Hráč Jasanský Karel

Jasanský Karel

User Pic
Jméno: Jasanský Karel
Oddíl: TJ Lokomotiva Česká Třebová
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1702
Elo mezinárodní: 1702
ID: 6327
FIDE ID: 372781
Rok narození: 1948
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 Proplast Česká Třebová 1701 1708 Kapoun Martin ŠK Řetůvka 1283 1306 ½ soutěž
2019/2020 8 Proplast Česká Třebová 1701 1708 Padrtka Jiří ŠK Dolní Čermná 1583 1575 1 soutěž
2019/2020 7 Proplast Česká Třebová 1705 1708 Vodička Martin ŠK Svitavy 1732 1740 ½ soutěž
2019/2020 6 Proplast Česká Třebová 1705 1708 Kacálek Karel ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1794 1795 ½ soutěž
2019/2020 3 Proplast Česká Třebová 1705 1704 Švec Jiří ŠK Ústí nad Orlicí C 1514 1536 1 soutěž
2019/2020 2 Proplast Česká Třebová 1705 1704 Leksová Soňa ŠK Ústí nad Orlicí B 1420 1382 ½ soutěž
2019/2020 1 Proplast Česká Třebová 1697 1704 Soural Tomáš ŠO Horní Čermná 1579 1556 1 soutěž
2019/2020 8 TJ Sokol Němčice 1701 1708 Urban Stanislav TJ Štefanydes Polička D 0 1161 1 soutěž
2019/2020 7 TJ Sokol Němčice 1701 1708 Stodola Josef TJ Štefanydes Polička C 1386 1388 1 soutěž
2019/2020 5 TJ Sokol Němčice 1705 1704 Moravec Jakub ŠK Svitavy C 1378 1324 ½ soutěž
2019/2020 3 TJ Sokol Němčice 1705 1704 Bohuňovská Tereza ŠK Svitavy B 1027 1098 1 soutěž
2019/2020 2 TJ Sokol Němčice 1705 1704 Hudec Jiří Proplast Česká Třebová B 0 0 1 soutěž
2019/2020 1 TJ Sokol Němčice 1697 1704 Dědič Tomáš TJ Sokol Krouna 1067 1134 1 soutěž
2018/2019 9 Proplast Ceska Trebova 1683 1690 Kalous Tomáš SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1854 1853 ½ soutěž
2018/2019 8 Proplast Ceska Trebova 1683 1690 Dudla Martin SK Usti nad Orlici D 1661 1640 1 soutěž
2018/2019 6 Proplast Ceska Trebova 1677 1690 Šmejdíř Waldemar Sachovy klub Chocen 1518 1557 1 soutěž
2018/2019 5 Proplast Ceska Trebova 1681 1701 Šilar Josef SO Horni Cermna 1543 1596 ½ soutěž
2018/2019 3 Proplast Ceska Trebova 1688 1701 Velešík Marian SK Svitavy 1614 1662 0 soutěž
2018/2019 1 Proplast Ceska Trebova 1688 1701 Palla Stanislav TJ Lanskroun B 1686 1655 ½ soutěž
2018/2019 3 TJ Sokol Nemcice 1688 1701 Lapáček Luboš TJ Lanskroun C 1428 1471 1 soutěž
2018/2019 2 TJ Sokol Nemcice 1688 1701 Tapušík Eduard Proplast Ceska Trebova B 1152 1328 1 soutěž
2018/2019 1 TJ Sokol Nemcice 1688 1701 Pešek Martin Jakub SO Hlinsko C 0 1128 1 soutěž
2017/2018 9 Proplast Ceska Trebova 1711 1719 Slavíček Miroslav SK Dolni Cermna 1715 1767 ½ soutěž
2017/2018 8 Proplast Ceska Trebova 1711 1719 Holásek Vít SK Usti nad Orlici D 1684 1722 0 soutěž
2017/2018 7 Proplast Ceska Trebova 1711 1719 Motl Josef TJ Sokol Horni Cermna 1660 1674 ½ soutěž
2017/2018 6 Proplast Ceska Trebova 1711 1719 Kupsa Matěj TJ Lanskroun B 1759 1752 ½ soutěž
2017/2018 5 Proplast Ceska Trebova 1700 1719 Sojma Zdeněk TJ Slovan Moravska Trebova 1867 1871 0 soutěž
2017/2018 4 Proplast Ceska Trebova 1700 1719 Bartoš Karel TJ Stefanydes Policka B 1672 1650 1 soutěž
2017/2018 3 Proplast Ceska Trebova 1700 1719 Matoulek Václav Sokol Mistrovice 1531 1573 1 soutěž
2017/2018 2 Proplast Ceska Trebova 1700 1719 Bartoš Karel SK Svitavy 1822 1789 ½ soutěž
2017/2018 1 Proplast Ceska Trebova 1700 1715 Havrlík Pavel SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1820 1829 0 soutěž
2017/2018 9 TJ Sokol Nemcice 1700 1719 Dudla Martin SK Usti nad Orlici E 1635 1588 0 soutěž
2017/2018 5 TJ Sokol Nemcice 1711 1719 Jílek Pavel TJ Stefanydes Policka E 0 0 1 soutěž
2017/2018 3 TJ Sokol Nemcice 1700 1719 Flos Petr SK Chocen 1342 1615 1 soutěž
2017/2018 1 TJ Sokol Nemcice 1700 1715 Lapáček Luboš TJ Lanskroun C 1465 1472 1 soutěž
2015/2016 9 Proplast Česká Třebová B 1687 1709 Nedelčev Radim TJ Spartak Choceň 1597 1623 1 soutěž
2015/2016 6 Proplast Česká Třebová B 1687 1709 Řehák Josef ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1510 1510 1 soutěž
2015/2016 4 Proplast Česká Třebová B 1687 1709 Minařík Lubomír ŠK Ústí nad Orlicí C 1559 1637 ½ soutěž
2015/2016 3 Proplast Česká Třebová B 1687 1709 Špinler Bronislav Sokol Mistrovice 1443 1417 ½ soutěž
2015/2016 1 Proplast Česká Třebová B 1687 1709 Merta Josef ŠK Dolní Čermná 1868 1864 ½ soutěž
2015/2016 7 TJ Sokol Němčice 1687 1709 Houška František TJ Štefanydes Polička E 1181 1253 1 soutěž
2015/2016 6 TJ Sokol Němčice 1687 1709 Pavlů Pavel Sokol Městečko Trnávka 1527 1559 1 soutěž
2015/2016 4 TJ Sokol Němčice 1687 1709 Píše Jiří ŠK Ústí nad Orlicí D 1414 1538 ½ soutěž
2015/2016 3 TJ Sokol Němčice 1687 1709 Pilný Jaroslav TJ Lanškroun C 1462 1462 ½ soutěž
2015/2016 2 TJ Sokol Němčice 1687 1709 Balcar Vojtěch TJ Sokol Horní Čermná B 1230 1 soutěž
2015/2016 1 TJ Sokol Němčice 1687 1709 Šilar Josef TJ Sokol Horní Čermná A 1520 1557 1 soutěž
2015/2016 7 TJ Sokol Němčice 1687 1709 Hurdes Emil SK + Sokol Žamberk B 1445 1380 1 soutěž
2015/2016 5 TJ Sokol Němčice 1687 1709 Lorencová Jitka TJ Spartak OEZ Letohrad B 1579 1535 1 soutěž
2014/2015 10 TJ Sokol Němčice 1689 1707 Riedl Vladimír ŠK Svitavy B 1674 ½ soutěž
2014/2015 9 TJ Sokol Němčice 1689 1707 Ryšavá Monika TJ Štefanydes Polička F 1467 1498 1 soutěž
2014/2015 7 TJ Sokol Němčice 1689 1707 Velešík Marian ŠK Svitavy C 1527 ½ soutěž
2014/2015 6 TJ Sokol Němčice 1689 1707 Šenkýř Jindřich TJ Sokol Krouna 1529 1 soutěž
2014/2015 5 TJ Sokol Němčice 1689 1707 Čuma Jan ŠK Svitavy B 1599 1599 1 soutěž
2014/2015 4 TJ Sokol Němčice 1689 1707 Sotona Petr TJ Štefanydes Polička F 1100 1 soutěž
2014/2015 2 TJ Sokol Němčice 1689 1707 Velešík Marian ŠK Svitavy C 1527 1 soutěž
2014/2015 10 Proplast Česká Třebová B 1689 1707 Šilar Josef TJ Sokol Horní Čermná 1570 1 soutěž
2014/2015 8 Proplast Česká Třebová B 1689 1707 Dvořák Eduard ŠO K a. s. Kunvald 1706 1669 ½ soutěž
2014/2015 7 Proplast Česká Třebová B 1689 1707 Nekvinda Tomáš TJ Jiskra Litomyšl B 1594 1625 0 soutěž
2014/2015 5 Proplast Česká Třebová B 1689 1707 Podgorný Radim TJ Spartak Choceň 1771 1785 ½ soutěž
2014/2015 3 Proplast Česká Třebová B 1689 1707 Marek Jan ŠK Dolní Čermná 1441 1 soutěž
2014/2015 2 Proplast Česká Třebová B 1689 1707 Janeček Miroslav SK+Sokol Žamberk B 1596 1593 1 soutěž
2014/2015 1 Proplast Česká Třebová B 1689 1707 Řehák Jiří TJ Spartak OEZ Letohrad 1822 1822 ½ soutěž
2013/2014 10 TJ Sokol Němčice 1735 Matoulek Václav SPV Červená Voda 1 soutěž
2013/2014 9 TJ Sokol Němčice 1735 Kolomý Adam TJ Lanškroun C 1465 1321 ½ soutěž
2013/2014 8 TJ Sokol Němčice 1735 Šilar Karel TJ Sokol Horní Čermná B 1490 1 soutěž
2013/2014 6 TJ Sokol Němčice 1735 Lorenc Josef TJ Spartak Letohrad B 1563 1553 ½ soutěž
2013/2014 4 TJ Sokol Němčice 1735 Hodek Roman ŠO K a. s. Kunvald C 1702 0 soutěž
2013/2014 3 TJ Sokol Němčice 1735 Pecháček Tomáš TJ Sokol Horní Čermná A 1668 ½ soutěž
2013/2014 2 TJ Sokol Němčice 1735 Sysr Pavel TJ Sokol Mistrovice A 1642 0 soutěž
2013/2014 1 TJ Sokol Němčice 1735 Šimáčková Kateřina ŠK Ústí nad Orlicí E 1534 ½ soutěž
2013/2014 11 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1735 Meleško Andrij TJ Slovan Moravská Třebová 1994 1970 0 soutěž
2013/2014 9 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1735 Vaníček Petr TJ Jablonné nad Orlicí 1100 1 soutěž
2013/2014 8 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1735 Simon Jakub TJ Štefanydes Polička C 1250 1 soutěž
2013/2014 7 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1735 Kylar Pavel ŠK Ústí nad Orlicí C 1890 1845 ½ soutěž
2013/2014 6 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1735 Boháč Luboš TJ Lanškroun B 1570 ½ soutěž
2013/2014 5 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1735 Velešík Marian ŠK Svitavy 1500 ½ soutěž
2013/2014 4 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1735 Krčmář Stanislav ŠO K a. s. Kunvald 1545 1 soutěž
2013/2014 3 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1735 Kubalík Michal SK + Sokol Žamberk B 1422 1 soutěž
2013/2014 2 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1735 Píše Jiří ŠK Ústí nad Orlicí D 1250 1 soutěž
2013/2014 1 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1735 Marek Jan ŠK Dolní Čermná 1432 1 soutěž
2012/2013 9 TJ Sokol Němčice 1763 Vaculík Jakub TJ Lanškroun C 1763 1763 0 soutěž
2012/2013 8 TJ Sokol Němčice 1763 Sodomka Adam TJ Štefanydes Polička D 1879 1875 ½ soutěž
2012/2013 7 TJ Sokol Němčice 1763 Stodola Josef TJ Štefanydes Polička F 1423 0 soutěž
2012/2013 6 TJ Sokol Němčice 1763 Švanda Adam TJ Štefanydes Polička E 1250 1 soutěž
2012/2013 2 TJ Sokol Němčice 1763 Šenkýř Jindřich TJ Sokol Krouna 1599 1 soutěž
2012/2013 9 Loko Česká Třebová B 1763 Brdíček David SK+Sokol Žamberk B 1702 ½ soutěž
2012/2013 8 Loko Česká Třebová B 1763 Jonáš Petr TJ Jiskra Litomyšl B 1665 0 soutěž
2012/2013 7 Loko Česká Třebová B 1763 Rosenkranz Jindřich ŠK Svitavy A 1729 ½ soutěž
2012/2013 6 Loko Česká Třebová B 1763 Paukert Ivo TJ Lanškroun 1761 0 soutěž
2012/2013 5 Loko Česká Třebová B 1763 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička B 1975 1955 0 soutěž
2012/2013 4 Loko Česká Třebová B 1763 Kapoun Vít ŠK Ústí nad Orlicí C 1765 1758 1 soutěž
2012/2013 3 Loko Česká Třebová B 1763 Endl Vlastimil TJ Slovan M. Třebová 1591 ½ soutěž
2012/2013 2 Loko Česká Třebová B 1763 Nikl Josef ŠK Dolní Čermná o.s. 1641 1 soutěž
2012/2013 1 Loko Česká Třebová B 1763 Anderle Vojtěch ŠK Svitavy B 1 soutěž
2011/2012 9 TJ Sokol Němčice 1775 Netolický Josef TJ Sokol Krouna 1577 1 soutěž
2011/2012 7 TJ Sokol Němčice 1775 Pressl Ladislav ŠK Svitavy B 1566 0 soutěž
2011/2012 5 TJ Sokol Němčice 1775 Klíma Pavel TJ Štefanydes Polička F 1386 1 soutěž
2011/2012 3 TJ Sokol Němčice 1775 Kozák David ŠK Svitavy C 1824 1797 ½ soutěž
2011/2012 2 TJ Sokol Němčice 1775 Izák Miloš Sokol Městečko Trnávka 1667 1 soutěž
2011/2012 11 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1775 Havelka Josef TJ Lanškroun 1737 1776 ½ soutěž
2011/2012 9 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1775 Janeček Václav TJ Spartak OEZ Letohrad 1836 1780 0 soutěž
2011/2012 8 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1775 Rusz Gustav ŠO K a.s. Kunvald 1591 1 soutěž
2011/2012 7 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1775 Pecháček Tomáš Šachový klub Dolní Čermná 1618 ½ soutěž
2011/2012 6 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1775 Jonáš Petr TJ Jiskra Litomyšl B 1645 0 soutěž
2011/2012 5 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1775 Fangl Jiří Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1667 ½ soutěž
2011/2012 4 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1775 Pokorný Jan Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1838 1924 ½ soutěž
2011/2012 3 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1775 Kubíček Vlastimil TJ Jablonné nad Orlicí 1688 1 soutěž
2011/2012 2 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1775 Čupr Tomáš ŠK Svitavy 1833 ½ soutěž
2011/2012 1 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1775 Kacálek Karel SK+Sokol Žamberk B 1816 ½ soutěž
2010/2011 7 TJ Sokol Němčice 1771 Kopecký Václav TJ Štefanydes Polička "F" 1250 ½ soutěž
2010/2011 3 TJ Sokol Němčice 1771 Kubeš Adam TJ Jiskra Litomyšl "C" 1250 ½ soutěž
2010/2011 2 TJ Sokol Němčice 1771 Hubený Pavel TJ Sokol Krouna 1825 1 soutěž
2010/2011 11 TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1771 Lapáček Luboš TJ Lanškroun "B" 1357 0 soutěž
2010/2011 10 TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1771 Zahradník Jaroslav TJ Sokol Horní Čermná 1000 0 soutěž
2010/2011 9 TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1771 Filip Libor TJ Jablonné nad Orlicí 1718 ½ soutěž
2010/2011 8 TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1771 Meleško Andrij TJ Slovan Moravská Třebová 1000 ½ soutěž
2010/2011 7 TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1771 Krupica Zdeněk ŠO K a.s. Kunvald 1561 1 soutěž
2010/2011 6 TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1771 Janeček Miroslav SK + Sokol Žamberk "B" 1484 ½ soutěž
2010/2011 5 TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1771 Židek Pavel Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1616 1 soutěž
2010/2011 4 TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1771 Jedlička Eduard ŠK Svitavy 1637 1 soutěž
2010/2011 3 TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1771 Petráček Jiří TJ Spartak OEZ Letohrad "B" 1441 1 soutěž
2010/2011 2 TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1771 Kylar Pavel TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1898 ½ soutěž
2009/2010 10 TJ Sokol Němčice 1792 Burian Michal Sokol Městečko Trnávka 1843 0 soutěž
2009/2010 9 TJ Sokol Němčice 1792 Krušina Adolf ŠK Svitavy C"" 1497 1 soutěž
2009/2010 7 TJ Sokol Němčice 1792 Petrásek Kamil TJ Štefanydes Polička D"" 1574 1 soutěž
2009/2010 6 TJ Sokol Němčice 1792 Pospíšil Petr TJ Štefanydes Polička E"" 1316 0 soutěž
2009/2010 5 TJ Sokol Němčice 1792 Petrželka Karel Lokomotiva Česká Třebová C"" 1860 ½ soutěž
2009/2010 3 TJ Sokol Němčice 1792 Zeman Ladislav TJ Jiskra Litomyšl B"" 2003 0 soutěž
2009/2010 2 TJ Sokol Němčice 1792 Mikulecký Stanislav TJ Jiskra Litomyšl C"" 1495 1 soutěž
2009/2010 11 Lokomotiva Česká Třebová B"" 1792 Rosenkranz Jindřich ŠK Svitavy 1753 ½ soutěž
2009/2010 10 Lokomotiva Česká Třebová B"" 1792 Kerschbaum Jaroslav SK + Sokol Žamberk C"" 1250 1 soutěž
2009/2010 9 Lokomotiva Česká Třebová B"" 1792 Kubíček Vlastimil TJ Jablonné nad Orlicí 1662 ½ soutěž
2009/2010 8 Lokomotiva Česká Třebová B"" 1792 Krátký Josef TJ Lanškroun B"" 1739 ½ soutěž
2009/2010 7 Lokomotiva Česká Třebová B"" 1792 Rusz Gustav ŠO K a.s. Kunvald 1625 1 soutěž
2009/2010 6 Lokomotiva Česká Třebová B"" 1792 Dunglová Natálie SK + Sokol Žamberk B"" 1523 1 soutěž
2009/2010 5 Lokomotiva Česká Třebová B"" 1792 Mikyska Kamil SK + Sokol Žamberk A"" 1892 0 soutěž
2009/2010 4 Lokomotiva Česká Třebová B"" 1792 König Milan TJ Slovan Moravská Třebová 1566 1 soutěž
2009/2010 3 Lokomotiva Česká Třebová B"" 1792 Klíma Ladislav TJ Štefanydes Polička B"" 1628 ½ soutěž
2009/2010 2 Lokomotiva Česká Třebová B"" 1792 Nikl Josef Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1573 1 soutěž
2009/2010 1 Lokomotiva Česká Třebová B"" 1792 Jániš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1652 ½ soutěž
2008/2009 11 Lokomotiva Česká Třebová B 1820 Fangl Jiří TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1659 ½ soutěž
2008/2009 10 Lokomotiva Česká Třebová B 1820 Kameník David TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1811 ½ soutěž
2008/2009 9 Lokomotiva Česká Třebová B 1820 Dunglová Natálie SK+Sokol Žamberk C 1367 ½ soutěž
2008/2009 7 Lokomotiva Česká Třebová B 1820 Navrátil Václav Spartak Choceň 1746 1 soutěž
2008/2009 6 Lokomotiva Česká Třebová B 1820 Vícha Karel TJ Slovan Moravská Třebová 1678 ½ soutěž
2008/2009 5 Lokomotiva Česká Třebová B 1820 Vohník Miroslav SK+Sokol Žamberk B 1689 ½ soutěž
2008/2009 4 Lokomotiva Česká Třebová B 1820 Marek Michal TJ Lanškroun B 1626 ½ soutěž
2008/2009 2 Lokomotiva Česká Třebová B 1820 Vaníček Jan TJ Jablonné nad Orlicí 1000 ½ soutěž
2008/2009 1 Lokomotiva Česká Třebová B 1820 Rusz Gustav ŠO K a.s. Kunvald 1615 1 soutěž
2008/2009 9 TJ Sokol Němčice 1820 Čuma Jan ŠK Svitavy C 1559 1 soutěž
2008/2009 8 TJ Sokol Němčice 1820 Stodola Jakub TJ Štefanydes Polička E 1456 0 soutěž
2008/2009 7 TJ Sokol Němčice 1820 Schaffer Ondřej TJ Štefanydes Polička D 1461 ½ soutěž
2008/2009 4 TJ Sokol Němčice 1820 Jonáš Petr Jiskra Litomyšl B 1667 ½ soutěž
2008/2009 3 TJ Sokol Němčice 1820 Jirmásek Vladimír TJ Sokol Krouna 1543 1 soutěž
2008/2009 1 TJ Sokol Němčice 1820 Izák Miloš Sokol Městečko Trnávka 1703 ½ soutěž
2007/2008 9 TJ Sokol Němčice 1816 Vaculík Jakub TJ Lanškroun D 1250 1 soutěž
2007/2008 8 TJ Sokol Němčice 1816 Šebrle Jaroslav ŠK Tropic Lanškroun A 1772 ½ soutěž
2007/2008 7 TJ Sokol Němčice 1816 Jirout Oldřich ŠK Tropic Lanškroun B 1000 1 soutěž
2007/2008 6 TJ Sokol Němčice 1816 Hatala Ondřej TJ Štefanydes Polička D 1477 1 soutěž
2007/2008 4 TJ Sokol Němčice 1816 Krušina Patrik ŠK Svitavy C 1258 1 soutěž
2007/2008 2 TJ Sokol Němčice 1816 Šváb Jiří TJ Jiskra Litomyšl B 1856 ½ soutěž
2007/2008 11 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1816 Lattenberg František Sokol Městečko Trnávka 1000 ½ soutěž
2007/2008 9 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1816 Lorenc Josef ŠK Žamberk C 1371 1 soutěž
2007/2008 7 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1816 Malá Michaela TJ Jablonné nad Orlicí 1407 1 soutěž
2007/2008 6 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1816 Jedlička Eduard ŠK Svitavy 1654 1 soutěž
2007/2008 5 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1816 Petrželka Karel TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1931 ½ soutěž
2007/2008 4 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1816 Chvojka Antonín TJ Slovan Moravská Třebová 1729 ½ soutěž
2007/2008 3 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1816 Dostál Lukáš TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1574 ½ soutěž
2007/2008 2 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1816 Tobiška Jaroslav ŠK Kunvald 1627 ½ soutěž
2007/2008 1 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1816 Janeček Ondřej TJ Spartak OEZ Letohrad 1525 1 soutěž
2006/2007 11 Lokomotiva Česká Třebová A 1804 Fabian Karel FYGR Lanškroun 1569 ½ soutěž
2006/2007 10 Lokomotiva Česká Třebová A 1804 Dostálek Vladimír TJ Sokol Horní Čermná 1663 1 soutěž
2006/2007 8 Lokomotiva Česká Třebová A 1804 Buriánek Petr TJ Slovan Moravská Třebová 1789 ½ soutěž
2006/2007 7 Lokomotiva Česká Třebová A 1804 Riedl Vladimír ŠK Svitavy 1657 1 soutěž
2006/2007 6 Lokomotiva Česká Třebová A 1804 Glembek Bohumír Jiskra Ústí nad Orlicí C 1743 0 soutěž
2006/2007 5 Lokomotiva Česká Třebová A 1804 Vorlíček Pavel TJ Jablonné nad Orlicí 1620 1 soutěž
2006/2007 4 Lokomotiva Česká Třebová A 1804 Vohník Miroslav SK Žamberk B 1690 1 soutěž
2006/2007 2 Lokomotiva Česká Třebová A 1804 Gregor Pavel Lokomotiva Česká Třebová B 1622 ½ soutěž
2006/2007 1 Lokomotiva Česká Třebová A 1804 Hodek Roman ŠO K a.s. Kunvald 1691 1 soutěž
2006/2007 8 TJ Sokol Němčice 1804 Křivohlávek Josef TROPIC Lanškroun B 1397 1 soutěž
2006/2007 7 TJ Sokol Němčice 1804 Palla Stanislav TROPIC Lanškroun A 1682 ½ soutěž
2006/2007 2 TJ Sokol Němčice 1804 Čuma Jan ŠK Svitavy B 1575 1 soutěž
2006/2007 1 TJ Sokol Němčice 1804 König Milan ŠK Linhartice 1564 1 soutěž
2005/2006 11 Lokomotiva Česká Třebová 1813 Fangl Jiří Jiskra Ústí nad Orlicí C 1749 1 soutěž
2005/2006 10 Lokomotiva Česká Třebová 1813 Janeček Ondřej Spartak OEZ Letohrad B 1557 0 soutěž
2005/2006 8 Lokomotiva Česká Třebová 1813 Stodola Zdeněk Štefanydes Polička B 1760 ½ soutěž
2005/2006 7 Lokomotiva Česká Třebová 1813 Čuma Jan ŠK Svitavy 1598 1 soutěž
2005/2006 6 Lokomotiva Česká Třebová 1813 Endl Vlastimil Slovan Moravská Třebová 1603 1 soutěž
2005/2006 4 Lokomotiva Česká Třebová 1813 Vohník Miroslav ŠK Žamberk B 1697 ½ soutěž
2005/2006 3 Lokomotiva Česká Třebová 1813 Flos Petr Spartak Choceň 1683 1 soutěž
2005/2006 2 Lokomotiva Česká Třebová 1813 Veselý Petr Jiskra Ústí nad Orlicí B 1847 0 soutěž
2005/2006 1 Lokomotiva Česká Třebová 1813 Rusz Gustav ŠO K a.s. Kunvald 1632 ½ soutěž
2004/2005 11 Lokomotiva Česká Třebová 1845 Křemenák Jiří ŠK Vysoké Mýto B 1761 ½ soutěž
2004/2005 10 Lokomotiva Česká Třebová 1845 Dostálek Vladimír Sokol Horní Čermná 1629 ½ soutěž
2004/2005 8 Lokomotiva Česká Třebová 1845 Glöckner Jaromír Slovan Moravská Třebová 1912 0 soutěž
2004/2005 5 Lokomotiva Česká Třebová 1845 Černohous Jiří TJ Jablonné nad Orlicí 1731 1 soutěž
2004/2005 4 Lokomotiva Česká Třebová 1845 Zeman Ladislav Jiskra Litomyšl 1918 0 soutěž
2004/2005 3 Lokomotiva Česká Třebová 1845 Kylar Pavel Jiskra Ústí nad Orlicí C 1800 ½ soutěž
2004/2005 2 Lokomotiva Česká Třebová 1845 Čupr Tomáš ŠK Svitavy 1806 0 soutěž
2004/2005 1 Lokomotiva Česká Třebová 1845 Hodek Roman ŠO K a.s. Kunvald 1730 0 soutěž
2003/2004 11 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1854 Prokůpek Marek Plzeňka Pardubice 1898 ½ soutěž
2003/2004 10 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1854 Zeman Arnošt TJ Štefanydes Polička 2043 ½ soutěž
2003/2004 9 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1854 Kokeš Bohuslav ŠO+DDM Chrudim B 2030 0 soutěž
2003/2004 5 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1854 Daněk Pavel Eurokomplex Autoskla Pardubice 1955 ½ soutěž
2003/2004 4 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1854 Zeman Martin ŠK Vysoké Mýto 1980 0 soutěž
2003/2004 3 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1854 Škroch Martin 2222 ŠK Rosignano Polabiny B 1839 1 soutěž
2003/2004 2 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1854 Dungl Petr SK Žamberk 1828 0 soutěž
2003/2004 1 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1854 Dobšinský Pavel CHS Chotěboř 1921 0 soutěž