" 1698 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK Střelice "B" 1805 1805 Patočka Roman TJ Slovan Ivančice 1660 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK Střelice "B" 1805 1805 Čepeš Ladislav ŠK Sokol Tišnov 1757 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK Střelice "B" 1805 1805 Prokeš Karel Šachy Zastávka 1712 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK Střelice "A" 1805 1805 Růžička František Jezdci Jundrov 2127 2109 0 soutěž
2013/2014 8 ŠK Střelice "A" 1805 1805 Fryda Dominik ŠK Lokomotiva Brno "E" 1250 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK Střelice "A" 1805 1805 Horký Jaroslav TJ Znojmo "B" 1939 0 soutěž
2013/2014 6 ŠK Střelice "A" 1805 1805 Mucha Karel ŠK Sebranci RH 1848 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK Střelice "A" 1805 1805 Točev Dosi ŠK Lokomotiva Brno "D" 1777 1789 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK Střelice "A" 1805 1805 Dumková Daniela ŠK Kuřim "C" 1637 1761 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠK Střelice "A" 1805 1805 Kubát Pavel ŠK Tetčice "B" 1931 1924 0 soutěž
2013/2014 1 ŠK Střelice "A" 1805 1805 Kopeček Ivan Moravská Slavia Brno "B" 1912 1894 1 soutěž
2012/2013 14 Sokol Střelice "B" 1512 Beranec Martin TJ Slovan Ivančice "B" 1559 1 soutěž
2012/2013 11 Sokol Střelice "B" 1512 Sádlík Pavel ŠK KME-DDM Kuřim "D" 1000 0 soutěž
2012/2013 7 Sokol Střelice "B" 1512 Beranec Martin TJ Slovan Ivančice "B" 1559 1 soutěž
2012/2013 6 Sokol Střelice "B" 1512 Šudák Vít ŠK Sokol Tišnov "B" 1487 1 soutěž
2012/2013 4 Sokol Střelice "B" 1512 Mrkos Jaroslav ŠK KME-DDM Kuřim "D" 1399 1 soutěž
2012/2013 3 Sokol Střelice "B" 1512 Čejka Jan ŠK Lokomotiva Brno "L" 1663 0 soutěž
2012/2013 2 Sokol Střelice "B" 1512 Krupica Aleš ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1769 1743 1 soutěž
2012/2013 1 Sokol Střelice "B" 1512 Lacko Dušan Sokol Zastávka 1422 ½ soutěž
2012/2013 10 ŠK Lokomotiva K 1512 Trnka Vladimír Vojenská akademie 1634 ½ soutěž
2012/2013 9 ŠK Lokomotiva K 1512 Skoumal Bohumil ŠK Bystrc Oilers B 1846 ½ soutěž
2012/2013 8 ŠK Lokomotiva K 1512 Blažek Pavel ŠK 64 C 1857 1854 1 soutěž
2012/2013 7 ŠK Lokomotiva K 1512 Hobza Kristián Moravská Slávia D 1609 1 soutěž
2012/2013 6 ŠK Lokomotiva K 1512 Coufal Karel DM Klášterského 1380 1 soutěž
2011/2012 9 Sokol Střelice "C" 1000 Mrkos Jaroslav ŠK KME-MDDM Kuřim "D" 1400 1 soutěž
2011/2012 8 Sokol Střelice "C" 1000 Šaršon Otakar TJ Sokol Vranovice 1714 1738 0 soutěž
2011/2012 7 Sokol Střelice "C" 1000 Prášek Ladislav ŠK Tetčice "B" 1618 1 soutěž
2011/2012 6 Sokol Střelice "C" 1000 Tancerová Marie ŠK Lokomotiva Brno "L" 1300 1 soutěž
2011/2012 4 Sokol Střelice "C" 1000 Kalabis Lukáš ŠK KME-MDDM Kuřim "E" 1100 1 soutěž
2011/2012 3 Sokol Střelice "C" 1000 Dumek Aleš TJ Sokol Zastávka 1100 1 soutěž
2011/2012 2 Sokol Střelice "C" 1000 Šilha Josef ŠK Sokol Tišnov "B" 1629 0 soutěž
2011/2012 1 Sokol Střelice "C" 1000 Podolský Jan TJ Slovan Ivančice "B" 1287 ½ soutěž
2011/2012 11 Sokol Střelice A 1000 Menšík František Lokomotiva Brno F 1602 1636 ½ soutěž
2011/2012 9 Sokol Střelice A 1000 Sádlík Pavel SK KME-DDM Kuřim C 1000 ½ soutěž
2011/2012 6 Sokol Střelice A 1000 Doškař Miloslav Lokomotiva Brno E 1757 1745 1 soutěž
2011/2012 4 Sokol Střelice A 1000 Pavlík Martin TJ ČECHIE Zastávka 1280 1 soutěž
2011/2012 1 Sokol Střelice A 1000 Urbanec Vladimír Sokol Střelice B 1556 0 soutěž
2010/2011 9 Sokol Střelice "C" 1250 Skalník Josef TJ Slovan Ivančice B 1718 0 soutěž
2010/2011 8 Sokol Střelice "C" 1250 Karber Jan ŠK Tetčice "B" 1682 0 soutěž
2010/2011 7 Sokol Střelice "C" 1250 Vondruška Viktor ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1100 ½ soutěž
2010/2011 4 Sokol Střelice "C" 1250 Rašovský Jan Sokol Tišnov "B" 1524 0 soutěž
2010/2011 2 Sokol Střelice "C" 1250 Hradecký Jan Sokol Zastávka 1000 1 soutěž
2010/2011 1 Sokol Střelice "C" 1250 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1 soutěž