Hráč Hladký Milan

Hladký Milan

User Pic
Jméno: Hladký Milan
Oddíl: Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1703
Elo mezinárodní: 1667
ID: 25614
FIDE ID: 397555
Rok narození: 1957
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Lokomotiva "G" 1667 1697 Beer František ŠK VA Brno 0 1859 ½
2018/2019 9 Lokomotiva "G" 1667 1697 Fibich Ondřej DM Klášterského "A" 0 1543 ½
2018/2019 8 Lokomotiva "G" 1667 1697 Fojt Ondřej Duras BVK "E" 0 1099 1
2018/2019 7 Lokomotiva "G" 1692 1697 Daniel Antonín Duras BVK "D" 0 1407 1
2018/2019 6 Lokomotiva "G" 1692 1697 Dufek Martin VSK Univerzita "C" 1852 1829 ½
2018/2019 5 Lokomotiva "G" 1692 1701 Turza Pavel Moravská Slávia "D" 1775 1775 1
2018/2019 4 Lokomotiva "G" 1692 1701 Hakl Jaroslav ŠK Vinohrady 0 1468 ½
2018/2019 3 Lokomotiva "G" 1692 1701 Plšek Daniel ŠK 64 Brno "B" 0 2034 0
2018/2019 2 Lokomotiva "G" 1692 1701 Řehůřek Jiří Bystrc Oilers "B" 1640 1669 ½
2017/2018 4 ŠK Lokomotiva Brno "G" 0 1729 Dufek Martin VSK Universita Brno "C" 1852 1823 0
2015/2016 7 Lokomotiva I 1740 Hruška Vladimír Bystrc Oilers B 1935 1905 0
2015/2016 6 Lokomotiva I 1740 Smutný Vladimír DM Klášterského A 1621 1
2015/2016 5 Lokomotiva I 1740 Prokop Jiří Moravská Slávia D 1695 1722 ½
2015/2016 4 Lokomotiva I 1740 Zamazal Milan ŠK 64 B 1858 ½
2015/2016 3 Lokomotiva I 1740 Pechan Zdeněk Univerzita C 1874 ½
2015/2016 2 Lokomotiva I 1740 Kunc Alois Jezdci Jundrov C 1758 0
2015/2016 1 Lokomotiva I 1740 Štencel Václav Lokomotiva J 1892 0
2015/2016 6 Lokomotiva I 1740 Režný František Vinohrady B 1562 1531 1
2015/2016 5 Lokomotiva I 1740 Stříbrný Rostislav Moravská Slávia E 1654 1
2015/2016 4 Lokomotiva I 1740 Vachek Jiří Lokomotiva H 1942 1805 0
2015/2016 3 Lokomotiva I 1740 Smutný Vladimír DM Klášterského A 1621 1
2015/2016 2 Lokomotiva I 1740 Hruška Vladimír Bystrc Oilers B 1935 1905 0
2015/2016 1 Lokomotiva I 1740 Štencel Václav Lokomotiva J 1892 0
2014/2015 7 Lokomotiva J 1711 Uhmann Jan Univerzita Brno B 2085 2083 0
2014/2015 6 Lokomotiva J 1711 Mazanec Jan Lokomotiva H 1848 ½
2014/2015 4 Lokomotiva J 1711 Řehák Lukáš DM Klášterského B 1919 1961 ½
2014/2015 3 Lokomotiva J 1711 Janota Jiří Bystrc Oilers B 1956 1875 0
2014/2015 2 Lokomotiva J 1711 Zeman Arnošt Moravská Slávia C 1998 1992 0
2014/2015 1 Lokomotiva J 1711 Šípek Oldřich Jezdci Jundrov C 1973 1953 0
2014/2015 7 Lokomotiva J 1711 Bravenec Karel DM Klášterského A 1000 0
2014/2015 6 Lokomotiva J 1711 Šípek Oldřich Jezdci Jundrov C 1973 1953 0
2014/2015 5 Lokomotiva J 1711 Zeman Arnošt Moravská Slávia C 1998 1992 0
2014/2015 4 Lokomotiva J 1711 Všetečka Milan ŠK 64 B 1707 ½
2014/2015 3 Lokomotiva J 1711 Šantora Ladislav Vinohrady B 1858 1825 1
2014/2015 2 Lokomotiva J 1711 Janota Jiří Bystrc Oilers B 1956 1875 0
2013/2014 13 Lokomotiva I 1695 Řezník Miloslav ŠK Vinohrady B 1599 1
2013/2014 12 Lokomotiva I 1695 Zerdaloglu Vasilis Univerzita Brno B 1807 0
2013/2014 11 Lokomotiva I 1695 Stříbrný Rostislav Moravská Slávia D 1681 1
2013/2014 10 Lokomotiva I 1695 Blažek Pavel ŠK 64 Brno B 1795 1806 ½
2013/2014 9 Lokomotiva I 1695 Beer František Vojenská akademie 1889 1
2013/2014 8 Lokomotiva I 1695 Janků Michal DM Klášterského 1389 1389 1
2013/2014 7 Lokomotiva I 1695 Šípek Michal Jezdci Jundrov B 1992 1991 0
2013/2014 6 Lokomotiva I 1695 Nekvapil Zdeněk Moravská Slávia C 1781 0
2013/2014 5 Lokomotiva I 1695 Lapúník Pavel Lokomotiva J 1706 ½
2013/2014 4 Lokomotiva I 1695 Slámečka Karel Lokomotiva G 1896 ½
2013/2014 3 Lokomotiva I 1695 Novák Jaromír Lokomotiva H 1856 1
2013/2014 2 Lokomotiva I 1695 Hruška Vladimír Bystrc Oilers B 1934 1884 0
2012/2013 11 ŠK Lokomotiva J 1704 Nývlt Zdeněk Vojenská akademie 1841 0
2012/2013 10 ŠK Lokomotiva J 1704 Hrdina Jiří ŠK Bystrc Oilers B 1860 1936 0
2012/2013 9 ŠK Lokomotiva J 1704 Bezdíček Miloš ŠK 64 C 1678 1760 ½
2012/2013 8 ŠK Lokomotiva J 1704 Janků Luboslav Moravská Slávia D 1850 0
2012/2013 7 ŠK Lokomotiva J 1704 Gilg Jindřich DM Klášterského 1000 1
2012/2013 6 ŠK Lokomotiva J 1704 Fojt Leoš ŠK Duras BVK E 1781 ½
2012/2013 5 ŠK Lokomotiva J 1704 Novák Jaromír ŠK Lokomotiva H 1871 1
2012/2013 4 ŠK Lokomotiva J 1704 Turza Pavel Moravská Slávia C 1796 1818 ½
2012/2013 3 ŠK Lokomotiva J 1704 Effenberger Adam ŠK Lokomotiva K 1709 0
2012/2013 2 ŠK Lokomotiva J 1704 Dvouletý Tomáš ŠK Lokomotiva I 1806 1829 ½
2012/2013 1 ŠK Lokomotiva J 1704 Hlavinka Zdeněk ŠK Vinohrady B 1951 1867 0
2011/2012 11 Lokomotiva Brno H 1675 Dvořák Ottokar Moravská Slávia D 1546 1
2011/2012 10 Lokomotiva Brno H 1675 Kleiber Karel Duras BVK Brno E 1501 ½
2011/2012 8 Lokomotiva Brno H 1675 Slepov Kyryl Univerzita Brno 1100 1
2011/2012 7 Lokomotiva Brno H 1675 Kotásek Jakub DM Kláterského 1000 1
2011/2012 6 Lokomotiva Brno H 1675 Trnka Vladimír Vojenská akademie 1648 1
2011/2012 5 Lokomotiva Brno H 1675 Lokomotiva Brno J 1
2011/2012 4 Lokomotiva Brno H 1675 Hafrovič Vendelín SK 64 Brno C 1472 1
2011/2012 3 Lokomotiva Brno H 1675 Pánik Tomáš Lokomotiva Brno I 1747 1
2011/2012 2 Lokomotiva Brno H 1675 Maršálek Bohumil Moravská Slávia C 1742 1
2011/2012 1 Lokomotiva Brno H 1675 Dohnálek Tomáš Lokomotiva Brno K 1711 0
2010/2011 11 Lokomotiva Brno H 1678 Kacálek Tomáš ŠK Bystrc Oilers B 1780 0
2010/2011 10 Lokomotiva Brno H 1678 Zamazal Milan ŠK 64 Brno C 1861 0
2010/2011 9 Lokomotiva Brno H 1678 Nývlt Zdeněk Vojenská akademie 1810 0
2010/2011 8 Lokomotiva Brno H 1678 Rumian Karel Moravská Slávia Brno C 1667 1
2010/2011 7 Lokomotiva Brno H 1678 Havlát Stanislav Moravská Slávia Brno D 1659 1
2010/2011 6 Lokomotiva Brno H 1678 Vaculíková Renáta Univerzita Brno 1869 0
2010/2011 5 Lokomotiva Brno H 1678 Pelikán Karel ŠK Duras BVK Kr. Pole E 1763 ½
2010/2011 4 Lokomotiva Brno H 1678 Zikan Karel Lokomotiva Brno J 1778 0
2010/2011 2 Lokomotiva Brno H 1678 Kašpárek Ondřej Lokomotiva Brno I 1868 0
2010/2011 1 Lokomotiva Brno H 1678 Skála Přemysl ŠK Vinohrady Brno B 1690 0
2009/2010 3 Lokomotiva I 1689 Klíma Jaroslav Lokomotiva K 1566 0
2009/2010 1 Lokomotiva 0 1689 Vaculíková Renáta Univerzita 1863 0
2008/2009 11 Lokomotiva I 1636 Herz Luboš Vojenská akademie 1784 1
2008/2009 10 Lokomotiva I 1636 Skála Přemysl Vinohrady B 1709 1
2008/2009 8 Lokomotiva I 1636 Slepov Kyryl Univerzita 1250 1
2008/2009 7 Lokomotiva I 1636 Nekvapil Zdeněk Moravská Slávia C 1737 0
2008/2009 6 Lokomotiva I 1636 Pelikán Karel Duras BVK E 1718 0
2008/2009 5 Lokomotiva I 1636 Mazanec Jan Lokomotiva H 1728 1
2008/2009 4 Lokomotiva I 1636 Prášek Ladislav Lokomotiva J 1604 1
2008/2009 3 Lokomotiva I 1636 Fuchs Alois Lokomotiva K 1573 1
2008/2009 2 Lokomotiva I 1636 Roštinský Miroslav ŠK 64 C 1811 ½
2008/2009 1 Lokomotiva I 1636 Havlát Stanislav Moravská Slávia D 1250 1
2007/2008 11 Lokomotiva Brno I 1628 Brauner Radek Vojenská akademie 1804 ½
2007/2008 10 Lokomotiva Brno I 1628 Havlík Jiří Duras BVK Brno E 1819 ½
2007/2008 9 Lokomotiva Brno I 1628 Dittrich Jiří Moravská Slávia D 1724 0
2007/2008 8 Lokomotiva Brno I 1628 Absolín Ladislav Univerzita Brno 1589 1
2007/2008 7 Lokomotiva Brno I 1628 Tioka Zdeněk ŠK 64 Brno C 1799 1
2007/2008 6 Lokomotiva Brno I 1628 Kacálek Tomáš Petria-Průkopník B 1677 0
2007/2008 5 Lokomotiva Brno I 1628 Varga Marian Vinohrady Brno B 1664 1
2007/2008 4 Lokomotiva Brno I 1628 Strnad Ondřej Duras BVK Brno F 1571 0
2007/2008 3 Lokomotiva Brno I 1628 Zůbek Stanislav Moravská Slávia C 1818 0
2007/2008 2 Lokomotiva Brno I 1628 Halámka Radek Lokomotiva Brno H 1726 1
2007/2008 1 Lokomotiva Brno I 1628 Klíma Jaroslav Lokomotiva Brno J 1612 1
2006/2007 11 Lokomotiva I 1685 Rumian Karel Moravská Slávia C 1716 ½
2006/2007 10 Lokomotiva I 1685 Malý Rudolf Duras E 1763 ½
2006/2007 9 Lokomotiva I 1685 Tioka Zdeněk ŠK 64 C 1769 0
2006/2007 8 Lokomotiva I 1685 Sochor Zdeněk Vinohrady B 1250 0
2006/2007 7 Lokomotiva I 1685 Řehůřek Jiří Průkopník B 1708 ½
2006/2007 5 Lokomotiva I 1685 Spodniak Peter Lokomotiva K 1562 1
2006/2007 4 Lokomotiva I 1685 Polák Zdeněk Lokomotiva J 1611 ½
2006/2007 3 Lokomotiva I 1685 Škaroupka Petr Lokomotiva H 1779 ½
2006/2007 2 Lokomotiva I 1685 Prokop Jiří Moravská Slávia D 1689 0
2006/2007 1 Lokomotiva I 1685 Žitný Petr Vojenská akademie 1863 0
2005/2006 8 Lokomotiva O 1694 Herzán Lumír Vinohrady C 1773 ½
2005/2006 7 Lokomotiva O 1694 Trávníček Jaroslav Univerzita B 1652 ½
2005/2006 6 Lokomotiva O 1694 Kňazský Jan Duras BVK Brno H 1642 1
2005/2006 5 Lokomotiva O 1694 Dittrich Jiří Moravská Slávia D 1740 ½
2005/2006 4 Lokomotiva O 1694 Stanka Petr Duras BVK Brno I 1250 1
2005/2006 3 Lokomotiva O 1694 Novák Jan Lokomotiva P 1250 0
2005/2006 2 Lokomotiva O 1694 Svoboda Karel Lokomotiva N 1675 1
2005/2006 1 Lokomotiva O 1694 Mazanec Karel Lokomotiva M 1724 ½