Hráč Žitný Petr

Žitný Petr

User Pic
Jméno: Žitný Petr
Oddíl: Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1852
Elo mezinárodní: 1867
ID: 8303
FIDE ID: 306444
Rok narození: 1973
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 8 ŠK VA Brno 1867 1865 Janků Luboslav Moravská Slávia "D" 0 1808 ½
2018/2019 2 ŠK VA Brno 1867 1865 Krystl Jaromír ŠK Vinohrady 1548 1738 1
2018/2019 9 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1867 1865 Krejčí Petr ŠK Garde Lipovec "B" 1880 1888 0
2018/2019 8 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1867 1865 Marek Jiří Slavia Boskovice "B" 1923 1951 0
2018/2019 6 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1867 1865 Toulec Richard Sokol Rudice 0 1649 1
2018/2019 5 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1867 1865 Šmehlík Jaroslav Spartak Adamov "B" 1910 1745 ½
2018/2019 2 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1867 1865 Slouka Lukáš ASK Blansko 0 1672 ½
2017/2018 9 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1867 1872 Slouka Lukáš ASK Blansko 0 1674 1
2017/2018 6 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1867 1872 Kaderka Tomáš ŠK Lipůvka 0 1726 1
2017/2018 3 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1867 1872 Matuška Jan Sokol Rudice 0 1810 1
2017/2018 10 ŠK VA Brno 1867 1872 Koukal Ondřej ŠK Duras BVK Královo Pole "E" 1564 1636 0
2017/2018 9 ŠK VA Brno 1867 1872 Krejčí Petr ŠK 64 Brno "B" 2011 1985 0
2017/2018 6 ŠK VA Brno 1867 1872 Řehák Lukáš ŠK DM Klášterského "A" 1919 1927 ½
2017/2018 4 ŠK VA Brno 1867 1872 Pelikán Karel ŠK Vinohrady Brno 1584 1704 ½
2017/2018 2 ŠK VA Brno 1867 1872 Vaculíková Renáta VSK Universita Brno "C" 0 1841 ½
2015/2016 6 Vojenská akademie 1827 1853 Chmelíček Bronislav Jezdci Jundrov D 1956 1904 1
2015/2016 5 Vojenská akademie 1827 1853 Hyrš Martin Duras BVK E 1940 1907 ½
2015/2016 4 Vojenská akademie 1827 1853 Řehůřek Karel Moravská Slávia E 1909 1918 0
2015/2016 3 Vojenská akademie 1827 1853 Lička Vlastimil Lokomotiva H 1944 1961 0
2015/2016 2 Vojenská akademie 1827 1853 Racek Michal DM Klášterského B 1950 1
2015/2016 6 ŠK Lokomotiva Brno D 1827 1853 Hošek Martin ŠK Vinohrady Brno 2070 2093 0
2015/2016 3 ŠK Lokomotiva Brno D 1827 1853 Fojtík Tomáš SK GPOA Znojmo 2025 2040 0
2015/2016 1 ŠK Lokomotiva Brno D 1827 1853 Gajdoš Daniel ŠK Bystrc Oilers 1929 1968 ½
2015/2016 7 ŠK Lokomotiva Brno E 1827 1853 Nikodém Gustav Moravská Slavia Brno B 2004 2000 ½
2015/2016 3 ŠK Lokomotiva Brno E 1827 1853 Halbrštat Petr TJ Znojmo B 1527 1569 1
2015/2016 1 ŠK Lokomotiva Brno E 1827 1853 Bylok František ŠK Sebranci RH 1575 1
2015/2016 7 Vojenská akademie 1827 1853 Šípek Michal Jezdci Jundrov C 1985 2004 1
2015/2016 6 Vojenská akademie 1827 1853 Šebek Jan Univerzita C 1919 1794 ½
2015/2016 5 Vojenská akademie 1827 1853 Zejda Karel ŠK 64 B 1756 1764 ½
2015/2016 3 Vojenská akademie 1827 1853 Chmelíček Bronislav Jezdci Jundrov D 1956 1904 1
2015/2016 2 Vojenská akademie 1827 1853 Hyrš Martin Duras BVK E 1940 1907 ½
2015/2016 1 Vojenská akademie 1827 1853 Racek Michal DM Klášterského B 1950 1
2014/2015 4 Vojenská akademie 1848 1895 Smutný Vladimír DM Klášterského A 1624 1
2014/2015 3 Vojenská akademie 1848 1895 Doškař Miloslav Lokomotiva I 1725 1652 1
2014/2015 2 Vojenská akademie 1848 1895 Řehůřek Karel Moravská Slávia D 1909 1926 ½
2014/2015 1 Vojenská akademie 1848 1895 Krystl Jaromír Vinohrady C 1821 0
2014/2015 7 ŠK Lokomotiva Brno E 1848 1895 Vlk Miroslav ŠK Sebranci RH 2049 2024 0
2014/2015 4 ŠK Lokomotiva Brno E 1848 1895 Růžička Josef TJ Znojmo A 1992 2018 ½
2014/2015 3 ŠK Lokomotiva Brno E 1848 1895 Číhal Jan ŠK Kuřim C 1898 1881 ½
2014/2015 7 Vojenská akademie 1848 1895 Fuchs Petr Univerzita Brno B 1879 ½
2014/2015 6 Vojenská akademie 1848 1895 Doškař Miloslav Lokomotiva I 1725 1652 1
2014/2015 5 Vojenská akademie 1848 1895 Krystl Jaromír Vinohrady C 1821 0
2014/2015 4 Vojenská akademie 1848 1895 Mazanec Jan Lokomotiva H 1848 ½
2014/2015 3 Vojenská akademie 1848 1895 Řehůřek Karel Moravská Slávia D 1909 1926 ½
2014/2015 2 Vojenská akademie 1848 1895 Řehák Lukáš DM Klášterského B 1919 1961 0
2014/2015 1 Vojenská akademie 1848 1895 Hyrš Martin Duras BVK E 1923 1896 0
2013/2014 13 Vojenská akademie 1862 1912 Krejčí Petr ŠK 64 Brno B 2125 0
2013/2014 12 Vojenská akademie 1862 1912 Prokop Jiří Moravská Slávia C 1727 1739 ½
2013/2014 10 Vojenská akademie 1862 1912 Továrek Antonín Jezdci Jundrov B 2023 0
2013/2014 9 Vojenská akademie 1862 1912 Vitula Jan Lokomotiva I 1943 ½
2013/2014 8 Vojenská akademie 1862 1912 Štencel Václav Lokomotiva J 1869 ½
2013/2014 7 Vojenská akademie 1862 1912 Petlan Ivan Lokomotiva G 1990 1
2013/2014 6 Vojenská akademie 1862 1912 Lička Vlastimil Lokomotiva H 1954 1940 1
2013/2014 4 Vojenská akademie 1862 1912 Fuchs Stanislav ŠK Duras BVK E 1938 1808 1
2013/2014 3 Vojenská akademie 1862 1912 Hlavinka Zdeněk ŠK Vinohrady B 1952 1894 1
2013/2014 2 Vojenská akademie 1862 1912 Slepov Kyryl Univerzita Brno B 1825 0
2013/2014 1 Vojenská akademie 1862 1912 Kopeček Ivan Moravská Slávia D 1912 1894 0
2013/2014 9 ŠK Lokomotiva Brno "E" 1862 1912 Číhal Jan ŠK Kuřim "C" 1909 1895 ½
2013/2014 7 ŠK Lokomotiva Brno "E" 1862 1912 Fencl Václav ŠK Duras Královo Pole "D" 2012 0
2013/2014 5 ŠK Lokomotiva Brno "E" 1862 1912 Fiala Václav Jezdci Jundrov 2182 2194 0
2013/2014 4 ŠK Lokomotiva Brno "E" 1862 1912 Sysel Jiří ŠK Tetčice "B" 2028 2019 ½
2013/2014 3 ŠK Lokomotiva Brno "E" 1862 1912 Dvořák Libor TJ Znojmo "B" 2044 2040 ½
2012/2013 11 Vojenská akademie 1869 1921 Zikan Karel ŠK Lokomotiva J 1838 1807 1
2012/2013 9 Vojenská akademie 1869 1921 Petlan Ivan ŠK Lokomotiva I 2033 ½
2012/2013 8 Vojenská akademie 1869 1921 Štursa Libor ŠK Vinohrady B 1915 ½
2012/2013 7 Vojenská akademie 1869 1921 Tůma Miroslav Moravská Slávia C 1893 1
2012/2013 6 Vojenská akademie 1869 1921 Janota Jiří ŠK Bystrc Oilers B 1956 1936 0
2012/2013 5 Vojenská akademie 1869 1921 Rybníček Otto ŠK 64 C 1774 ½
2012/2013 4 Vojenská akademie 1869 1921 Janků Luboslav Moravská Slávia D 1850 1
2012/2013 3 Vojenská akademie 1869 1921 Fiala Vojtěch DM Klášterského 1444 1
2012/2013 2 Vojenská akademie 1869 1921 Havlík Jiří ŠK Duras BVK E 1854 1
2012/2013 1 Vojenská akademie 1869 1921 Lička Vlastimil ŠK Lokomotiva H 1959 1927 ½
2012/2013 9 ŠK Lokomotiva Brno G 1869 1921 Hájek Oskar TJ Tatran Poštorná A 1833 1851 0
2012/2013 8 ŠK Lokomotiva Brno G 1869 1921 Běloušek Michal ŠK Slavoj Velké Pavlovice 2068 2046 1
2012/2013 7 ŠK Lokomotiva Brno G 1869 1921 Uřičář Zdeněk TJ ŠK Veselí n. Moravou B 1990 1942 ½
2012/2013 6 ŠK Lokomotiva Brno G 1869 1921 Šmíd Vladimír Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1875 ½
2012/2013 5 ŠK Lokomotiva Brno G 1869 1921 Korcián Jan TJ Tatran Poštorná B 1805 1
2012/2013 4 ŠK Lokomotiva Brno G 1869 1921 Blažek Pavel ŠK "64" Brno B 1857 1854 ½
2012/2013 3 ŠK Lokomotiva Brno G 1869 1921 Chmelíček Bronislav BK Moravská Slavia Brno B 1941 1927 0
2012/2013 2 ŠK Lokomotiva Brno G 1869 1921 Pakosta Miroslav Vinohrady Brno A 2087 2128 ½
2012/2013 1 ŠK Lokomotiva Brno G 1869 1921 Kocáb Jan TJ Podlužan Prušánky B 2014 1947 ½
2011/2012 11 Vojenská akademie 1949 Pelikán Jaromír Lokomotiva Brno J 1838 ½
2011/2012 10 Vojenská akademie 1949 Petlan Ivan Lokomotiva Brno I 2024 0
2011/2012 9 Vojenská akademie 1949 Prášek Ladislav Lokomotiva Brno K 1618 ½
2011/2012 8 Vojenská akademie 1949 Tomíška Miroslav Duras BVK Brno E 1930 ½
2011/2012 7 Vojenská akademie 1949 Zerdaloglu Vasilis Univerzita Brno 1840 ½
2011/2012 6 Vojenská akademie 1949 Vachek Jiří Lokomotiva Brno H 1896 1852 1
2011/2012 5 Vojenská akademie 1949 Petráň Tomáš SK 64 Brno C 1903 ½
2011/2012 4 Vojenská akademie 1949 Turza Pavel Moravská Slávia C 1831 1
2011/2012 3 Vojenská akademie 1949 Janků Luboslav Moravská Slávia D 1829 ½
2011/2012 2 Vojenská akademie 1949 Janota Jiří Bystrc Oilers B 1982 1991 1
2011/2012 1 Vojenská akademie 1949 Fiala Vojtěch DM Kláterského 1452 1
2011/2012 10 ŠK Lokomotiva Brno G 1949 Provazník Michal ŠK Hodonín 2195 ½
2011/2012 9 ŠK Lokomotiva Brno G 1949 Ciprys David TJ Tatran Poštorná A 2010 ½
2011/2012 8 ŠK Lokomotiva Brno G 1949 Karásek Lukáš ŠK Slavoj Velké Pavlovice 2174 2208 0
2011/2012 7 ŠK Lokomotiva Brno G 1949 Zubalík Miroslav Š.K. 1923 Sokol Kyjov 2031 0
2011/2012 6 ŠK Lokomotiva Brno G 1949 Švihel Karel BK Moravská Slavia Brno B 2042 2038 ½
2011/2012 3 ŠK Lokomotiva Brno G 1949 Šimoník Adam TJ ŠK Veselí nad Moravou B 1885 1921 1
2011/2012 2 ŠK Lokomotiva Brno G 1949 Sysel Michal KŠ TJ Bučovice 1970 1975 ½
2010/2011 11 Vojenská akademie 1894 Havlík Jiří ŠK Duras BVK Kr. Pole E 1818 0
2010/2011 10 Vojenská akademie 1894 Pelikán Jaromír Lokomotiva Brno J 1786 ½
2010/2011 9 Vojenská akademie 1894 Vachek Jiří Lokomotiva Brno H 1866 ½
2010/2011 8 Vojenská akademie 1894 Řehák Lukáš Lokomotiva Brno I 1910 1
2010/2011 6 Vojenská akademie 1894 Hrdina Jiří ŠK Bystrc Oilers B 1960 1
2010/2011 5 Vojenská akademie 1894 Petráň Tomáš ŠK 64 Brno C 1899 0
2010/2011 2 Vojenská akademie 1894 Šrámek Josef Moravská Slávia Brno D 2048 1
2010/2011 11 Lokomotiva Brno E 1894 Peša Ladislav Sokol Strelice A 1905 ½
2010/2011 10 Lokomotiva Brno E 1894 Smrčka Filip SPgS Znojmo B 1416 1
2010/2011 9 Lokomotiva Brno E 1894 Hurta Miroslav Lokomotiva Brno F 1843 1
2010/2011 8 Lokomotiva Brno E 1894 Kolek Josef TJ Slovan Ivancice 1792 1
2010/2011 7 Lokomotiva Brno E 1894 Kadeřábek Pavel TJ CECHIE Zastavka 1740 1
2010/2011 6 Lokomotiva Brno E 1894 Tomíška Miroslav SK Duras BVK Brno Kralovo Pole D 1965 ½
2010/2011 5 Lokomotiva Brno E 1894 Horký Jaroslav TJ Znojmo B 1888 1
2010/2011 3 Lokomotiva Brno E 1894 Snášel Michal SK KME-DDM Kurim C 1803 1
2010/2011 2 Lokomotiva Brno E 1894 Porč Pavel Sokol Strelice B 1800 ½
2010/2011 1 Lokomotiva Brno E 1894 Kopeček Ivan BK Moravska Slavia Brno 1966 ½
2009/2010 11 Vojenská akademie 1892 Krejčí Petr ŠK 64 C 2092 1
2009/2010 10 Vojenská akademie 1892 Šrámek Josef Moravská Slávia D 2016 0
2009/2010 9 Vojenská akademie 1892 Tůma Miroslav Moravská Slávia C 1888 ½
2009/2010 6 Vojenská akademie 1892 Moník Martin Lokomotiva I 1916 0
2009/2010 5 Vojenská akademie 1892 Vítovec Jiří Lokomotiva J 1958 1
2009/2010 4 Vojenská akademie 1892 Vitula Jan Lokomotiva K 1916 0
2009/2010 3 Vojenská akademie 1892 Tomíška Miroslav Duras BVK E 1970 0
2009/2010 2 Vojenská akademie 1892 Páral Adam Vinohrady B 1961 1
2009/2010 1 Vojenská akademie 1892 Janota Jiří Bystrc Oilers B 1995 ½
2009/2010 11 SK LOKOMOTIVA BRNO "H" 1892 Křena Bohuslav SK KME-DDM KURIM "C" 1937 0
2009/2010 10 SK LOKOMOTIVA BRNO "H" 1892 Kalendovský Jan BYSTRC OILERS 2082 ½
2009/2010 7 SK LOKOMOTIVA BRNO "H" 1892 Mouryc Tomáš VINOHRADY BRNO 2011 1
2009/2010 6 SK LOKOMOTIVA BRNO "H" 1892 Zerdaloglu Vasilis SK 64 BRNO "B" 1822 1
2009/2010 5 SK LOKOMOTIVA BRNO "H" 1892 Diviš Libor TJ SLOVAN IVANCICE 1891 0
2009/2010 4 SK LOKOMOTIVA BRNO "H" 1892 Jelen Jiří TJ ZNOJMO "B" 1920 0
2009/2010 3 SK LOKOMOTIVA BRNO "H" 1892 Matula Roman TJ HODONICE 1768 ½
2009/2010 2 SK LOKOMOTIVA BRNO "H" 1892 Moulis Rudolf SK DURAS BVK KRALOVO POLE "D" 1916 ½
2009/2010 1 SK LOKOMOTIVA BRNO "H" 1892 Lapúník Pavel BK MORAVSKA SLAVIA BRNO "B" 1713 1
2008/2009 10 Vojenská akademie 1912 Lička Vlastimil Lokomotiva H 2012 ½
2008/2009 9 Vojenská akademie 1912 Vitula Jan Lokomotiva J 1890 0
2008/2009 8 Vojenská akademie 1912 Veverka Radoslav Lokomotiva K 1561 1
2008/2009 7 Vojenská akademie 1912 Krejčí Petr ŠK 64 C 2088 0
2008/2009 6 Vojenská akademie 1912 Janků Luboslav Moravská Slávia D 1904 0
2008/2009 5 Vojenská akademie 1912 Tomíška Miroslav Duras BVK E 1955 ½
2008/2009 4 Vojenská akademie 1912 Svíženský Luboš Vinohrady B 1794 ½
2008/2009 3 Vojenská akademie 1912 Kopkan Pavel Průkopník-Petria B 1923 0
2008/2009 2 Vojenská akademie 1912 Vaculíková Renáta Univerzita 1879 1
2008/2009 1 Vojenská akademie 1912 Tůma Miroslav Moravská Slávia C 1909 ½
2008/2009 11 SK Lokomotiva Brno "E" 1912 Šíbl Jan SK GARDE Lipovec "C" 1506 1
2008/2009 10 SK Lokomotiva Brno "E" 1912 Čermák Tomáš MKS Vyskov "B" 1724 ½
2008/2009 9 SK Lokomotiva Brno "E" 1912 Nečas Michal SK GARDE Lipovec "B" 1752 1
2008/2009 8 SK Lokomotiva Brno "E" 1912 Slepánková Radka MKS Vyskov "A" 1978 ½
2008/2009 7 SK Lokomotiva Brno "E" 1912 Loubal Pavel TJ Spartak Adamov 1984 1
2008/2009 6 SK Lokomotiva Brno "E" 1912 Sedlák Ivo TJ Sloup 1747 0
2008/2009 5 SK Lokomotiva Brno "E" 1912 Matuška Jan Sokol Rudice "A" 1738 1
2008/2009 3 SK Lokomotiva Brno "E" 1912 Walletzký Radomír Makkabi Boskovice 1645 1
2008/2009 2 SK Lokomotiva Brno "E" 1912 Novák David SK Jevicko 1585 ½
2008/2009 1 SK Lokomotiva Brno "E" 1912 Dufek Petr TJ CKD Blansko 1586 1
2007/2008 11 SK Lokomotiva Brno E 1955 Krupica Pavel SK KME-DDM Kurim B 1915 0
2007/2008 10 SK Lokomotiva Brno E 1955 Jandl Miroslav MKS Vyskov B 1837 0
2007/2008 9 SK Lokomotiva Brno E 1955 Pokorný Tomáš KS TJ Bucovice 1558 1
2007/2008 8 SK Lokomotiva Brno E 1955 Jakubčík Jiří MKS Vyskov A 1791 0
2007/2008 7 SK Lokomotiva Brno E 1955 Šmehlík Jaroslav TJ Spartak Adamov 1842 ½
2007/2008 6 SK Lokomotiva Brno E 1955 Kocina Filip Makkabi Boskovice 1607 ½
2007/2008 5 SK Lokomotiva Brno E 1955 Keprt Jaroslav Sokol Rudice C 1382 1
2007/2008 4 SK Lokomotiva Brno E 1955 Rada David Sokol Rudice B 1657 ½
2007/2008 3 SK Lokomotiva Brno E 1955 Ševčík Luboš SK Garde Lipovec B 1774 0
2007/2008 2 SK Lokomotiva Brno E 1955 Tůma Hynek TJ Sloup 1000 1
2007/2008 1 SK Lokomotiva Brno E 1955 Novák David SK Jevicko 1583 ½
2007/2008 11 Vojenská akademie 1955 Vokřínek Petr Lokomotiva Brno I 1773 1
2007/2008 10 Vojenská akademie 1955 Doškař Miloslav Lokomotiva Brno J 1723 1
2007/2008 9 Vojenská akademie 1955 Tomíška Miroslav Duras BVK Brno E 1948 0
2007/2008 7 Vojenská akademie 1955 Putna Vladimír Univerzita Brno 1708 0
2007/2008 6 Vojenská akademie 1955 Roštinský Miroslav ŠK 64 Brno C 1826 1
2007/2008 5 Vojenská akademie 1955 Bednařík Radomír Petria-Průkopník B 1831 1
2007/2008 3 Vojenská akademie 1955 Strnad Radek Duras BVK Brno F 1637 1
2007/2008 2 Vojenská akademie 1955 Kuchařík Jan Moravská Slávia C 1823 1
2007/2008 1 Vojenská akademie 1955 Hanák Emil Lokomotiva Brno H 2033 1
2006/2007 11 Vojenská akademie 1863 Hloušek Milan Lokomotiva K 1502 1
2006/2007 10 Vojenská akademie 1863 Spáčil Stanislav Lokomotiva J 1698 1
2006/2007 9 Vojenská akademie 1863 Hanák Emil Lokomotiva H 2029 0
2006/2007 8 Vojenská akademie 1863 Kuchařík Jan Moravská Slávia D 1756 0
2006/2007 5 Vojenská akademie 1863 Stanka Miroslav Duras E 1914 1
2006/2007 4 Vojenská akademie 1863 Rybníček Otto ŠK 64 C 1790 ½
2006/2007 3 Vojenská akademie 1863 Svíženský Luboš Vinohrady B 1636 1
2006/2007 2 Vojenská akademie 1863 Čiháček Karel Průkopník B 1766 0
2006/2007 1 Vojenská akademie 1863 Hladký Milan Lokomotiva I 1685 1
2006/2007 11 ŠK Lokomotiva Brno E 1863 Horák Bronislav ŠK KME DDM Kuřim 1957 ½
2006/2007 9 ŠK Lokomotiva Brno E 1863 Kuchařík Jan BK Moravská Slavia Brno 1756 0
2006/2007 8 ŠK Lokomotiva Brno E 1863 Piťo Vojtěch ŠK Hodonín 1786 1
2006/2007 7 ŠK Lokomotiva Brno E 1863 Šedý Ctirad ŠK HPM TEC Hustopeče 1881 0
2006/2007 5 ŠK Lokomotiva Brno E 1863 Holas Jaroslav Sokol Rudice 1903 1
2006/2007 4 ŠK Lokomotiva Brno E 1863 Věžník Petr TJ Tatran Poštorná 1912 ½
2006/2007 3 ŠK Lokomotiva Brno E 1863 Diviš Libor ŠK Tetčice 1834 0
2006/2007 1 ŠK Lokomotiva Brno E 1863 Novotný Jan ŠK Lokomotiva Brno D 1850 ½
2005/2006 11 Vojenská akademie 1807 Všetečka Milan ŠK 64 C 1725 0
2005/2006 10 Vojenská akademie 1807 Malý Rudolf Duras BVK G 1781 1
2005/2006 9 Vojenská akademie 1807 Bezdíček Miloš ŠK 64 D 1771 ½
2005/2006 7 Vojenská akademie 1807 Hanák Emil Lokomotiva H 2039 ½
2005/2006 6 Vojenská akademie 1807 Řehák Lukáš Lokomotiva I 1862 1
2005/2006 5 Vojenská akademie 1807 Spáčil Stanislav Lokomotiva J 1689 1
2005/2006 4 Vojenská akademie 1807 Motl Antonín Lokomotiva K 1691 1
2005/2006 3 Vojenská akademie 1807 Janda Luboš Průkopník B 1699 ½
2005/2006 2 Vojenská akademie 1807 Zůbek Stanislav Moravská Slávia C 1857 1
2005/2006 1 Vojenská akademie 1807 Bartas David TJ Vinohrady B 1669 1