Hráč Němec David

Němec David

User Pic
Jméno: Němec David
Oddíl: ŠK Kuřim, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 2029
Elo mezinárodní: 2012
ID: 37566
FIDE ID: 381764
Rok narození: 2003
Třída trenéra: 4
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 1 ŠK Kuřim 2029 2029 Seidl Antonín Gambit Jihlava 2077 2077 0 soutěž
2020/2021 7 ŠK Staré Město 2055 2049 Hurtík Matěj Desko Liberec 1934 2007 ½ soutěž
2020/2021 6 ŠK Staré Město 2055 2049 Placer Sebastian KŠ Říčany 1925 2065 2061 0 soutěž
2020/2021 5 ŠK Staré Město 2055 2049 Pražák Daniel Šachová akademie VŠTE 1901 1919 0 soutěž
2020/2021 4 ŠK Staré Město 2055 2049 Hlavina Matouš Šachklub Sokol Klatovy 2202 2081 1 soutěž
2020/2021 3 ŠK Staré Město 2058 2049 Gnojek Petr BŠŠ Frýdek-Místek 2267 2232 0 soutěž
2020/2021 7 ŠK Staré Město 2058 2049 Blaha Marek SK Prostějov 1845 1860 1 soutěž
2020/2021 6 ŠK Staré Město 2058 2049 Gnojek Petr Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2267 2232 0 soutěž
2020/2021 5 ŠK Staré Město 2058 2049 Nezval Filip ŠK DURAS BVK Brno 2002 2001 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Kuřim C 2044 2052 Kuna Martin ŠK Bystrc Oilers ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Kuřim C 2062 2052 Matula Roman Optika Medek TJ Hodonice 0 1790 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Kuřim C 2062 2052 Růžička Josef TJ Znojmo B 2218 2220 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK Kuřim C 2067 2052 Wünsch Radek ŠK Lokomotiva Brno C 1881 1918 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Kuřim 2044 2036 Sysel Jiří OREL Ořechov 1986 1951 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK Kuřim 2044 2036 Volák Šimon ŠK Lokomotiva Brno 1927 1931 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Kuřim 2067 2052 Cibulka Josef ŠŠPM Lipky HK 1908 1924 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Kuřim 2067 2052 Horák Vojtěch TJ Lanškroun 1591 1608 1 soutěž
2019/2020 8 ŠK Kuřim B 2056 2036 Markovič Ivan ŠK Agrotec Hustopeče 2098 2065 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Kuřim B 2044 2036 Nový Martin ŠK Duras BVK Královo Pole B 2080 2096 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Kuřim B 2062 2052 Mlénský Dalibor SK Podlužan Prušánky B 2091 2098 0 soutěž
2018/2019 9 ŠK Kuřim "C" 1895 1888 Hnilička Michal Sokol Rudice 1836 1807 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK Kuřim "C" 1895 1888 Handl Martin Spartak Adamov "B" 2022 2048 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK Kuřim "C" 1895 1888 Volák Šimon ŠK Lokomotiva Brno "B" 1794 1798 0 soutěž
2018/2019 6 ŠK Kuřim "C" 1895 1888 Dirgas Josef TJ Sloup 2087 2080 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK Kuřim "C" 1846 1913 Hejný Jaroslav MKS Vyškov "B" 2011 2029 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK Kuřim "C" 1930 1913 Kopřiva Oldřich ŠK Garde Lipovec "B" 2079 2078 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK Kuřim "C" 1930 1913 Loubal Pavel Slavia Boskovice "B" 1998 1983 0 soutěž
2018/2019 7 ŠK Kuřim A 1895 1888 Barák David ŠK Duras BVK Královo Pole 2012 1947 0 soutěž
2018/2019 5 ŠK Kuřim A 1846 1913 Mrázek Roman SK Slavia Orlová B 1451 1333 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK Kuřim A 1935 1913 Mavrev David BŠŠ Frýdek-Místek C 1788 1785 ½ soutěž
2018/2019 10 ŠK Kuřim 1895 1888 Mucha Karel TJ Znojmo 1880 1818 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Kuřim 1889 1852 Špreňar Petr ŠK Karlovy Vary 2140 2106 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠK Kuřim 1889 1852 Jelínek Michal PROMAT OAZA Praha 2134 2132 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK Kuřim 1889 1852 Vystrčil Martin Klub Šachistů Říčany 1925 2146 2169 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠK Kuřim 1889 1852 Kotál Václav ŠA VŠTE České Budějovice 2134 2210 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK Kuřim 1880 1852 Lajbl Jan ŠK AD Jičín 1855 1847 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK Kuřim 1902 1852 Lojek Marek SK Slavia Orlová 2075 2091 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK Kuřim 1799 1792 Mrkus František ŠK Staré Město 2000 2043 0 soutěž
2017/2018 7 ŠK Kuřim "C" 1880 1852 Dvořáček Filip Slavia Boskovice 1765 1853 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠK Kuřim "C" 1880 1852 Skula Jindřich ASK Blansko 0 1712 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK Kuřim "C" 1902 1852 Jakubčík Jiří MKS Vyškov "B" 0 1836 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK Kuřim "C" 1902 1852 Slezák Vladimír ŠK Lipůvka 0 1706 1 soutěž
2017/2018 2 ŠK Kuřim "C" 1902 1852 Hudec Zdeněk TJ Sloup 0 1823 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK Kuřim "C" 1799 1792 Haupt Jaromír ŠK Lokomotiva Brno "C" 1766 1769 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK Kuřim "D" 1902 1852 Jilg Ladislav ŠK Sokol Tišnov "B" 0 0 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Kuřim "D" 1871 1852 Vaverka Jan Šachy Zastávka "A" 0 1310 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Kuřim "D" 1880 1852 Vavřínková Anna ŠK Lokomotiva Brno "F" 1545 1518 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK Kuřim "D" 1880 1852 Urbanec Vladimír ŠK Střelice "B" 1511 1495 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK Kuřim "D" 1799 1792 Matula Jakub ŠK Kuřim "E 1073 1219 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Kuřim 1880 1852 Lajbl Jan ŠK AD Jičín 1855 1847 0 soutěž
2017/2018 6 ŠK Kuřim 1880 1852 Buločkin Martin 2222 ŠK Polabiny 2118 2120 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK Kuřim 1902 1852 Mládek Richard Spartak Vlašim 2134 2091 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK Kuřim 1799 1792 Kuchař Matěj BŠŠ Frýdek-Místek 2154 2161 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK Kuřim 1799 1792 Lojek Marek SK Slavia Orlová 2102 2126 1 soutěž
2017/2018 2 ŠK Kuřim 1799 1792 Mrkus František ŠK Staré Město 2000 2043 0 soutěž
2017/2018 1 ŠK Kuřim 1799 1792 Havelka Ondřej Interchess Frýdek-Místek 2160 2144 1 soutěž
2017/2018 11 ŠK Kuřim 1889 1852 Nikodém Gustav Moravská Slavia Brno B 2007 1993 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Kuřim 1871 1852 Uhmann Jan VSK Universita Brno 2081 2081 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Kuřim 1902 1852 Zvardoň Petr Zbrojovka Vsetín 1996 2010 1 soutěž
2016/2017 8 ŠK Kuřim B 1709 1612 Jurák Stanislav ŠK HPM TEC Hustopeče 1835 1820 0 soutěž
2016/2017 7 ŠK Kuřim "D" 1709 1612 Laštovička František ŠK Kuřim "C" 1853 1709 1 soutěž
2016/2017 6 ŠK Kuřim "D" 1709 1612 Klapal Rudolf Šachy Zastávka "A" 1648 1 soutěž
2016/2017 5 ŠK Kuřim "D" 1709 1612 Kureš Miroslav ŠK Lokomotiva Brno "J" 1 soutěž
2016/2017 4 ŠK Kuřim "D" 1709 1612 Keprt Tomáš ŠK Kuřim "E" 1569 1569 1 soutěž
2016/2017 3 ŠK Kuřim "D" 1709 1612 Dumek Aleš Šachy Zastávka "B" 1312 1333 1 soutěž
2016/2017 2 ŠK Kuřim "D" 1709 1612 Skalník Josef TJ Slovan-Žaluzie Koblížek Ivančice B 1658 1 soutěž
2016/2017 1 ŠK Kuřim "D" 1709 1612 Kolačný Josef ŠK Sokol Tišnov "B" 1628 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK Kuřim "D" 1709 1612 Holušová Táňa ŠK GARDE Lipovec "B" 2038 2046 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK Kuřim "D" 1709 1612 Dobeš Dušan Makkabi Boskovice 2087 2055 0 soutěž
2015/2016 7 ŠK Kuřim "D" 1709 1612 Pokladník Martin TJ Sloup 1928 0 soutěž
2015/2016 6 ŠK Kuřim "D" 1709 1612 Gubáš Jan ŠK Sokol Tišnov 2071 2002 0 soutěž
2015/2016 5 ŠK Kuřim "D" 1709 1612 Moc Martin ASK Blansko 1742 0 soutěž
2015/2016 4 ŠK Kuřim "D" 1709 1612 Polách Daneš Sokol Rudice 1972 1989 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK Kuřim "D" 1709 1612 Jakubčík Jiří MKS Vyškov "B" 1852 0 soutěž
2015/2016 2 ŠK Kuřim "D" 1709 1612 Hloušek Zdeněk ŠK GARDE Lipovec "C" 1909 1879 0 soutěž
2015/2016 1 ŠK Kuřim "D" 1709 1612 Boček Tadeáš ŠK Kuřim "B" 1831 1925 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠK Kuřim "A" 1709 1612 Kovařík Matyáš TJ Zbrojovka Vsetín 1759 1780 ½ soutěž
2015/2016 10 ŠK Kuřim "A" 1709 1612 Nehyba Martin Sokol Hošťálková 1805 1861 0 soutěž
2015/2016 9 ŠK Kuřim "A" 1709 1612 Filip Tomáš Interchess FM 1769 1722 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK Kuřim "A" 1709 1612 Gemsa Pavel OŠŠ TJ Ostrava 1915 1896 0 soutěž
2015/2016 7 ŠK Kuřim "A" 1709 1612 Hronek Martin ŠK Staré Město "B" 1706 1731 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK Kuřim "A" 1709 1612 Kovařík David A64 Grygov 1663 1662 0 soutěž
2015/2016 5 ŠK Kuřim "A" 1709 1612 Skřivánek Michal ŠK Lokomotiva Brno "C" 1432 1443 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK Kuřim "A" 1709 1612 Žitný Michal ŠK Lokomotiva Brno "B" 1657 1604 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Kuřim "A" 1709 1612 Liška Martin ŠK Kuřim "B" 1297 1336 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Kuřim "A" 1709 1612 Šigut David Beskydská šachová škola FM B 1656 1697 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK Kuřim "A" 1709 1612 Halamíček Radek Beskydská šachová škola FM C 1646 1626 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠK Kuřim "B" 1506 1559 Londin Šimon Kvasaco Vacenovice 1552 1535 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK Kuřim "B" 1506 1559 Sobek Michal ŠK ZŠ a MŠ Ratíškovice 1684 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK Kuřim "B" 1506 1559 Kureš Michael ŠK Lokomotiva Brno "D" 1493 1486 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK Kuřim "B" 1506 1559 Fryda Dominik ŠK Lokomotiva Brno "F" 1368 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Kuřim "B" 1506 1559 Richterová Julie Šachy Zastávka 1561 1564 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠK Kuřim "B" 1506 1559 Ochotný Václav ŠK Veselí nad Moravou 1250 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Kuřim "B" 1506 1559 Ivanov Mikhail ŠK Duras BVK "C" 1299 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK Kuřim "B" 1506 1559 Tajovský Matěj ŠK Kuřim "C" 1429 1407 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Kuřim "B" 1506 1559 Svoboda Filip ŠK Kuřim "D" 1431 1518 ½ soutěž
2014/2015 11 ŠK Kuřim 1506 1559 Lojek Marek SK Slavia Orlová "B" 1924 1838 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠK Kuřim 1506 1559 Chwistek Karel OŠŠ TJ Ostrava 1728 1695 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠK Kuřim 1506 1559 Halamíček Radek Beskydská šachová škola FM B 1562 1655 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK Kuřim 1506 1559 Havelka Ondřej Interchess FM 1766 1819 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK Kuřim 1506 1559 Bareš Jáchym A64 Grygov 1998 2036 0 soutěž
2014/2015 6 ŠK Kuřim 1506 1559 Fouček Šimon ŠK Lokomotiva Brno "C" 1607 1713 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠK Kuřim 1506 1559 Mrkus František ŠK Staré Město "B" 1803 1855 0 soutěž
2014/2015 4 ŠK Kuřim 1506 1559 Nehyba Martin Sokol Hošťálková 1806 1865 0 soutěž
2014/2015 3 ŠK Kuřim 1506 1559 Koukal Ondřej ŠK Duras BVK Brno "B" 1486 1745 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK Kuřim 1506 1559 Rakušan Miroslav Sokol Postoupky 1772 1795 ½ soutěž
2014/2015 1 ŠK Kuřim 1506 1559 Kovařík Matyáš Slavia Kroměříž 1885 1949 0 soutěž
2014/2015 13 ŠK Kuřim "E" 1506 1559 Pokorný Radovan ŠK Střelice "B" 1753 ½ soutěž
2014/2015 11 ŠK Kuřim "E" 1506 1559 Krystl Jaromír TJ Slovan Ivančice 1821 0 soutěž
2014/2015 10 ŠK Kuřim "E" 1506 1559 Hlavsa Vladimír ŠK Sokol Tišnov "B" 1774 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK Kuřim "E" 1506 1559 Hrůza Dominik ŠK Lokomotiva Brno "L" 1635 1665 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK Kuřim "E" 1506 1559 Sojka Oldřich ŠK Střelice "B" 1609 1604 0 soutěž
2014/2015 5 ŠK Kuřim "E" 1506 1559 Karber Jan Šachy Zastávka "B" 1617 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK Kuřim "E" 1506 1559 Doležal Petr TJ Slovan Ivančice 1643 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Kuřim "E" 1506 1559 Hlavsa Vladimír ŠK Sokol Tišnov "B" 1774 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK Kuřim "E" 1506 1559 Baťa Jiří ŠK Lokomotiva Brno "K" 1589 1628 ½ soutěž
2014/2015 1 ŠK Kuřim "E" 1506 1559 Sádlík Pavel ŠK Kuřim "D" 1573 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK KME - DDM Kuřim C 1522 1522 Jireš Jan Sportovní klub Vyškov B 1250 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK KME - DDM Kuřim C 1522 1522 Lacina Josef Šachový klub Kvasaco Vacenovice 1000 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK KME - DDM Kuřim C 1522 1522 Hvozdovič Jan ŠK Svornost Rousínovec 1250 ½ soutěž
2013/2014 4 ŠK KME - DDM Kuřim C 1522 1522 Dorušák Ondřej Sportovní klub Vyškov C 1250 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK KME - DDM Kuřim C 1522 1522 Glozar Petr ŠK Duras BVK - Královo Pole C 1431 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠK KME - DDM Kuřim C 1522 1522 Marek Jakub SPgŠ+G Znojmo 1454 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK KME - DDM Kuřim C 1522 1522 Skřivánek Michal Šachový klub Lokomotiva Brno C 1443 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK KME - DDM Kuřim C 1522 1522 Skřivánek Michal Šachový klub Lokomotiva Brno C 1443 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK KME - DDM Kuřim C 1522 1522 Glozar Petr ŠK Duras BVK - Královo Pole C 1431 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK KME - DDM Kuřim C 1522 1522 Richterová Julie Šachy Zastávka 1444 1561 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK KME - DDM Kuřim C 1522 1522 Žitný Michal Šachový klub Lokomotiva Brno E 1566 1560 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK KME - DDM Kuřim C 1522 1522 Marek Jakub SPgŠ+G Znojmo 1454 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK KME - DDM Kuřim C 1522 1522 Vavřínková Eliška Šachový klub Lokomotiva Brno D 1488 1452 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK KME - DDM Kuřim C 1522 1522 Tajovský Matěj ŠK KME - DDM Kuřim B 1530 1530 ½ soutěž
2013/2014 11 ŠK KME-DDM Kuřim 1522 1522 Štefanišin Jan OŠŠ TJ Ostrava 1661 1590 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK KME-DDM Kuřim 1522 1522 Grešák Ivo SK Řetězárna Česká Ves 1000 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK KME-DDM Kuřim 1522 1522 Nytra Jan TJ Slovan Havířov 1288 1 soutěž
2013/2014 8 ŠK KME-DDM Kuřim 1522 1522 Laurincová Kristýna BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1568 1675 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK KME-DDM Kuřim 1522 1522 Bierská Adéla Zbrojovka Vsetín 1472 1495 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK KME-DDM Kuřim 1522 1522 Glozar Petr ŠK Duras BVK Brno "B" 1431 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK KME-DDM Kuřim 1522 1522 Štefaník Richard ŠK Staré Město "A" 1625 1721 0 soutěž
2013/2014 1 ŠK KME-DDM Kuřim 1522 1522 Skalka Michal ŠK Staré Město "B" 1526 1550 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK Kuřim "D" 1522 1522 Pospíšil Patrik ŠK Lokomotiva Brno "L" 1499 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK Kuřim "D" 1522 1522 Scheinbinger Pavel TJ Slovan Ivančice 1558 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK Kuřim "G" 1522 1522 Řehoř Dominik ŠK Lokomotiva Brno "M" 1250 1250 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Kuřim "G" 1522 1522 ŠK Lokomotiva Brno "M" 1 soutěž
2012/2013 10 Sokol Vranovice 1250 Klír Martin ŠK při MŠ a ZŠ Ratíškovice B 1000 1 soutěž
2012/2013 9 Sokol Vranovice 1250 Vácha Adam ŠK Lokomotiva Brno E 1000 1 soutěž
2012/2013 8 Sokol Vranovice 1250 Jelínek Vít ŠK Lokomotiva Brno D 1000 ½ soutěž
2012/2013 7 Sokol Vranovice 1250 Toman David ŠK při MŠ a ZŠ Ratíškovice A 1250 ½ soutěž
2012/2013 6 Sokol Vranovice 1250 Křivánek Jakub ŠK KME-DDM Kuřim B 1250 ½ soutěž
2012/2013 5 Sokol Vranovice 1250 Hvozdovič Jan ŠK Svornost Rousínovec 1100 1 soutěž
2012/2013 4 Sokol Vranovice 1250 Macek Lukáš TJ ŠK Veselí nad Moravou 1456 ½ soutěž
2012/2013 3 Sokol Vranovice 1250 Marko Daniel SK Vyškov 1250 ½ soutěž
2012/2013 2 Sokol Vranovice 1250 Dumek David TJ Sokol Zastávka 1250 0 soutěž
2012/2013 1 Sokol Vranovice 1250 Nekvasil Radek SK Gym. a Střední pedagog. škola Znojmo 1100 1 soutěž
2012/2013 9 ŠK KME-DDM Kuřim "F" 1250 Spěvák Josef VSK Universita Brno "B" 1000 ½ soutěž
2012/2013 7 ŠK KME-DDM Kuřim "F" 1250 Lacko Dušan Sokol Zastávka "B" 1422 ½ soutěž
2012/2013 6 ŠK KME-DDM Kuřim "F" 1250 Bauer Miroslav ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1320 1 soutěž
2012/2013 4 ŠK KME-DDM Kuřim "F" 1250 Slepov Kyryl VSK Universita Brno "B" 1544 0 soutěž
2012/2013 4 ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1250 Doležal Pavel TJ Slovan Ivančice "B" 1337 1 soutěž
2012/2013 11 KME-DDM Kuřim 1250 Pecháček Tomáš TJ Sokol Postoupky 1250 ½ soutěž
2012/2013 10 KME-DDM Kuřim 1250 Kapitanov Filip TŽ Třinec 1000 1 soutěž
2012/2013 9 KME-DDM Kuřim 1250 Kopec Ladislav Ostravská šachová škola TJ Ostrava 1250 ½ soutěž
2012/2013 8 KME-DDM Kuřim 1250 Ochmyt Jakub SK Slavie Orlová "B" 1568 ½ soutěž
2012/2013 7 KME-DDM Kuřim 1250 Londin Šimon Rošáda Prostějov 1000 1 soutěž
2012/2013 6 KME-DDM Kuřim 1250 Obšivačová Jana Agentura 64 Grygov 1100 1 soutěž
2012/2013 5 KME-DDM Kuřim 1250 Karlík Jáchym TJ Sokol Hošťálková 1000 1 soutěž
2012/2013 4 KME-DDM Kuřim 1250 Bierská Adéla Zbrojovka Vsetín 1250 1 soutěž
2012/2013 3 KME-DDM Kuřim 1250 Ivanov Alexandr ŠK Duras BVK Brno "B" 1000 1 soutěž
2011/2012 9 ŠK KME-DDM Kurim A 1000 Dvořáček Jan Matyáš ŠK Lokomotiv Brno E 1000 1 soutěž
2011/2012 8 ŠK KME-DDM Kurim A 1000 Řehoř Jakub Sokol Vranovice 1100 1 soutěž
2011/2012 7 ŠK KME-DDM Kurim A 1000 Dvořák Jakub TJ ŠK Veselí nad Moravou\r\n\r\n 1000 1 soutěž
2011/2012 6 ŠK KME-DDM Kurim A 1000 Odehnal Ondřej TJ Sokol Zastávka\r\n\r\n 1000 1 soutěž
2011/2012 5 ŠK KME-DDM Kurim A 1000 Šachový klub Hodonín 1 soutěž
2011/2012 4 ŠK KME-DDM Kurim A 1000 Fojt Ondřej ŠK DURAS BVK C 1100 1 soutěž
2011/2012 3 ŠK KME-DDM Kurim A 1000 Vémola Štěpán Sportovní klub Vyškov 1100 1 soutěž
2011/2012 2 ŠK KME-DDM Kurim A 1000 Šíp Hynek ŠK Lokomotiva Brno D 1100 1 soutěž
2011/2012 1 ŠK KME-DDM Kurim A 1000 Pavlík Vladimír ŠK KME-DDM Kurim B 1000 1 soutěž
2011/2012 3 ŠK KME-DDM Kuřim "F" 1000 Kocí Tomáš ŠK Lokomotiva Brno "O" 1250 1 soutěž
2011/2012 2 ŠK KME-DDM Kuřim "F" 1000 Sýkorová Soňa Sokol Zastávka 1000 0 soutěž
2011/2012 1 ŠK KME-DDM Kuřim "F" 1000 Pavlík Vladimír ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1000 ½ soutěž
2010/2011 9 ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1000 Obdržálek Daniel ŠK Lokomotiva Brno "N" 1100 0 soutěž
2010/2011 7 ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1000 Vondruška Viktor ŠK KME-DDM Kuřim "F" 1100 0 soutěž
2010/2011 6 ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1000 Hrůza Martin ŠK Lokomotiva Brno "N" 1100 0 soutěž
2010/2011 5 ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1000 Kocí Tomáš ŠK Lokomotiva Brno "O" 1100 0 soutěž
2010/2011 4 ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1000 Vondruška Viktor ŠK KME-DDM Kuřim "F" 1100 1 soutěž
2010/2011 3 ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1000 Vítek Dominik ŠK Lokomotiva Brno "N" 1250 0 soutěž
2010/2011 2 ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1000 Pikh Svatoslav ŠK Lokomotiva Brno "O" 1100 0 soutěž
2010/2011 1 ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1000 Křivánek Jakub ŠK KME-DDM Kuřim "F" 1000 0 soutěž
2010/2011 6 ŠK KME-DDM Kuřim A 1000 Sedláček Leoš ŠK Lokomotiva Brno D 1100 0 soutěž
2010/2011 4 ŠK KME-DDM Kuřim A 1000 Zavadil Matyáš ŠK Duras BVK Kr. Pole C 1100 0 soutěž
2010/2011 2 ŠK KME-DDM Kuřim A 1000 Řehoř Jakub Sokol ČOS Vranovice 1000 0 soutěž
2010/2011 1 ŠK KME-DDM Kuřim A 1000 Hrdinová Kateřina ŠK KME-DDM Kuřim B 1000 ½ soutěž