Hráč Borek Pavel

Borek Pavel

User Pic
Jméno: Borek Pavel
Oddíl: TJ Lokomotiva Česká Třebová
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1793
Elo mezinárodní: 1791
ID: 6037
FIDE ID: 315575
Rok narození: 1963
Třída rozhodčího: 1
Třída trenéra: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 Proplast Česká Třebová B 1790 1793 Pail Milan TJ Sokol Němčice 1837 1841 ½ soutěž
2019/2020 9 Proplast Česká Třebová 1789 1800 Kylar Pavel ŠK Řetůvka 1757 1749 0 soutěž
2019/2020 8 Proplast Česká Třebová 1789 1800 Merta Josef ŠK Dolní Čermná 1768 1801 ½ soutěž
2019/2020 6 Proplast Česká Třebová 1799 1800 Palla Stanislav ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1665 1653 ½ soutěž
2019/2020 2 Proplast Česká Třebová 1806 1811 Glembek Bohumír ŠK Ústí nad Orlicí B 1796 1781 1 soutěž
2019/2020 8 Proplast Česká Třebová B 1789 1800 Kotva Milan ŠK Svitavy C 1877 1862 1 soutěž
2019/2020 5 Proplast Česká Třebová B 1799 1811 Kopecký Václav TJ Štefanydes Polička D 1541 1603 ½ soutěž
2019/2020 4 Proplast Česká Třebová B 1800 1811 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička C 1775 1758 ½ soutěž
2019/2020 3 Proplast Česká Třebová B 1806 1811 Vojanec Hynek ŠO Hlinsko C 1597 1627 0 soutěž
2019/2020 1 Proplast Česká Třebová B 1813 1811 Grepl Pavel Sokol Městečko Trnávka 1920 1912 0 soutěž
2018/2019 11 Proplast Ceska Trebova 1805 1797 Sodomka Adam TJ Stefanydes Policka B 1902 1905 ½ soutěž
2018/2019 10 Proplast Ceska Trebova 1805 1797 Motl Ladislav SK Dolni Cermna 1616 1629 1 soutěž
2018/2019 6 Proplast Ceska Trebova 1794 1797 Vavroušek Petr Sachovy klub Chocen 1675 1652 ½ soutěž
2018/2019 3 Proplast Ceska Trebova 1818 1815 Krušina Patrik SK Svitavy 1856 1859 0 soutěž
2018/2019 1 Proplast Ceska Trebova 1820 1815 Pokorný Tomáš TJ Lanskroun B 2200 2204 0 soutěž
2018/2019 7 Proplast Ceska Trebova B 1797 1797 Kolomý Adam TJ Lanskroun C 1713 1662 1 soutěž
2018/2019 5 Proplast Ceska Trebova B 1794 1797 Vojanec Hynek SO Hlinsko C 1656 1678 1 soutěž
2018/2019 4 Proplast Ceska Trebova B 1800 1815 Kotva Milan SK Svitavy C 1951 1927 0 soutěž
2018/2019 2 Proplast Ceska Trebova B 1818 1815 Pail Milan TJ Sokol Nemcice 1846 1853 0 soutěž
2017/2018 11 Proplast Ceska Trebova 1831 1830 Kameník David TJ Spartak Letohrad 1813 1829 0 soutěž
2017/2018 4 Proplast Ceska Trebova 1831 1830 Kopecký Václav TJ Stefanydes Policka B 1581 1613 1 soutěž
2017/2018 3 Proplast Ceska Trebova 1831 1830 Bouchal Lukáš Sokol Mistrovice 1728 1721 0 soutěž
2017/2018 8 Proplast Ceska Trebova B 1842 1830 Doleček Matěj TJ Lanskroun C 1667 1665 ½ soutěž
2017/2018 6 Proplast Ceska Trebova B 1842 1830 Pail Milan TJ Sokol Nemcice 1842 1860 ½ soutěž
2017/2018 1 Proplast Ceska Trebova B 1841 1829 Marinov Peter SK Chocen 1754 1760 1 soutěž
2017/2018 7 SK Usti nad Orlici B 1842 1830 Wiesinger Wolfgang SK+Sokol Zamberk 1985 1979 0 soutěž
2017/2018 4 SK Usti nad Orlici B 1800 1815 Jelínek Milan Sokol Zajecice 1946 1930 ½ soutěž
2017/2018 4 Sokol Zajecice 1831 1830 Jelínek Milan 1948 1929 ½ soutěž
2015/2016 10 Proplast Česká Třebová B 1879 1853 Kotva Milan ŠK Svitavy B 1992 2026 0 soutěž
2015/2016 7 Proplast Česká Třebová B 1879 1853 Vaculík Jakub TJ Lanškroun B 1759 1755 ½ soutěž
2015/2016 6 Proplast Česká Třebová B 1879 1853 Hodek Roman ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1695 1723 1 soutěž
2015/2016 5 Proplast Česká Třebová B 1879 1853 Mikyska Kamil TJ Spartak OEZ Letohrad 1883 1898 ½ soutěž
2015/2016 11 Proplast Česká Třebová 1879 1853 Juchelka Petr ŠK Bohemia Pardubice 1739 1718 ½ soutěž
2015/2016 4 Proplast Česká Třebová 1879 1853 Glöckner Jaromír TJ Slovan Moravská Třebová 1848 1863 1 soutěž
2015/2016 3 Proplast Česká Třebová 1879 1853 Hubený Pavel ŠK Svitavy 1930 1878 1 soutěž
2015/2016 1 Proplast Česká Třebová 1879 1853 Ludvík Tomáš 2222 ŠK Polabiny D 1830 1825 1 soutěž
2014/2015 11 Proplast Česká Třebová B 1860 1837 Solil Roman TJ Lanškroun B 1978 1986 0 soutěž
2014/2015 10 Proplast Česká Třebová B 1860 1837 Motl Josef TJ Sokol Horní Čermná 1628 ½ soutěž
2014/2015 9 Proplast Česká Třebová B 1860 1837 Švanda Radek TJ Štefanydes Polička C 1811 1772 ½ soutěž
2014/2015 7 Proplast Česká Třebová B 1860 1837 Odstrčil Jaromír TJ Jiskra Litomyšl B 1902 1910 1 soutěž
2014/2015 5 Proplast Česká Třebová B 1860 1837 Kučera Jan TJ Spartak Choceň 1878 1922 ½ soutěž
2014/2015 4 Proplast Česká Třebová B 1860 1837 Kotva Milan ŠK Svitavy 2069 2068 0 soutěž
2014/2015 3 Proplast Česká Třebová B 1860 1837 Motl Ladislav ŠK Dolní Čermná 1635 1640 ½ soutěž
2014/2015 2 Proplast Česká Třebová B 1860 1837 Kacálek Karel SK+Sokol Žamberk B 1782 1817 ½ soutěž
2014/2015 1 Proplast Česká Třebová B 1860 1837 Mikyska Kamil TJ Spartak OEZ Letohrad 1889 1889 ½ soutěž
2014/2015 11 Proplast Česká Třebová 1860 1837 Lorenc Adam SK + Sokol Žamberk 1746 1810 ½ soutěž
2014/2015 9 Proplast Česká Třebová 1860 1837 Kolomý Štěpán TJ Lanškroun 1678 1720 0 soutěž
2014/2015 3 Proplast Česká Třebová 1860 1837 Hennig Thomas ŠK Rapid Pardubice C 2014 2029 0 soutěž
2014/2015 2 Proplast Česká Třebová 1860 1837 Melichar Vojtěch 2222 ŠK Polabiny C 1969 1978 1 soutěž
2013/2014 10 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1881 1870 Mikyska Kamil TJ Spartak Letohrad 1865 1841 0 soutěž
2013/2014 9 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1881 1870 Černohous Jiří TJ Jablonné nad Orlicí 1683 ½ soutěž
2013/2014 8 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1881 1870 Schaffer Ondřej TJ Štefanydes Polička C 1832 1854 0 soutěž
2013/2014 4 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1881 1870 Keprta Stanislav ŠO K a. s. Kunvald 1866 1941 ½ soutěž
2013/2014 3 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1881 1870 Martinec Jan SK + Sokol Žamberk B 1782 1778 ½ soutěž
2013/2014 10 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1881 1870 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička B 1978 1962 ½ soutěž
2013/2014 9 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1881 1870 Cach Tomáš Sokol Zaječice 1250 1 soutěž
2013/2014 7 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1881 1870 Dungl Petr SK + Sokol Žamberk 1870 1874 ½ soutěž
2013/2014 5 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1881 1870 Ptáček Miloslav ŠK Vysoké Mýto B 1759 1781 0 soutěž
2013/2014 3 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1881 1870 Sokol Pavel TJ ŠO Chrudim B 1530 1684 1 soutěž
2013/2014 2 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1881 1870 Vaculík Jakub TJ Lanškroun 1756 1746 1 soutěž
2012/2013 11 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1918 1896 Kastner Vojtěch ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 1990 1966 ½ soutěž
2012/2013 5 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1918 1896 Malivánek Jiří TJ ŠO Chrudim 2178 2178 0 soutěž
2012/2013 9 Loko Česká Třebová B 1918 1896 Kalous Tomáš SK+Sokol Žamberk B 1878 1868 1 soutěž
2012/2013 8 Loko Česká Třebová B 1918 1896 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomyšl B 1988 2006 ½ soutěž
2012/2013 7 Loko Česká Třebová B 1918 1896 Krušina Patrik ŠK Svitavy A 1897 1908 ½ soutěž
2012/2013 6 Loko Česká Třebová B 1918 1896 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2218 2252 0 soutěž
2012/2013 4 Loko Česká Třebová B 1918 1896 Mareš Jan ŠK Ústí nad Orlicí C 1950 1938 1 soutěž
2012/2013 3 Loko Česká Třebová B 1918 1896 Kotva Milan TJ Slovan M. Třebová 1946 1957 0 soutěž
2012/2013 1 Loko Česká Třebová B 1918 1896 Krušina Adolf ŠK Svitavy B 1484 1 soutěž
2011/2012 11 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1934 1881 Němec Bohumil TJ ŠO Chrudim B 1948 1948 1 soutěž
2011/2012 10 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1934 1881 Zoubek David Rapid Pardubice C 1742 1779 1 soutěž
2011/2012 10 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1934 1881 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička B 1874 1872 0 soutěž
2011/2012 9 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1934 1881 Řehák Jiří TJ Spartak OEZ Letohrad 1869 1851 1 soutěž
2011/2012 7 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1934 1881 Motl Ladislav Šachový klub Dolní Čermná 1654 1 soutěž
2011/2012 6 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1934 1881 Zeman Ladislav TJ Jiskra Litomyšl B 1997 1966 0 soutěž
2011/2012 5 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1934 1881 Minařík Lubomír Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1703 1 soutěž
2011/2012 4 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1934 1881 Blaško Štěpán Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1943 1974 ½ soutěž
2011/2012 3 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1934 1881 Černý Karel TJ Jablonné nad Orlicí 2125 2046 0 soutěž
2011/2012 2 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1934 1881 Krušina Patrik ŠK Svitavy 1826 1927 ½ soutěž
2011/2012 1 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1934 1881 Wiesinger Wolfgang SK+Sokol Žamberk B 1880 1953 1 soutěž
2010/2011 8 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1953 Marek Jiří ŠK Vysoké Mýto "B" 1764 ½ soutěž
2010/2011 3 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1953 Zámečník Bohumír SK + Sokol Žamberk 1932 0 soutěž
2010/2011 2 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1953 Švub Jan TJ Štefanydes Polička 2001 1 soutěž
2010/2011 11 TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1953 Krátký Josef TJ Lanškroun "B" 1911 ½ soutěž
2010/2011 10 TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1953 Cimprich Miroslav TJ Sokol Horní Čermná 1576 0 soutěž
2010/2011 8 TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1953 Sojma Zdeněk TJ Slovan Moravská Třebová 1964 0 soutěž
2010/2011 7 TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1953 Keprta Stanislav ŠO K a.s. Kunvald 1938 0 soutěž
2010/2011 6 TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1953 Zámečník Bohumír SK + Sokol Žamberk "B" 1932 1 soutěž
2010/2011 5 TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1953 Dostálek Vladimír Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1621 1 soutěž
2010/2011 4 TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1953 Krušina Patrik ŠK Svitavy 1846 1 soutěž
2010/2011 3 TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1953 Lorenc Josef TJ Spartak OEZ Letohrad "B" 1758 1 soutěž
2010/2011 2 TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1953 Mareš Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1810 ½ soutěž
2010/2011 1 TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1953 Zeman Ladislav TJ Jiskra Litomyšl "B" 1984 1 soutěž
2009/2010 10 Lokomotiva Česká Třebová 1994 Švub Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 1986 0 soutěž
2009/2010 9 Lokomotiva Česká Třebová 1994 Sýkora Josef Synpo Pardubice 2131 0 soutěž
2009/2010 8 Lokomotiva Česká Třebová 1994 Černý Jan 2222 ŠK Polabiny C"" 2089 0 soutěž
2009/2010 7 Lokomotiva Česká Třebová 1994 Papáček Miloš TJ Spartak OEZ Letohrad 1951 ½ soutěž
2009/2010 6 Lokomotiva Česká Třebová 1994 Ptáček Miloslav ŠK Vysoké Mýto C"" 1833 ½ soutěž
2009/2010 5 Lokomotiva Česká Třebová 1994 Švécar Jiří ŠK Vysoké Mýto B"" 1875 1 soutěž
2009/2010 4 Lokomotiva Česká Třebová 1994 Palla Stanislav TJ Lanškroun 1796 1 soutěž
2009/2010 3 Lokomotiva Česká Třebová 1994 Fiala Milan CHS Chotěboř 1877 ½ soutěž
2009/2010 1 Lokomotiva Česká Třebová 1994 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička 1991 0 soutěž
2009/2010 9 Lokomotiva Česká Třebová B"" 1994 Papáček Miloš TJ Jablonné nad Orlicí 1951 ½ soutěž
2009/2010 8 Lokomotiva Česká Třebová B"" 1994 Solil Roman TJ Lanškroun B"" 2043 0 soutěž
2009/2010 7 Lokomotiva Česká Třebová B"" 1994 Vymetálek Petr ŠO K a.s. Kunvald 1794 ½ soutěž
2009/2010 4 Lokomotiva Česká Třebová B"" 1994 Grepl Pavel TJ Slovan Moravská Třebová 1832 0 soutěž
2009/2010 3 Lokomotiva Česká Třebová B"" 1994 Kovaříková Kristýna TJ Štefanydes Polička B"" 1990 1 soutěž
2009/2010 2 Lokomotiva Česká Třebová B"" 1994 Dostálek Vladimír Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1612 1 soutěž
2008/2009 11 Lokomotiva Česká Třebová B 1880 Pokorný Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1951 ½ soutěž
2008/2009 9 Lokomotiva Česká Třebová B 1880 Výprachtický David SK+Sokol Žamberk C 1693 0 soutěž
2008/2009 8 Lokomotiva Česká Třebová B 1880 Maděra Stanislav ŠK Svitavy A 1833 ½ soutěž
2008/2009 5 Lokomotiva Česká Třebová B 1880 Havrlík Pavel SK+Sokol Žamberk B 1904 ½ soutěž
2008/2009 4 Lokomotiva Česká Třebová B 1880 Solil Roman TJ Lanškroun B 1983 1 soutěž
2008/2009 1 Lokomotiva Česká Třebová B 1880 Merta Michal ŠO K a.s. Kunvald 1793 ½ soutěž
2008/2009 11 Lokomotiva Česká Třebová 1880 Bartoš Martin TJ ŠO a DDM Chrudim B 1733 1 soutěž
2008/2009 10 Lokomotiva Česká Třebová 1880 Poslušný Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1985 0 soutěž
2008/2009 9 Lokomotiva Česká Třebová 1880 Novotný Tomáš CHS Chotěboř 1831 1 soutěž
2008/2009 8 Lokomotiva Česká Třebová 1880 Felcman Tomáš SK + Sokol Žamberk 1764 0 soutěž
2008/2009 6 Lokomotiva Česká Třebová 1880 Mojžíš Martin 2222 ŠK Polabiny D 2026 ½ soutěž
2008/2009 5 Lokomotiva Česká Třebová 1880 Jirsa Lukáš TJ Jiskra Litomyšl 1962 ½ soutěž
2008/2009 4 Lokomotiva Česká Třebová 1880 Kastner Kamil TJ Štefanydes Polička 1960 0 soutěž
2008/2009 2 Lokomotiva Česká Třebová 1880 Procházka Petr TJ Lanškroun 1956 ½ soutěž
2008/2009 1 Lokomotiva Česká Třebová 1880 Janeček Václav TJ Spartak OEZ Letohrad 1808 ½ soutěž
2007/2008 11 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2043 Wiesinger Wolfgang SK Žamberk 1925 ½ soutěž
2007/2008 10 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2043 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička B 1875 0 soutěž
2007/2008 9 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2043 Starý Lukáš SYNPO Pardubice 1847 1 soutěž
2007/2008 8 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2043 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto B 1884 0 soutěž
2007/2008 6 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2043 Škorpík Jan 2222 ŠK Polabiny D 1895 ½ soutěž
2007/2008 5 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2043 Solil Roman TJ Lanškroun 1944 0 soutěž
2007/2008 4 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2043 Kokeš Bohuslav ŠO Chrudim B 2036 ½ soutěž
2007/2008 3 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2043 Seidl Zdeněk AKIS Pardubice 1916 1 soutěž
2007/2008 2 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2043 Daniel Martin TJ Jiskra Litomyšl 2058 0 soutěž
2007/2008 1 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2043 Daněk Pavel ŠK Bohemia Pardubice 2024 ½ soutěž
2006/2007 11 Lokomotiva Česká Třebová B 1901 Halbrštát David Jiskra Ústí nad Orlicí C 1736 ½ soutěž
2006/2007 10 Lokomotiva Česká Třebová B 1901 Kubíček Vlastimil TJ Jablonné nad Orlicí 1618 ½ soutěž
2006/2007 9 Lokomotiva Česká Třebová B 1901 Jeništa Jiří SK Žamberk B 1796 0 soutěž
2006/2007 8 Lokomotiva Česká Třebová B 1901 Krumer Miroslav TJ Spartak OEZ Letohrad 1919 0 soutěž
2006/2007 7 Lokomotiva Česká Třebová B 1901 Chvojka Antonín TJ Slovan Moravská Třebová 1747 ½ soutěž
2006/2007 6 Lokomotiva Česká Třebová B 1901 Šlesingr Vilém ŠO K a.s. Kunvald 1696 1 soutěž
2006/2007 5 Lokomotiva Česká Třebová B 1901 Novák Miroslav FYGR Lanškroun 1700 0 soutěž
2006/2007 4 Lokomotiva Česká Třebová B 1901 Kalousek Miroslav TJ Sokol Horní Čermná 1000 1 soutěž
2006/2007 3 Lokomotiva Česká Třebová B 1901 Franc František Sokol Městečko Trnávka 1640 1 soutěž
2006/2007 2 Lokomotiva Česká Třebová B 1901 Křemenák Jiří Lokomotiva Česká Třebová A 1759 ½ soutěž
2005/2006 9 ŠK Vysoké Mýto B 1876 Přibyl Jiří Holcim Prachovice 1883 0 soutěž
2005/2006 5 ŠK Vysoké Mýto B 1876 Seidl Zdeněk KONTAX Pardubice 1921 1 soutěž
2005/2006 3 ŠK Vysoké Mýto B 1876 Štorek Luboš TJ DDM Hlinsko B 1742 1 soutěž
2005/2006 9 Lokomotiva Česká Třebová B 1876 Novotný Karel TJ Lanškroun B 1622 1 soutěž
2005/2006 8 Lokomotiva Česká Třebová B 1876 Sojma Zdeněk Sokol Městečko Trnávka 1887 1 soutěž
2005/2006 7 Lokomotiva Česká Třebová B 1876 Brdíček David ŠK Žamberk C 1727 ½ soutěž
2005/2006 5 Lokomotiva Česká Třebová B 1876 Solil Roman Tropic Lanškroun 1859 1 soutěž
2005/2006 4 Lokomotiva Česká Třebová B 1876 Zeman Arnošt Štefanydes Polička C 2075 ½ soutěž
2005/2006 3 Lokomotiva Česká Třebová B 1876 Riedl Tomáš ŠK Svitavy B 1720 0 soutěž
2005/2006 2 Lokomotiva Česká Třebová B 1876 Hodek Roman ŠO K a.s. Kunvald B 1698 0 soutěž
2005/2006 1 Lokomotiva Česká Třebová B 1876 Vavroušek Petr Spartak Choceň B 1846 ½ soutěž
2004/2005 11 Lokomotiva Česká Třebová B 1901 Maděra Stanislav ŠK Svitavy B 1794 1 soutěž
2004/2005 10 Lokomotiva Česká Třebová B 1901 Navrátil Ladislav Štefanydes Polička C 1763 1 soutěž
2004/2005 9 Lokomotiva Česká Třebová B 1901 Hrubeš Martin SK Žamberk C 1628 1 soutěž
2004/2005 8 Lokomotiva Česká Třebová B 1901 Krumer Miroslav Spartak OEZ Letohrad B 1911 0 soutěž
2004/2005 7 Lokomotiva Česká Třebová B 1901 Vavroušek Petr Spartak Choceň B 1939 0 soutěž
2004/2005 6 Lokomotiva Česká Třebová B 1901 Fangl Jiří Jiskra Ústí nad Orlicí D 1756 0 soutěž
2004/2005 5 Lokomotiva Česká Třebová B 1901 Novák Miroslav TJ Lanškroun B 1682 1 soutěž
2004/2005 4 Lokomotiva Česká Třebová B 1901 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun FYGR 2246 0 soutěž
2004/2005 3 Lokomotiva Česká Třebová B 1901 Hodek Roman ŠO K a.s. Kunvald B 1730 1 soutěž
2004/2005 2 Lokomotiva Česká Třebová B 1901 Šebrle Jaroslav Lokomotiva Česká Třebová C 1775 1 soutěž
2004/2005 1 Lokomotiva Česká Třebová B 1901 Endl Vlastimil Sokol Městečko Trnávka 2023 ½ soutěž
2004/2005 9 ŠK Vysoké Mýto B 1901 Weis Ladislav Spartak Choceň 1808 0 soutěž
2004/2005 7 ŠK Vysoké Mýto B 1901 Mareš Petr Jiskra Ústí nad Orlicí C 1776 0 soutěž
2004/2005 1 ŠK Vysoké Mýto B 1901 Bartoš Karel ŠK Svitavy 1729 ½ soutěž
2003/2004 11 Loko Česká Třebová B 1939 Kotva Milan Slovan Moravská Třebová 2046 0 soutěž
2003/2004 9 Loko Česká Třebová B 1939 Merta Michal Sokol Horní Čermná 1714 0 soutěž
2003/2004 8 Loko Česká Třebová B 1939 Šilar Ladislav TJ Lanškroun B 1999 1 soutěž
2003/2004 7 Loko Česká Třebová B 1939 Svatoš Zdeněk ŠK Svitavy B 1723 0 soutěž
2003/2004 6 Loko Česká Třebová B 1939 Kameník David Spartak OEZ Letohrad B 1810 ½ soutěž
2003/2004 5 Loko Česká Třebová B 1939 Toman Aleš SK Žamberk C 1704 1 soutěž
2003/2004 4 Loko Česká Třebová B 1939 Vymetálek Petr ZD Kunvald B 1703 ½ soutěž
2003/2004 3 Loko Česká Třebová B 1939 Weis Ladislav Spartak Choceň B 1847 ½ soutěž
2003/2004 2 Loko Česká Třebová B 1939 Burian Michal Sokol Městečko Trnávka 1819 0 soutěž
2003/2004 8 ŠK Vysoké Mýto B 1939 Švub Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1928 1 soutěž
2003/2004 7 ŠK Vysoké Mýto B 1939 Merta Michal ZD Kunvald 1714 0 soutěž
2003/2004 2 ŠK Vysoké Mýto B 1939 Jonáš Petr Jiskra Litomyšl 1736 1 soutěž