Hráč Kříž Tomáš

Kříž Tomáš

User Pic
Jméno: Kříž Tomáš
Oddíl: ŠK Kuřim, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1825
Elo mezinárodní: 1728
ID: 39159
FIDE ID: 390330
Rok narození: 2003
Třída rozhodčího: 2
Třída trenéra: 4
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 11 ŠK Kuřim 1762 1841 Skácelík Petr Jezdci Jundrov 2159 2164 0
2019/2020 10 ŠK Kuřim 1762 1841 Vávra Antonín ŠK Staré Město B 1890 1927 1
2019/2020 9 ŠK Kuřim C 1777 1841 Rokos Jiří VSK Universita Brno B 0 1800 1
2019/2020 8 ŠK Kuřim C 1777 1841 Peša Ladislav ŠK Střelice 1970 1853 1
2019/2020 7 ŠK Kuřim C 1808 1841 Richter Rudolf TJ Slovan Ivančice 1515 1545 1
2019/2020 6 ŠK Kuřim C 1808 1841 Mikulů Lukáš ŠK GPOA Znojmo 2017 2034 0
2019/2020 5 ŠK Kuřim C 1814 1876 Diviš Libor ŠK Bystrc Oilers 1801 1801 ½
2019/2020 4 ŠK Kuřim C 1808 1876 Hyrš Martin ŠK Duras BVK C 1887 1829 ½
2019/2020 3 ŠK Kuřim C 1808 1876 Dolejš Radek Optika Medek TJ Hodonice 0 1442 1
2019/2020 2 ŠK Kuřim C 1808 1876 Halbrštat Petr TJ Znojmo B 1558 1663 ½
2019/2020 1 ŠK Kuřim C 1831 1876 Gorčák Jan ŠK Lokomotiva Brno C 0 1530 1
2019/2020 7 ŠK Kuřim 1808 1841 Dvořáček Jan Matyáš ŠK Lokomotiva Brno 1723 1719 ½
2019/2020 6 ŠK Kuřim 1814 1876 Richter Rudolf TJ Náměšť n/Oslavou 1531 1500 ½
2019/2020 5 ŠK Kuřim 1814 1876 Zeman Daniel TJ Štefanydes Polička 1844 1725 ½
2019/2020 4 ŠK Kuřim 1831 1876 Vokoun Tomáš TJ CHS Chotěboř 1637 1557 0
2019/2020 3 ŠK Kuřim 1831 1876 Till Václav Region Panda 1499 1870 1
2019/2020 2 ŠK Kuřim 1831 1876 Zdechovský Tobiáš ŠŠPM Lipky HK 1782 1830 ½
2019/2020 1 ŠK Kuřim 1831 1876 Minář Milan TJ Lanškroun 0 1110 1
2019/2020 11 ŠK Kuřim B 1762 1841 Skácelík Petr Jezdci Jundrov B 2159 2164 0
2019/2020 10 ŠK Kuřim B 1766 1841 TJ Sloup 1
2019/2020 9 ŠK Kuřim B 1777 1841 Trávníček Petr ŠK Hodonín 2144 2104 0
2019/2020 8 ŠK Kuřim B 1777 1841 Vaculík Martin ŠK Agrotec Hustopeče 1732 1749 ½
2019/2020 7 ŠK Kuřim B 1777 1841 Uhmann Jan VSK Universita Brno 1996 2004 0
2019/2020 6 ŠK Kuřim B 1808 1841 Glozar Petr ŠK Duras BVK Královo Pole B 1864 1859 0
2019/2020 5 ŠK Kuřim B 1808 1876 Mikulů Lukáš TJ Znojmo 2017 2034 0
2019/2020 4 ŠK Kuřim B 1814 1876 Čermák Jan ŠO MKS Vyškov 1925 1931 ½
2019/2020 2 ŠK Kuřim B 1808 1876 Růžička Martin Jezdci Jundrov C 1912 1898 ½
2019/2020 1 ŠK Kuřim B 1831 1876 Uřičář Zdeněk ŠK Veselí nad Moravou 1929 1949 ½
2018/2019 11 ŠK Kuřim A 1516 1612 Oborný Stanislav TJ Ostrava 1203 1315 1
2018/2019 10 ŠK Kuřim A 1516 1612 Šlachta Jan TJ Lokomotiva Krnov 1438 1342 1
2018/2019 7 ŠK Kuřim A 1516 1612 Dvořáková Olga ŠK Duras BVK Královo Pole 1709 1684 ½
2018/2019 6 ŠK Kuřim A 1516 1612 Sasková Renata ŠK Kuřim C 1250 1235 1
2018/2019 4 ŠK Kuřim A 1543 1658 Kovář Matěj TJ Sokol Ústí 1482 1607 ½
2018/2019 3 ŠK Kuřim A 1495 1658 Černý Michal ŠK Zlín-Malenovice 1580 1589 0
2018/2019 1 ŠK Kuřim A 1495 1658 Hronek Ondřej ŠK Kuřim B 1128 1227 1
2018/2019 11 ŠK Kuřim F 1516 1612 Dumek David Šachy Zastávka B 1390 1436 1
2018/2019 10 ŠK Kuřim F 1516 1612 Bartoň Jan ŠK Tišnov B 0 1668 1
2018/2019 9 ŠK Kuřim F 1516 1612 Kolek Josef Slovan Ivančice B 1780 1763 ½
2018/2019 8 ŠK Kuřim F 1516 1612 Pokorný Radovan ŠK Střelice B 0 1690 ½
2018/2019 7 ŠK Kuřim F 1516 1612 Beseda Robert Šachy Zastávka A 0 1908 ½
2018/2019 3 ŠK Kuřim F 1499 1658 Vavřínková Eliška ŠK Lokomotiva Brno F 1816 1774 0
2018/2019 2 ŠK Kuřim F 1499 1658 Khadash Samuel ŠK Lokomotiva Brno E 1576 1776 0
2018/2019 1 ŠK Kuřim F 1495 1658 Krupica Pavel ŠK Kuřim E 1879 1854 ½
2018/2019 9 ŠK Kuřim D 1516 1612 Petráň Tomáš ŠK 64 Brno 1784 1831 1
2018/2019 8 ŠK Kuřim D 1516 1612 Kopkan Pavel Moravská Slavia Brno C 1895 1846 0
2018/2019 7 ŠK Kuřim D 1516 1612 Forman Lubomír Optika Medek TJ Hodonice 0 1784 1
2018/2019 6 ŠK Kuřim D 1516 1612 Konvičková Dana TJ Znojmo B 0 1780 1
2018/2019 5 ŠK Kuřim D 1543 1658 Kučera Vladislav ŠK Střelice 2023 1902 0
2018/2019 4 ŠK Kuřim D 1543 1658 Pelikán Jaromír ŠK Lokomotiva Brno C 1763 1756 1
2018/2019 3 ŠK Kuřim D 1499 1658 Šustr Radomil TJ Slovan Ivančice 1884 1884 1
2018/2019 2 ŠK Kuřim D 1499 1658 Marek Jakub ŠK GPOA Znojmo 1693 1711 0
2018/2019 1 ŠK Kuřim D 1495 1658 Křena Bohuslav ŠK Kuřim B 1962 1973 ½
2017/2018 7 ŠK Kuřim B 1501 1593 Barák David ŠK Duras BVK Královo Pole 1891 1849 1
2017/2018 6 ŠK Kuřim B 1537 1593 Brož Petr Šachový klub Světlá nad Sázavou 1746 1754 0
2017/2018 5 ŠK Kuřim B 1537 1593 Klubal Jiří Jiskra Humpolec 1785 1732 0
2017/2018 4 ŠK Kuřim B 1585 1701 Jun Rudolf TJ CHS Chotěboř 1872 1884 0
2017/2018 3 ŠK Kuřim B 1585 1701 Šmajzrová Veronika ŠŠPM Lipky HK 1663 1624 ½
2017/2018 2 ŠK Kuřim B 1585 1701 Horák Jan TJ Štefanydes Polička 1974 1753 0
2017/2018 1 ŠK Kuřim B 1585 1701 Kupsa Matěj ŠKM TJ Lanškroun 1732 1677 0
2017/2018 9 ŠK Kuřim "E 1537 1593 Šilha Josef ŠK Sokol Tišnov "B" 0 1551 1
2017/2018 8 ŠK Kuřim "E 1537 1593 Šic Miloš Šachy Zastávka "A" 0 1623 1
2017/2018 7 ŠK Kuřim "E 1537 1593 Baťa Jiří ŠK Lokomotiva Brno "F" 1620 1634 1
2017/2018 6 ŠK Kuřim "E 1501 1593 Farář Václav ŠK Střelice "B" 0 1802 0
2017/2018 5 ŠK Kuřim "E 1501 1593 Dvořáček Jan Matyáš ŠK Lokomotiva Brno "G" 1485 1601 0
2017/2018 4 ŠK Kuřim "E 1537 1593 Pečenka Petr Šachy Zastávka "B" 0 1418 1
2017/2018 3 ŠK Kuřim "E 1537 1593 Kolařík Jan ŠK Kuřim "K" 0 1745 ½
2017/2018 1 ŠK Kuřim "E 1585 1701 Prokop Martin ŠK Kuřim "D" 1382 1371 0
2017/2018 9 ŠK Kuřim "B" 1537 1593 Kureš Miroslav ŠK Lokomotiva Brno "D" 1597 1569 1
2017/2018 8 ŠK Kuřim "B" 1537 1593 Holienka Ladislav ŠK Břežany 0 1623 1
2017/2018 7 ŠK Kuřim "B" 1501 1593 Patočka Roman TJ Slovan Ivančice 0 1594 0
2017/2018 6 ŠK Kuřim "B" 1501 1593 Farář Václav ŠK Střelice 0 1802 ½
2017/2018 5 ŠK Kuřim "B" 1537 1593 Turza Pavel Moravská Slavia Brno "C" 1775 1804 1
2017/2018 4 ŠK Kuřim "B" 1537 1593 Vítovec Jiří ŠK 64 Brno 1943 1888 ½
2017/2018 2 ŠK Kuřim "B" 1537 1593 Schneider Michal TJ Znojmo "B" 0 1805 0
2017/2018 1 ŠK Kuřim "B" 1585 1701 Kopkan Pavel Jezdci Jundrov "B" 1892 1852 1
2016/2017 7 ŠK Kuřim "E" 1422 1520 Doležal Petr TJ Slovan-Žaluzie Koblížek Ivančice B 1679 1
2016/2017 6 ŠK Kuřim "E" 1422 1520 Hlavsa Vladimír ŠK Sokol Tišnov "B" 1792 ½
2016/2017 5 ŠK Kuřim "E" 1422 1520 Fryda Dominik ŠK Lokomotiva Brno "K" 1730 1663 ½
2016/2017 4 ŠK Kuřim "E" 1422 1520 Jurásek Vojtěch ŠK Kuřim "D" 1681 1747 0
2016/2017 3 ŠK Kuřim "E" 1422 1520 Boček Tadeáš ŠK Kuřim "C" 1831 1925 ½
2016/2017 2 ŠK Kuřim "E" 1422 1520 Dumková Daniela Šachy Zastávka "A" 1906 1881 ½
2016/2017 1 ŠK Kuřim "E" 1422 1520 Hurta Miroslav ŠK Lokomotiva Brno "J" 1832 1862 1
2015/2016 8 ŠK Kuřim "D" 1422 1520 Hubený Pavel Makkabi Boskovice 1930 1878 0
2015/2016 7 ŠK Kuřim "D" 1422 1520 Sedlák Ivo TJ Sloup 1723 0
2015/2016 6 ŠK Kuřim "D" 1422 1520 Maláska Karel ŠK Sokol Tišnov 1748 1
2015/2016 4 ŠK Kuřim "D" 1422 1520 Toulec Richard Sokol Rudice 1666 0
2015/2016 3 ŠK Kuřim "D" 1422 1520 Zbořil Radomír MKS Vyškov "B" 1606 1584 ½
2015/2016 1 ŠK Kuřim "D" 1422 1520 Slezák Jan ŠK Kuřim "B" 1693 ½
2015/2016 9 ŠK Kuřim "A" 1422 1520 Opěla Radek Interchess FM 1453 1464 0
2015/2016 8 ŠK Kuřim "A" 1422 1520 Oborný Tomáš OŠŠ TJ Ostrava 1094 1
2015/2016 7 ŠK Kuřim "A" 1422 1520 Všetulová Viktorie ŠK Staré Město "B" 1299 1391 ½
2015/2016 6 ŠK Kuřim "A" 1422 1520 Ondra Petr A64 Grygov 1100 1
2015/2016 3 ŠK Kuřim "A" 1422 1520 Tajovský Šimon ŠK Kuřim "B" 1032 1116 1
2015/2016 9 ŠK Kuřim "F" 1422 1520 Bartoň Jan ŠK Sokol Tišnov "B" 1716 1
2015/2016 8 ŠK Kuřim "F" 1422 1520 Hudec Ondřej Šachy Zastávka "A" 1946 1900 1
2015/2016 7 ŠK Kuřim "F" 1422 1520 Farář Václav ŠK Střelice "B" 1770 0
2015/2016 6 ŠK Kuřim "F" 1422 1520 Perutka Tomáš ŠK Lokomotiva Brno "K" 1763 1758 1
2015/2016 5 ŠK Kuřim "F" 1422 1520 Patočka Roman TJ Slovan Ivančice "B" 1670 1
2015/2016 3 ŠK Kuřim "F" 1422 1520 Kudláček Jaroslav ŠK Kuřim "E" 1960 1869 ½
2015/2016 2 ŠK Kuřim "F" 1422 1520 Pospíšil Patrik ŠK Lokomotiva Brno "L" 1746 0
2015/2016 1 ŠK Kuřim "F" 1422 1520 Pavlík Vladimír ŠK Kuřim "G" 1579 1605 0
2014/2015 9 ŠK Kuřim "B" 1250 1357 Vyčítal Jan Kvasaco Vacenovice 1000 1
2014/2015 8 ŠK Kuřim "B" 1250 1357 Slatinský Ondřej ŠK ZŠ a MŠ Ratíškovice 1000 1
2014/2015 7 ŠK Kuřim "B" 1250 1357 Dvořáček Jan Matyáš ŠK Lokomotiva Brno "D" 1124 ½
2014/2015 6 ŠK Kuřim "B" 1250 1357 Jelínek Eduard ŠK Lokomotiva Brno "F" 1000 ½
2014/2015 5 ŠK Kuřim "B" 1250 1357 Pečenka Petr Šachy Zastávka 1074 ½
2014/2015 4 ŠK Kuřim "B" 1250 1357 Skalka Tomáš ŠK Veselí nad Moravou 1250 1
2014/2015 3 ŠK Kuřim "B" 1250 1357 Kuchovský Jiří ŠK Duras BVK "C" 1000 1
2014/2015 2 ŠK Kuřim "B" 1250 1357 Vařecha Vojtěch ŠK Kuřim "C" 1078 1
2014/2015 1 ŠK Kuřim "B" 1250 1357 Habinová Alice ŠK Kuřim "D" 1100 1124 1
2013/2014 7 ŠK KME - DDM Kuřim C 1250 1250 Vinkler Tomáš Sportovní klub Vyškov B 1100 1
2013/2014 6 ŠK KME - DDM Kuřim C 1250 1250 Klimánek Aleš Šachový klub Kvasaco Vacenovice 1100 1
2013/2014 5 ŠK KME - DDM Kuřim C 1250 1250 Švejnoha Jakub ŠK Svornost Rousínovec 1250 1
2013/2014 4 ŠK KME - DDM Kuřim C 1250 1250 Žároský Filip Sportovní klub Vyškov C 1100 1
2013/2014 3 ŠK KME - DDM Kuřim C 1250 1250 Barák David ŠK Duras BVK - Královo Pole C 1250 ½
2013/2014 2 ŠK KME - DDM Kuřim C 1250 1250 Poláček Ondřej SPgŠ+G Znojmo 1000 0
2013/2014 1 ŠK KME - DDM Kuřim C 1250 1250 Fryda Dominik Šachový klub Lokomotiva Brno C 1250 0
2013/2014 7 ŠK KME - DDM Kuřim C 1250 1250 Fryda Dominik Šachový klub Lokomotiva Brno C 1250 0
2013/2014 6 ŠK KME - DDM Kuřim C 1250 1250 Barák David ŠK Duras BVK - Královo Pole C 1250 ½
2013/2014 5 ŠK KME - DDM Kuřim C 1250 1250 Dumek David Šachy Zastávka 1323 0
2013/2014 4 ŠK KME - DDM Kuřim C 1250 1250 Winkler David Šachový klub Lokomotiva Brno E 1000 1
2013/2014 3 ŠK KME - DDM Kuřim C 1250 1250 Poláček Ondřej SPgŠ+G Znojmo 1000 0
2013/2014 2 ŠK KME - DDM Kuřim C 1250 1250 Kocí Tomáš Šachový klub Lokomotiva Brno D 1372 1385 0
2013/2014 1 ŠK KME - DDM Kuřim C 1250 1250 Němec Jakub ŠK KME - DDM Kuřim B 1353 1353 1
2013/2014 2 ŠK Kuřim "F" 1250 1250 Řehoř Dominik ŠK Lokomotiva Brno "M" 1250 1250 1
2013/2014 1 ŠK Kuřim "F" 1250 1250 Němec Jakub ŠK Kuřim "G" 1353 1353 ½
2013/2014 7 ŠK KME-DDM Kuřim 1250 1250 Opluštil Pavel TJ Sokol Postoupky 1382 1
2013/2014 6 ŠK KME-DDM Kuřim 1250 1250 Šobáň Jan Agentura 64 Grygov 1000 0
2013/2014 5 ŠK KME-DDM Kuřim 1250 1250 Matošková Monika TJ Sokol Hošťálková 1250 1
2013/2014 4 ŠK KME-DDM Kuřim 1250 1250 Řezníček Štěpán Zbrojovka Vsetín 1095 1
2012/2013 11 ŠK KME-DDM Kuřim C 1100 Rapcová Adéla Sokol Vranovice 1250 1
2012/2013 10 ŠK KME-DDM Kuřim C 1100 Ochotný Václav TJ ŠK Veselí nad Moravou 1100 ½
2012/2013 9 ŠK KME-DDM Kuřim C 1100 Vémola Štěpán SK Vyškov 1250 0
2012/2013 8 ŠK KME-DDM Kuřim C 1100 Strnad Jakub TJ Sokol Zastávka 1000 0
2012/2013 7 ŠK KME-DDM Kuřim C 1100 Konvičková Lucie SK Gym. a Střední pedagog. škola Znojmo 1100 0
2012/2013 6 ŠK KME-DDM Kuřim C 1100 Hvozdovič Jan ŠK Svornost Rousínovec 1100 0
2012/2013 5 ŠK KME-DDM Kuřim C 1100 Dorňák David ŠK při MŠ a ZŠ Ratíškovice B 1100 1
2012/2013 4 ŠK KME-DDM Kuřim C 1100 Flodr Jan ŠK Lokomotiva Brno E 1100 0
2012/2013 3 ŠK KME-DDM Kuřim C 1100 Kilberger Ondřej ŠK Lokomotiva Brno D 1000 0
2012/2013 2 ŠK KME-DDM Kuřim C 1100 Zemánková Gabriela ŠK při MŠ a ZŠ Ratíškovice A 1100 1
2012/2013 1 ŠK KME-DDM Kuřim C 1100 Pavlík Vladimír ŠK KME-DDM Kuřim B 1250 1
2012/2013 8 ŠK KME-DDM Kuřim "F" 1100 Fryda Dominik ŠK Lokomotiva Brno "M" 1250 1
2012/2013 7 ŠK KME-DDM Kuřim "F" 1100 Richterová Nataša Sokol Zastávka "B" 1000 1
2012/2013 6 ŠK KME-DDM Kuřim "F" 1100 Tajovský Matěj ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1250 1
2012/2013 4 ŠK KME-DDM Kuřim "F" 1100 Sobotka Václav VSK Universita Brno "B" 1000 ½
2012/2013 3 ŠK KME-DDM Kuřim "F" 1100 Pospíšil Patrik ŠK Lokomotiva Brno "M" 1486 ½
2012/2013 2 ŠK KME-DDM Kuřim "F" 1100 Dumek Aleš Sokol Zastávka "B" 1250 1
2012/2013 1 ŠK KME-DDM Kuřim "F" 1100 Tajovský Matěj ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1250 1