Hráč Kalendovský Jan

Kalendovský Jan

User Pic
Jméno: Kalendovský Jan
Oddíl: Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1830
Elo mezinárodní: 1947
ID: 1257
FIDE ID: 321095
Rok narození: 1947
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 13 Lokomotiva "G" 1947 1905 Lisik Miroslav Lokomotiva "H" 1667 0 1
2018/2019 11 Lokomotiva "G" 1947 1905 Onuca Petr ŠK VA Brno 0 1813 ½
2018/2019 10 Lokomotiva "G" 1947 1905 Šimčík Radek ŠK DM Klášterského "B" 0 1636 0
2018/2019 9 Lokomotiva "G" 1947 1905 Slámečka Karel DM Klášterského "A" 0 1832 0
2018/2019 8 Lokomotiva "G" 1947 1905 Strnad Radek Duras BVK "E" 1715 1693 ½
2018/2019 7 Lokomotiva "G" 1947 1905 Zdražil Karel Duras BVK "D" 0 0 1
2018/2019 6 Lokomotiva "G" 1947 1905 Zerdaloglu Vasilis VSK Univerzita "C" 1676 1825 0
2018/2019 5 Lokomotiva "G" 1947 1905 Janků Luboslav Moravská Slávia "D" 0 1808 ½
2018/2019 4 Lokomotiva "G" 1947 1905 Režný František ŠK Vinohrady 1526 1583 1
2018/2019 3 Lokomotiva "G" 1947 1905 Burýšek Petr ŠK 64 Brno "B" 0 1762 ½
2018/2019 2 Lokomotiva "G" 1947 1905 Alexandr Petr Bystrc Oilers "B" 1676 1739 ½
2018/2019 1 Lokomotiva "G" 1947 1905 Šípek Oldřich Jezdci Jundrov "D" 1925 1842 ½
2018/2019 9 ŠK Bystrc Oilers 1947 1905 Hladký Tadeáš Jezdci Jundrov "C" 1693 1699 ½
2018/2019 8 ŠK Bystrc Oilers 1947 1905 Šebesta Josef KVASACO Vacenovice 2037 1809 ½
2018/2019 7 ŠK Bystrc Oilers 1947 1905 Matula Roman Š.K. 1923 Sokol Kyjov 0 1892 ½
2018/2019 6 ŠK Bystrc Oilers 1947 1905 Gorčák Jan Klub šachistů TJ Bučovice 0 1517 ½
2018/2019 5 ŠK Bystrc Oilers 1947 1905 Kunc Petr ŠK Agrotec Hustopeče "B" 0 1845 0
2018/2019 4 ŠK Bystrc Oilers 1947 1905 Tajovský Matěj ŠK Duras BVK "C" 1778 1731 ½
2018/2019 3 ŠK Bystrc Oilers 1947 1905 Šuráň Jakub ŠO Jiskra Strážnice 1770 1758 0
2018/2019 2 ŠK Bystrc Oilers 1947 1905 Vavřínková Jitka ŠK Lokomotiva Brno "D" 1566 1557 1
2018/2019 1 ŠK Bystrc Oilers 1947 1905 Rokos Jiří VSK Univerzita Brno "B" 0 1812 1
2017/2018 7 ŠK Lokomotiva Brno B 1955 1932 Skřenek Jiří TJ Znojmo 2013 2004 0
2017/2018 6 ŠK Lokomotiva Brno B 1960 1932 Zuziak Petr ŠK Duras BVK Královo Pole B 1926 1934 ½
2017/2018 5 ŠK Lokomotiva Brno B 1960 1932 Misorin Vladimír ŠK Hodonín 1795 1821 ½
2017/2018 4 ŠK Lokomotiva Brno B 1947 1932 Mižák Ján Spartak Adamov 1894 1889 ½
2017/2018 3 ŠK Lokomotiva Brno B 1947 1932 Nikodém Gustav ŠK Bystrc Oilers 2007 1993 ½
2017/2018 8 ŠK Lokomotiva Brno E 1955 1932 Havel Vojtěch Jezdci Jundrov C 1884 1881 ½
2017/2018 7 ŠK Lokomotiva Brno E 1960 1932 Skalka Jan ŠK Veselí nad Moravou B 1885 1965 ½
2017/2018 6 ŠK Lokomotiva Brno E 1960 1932 Šafařík Vojtěch Jiskra Strážnice 2016 1970 ½
2017/2018 5 ŠK Lokomotiva Brno E 1947 1932 Šťastný Pavel TJ Tatran Poštorná 1789 1769 ½
2017/2018 4 ŠK Lokomotiva Brno E 1947 1932 Matula Tomáš Klub šachistů TJ Bučovice 0 1659 ½
2017/2018 3 ŠK Lokomotiva Brno E 1947 1932 Petráňová Teresa Galerie Závodný Mikulov 1451 1699 1
2017/2018 2 ŠK Lokomotiva Brno E 1947 1932 Absolín Ladislav VSK Univerzita Brno B 0 1690 ½
2017/2018 1 ŠK Lokomotiva Brno E 1961 1931 Glozar Petr ŠK Duras BVK Královo Pole C 1792 1881 0
2016/2017 10 ŠK Lokomotiva Brno C 2000 1949 Kavan Zdeněk TJ Znojmo 2124 2105 0
2016/2017 8 ŠK Lokomotiva Brno C 2000 1949 Kiša Lubomír VSK Universita Brno 2155 2186 0
2016/2017 6 ŠK Lokomotiva Brno C 2000 1949 Lamser Tomáš ŠK Vinohrady Brno 1959 1973 ½
2016/2017 5 ŠK Lokomotiva Brno C 2000 1949 Majer Jiří ŠK Kuřim B 2096 2031 ½
2016/2017 3 ŠK Lokomotiva Brno C 2000 1949 Moulis Mojmír Orel Ořechov 2088 2095 0
2016/2017 2 ŠK Lokomotiva Brno C 2000 1949 Kredl Karel Moravská Slavia Brno B 2102 2083 0
2016/2017 1 ŠK Lokomotiva Brno C 2000 1949 Kusalík Roman ŠK Veselí nad Moravou 2007 2030 0
2016/2017 9 Lokomotiva Brno F 2000 1949 Barák David ŠK Duras BVK Královo Pole C 1658 1595 ½
2016/2017 7 Lokomotiva Brno F 2000 1949 Křížek František ŠK Veselí nad Moravou B 1939 1953 0
2016/2017 6 Lokomotiva Brno F 2000 1949 Masařík Jan ŠK 64 Brno A 1962 2007 ½
2016/2017 5 Lokomotiva Brno F 2000 1949 Kuchynka Luboš ŠK HPM TEC Hustopeče B 1980 1966 0
2016/2017 4 Lokomotiva Brno F 2000 1949 Štrublík Martin Klub šachistů TJ Sport Bučovice 1334 ½
2016/2017 3 Lokomotiva Brno F 2000 1949 Bártů Jiří ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1704 1
2016/2017 2 Lokomotiva Brno F 2000 1949 Trnka Tomáš TJ Tatran Poštorná 1976 1963 1
2016/2017 1 Lokomotiva Brno F 2000 1949 Pešák Roman Šachový klub Hodonín 1996 1935 ½
2015/2016 11 ŠK Lokomotiva Brno C 2000 1949 Páral Adam ŠK Vinohrady Brno 1957 1976 ½
2015/2016 10 ŠK Lokomotiva Brno C 2000 1949 Křížek František ŠK Veselí nad Moravou 1939 1953 ½
2015/2016 9 ŠK Lokomotiva Brno C 2000 1949 Kuchynka Luboš ŠK Hustopeče 1980 1966 ½
2015/2016 8 ŠK Lokomotiva Brno C 2000 1949 Fouček Šimon SK GPOA Znojmo 1672 1809 1
2015/2016 7 ŠK Lokomotiva Brno C 2000 1949 Rozumek Vlastimil MKS Vyškov 2047 2044 ½
2015/2016 6 ŠK Lokomotiva Brno C 2000 1949 Hruška Vladimír ŠK Bystrc Oilers 1935 1905 ½
2015/2016 5 ŠK Lokomotiva Brno C 2000 1949 Mucha Karel TJ Znojmo 1869 0
2015/2016 4 ŠK Lokomotiva Brno C 2000 1949 Diviš Libor ŠK Lokomotiva Brno D 1887 1869 ½
2015/2016 3 ŠK Lokomotiva Brno C 2000 1949 Marek Jiří TJ Spartak Adamov 1996 2010 ½
2015/2016 2 ŠK Lokomotiva Brno C 2000 1949 Tioka Zdeněk Jezdci Jundrov B 1935 1935 ½
2015/2016 1 ŠK Lokomotiva Brno C 2000 1949 Rokos Jiří VSK Universita Brno 1831 1
2015/2016 9 Lokomotiva Brno F 2000 1949 Hrabal Radek ŠK Veselí nad Moravou B 1838 1833 ½
2015/2016 8 Lokomotiva Brno F 2000 1949 Dryšl Radek TJ Podlužan Prušánky B 1875 1863 1
2015/2016 7 Lokomotiva Brno F 2000 1949 Hyrš Martin ŠK Duras BVK Královo Pole C 1940 1907 ½
2015/2016 6 Lokomotiva Brno F 2000 1949 Taptič Filip Šachový klub Hodonín 1903 1856 1
2015/2016 4 Lokomotiva Brno F 2000 1949 Masařík Jan ŠK 64 Brno A 1962 2007 ½
2015/2016 3 Lokomotiva Brno F 2000 1949 Věžník Petr TJ Tatran Poštorná 1977 1877 ½
2015/2016 2 Lokomotiva Brno F 2000 1949 Šedý Ctirad ŠK HPM TEC Hustopeče B 1896 1860 1
2015/2016 1 Lokomotiva Brno F 2000 1949 Turza Pavel Moravská Slavia Brno C 1807 1838 1
2014/2015 6 VSK Universita Brno 2000 1964 Komprda Petr ŠK Garde Lipovec B 2003 ½
2014/2015 4 VSK Universita Brno 2000 1964 Moučka Jiří MKS Vyškov 2014 2014 ½
2014/2015 9 ŠK Lokomotiva Brno F 2000 1964 Racek Michal Š. K. 1923 Sokol Kyjov 1949 ½
2014/2015 8 ŠK Lokomotiva Brno F 2000 1964 Křápek Miroslav KŠ TJ Bučovice 1781 ½
2014/2015 7 ŠK Lokomotiva Brno F 2000 1964 Věžník Petr TJ Tatran Poštorná 1962 1874 ½
2014/2015 6 ŠK Lokomotiva Brno F 2000 1964 Ling Bronislav ŠK Hodonín 1905 1884 ½
2014/2015 5 ŠK Lokomotiva Brno F 2000 1964 Dryšl Radek TJ Podlužan Prušánky B 1899 1877 1
2014/2015 4 ŠK Lokomotiva Brno F 2000 1964 Janás Vladimír ŠK Veselí nad Moravou B 1834 1837 ½
2014/2015 3 ŠK Lokomotiva Brno F 2000 1964 Moulis Rudolf ŠK Duras BVK Královo Pole D 1877 ½
2014/2015 2 ŠK Lokomotiva Brno F 2000 1964 Slepov Kyryl Jezdci Jundrov B 2110 0
2014/2015 1 ŠK Lokomotiva Brno F 2000 1964 Mareš Jaroslav ŠK "64" Brno 2029 1993 ½
2013/2014 9 ŠK Lokomotiva Brno F 2019 1961 Sedlář Vlastimil KŠ TJ Bučovice 1610 1
2013/2014 8 ŠK Lokomotiva Brno F 2019 1961 Krystián Josef TJ Tatran Poštorná 1763 1753 1
2013/2014 7 ŠK Lokomotiva Brno F 2019 1961 Šmíd Vladimír Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1880 1
2013/2014 6 ŠK Lokomotiva Brno F 2019 1961 Jandl Miroslav MKS Vyškov B 1783 1
2013/2014 5 ŠK Lokomotiva Brno F 2019 1961 Ling Bronislav ŠK Hodonín 1981 1947 ½
2013/2014 4 ŠK Lokomotiva Brno F 2019 1961 Tvrdý Radovan VSK Univerzita Brno 1894 ½
2013/2014 3 ŠK Lokomotiva Brno F 2019 1961 Skalka Jan TJ ŠK Veselí nad Moravou B 1751 1797 1
2013/2014 2 ŠK Lokomotiva Brno F 2019 1961 Hlávka Stanislav ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1803 ½
2013/2014 1 ŠK Lokomotiva Brno F 2019 1961 Dryšl František TJ Podlužan Prušánky B 1722 1716 1
2013/2014 9 ŠK Bystrc Oilers 2019 1961 Kupčík Zdeněk MKS Vyškov 2056 2015 ½
2013/2014 6 ŠK Bystrc Oilers 2019 1961 Navrátil Josef ŠK Veselí nad Moravou 2064 2039 0
2013/2014 4 ŠK Bystrc Oilers 2019 1961 Lamser Tomáš Vinohrady Brno 1941 1962 0
2013/2014 3 ŠK Bystrc Oilers 2019 1961 Kubíček Pavel Orel Ořechov 1991 1968 ½
2013/2014 2 ŠK Bystrc Oilers 2019 1961 Daněk Daniel ŠK Duras BVK Brno C 1827 1903 ½
2012/2013 11 Šachový klub Lokomotiva Brno E 2029 1991 Pokorný Radovan Sokol Střelice A 1758 ½
2012/2013 10 Šachový klub Lokomotiva Brno E 2029 1991 Šmíd Tomáš ŠK Kuřim C 1671 1
2012/2013 8 Šachový klub Lokomotiva Brno E 2029 1991 Horáček Petr TJ Čechie Zastávka 1663 ½
2012/2013 7 Šachový klub Lokomotiva Brno E 2029 1991 Porč Pavel TJ Slovan Ivančice 1792 1746 ½
2012/2013 6 Šachový klub Lokomotiva Brno E 2029 1991 Slepov Kyryl VSK Univerzita Brno 1544 ½
2012/2013 5 Šachový klub Lokomotiva Brno E 2029 1991 Havel Vojtěch SPgŠ + G Znojmo A 1797 1847 ½
2012/2013 4 Šachový klub Lokomotiva Brno E 2029 1991 Továrek Antonín Šachový klub Lokomotiva Brno F 1734 ½
2012/2013 3 Šachový klub Lokomotiva Brno E 2029 1991 Diviš Libor ŠK Tetčice B 1917 1951 ½
2012/2013 2 Šachový klub Lokomotiva Brno E 2029 1991 Schneider Michal TJ Znojmo B 1827 1
2012/2013 1 Šachový klub Lokomotiva Brno E 2029 1991 Vojáček Zdeněk ŠK Duras BVK Královo Pole D 1852 1842 ½
2012/2013 11 ŠK Bystrc Oilers 2029 1991 Zavacký Peter ŠK Lokomotiva Brno C 2102 2123 0
2012/2013 10 ŠK Bystrc Oilers 2029 1991 Vykydal František ŠK Lokomotiva Brno B 2120 2113 ½
2012/2013 9 ŠK Bystrc Oilers 2029 1991 Habina Martin ŠK Garde Lipovec 2049 2034 ½
2012/2013 8 ŠK Bystrc Oilers 2029 1991 Petlák Josef TJ Znojmo 2000 1985 ½
2012/2013 7 ŠK Bystrc Oilers 2029 1991 Palovský Ladislav ŠK Duras BVK Brno C 2060 2019 ½
2012/2013 6 ŠK Bystrc Oilers 2029 1991 Pech Václav MKS Vyškov 2109 2002 ½
2012/2013 5 ŠK Bystrc Oilers 2029 1991 Piťo Vojtěch ŠK Hodonín 1819 1834 ½
2012/2013 4 ŠK Bystrc Oilers 2029 1991 Lamser Miroslav SK Tetčice 2073 2054 ½
2012/2013 3 ŠK Bystrc Oilers 2029 1991 Zeman Arnošt Orel Ořechov 1984 1969 ½
2012/2013 2 ŠK Bystrc Oilers 2029 1991 Binder Jaroslav ŠK 64 Brno 1884 1896 ½
2012/2013 1 ŠK Bystrc Oilers 2029 1991 Šípek Oldřich ŠK Lokomotiva Brno D 1970 1958 ½
2011/2012 11 ŠK Bystrc Oilers 2051 1999 Novák Vítězslav ŠK Vinohrady Brno 1934 1908 ½
2011/2012 10 ŠK Bystrc Oilers 2051 1999 Cetkovský Petr Orel Ořechov 2125 2095 ½
2011/2012 9 ŠK Bystrc Oilers 2051 1999 Pekárková Eva ŠK Lokomotiva Brno C 1969 2009 ½
2011/2012 8 ŠK Bystrc Oilers 2051 1999 Pučálka Vojtěch ŠK Sokol Tišnov 1919 ½
2011/2012 7 ŠK Bystrc Oilers 2051 1999 Fuchs Luděk ŠK Duras BVK Brno C 2004 1938 ½
2011/2012 6 ŠK Bystrc Oilers 2051 1999 Vykydal František ŠK Lokomotiva Brno D 2134 2126 ½
2011/2012 5 ŠK Bystrc Oilers 2051 1999 Majer Jiří ŠK KME-DDM Kuřim 2033 2045 0
2011/2012 4 ŠK Bystrc Oilers 2051 1999 Kopeček Ivan BK Moravská Slavia Brno 1952 1971 0
2011/2012 3 ŠK Bystrc Oilers 2051 1999 Sládek Vladislav ŠK 64 Brno 1979 1998 ½
2011/2012 2 ŠK Bystrc Oilers 2051 1999 Chládek Vlastimil ŠK Garde Lipovec 2082 2099 ½
2011/2012 1 ŠK Bystrc Oilers 2051 1999 Mikulů Lukáš TJ Znojmo 1997 2020 ½
2011/2012 10 Lokomotiva Brno E 2051 1999 Wehrenberg Petr TJ ČECHIE Zastávka 1562 1
2011/2012 9 Lokomotiva Brno E 2051 1999 Něnička Jakub TJ Slovan Ivančice 1545 1
2011/2012 8 Lokomotiva Brno E 2051 1999 Vojáček Zdeněk SK Duras BVK Brno Královo Pole D 1906 1925 1
2011/2012 7 Lokomotiva Brno E 2051 1999 Pokorný Radovan Sokol Střelice B 1744 ½
2011/2012 6 Lokomotiva Brno E 2051 1999 Hruška Vladimír Sokol Střelice A 1985 1966 ½
2011/2012 5 Lokomotiva Brno E 2051 1999 Horký Jaroslav TJ Znojmo B 1876 ½
2011/2012 4 Lokomotiva Brno E 2051 1999 Vitula Jan SK KME-DDM Kuřim C 1881 1889 ½
2011/2012 3 Lokomotiva Brno E 2051 1999 Riška Lubomír SPgŠ+G Znojmo 2232 2229 ½
2011/2012 2 Lokomotiva Brno E 2051 1999 Přibyl René SK Tetčice 2040 2070 ½
2011/2012 1 Lokomotiva Brno E 2051 1999 Richterová Nataša Lokomotiva Brno F 1743 1940 ½
2010/2011 11 ŠK Bystrc Oilers 2003 Mikulů Lukáš TJ Znojmo 2040 1
2010/2011 10 ŠK Bystrc Oilers 2003 Hyrš Martin ŠK Duras BVK Brno C 1996 ½
2010/2011 9 ŠK Bystrc Oilers 2003 Kratochvíl Milan ŠK Lokomotiva Brno D 2145 ½
2010/2011 8 ŠK Bystrc Oilers 2003 Pekárková Eva ŠK Lokomotiva Brno C 1953 ½
2010/2011 7 ŠK Bystrc Oilers 2003 Binder Jaroslav ŠK 64 Brno 1948 ½
2010/2011 6 ŠK Bystrc Oilers 2003 Hudaček Josef TJ Sokol Bzenec 2068 ½
2010/2011 5 ŠK Bystrc Oilers 2003 Cupal Miroslav TJ Podlužan Prušánky 2074 0
2010/2011 4 ŠK Bystrc Oilers 2003 Chládek Vlastimil ŠK Garde Lipovec 2073 ½
2010/2011 3 ŠK Bystrc Oilers 2003 Moulis Mojmír Orel Ořechov 2058 0
2010/2011 2 ŠK Bystrc Oilers 2003 Meduna Eduard ŠK Lokomotiva Brno B 1951 1
2010/2011 11 Lokomotiva Brno E 2003 Kubíček Pavel Sokol Strelice A 2008 ½
2010/2011 10 Lokomotiva Brno E 2003 Škaroupka Jiří SPgS Znojmo B 2131 0
2010/2011 9 Lokomotiva Brno E 2003 Ondračka Václav Lokomotiva Brno F 1772 1
2010/2011 8 Lokomotiva Brno E 2003 Patočka Roman TJ Slovan Ivancice 1557 1
2010/2011 7 Lokomotiva Brno E 2003 Glacner Karel TJ CECHIE Zastavka 1657 1
2010/2011 6 Lokomotiva Brno E 2003 Vojáček Zdeněk SK Duras BVK Brno Kralovo Pole D 1935 ½
2010/2011 5 Lokomotiva Brno E 2003 Petlák Josef TJ Znojmo B 1997 ½
2010/2011 4 Lokomotiva Brno E 2003 Přibyl René SK Tetcice 2038 ½
2010/2011 3 Lokomotiva Brno E 2003 Číhal Jan SK KME-DDM Kurim C 1902 ½
2010/2011 2 Lokomotiva Brno E 2003 Schuster Petr Sokol Strelice B 1830 ½
2010/2011 1 Lokomotiva Brno E 2003 Šrámek Josef BK Moravska Slavia Brno 2048 ½
2009/2010 11 ŠK Lokomotiva Brno E 2082 Píše Jan TJ Spartak Adamov 2087 0
2009/2010 10 ŠK Lokomotiva Brno E 2082 Bobalík Petr ŠK Rosice 1921 ½
2009/2010 9 ŠK Lokomotiva Brno E 2082 Petlák Josef TJ Znojmo 2027 ½
2009/2010 8 ŠK Lokomotiva Brno E 2082 Klenner Richard TJ ŠK Veselí nad Moravou 2012 ½
2009/2010 7 ŠK Lokomotiva Brno E 2082 Cupal Miroslav TJ Tatran Poštorná 2082 ½
2009/2010 6 ŠK Lokomotiva Brno E 2082 Gubáš Jan ŠK KME-DDM Kuřim A 2104 ½
2009/2010 5 ŠK Lokomotiva Brno E 2082 Snášel Michal ŠK KME-DDM Kuřim B 1547 1
2009/2010 4 ŠK Lokomotiva Brno E 2082 Balšínek Pavel TJ Podlužan Prušánky 2091 ½
2009/2010 3 ŠK Lokomotiva Brno E 2082 Hyrš Martin ŠK Duras BVK Královo Pole C 1943 ½
2009/2010 2 ŠK Lokomotiva Brno E 2082 Nikodém Gustav ŠK Tetčice 1911 ½
2009/2010 1 ŠK Lokomotiva Brno E 2082 Svoboda Karel ŠK Lokomotiva Brno D 2063 0
2009/2010 11 BYSTRC OILERS 2082 Turza Pavel BK MORAVSKA SLAVIA BRNO "B" 1801 1
2009/2010 10 BYSTRC OILERS 2082 Žitný Petr SK LOKOMOTIVA BRNO "H" 1892 ½
2009/2010 9 BYSTRC OILERS 2082 Hyrš Martin SK KME-DDM KURIM "C" 1943 ½
2009/2010 8 BYSTRC OILERS 2082 Peša Ladislav SOKOL STRELICE 1889 ½
2009/2010 7 BYSTRC OILERS 2082 Ondračka Václav SK LOKOMOTIVA BRNO "G" 1819 ½
2009/2010 6 BYSTRC OILERS 2082 Mouryc Tomáš VINOHRADY BRNO 2011 ½
2009/2010 5 BYSTRC OILERS 2082 Zerdaloglu Vasilis SK 64 BRNO "B" 1822 1
2009/2010 4 BYSTRC OILERS 2082 Diviš Libor TJ SLOVAN IVANCICE 1891 ½
2009/2010 3 BYSTRC OILERS 2082 Nekula Richard TJ ZNOJMO "B" 2042 1
2009/2010 2 BYSTRC OILERS 2082 Šimík Petr TJ HODONICE 1615 ½
2009/2010 1 BYSTRC OILERS 2082 Koblížek Antonín SK DURAS BVK KRALOVO POLE "D" 1999 ½
2008/2009 11 ŠK Lokomotiva Brno F 2046 Klenner Richard SK STAK Domanín 2026 ½
2008/2009 10 ŠK Lokomotiva Brno F 2046 Marek Jiří ŠK Slavoj Velké Pavlovice 2027 ½
2008/2009 9 ŠK Lokomotiva Brno F 2046 Votava Jan Šach Pavlov 1837 1
2008/2009 8 ŠK Lokomotiva Brno F 2046 Píštěk Jan TJ ŠK Veselí n./M B 1942 ½
2008/2009 7 ŠK Lokomotiva Brno F 2046 Šedý Ctirad ŠK HPM TEC Hustopeče B 1894 ½
2008/2009 6 ŠK Lokomotiva Brno F 2046 Strakáč Petr S.K. Horáček Sudoměřice 2110 0
2008/2009 5 ŠK Lokomotiva Brno F 2046 Veverka František TJ Tatran Poštorná B 1849 ½
2008/2009 4 ŠK Lokomotiva Brno F 2046 Ling Bronislav ŠK Hodonín 2044 ½
2008/2009 3 ŠK Lokomotiva Brno F 2046 Komprda Petr ŠK Dubňany A 2053 ½
2008/2009 2 ŠK Lokomotiva Brno F 2046 Sysel Michal KŠ TJ Bučovice 1948 ½
2008/2009 1 ŠK Lokomotiva Brno F 2046 Racek Michal Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1879 1
2008/2009 11 ŠK Průkopník Petria Bystrc 2046 Messerschmidt Stanislav Pila Ořechov B 1974 ½
2008/2009 10 ŠK Průkopník Petria Bystrc 2046 Adam Petr TJ Znojmo 2114 ½
2008/2009 9 ŠK Průkopník Petria Bystrc 2046 Galuška Josef TJ ŠK Veselí nad Moravou 2099 ½
2008/2009 8 ŠK Průkopník Petria Bystrc 2046 Mayer Josef TJ Podlužan Prušánky 2102 0
2008/2009 7 ŠK Průkopník Petria Bystrc 2046 Majer Jiří ŠK KME-DDM Kuřim B 2043 ½
2008/2009 6 ŠK Průkopník Petria Bystrc 2046 Pospíšil Dušan ŠK YCNEGA Sokol Tišnov 2140 0
2008/2009 5 ŠK Průkopník Petria Bystrc 2046 Švihel Karel ŠK Tetčice 2028 1
2008/2009 4 ŠK Průkopník Petria Bystrc 2046 Kratochvíl Karel ŠK Lokomotiva Brno D 2109 0
2008/2009 3 ŠK Průkopník Petria Bystrc 2046 Sekanina Jiří ŠK Garde Lipovec 2152 ½
2008/2009 2 ŠK Průkopník Petria Bystrc 2046 Nový Martin ŠK 64 Brno 2125 0
2008/2009 1 ŠK Průkopník Petria Bystrc 2046 Baňas Kamil ŠK HPM TEC Hustopeče ½
2007/2008 11 ŠK Lokomotiva Brno D 2051 Tláskal Martin ŠK Tetčice 2019 ½
2007/2008 10 ŠK Lokomotiva Brno D 2051 Cetkovský Petr Orel Ořechov B 2101 ½
2007/2008 9 ŠK Lokomotiva Brno D 2051 Klenner Richard ŠK pod Věží Strážnice 2053 ½
2007/2008 8 ŠK Lokomotiva Brno D 2051 Fojtách Ivan TJ Znojmo 2002 ½
2007/2008 7 ŠK Lokomotiva Brno D 2051 Řehůřek Karel Moravská Slavia Brno 1977 1
2007/2008 6 ŠK Lokomotiva Brno D 2051 Veselý Jaromír ŠK Sokol Tišnov 2054 ½
2007/2008 5 ŠK Lokomotiva Brno D 2051 Molík Zdeněk SPgŠ a G Znojmo 2169 ½
2007/2008 4 ŠK Lokomotiva Brno D 2051 Sekanina Jiří ŠK Garde Lipovec 2128 0
2007/2008 3 ŠK Lokomotiva Brno D 2051 Galuška Josef ŠK Veselí nad Moravou 2115 ½
2007/2008 2 ŠK Lokomotiva Brno D 2051 Holas Jaroslav Sokol Rudice 1893 ½
2007/2008 1 ŠK Lokomotiva Brno D 2051 Košata Jan ŠK DDM KME Kuřim 2115 1
2007/2008 11 ŠK PRŮKOPNÍK-PETRIA 2051 Uhmann Jan ŠK LOKOMOTIVA BRNO F 2008 ½
2007/2008 10 ŠK PRŮKOPNÍK-PETRIA 2051 Orel Aleš ŠK BYDO ZAKŘANY B 2030 ½
2007/2008 9 ŠK PRŮKOPNÍK-PETRIA 2051 Fuchs Luděk ŠK DURAS BVK KRÁLOVO POLE D 1978 1
2007/2008 8 ŠK PRŮKOPNÍK-PETRIA 2051 Janků Luboslav BK MORAVSKÁ SLAVIA BRNO B 1889 ½
2007/2008 7 ŠK PRŮKOPNÍK-PETRIA 2051 Zerdaloglu Vasilis ŠK 64 BRNO B 1815 1
2007/2008 6 ŠK PRŮKOPNÍK-PETRIA 2051 Kavan Zdeněk ŠK HRUŠOVANY n.JEVIŠOVKOU A 2156 ½
2007/2008 5 ŠK PRŮKOPNÍK-PETRIA 2051 Svoboda Antonín SPgŠ+G ZNOJMO B 1906 1
2007/2008 4 ŠK PRŮKOPNÍK-PETRIA 2051 Matula Roman TJ HODONICE A 1694 0
2007/2008 3 ŠK PRŮKOPNÍK-PETRIA 2051 Jelen Jiří TJ ZNOJMO B 1927 ½
2007/2008 2 ŠK PRŮKOPNÍK-PETRIA 2051 Novotný Jan ŠK LOKOMOTIVA BRNO G 1898 0
2007/2008 1 ŠK PRŮKOPNÍK-PETRIA 2051 Mouryc Tomáš VINOHRADY BRNO A 2068 ½
2006/2007 11 ŠK Lokomotiva Brno D 2080 Dočekal Jan SPgŠ+G Znojmo 2143 0
2006/2007 10 ŠK Lokomotiva Brno D 2080 Gubáš Jan ŠK KME DDM Kuřim 2021 ½
2006/2007 9 ŠK Lokomotiva Brno D 2080 Handl Martin Sokol Rudice 2059 ½
2006/2007 8 ŠK Lokomotiva Brno D 2080 Vratislavský Ivo TJ Sokol Bzenec 1872 ½
2006/2007 7 ŠK Lokomotiva Brno D 2080 Ciprys Martin TJ Tatran Poštorná 2051 0
2006/2007 6 ŠK Lokomotiva Brno D 2080 Řehůřek Karel BK Moravská Slavia Brno 2015 ½
2006/2007 5 ŠK Lokomotiva Brno D 2080 Tláskal Martin ŠK Tetčice 2010 ½
2006/2007 4 ŠK Lokomotiva Brno D 2080 Pešák Roman ŠK Hodonín 2090 1
2006/2007 3 ŠK Lokomotiva Brno D 2080 Galuška Josef TJ ŠK Veselí nad Moravou 2136 ½
2006/2007 2 ŠK Lokomotiva Brno D 2080 Markovič Ivan ŠK HPM TEC Hustopeče 2209 ½
2006/2007 1 ŠK Lokomotiva Brno D 2080 Nekvapil Pavel ŠK Lokomotiva Brno E 2039 ½
2005/2006 11 PRŮKOPNÍK PETRIA 2107 Hladil Ivo LOKOMOTIVA BRNO F 1904 1
2005/2006 10 PRŮKOPNÍK PETRIA 2107 Schneider Michal SPgŠ+G ZNOJMO B 1835 1
2005/2006 9 PRŮKOPNÍK PETRIA 2107 Zejda Karel ŠK 64 BRNO B 1854 1
2005/2006 8 PRŮKOPNÍK PETRIA 2107 Holemář Kamil MORAVSKÁ SLAVIA B 1798 ½
2005/2006 7 PRŮKOPNÍK PETRIA 2107 Kratochvíl Milan LOKOMOTIVA BRNO G 1787 ½
2005/2006 5 PRŮKOPNÍK PETRIA 2107 Šťastný Pavel SOKOL VRANOVICE 1767 ½
2005/2006 4 PRŮKOPNÍK PETRIA 2107 Peša Ladislav SOKOL STŘELICE 1906 ½
2005/2006 3 PRŮKOPNÍK PETRIA 2107 Kavan Zdeněk ŠK HRUŠOVANY N.J. 2189 ½
2005/2006 2 PRŮKOPNÍK PETRIA 2107 Komprda Pavel ŠK TETČICE 2074 ½
2005/2006 1 PRŮKOPNÍK PETRIA 2107 Fojt Leoš DURAS BRNO F 1763 ½
2005/2006 11 Lokomotiva Brno D 2107 Novák Vítězslav TJ Vinohrady Brno 1809 ½
2005/2006 10 Lokomotiva Brno D 2107 Veverka František TJ Tatran Poštorná B 1906 1
2005/2006 9 Lokomotiva Brno D 2107 Markovič Ivan ŠK Bydo Zakřany 2211 ½
2005/2006 8 Lokomotiva Brno D 2107 Hudaček Josef SK Horáček Sudoměřice 2025 0
2005/2006 7 Lokomotiva Brno D 2107 Kuchynka Luboš Duras BVK Brno D 1994 ½
2005/2006 4 Lokomotiva Brno D 2107 Tichý Miroslav TJ Bučovice 1965 ½
2005/2006 3 Lokomotiva Brno D 2107 Kudláček Jaroslav ŠK KME DDM Kuřim 1883 ½
2005/2006 2 Lokomotiva Brno D 2107 Galuška Josef ŠK Veselí nad Moravou 2127 ½
2005/2006 1 Lokomotiva Brno D 2107 Peša Ladislav Lokomotiva Brno E 1906 1
2004/2005 11 Lokomotiva Brno B 2123 Fajstl František Garde Lipovec 2155 ½
2004/2005 9 Lokomotiva Brno B 2123 Pochylý Bronislav Tatran Poštorná B 1683 1
2004/2005 8 Lokomotiva Brno B 2123 Laštovička František KME DDM Kuřim 1793 1
2004/2005 7 Lokomotiva Brno B 2123 Baránek Tomáš TJ Sloup 1803 1
2004/2005 6 Lokomotiva Brno B 2123 Kuchynka Luboš ŠK Hustopeče 2058 1
2004/2005 5 Lokomotiva Brno B 2123 Martišek Karel I. brněnská Brno 1797 1
2004/2005 4 Lokomotiva Brno B 2123 Crhonek Vítězslav Sokol Rudice 1873 ½
2004/2005 3 Lokomotiva Brno B 2123 Věžník Petr Tatran Poštorná A 1620 1
2004/2005 2 Lokomotiva Brno B 2123 Páral Adam TJ Vinohrady Brno 1753 1
2004/2005 1 Lokomotiva Brno B 2123 Netopil Martin TJ Bučovice 1760 ½
2003/2004 11 TJ Sokol Bzenec 2168 Dobeš Dušan TJ Sloup 1989 ½
2003/2004 10 TJ Sokol Bzenec 2168 Markovič Milan ŠK Hustopeče 2135 0
2003/2004 9 TJ Sokol Bzenec 2168 Bohuslav Jan Tatran Poštorná B 1972 1
2003/2004 8 TJ Sokol Bzenec 2168 Mucha Karel TJ Znojmo B 1906 1
2003/2004 7 TJ Sokol Bzenec 2168 Kusalík Roman TJ Veselí nad Mor. 1878 1
2003/2004 6 TJ Sokol Bzenec 2168 Tichý Miroslav MKS Vyškov 2013 1
2003/2004 5 TJ Sokol Bzenec 2168 Kudláček Jaroslav KME DDM Kuřim 1957 ½
2003/2004 4 TJ Sokol Bzenec 2168 Žabenský Jaroslav TJ Bučovice 1860 ½
2003/2004 3 TJ Sokol Bzenec 2168 Němec Zdeněk I. brněnská Brno 1930 1
2003/2004 2 TJ Sokol Bzenec 2168 Čáp Martin ŠK 64 Brno 2034 ½
2003/2004 1 TJ Sokol Bzenec 2168 Provazník Ivan ŠK Hodonín 2036 1
2003/2004 11 Lokomotiva Brno B 2168 Rada Michal Sokol Rudice A 2057 ½
2003/2004 10 Lokomotiva Brno B 2168 Nový Martin ŠK 64 Brno B 1929 0
2003/2004 9 Lokomotiva Brno B 2168 Hubený Pavel Makkabi Boskovice 1872 1
2003/2004 8 Lokomotiva Brno B 2168 Veselý Jaromír Sokol Tišnov A 2072 ½
2003/2004 7 Lokomotiva Brno B 2168 Rychtecký Miroslav Duras BVK Brno D 1997 0
2003/2004 6 Lokomotiva Brno B 2168 Tichý Miroslav MKS Vyškov B 2013 1
2003/2004 5 Lokomotiva Brno B 2168 Pecha Juraj Mor. Slávia Brno 1980 1
2003/2004 4 Lokomotiva Brno B 2168 Urbanec Ladislav Bydo Zakřany 2237 0
2003/2004 3 Lokomotiva Brno B 2168 Sysel Michal TJ Bučovice B 1865 ½
2003/2004 2 Lokomotiva Brno B 2168 Podolan Dominik Garde Lipovec B 1868 ½
2003/2004 1 Lokomotiva Brno B 2168 Hampel David ŠK Tetčice 1796 ½