Hráč Pelikán Karel

Pelikán Karel

User Pic
Jméno: Pelikán Karel
Oddíl: ŠK Vinohrady Brno
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1692
Elo mezinárodní: 1584
ID: 2088
FIDE ID: 389382
Rok narození: 1945
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 13 ŠK Vinohrady 1584 1716 Weber Tomáš VSK Univerzita "C" 0 1584 0
2018/2019 12 ŠK Vinohrady 1584 1716 Kalod Michal Bystrc Oilers "B" 1816 1838 0
2018/2019 11 ŠK Vinohrady 1584 1716 Moulis Rudolf Duras BVK "D" 0 1899 0
2018/2019 10 ŠK Vinohrady 1584 1716 Řehůřek Karel Moravská Slávia "D" 1743 1815 ½
2018/2019 9 ŠK Vinohrady 1584 1716 Bartoněk Rostislav ŠK 64 Brno "B" 0 1849 0
2018/2019 8 ŠK Vinohrady 1584 1716 Tioka Zdeněk Jezdci Jundrov "D" 1898 1882 0
2018/2019 7 ŠK Vinohrady 1584 1716 Pochylý Bronislav ŠK DM Klášterského "B" 0 1860 ½
2018/2019 6 ŠK Vinohrady 1584 1716 Navrátil Patrik Duras BVK "E" 1650 1619 0
2018/2019 5 ŠK Vinohrady 1584 1716 Mazanec Jan Lokomotiva "H" 0 1823 ½
2018/2019 4 ŠK Vinohrady 1584 1716 Martišek Karel Lokomotiva "G" 1815 1849 ½
2018/2019 2 ŠK Vinohrady 1584 1716 Pouch Milan ŠK VA Brno 2028 2015 0
2018/2019 1 ŠK Vinohrady 1584 1716 Mareš Jan DM Klášterského "A" 1987 1977 ½
2017/2018 11 ŠK Vinohrady Brno 1584 1704 Bravenec Karel ŠK DM Klášterského "B" 0 1547 ½
2017/2018 10 ŠK Vinohrady Brno 1584 1704 Kubíček Jiří Bystrc Oilers "B" 1880 1850 1
2017/2018 9 ŠK Vinohrady Brno 1584 1704 Kladňák Martin ŠK Duras BVK Královo Pole "E" 1924 2003 0
2017/2018 8 ŠK Vinohrady Brno 1584 1704 Zamazal Milan ŠK 64 Brno "B" 0 1860 1
2017/2018 7 ŠK Vinohrady Brno 1584 1704 Zeman Arnošt BK Moravská Slavia Brno "D" 1891 1912 ½
2017/2018 6 ŠK Vinohrady Brno 1584 1704 Lička Vlastimil ŠK Lokomotiva Brno "G" 1900 1880 0
2017/2018 5 ŠK Vinohrady Brno 1584 1704 Petlan Ivan ŠK DM Klášterského "A" 1951 1972 0
2017/2018 4 ŠK Vinohrady Brno 1584 1704 Žitný Petr ŠK VA Brno 1867 1872 ½
2017/2018 2 ŠK Vinohrady Brno 1584 1704 Tioka Zdeněk Jezdci Jundrov "D" 1895 1913 0
2017/2018 1 ŠK Vinohrady Brno 1584 1704 Pelikán Ctibor VSK Universita Brno "C" 0 2040 0
2016/2017 11 ŠK Vinohrady Brno 1585 1720 Trávníček Petr ŠK Veselí nad Moravou 2083 2049 0
2016/2017 1 ŠK Vinohrady Brno 1585 1720 Smrčková Světlana ŠK GPOA Znojmo 1621 1685 ½
2015/2016 7 Vinohrady B 1585 1720 Vítovec Jiří Vojenská akademie 1943 1901 0
2015/2016 5 Vinohrady B 1585 1720 Továrek Antonín Jezdci Jundrov D 1959 1981 0
2015/2016 4 Vinohrady B 1585 1720 Moulis Rudolf Duras BVK E 1891 0
2015/2016 3 Vinohrady B 1585 1720 Janků Luboslav Moravská Slávia E 1825 1
2015/2016 2 Vinohrady B 1585 1720 Mazanec Jan Lokomotiva H 1831 1
2015/2016 1 Vinohrady B 1585 1720 Racek Michal DM Klášterského B 1950 0
2015/2016 10 ŠK Vinohrady Brno 1585 1720 Hemala Luboš SK GPOA Znojmo 1863 1830 0
2015/2016 5 ŠK Vinohrady Brno 1585 1720 Ševčík Leoš TJ Spartak Adamov 1931 1995 0
2015/2016 7 Vinohrady B 1585 1720 Chrástek Petr DM Klášterského A 1000 ½
2015/2016 6 Vinohrady B 1585 1720 Zikan Karel Lokomotiva I 1735 1737 0
2015/2016 5 Vinohrady B 1585 1720 Kacálek Tomáš Bystrc Oilers B 1552 1747 ½
2015/2016 4 Vinohrady B 1585 1720 Martišek Karel Lokomotiva J 1857 1869 1
2015/2016 2 Vinohrady B 1585 1720 Janků Luboslav Moravská Slávia E 1825 1
2015/2016 1 Vinohrady B 1585 1720 Mazanec Jan Lokomotiva H 1831 1
2014/2015 7 Vinohrady C 1744 Rösner Tomáš DM Klášterského A 2021 1857 0
2014/2015 5 Vinohrady C 1744 Lamser Miroslav Vinohrady B 2031 1996 ½
2014/2015 4 Vinohrady C 1744 Krejčí Petr ŠK 64 B 2112 1
2014/2015 3 Vinohrady C 1744 Řehůřek Karel Moravská Slávia D 1909 1926 0
2014/2015 2 Vinohrady C 1744 Zikan Karel Lokomotiva I 1772 1756 ½
2014/2015 1 Vinohrady C 1744 Vítovec Jiří Vojenská akademie 1943 1921 1
2014/2015 7 Vinohrady C 1744 Zikan Karel Lokomotiva I 1772 1756 ½
2014/2015 6 Vinohrady C 1744 Lička Vlastimil Lokomotiva H 1950 1937 0
2014/2015 5 Vinohrady C 1744 Vítovec Jiří Vojenská akademie 1943 1921 1
2014/2015 4 Vinohrady C 1744 Řehůřek Karel Moravská Slávia D 1909 1926 0
2014/2015 3 Vinohrady C 1744 Mouryc Tomáš DM Klášterského B 1971 1962 0
2014/2015 2 Vinohrady C 1744 Tomíška Miroslav Duras BVK E 1930 ½
2014/2015 1 Vinohrady C 1744 Slepov Kyryl Univerzita Brno B 2110 0
2014/2015 11 ŠK Vinohrady Brno 1744 Tomečková Aneta Sokol Postoupky 1757 1713 0
2014/2015 9 ŠK Vinohrady Brno 1744 Bureš Vít Moravská Slavia Brno 2155 2155 0
2014/2015 5 ŠK Vinohrady Brno 1744 Chládek Václav ŠK GARDE Lipovec 2060 2049 ½
2014/2015 4 ŠK Vinohrady Brno 1744 Mičulka Petr ŠK Lokomotiva Brno B 2050 2054 0
2013/2014 13 ŠK Vinohrady B 1761 Zikan Karel Lokomotiva I 1795 1717 0
2013/2014 12 ŠK Vinohrady B 1761 Lapúník Pavel Lokomotiva J 1706 0
2013/2014 11 ŠK Vinohrady B 1761 Slámečka Karel Lokomotiva G 1896 1
2013/2014 10 ŠK Vinohrady B 1761 Mazanec Jan Lokomotiva H 1830 0
2013/2014 9 ŠK Vinohrady B 1761 Hruška Vladimír Bystrc Oilers B 1934 1884 ½
2013/2014 8 ŠK Vinohrady B 1761 Fojt Leoš ŠK Duras BVK E 1775 0
2013/2014 7 ŠK Vinohrady B 1761 Kuchařík Jan Moravská Slávia C 1843 1819 0
2013/2014 6 ŠK Vinohrady B 1761 Pechan Zdeněk Univerzita Brno B 1893 ½
2013/2014 5 ŠK Vinohrady B 1761 Havlát Stanislav Moravská Slávia D 1705 ½
2013/2014 4 ŠK Vinohrady B 1761 Blažek Pavel ŠK 64 Brno B 1795 1806 1
2013/2014 3 ŠK Vinohrady B 1761 Onuca Petr Vojenská akademie 1905 0
2013/2014 2 ŠK Vinohrady B 1761 Smutný Vladimír DM Klášterského 1630 1
2013/2014 1 ŠK Vinohrady B 1761 Šípek Michal Jezdci Jundrov B 1992 1991 0
2013/2014 11 Vinohrady Brno 1761 Nývlt Zdeněk ŠK Tetčice 1826 0
2013/2014 5 Vinohrady Brno 1761 Jireš Jiří MKS Vyškov 1880 1897 0
2012/2013 11 ŠK Duras BVK E 1795 Bezdíček Miloš ŠK 64 C 1678 1760 ½
2012/2013 10 ŠK Duras BVK E 1795 Havlát Stanislav Moravská Slávia D 1688 ½
2012/2013 9 ŠK Duras BVK E 1795 Smutný Vladimír DM Klášterského 1617 ½
2012/2013 8 ŠK Duras BVK E 1795 Kepák Libor Moravská Slávia C 1831 1
2012/2013 6 ŠK Duras BVK E 1795 Doškař Miloslav ŠK Lokomotiva J 1728 1725 1
2012/2013 5 ŠK Duras BVK E 1795 Kandalec Štefan ŠK Lokomotiva K 1843 1843 1
2012/2013 4 ŠK Duras BVK E 1795 Slámečka Karel ŠK Lokomotiva I 1882 0
2012/2013 3 ŠK Duras BVK E 1795 Řezník Miloslav ŠK Vinohrady B 1604 1
2012/2013 2 ŠK Duras BVK E 1795 Nývlt Zdeněk Vojenská akademie 1841 0
2012/2013 1 ŠK Duras BVK E 1795 Janda Luboš ŠK Bystrc Oilers B 1950 1838 ½
2012/2013 11 ŠK Duras BVK Královo Pole D 1795 Klapal Rudolf TJ Čechie Zastávka 1669 ½
2012/2013 10 ŠK Duras BVK Královo Pole D 1795 Scheinbinger Pavel TJ Slovan Ivančice 1562 1
2012/2013 9 ŠK Duras BVK Královo Pole D 1795 Spěvák Josef VSK Univerzita Brno 1000 0
2012/2013 6 ŠK Duras BVK Královo Pole D 1795 Lach Zdeněk ŠK Tetčice B 1747 0
2012/2013 2 ŠK Duras BVK Královo Pole D 1795 Buček Miloslav ŠK Kuřim C 1501 1
2012/2013 1 ŠK Duras BVK Královo Pole D 1795 Zikan Karel Šachový klub Lokomotiva Brno E 1838 1807 1
2011/2012 11 Duras BVK Brno E 1777 Zamarská Dagmar Lokomotiva Brno K 1547 1
2011/2012 10 Duras BVK Brno E 1777 Mazanec Karel Lokomotiva Brno H 1751 0
2011/2012 9 Duras BVK Brno E 1777 Šebek Jan Univerzita Brno 1815 1
2011/2012 8 Duras BVK Brno E 1777 Brauner Radek Vojenská akademie 1784 0
2011/2012 7 Duras BVK Brno E 1777 Bezdíček Miloš SK 64 Brno C 1741 ½
2011/2012 6 Duras BVK Brno E 1777 Prokop Jiří Moravská Slávia C 1822 1
2011/2012 5 Duras BVK Brno E 1777 Havlát Stanislav Moravská Slávia D 1680 1
2011/2012 4 Duras BVK Brno E 1777 Janda Luboš Bystrc Oilers B 1949 1865 1
2011/2012 3 Duras BVK Brno E 1777 Coufal Karel DM Kláterského 1390 1
2011/2012 2 Duras BVK Brno E 1777 Doškař Miloslav Lokomotiva Brno J 1757 1745 ½
2011/2012 1 Duras BVK Brno E 1777 Dvouletý Tomáš Lokomotiva Brno I 1806 1867 0
2011/2012 10 SK Duras BVK Brno Královo Pole D 1777 Fouček Šimon SPgŠ+G Znojmo 1509 1541 0
2011/2012 9 SK Duras BVK Brno Královo Pole D 1777 Hampel David SK Tetčice 1946 1922 0
2011/2012 8 SK Duras BVK Brno Královo Pole D 1777 Doškař Miloslav Lokomotiva Brno E 1757 1745 0
2011/2012 5 SK Duras BVK Brno Královo Pole D 1777 Job Ladislav TJ Slovan Ivančice 1100 1
2011/2012 1 SK Duras BVK Brno Královo Pole D 1777 Molík Zdeněk TJ Znojmo B 1625 ½
2010/2011 11 ŠK Duras BVK Kr. Pole E 1763 Nývlt Zdeněk Vojenská akademie 1810 0
2010/2011 10 ŠK Duras BVK Kr. Pole E 1763 Kuchařík Jan Moravská Slávia Brno C 1797 ½
2010/2011 9 ŠK Duras BVK Kr. Pole E 1763 Janků Luboslav Moravská Slávia Brno D 1868 ½
2010/2011 8 ŠK Duras BVK Kr. Pole E 1763 Šebek Jan Univerzita Brno 1814 ½
2010/2011 6 ŠK Duras BVK Kr. Pole E 1763 Doškař Miloslav Lokomotiva Brno J 1807 1
2010/2011 5 ŠK Duras BVK Kr. Pole E 1763 Hladký Milan Lokomotiva Brno H 1678 ½
2010/2011 4 ŠK Duras BVK Kr. Pole E 1763 Kašpárek Ondřej Lokomotiva Brno I 1868 ½
2010/2011 3 ŠK Duras BVK Kr. Pole E 1763 Štursa Libor ŠK Vinohrady Brno B 1877 ½
2010/2011 2 ŠK Duras BVK Kr. Pole E 1763 Janda Luboš ŠK Bystrc Oilers B 1892 1
2010/2011 1 ŠK Duras BVK Kr. Pole E 1763 Zamazal Milan ŠK 64 Brno C 1861 0
2010/2011 10 SK Duras BVK Brno Kralovo Pole D 1763 Kolařík Jan SK KME-DDM Kurim C 1749 ½
2010/2011 8 SK Duras BVK Brno Kralovo Pole D 1763 Svoboda Antonín SPgS Znojmo B 1920 0
2010/2011 7 SK Duras BVK Brno Kralovo Pole D 1763 Scheinbinger Pavel TJ Slovan Ivancice 1563 ½
2010/2011 6 SK Duras BVK Brno Kralovo Pole D 1763 Škaroupka Petr Lokomotiva Brno E 1782 ½
2010/2011 3 SK Duras BVK Brno Kralovo Pole D 1763 Kacálek Tomáš Sokol Strelice A 1780 0
2009/2010 11 Duras BVK E 1766 Hrček Jan Lokomotiva K 1632 1
2009/2010 9 Duras BVK E 1766 Řezník Miloslav Vinohrady B 1650 1
2009/2010 8 Duras BVK E 1766 Kacálek Tomáš Bystrc Oilers B 1746 0
2009/2010 7 Duras BVK E 1766 Blažek Pavel ŠK 64 C 1876 1
2009/2010 6 Duras BVK E 1766 Dittrich Jiří Moravská Slávia D 1735 ½
2009/2010 5 Duras BVK E 1766 Maršálek Bohumil Moravská Slávia C 1771 1
2009/2010 4 Duras BVK E 1766 Zuziak Petr Duras BVK F 1250 1
2009/2010 3 Duras BVK E 1766 Prokeš Karel Vojenská akademie 1738 ½
2009/2010 2 Duras BVK E 1766 Slámečka Karel Lokomotiva I 1803 0
2009/2010 1 Duras BVK E 1766 Prášek Ladislav Lokomotiva J 1608 ½
2009/2010 11 SK DURAS BVK KRALOVO POLE "D" 1766 Peška Jan SOKOL STRELICE 1662 ½
2009/2010 10 SK DURAS BVK KRALOVO POLE "D" 1766 Hurta Miroslav SK LOKOMOTIVA BRNO "G" 1855 0
2009/2010 9 SK DURAS BVK KRALOVO POLE "D" 1766 Varga Marian VINOHRADY BRNO 1708 ½
2009/2010 8 SK DURAS BVK KRALOVO POLE "D" 1766 Tvrdý Radovan SK 64 BRNO "B" 1851 1
2009/2010 7 SK DURAS BVK KRALOVO POLE "D" 1766 Nekuda Jaroslav TJ SLOVAN IVANCICE 1570 0
2009/2010 6 SK DURAS BVK KRALOVO POLE "D" 1766 Nekula Richard TJ ZNOJMO "B" 2042 ½
2009/2010 5 SK DURAS BVK KRALOVO POLE "D" 1766 Šimík František TJ HODONICE 1738 0
2009/2010 4 SK DURAS BVK KRALOVO POLE "D" 1766 Laštovička František SK KME-DDM KURIM "C" 1795 0
2009/2010 3 SK DURAS BVK KRALOVO POLE "D" 1766 Rotrekl Rostislav BK MORAVSKA SLAVIA BRNO "B" 1803 ½
2009/2010 1 SK DURAS BVK KRALOVO POLE "D" 1766 Kopkan Pavel BYSTRC OILERS 1933 1
2008/2009 11 Duras BVK E 1718 Křivánek Jaroslav Lokomotiva K 1479 1
2008/2009 10 Duras BVK E 1718 Weber Tomáš Univerzita 1492 1
2008/2009 9 Duras BVK E 1718 Roštinský Miroslav ŠK 64 C 1811 1
2008/2009 8 Duras BVK E 1718 Nekvapil Zdeněk Moravská Slávia C 1737 ½
2008/2009 7 Duras BVK E 1718 Dittrich Jiří Moravská Slávia D 1750 1
2008/2009 6 Duras BVK E 1718 Hladký Milan Lokomotiva I 1636 1
2008/2009 5 Duras BVK E 1718 Prokeš Karel Vojenská akademie 1728 1
2008/2009 4 Duras BVK E 1718 Suchomel Jiří Lokomotiva H 1423 1
2008/2009 3 Duras BVK E 1718 Gajdoš Daniel Vinohrady B 1450 0
2008/2009 2 Duras BVK E 1718 Koukolík Antonín Lokomotiva J 1575 1
2008/2009 1 Duras BVK E 1718 Řehůřek Jiří Průkopník-Petria B 1787 ½
2008/2009 11 ŠK Duras BVK-Královo Pole D 1718 Beranec Martin TJ Slovan Ivančice A 1512 ½
2008/2009 10 ŠK Duras BVK-Královo Pole D 1718 Točev Dosi ŠK Lokomotiva Brno G 1750 1
2008/2009 9 ŠK Duras BVK-Královo Pole D 1718 Mouryc Tomáš Vinohrady Brno A 1971 1
2008/2009 7 ŠK Duras BVK-Královo Pole D 1718 Říha Cyril Sokol Štítary A 1
2008/2009 6 ŠK Duras BVK-Královo Pole D 1718 Lapúník Pavel BK Moravská Slavia Brno A 1711 ½
2008/2009 5 ŠK Duras BVK-Královo Pole D 1718 Farář Václav Sokol Střelice A 1772 1
2008/2009 4 ŠK Duras BVK-Královo Pole D 1718 Forman Lubomír ŠK Hrušovany n.J.A 1730 0
2008/2009 3 ŠK Duras BVK-Královo Pole D 1718 Diviš Libor Bydo Zakřany B 1891 0
2008/2009 2 ŠK Duras BVK-Královo Pole D 1718 Merlíček Jiří ŠK 64 Brno B 1746 0
2008/2009 1 ŠK Duras BVK-Královo Pole D 1718 Turza Pavel BK Moravská Slavia Brno B 1803 1
2007/2008 11 Duras BVK Brno E 1726 Vojta Jan Lokomotiva Brno H 1695 ½
2007/2008 10 Duras BVK Brno E 1726 Petlan Michael Lokomotiva Brno I 1520 1
2007/2008 9 Duras BVK Brno E 1726 Wolf Hynek Vojenská akademie 1694 0
2007/2008 8 Duras BVK Brno E 1726 Hudec Josef Lokomotiva Brno J 1622 ½
2007/2008 7 Duras BVK Brno E 1726 Breindl Jaroslav Moravská Slávia D 1867 ½
2007/2008 6 Duras BVK Brno E 1726 Absolín Ladislav Univerzita Brno 1589 1
2007/2008 5 Duras BVK Brno E 1726 Štolba Josef ŠK 64 Brno C 1697 0
2007/2008 4 Duras BVK Brno E 1726 Kučík Rudolf Petria-Průkopník B 1699 ½
2007/2008 3 Duras BVK Brno E 1726 Sochor Zdeněk Vinohrady Brno B 1439 1
2007/2008 2 Duras BVK Brno E 1726 Paulík Karel Duras BVK Brno F 1250 0
2007/2008 1 Duras BVK Brno E 1726 Turza Pavel Moravská Slávia C 1729 ½
2006/2007 11 Duras E 1720 Fabián Jindřich Průkopník B 1728 1
2006/2007 10 Duras E 1720 Petlan Michael Lokomotiva I 1481 1
2006/2007 9 Duras E 1720 Kandalec Štefan Lokomotiva K 1584 1
2006/2007 8 Duras E 1720 Koukolík Antonín Lokomotiva J 1558 ½
2006/2007 7 Duras E 1720 Škaroupka Petr Lokomotiva H 1779 ½
2006/2007 6 Duras E 1720 Dočekal Tomáš Moravská Slávia D 1728 ½
2006/2007 5 Duras E 1720 Wolf Hynek Vojenská akademie 1685 0
2006/2007 4 Duras E 1720 Hobza Kristián Moravská Slávia C 1685 ½
2006/2007 2 Duras E 1720 Štolba Josef ŠK 64 C 1742 1
2006/2007 1 Duras E 1720 Sochor Zdeněk Vinohrady B 1250 1
2005/2006 11 DURAS BRNO E 1724 Krejčí Dalibor SOKOL TIŠNOV 1726 0
2005/2006 10 DURAS BRNO E 1724 Fabian Zdeněk MKS VYŠKOV A 1768 ½
2005/2006 8 DURAS BRNO E 1724 Dvořáček Jiří MAKKABI BOSKOVICE 1521 ½
2005/2006 7 DURAS BRNO E 1724 Verner Radoslav TJ KOMOŘANY 1577 0
2005/2006 5 DURAS BRNO E 1724 Dostál Pavel ŠK JEVÍČKO 1
2005/2006 4 DURAS BRNO E 1724 Pokladník Martin TJ SLOUP 1545 0
2005/2006 3 DURAS BRNO E 1724 Nikodém Gustav MORAVSKÁ SLAVIA A 1837 1
2005/2006 1 DURAS BRNO E 1724 Ševčík Josef GARDE LIPOVEC B 1672 1
2005/2006 11 Duras BVK G 1724 Hafrovič Vendelín ŠK 64 D 1589 1
2005/2006 10 Duras BVK G 1724 Prokeš Karel Vojenská akademie 1767 1
2005/2006 9 Duras BVK G 1724 Mazanec Karel Lokomotiva H 1724 0
2005/2006 8 Duras BVK G 1724 Petlan Ivan Lokomotiva I 1992 0
2005/2006 7 Duras BVK G 1724 Kosour Karel Lokomotiva J 1529 1
2005/2006 6 Duras BVK G 1724 Lokomotiva K 1
2005/2006 5 Duras BVK G 1724 Vališ Miloslav Průkopník B 1000 1
2005/2006 4 Duras BVK G 1724 Zůbek Stanislav Moravská Slávia C 1857 ½
2005/2006 3 Duras BVK G 1724 Řezník Miloslav TJ Vinohrady B 1713 ½
2005/2006 2 Duras BVK G 1724 Platovský Jiří ŠK 64 C 1795 ½
2003/2004 10 Duras BVK Brno D 1792 Walletzký Radomír Makkabi Boskovice 1537 1
2003/2004 4 Duras BVK Brno D 1792 Poláček Jaroslav TJ Bučovice B 1675 ½
2003/2004 3 Duras BVK Brno D 1792 Ševčík David Garde Lipovec B 1584 ½