Hráč Zavadil Michal

Zavadil Michal

User Pic
Jméno: Zavadil Michal
Oddíl: ŠK Duras BVK
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2005
Elo mezinárodní: 1997
ID: 1274
FIDE ID: 320587
Rok narození: 1965
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 ŠK Duras BVK C 1994 1990 Kubíček Pavel ŠK Střelice 1912 1922 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK Duras BVK C 1994 1990 Forman Lubomír Optika Medek TJ Hodonice 0 1769 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Duras BVK C 1988 1990 Doležal Ladislav TJ Znojmo B 1820 1864 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Duras BVK C 1995 1997 Krupica Pavel ŠK Kuřim C 1871 1847 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Duras BVK C 1995 1997 Patočka Roman TJ Slovan Ivančice 0 1590 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Duras BVK C 1996 1997 Petruška Miroslav ŠK Bystrc Oilers 1870 1873 1 soutěž
2019/2020 10 ŠK Duras BVK Královo Pole B 1994 1990 Dvořáček Filip SK Podlužan Prušánky B 1796 1878 1 soutěž
2019/2020 9 ŠK Duras BVK Královo Pole B 1994 1990 Uřičář Zdeněk ŠK Veselí nad Moravou 1925 1947 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Duras BVK Královo Pole B 1988 1990 Horák Bronislav ŠK Kuřim B 1971 1917 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Duras BVK Královo Pole B 1988 1997 Zabloudil Radek ŠO MKS Vyškov 1837 1807 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Duras BVK Královo Pole B 1995 1997 Továrek Antonín Jezdci Jundrov B 1817 1773 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Duras BVK Královo Pole B 1995 1997 Taptič Filip ŠK Hodonín 1895 1875 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Duras BVK Královo Pole B 1996 1997 Borovský Adam VSK Universita Brno 1944 0 ½ soutěž
2018/2019 11 ŠK Duras BVK Královo Pole B 1999 2032 Šmíd Vladimír ŠK Hodonín 1899 1940 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK Duras BVK Královo Pole B 2010 2032 Petlák Josef TJ Znojmo 1968 1953 0 soutěž
2018/2019 5 ŠK Duras BVK Královo Pole B 2010 2032 Kunc Petr ŠK Agrotec Hustopeče 0 1845 0 soutěž
2018/2019 4 ŠK Duras BVK Královo Pole B 2005 2037 Vičar Lubomír ŠK Veselí nad Moravou B 1824 1846 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK Duras BVK Královo Pole B 2016 2037 Habina Martin ŠK Kuřim 1992 1981 0 soutěž
2018/2019 9 ŠK Duras BVK "C" 2010 2032 Kunc Petr ŠK Agrotec Hustopeče "B" 0 1845 0 soutěž
2018/2019 8 ŠK Duras BVK "C" 2010 2032 Bednář Jakub Jezdci Jundrov "C" 2188 2177 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK Duras BVK "C" 2010 2032 Šafařík Vojtěch ŠO Jiskra Strážnice 2016 1971 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK Duras BVK "C" 2010 2032 Tokabayev Alibek ŠK Lokomotiva Brno "D" 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Duras BVK "C" 2005 2037 Haupt Jaromír ŠK Bystrc Oilers 1789 1759 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK Duras BVK "C" 2005 2037 Neduchal Jiří KVASACO Vacenovice 1802 1802 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK Duras BVK "C" 2005 2037 Šmíd Vladimír Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1947 1947 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠK Duras BVK "C" 2016 2037 Gorčák Jan Klub šachistů TJ Bučovice 0 1517 1 soutěž
2017/2018 11 ŠK Duras BVK Královo Pole B 2013 2008 Trávníček Petr ŠK Hodonín 2107 2080 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠK Duras BVK Královo Pole B 2015 2008 Staněk Stanislav ŠK Bystrc Oilers 1886 1888 0 soutěž
2017/2018 9 ŠK Duras BVK Královo Pole B 2015 2008 Jireš Jiří MKS Vyškov 2069 2062 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Duras BVK Královo Pole B 1995 2008 Kureš Michael ŠK Lokomotiva Brno B 1957 1986 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Duras BVK Královo Pole B 1995 2008 Píše Jan Spartak Adamov 2035 1996 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK Duras BVK Královo Pole B 2015 2008 Klenner Richard ŠK Veselí nad Moravou 1984 1994 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK Duras BVK Královo Pole B 2005 2016 Skřenek Jiří TJ Znojmo 2022 1994 0 soutěž
2017/2018 9 ŠK Duras BVK Královo Pole C 2015 2008 Kučera Petr Galerie Závodný Mikulov 1947 1978 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Duras BVK Královo Pole C 1995 2008 Švestka Jiří Klub šachistů TJ Bučovice 0 1781 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠK Duras BVK Královo Pole C 1995 2008 Misorin Vladimír Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1795 1821 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK Duras BVK Královo Pole C 2015 2008 Skalka Jan ŠK Veselí nad Moravou B 1920 1965 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK Duras BVK Královo Pole C 2015 2008 Šafařík Vojtěch Jiskra Strážnice 2016 1970 1 soutěž
2017/2018 2 ŠK Duras BVK Královo Pole C 2015 2008 Bohuslav Jan TJ Tatran Poštorná 1969 1922 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK Duras BVK Královo Pole C 2005 2016 Martišek Karel ŠK Lokomotiva Brno E 1815 1852 0 soutěž
2016/2017 5 ŠK Duras BVK D 1998 1995 Molík Zdeněk TJ Znojmo B 1660 ½ soutěž
2016/2017 9 ŠK Duras BVK Královo Pole C 1998 1995 Uhmann Jan Lokomotiva Brno F 2068 2060 ½ soutěž
2016/2017 7 ŠK Duras BVK Královo Pole C 1998 1995 Bohuslav Jan TJ Tatran Poštorná 1969 1937 1 soutěž
2016/2017 6 ŠK Duras BVK Královo Pole C 1998 1995 Zubalík Miroslav Š.K. 1923 Sokol Kyjov 2012 0 soutěž
2016/2017 4 ŠK Duras BVK Královo Pole C 1998 1995 Krejčí Petr ŠK 64 Brno A 1972 2033 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠK Duras BVK Královo Pole C 1998 1995 Urban Vlastimil ŠK HPM TEC Hustopeče B 1997 1984 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠK Duras BVK Královo Pole C 1998 1995 Kunčar Petr Klub šachistů TJ Sport Bučovice 2123 2135 0 soutěž
2015/2016 7 Duras BVK E 1998 1995 Lička Vlastimil Lokomotiva H 1944 1961 1 soutěž
2015/2016 6 Duras BVK E 1998 1995 Veřmiřovský Vlastimil DM Klášterského B 2021 1971 ½ soutěž
2015/2016 5 Duras BVK E 1998 1995 Vítovec Jiří Vojenská akademie 1943 1901 1 soutěž
2015/2016 3 Duras BVK E 1998 1995 Fiala Václav Jezdci Jundrov D 2273 2248 0 soutěž
2015/2016 9 ŠK Duras BVK Královo Pole C 1998 1995 Ledvina Libor Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1744 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Duras BVK Královo Pole C 1998 1995 Šťastný Pavel TJ Tatran Poštorná 1789 1754 ½ soutěž
2015/2016 8 Duras Brno D 1998 1995 Bednář Jakub ŠK Lokomotiva Brno G 2173 2159 ½ soutěž
2015/2016 7 Duras Brno D 1998 1995 Dobeš Oldřich ŠK Sebranci RH 2015 1979 ½ soutěž
2015/2016 6 Duras Brno D 1998 1995 Slepov Kyryl Univerzita Brno B 2081 2082 0 soutěž
2015/2016 4 Duras Brno D 1998 1995 Holemář David Moravská Slavia Brno B 2295 2269 0 soutěž
2015/2016 3 Duras Brno D 1998 1995 Kučera Vladislav ŠK Střelice A 2023 1923 1 soutěž
2015/2016 2 Duras Brno D 1998 1995 Dumková Daniela ŠK Kuřim C 1906 1881 1 soutěž
2015/2016 1 Duras Brno D 1998 1995 Tláskal Martin TJ Slovan - Gold reklama Ivančice 2113 2100 1 soutěž
2015/2016 5 Duras BVK E 1998 1995 Jalůvka Josef Univerzita C 1939 1962 1 soutěž
2015/2016 4 Duras BVK E 1998 1995 Šípek Michal Jezdci Jundrov C 1985 2004 1 soutěž
2015/2016 3 Duras BVK E 1998 1995 Veřmiřovský Vlastimil DM Klášterského B 2021 1971 ½ soutěž
2015/2016 2 Duras BVK E 1998 1995 Vítovec Jiří Vojenská akademie 1943 1901 1 soutěž
2015/2016 1 Duras BVK E 1998 1995 Fiala Václav Jezdci Jundrov D 2273 2248 0 soutěž
2014/2015 9 ŠK Duras BVK Královo Pole D 2056 2057 Myšulka Jiří ŠK Hodonín 1895 1854 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK Duras BVK Královo Pole D 2056 2057 Kučera Petr ŠK "64" Brno 1981 1987 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK Duras BVK Královo Pole D 2056 2057 Vrtal Jaroslav Š. K. 1923 Sokol Kyjov 2053 2057 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠK Duras BVK Královo Pole D 2056 2057 Horáček Petr KŠ TJ Bučovice 1685 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Duras BVK Královo Pole D 2056 2057 Meduna Eduard ŠK Lokomotiva Brno F 2120 2142 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK Duras BVK Královo Pole D 2056 2057 Sremaňák Slavomír TJ Podlužan Prušánky B 2160 0 soutěž
2014/2015 1 ŠK Duras BVK Královo Pole D 2056 2057 Navrátil Josef ŠK Veselí nad Moravou B 2046 2025 0 soutěž
2014/2015 11 ŠK Duras BVK Brno C 2056 2057 Pakosta Miroslav Jezdci Jundrov 2094 2107 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠK Duras BVK Brno C 2056 2057 Fojtík Tomáš ŠK Garde Lipovec B 2053 2047 0 soutěž
2014/2015 8 ŠK Duras BVK Brno C 2056 2057 Rozumek Vlastimil MKS Vyškov 2054 2061 0 soutěž
2014/2015 7 ŠK Duras BVK Brno C 2056 2057 Michalčák Lubomír SK GPOA Znojmo 2045 2044 0 soutěž
2014/2015 6 ŠK Duras BVK Brno C 2056 2057 Dirgas Josef ŠK Tetčice 2078 2085 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠK Duras BVK Brno C 2056 2057 Hladík Josef VSK Universita Brno 2139 2156 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠK Duras BVK Brno C 2056 2057 Švehla Karel TJ Spartak Adamov 2123 2121 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Duras BVK Brno C 2056 2057 Košata Jan ŠK Kuřim 2146 2132 0 soutěž
2014/2015 2 ŠK Duras BVK Brno C 2056 2057 Šnorek Milan ŠK Lokomotiva Brno C 2105 2117 0 soutěž
2014/2015 1 ŠK Duras BVK Brno C 2056 2057 Symerský Petr ŠK Veselí nad Moravou 2127 2116 0 soutěž
2013/2014 11 ŠK Duras BVK Brno C 2061 2060 Trávníček Petr ŠK Veselí nad Moravou 2117 2097 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK Duras BVK Brno C 2061 2060 Lamser Miroslav Vinohrady Brno 2069 2025 1 soutěž
2013/2014 8 ŠK Duras BVK Brno C 2061 2060 Moulis Mojmír Orel Ořechov 2079 2081 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK Duras BVK Brno C 2061 2060 Kolek Josef ŠK Tetčice 1836 1835 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK Duras BVK Brno C 2061 2060 Vlk Miroslav SPgŠ + G Znojmo 2056 2039 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK Duras BVK Brno C 2061 2060 Marek Jiří TJ Spartak Adamov 2045 2072 ½ soutěž
2013/2014 4 ŠK Duras BVK Brno C 2061 2060 Nekula Richard TJ Znojmo 2014 1969 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK Duras BVK Brno C 2061 2060 Hrdina Jiří ŠK Bystrc Oilers 1943 1964 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK Duras BVK Brno C 2061 2060 Hubený Pavel Sokol Rudice 1877 1858 ½ soutěž
2012/2013 10 ŠK Duras BVK B 2078 2078 Meduna Eduard ŠK HPM TEC Hustopeče 2034 2002 ½ soutěž
2012/2013 8 ŠK Duras BVK B 2078 2078 Bartas Pavel TJ FS NAPAJEDLA 1876 1909 1 soutěž
2012/2013 4 ŠK Duras BVK B 2078 2078 Předínský Vladan TJ Podlužan Prušánky 1844 1 soutěž
2012/2013 3 ŠK Duras BVK B 2078 2078 Kocián Miroslav ŠK Zlín B 2006 2014 ½ soutěž
2012/2013 2 ŠK Duras BVK B 2078 2078 Vavřík Jiří ŠK Staré Město B 2019 2019 0 soutěž
2012/2013 11 ŠK Duras BVK Brno C 2078 2078 Handl Martin ŠK Garde Lipovec 2094 2095 0 soutěž
2012/2013 10 ŠK Duras BVK Brno C 2078 2078 Uhmann Jan Orel Ořechov 2147 2142 0 soutěž
2012/2013 8 ŠK Duras BVK Brno C 2078 2078 Spodný Josef ŠK 64 Brno 2040 2004 ½ soutěž
2012/2013 6 ŠK Duras BVK Brno C 2078 2078 Růžička František ŠK Lokomotiva Brno D 2149 2127 1 soutěž
2012/2013 5 ŠK Duras BVK Brno C 2078 2078 Moučka Jiří MKS Vyškov 2010 ½ soutěž
2012/2013 4 ŠK Duras BVK Brno C 2078 2078 Bednář Jakub ŠK Lokomotiva Brno C 2159 2147 0 soutěž
2012/2013 3 ŠK Duras BVK Brno C 2078 2078 Trávníček Petr ŠK Hodonín 2119 2099 0 soutěž
2012/2013 2 ŠK Duras BVK Brno C 2078 2078 Sikora Lukáš ŠK Lokomotiva Brno B 1940 1952 1 soutěž
2012/2013 1 ŠK Duras BVK Brno C 2078 2078 Sysel Jiří SK Tetčice 2034 2029 ½ soutěž
2011/2012 5 ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2124 2114 Novotný Josef Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2130 2154 ½ soutěž
2011/2012 3 ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2124 2114 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno A 1920 1912 0 soutěž
2011/2012 11 ŠK Duras BVK Brno C 2124 2114 Uhmann Jan Orel Ořechov 2152 2147 1 soutěž
2011/2012 9 ŠK Duras BVK Brno C 2124 2114 Krejčí Dalibor ŠK Sokol Tišnov 1910 1894 ½ soutěž
2011/2012 8 ŠK Duras BVK Brno C 2124 2114 Hofírek Benedikt ŠK Lokomotiva Brno D 1949 1915 1 soutěž
2011/2012 7 ŠK Duras BVK Brno C 2124 2114 Řehůřek Lukáš ŠK Bystrc Oilers 2205 2233 ½ soutěž
2011/2012 6 ŠK Duras BVK Brno C 2124 2114 Markovič Ivan ŠK KME-DDM Kuřim 2158 2144 0 soutěž
2011/2012 5 ŠK Duras BVK Brno C 2124 2114 Věchet Stanislav BK Moravská Slavia Brno 2180 2183 ½ soutěž
2011/2012 4 ŠK Duras BVK Brno C 2124 2114 Sedláček Petr ŠK 64 Brno 2120 2111 0 soutěž
2011/2012 3 ŠK Duras BVK Brno C 2124 2114 Kopřiva Oldřich ŠK Garde Lipovec 2144 2111 1 soutěž
2011/2012 2 ŠK Duras BVK Brno C 2124 2114 Dvořák Libor TJ Znojmo 2108 2140 1 soutěž
2011/2012 1 ŠK Duras BVK Brno C 2124 2114 Páral Adam ŠK Vinohrady Brno 1928 1989 1 soutěž
2010/2011 10 ŠK Duras BVK Brno C 2084 Řehůřek Lukáš ŠK Bystrc Oilers 2186 ½ soutěž
2010/2011 7 ŠK Duras BVK Brno C 2084 Blahynka Martin ŠK Lokomotiva Brno B 1951 ½ soutěž
2010/2011 6 ŠK Duras BVK Brno C 2084 Bednář Jakub ŠK Lokomotiva Brno D 2114 0 soutěž
2010/2011 5 ŠK Duras BVK Brno C 2084 Vykydal František ŠK Lokomotiva Brno C 2151 ½ soutěž
2010/2011 4 ŠK Duras BVK Brno C 2084 Sedláček Petr ŠK 64 Brno 2123 1 soutěž
2010/2011 3 ŠK Duras BVK Brno C 2084 Horák Jaroslav TJ Sokol Bzenec 1883 1 soutěž
2010/2011 2 ŠK Duras BVK Brno C 2084 Gaša Andrej TJ Podlužan Prušánky 2256 0 soutěž
2010/2011 1 ŠK Duras BVK Brno C 2084 Kopřiva Oldřich ŠK Garde Lipovec 2162 ½ soutěž
2009/2010 10 ŠK Duras BVK Královo Pole C 2143 Mlénský Dalibor ŠK KME-DDM Kuřim A 2132 0 soutěž
2009/2010 9 ŠK Duras BVK Královo Pole C 2143 Vitula Jan ŠK KME-DDM Kuřim B 1902 1 soutěž
2009/2010 7 ŠK Duras BVK Královo Pole C 2143 Uhmann Jan ŠK Rosice 2128 ½ soutěž
2009/2010 6 ŠK Duras BVK Královo Pole C 2143 Tláskal Martin ŠK Tetčice 2094 1 soutěž
2009/2010 3 ŠK Duras BVK Královo Pole C 2143 Přibyl René ŠK Lokomotiva Brno E 2064 ½ soutěž
2009/2010 2 ŠK Duras BVK Královo Pole C 2143 Škaroupka Jiří TJ Znojmo 2129 1 soutěž
2009/2010 1 ŠK Duras BVK Královo Pole C 2143 Uřičář Jakub TJ ŠK Veselí nad Moravou 2157 0 soutěž
2009/2010 11 ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2143 Bělohlávek Petr ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 2223 0 soutěž
2009/2010 10 ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2143 Jarábek Vratislav TJ SOKOL Zaječice 2205 ½ soutěž
2009/2010 9 ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2143 Fišar Josef TJ Žďár nad Sázavou 2087 ½ soutěž
2009/2010 8 ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2143 Petuchov Sergej AKIS Pardubice 2164 ½ soutěž
2009/2010 6 ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2143 Komárek David 2222 ŠK Polabiny "B" 2152 ½ soutěž
2009/2010 5 ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2143 Göth Jiří ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 2128 1 soutěž
2009/2010 3 ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2143 Zeman Martin TJ Jiskra Litomyšl 2020 0 soutěž
2009/2010 2 ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2143 Ringel Zbyněk Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2234 0 soutěž
2009/2010 1 ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2143 Pavlíček Robert TJ Spartak Pelhřimov 1995 ½ soutěž
2008/2009 11 ŠK DURAS BVK Královo Pole C 2062 Stratil Petr T.J. Sokol Šumperk 2142 ½ soutěž
2008/2009 10 ŠK DURAS BVK Královo Pole C 2062 Bačák Petr ŠK Zlín B 2039 1 soutěž
2008/2009 8 ŠK DURAS BVK Královo Pole C 2062 Věchet Stanislav ŠK Lokomotiva Brno C 2182 ½ soutěž
2008/2009 7 ŠK DURAS BVK Královo Pole C 2062 Šimek Jan ŠK Lokomotiva Brno B 2141 0 soutěž
2008/2009 6 ŠK DURAS BVK Královo Pole C 2062 Bělunek Vladimír TJ Tatran Litovel B 2295 1 soutěž
2008/2009 3 ŠK DURAS BVK Královo Pole C 2062 Sojka Aleš MKS Holešov 2119 ½ soutěž
2008/2009 2 ŠK DURAS BVK Královo Pole C 2062 Mayer Josef Tatran Poštorná 2102 ½ soutěž
2008/2009 1 ŠK DURAS BVK Královo Pole C 2062 Knotek Josef ŠK Staré Město C 2071 1 soutěž
2007/2008 9 ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2118 Jelínek Václav ŠK GORDIC JIHLAVA B 2047 ½ soutěž
2007/2008 7 ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2118 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK POLABINY C 2187 ½ soutěž
2007/2008 6 ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2118 Tesař Jan ŠK CAISSA TŘEBÍČ A 2084 ½ soutěž
2007/2008 4 ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2118 Škeřík Karel TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2138 1 soutěž
2007/2008 3 ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2118 Horák Miroslav TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU A 1975 0 soutěž
2007/2008 2 ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2118 Skácelík Petr BYDO ZAKŘANY A 2264 ½ soutěž
2007/2008 1 ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2118 Spodný Josef ŠK 64 BRNO A 2084 ½ soutěž
2006/2007 11 ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C 2106 Ptáček Luboš TJ SOKOL ZAJEČICE 2091 1 soutěž
2006/2007 10 ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C 2106 Sekanina Jiří ŠK GARDE LIPOVEC 2131 1 soutěž
2006/2007 8 ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C 2106 Horák Miroslav TJ NÁMĚŠŤNAD OSLAVOU 2017 1 soutěž
2006/2007 7 ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C 2106 Markovič Ivan ŠK BYDO ZAKŘANY A 2209 1 soutěž
2006/2007 6 ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C 2106 Petlák Josef TJ ZNOJMO A 2008 1 soutěž
2006/2007 5 ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C 2106 Vojáček Zdeněk ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 1865 0 soutěž
2006/2007 4 ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C 2106 Fiedler Bedřich 2222 ŠK POLABINY C 2091 1 soutěž
2006/2007 2 ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C 2106 Fišar Josef TJ ŽDAS ŽDÁR N.SÁZAVOU 2086 1 soutěž
2006/2007 1 ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C 2106 Kovaříková Kristýna TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2058 ½ soutěž
2005/2006 11 DURAS BRNO C 2155 Dirgas Josef HPM TEC HUSTOPEČE 2024 ½ soutěž
2005/2006 10 DURAS BRNO C 2155 Kratochvíl Karel LOKOMOTIVA BRNO C 2077 1 soutěž
2005/2006 8 DURAS BRNO C 2155 Cagašík Tomáš OREL OŘECHOV 2291 ½ soutěž
2005/2006 7 DURAS BRNO C 2155 Česenek Jiří SOKOL ZAJEČICE 1936 1 soutěž
2005/2006 6 DURAS BRNO C 2155 Loubal Pavel SOKOL RUDICE 2002 ½ soutěž
2005/2006 5 DURAS BRNO C 2155 Molík Zdeněk SPgŠ+G ZNOJMO 2153 0 soutěž
2005/2006 4 DURAS BRNO C 2155 Čáp Martin ŠK 64 BRNO 2082 ½ soutěž
2005/2006 3 DURAS BRNO C 2155 Kulovaná Eva TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU 2153 ½ soutěž
2005/2006 2 DURAS BRNO C 2155 Komárek David DURAS BRNO B 2147 1 soutěž
2005/2006 1 DURAS BRNO C 2155 Fajstl František GARDE LIPOVEC 2171 1 soutěž
2004/2005 9 ŠK Hustopeče 2054 Chládek Václav Garde Lipovec 2119 ½ soutěž
2004/2005 8 ŠK Hustopeče 2054 Navrátil Josef ŠK Veselí nad Mor. 2036 1 soutěž
2004/2005 7 ŠK Hustopeče 2054 Kocáb Jan Tatran Poštorná B 1963 ½ soutěž
2004/2005 6 ŠK Hustopeče 2054 Přibyl René Lokomotiva Brno B 2100 0 soutěž
2004/2005 4 ŠK Hustopeče 2054 Gubáš Jan KME DDM Kuřim 1942 ½ soutěž
2004/2005 3 ŠK Hustopeče 2054 Schuster Petr I. brněnská Brno 1960 1 soutěž
2004/2005 2 ŠK Hustopeče 2054 Rada David Sokol Rudice 1646 1 soutěž
2004/2005 1 ŠK Hustopeče 2054 Němec Miloslav Tatran Poštorná A 2061 ½ soutěž
2003/2004 3 Duras BVK Brno 2166 Růžička Petr TŽ Třinec 2263 ½ soutěž