Hráč Ulčák Michael

Ulčák Michael

User Pic
Jméno: Ulčák Michael
Oddíl: Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1568
Elo mezinárodní: 1470
ID: 46390
FIDE ID: 23719133
Rok narození: 2008
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 4 ŠK Lokomotiva Brno A 1438 1568 Gloser Tomáš ŠK Lípa A 1441 1475 1 soutěž
2020/2021 3 ŠK Lokomotiva Brno A 1438 1568 Stehlíková Vanessa 2222 ŠK Polabiny C 1040 1153 1 soutěž
2020/2021 2 ŠK Lokomotiva Brno A 1438 1568 Šulcová Tereza Radmila 2222 ŠK Polabiny B 1610 1611 ½ soutěž
2020/2021 1 ŠK Lokomotiva Brno A 1438 1568 ŠK Lípa B 0 soutěž
2020/2021 1 ŠK Lokomotiva Brno "F" 1438 1568 Hrdlička Vladan ŠK Střelice 1769 1802 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK Lokomotiva Brno C 1533 1476 Diviš Libor ŠK Bystrc Oilers 1801 1801 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK Lokomotiva Brno C 1517 1636 Mucha Karel Optika Medek TJ Hodonice 1826 1818 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Lokomotiva Brno C 1551 1636 Pop Bohumil TJ Znojmo B 0 1733 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK Lokomotiva Brno C 1551 1636 Kaplan Milan ŠK Střelice 1787 1809 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK Lokomotiva Brno C 1551 1636 Říha Otmar VSK Universita Brno B 1902 1879 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Lokomotiva Brno C 1553 1636 Dumková Daniela ŠK Kuřim C 1934 1936 0 soutěž
2019/2020 11 ŠK Lokomotiva Brno 1509 1476 Drašnar Lukáš ŠK Lípa A - Ortex Hradec Králové 1860 1847 1 soutěž
2019/2020 10 ŠK Lokomotiva Brno 1509 1476 Bouška Jiří 2222 ŠK Polabiny C 1550 1627 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK Lokomotiva Brno 1509 1476 Schmutzer Jakub ŠK Lípa B - DDM Hradec Králové 1173 1248 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Lokomotiva Brno 1533 1476 Habinová Alice ŠK Kuřim 1450 1505 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK Lokomotiva Brno 1517 1636 Šafář Václav TJ Štefanydes Polička 1070 1383 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Lokomotiva Brno 1517 1636 Zezula Jakub TJ Náměšť n/Oslavou 1386 1400 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Lokomotiva Brno 1553 1636 Kobr Matěj Region Panda 1204 1360 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Lokomotiva Brno 1553 1636 Málková Barbora TJ Lanškroun 1270 1296 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Lokomotiva Brno 1553 1636 Jun Robert TJ CHS Chotěboř 1320 1395 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Lokomotiva Brno 1553 1636 Dedek Jan ŠŠPM Lipky HK 1542 1514 0 soutěž
2019/2020 8 ŠK Lokomotiva Brno E 1509 1476 Doležal Petr TJ Slovan Ivančice B 0 1665 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Lokomotiva Brno E 1533 1476 Pučálka Vojtěch ŠK Kuřim K 1919 1904 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Lokomotiva Brno E 1517 1636 Hamřík Miroslav ŠK Sokol Tišnov B 0 1663 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK Lokomotiva Brno E 1551 1636 Fryda Dominik ŠK Lokomotiva Brno F 1757 1884 0 soutěž
2018/2019 11 ŠK Lokomotiva Brno B 1416 1517 Jun Rudolf TJ CHS Chotěboř 2138 1946 0 soutěž
2018/2019 10 ŠK Lokomotiva Brno B 1416 1517 Gloser David ŠK Lípa - DDM HK 2154 2096 0 soutěž
2018/2019 9 ŠK Lokomotiva Brno B 1416 1517 Stoček Martin 2222 ŠK Polabiny B 1688 1666 0 soutěž
2018/2019 8 ŠK Lokomotiva Brno B 1416 1517 Cibulka Josef ŠŠPM Lipky HK 1919 1800 0 soutěž
2018/2019 7 ŠK Lokomotiva Brno B 1492 1517 Volák Šimon ŠK Lokomotiva Brno A 1794 1798 0 soutěž
2018/2019 6 ŠK Lokomotiva Brno B 1464 1640 Kovářík Vojtěch TJ Spartak Vlašim B 1729 1813 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK Lokomotiva Brno B 1464 1640 Klubal Jiří Šachový klub Světlá n. S. 1799 1889 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK Lokomotiva Brno B 1541 1640 Rokoš Filip ŠK Ortex A 1962 1985 0 soutěž
2018/2019 3 ŠK Lokomotiva Brno B 1541 1640 Horák Vojtěch TJ Lanškroun 1470 1484 0 soutěž
2018/2019 2 ŠK Lokomotiva Brno B 1541 1640 Šádek Vojtěch ŠK Ortex B 1529 1625 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK Lokomotiva Brno B 1541 1640 Novotný Ondřej ŠO Hlinsko 1961 1888 1 soutěž
2018/2019 10 ŠK Lokomotiva Brno E 1488 1517 Kratochvílová Magdalena ŠK Kuřim E 1580 1664 0 soutěž
2018/2019 9 ŠK Lokomotiva Brno E 1488 1517 Žaža Martin Šachy Zastávka B 1234 1328 0 soutěž
2018/2019 8 ŠK Lokomotiva Brno E 1488 1517 Štěpánek Petr ŠK Tišnov B 0 1572 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK Lokomotiva Brno E 1488 1517 Kolek Josef Slovan Ivančice B 1780 1763 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK Lokomotiva Brno E 1492 1517 Kubíček Jiří Šachy Zastávka A 1880 1787 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK Lokomotiva Brno E 1464 1640 Košata Jan ŠK Tišnov A 2085 2092 0 soutěž
2018/2019 3 ŠK Lokomotiva Brno E 1530 1640 Hrdina Jiří ŠK Kuřim K 0 1742 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK Lokomotiva Brno E 1541 1640 Lapúník Pavel ŠK Lokomotiva Brno F 0 1750 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Lokomotiva Brno C 1488 1517 Michalčák Lubomír ŠK GPOA Znojmo 2031 2045 0 soutěž
2018/2019 7 ŠK Lokomotiva Brno C 1492 1517 Blažek Pavel ŠK 64 Brno 1745 1786 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK Lokomotiva Brno C 1492 1517 Zeman Arnošt Moravská Slavia Brno C 1893 1924 0 soutěž
2018/2019 5 ŠK Lokomotiva Brno C 1464 1640 Holík Jakub Optika Medek TJ Hodonice 1716 1650 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK Lokomotiva Brno C 1464 1640 Němec Jakub ŠK Kuřim D 1737 1693 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK Lokomotiva Brno C 1530 1640 Kučera Vladislav ŠK Střelice 2023 1902 0 soutěž
2018/2019 2 ŠK Lokomotiva Brno C 1530 1640 Doležal Ladislav TJ Znojmo B 1847 1847 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK Lokomotiva Brno "G" 0 1354 Urbanec Vladimír ŠK Střelice "B" 1511 1495 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Lokomotiva Brno "G" 0 1354 Prášek Ladislav Šachy Zastávka "B" 0 1466 0 soutěž
2017/2018 5 ŠK Lokomotiva Brno "G" 0 1354 Majer Jiří ŠK Kuřim "E 2026 2023 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK Lokomotiva Brno "G" 0 1354 Wehrenberg Petr Šachy Zastávka "A" 0 1525 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK Lokomotiva Brno "B" 0 1363 Volák Šimon ŠK Lokomotiva Brno "A" 1708 1625 0 soutěž