Hráč Vavřínková Eliška

Vavřínková Eliška

User Pic
Jméno: Vavřínková Eliška
Oddíl: ŠK TJ Dolní Benešov
Výkonnostní třída / Titul:
Elo národní: 1867
Elo mezinárodní: 1873
ID: 34803
FIDE ID: 366021
Rok narození: 2001
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 7 ŠK Staré Město 1845 1819 Přibyl Viktor ŠK PORG Praha 2042 2030 1
2018/2019 6 ŠK Staré Město 1845 1819 Novotný Martin Klub šachistů Říčany 1925 2088 1962 ½
2018/2019 5 ŠK Staré Město 1845 1819 Hlavina Matouš Šachklub Sokol Klatovy 1825 1942 0
2018/2019 4 ŠK Staré Město 1845 1819 Fojt Petr ŠK AD Jičín 2100 2065 0
2018/2019 3 ŠK Staré Město 1826 1819 Frank Adam BŠŠ Frýdek-Místek A 2108 2067 0
2018/2019 2 ŠK Staré Město 1826 1774 Černý David 2222 ŠK Polabiny 2121 2020 0
2018/2019 1 ŠK Staré Město 1770 1774 Dudek Vojtěch TJ Spartak Vlašim 2002 1982 1
2018/2019 9 ŠK Lokomotiva Brno F 1845 1819 Šilha Josef ŠK Tišnov B 0 1534 0
2018/2019 5 ŠK Lokomotiva Brno F 1826 1819 Navrátil Jiří ŠK Tišnov A 2018 1923 1
2018/2019 3 ŠK Lokomotiva Brno F 1816 1774 Kříž Tomáš ŠK Kuřim F 1499 1658 1
2018/2019 7 ŠK TJ Dolní Benešov "C" 1845 1819 Jureček Daniel ŠK U Lípy Malé Hoštice 1817 1807 1
2018/2019 6 ŠK TJ Dolní Benešov "C" 1826 1819 Jaššo Slavomír ŠK POGO Budišov nad Bud. "B" 1819 1842 ½
2018/2019 4 ŠK TJ Dolní Benešov "C" 1826 1774 Strachota Jan ŠK Píšť 0 1557 1
2018/2019 1 ŠK TJ Dolní Benešov "C" 1770 1774 Husar Ivo ŠO TJ Velká Polom "B" 1816 1827 1
2018/2019 8 ŠK Kuřim D 1845 1819 Kopeček Ivan Moravská Slavia Brno C 1822 1871 1
2018/2019 6 ŠK Kuřim D 1826 1819 Dvořák Libor TJ Znojmo B 2057 2020 0
2018/2019 5 ŠK Kuřim D 1826 1774 Hrdlička Vladan ŠK Střelice 1765 1759 0
2018/2019 4 ŠK Kuřim D 1826 1774 Khadash Samuel ŠK Lokomotiva Brno C 1527 1776 ½
2018/2019 3 ŠK Kuřim D 1816 1774 Tláskal Martin TJ Slovan Ivančice 2113 2094 0
2018/2019 2 ŠK Kuřim D 1816 1774 Riška Lubomír ŠK GPOA Znojmo 2121 2129 0
2018/2019 7 ŠK Staré Město 1826 1819 Černý David 2222 ŠK Polabiny 2081 2054 0
2018/2019 6 ŠK Staré Město 1826 1819 Dudek Vojtěch TJ Spartak Vlašim 1952 1921 1
2018/2019 5 ŠK Staré Město 1826 1774 Švanda Adam TJ Štefanydes Polička 1932 1840 ½
2018/2019 4 ŠK Staré Město 1770 1774 Frank Adam BŠŠ Frýdek-Místek A 2029 2050 0
2018/2019 3 ŠK Staré Město 1770 1774 Gebauer Adam BŠŠ Frýdek-Místek B 1506 1495 1
2018/2019 2 ŠK Staré Město 1770 1774 Pekárek Aleš SK Slavia Orlová 1760 1785 1
2018/2019 1 ŠK Staré Město 1770 1774 Marková Kristýna Interchess Frýdek-Místek 1683 1660 1
2017/2018 11 ŠK Lokomotiva Brno "A" 1780 1759 Šebesta Jan SK Slavia Orlová "B" 1643 1598 1
2017/2018 10 ŠK Lokomotiva Brno "A" 1780 1759 Vantuch Lucian BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1882 1944 0
2017/2018 9 ŠK Lokomotiva Brno "A" 1780 1759 Kovář Matěj TJ Sokol Ústí 1480 1468 1
2017/2018 8 ŠK Lokomotiva Brno "A" 1780 1759 Dvořák Martin ŠK Zbrojovka Vsetín 1472 1441 0
2017/2018 5 ŠK Lokomotiva Brno "A" 1780 1759 Karlík Jáchym Šachy Hošťálková 1435 1445 0
2017/2018 4 ŠK Lokomotiva Brno "A" 1780 1759 Šimek Viktor ŠK Zlín 1568 1528 1
2017/2018 3 ŠK Lokomotiva Brno "A" 1811 1815 Faja Vilém ŠK Lokomotiva Brno "B" 1498 1536 ½
2017/2018 2 ŠK Lokomotiva Brno "A" 1811 1815 Bušos Daniel TJ Lokomotiva Krnov 1446 1460 1
2017/2018 1 ŠK Lokomotiva Brno "A" 1811 1815 Oborný Tomáš TJ Ostrava 1694 1641 1
2017/2018 11 ŠK TJ Dolní Benešov C 1780 1759 Slovák Martin SK Jiskra Rýmařov 1699 1687 ½
2017/2018 9 ŠK TJ Dolní Benešov C 1745 1759 Gazda Petr TJ Ludgeřovice 1961 1959 1
2017/2018 8 ŠK TJ Dolní Benešov C 1745 1759 Štencel Václav TJ Velká Polom 1817 1815 ½
2017/2018 5 ŠK TJ Dolní Benešov C 1780 1759 Zeman Jiří TJ Lokomotiva Krnov 1780 1755 0
2017/2018 4 ŠK TJ Dolní Benešov C 1780 1759 Vícha Marek ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1966 1992 0
2017/2018 9 ŠK TJ Dolní Benešov "D" 1780 1759 Pardy Jiří Orel Opava "C" 1762 1781 ½
2017/2018 3 ŠK TJ Dolní Benešov "D" 1780 1759 Krella Martin TJ Sokol Kobeřice 1862 1861 ½
2017/2018 1 ŠK TJ Dolní Benešov "D" 1811 1815 Trojek Miroslav ŠO TJ Velká Polom "B" 1793 1740 ½
2017/2018 2 ŠK Lokomotiva Brno E 1780 1759 Vaculíková Renáta VSK Univerzita Brno B 0 1841 1
2017/2018 1 ŠK Lokomotiva Brno E 1811 1815 Ivanov Mikhail ŠK Duras BVK Královo Pole C 1263 1486 1
2016/2017 9 ŠK TJ Dolní Benešov "D" 1739 1732 Müller Leo ŠO TJ Vítkov 1837 1811 1
2016/2017 7 ŠK TJ Dolní Benešov "D" 1739 1732 Navrat Roman ŠK U Freda Darkovičky 1741 ½
2016/2017 3 ŠK TJ Dolní Benešov "D" 1739 1732 Vavřínek Tomáš ŠK TJ Dolní Benešov "C" 1766 1791 ½
2016/2017 1 ŠK TJ Dolní Benešov "D" 1739 1732 Kašný Josef ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1680 1
2016/2017 7 ŠK Lokomotiva Brno 1739 1732 Hejduk Miroslav Desko Liberec 1874 1915 0
2016/2017 6 ŠK Lokomotiva Brno 1739 1732 Pokorná Jana Sokol Buštěhrad 1653 1567 ½
2016/2017 5 ŠK Lokomotiva Brno 1739 1732 Aubrecht Petr TJ Bohemians Praha 1917 1890 0
2016/2017 4 ŠK Lokomotiva Brno 1739 1732 Molkanov Oleg Sokol Praha-Kobylisy 1742 1796 0
2016/2017 3 ŠK Lokomotiva Brno 1739 1732 Nešpor Jakub TJ Štefanydes Polička 1773 1725 0
2016/2017 2 ŠK Lokomotiva Brno 1739 1732 Kabelka Ondřej ŠK AD Jičín 1912 1861 0
2016/2017 1 ŠK Lokomotiva Brno 1739 1732 Zgarba Radek Šachy Hošťálková 1728 1695 1
2016/2017 7 ŠK Lokomotiva Brno 1739 1732 Kabelka Ondřej ŠK AD Jičín 1912 1861 0
2016/2017 6 ŠK Lokomotiva Brno 1739 1732 Grundman Václav 2222 ŠK Polabiny 2033 2046 ½
2016/2017 5 ŠK Lokomotiva Brno 1739 1732 Nešpor Jakub TJ Štefanydes Polička 1773 1725 0
2016/2017 4 ŠK Lokomotiva Brno 1739 1732 Gřesová Zuzana BŠŠ Frýdek-Místek 1774 1857 ½
2016/2017 3 ŠK Lokomotiva Brno 1739 1732 Fialka Adam SK Slavia Orlová 1744 1799 0
2016/2017 2 ŠK Lokomotiva Brno 1739 1732 Kovařík Matyáš ŠK Staré Město 1759 1780 0
2016/2017 1 ŠK Lokomotiva Brno 1739 1732 Zgarba Radek Šachy Hošťálková 1728 1695 1
2016/2017 5 Lokomotiva Brno F 1739 1732 Stuchlík Ivan ŠK HPM TEC Hustopeče B 1518 1
2016/2017 4 Lokomotiva Brno F 1739 1732 Matula Tomáš Klub šachistů TJ Sport Bučovice 1677 1
2015/2016 4 ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 1739 1732 Petřik Alfred SK Kravaře 1706 1675 1
2015/2016 7 ŠK Lokomotiva Brno 1739 1732 Cach Ondřej 2222 ŠK Polabiny B 1691 1652 0
2015/2016 6 ŠK Lokomotiva Brno 1739 1732 Nová Michaela 2222 ŠK Polabiny A 1939 1952 ½
2015/2016 5 ŠK Lokomotiva Brno 1739 1732 Barák David ŠK Duras BVK-Královo Pole 1658 1595 0
2015/2016 4 ŠK Lokomotiva Brno 1739 1732 Šrámek Vojtěch SK Slavia Orlová A 1848 1895 ½
2015/2016 3 ŠK Lokomotiva Brno 1739 1732 Novák Jan SK Slavia Orlová B 1484 1522 1
2015/2016 2 ŠK Lokomotiva Brno 1739 1732 Miča Marek BŠŠ Frýdek-Místek 1686 1724 1
2015/2016 1 ŠK Lokomotiva Brno 1739 1732 Mrkus František ŠK Staré Město 1842 1850 ½
2015/2016 8 Lokomotiva Brno F 1739 1732 Předínský Vladan TJ Podlužan Prušánky B 1957 1913 ½
2015/2016 5 Lokomotiva Brno F 1739 1732 Neduchal Jiří Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1717 1737 ½
2015/2016 3 Lokomotiva Brno F 1739 1732 Dobrozemský Josef TJ Tatran Poštorná 1550 1
2015/2016 2 Lokomotiva Brno F 1739 1732 Hlávka Stanislav ŠK HPM TEC Hustopeče B 1746 1
2015/2016 1 Lokomotiva Brno F 1739 1732 Kuchařík Jan Moravská Slavia Brno C 1843 1780 1
2015/2016 11 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1739 1732 Šíma Jan TJ Sokol Kobeřice 1575 1
2015/2016 9 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1739 1732 Bartoš Michal ŠK U Freda Darkovičky 1719 1861 ½
2015/2016 8 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1739 1732 Petřik Alfred SK Kravaře "B" 1706 1675 1
2015/2016 4 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1739 1732 Caletková Michaela Slezan Opava "C" 1717 1762 1
2015/2016 3 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1739 1732 Kovács Viliam ŠK Orel Opava "C" 1801 1766 0
2015/2016 2 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1739 1732 Klobouk Jiří ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1754 1826 0
2015/2016 7 ŠK Lokomotiva Brno 1739 1732 Viták Jiří Desko Liberec 1888 1847 1
2015/2016 6 ŠK Lokomotiva Brno 1739 1732 Pravda Kryštof Sokol Praha-Kobylisy 1659 1742 ½
2015/2016 5 ŠK Lokomotiva Brno 1739 1732 Polanský Adam Luboš Chess Most 1693 1687 ½
2015/2016 4 ŠK Lokomotiva Brno 1739 1732 Chajda Patrik Klub Šachistů Říčany 1925 1716 1738 ½
2015/2016 3 ŠK Lokomotiva Brno 1739 1732 Cach Ondřej 2222 ŠK Polabiny B 1691 1652 0
2015/2016 2 ŠK Lokomotiva Brno 1739 1732 Novák Jan SK Slavia Orlová B 1484 1522 1
2015/2016 1 ŠK Lokomotiva Brno 1739 1732 Barák David ŠK Duras BVK-Královo Pole 1658 1595 0
2014/2015 7 ŠK Lokomotiva Brno B 1495 1427 Soukup Jiří Sokol Buštěhrad 1482 1552 0
2014/2015 6 ŠK Lokomotiva Brno B 1495 1427 Sucharda Tomáš ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1600 1568 1
2014/2015 5 ŠK Lokomotiva Brno B 1495 1427 Petr Jakub TJ Bohemians Praha 1698 1682 ½
2014/2015 4 ŠK Lokomotiva Brno B 1495 1427 Novotná Barbora Desko Liberec 1618 1613 0
2014/2015 3 ŠK Lokomotiva Brno B 1495 1427 Feltl Patrik TJ Štefanydes Polička 1529 1621 0
2014/2015 2 ŠK Lokomotiva Brno B 1495 1427 Halamíček Radek BŠŠ Frýdek-Místek 1562 1655 ½
2014/2015 1 ŠK Lokomotiva Brno B 1495 1427 Ambrožová Lucie ŠK Staré Město 1725 1733 ½
2014/2015 5 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1495 1427 Byma Pavel ŠO TJ Velká Polom "B" 1593 1
2014/2015 4 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1495 1427 Drastík Jan TJ Sokol Kobeřice "B" 1430 1
2014/2015 12 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1495 1427 Novotný Dalibor ŠK Kuřim "D" 1377 1
2014/2015 8 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1495 1427 Rous Antonín ŠK Lokomotiva Brno "L" 1000 1
2014/2015 7 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1495 1427 Dumek Aleš Šachy Zastávka "B" 1339 1322 1
2014/2015 6 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1495 1427 Rašovský Vlastimil ŠK Sokol Tišnov "B" 1657 1
2014/2015 4 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1495 1427 Porč Pavel ŠK Střelice "B" 1764 1732 0
2014/2015 7 ŠK Lokomotiva Brno B 1495 1427 Feltl Patrik TJ Štefanydes Polička 1529 1621 0
2014/2015 6 ŠK Lokomotiva Brno B 1495 1427 Nová Michaela 2222 ŠK Polabiny 1683 1650 0
2014/2015 5 ŠK Lokomotiva Brno B 1495 1427 Fouček Šimon ŠK Lokomotiva Brno A 1607 1713 ½
2014/2015 4 ŠK Lokomotiva Brno B 1495 1427 Halamíček Radek BŠŠ Frýdek-Místek 1562 1655 ½
2014/2015 3 ŠK Lokomotiva Brno B 1495 1427 Kubošová Hana SK Slavia Orlová 1582 1692 0
2014/2015 2 ŠK Lokomotiva Brno B 1495 1427 Dvořáková Olga ŠK Duras BVK Královo Pole 1455 1510 0
2014/2015 1 ŠK Lokomotiva Brno B 1495 1427 Ambrožová Lucie ŠK Staré Město 1725 1733 ½
2014/2015 11 ŠK TJ MSA Dolní Benešov C 1495 1427 Hmurčík-Solár Jozef ŠK Bruntál A 1638 1
2014/2015 9 ŠK TJ MSA Dolní Benešov C 1495 1427 Klimša Jiří ŠKTP Hrabyně 1868 1836 0
2014/2015 8 ŠK TJ MSA Dolní Benešov C 1495 1427 Kramář Filip SK Kravaře 1594 1
2014/2015 7 ŠK TJ MSA Dolní Benešov C 1495 1427 Zámarský Petr Sokol Háj ve Slezsku 1490 1
2014/2015 6 ŠK TJ MSA Dolní Benešov C 1495 1427 Magál Ladislav TJ Lokomotiva Krnov 1650 ½
2014/2015 3 ŠK TJ MSA Dolní Benešov C 1495 1427 Sommer Richard ŠK TJ Vítkov 1671 1
2014/2015 2 ŠK TJ MSA Dolní Benešov C 1495 1427 Vilášek Antonín Slezan Opava B\r 1874 1820 1
2014/2015 1 ŠK TJ MSA Dolní Benešov C 1495 1427 Montág Petr ŠK Orel Opava B 1679 0
2013/2014 6 Šachový klub Lokomotiva Brno D 1488 1452 Ochotný Václav ŠK Veselí nad Moravou 1250 1
2013/2014 4 Šachový klub Lokomotiva Brno D 1488 1452 Toman Jan Šachový klub při ZŠ a MŠ Ratíškovice A 1100 1
2013/2014 1 Šachový klub Lokomotiva Brno D 1488 1452 Tajovský Matěj ŠK KME - DDM Kuřim B 1530 1530 0
2013/2014 5 Šachový klub Lokomotiva Brno D 1488 1452 Tajovský Matěj ŠK KME - DDM Kuřim B 1530 1530 0
2013/2014 4 Šachový klub Lokomotiva Brno D 1488 1452 Glozar Petr ŠK Duras BVK - Královo Pole C 1431 ½
2013/2014 2 Šachový klub Lokomotiva Brno D 1488 1452 Němec David ŠK KME - DDM Kuřim C 1522 1522 ½
2013/2014 11 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1488 1452 Gazda Pavel ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1670 0
2013/2014 9 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1488 1452 Pudich Petr TJ Ludgeřovice 1799 0
2013/2014 7 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1488 1452 Holeček Radim TJ Velká Polom 1670 ½
2013/2014 6 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1488 1452 Petřik Alfred SK Kravaře "B" 1000 ½
2013/2014 5 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1488 1452 Harazim Josef TJ Sokol Štěpánkovice 1363 0
2013/2014 3 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1488 1452 Kubita Daniel Orel Opava "C" 1596 ½
2013/2014 2 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1488 1452 Mrovec Jakub TJ Sokol Kobeřice "A" 1497 0
2013/2014 1 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1488 1452 Joško Jiří ŠK Gobe Píšť "A" 1670 1636 0
2013/2014 11 ŠK Lokomotiva Brno B 1488 1452 Civín Dominik ŠK Řevnice 1600 1704 0
2013/2014 10 ŠK Lokomotiva Brno B 1488 1452 Remeš Šimon KŠ Říčany 1925 B 1409 1
2013/2014 9 ŠK Lokomotiva Brno B 1488 1452 Havelka Jonáš QCC České Budějovice A 1677 0
2013/2014 8 ŠK Lokomotiva Brno B 1488 1452 Bauer Václav QCC České Budějovice B 1250 1
2013/2014 7 ŠK Lokomotiva Brno B 1488 1452 Kotsyba Miroslav ŠACHklub Tábor C 1100 1
2013/2014 6 ŠK Lokomotiva Brno B 1488 1452 Včelák Michal ŠACHklub Tábor B 1100 1
2013/2014 5 ŠK Lokomotiva Brno B 1488 1452 Kurek Pavel KŠ Říčany 1925 C 1250 1
2013/2014 4 ŠK Lokomotiva Brno B 1488 1452 Zlámaná Anna KŠ Říčany 1925 A 1514 1568 0
2013/2014 3 ŠK Lokomotiva Brno B 1488 1452 Vojta Jakub Spartak Vlašim B 1250 1
2013/2014 2 ŠK Lokomotiva Brno B 1488 1452 Volaninová Šárka ŠK Světlá nad Sázavou 1270 0
2013/2014 1 ŠK Lokomotiva Brno B 1488 1452 Klubal Jiří Protect.cz Humpolec 1544 1
2012/2013 9 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1250 Rak Jiří ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "B" 1455 1
2012/2013 8 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1250 Metelka Vladimír ŠK Spartak Budišov nad Budišovkou 1689 1
2012/2013 7 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1250 Mrovčák Milan ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1606 0
2012/2013 6 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1250 Peřina Stanislav TJ SK Kravaře "B" 1667 ½
2012/2013 5 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1250 Plaček Florian ŠK 1935 Bolatice 1623 0
2012/2013 4 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1250 Chwistek Karel Slezan Opava "D" 1575 1709 0
2012/2013 3 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1250 Tománek Antonín GOBE Píšť "B" 1286 1
2012/2013 2 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1250 Černý Roman TJ Sokol Kobeřice "B" 1000 1
2012/2013 1 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1250 Slanina Tomáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1572 1
2012/2013 11 ŠK Lokomotiva Brno C 1250 Králík Johan SK Pyrit Příbram 1360 ½
2012/2013 10 ŠK Lokomotiva Brno C 1250 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice 1567 1632 0
2012/2013 9 ŠK Lokomotiva Brno C 1250 Tůmová Anna Šachklub Tábor B 1483 1388 1
2012/2013 8 ŠK Lokomotiva Brno C 1250 Dolanský Lukáš Šachklub Tábor A 1506 1626 0
2012/2013 7 ŠK Lokomotiva Brno C 1250 Řeřábková Eliška KŠ Říčany 1925 C 1250 0
2012/2013 6 ŠK Lokomotiva Brno C 1250 Zlámaná Anna KŠ Říčany 1925 B 1484 1484 ½
2012/2013 5 ŠK Lokomotiva Brno C 1250 Zeman Matyáš QCC České Budějovice A 1392 ½
2012/2013 4 ŠK Lokomotiva Brno C 1250 Pavlíček Adam QCC České Budějovice B 1250 1
2012/2013 3 ŠK Lokomotiva Brno C 1250 Straka Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno B 1364 1
2012/2013 2 ŠK Lokomotiva Brno C 1250 Pikal David Spartak Vlašim B 1406 0
2012/2013 1 ŠK Lokomotiva Brno C 1250 Kříž Vojtěch Protect.cz Humpolec 1373 ½
2011/2012 11 ŠK Lokomotiva Brno B 1250 Očko Dominik SK Slavia Orlová B 1000 1
2011/2012 10 ŠK Lokomotiva Brno B 1250 Horváth Tomáš SK Slavia Orlová A 1461 1348 0
2011/2012 9 ŠK Lokomotiva Brno B 1250 Nekarda Jan ŠK Staré Město B 1471 1471 ½
2011/2012 8 ŠK Lokomotiva Brno B 1250 Brzicová Adéla SK Boršice B 1000 1
2011/2012 7 ŠK Lokomotiva Brno B 1250 Bartoszová Klára TŽ Třinec 1000 1
2011/2012 6 ŠK Lokomotiva Brno B 1250 Jelínek Jindřich A64 Grygov 1100 ½
2011/2012 5 ŠK Lokomotiva Brno B 1250 Opluštil David TJ Sokol Postoupky 1534 0
2011/2012 4 ŠK Lokomotiva Brno B 1250 Glozar Petr Duras BVK Brno B 1100 1
2011/2012 3 ŠK Lokomotiva Brno B 1250 Pospíšil Patrik ŠK Lokomotiva Brno C 1100 ½
2011/2012 2 ŠK Lokomotiva Brno B 1250 Březina Adam Sokol Hošťálková 1250 0
2011/2012 1 ŠK Lokomotiva Brno B 1250 Budík Pavel Zbrojovka Vsetín 1443 0
2011/2012 8 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1250 Premus Jan TJ SK Kravaře "B" 1497 0
2011/2012 1 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1250 Sedláček Milan Slezan Opava "E" 1425 0
2010/2011 7 ŠK Lokomotiva Brno D 1100 Šindelář Tomáš ŠK KME-DDM Kuřim B 1000 ½
2010/2011 5 ŠK Lokomotiva Brno D 1100 Zuziak Petr ŠK Duras BVK Kr. Pole C 1474 0
2010/2011 4 ŠK Lokomotiva Brno D 1100 Straka Vojtěch Sokol ČOS Vranovice 1373 0
2010/2011 11 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1100 Skalka Michal SK Boršice "B" 1306 0
2010/2011 10 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1100 Sedlačík Martin ŠK Staré Město "B" 1433 0
2010/2011 9 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1100 Indra Josef TJ Sokol Postoupky "A" 1365 0
2010/2011 8 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1100 Scheichenost Michal TJ Sokol Postoupky "B" 1421 0
2010/2011 7 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1100 Richterová Nataša ŠK Duras BVK Brno "A" 1624 0
2010/2011 6 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1100 Koukal Ondřej ŠK Duras BVK Brno "B" 1250 0
2010/2011 5 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1100 Martinek Erik Sokol Bedřichov 1100 0
2010/2011 4 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1100 Reich Štěpán SK DDM Vyškov 1250 1
2010/2011 3 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1100 Hrůza Dominik ŠK Lokomotiva Brno "B" 1000 0
2010/2011 2 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1100 Pilch David SK Slavie Orlová "B" 1547 0
2010/2011 1 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1100 Krejča Jakub TJ Sokol Hošťálková 1521 0
2009/2010 9 Lokomotiva Brno E 1100 Moravská Slávia Brno 1
2009/2010 8 Lokomotiva Brno E 1100 Zabloudil Radek DDM Vyškov 1250 0
2009/2010 7 Lokomotiva Brno E 1100 Hradecký Jan Sokol Zastávka 1000 1
2009/2010 6 Lokomotiva Brno E 1100 Ciprysová Ivana Tatran Poštorná 1000 0
2009/2010 5 Lokomotiva Brno E 1100 Jahn Filip KME Kuřim 1000 1
2009/2010 4 Lokomotiva Brno E 1100 Motal Martin Duras BVK Brno C 1100 1
2009/2010 3 Lokomotiva Brno E 1100 Vémola Šimon Vinohrady Brno 1100 1
2009/2010 2 Lokomotiva Brno E 1100 Jurásek Vojtěch Lokomotiva Brno D 1100 0
2009/2010 1 Lokomotiva Brno E 1100 Rapcová Adéla Sokol Vranovice 1100 1
2009/2010 1 SK Lokomotiva Brno Q 1100 Krivanek Jaroslav SK Lokomotiva Brno P 1477 0
2009/2010 3 SK Lokomotiva Brno "C" 1100 Kula Radomír SK Lokomotiva Brno "B" 1100 0
2009/2010 2 SK Lokomotiva Brno "C" 1100 Oulehla Jakub Rosada Prostejov 1416 0
2009/2010 1 SK Lokomotiva Brno "C" 1100 Koukal Ondřej SK Duras BVK Brno "B" 1100 0