Hráč Baťa Jiří

Baťa Jiří

User Pic
Jméno: Baťa Jiří
Oddíl: Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1590
Elo mezinárodní: 1593
ID: 38945
FIDE ID: 377830
Rok narození: 1960
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 10 Lokomotiva "H" 1593 1590 Kacálek Tomáš Bystrc Oilers "B" 1589 1717 0
2019/2020 9 Lokomotiva "H" 1593 1590 Rumian Karel Moravská Slávia "D" 0 1615 ½
2019/2020 7 Lokomotiva "H" 1593 1590 Weber Tomáš Duras "D" 1695 1737 0
2019/2020 5 Lokomotiva "H" 1593 1590 Šípek Oldřich Jezdci Jundrov "D" 1920 1856 0
2019/2020 4 Lokomotiva "H" 1593 1590 Brauner Radek Vojenská akademie 0 1716 1
2019/2020 2 Lokomotiva "H" 1593 1590 Karafiát Vojtěch Duras "E" 0 1219 1
2019/2020 5 ŠK Lokomotiva Brno F 1593 1590 Heisler Adam ŠK Sokol Tišnov B 0 0 0
2019/2020 2 ŠK Lokomotiva Brno F 1593 1590 Teplý Jan ŠK Lokomotiva Brno E 1090 1191 1
2019/2020 9 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1593 1590 Kulhavý František Slavia Boskovice "B" 1759 1728 ½
2019/2020 6 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1593 1590 Bartoň Jan ŠK Tišnov 0 1673 ½
2019/2020 5 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1593 1590 Klinkovský Jiří Sokol Rudice 0 1741 0
2019/2020 3 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1593 1590 Šíbl Jan ŠK Garde Lipovec "C" 0 1551 1
2019/2020 1 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1593 1590 Dufek Petr ASK Blansko 0 1537 1
2018/2019 9 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1593 1559 Ševčík Milan ŠK Garde Lipovec "B" 0 1750 0
2018/2019 6 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1593 1559 Kunc Jaroslav Sokol Rudice 0 1549 1
2018/2019 4 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1593 1559 Kovář Libor ŠK Lipůvka 0 1611 1
2018/2019 3 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1593 1559 Sedlák Ivo TJ Sloup 0 1779 0
2018/2019 1 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1593 1559 Steiner David MKS Vyškov "B" 1541 1569 0
2018/2019 11 ŠK Lokomotiva Brno F 1593 1559 Matula Pavel ŠK Kuřim E 1716 1651 ½
2018/2019 10 ŠK Lokomotiva Brno F 1593 1559 Pečenka Petr Šachy Zastávka B 0 1427 1
2018/2019 9 ŠK Lokomotiva Brno F 1593 1559 Šudák Vít ŠK Tišnov B 0 1445 1
2018/2019 7 ŠK Lokomotiva Brno F 1593 1559 Horák Karel ŠK Střelice B 0 1667 ½
2018/2019 5 ŠK Lokomotiva Brno F 1593 1559 Plašil Lubomír ŠK Tišnov A 1876 1792 0
2018/2019 3 ŠK Lokomotiva Brno F 1593 1559 Keprt Tomáš ŠK Kuřim F 1448 1610 1
2018/2019 1 ŠK Lokomotiva Brno F 1593 1559 Hurta Miroslav ŠK Lokomotiva Brno E 1804 1819 0
2018/2019 12 Lokomotiva "H" 1593 1559 Beer František ŠK VA Brno 0 1859 0
2018/2019 11 Lokomotiva "H" 1593 1559 Fiker Ivan ŠK DM Klášterského "B" 0 0 1
2018/2019 9 Lokomotiva "H" 1593 1559 Klinkovský Vojtěch Duras BVK "E" 0 1058 1
2018/2019 8 Lokomotiva "H" 1593 1559 Daniel Antonín Duras BVK "D" 0 1407 1
2018/2019 7 Lokomotiva "H" 1593 1559 Sobocik František VSK Univerzita "C" 0 1296 1
2018/2019 4 Lokomotiva "H" 1593 1559 Blažek Pavel ŠK 64 Brno "B" 1745 1786 ½
2018/2019 2 Lokomotiva "H" 1593 1559 Mojžíš Marek Jezdci Jundrov "D" 0 1237 1
2017/2018 11 ŠK Lokomotiva Brno "G" 1620 1634 Bartoněk Rostislav ŠK 64 Brno "B" 0 1843 ½
2017/2018 8 ŠK Lokomotiva Brno "G" 1620 1634 Mareš Petr ŠK DM Klášterského "A" 1700 1715 ½
2017/2018 7 ŠK Lokomotiva Brno "G" 1620 1634 Vrátníček Přemysl ŠK VA Brno 0 1612 0
2017/2018 5 ŠK Lokomotiva Brno "G" 1620 1634 Hrůza Tomáš Jezdci Jundrov "D" 0 0 1
2017/2018 4 ŠK Lokomotiva Brno "G" 1620 1634 Sobocik František VSK Universita Brno "C" 0 1295 1
2017/2018 3 ŠK Lokomotiva Brno "G" 1620 1634 Fiker Ivan ŠK DM Klášterského "B" 0 0 1
2017/2018 2 ŠK Lokomotiva Brno "G" 1620 1634 Kopkan Pavel Bystrc Oilers "B" 1882 1846 0
2017/2018 1 ŠK Lokomotiva Brno "G" 1620 1634 Brož Jan ŠK Duras BVK Královo Pole "E" 1153 1462 1
2017/2018 9 ŠK Lokomotiva Brno "F" 1620 1634 Pečenka Petr Šachy Zastávka "B" 0 1418 0
2017/2018 8 ŠK Lokomotiva Brno "F" 1620 1634 Boček Tadeáš ŠK Kuřim "K" 1800 1822 0
2017/2018 7 ŠK Lokomotiva Brno "F" 1620 1634 Kříž Tomáš ŠK Kuřim "E 1537 1593 0
2017/2018 6 ŠK Lokomotiva Brno "F" 1620 1634 Prokop Martin ŠK Kuřim "D" 1400 1376 ½
2017/2018 5 ŠK Lokomotiva Brno "F" 1620 1634 Kolačný Josef ŠK Sokol Tišnov "B" 0 1558 ½
2017/2018 4 ŠK Lokomotiva Brno "F" 1620 1634 Klapal Rudolf Šachy Zastávka "A" 0 1626 ½
2017/2018 2 ŠK Lokomotiva Brno "F" 1620 1634 Blahák Jan ŠK Střelice "B" 0 1722 0
2017/2018 1 ŠK Lokomotiva Brno "F" 1620 1634 Pospíšil Patrik ŠK Lokomotiva Brno "G" 0 1645 0
2016/2017 9 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1637 1670 Matula Pavel ŠK Kuřim "D" 1706 1682 0
2016/2017 8 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1637 1670 Slezák Jan ŠK Kuřim "C" 1693 ½
2016/2017 7 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1637 1670 Klapal Rudolf Šachy Zastávka "A" 1648 1
2016/2017 6 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1637 1670 Kilberger Ondřej ŠK Lokomotiva Brno "J" 1221 ½
2016/2017 2 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1637 1670 Čepeš Ladislav ŠK Sokol Tišnov "B" 1745 1
2015/2016 9 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1637 1670 Doležal Petr TJ Slovan Ivančice "B" 1679 0
2015/2016 8 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1637 1670 Lacko Dušan Šachy Zastávka "B" 1583 1549 1
2015/2016 7 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1637 1670 Laštovička František ŠK Kuřim "E" 1853 1709 0
2015/2016 6 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1637 1670 Keprt Tomáš ŠK Kuřim "F" 1569 1569 ½
2015/2016 5 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1637 1670 Hyrš Martin ŠK Kuřim "G" 1940 1907 0
2015/2016 3 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1637 1670 Kubíček Jiří Šachy Zastávka "A" 1890 1924 0
2015/2016 2 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1637 1670 Farář Václav ŠK Střelice "B" 1770 ½
2015/2016 1 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1637 1670 Hrůza Dominik ŠK Lokomotiva Brno "L" 1658 1747 0
2015/2016 7 Lokomotiva H 1637 1670 Glacner Karel Bystrc Oilers B 1602 1596 1
2015/2016 6 Lokomotiva H 1637 1670 Khadash Samuel Lokomotiva J 1000 0
2015/2016 5 Lokomotiva H 1637 1670 DM Klášterského A 1
2015/2016 4 Lokomotiva H 1637 1670 Polák Zdeněk Lokomotiva I 1501 ½
2015/2016 3 Lokomotiva H 1637 1670 Kejduš Radomír Moravská Slávia E 1576 1544 1
2015/2016 1 Lokomotiva H 1637 1670 Buchta Miroslav Vinohrady B 1599 1
2015/2016 7 Lokomotiva H 1637 1670 Brož Jan Duras BVK E 1175 1156 0
2015/2016 6 Lokomotiva H 1637 1670 Kejduš Radomír Moravská Slávia E 1576 1544 1
2015/2016 4 Lokomotiva H 1637 1670 Slámečka Karel DM Klášterského B 1841 ½
2015/2016 3 Lokomotiva H 1637 1670 Vrátníček Přemysl Vojenská akademie 1658 ½
2015/2016 2 Lokomotiva H 1637 1670 Buchta Miroslav Vinohrady B 1599 1
2015/2016 1 Lokomotiva H 1637 1670 Beseda Robert Jezdci Jundrov D 1927 0
2014/2015 7 Lokomotiva H 1589 1628 Kuchařík Jan Moravská Slávia C 1843 1807 ½
2014/2015 6 Lokomotiva H 1589 1628 Prášek Ladislav Lokomotiva J 1612 1
2014/2015 5 Lokomotiva H 1589 1628 Tyleček Pavel Jezdci Jundrov C 1000 1
2014/2015 4 Lokomotiva H 1589 1628 Skoumal Bohumil Bystrc Oilers B 1846 ½
2014/2015 3 Lokomotiva H 1589 1628 Petlan Michael DM Klášterského B 1728 0
2014/2015 2 Lokomotiva H 1589 1628 Pechan Zdeněk Univerzita Brno B 1888 ½
2014/2015 1 Lokomotiva H 1589 1628 Glozar Petr Duras BVK E 1665 1813 ½
2014/2015 7 Lokomotiva H 1589 1628 Petlan Michael DM Klášterského B 1728 0
2014/2015 6 Lokomotiva H 1589 1628 Buchta Miroslav Vinohrady C 1624 0
2014/2015 5 Lokomotiva H 1589 1628 Glozar Petr Duras BVK E 1665 1813 ½
2014/2015 4 Lokomotiva H 1589 1628 Beer František Vojenská akademie 1874 0
2014/2015 3 Lokomotiva H 1589 1628 Pechan Zdeněk Univerzita Brno B 1888 ½
2014/2015 2 Lokomotiva H 1589 1628 Hobza Kristián Moravská Slávia D 1603 1
2014/2015 1 Lokomotiva H 1589 1628 Polák Zdeněk Lokomotiva I 1558 1
2014/2015 14 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1589 1628 Prokeš Karel Šachy Zastávka "B" 1674 0
2014/2015 12 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1589 1628 Krupica Aleš ŠK Kuřim "D" 1769 1715 ½
2014/2015 8 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1589 1628 Perutka Tomáš ŠK Lokomotiva Brno "L" 1361 ½
2014/2015 7 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1589 1628 Dumková Daniela Šachy Zastávka "B" 1776 1825 0
2014/2015 6 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1589 1628 Bartoň Jan ŠK Sokol Tišnov "B" 1731 0
2014/2015 5 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1589 1628 Slezák Jan ŠK Kuřim "D" 1702 ½
2014/2015 3 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1589 1628 Skalník Josef TJ Slovan Ivančice 1677 ½
2014/2015 2 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1589 1628 Němec David ŠK Kuřim "E" 1506 1559 ½
2014/2015 1 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1589 1628 Pospíšil Patrik ŠK Lokomotiva Brno "L" 1671 ½
2013/2014 12 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1568 1634 Hrdina Jiří ŠK Kuřim "D" 1688 ½
2013/2014 11 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1568 1634 Doležal Petr TJ Slovan Ivančice 1664 ½
2013/2014 8 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1568 1634 Hrůza Dominik ŠK Lokomotiva Brno "L" 1642 1624 ½
2013/2014 7 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1568 1634 Pehal Luděk ŠK Střelice "B" 1802 1778 ½
2013/2014 6 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1568 1634 Zemánek Jaroslav ŠK Kuřim "E" 1803 0
2013/2014 5 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1568 1634 Hrdina Jiří ŠK Kuřim "D" 1688 0
2013/2014 4 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1568 1634 Krystl Jaromír TJ Slovan Ivančice 1818 0
2013/2014 2 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1568 1634 Dumková Daniela Šachy Zastávka 1637 1761 0
2013/2014 1 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1568 1634 Strnad Jiří ŠK Lokomotiva Brno "L" 1683 1689 ½
2013/2014 13 Lokomotiva H 1568 1634 Maršálek Bohumil Moravská Slávia C 1727 1
2013/2014 12 Lokomotiva H 1568 1634 Glacner Karel Bystrc Oilers B 1554 1622 1
2013/2014 5 Lokomotiva H 1568 1634 Šeps Václav DM Klášterského 1000 1
2012/2013 14 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1644 Pešl Jan ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1791 1829 0
2012/2013 13 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1644 Wehrenberg Petr Sokol Zastávka 1580 1
2012/2013 11 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1644 Dittrich Jiří ŠK Sokol Tišnov "B" 1741 ½
2012/2013 7 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1644 Snášel Michal ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1728 1714 1
2012/2013 6 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1644 Dumek David Sokol Zastávka 1250 1
2012/2013 5 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1644 Šulc Michal TJ Slovan Ivančice "B" 1454 ½
2012/2013 3 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1644 Urbanec Vladimír Sokol Střelice "B" 1481 1533 1
2012/2013 2 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1644 Mrkos Jaroslav ŠK KME-DDM Kuřim "D" 1399 1
2012/2013 8 ŠK Lokomotiva H 1644 Coufal Karel DM Klášterského 1380 1
2011/2012 9 Lokomotiva Brno H 1000 Řehůřek Jiří Bystrc Oilers B 1772 1711 0
2011/2012 7 Lokomotiva Brno H 1000 DM Kláterského 1