Hráč Mazanec Jan

Mazanec Jan

User Pic
Jméno: Mazanec Jan
Oddíl: Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1838
Elo mezinárodní: 0
ID: 5617
FIDE ID: 0
Rok narození: 1980
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 10 Lokomotiva "H" 0 1844 Hrdina Jiří Bystrc Oilers "B" 1840 1878 ½ soutěž
2019/2020 9 Lokomotiva "H" 0 1844 Janků Luboslav Moravská Slávia "D" 0 1813 0 soutěž
2019/2020 7 Lokomotiva "H" 0 1844 Tomíška Miroslav Duras "D" 0 1846 ½ soutěž
2019/2020 6 Lokomotiva "H" 0 1844 Rösner Tomáš DM Klášterského "B" 2021 1922 ½ soutěž
2019/2020 5 Lokomotiva "H" 0 1844 Šípek Michal Jezdci Jundrov "D" 2020 2032 ½ soutěž
2019/2020 4 Lokomotiva "H" 0 1844 Žitný Petr Vojenská akademie 1867 1852 0 soutěž
2019/2020 3 Lokomotiva "H" 0 1844 Lička Vlastimil Lokomotiva "G" 1835 1868 ½ soutěž
2019/2020 2 Lokomotiva "H" 0 1844 Machala Matěj Duras "E" 1618 1632 ½ soutěž
2019/2020 1 Lokomotiva "H" 0 1844 Slámečka Karel DM Klášterského "A" 0 1831 1 soutěž
2018/2019 13 Lokomotiva "H" 0 1823 Zikan Karel Lokomotiva "G" 1717 1719 1 soutěž
2018/2019 12 Lokomotiva "H" 0 1823 Pouch Milan ŠK VA Brno 2035 2021 0 soutěž
2018/2019 11 Lokomotiva "H" 0 1823 Rösner Tomáš ŠK DM Klášterského "B" 2021 1926 ½ soutěž
2018/2019 8 Lokomotiva "H" 0 1823 Hyrš Martin Duras BVK "D" 1911 1852 1 soutěž
2018/2019 7 Lokomotiva "H" 0 1823 Vaculíková Renáta VSK Univerzita "C" 0 1804 1 soutěž
2018/2019 5 Lokomotiva "H" 0 1823 Pelikán Karel ŠK Vinohrady 1584 1716 ½ soutěž
2018/2019 4 Lokomotiva "H" 0 1823 Zamazal Milan ŠK 64 Brno "B" 0 1858 1 soutěž
2018/2019 2 Lokomotiva "H" 0 1823 Šípek Michal Jezdci Jundrov "D" 1979 2008 0 soutěž
2017/2018 11 ŠK Lokomotiva Brno "G" 0 1826 Haupt Jaromír ŠK 64 Brno "B" 1780 1779 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠK Lokomotiva Brno "G" 0 1826 Kepák Libor BK Moravská Slavia Brno "D" 0 1709 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Lokomotiva Brno "G" 0 1826 Slámečka Karel ŠK DM Klášterského "A" 0 1820 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Lokomotiva Brno "G" 0 1826 Onuca Petr ŠK VA Brno 0 1854 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠK Lokomotiva Brno "G" 0 1826 Mašát Jakub ŠK Vinohrady Brno 0 1612 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Lokomotiva Brno "G" 0 1826 Tioka Zdeněk Jezdci Jundrov "D" 1895 1913 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK Lokomotiva Brno "G" 0 1826 Fuchs Petr VSK Universita Brno "C" 0 1836 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK Lokomotiva Brno "G" 0 1826 Dorazil Tomáš ŠK DM Klášterského "B" 0 1635 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Lokomotiva Brno "D" 0 1826 Hrdlička Vladan ŠK Střelice 1827 1813 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK Lokomotiva Brno "D" 0 1826 Tůma Ludvík Moravská Slavia Brno "C" 0 1774 1 soutěž
2016/2017 9 ŠK Lokomotiva Brno E 1831 Fencl Václav ŠK Duras BVK D 1693 1997 0 soutěž
2016/2017 8 ŠK Lokomotiva Brno E 1831 Dumková Daniela ŠK Střelice B 1906 1881 0 soutěž
2016/2017 7 ŠK Lokomotiva Brno E 1831 Doležal Ladislav TJ Znojmo B 1844 0 soutěž
2016/2017 6 ŠK Lokomotiva Brno E 1831 Kábela Milan TJ Slovan - Žaluzie Koblížek Ivančice 1852 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠK Lokomotiva Brno E 1831 Forman Lubomír ŠK Sebranci RH 1718 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK Lokomotiva Brno E 1831 Kubíček Pavel ŠK Střelice A 2009 1976 0 soutěž
2016/2017 3 ŠK Lokomotiva Brno E 1831 Chmelíček Bronislav Jezdci Jundrov C 1956 1904 0 soutěž
2016/2017 1 ŠK Lokomotiva Brno E 1831 Šebek Jan VSK Univerzita Brno B 1919 1794 0 soutěž
2015/2016 9 ŠK Lokomotiva Brno G 1831 Horák Karel ŠK Střelice A 1656 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK Lokomotiva Brno G 1831 Kolek Josef TJ Slovan - Gold reklama Ivančice 1796 1817 0 soutěž
2015/2016 6 ŠK Lokomotiva Brno G 1831 Molík Zdeněk TJ Znojmo B 1660 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Lokomotiva Brno G 1831 Mrkos Jaroslav ŠK Kuřim C 1357 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK Lokomotiva Brno G 1831 Forman Lubomír ŠK Sebranci RH 1718 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK Lokomotiva Brno G 1831 Šaršon Ondřej ŠK Lokomotiva Brno E 1817 1843 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Lokomotiva Brno G 1831 Kredl Karel Moravská Slavia Brno B 2102 2083 0 soutěž
2015/2016 7 Lokomotiva H 1831 Alexandr Petr Bystrc Oilers B 1673 1740 1 soutěž
2015/2016 6 Lokomotiva H 1831 Štencel Václav Lokomotiva J 1892 ½ soutěž
2015/2016 5 Lokomotiva H 1831 Chrástek Petr DM Klášterského A 1000 1 soutěž
2015/2016 4 Lokomotiva H 1831 Perutka Tomáš Lokomotiva I 1763 1758 1 soutěž
2015/2016 3 Lokomotiva H 1831 Rumian Karel Moravská Slávia E 1663 1 soutěž
2015/2016 1 Lokomotiva H 1831 Pelikán Karel Vinohrady B 1585 1720 0 soutěž
2015/2016 7 Lokomotiva H 1831 Tomíška Miroslav Duras BVK E 1892 1 soutěž
2015/2016 6 Lokomotiva H 1831 Rumian Karel Moravská Slávia E 1663 1 soutěž
2015/2016 4 Lokomotiva H 1831 Řehák Lukáš DM Klášterského B 1919 1957 ½ soutěž
2015/2016 3 Lokomotiva H 1831 Brauner Radek Vojenská akademie 1748 1 soutěž
2015/2016 2 Lokomotiva H 1831 Pelikán Karel Vinohrady B 1585 1720 0 soutěž
2015/2016 1 Lokomotiva H 1831 Továrek Antonín Jezdci Jundrov D 1959 1981 0 soutěž
2014/2015 7 Lokomotiva H 1848 Zeman Arnošt Moravská Slávia C 1998 1992 0 soutěž
2014/2015 6 Lokomotiva H 1848 Hladký Milan Lokomotiva J 1711 ½ soutěž
2014/2015 5 Lokomotiva H 1848 Šípek Oldřich Jezdci Jundrov C 1973 1953 0 soutěž
2014/2015 4 Lokomotiva H 1848 Hrdina Jiří Bystrc Oilers B 1875 1914 ½ soutěž
2014/2015 3 Lokomotiva H 1848 Petlan Ivan DM Klášterského B 1975 ½ soutěž
2014/2015 2 Lokomotiva H 1848 Fuchs Petr Univerzita Brno B 1879 ½ soutěž
2014/2015 1 Lokomotiva H 1848 Moulis Rudolf Duras BVK E 1877 0 soutěž
2014/2015 9 ŠK Lokomotiva Brno G 1848 Dvořák Libor TJ Znojmo A 2047 2016 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK Lokomotiva Brno G 1848 Richterová Julie ŠK Kuřim C 1561 1564 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK Lokomotiva Brno G 1848 Klapal Rudolf Šachy Zastávka 1656 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK Lokomotiva Brno G 1848 Hruška Vladimír ŠK Střelice A 1934 1917 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠK Lokomotiva Brno G 1848 Endl Ladislav TJ Znojmo B 1777 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠK Lokomotiva Brno G 1848 Diviš Libor ŠK Tetčice B 1895 1912 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Lokomotiva Brno G 1848 Mucha Karel ŠK Sebranci RH 1847 0 soutěž
2014/2015 2 ŠK Lokomotiva Brno G 1848 Řehůřek Karel Moravská Slavia Brno B 1909 1926 ½ soutěž
2014/2015 7 Lokomotiva H 1848 Petlan Ivan DM Klášterského B 1975 ½ soutěž
2014/2015 6 Lokomotiva H 1848 Krystl Jaromír Vinohrady C 1821 0 soutěž
2014/2015 5 Lokomotiva H 1848 Moulis Rudolf Duras BVK E 1877 0 soutěž
2014/2015 4 Lokomotiva H 1848 Žitný Petr Vojenská akademie 1848 1895 ½ soutěž
2014/2015 3 Lokomotiva H 1848 Fuchs Petr Univerzita Brno B 1879 ½ soutěž
2014/2015 2 Lokomotiva H 1848 Janků Luboslav Moravská Slávia D 1850 ½ soutěž
2013/2014 13 Lokomotiva H 1830 Turza Pavel Moravská Slávia C 1790 1790 ½ soutěž
2013/2014 12 Lokomotiva H 1830 Janota Jiří Bystrc Oilers B 1956 1925 ½ soutěž
2013/2014 11 Lokomotiva H 1830 Vojáček Zdeněk ŠK Duras BVK E 1854 1883 0 soutěž
2013/2014 10 Lokomotiva H 1830 Pelikán Karel ŠK Vinohrady B 1761 1 soutěž
2013/2014 9 Lokomotiva H 1830 Pechan Zdeněk Univerzita Brno B 1893 ½ soutěž
2013/2014 8 Lokomotiva H 1830 Havlát Stanislav Moravská Slávia D 1705 ½ soutěž
2013/2014 7 Lokomotiva H 1830 Zamazal Milan ŠK 64 Brno B 1843 ½ soutěž
2013/2014 6 Lokomotiva H 1830 Onuca Petr Vojenská akademie 1905 1 soutěž
2013/2014 5 Lokomotiva H 1830 Rösner Tomáš DM Klášterského 2021 1845 ½ soutěž
2013/2014 4 Lokomotiva H 1830 Seidl Antonín Jezdci Jundrov B 2002 2046 1 soutěž
2013/2014 3 Lokomotiva H 1830 Spáčil Stanislav Lokomotiva I 1735 ½ soutěž
2013/2014 2 Lokomotiva H 1830 Štencel Václav Lokomotiva J 1869 ½ soutěž
2013/2014 1 Lokomotiva H 1830 Petlan Ivan Lokomotiva G 1990 0 soutěž
2013/2014 8 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1830 Forman Lubomír ŠK Sebranci RH 1722 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1830 Kubát Pavel ŠK Tetčice "B" 1931 1924 0 soutěž
2013/2014 6 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1830 Šmíd Tomáš ŠK Kuřim "C" 1654 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1830 Hruška Vladimír ŠK Střelice "A" 1934 1884 ½ soutěž
2013/2014 4 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1830 Al-Dhabbi Fares ŠK Duras Královo Pole "D" 1939 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1830 Juránek Petr Moravská Slavia Brno "B" 1812 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1830 Růžička Martin Jezdci Jundrov 1856 1864 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1830 Jurásek Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno "E" 1479 1660 1 soutěž
2012/2013 11 ŠK Lokomotiva H 1798 Janda Luboš ŠK Bystrc Oilers B 1950 1838 1 soutěž
2012/2013 8 ŠK Lokomotiva H 1798 Fiala Vojtěch DM Klášterského 1444 1 soutěž
2012/2013 7 ŠK Lokomotiva H 1798 Stanka Miroslav ŠK Duras BVK E 1883 1 soutěž
2012/2013 6 ŠK Lokomotiva H 1798 Turza Pavel Moravská Slávia C 1796 1818 ½ soutěž
2012/2013 5 ŠK Lokomotiva H 1798 Doškař Miloslav ŠK Lokomotiva J 1728 1725 ½ soutěž
2012/2013 4 ŠK Lokomotiva H 1798 Prášek Ladislav ŠK Lokomotiva K 1609 1 soutěž
2012/2013 3 ŠK Lokomotiva H 1798 Slámečka Karel ŠK Lokomotiva I 1882 1 soutěž
2012/2013 2 ŠK Lokomotiva H 1798 Hlavinka Zdeněk ŠK Vinohrady B 1951 1867 ½ soutěž
2012/2013 1 ŠK Lokomotiva H 1798 Brauner Radek Vojenská akademie 1770 ½ soutěž
2012/2013 8 Šachový klub Lokomotiva Brno F 1798 Molík Zdeněk TJ Znojmo B 1672 ½ soutěž
2012/2013 7 Šachový klub Lokomotiva Brno F 1798 Fojt Leoš ŠK Duras BVK Královo Pole D 1781 ½ soutěž
2012/2013 5 Šachový klub Lokomotiva Brno F 1798 Sádlík Pavel ŠK Kuřim C 1000 1 soutěž
2012/2013 3 Šachový klub Lokomotiva Brno F 1798 Šic Miloš TJ Čechie Zastávka 1615 1 soutěž
2010/2011 11 Lokomotiva Brno H 1797 Skoumal Bohumil ŠK Bystrc Oilers B 1875 ½ soutěž
2010/2011 10 Lokomotiva Brno H 1797 Rybníček Otto ŠK 64 Brno C 1803 ½ soutěž
2010/2011 9 Lokomotiva Brno H 1797 Onuca Petr Vojenská akademie 1882 ½ soutěž
2010/2011 8 Lokomotiva Brno H 1797 Kuchařík Jan Moravská Slávia Brno C 1797 ½ soutěž
2010/2011 7 Lokomotiva Brno H 1797 Janků Luboslav Moravská Slávia Brno D 1868 1 soutěž
2010/2011 6 Lokomotiva Brno H 1797 Šebek Jan Univerzita Brno 1814 1 soutěž
2010/2011 5 Lokomotiva Brno H 1797 Havlík Jiří ŠK Duras BVK Kr. Pole E 1818 0 soutěž
2010/2011 4 Lokomotiva Brno H 1797 Pelikán Jaromír Lokomotiva Brno J 1786 0 soutěž
2010/2011 2 Lokomotiva Brno H 1797 Dvouletý Tomáš Lokomotiva Brno I 1852 1 soutěž
2010/2011 1 Lokomotiva Brno H 1797 Štursa Libor ŠK Vinohrady Brno B 1877 1 soutěž
2010/2011 11 Lokomotiva Brno F 1797 Sojka Oldřich Sokol Strelice B 1622 ½ soutěž
2010/2011 9 Lokomotiva Brno F 1797 Zikan Karel Lokomotiva Brno E 1778 0 soutěž
2010/2011 8 Lokomotiva Brno F 1797 Horáček Petr TJ CECHIE Zastavka 1579 ½ soutěž
2010/2011 7 Lokomotiva Brno F 1797 Pop Bohumil TJ Znojmo B 1647 ½ soutěž
2010/2011 6 Lokomotiva Brno F 1797 Krupica Aleš SK KME-DDM Kurim C 1535 ½ soutěž
2010/2011 4 Lokomotiva Brno F 1797 Schneider Michal SPgS Znojmo B 1840 ½ soutěž
2010/2011 3 Lokomotiva Brno F 1797 Beranec Martin TJ Slovan Ivancice 1561 1 soutěž
2010/2011 2 Lokomotiva Brno F 1797 Blecharz Pavel SK Duras BVK Brno Kralovo Pole D 1742 ½ soutěž
2009/2010 11 Lokomotiva J 1769 Spáčil Leoš Vinohrady B 1789 ½ soutěž
2009/2010 9 Lokomotiva J 1769 Roštinský Miroslav ŠK 64 C 1801 ½ soutěž
2009/2010 8 Lokomotiva J 1769 Kopeček Ivan Moravská Slávia D 1250 1 soutěž
2009/2010 7 Lokomotiva J 1769 Prokop Jiří Moravská Slávia C 1737 ½ soutěž
2009/2010 6 Lokomotiva J 1769 Krejčí Zdeněk Duras BVK F 1302 1 soutěž
2009/2010 5 Lokomotiva J 1769 Brauner Radek Vojenská akademie 1789 1 soutěž
2009/2010 4 Lokomotiva J 1769 Pelikán Jaromír Lokomotiva I 1706 1 soutěž
2009/2010 2 Lokomotiva J 1769 Spáčil Stanislav Lokomotiva K 1701 ½ soutěž
2009/2010 1 Lokomotiva J 1769 Stanka Miroslav Duras BVK E 1864 0 soutěž
2009/2010 10 Lokomotiva M 1769 Pechan Zdeněk Univerzita 1889 1 soutěž
2009/2010 7 Lokomotiva M 1769 Koukolík Antonín Lokomotiva N 1563 ½ soutěž
2009/2010 6 Lokomotiva M 1769 Smutný Vladimír DM Klášterského 1587 1 soutěž
2009/2010 5 Lokomotiva M 1769 Pechan Zdeněk Univerzita 1889 0 soutěž
2009/2010 4 Lokomotiva M 1769 Skula Jindřich Lokomotiva 0 1636 1 soutěž
2009/2010 2 Lokomotiva M 1769 Effenberger Adam Lokomotiva N 1596 ½ soutěž
2009/2010 1 Lokomotiva M 1769 Smutný Vladimír DM Klášterského 1587 1 soutěž
2008/2009 10 Lokomotiva M 1728 Hobza Kristián Moravská Slávia E 1648 1 soutěž
2008/2009 9 Lokomotiva M 1728 Krejčí Zdeněk Duras BVK G 1313 1 soutěž
2008/2009 8 Lokomotiva M 1728 Spodniak Peter Lokomotiva N 1543 ½ soutěž
2008/2009 7 Lokomotiva M 1728 Nezval Ivan Duras BVK F 1764 1 soutěž
2008/2009 6 Lokomotiva M 1728 Zicha Marek Lokomotiva O 1444 1 soutěž
2008/2009 5 Lokomotiva M 1728 Hobza Kristián Moravská Slávia E 1648 ½ soutěž
2008/2009 3 Lokomotiva M 1728 Spodniak Peter Lokomotiva N 1543 1 soutěž
2008/2009 2 Lokomotiva M 1728 Putna Vladimír Duras BVK F 1739 0 soutěž
2008/2009 11 Lokomotiva H 1728 Hobza Kristián Moravská Slávia D 1648 1 soutěž
2008/2009 10 Lokomotiva H 1728 Wolf Hynek Vojenská akademie 1705 1 soutěž
2008/2009 9 Lokomotiva H 1728 Gajdoš Daniel Vinohrady B 1450 1 soutěž
2008/2009 8 Lokomotiva H 1728 Kacálek Tomáš Průkopník-Petria B 1756 1 soutěž
2008/2009 7 Lokomotiva H 1728 Kleiber Karel Univerzita 1479 1 soutěž
2008/2009 6 Lokomotiva H 1728 Nekvapil Zdeněk Moravská Slávia C 1737 1 soutěž
2008/2009 5 Lokomotiva H 1728 Hladký Milan Lokomotiva I 1636 0 soutěž
2008/2009 4 Lokomotiva H 1728 Strnad Radek Duras BVK E 1645 1 soutěž
2007/2008 11 Lokomotiva Brno H 1730 Havlík Jiří Duras BVK Brno E 1819 0 soutěž
2007/2008 9 Lokomotiva Brno H 1730 Dufek Martin Univerzita Brno 1715 0 soutěž
2007/2008 8 Lokomotiva Brno H 1730 Bezdíček Miloš ŠK 64 Brno C 1754 0 soutěž
2007/2008 7 Lokomotiva Brno H 1730 Kacálek Tomáš Petria-Průkopník B 1677 0 soutěž
2007/2008 6 Lokomotiva Brno H 1730 Vaněk Vladimír Vinohrady Brno B 1591 ½ soutěž
2007/2008 5 Lokomotiva Brno H 1730 Keše Tibor Duras BVK Brno F 1515 1 soutěž
2007/2008 4 Lokomotiva Brno H 1730 Turza Pavel Moravská Slávia C 1729 1 soutěž
2007/2008 3 Lokomotiva Brno H 1730 Polák Zdeněk Lokomotiva Brno J 1567 ½ soutěž
2007/2008 2 Lokomotiva Brno H 1730 Kašpárek Ondřej Lokomotiva Brno I 1695 1 soutěž
2007/2008 1 Lokomotiva Brno H 1730 Herz Luboš Vojenská akademie 1784 0 soutěž
2007/2008 9 Lokomotiva Brno M 1730 Hobza Kristián Moravská Slávia E 1675 1 soutěž
2007/2008 8 Lokomotiva Brno M 1730 Petřík Bohuslav Duras BVK Brno G 1818 1 soutěž
2007/2008 7 Lokomotiva Brno M 1730 Trnka Pavel Lokomotiva Brno N 1637 1 soutěž
2007/2008 6 Lokomotiva Brno M 1730 Polák Zdeněk Lokomotiva Brno L 1567 1 soutěž
2007/2008 3 Lokomotiva Brno M 1730 Keda Michal Duras BVK Brno G 1431 1 soutěž
2007/2008 2 Lokomotiva Brno M 1730 Effenberger Adam Lokomotiva Brno N 1 soutěž
2007/2008 1 Lokomotiva Brno M 1730 Kandalec Štefan Lokomotiva Brno L 1538 1 soutěž
2006/2007 9 Lokomotiva M 1684 Brychta Jan Univerzita B 1646 0 soutěž
2006/2007 7 Lokomotiva M 1684 Jeřábek Oldřich Duras F 1516 1 soutěž
2006/2007 6 Lokomotiva M 1684 Kandalec Štefan Lokomotiva N 1584 ½ soutěž
2006/2007 4 Lokomotiva M 1684 Tvrdý Radovan Univerzita B 1833 1 soutěž
2006/2007 2 Lokomotiva M 1684 Doškař Miloslav Duras F 1686 1 soutěž
2006/2007 1 Lokomotiva M 1684 Kandalec Štefan Lokomotiva N 1584 1 soutěž
2006/2007 10 Lokomotiva H 1684 Tůma Ludvík Moravská Slávia D 1689 1 soutěž
2006/2007 9 Lokomotiva H 1684 Wolf Hynek Vojenská akademie 1685 1 soutěž
2006/2007 8 Lokomotiva H 1684 Hořínek Olin Moravská Slávia C 1467 1 soutěž
2006/2007 7 Lokomotiva H 1684 Kleiber Karel Duras E 1497 1 soutěž
2006/2007 6 Lokomotiva H 1684 Platovský Jiří ŠK 64 C 1807 ½ soutěž
2006/2007 5 Lokomotiva H 1684 Fabík Jan Vinohrady B 1623 ½ soutěž
2006/2007 4 Lokomotiva H 1684 Sup Jiří Průkopník B 1597 1 soutěž
2006/2007 3 Lokomotiva H 1684 Ondrušek Pavel Lokomotiva I 1000 1 soutěž
2005/2006 11 Lokomotiva H 1627 Vaněk Vladimír TJ Vinohrady B 1646 1 soutěž
2005/2006 9 Lokomotiva H 1627 Kleiber Karel Duras BVK G 1513 1 soutěž
2005/2006 8 Lokomotiva H 1627 Prášek Ladislav ŠK 64 D 1593 1 soutěž
2005/2006 7 Lokomotiva H 1627 Wolf Hynek Vojenská akademie 1693 0 soutěž
2005/2006 5 Lokomotiva H 1627 Petlan Ivan Lokomotiva I 1992 1 soutěž
2005/2006 3 Lokomotiva H 1627 Vorel David Lokomotiva K 1000 1 soutěž
2005/2006 9 Lokomotiva M 1627 Veselý Michal Vinohrady C 1366 1 soutěž
2005/2006 8 Lokomotiva M 1627 Univerzita B 1 soutěž
2005/2006 7 Lokomotiva M 1627 Kňazský Jan Duras BVK Brno H 1642 1 soutěž
2005/2006 6 Lokomotiva M 1627 Dittrich Jiří Moravská Slávia D 1740 ½ soutěž
2005/2006 5 Lokomotiva M 1627 Stanka Petr Duras BVK Brno I 1250 1 soutěž
2005/2006 4 Lokomotiva M 1627 Novák Jan Lokomotiva P 1250 1 soutěž
2005/2006 3 Lokomotiva M 1627 Trnka Pavel Lokomotiva N 1659 1 soutěž
2005/2006 1 Lokomotiva M 1627 Petrilák Jan Lokomotiva O 1675 1 soutěž