Hráč Starý Stanislav

Starý Stanislav

User Pic
Jméno: Starý Stanislav
Oddíl: Šachový klub Choceň, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1411
Elo mezinárodní: 0
ID: 12721
FIDE ID: 373583
Rok narození: 1944
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 8 Sachovy klub Chocen 0 1408 Šilar Josef SO Horni Cermna 1549 1593 ½
2015/2016 5 TJ Spartak Choceň 1414 Jerman Miloš TJ Štefanydes Polička C 1745 1772 0
2015/2016 3 TJ Spartak Choceň 1414 Holásek Vojtěch ŠK Ústí nad Orlicí C 1450 1539 0
2014/2015 11 TJ Spartak Choceň 1419 Ambrožová Lucie ŠK Svitavy 1725 1733 0
2014/2015 10 TJ Spartak Choceň 1419 Dostálek Vladimír ŠK Dolní Čermná 1590 ½
2013/2014 8 TJ Spartak Choceň 1417 Váňa Vojtěch 2222 ŠK Polabiny G 1100 1
2012/2013 11 TJ Spartak Choceň 1423 Čáp Květoslav Rapid Pardubice E 1355 0
2012/2013 10 TJ Spartak Choceň 1423 Kvapil Pavel 2222 ŠK Polabiny E 1636 1620 0
2012/2013 9 TJ Spartak Choceň 1423 Šťulík Jiří ŠO Hlinsko 1798 0
2012/2013 7 TJ Spartak Choceň 1423 Jerman Miloš TJ Štefanydes Polička C 1734 0
2012/2013 5 TJ Spartak Choceň 1423 Jakoubek Jakub ŠK Rapid Teenagers 1562 1553 0
2012/2013 4 TJ Spartak Choceň 1423 Fišnar Karel 2222 ŠK Polabiny F 1391 ½
2012/2013 2 TJ Spartak Choceň 1423 Rychlý Tomáš TJ CHS Chotěboř B 1716 1698 1
2011/2012 3 TJ Spartak Choceň 1424 Klíma Pavel TJ Štefanydes Polička D 1386 ½
2010/2011 10 TJ Spartak Choceň 1412 Ryzner Jiří ŠK Rapid Teenagers 1656 ½
2010/2011 9 TJ Spartak Choceň 1412 Krejčí Jan 2222 ŠK Polabiny "D" 1598 1
2010/2011 8 TJ Spartak Choceň 1412 Navrátil Ladislav TJ Štefanydes Polička "B" 1675 0
2010/2011 7 TJ Spartak Choceň 1412 Sion David TJ Štefanydes Polička "C" 1584 0
2010/2011 6 TJ Spartak Choceň 1412 Liduch Filip 2222 ŠK Polabiny "E" 1660 0
2010/2011 5 TJ Spartak Choceň 1412 Michlian Štefan ŠK Bohemia Pardubice "B" 1829 ½
2010/2011 4 TJ Spartak Choceň 1412 Horník Jaromír ŠK Rapid Matadors 1667 0
2010/2011 3 TJ Spartak Choceň 1412 Vondráček Emil TJ Jiskra Heřmanův Městec 1670 0
2010/2011 2 TJ Spartak Choceň 1412 Zelený František TJ ŠO Chrudim "C" 1551 ½
2010/2011 1 TJ Spartak Choceň 1412 Hofmanová Vilma 2222 ŠK Polabiny "F" 1000 1
2009/2010 11 Spartak Choceň 1421 Ždímal Petr TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 1699 ½
2009/2010 9 Spartak Choceň 1421 Kotlant Tomáš ŠK Bohemia Pardubice B"" 1732 0
2009/2010 8 Spartak Choceň 1421 Schaffer David TJ Štefanydes Polička C"" 1475 0
2009/2010 6 Spartak Choceň 1421 Kadlec Pavel ŠO DDM Hlinsko 1905 0
2009/2010 4 Spartak Choceň 1421 Starý Vladimír TJ Jiskra Heřmanův Městec 1555 0
2009/2010 3 Spartak Choceň 1421 Vorel Bohuslav 2222 ŠK Polabiny E"" 1728 0
2009/2010 1 Spartak Choceň 1421 Štorek Ladislav TJ Sokol Krouna 1000 0
2008/2009 11 Spartak Choceň B 1411 Dvořák Slavomil ŠO DDM Hlinsko 1899 0
2008/2009 10 Spartak Choceň B 1411 Pokorný Zdeněk TJ ŠO a DDM Chrudim C 2319 0
2008/2009 9 Spartak Choceň B 1411 Vobořil Pavel AKIS Pardubice 2026 ½
2008/2009 8 Spartak Choceň B 1411 Beneš Milan ŠK Vysoké Mýto C 1956 0
2008/2009 7 Spartak Choceň B 1411 Rež Matouš 2222 ŠK Polabiny F 1647 ½
2008/2009 6 Spartak Choceň B 1411 Janko Jan ŠK Rapid Teenagers 1836 0
2008/2009 5 Spartak Choceň B 1411 Nadrchal Tomáš ŠK Bohemia Pardubice B 1984 0
2008/2009 4 Spartak Choceň B 1411 Komárek David TJ Štefanydes Polička C 2141 0
2008/2009 3 Spartak Choceň B 1411 Zeman Arnošt TJ Štefanydes Polička B 2005 0
2008/2009 2 Spartak Choceň B 1411 Starý Lukáš TJ Jiskra Heřmanův Městec 1870 0
2008/2009 1 Spartak Choceň B 1411 Bělohlav Jan 2222 ŠK Polabiny E 1989 0
2007/2008 11 Spartak Choceň B 1401 Nadrchal Tomáš ŠK Bohemia Pardubice B 2013 ½
2007/2008 10 Spartak Choceň B 1401 Ducheček Jaroslav ŠO DDM Hlinsko 1970 0
2007/2008 9 Spartak Choceň B 1401 Bělohlav Jan 2222 ŠK Polabiny E 1971 0
2007/2008 8 Spartak Choceň B 1401 Linhart Jan TJ CHS Chotěboř 1957 0
2007/2008 7 Spartak Choceň B 1401 Zeman Ladislav TJ Štefanydes Polička C 2021 ½
2007/2008 6 Spartak Choceň B 1401 Linhart Zbyněk ŠO Chrudim C 1912 0
2007/2008 5 Spartak Choceň B 1401 Mrha Jan ŠO Chrudim D 1821 0
2007/2008 4 Spartak Choceň B 1401 Kučera Jan Spartak Choceň A 1914 0
2007/2008 3 Spartak Choceň B 1401 Škroch Martin 2222 ŠK Polabiny F 1819 0
2007/2008 2 Spartak Choceň B 1401 Slabý Miloš ŠK Rapid Pardubice E 1925 0
2007/2008 1 Spartak Choceň B 1401 Pačovský Martin SK Holcim Prachovice 1967 0
2006/2007 10 Spartak Choceň B 1393 Půlpán Jakub ŠO Chrudim C 1762 ½
2006/2007 9 Spartak Choceň B 1393 Zeman Ladislav TJ Štefanydes Polička C 1946 0
2006/2007 8 Spartak Choceň B 1393 Ždímal Petr TJ ŠO Chrudim D 1672 ½
2006/2007 7 Spartak Choceň B 1393 Roub Bohumil 2222 ŠK Polabiny E 1861 0
2006/2007 6 Spartak Choceň B 1393 Beneš Milan ŠK Vysoké Mýto B 1818 0
2006/2007 5 Spartak Choceň B 1393 Janko Jan ŠK Rapid Pardubice G 1830 0
2006/2007 4 Spartak Choceň B 1393 Nadrchal Tomáš Kavárna Evropa Pardubice 2002 0
2006/2007 3 Spartak Choceň B 1393 Roušar Zdeněk ŠO DDM Hlinsko 1920 0
2006/2007 2 Spartak Choceň B 1393 Kučera Jan Spartak Choceň A 1914 0
2006/2007 1 Spartak Choceň B 1393 Pačovský Martin Dymák Heřmanův Městec 2021 0
2005/2006 8 Spartak Choceň B 1390 Jonáš Josef Tropic Lanškroun 1000 0
2005/2006 7 Spartak Choceň B 1390 Hatala Ondřej Štefanydes Polička C 1476 0
2005/2006 6 Spartak Choceň B 1390 Krušina Adolf ŠK Svitavy B 1100 1
2005/2006 5 Spartak Choceň B 1390 Tobiška Jaroslav ŠO K a.s. Kunvald B 1486 ½
2005/2006 4 Spartak Choceň B 1390 Janeček Miroslav ŠK Žamberk C 1527 1
2005/2006 3 Spartak Choceň B 1390 Pilný Jaroslav TJ Lanškroun B 1100 ½
2005/2006 2 Spartak Choceň B 1390 Bušina Vilém Sokol Městečko Trnávka 1562 0
2005/2006 1 Spartak Choceň B 1390 Hlaváč Lukáš Lokomotiva Česká Třebová B 1250 0
2004/2005 11 Spartak Choceň B 1388 Bušina Vilém Sokol Městečko Trnávka 1562 ½
2004/2005 10 Spartak Choceň B 1388 Riedl Vladimír ŠK Svitavy B 1560 0
2004/2005 9 Spartak Choceň B 1388 Křivý Jan Štefanydes Polička C 1100 1
2004/2005 8 Spartak Choceň B 1388 Janeček Miroslav SK Žamberk C 1553 0
2004/2005 7 Spartak Choceň B 1388 Hlaváč Lukáš Lokomotiva Česká Třebová B 1250 ½
2004/2005 6 Spartak Choceň B 1388 Janeček Ondřej Spartak OEZ Letohrad B 1534 ½
2004/2005 5 Spartak Choceň B 1388 Dostál Lukáš Jiskra Ústí nad Orlicí D 1000 0
2004/2005 4 Spartak Choceň B 1388 Marek Michal TJ Lanškroun B 1100 1
2004/2005 3 Spartak Choceň B 1388 Paukert Vladislav TJ Lanškroun FYGR 1721 0
2004/2005 2 Spartak Choceň B 1388 Tobiška Jaroslav ŠO K a.s. Kunvald B 1446 0
2004/2005 1 Spartak Choceň B 1388 Paluda Jiří Lokomotiva Česká Třebová C 1581 1
2003/2004 11 Spartak Choceň B 1250 Dudla Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1529 0
2003/2004 10 Spartak Choceň B 1250 Grepl Pavel Slovan Moravská Třebová 1841 0
2003/2004 9 Spartak Choceň B 1250 Urban Ľuboš ŠK Vysoké Mýto C 1100 0
2003/2004 8 Spartak Choceň B 1250 Šilar Josef Sokol Horní Čermná 1553 ½
2003/2004 7 Spartak Choceň B 1250 Boháč Luboš TJ Lanškroun B 1635 ½
2003/2004 6 Spartak Choceň B 1250 Vrabec Lubomír ŠK Svitavy B 1250 ½
2003/2004 5 Spartak Choceň B 1250 Petráček Jiří Spartak OEZ Letohrad B 1405 0
2003/2004 4 Spartak Choceň B 1250 Hrubeš Martin SK Žamberk C 1630 0
2003/2004 3 Spartak Choceň B 1250 Halbrštát David Loko Česká Třebová B 1549 ½
2003/2004 2 Spartak Choceň B 1250 Krčmář Stanislav ZD Kunvald B 1443 0
2003/2004 1 Spartak Choceň B 1250 Bureš Vladimír Sokol Městečko Trnávka 1697 0
2003/2004 11 Spartak Choceň 1250 Mikyska Kamil Spartak OEZ Letohrad 1562 ½
2003/2004 1 Spartak Choceň 1250 Kyjovský Jiří TJ Jablonné nad Orlicí 1000 1