Hráč Lička Vlastimil

Lička Vlastimil

User Pic
Jméno: Lička Vlastimil
Oddíl: Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1868
Elo mezinárodní: 1835
ID: 1702
FIDE ID: 305944
Rok narození: 1939
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 10 Lokomotiva "G" 1835 1868 Řehák Lukáš DM Klášterského "A" 1919 1970 ½
2019/2020 9 Lokomotiva "G" 1835 1868 Šebek Jan VSK Univerzita "C" 1877 1854 1
2019/2020 8 Lokomotiva "G" 1835 1868 Řehůřek Lukáš Bystrc Oilers "B" 2168 2124 0
2019/2020 7 Lokomotiva "G" 1835 1868 Janků Luboslav Moravská Slávia "D" 0 1813 1
2019/2020 6 Lokomotiva "G" 1835 1868 Blažek Pavel ŠK 64 "B" 1740 1777 ½
2019/2020 5 Lokomotiva "G" 1835 1868 Moulis Rudolf Duras "D" 0 1917 ½
2019/2020 4 Lokomotiva "G" 1835 1868 Pochylý Bronislav DM Klášterského "B" 0 1851 0
2019/2020 3 Lokomotiva "G" 1835 1868 Mazanec Jan Lokomotiva "H" 0 1844 ½
2019/2020 2 Lokomotiva "G" 1835 1868 Vítovec Jiří Vojenská akademie 1943 1926 0
2019/2020 1 Lokomotiva "G" 1835 1868 Šípek Michal Jezdci Jundrov "D" 2017 2032 0
2019/2020 9 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1835 1868 Prokop Jiří Moravská Slávia Brno "C" 1680 1693 1
2019/2020 8 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1835 1868 Blažek Pavel ŠK 64 Brno "A" 1740 1777 1
2019/2020 6 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1835 1868 Píštěk Jan ŠK Veselí nad Mor. "B" 1829 1803 ½
2019/2020 4 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1835 1868 Budín Marek SK Podlužan Prušánky "C" 0 1582 0
2019/2020 3 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1835 1868 Neduchal Jiří ŠK 1923 Sokol Kyjov 1740 1767 ½
2019/2020 2 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1835 1868 Solařík Pavel ŠO Jiskra Strážnice 1804 1764 ½
2019/2020 1 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1835 1868 Bártů Jiří ŠK Galerie Závodný Mikulov 0 1639 1
2018/2019 11 Lokomotiva "G" 1872 1881 Vítovec Jiří ŠK VA Brno 1943 1905 ½
2018/2019 10 Lokomotiva "G" 1872 1881 Rösner Tomáš ŠK DM Klášterského "B" 2021 1926 ½
2018/2019 9 Lokomotiva "G" 1872 1881 Veřmiřovský Vlastimil DM Klášterského "A" 1880 1890 ½
2018/2019 8 Lokomotiva "G" 1872 1881 Machala Matěj Duras BVK "E" 1604 1606 ½
2018/2019 7 Lokomotiva "G" 1872 1881 Moulis Rudolf Duras BVK "D" 0 1899 0
2018/2019 6 Lokomotiva "G" 1872 1881 Šebek Jan VSK Univerzita "C" 1928 1861 1
2018/2019 5 Lokomotiva "G" 1872 1881 Svíženský Luboš Moravská Slávia "D" 1932 1932 ½
2018/2019 4 Lokomotiva "G" 1872 1881 Páral Stanislav ŠK Vinohrady 1992 2028 0
2018/2019 3 Lokomotiva "G" 1872 1881 Krejčí Petr ŠK 64 Brno "B" 1983 1978 ½
2018/2019 9 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1872 1881 Hejda Jaroslav Š.K. 1923 Sokol Kyjov 0 1777 ½
2018/2019 8 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1872 1881 Švestka Jiří Klub šachistů TJ Bučovice 1689 1770 1
2018/2019 7 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1872 1881 Šedý Ctirad ŠK Agrotec Hustopeče "B" 1912 1868 1
2018/2019 6 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1872 1881 Ivanov Mikhail ŠK Duras BVK "C" 1460 1533 1
2018/2019 5 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1872 1881 Dvořáček Filip ŠO Jiskra Strážnice 1793 1852 1
2018/2019 4 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1872 1881 Blata František Jezdci Jundrov "C" 0 1771 0
2018/2019 3 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1872 1881 Pelikán Ctibor VSK Univerzita Brno "B" 0 1966 ½
2017/2018 11 ŠK Lokomotiva Brno "G" 1900 1880 Krejčí Petr ŠK 64 Brno "B" 2011 1985 0
2017/2018 10 ŠK Lokomotiva Brno "G" 1900 1880 Řehůřek Karel BK Moravská Slavia Brno "D" 1728 1817 1
2017/2018 8 ŠK Lokomotiva Brno "G" 1900 1880 Petlan Ivan ŠK DM Klášterského "A" 1951 1972 0
2017/2018 7 ŠK Lokomotiva Brno "G" 1900 1880 Vítovec Jiří ŠK VA Brno 1943 1888 0
2017/2018 6 ŠK Lokomotiva Brno "G" 1900 1880 Pelikán Karel ŠK Vinohrady Brno 1584 1704 1
2017/2018 5 ŠK Lokomotiva Brno "G" 1900 1880 Šípek Michal Jezdci Jundrov "D" 1978 1991 1
2017/2018 4 ŠK Lokomotiva Brno "G" 1900 1880 Pelikán Ctibor VSK Universita Brno "C" 0 2033 1
2017/2018 3 ŠK Lokomotiva Brno "G" 1900 1880 Pochylý Bronislav ŠK DM Klášterského "B" 0 1858 ½
2017/2018 2 ŠK Lokomotiva Brno "G" 1900 1880 Kalod Michal Bystrc Oilers "B" 1813 1823 ½
2017/2018 1 ŠK Lokomotiva Brno "G" 1900 1880 Daněk Daniel ŠK Duras BVK Královo Pole "E" 2025 1998 1
2017/2018 9 ŠK Lokomotiva Brno E 1900 1880 Misorin Vladimír Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1804 1821 ½
2017/2018 6 ŠK Lokomotiva Brno E 1900 1880 Hrubša Marián Jiskra Strážnice 1924 0 1
2017/2018 5 ŠK Lokomotiva Brno E 1900 1880 Veverka František TJ Tatran Poštorná 1864 1901 0
2017/2018 3 ŠK Lokomotiva Brno E 1900 1880 Petráň Tomáš Galerie Závodný Mikulov 1758 1817 ½
2017/2018 2 ŠK Lokomotiva Brno E 1900 1880 Brychta Jan VSK Univerzita Brno B 1460 1623 1
2016/2017 10 ŠK Lokomotiva Brno C 1944 1961 Skřenek Jiří TJ Znojmo 2052 2020 ½
2016/2017 9 ŠK Lokomotiva Brno C 1944 1961 Růžička František Jezdci Jundrov B 2086 2090 0
2016/2017 8 ŠK Lokomotiva Brno C 1944 1961 Uhmann Jan VSK Universita Brno 2068 2060 1
2016/2017 5 ŠK Lokomotiva Brno C 1944 1961 Horák Bronislav ŠK Kuřim B 1950 1901 ½
2015/2016 9 ŠK Lokomotiva Brno C 1944 1961 Uhmann Jan ŠK Hustopeče 2059 2054 0
2015/2016 5 ŠK Lokomotiva Brno C 1944 1961 Fojtách Ivan TJ Znojmo 1949 1942 ½
2015/2016 4 ŠK Lokomotiva Brno C 1944 1961 Tůma Miroslav ŠK Lokomotiva Brno D 1912 1886 ½
2015/2016 7 Lokomotiva H 1944 1961 Hrdina Jiří Bystrc Oilers B 1836 1891 1
2015/2016 6 Lokomotiva H 1944 1961 Píše Jan Lokomotiva J 2011 1988 0
2015/2016 5 Lokomotiva H 1944 1961 Rösner Tomáš DM Klášterského A 2021 1879 0
2015/2016 4 Lokomotiva H 1944 1961 Straka Vojtěch Lokomotiva I 1803 1840 ½
2015/2016 3 Lokomotiva H 1944 1961 Řehůřek Karel Moravská Slávia E 1909 1918 1
2015/2016 1 Lokomotiva H 1944 1961 Varga Marian Vinohrady B 1901 1885 1
2015/2016 7 Lokomotiva H 1944 1961 Zavadil Michal Duras BVK E 1998 1995 0
2015/2016 6 Lokomotiva H 1944 1961 Řehůřek Karel Moravská Slávia E 1909 1918 1
2015/2016 4 Lokomotiva H 1944 1961 Veřmiřovský Vlastimil DM Klášterského B 2021 1971 0
2015/2016 3 Lokomotiva H 1944 1961 Žitný Petr Vojenská akademie 1827 1853 1
2015/2016 2 Lokomotiva H 1944 1961 Varga Marian Vinohrady B 1901 1885 1
2015/2016 1 Lokomotiva H 1944 1961 Fiala Václav Jezdci Jundrov D 2273 2248 0
2014/2015 7 Lokomotiva H 1950 1937 Tůma Miroslav Moravská Slávia C 1905 ½
2014/2015 6 Lokomotiva H 1950 1937 Štencel Václav Lokomotiva J 1843 ½
2014/2015 5 Lokomotiva H 1950 1937 Továrek Antonín Jezdci Jundrov C 2006 2024 1
2014/2015 4 Lokomotiva H 1950 1937 Kučera Petr Bystrc Oilers B 1981 1987 1
2014/2015 3 Lokomotiva H 1950 1937 Veřmiřovský Vlastimil DM Klášterského B 2017 1995 ½
2014/2015 2 Lokomotiva H 1950 1937 Slepov Kyryl Univerzita Brno B 2110 0
2014/2015 1 Lokomotiva H 1950 1937 Tomíška Miroslav Duras BVK E 1930 ½
2014/2015 7 Lokomotiva H 1950 1937 Veřmiřovský Vlastimil DM Klášterského B 2017 1995 ½
2014/2015 6 Lokomotiva H 1950 1937 Pelikán Karel Vinohrady C 1744 1
2014/2015 5 Lokomotiva H 1950 1937 Tomíška Miroslav Duras BVK E 1930 ½
2014/2015 4 Lokomotiva H 1950 1937 Vítovec Jiří Vojenská akademie 1943 1921 1
2014/2015 3 Lokomotiva H 1950 1937 Slepov Kyryl Univerzita Brno B 2110 0
2014/2015 2 Lokomotiva H 1950 1937 Kopeček Ivan Moravská Slávia D 1938 1943 0
2014/2015 1 Lokomotiva H 1950 1937 Zikan Karel Lokomotiva I 1772 1756 1
2013/2014 13 Lokomotiva H 1954 1940 Tůma Miroslav Moravská Slávia C 1932 ½
2013/2014 12 Lokomotiva H 1954 1940 Hrdina Jiří Bystrc Oilers B 1943 1964 1
2013/2014 11 Lokomotiva H 1954 1940 Tomíška Miroslav ŠK Duras BVK E 1920 ½
2013/2014 10 Lokomotiva H 1954 1940 Hlavinka Zdeněk ŠK Vinohrady B 1952 1894 ½
2013/2014 9 Lokomotiva H 1954 1940 Slepov Kyryl Univerzita Brno B 1825 0
2013/2014 8 Lokomotiva H 1954 1940 Kopeček Ivan Moravská Slávia D 1912 1894 0
2013/2014 7 Lokomotiva H 1954 1940 Krejčí Petr ŠK 64 Brno B 2125 ½
2013/2014 6 Lokomotiva H 1954 1940 Žitný Petr Vojenská akademie 1862 1912 0
2013/2014 5 Lokomotiva H 1954 1940 Pochylý Bronislav DM Klášterského 1892 ½
2013/2014 4 Lokomotiva H 1954 1940 Kratochvíl Karel Jezdci Jundrov B 2231 2239 0
2013/2014 3 Lokomotiva H 1954 1940 Vitula Jan Lokomotiva I 1943 1
2013/2014 2 Lokomotiva H 1954 1940 Píše Jan Lokomotiva J 2080 2075 0
2013/2014 1 Lokomotiva H 1954 1940 Řehák Lukáš Lokomotiva G 1919 1959 1
2013/2014 9 ŠK Lokomotiva Brno C 1954 1940 Marek Jakub SPgŠ + G Znojmo 1454 1
2013/2014 2 ŠK Lokomotiva Brno C 1954 1940 Kolek Josef ŠK Tetčice 1836 1835 1
2012/2013 11 ŠK Lokomotiva H 1959 1927 Janota Jiří ŠK Bystrc Oilers B 1956 1936 ½
2012/2013 10 ŠK Lokomotiva H 1959 1927 Krejčí Petr ŠK 64 C 2099 0
2012/2013 9 ŠK Lokomotiva H 1959 1927 Kopeček Ivan Moravská Slávia D 1961 1970 1
2012/2013 8 ŠK Lokomotiva H 1959 1927 Pochylý Bronislav DM Klášterského 1875 ½
2012/2013 7 ŠK Lokomotiva H 1959 1927 Tomíška Miroslav ŠK Duras BVK E 1928 ½
2012/2013 6 ŠK Lokomotiva H 1959 1927 Tůma Miroslav Moravská Slávia C 1893 ½
2012/2013 5 ŠK Lokomotiva H 1959 1927 Vitula Jan ŠK Lokomotiva J 1965 ½
2012/2013 4 ŠK Lokomotiva H 1959 1927 Effenberger Adam ŠK Lokomotiva K 1709 1
2012/2013 3 ŠK Lokomotiva H 1959 1927 Petlan Ivan ŠK Lokomotiva I 2033 1
2012/2013 2 ŠK Lokomotiva H 1959 1927 Varga Marian ŠK Vinohrady B 1829 1821 ½
2012/2013 1 ŠK Lokomotiva H 1959 1927 Žitný Petr Vojenská akademie 1869 1921 ½
2012/2013 9 ŠK Lokomotiva Brno G 1959 1927 Bohuslav Jan TJ Tatran Poštorná A 1980 1989 1
2012/2013 7 ŠK Lokomotiva Brno G 1959 1927 Píštěk Jan TJ ŠK Veselí n. Moravou B 1880 1899 1
2012/2013 6 ŠK Lokomotiva Brno G 1959 1927 Zubalík Miroslav Š.K. 1923 Sokol Kyjov 2037 0
2012/2013 5 ŠK Lokomotiva Brno G 1959 1927 Trnka Tomáš TJ Tatran Poštorná B 1976 1976 0
2012/2013 4 ŠK Lokomotiva Brno G 1959 1927 Spodný Josef ŠK "64" Brno B 2040 2004 ½
2012/2013 3 ŠK Lokomotiva Brno G 1959 1927 Tůma Miroslav BK Moravská Slavia Brno B 1893 ½
2012/2013 2 ŠK Lokomotiva Brno G 1959 1927 Hladík Josef Vinohrady Brno A 2150 2134 0
2012/2013 1 ŠK Lokomotiva Brno G 1959 1927 Předínský Vladan TJ Podlužan Prušánky B 1844 ½
2011/2012 11 Lokomotiva Brno H 1981 Kopeček Ivan Moravská Slávia D 1952 1971 0
2011/2012 10 Lokomotiva Brno H 1981 Tomíška Miroslav Duras BVK Brno E 1930 ½
2011/2012 9 Lokomotiva Brno H 1981 Janota Jiří Bystrc Oilers B 1982 1991 0
2011/2012 8 Lokomotiva Brno H 1981 Pechan Zdeněk Univerzita Brno 1886 1
2011/2012 7 Lokomotiva Brno H 1981 Smutný Vladimír DM Kláterského 1593 1
2011/2012 6 Lokomotiva Brno H 1981 Vítovec Jiří Vojenská akademie 1947 1
2011/2012 5 Lokomotiva Brno H 1981 Vitula Jan Lokomotiva Brno J 1941 ½
2011/2012 4 Lokomotiva Brno H 1981 Krejčí Petr SK 64 Brno C 2061 0
2011/2012 3 Lokomotiva Brno H 1981 Moník Martin Lokomotiva Brno I 1939 ½
2011/2012 2 Lokomotiva Brno H 1981 Tůma Miroslav Moravská Slávia C 1923 ½
2011/2012 1 Lokomotiva Brno H 1981 Effenberger Adam Lokomotiva Brno K 1703 0
2011/2012 10 ŠK Lokomotiva Brno G 1981 Trávníček Petr ŠK Hodonín 2117 ½
2011/2012 9 ŠK Lokomotiva Brno G 1981 Bohuslav Jan TJ Tatran Poštorná A 1950 0
2011/2012 8 ŠK Lokomotiva Brno G 1981 Škoda Martin ŠK Slavoj Velké Pavlovice 2019 2058 ½
2011/2012 7 ŠK Lokomotiva Brno G 1981 Šmíd Vladimír Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1863 ½
2011/2012 6 ŠK Lokomotiva Brno G 1981 Vávra Michal BK Moravská Slavia Brno B 1995 1933 ½
2011/2012 4 ŠK Lokomotiva Brno G 1981 Trnka Tomáš TJ Tatran Poštorná B 1875 ½
2011/2012 3 ŠK Lokomotiva Brno G 1981 Píštěk Jan TJ ŠK Veselí nad Moravou B 1879 1891 1
2011/2012 2 ŠK Lokomotiva Brno G 1981 Křápek Miroslav KŠ TJ Bučovice 1838 1
2011/2012 1 ŠK Lokomotiva Brno G 1981 Spodný Josef ŠK 64 Brno B 2079 2097 ½
2010/2011 11 Lokomotiva Brno H 2007 Janota Jiří ŠK Bystrc Oilers B 1961 ½
2010/2011 10 Lokomotiva Brno H 2007 Krejčí Petr ŠK 64 Brno C 2062 ½
2010/2011 9 Lokomotiva Brno H 2007 Vítovec Jiří Vojenská akademie 1972 1
2010/2011 8 Lokomotiva Brno H 2007 Tůma Miroslav Moravská Slávia Brno C 1904 ½
2010/2011 7 Lokomotiva Brno H 2007 Šrámek Josef Moravská Slávia Brno D 2048 ½
2010/2011 6 Lokomotiva Brno H 2007 Pechan Zdeněk Univerzita Brno 1904 1
2010/2011 5 Lokomotiva Brno H 2007 Tomíška Miroslav ŠK Duras BVK Kr. Pole E 1965 ½
2010/2011 2 Lokomotiva Brno H 2007 Moník Martin Lokomotiva Brno I 1923 ½
2010/2011 1 Lokomotiva Brno H 2007 Kavalír Jan ŠK Vinohrady Brno B 1974 ½
2010/2011 11 ŠK Lokomotiva Brno G 2007 Píštěk Jan TJ ŠK Veselí na Moravou B 1925 1
2010/2011 10 ŠK Lokomotiva Brno G 2007 Němec Miloslav TJ Tatran Poštorná 1894 ½
2010/2011 9 ŠK Lokomotiva Brno G 2007 Petráň Tomáš ŠK 64 Brno B 1899 1
2010/2011 8 ŠK Lokomotiva Brno G 2007 Šebesta Josef Š.K.1923 Sokol Kyjov 1915 0
2010/2011 7 ŠK Lokomotiva Brno G 2007 Cupal Miroslav ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 2074 ½
2010/2011 6 ŠK Lokomotiva Brno G 2007 Hlávka Stanislav ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 1797 ½
2010/2011 5 ŠK Lokomotiva Brno G 2007 Turza Pavel BK Moravská Slavia Brno B 1815 1
2010/2011 4 ŠK Lokomotiva Brno G 2007 Strakáč Petr SK Horáček Sudoměřice A 2133 1
2010/2011 3 ŠK Lokomotiva Brno G 2007 Makovička Martin ŠK Hodonín 1986 0
2010/2011 2 ŠK Lokomotiva Brno G 2007 Švestka Jiří KŠ TJ Bučovice 1783 1
2010/2011 1 ŠK Lokomotiva Brno G 2007 Páral Stanislav Vinohrady Brno A 2069 ½
2009/2010 11 Lokomotiva J 1997 Svíženský Luboš Vinohrady B 1950 ½
2009/2010 10 Lokomotiva J 1997 Hrdina Jiří Bystrc Oilers B 1950 ½
2009/2010 9 Lokomotiva J 1997 Rybníček Otto ŠK 64 C 1804 ½
2009/2010 8 Lokomotiva J 1997 Vávra Michal Moravská Slávia D 1981 ½
2009/2010 7 Lokomotiva J 1997 Turza Pavel Moravská Slávia C 1801 1
2009/2010 6 Lokomotiva J 1997 Keda Michal Duras BVK F 1491 1
2009/2010 5 Lokomotiva J 1997 Nývlt Zdeněk Vojenská akademie 1846 ½
2009/2010 4 Lokomotiva J 1997 Dvouletý Tomáš Lokomotiva I 1813 ½
2009/2010 2 Lokomotiva J 1997 Zikan Karel Lokomotiva K 1761 ½
2009/2010 1 Lokomotiva J 1997 Palovský Ladislav Duras BVK E 2008 ½
2009/2010 10 Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 1997 Pavliš Jaromír TJ Žďár nad Sázavou 2102 ½
2009/2010 9 Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 1997 Sýkora Josef AKIS Pardubice 2131 0
2009/2010 8 Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 1997 Vodička Pavel ŠK Bohemia Pardubice 2077 ½
2009/2010 7 Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 1997 Němec Pavel 2222 ŠK Polabiny "B" 2259 ½
2009/2010 6 Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 1997 Göth Jiří ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 2128 1
2009/2010 5 Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 1997 Zeman Martin TJ Jiskra Litomyšl 2020 0
2009/2010 4 Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 1997 Karpilovský Oleg ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2268 ½
2009/2010 3 Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 1997 Mesiarik Rudolf Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2161 0
2009/2010 2 Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 1997 Strnad Václav TJ Spartak Pelhřimov 2084 0
2009/2010 1 Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 1997 Skácelík Petr ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 2270 ½
2008/2009 11 Lokomotiva H 2012 Janků Luboslav Moravská Slávia D 1904 1
2008/2009 10 Lokomotiva H 2012 Žitný Petr Vojenská akademie 1912 ½
2008/2009 9 Lokomotiva H 2012 Novák Vítězslav Vinohrady B 1933 0
2008/2009 8 Lokomotiva H 2012 Kubíček Robert Průkopník-Petria B 2139 1
2008/2009 7 Lokomotiva H 2012 Šebek Jan Univerzita 1831 1
2008/2009 6 Lokomotiva H 2012 Turza Pavel Moravská Slávia C 1803 1
2008/2009 5 Lokomotiva H 2012 Řehák Lukáš Lokomotiva I 1944 ½
2008/2009 4 Lokomotiva H 2012 Tomíška Miroslav Duras BVK E 1955 1
2008/2009 3 Lokomotiva H 2012 Vitula Jan Lokomotiva J 1890 1
2008/2009 2 Lokomotiva H 2012 Šípek Michal Lokomotiva K 2020 1
2008/2009 1 Lokomotiva H 2012 Krejčí Petr ŠK 64 C 2088 0
2008/2009 9 ŠK Lokomotiva Brno B 2012 AŠK DA Olomouc 1
2008/2009 5 ŠK Lokomotiva Brno B 2012 Staufčík Michal ŠK Staré Město C 2048 ½
2008/2009 3 ŠK Lokomotiva Brno B 2012 Hodovský Jiří ŠK Zlín B 2041 ½
2008/2009 2 ŠK Lokomotiva Brno B 2012 Kapusta Petr ŠK Staré Město B 2084 0
2008/2009 1 ŠK Lokomotiva Brno B 2012 Přibyl René ŠK Lokomotiva Brno C 2059 ½
2007/2008 10 ŠK Lokomotiva Brno B 2001 Hodovský Jiří ŠK Zlín B 2093 1
2007/2008 8 ŠK Lokomotiva Brno B 2001 Šmíd Jan ŠK Staré Město C 1965 ½
2007/2008 6 ŠK Lokomotiva Brno B 2001 Haderka Karel Tatran Litovel B 1831 1
2007/2008 5 ŠK Lokomotiva Brno B 2001 Vysloužil Lukáš A64 PROCLIENT Grygov B 1920 1
2007/2008 4 ŠK Lokomotiva Brno B 2001 Brázdil Roman Slavia Kroměříž 2162 ½
2007/2008 1 ŠK Lokomotiva Brno B 2001 Dráb Tomáš ŠK Lokomotiva Brno C 1952 1
2007/2008 11 Lokomotiva Brno H 2001 Stanka Miroslav Duras BVK Brno E 1872 1
2007/2008 10 Lokomotiva Brno H 2001 Janků Luboslav Moravská Slávia D 1889 1
2007/2008 9 Lokomotiva Brno H 2001 Vaculíková Renáta Univerzita Brno 1887 1
2007/2008 8 Lokomotiva Brno H 2001 Rybníček Otto ŠK 64 Brno C 1805 1
2007/2008 7 Lokomotiva Brno H 2001 Kopkan Pavel Petria-Průkopník B 1883 0
2007/2008 6 Lokomotiva Brno H 2001 Páral Adam Vinohrady Brno B 1918 ½
2007/2008 5 Lokomotiva Brno H 2001 Strnad Radek Duras BVK Brno F 1637 0
2007/2008 3 Lokomotiva Brno H 2001 Doškař Miloslav Lokomotiva Brno J 1723 ½
2007/2008 2 Lokomotiva Brno H 2001 Moník Martin Lokomotiva Brno I 1884 0
2007/2008 1 Lokomotiva Brno H 2001 Onuca Petr Vojenská akademie 1894 1
2006/2007 10 Lokomotiva H 2007 Nekvapil Zdeněk Moravská Slávia D 1817 1
2006/2007 9 Lokomotiva H 2007 Nývlt Zdeněk Vojenská akademie 1843 ½
2006/2007 8 Lokomotiva H 2007 Nikodém Gustav Moravská Slávia C 1829 ½
2006/2007 7 Lokomotiva H 2007 Kaláb Lubomír Duras E 1903 0
2006/2007 6 Lokomotiva H 2007 Rybníček Otto ŠK 64 C 1790 ½
2006/2007 5 Lokomotiva H 2007 Svíženský Luboš Vinohrady B 1636 1
2006/2007 4 Lokomotiva H 2007 Čiháček Karel Průkopník B 1766 1
2006/2007 3 Lokomotiva H 2007 Matl Rostislav Lokomotiva I 1971 1
2006/2007 2 Lokomotiva H 2007 Motl Antonín Lokomotiva K 1679 1
2006/2007 1 Lokomotiva H 2007 Spáčil Stanislav Lokomotiva J 1698 0
2006/2007 11 ŠK Lokomotiva Brno D 2007 Schirmbeck Hannes SPgŠ+G Znojmo ½
2006/2007 10 ŠK Lokomotiva Brno D 2007 Křena Bohuslav ŠK KME DDM Kuřim 1971 ½
2006/2007 9 ŠK Lokomotiva Brno D 2007 Saida Jan Sokol Rudice 1851 ½
2006/2007 8 ŠK Lokomotiva Brno D 2007 Šafář Eduard TJ Sokol Bzenec 1752 1
2006/2007 7 ŠK Lokomotiva Brno D 2007 Bohuslav Jan TJ Tatran Poštorná 2061 1
2006/2007 5 ŠK Lokomotiva Brno D 2007 Kolek Josef ŠK Tetčice 1865 ½
2006/2007 4 ŠK Lokomotiva Brno D 2007 Piťo Vojtěch ŠK Hodonín 1786 1
2006/2007 2 ŠK Lokomotiva Brno D 2007 Kuchynka Luboš ŠK HPM TEC Hustopeče 2070 ½
2005/2006 11 Lokomotiva H 1993 Novák Vítězslav TJ Vinohrady B 1809 1
2005/2006 10 Lokomotiva H 1993 Všetečka Milan ŠK 64 C 1725 1
2005/2006 9 Lokomotiva H 1993 Stanka Miroslav Duras BVK G 1950 1
2005/2006 8 Lokomotiva H 1993 Bezdíček Miloš ŠK 64 D 1771 ½
2005/2006 7 Lokomotiva H 1993 Kubíček Jiří Vojenská akademie 2001 1
2005/2006 5 Lokomotiva H 1993 Dráb Tomáš Lokomotiva I 1737 ½
2005/2006 3 Lokomotiva H 1993 Papež Radek Lokomotiva K 1813 1
2005/2006 2 Lokomotiva H 1993 Fabián Jindřich Průkopník B 1714 1
2005/2006 1 Lokomotiva H 1993 Zůbek Stanislav Moravská Slávia C 1857 ½
2004/2005 11 Lokomotiva Brno D 1906 Müller Miroslav TJ Komořany A 1716 1
2004/2005 9 Lokomotiva Brno D 1906 Bytešník Zdeněk Sokol Tišnov A 1836 ½
2004/2005 8 Lokomotiva Brno D 1906 Ševčík David Garde Lipovec B 1720 1
2004/2005 7 Lokomotiva Brno D 1906 Hrbata Jaroslav ŠK Jevíčko A 1580 1
2004/2005 5 Lokomotiva Brno D 1906 Rada Marek Sokol Rudice B 1609 ½
2004/2005 4 Lokomotiva Brno D 1906 Jandl Miroslav MKS Vyškov A 1854 1
2004/2005 3 Lokomotiva Brno D 1906 MKS Vyškov B 1
2004/2005 2 Lokomotiva Brno D 1906 Walletzký Radomír Makkabi Boskovice 1552 1
2004/2005 1 Lokomotiva Brno D 1906 Zerdaloglu Vasilis Univerzita Brno B 1846 ½
2003/2004 11 Lokomotiva Brno B 1923 Holas Jaroslav Sokol Rudice A 1864 ½
2003/2004 10 Lokomotiva Brno B 1923 Blažek Pavel ŠK 64 Brno B 1804 ½
2003/2004 9 Lokomotiva Brno B 1923 Kubín Antonín Makkabi Boskovice 1638 ½
2003/2004 8 Lokomotiva Brno B 1923 Janás Josef Sokol Tišnov A 1742 1
2003/2004 7 Lokomotiva Brno B 1923 Malý Rudolf Duras BVK Brno D 1834 0
2003/2004 6 Lokomotiva Brno B 1923 Tomek Milan MKS Vyškov B 1745 ½
2003/2004 5 Lokomotiva Brno B 1923 Tůma Miroslav Mor. Slávia Brno 1897 1
2003/2004 4 Lokomotiva Brno B 1923 Sysel Jiří Bydo Zakřany 1853 ½
2003/2004 3 Lokomotiva Brno B 1923 Chromeček Oldřich TJ Bučovice B 1796 ½
2003/2004 2 Lokomotiva Brno B 1923 Ševčík Milan Garde Lipovec B 1760 1
2003/2004 1 Lokomotiva Brno B 1923 Nekuda Jaroslav ŠK Tetčice 1780 1